Saturday, September 18 , 2021       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    17:00:04
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
15:00 2 HF 90' WST
ROT-WEISS OBERHAUSEN
4
SV RODINGHAUSEN
19 1-0 2-1 - -
SALMAN HAMZA(87)
15:00 2 HF 90' WST
WUPPERTALER SV
9
VFB HOMBERG
14 2-1 2-1 - -
(45)BACKSZAT FELIX
15:00 2 HF 90' B
LECCE
16 1
ALESSANDRIA
18 3 1 1-1 3-2 - -
(90+6)CODA MASSIMO
15:00 2 HF 90' B
REGGINA
8
SPAL
10 4 1-1 2-1 - -
(68)MONTALTO ADRIANO
15:00 2 HF 90' PD
RAYO VALLECANO
10 6
GETAFE
19 7 1-0 3-0 - -
(82)FALCAO RADAMEL
15:00 2 HF 90' TL2
UDON THANI
10
MUANGKAN UNITED
14 1-0 3-1 - -
                    
15:30 2 HF 90' 2L
FC DORNBIRN 1913
14 1 1
FLORIDSDORFER AC
5 1 0-0 0-1 - -
PUCHEGGER PATRICK(71)
15:30 2 HF 90' TD
NOORDWIJK
17
DE TREFFERS
9 0-0 0-0 - -
15:30 2 HF 90' 2Gr1
ANZHI
1
SPARTAK NALCHIK
11 0-0 2-0 - -
(Pen71)YAGAEV MAGOMEDNABI
16:00 H/T   PL
QABALA
4
SABAIL
5 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   FNL
OPAVA
13
TABORSKO
7 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   EL2
NORTHAMPTON
8 2
SWINDON TOWN
4 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   ML
KURESSAARE
8
PARNU JK VAPRUS
9 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   KGrA
ATLANTIS FC
3
KAPA
6 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   KGrC
PS KEMI
12
JS HERCULES
2 1-2 1-2 - -
(36)MOILANEN VILLE
16:00 H/T   KGrC
VIFK
9
OLS
7 1-1 1-1 - -
(35)VILLFOR VIKTOR
16:00 H/T   L2
SOCHAUX
3 1
PARIS FC
2 1 1-0 1-0 - -
(10)KALULU ALDO
16:00 H/T   L2
TOULOUSE
1 1
GRENOBLE FOOT 38
17 2-0 2-0 - -
(34)ONAIWU ADO
16:00 H/T   NTHS
FC OBERNEULAND
6
LUNEBURGER SK HANSA
7 1-1 1-1 - -
MEYER MALTE(Pen29)
16:00 H/T   NTHS
SSV JEDDELOH
10
SCHWARZ-WEISS REHDEN
8 1-0 1-0 - -
(2)FALLDORF MAX
16:00 H/T   A
GENOA
13 3
FIORENTINA
7 2 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   TD
ASWH
16
JONG VOLENDAM
15 0-1 0-1 - -
                    
16:00 H/T   TD
EXCELSIOR MAASSLUIS
13
QUICK BOYS
8 1-1 1-1 - -
(28)WENNEKERS BRAM
16:00 H/T   TD
SPAKENBURG
10
GVVV
14 1-0 1-0 - -
(34)VAN DER LINDEN FLORIS
16:00 H/T   1D
ASANE
6 2
AALESUND
4 1-4 1-4 - -
HAUGEN SIGURD(40)
16:00 H/T   1D
BRYNE
12 1
START
10 2-0 2-0 - -
(34)JENSEN SIXTEN
16:00 H/T   1D
GRORUD
15
SOGNDAL
5 1-2 1-2 - -
(Pen44)ELSEBUTANGEN THOMAS
16:00 H/T   1D
JERV
2
SANDNES ULF
13 1-0 1-0 - -
(10)CAMPOS DIEGO
16:00 H/T   1D
RAUFOSS
11
KFUM OSLO
8 2-0 2-0 - -
(44)JOHNSGAARD MARKUS
16:00 H/T   1D
STROMMEN
16
HAM-KAM
1 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   2Gr2
VARD HAUGESUND
8
OYGARDEN
6 1-0 1-0 - -
(2)MYKLEBUST ERLING
16:00 H/T   EK
POGON SZCZECIN
2 2
CRACOVIA KRAKOW
12 1-0 1-0 - -
(24)KOZLOWSKI KACPER
16:00 H/T   2Gr1
FC KUBAN-HOLDING
16
BIOLOG-NOVOKUBANSK
8 0-1 0-1 - -
SELEMENEV IVAN(45+1)
16:00 1 HF 45' 2Gr1
FK MAKHACHKALA
5
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
10 - 0-0 - -
16:00 H/T   2Gr1
TAGANROG
4
YESSENTUKI
17 3-0 3-0 - -
(45)MORGUNOV ALEKSANDR
16:00 H/T   2Gr2/1
KAIRAT MOSCOW
3 1
TVER FC
1 0-1 0-1 - -
SHIPUNOV TIMOFEY(25)
16:00 H/T   2Gr2/2
MUROM
7
KAZANKA MOSCOW
6 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   2Gr2/2
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
3
TORPEDO VLADIMIR
9 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   2Gr3/1
SATURN RAMENSKOYE
5
FK SARANSK
2 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   2Gr3/2
SOKOL SARATOV
1
SALYUT BELGOROD
5 4-0 4-0 - -
(44)KROTOV ANTON
16:00 H/T   2Gr3/2
ZENIT PENZA
9
KALUGA
10 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   PSL
CHIPPA UNITED
5
ORLANDO PIRATES
11 1 1-1 1-1 - -
JOHN MABASA TSHEGOFATSO(29)
16:00 H/T   ASV
DEGERFORS IF
13
IK SIRIUS
11 0-1 0-1 - -
GIRMAI NETABAY NAHOM(17)
16:00 H/T   ASV
MALMO FF
3 1
DJURGARDEN
2 1-0 1-0 - -
(Pen16)COLAK ANTONIO-MIRKO
16:00 H/T   SPR
AFC ESKILSTUNA
8
VASALUNDS IF
16 1-0 1-0 - -
(2)RAFAEL YORK
16:00 H/T   SPR
IK BRAGE
13
GAIS
10 1-2 1-2 - -
(43)LILJESTRAND MATTIAS
16:00 H/T   CUP
FC BLACK STARS
FC BIEL BIENNE
0-0 0-0 - -
16:00 H/T   SL
KASIMPASA
8 1
TRABZONSPOR
1 0-0 0-0 - -
16:00 H/T   1LG
EYUPSPOR
2
ERZURUM BB
6 0-0 0-0 - -
16:30 1 HF 45' BL
ARMINIA BIELEFELD
12
1899 HOFFENHEIM
9 - 0-0 - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
23:00 FTR   NBGrA
LIBERTAD BENI
DEPORTIVO KIVON
- - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   CGrA
ALTOS
8
PAYSANDU
4 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   CGrB
BOTAFOGO SP
5
FIGUEIRENSE
6 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   CGrB
CRICIUMA
3
MIRASSOL
7 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   R32
BOA
UNIAO RONDONOPOLIS
- - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   R32
FERROVIARIA
BRASILIENSE
- - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   CL2
LLANEROS
6
BOCA JUNIORS DE CALI
15 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   AP2A
JUVENTUD ESCAZUCENA
8
PUNTARENAS FC
4 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   AP2B
CARIARI
6
TURRIALBA FC
8 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   FRIW
ECUADOR (W)
PERU (W)
- - - - Full Time Result Only
22:30 FTR   NBGrG
FERROCARRIL PALMEIRAS
CA ROSARIO CENTRAL
- - - - Full Time Result Only
22:30 FTR   PO
VERE UNITED
TIVOLI GARDENS
- - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   SD
URENA SC
4
LLANEROS FC
10 - - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   SD
FUNDACION AIFI
4
ANGOSTURA FC
5 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   NBGrB
UNIVERSITARIO DE SUCRE
FANCESA
- - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   NBGrD
UNION MAESTRANZA
MUNICIPAL ACHOCALLA
- - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   R32
4 DE JULHO
PENAROL-AM
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   R32
FC CASCAVEL
CIANORTE
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   R32
JUAZEIRENSE
ATLETICO CEARENSE
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   R32
PORTUGUESA
CAXIAS
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   CSL
ATLETICO SPORTING TORONTO
4
BGH CITY FC
7 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   PL
HIBERNIANS FC
2
MOSTA FC
10 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   CLGrA
LIJA ATHLETIC
1
SAN GWANN FC
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   CLGrA
RABAT AJAX
4
ZEJTUN CORINTHIANS FC
7 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
YARACUY FC
7
TFC MARACAIBO
2 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
7
ATLETICO LA CRUZ
3 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
PETARE FC
6
LIBERTADOR FC
2 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   L3N
FELGUEIRAS 1932
1
FAFE
6 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   PC
DOCK SUD
4
DEPORTIVO ESPANOL
5 - - - - Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
FC DENDER
5
ROYAL KNOKKE
2 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
MANDEL UNITED
3
URSL VISE
13 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
PATRO MAASMECHELEN
15
THES SPORT
11 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
TIENEN
4
R.OC. DE CHARLEROI
10 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   CGrA
FLORESTA
7
VOLTA REDONDA
6 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   R32
CAMPINENSE
SERGIPE
- - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   R32
JOINVILLE
BANGU
- - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   R32
SANTO ANDRE
ESPORTIVO
- - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   FAD
DESSEL SPORT
7
SINT-ELOOIS-WINKEL
6 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   JPL
FC MAAN
9
SHABAB AL ORDON
7 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   AP2A
MUNICIPAL LIBERIA
3
ESCORPIONES
7 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   GS
SWEDEN U19 (W)
1
SERBIA U19 (W)
2 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   N2GrA
LORIENT B
6
CAEN B
11 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   PO
HARBOUR VIEW FC
MOUNT PLEASANT
- - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   PL
VALLETTA FC
3
GZIRA UNITED
9 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   LAGr2
CLUB CANONEROS MARINA
INTER DE QUERETARO
- - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   1L
MACVA
6
INDJIJA
1 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   1L1
LANCY FC
6
TEAM VAUD (U21)
13 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   1L2
SR DELEMONT
6
MUNSINGEN
11 - - - -
Full Time Result Only
19:30 FTR   N2GrA
VANNES
5
VERSAILLES
3 - - - -
Full Time Result Only
19:30 FTR   N2GrD
MOULINS YZEURE
1
ANGERS B
11 - - - -
Full Time Result Only