Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
UEFA Women Champions League: QF @bet365
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
14/03 THU
15/03 FRI
16/03 SAT
17/03 SUN
18/03 MON
19/03 TUE
20/03 WED
21/03 THU
22/03 FRI
23/03 SAT
24/03 SUN
25/03 MON
26/03 TUE
27/03 WED
TODAY
29/03 FRI
30/03 SAT
31/03 SUN
01/04 MON
02/04 TUE
03/04 WED
04/04 THU
05/04 FRI
06/04 SAT
07/04 SUN
08/04 MON
09/04 TUE
10/04 WED
11/04 THU
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Thursday, March 28 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
11:23:22
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
10:00
2 HF
90
'
AWW
CENTRAL COAST MARINERS
4
WESTERN UNITED FC
3
0-0
0-0
-
-
12:00
Sched
IL
DELHI FC
7
SHILLONG LAJONG FC
6
-
-
-
-
14:00
Sched
2D
FREMAD AMAGER
7
MIDDELFART
4
-
-
-
-
14:00
Sched
2D
HIK
12
FA 2000
9
-
-
-
-
14:00
Sched
3D
AVARTA
3
ISHOJ IF
4
-
-
-
-
14:00
Sched
3D
HOLBAEK
7
IF LYSENG
8
-
-
-
-
14:00
Sched
3D
HOLSTEBRO
11
NAESBY
5
-
-
-
-
14:00
Sched
3D
VEJGAARD
6
VANLOSE
12
-
-
-
-
15:00
Sched
2D
AARHUS FREMAD
3
SKIVE
8
-
-
-
-
15:00
Sched
2D
ESBJERG
1
ROSKILDE
2
-
-
-
-
15:00
Sched
3D
OURE
9
VSK AARHUS
2
-
-
-
-
15:00
Sched
3D
YOUNG BOYS FD
10
FREM
1
-
-
-
-
15:30
Sched
L1
PERSIB BANDUNG
2
BHAYANGKARA FC
17
-
-
-
-
15:30
Sched
L1
PERSIK KEDIRI
7
PERSIKABO 1973
18
-
-
-
-
16:00
Sched
2D
AB GLADSAXE
6
NYKOBING FC
5
-
-
-
-
16:00
Sched
2D
THISTED FC
10
BRABRAND
11
-
-
-
-
16:00
Sched
2L
MSK POVAZSKA BYSTRICA
3
HFC HUMENNE
5
-
-
-
-
16:30
Sched
IL
AIZAWL FC
11
CHURCHILL BROTHERS
9
-
-
-
-
18:00
Sched
IL
WISLA PULAWY
14
OLIMPIA ELBLAG
11
-
-
-
-
19:00
Sched
LNC
ZACAPA
12
XELAJU
9
-
-
-
-
19:00
Sched
LIPG
CORVINUL HUNEDOARA
3
GLORIA BUZAU
4
-
-
-
-
19:45
Sched
FS
BARCELONA (W)
SANDVIKEN (W)
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
FC SCHWEINFURT 05
7
BAYERN MUNICH II
6
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
FSV 63 LUCKENWALDE
12
BFC DYNAMO
2
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
ROT-WEISS ERFURT
11
GREIFSWALDER SV
1
-
-
-
-
20:00
Sched
RS
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
4
TSV STEINBACH
13
-
-
-
-
20:00
Sched
RS
FC ASTORIA WALLDORF
14
FC 08 HOMBURG
5
-
-
-
-
20:00
Sched
RS
FSV FRANKFURT
15
TUS KOBLENZ
18
-
-
-
-
20:00
Sched
IL
GKS JASTRZEBIE
15
KOTWICA KOLOBRZEG
3
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
AL-NASR SC DUBAI
6
HATTA SC
14
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
EMIRATES CLUB
13
BANIYAS SC
10
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
ROT-WEISS OBERHAUSEN
6
FC DUREN
7
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
SPELLE-VENHAUS
18
EINTRACHT NORDERSTEDT
12
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
WEICHE FLENSBURG
13
SV DROCHTERSEN-ASSEL
5
-
-
-
-
20:30
Sched
IL
STAL STALOWA WOLA
7
SANDECJA NOWY SACZ
17
-
-
-
-
21:00
Sched
PD
CLUB ALWAYS READY
12
GV SAN JOSE
16
-
-
-
-
21:30
Sched
SCGr
CARRARESE
3
PERUGIA
4
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
PADOVA
2
PERGOLETTESE
16
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
FERMANA
20
RIMINI
10
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
GUBBIO
5
TORRES
2
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
VIS PESARO
17
LUCCHESE
11
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
CATANIA
15
GIUGLIANO
7
-
-
-
-
22:00
Sched
SPDS
WALTON AND HERSHAM
6
HARROW BOROUGH
21
-
-
-
-
22:00
Sched
FS
PARIS SAINT GERMAIN (W)
HACKEN (W)
-
-
-
-
22:00
Sched
LNC
CSD MUNICIPAL
6
COBAN IMPERIAL
2
-
-
-
-
22:00
Sched
L1A
DEPORTIVO GARCILASO
16
COMERCIANTES UNIDOS
5
-
-
-
-
23:00
Sched
PD
AUDAX ITALIANO
14
COQUIMBO UNIDO
11
-
-
-
-
23:45
Sched
LNC
GUASTATOYA
10
COATEPEQUE
11
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
23:30
FTR
SB
CHACARITAS FC
4
MANTA FC
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
PL
MGAEAR AL SARHAN
7
AL-AQABA
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
1LGr
FC LA CHAUX-DE-FONDS
10
CS CHENOIS
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
1LGr
MEYRIN
12
TEAM VAUD (U21)
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CN
DENBIGH TOWN
6
BANGOR 1876
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
FC GRAND-SACONNEX
1
US TERRE SAINTE
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
LA SARRAZ-ECLEPENS
14
FC ECHALLENS
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
FC ROTKREUZ
2
FC KONIZ
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
MUNSINGEN
9
SOLOTHURN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
FC UZWIL
14
FC LINTH 04
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
OH
ETSV HAMBURG
3
UNION TORNESCH
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
OR
ARMINIA LUDWIGSHAFEN
12
VFR BAUMHOLDER
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
OM
GERMANIA TEVEREN
15
BORUSSIA FREIALDENHOVEN
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
SDGr
FRANCIACORTA FC
4
REAL CALEPINA
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
FC VEVEY SPORTS 05
7
PULLY FOOTBALL
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
SV MUTTENZ
7
FC BASSECOURT
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
THUN II
12
FC MURI
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
FC TUGGEN
8
FC BALZERS
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
HONGG
9
FC KOSOVA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
SC YF JUVENTUS
3
FC GOSSAU
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
PCA
DEPORTIVO MUNIZ
15
SPORTIVO BARRACAS
24
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OBS
KIRCHHEIMER SC
18
TSV 1860 MUNICH II
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
ALTONA 93
1
TSV CONCORDIA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
HARKSHEIDE
8
FC TUERKIYE WILHELMSBURG
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
HEBC HAMBURG
4
USC PALOMA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
SC VICTORIA HAMBURG
7
TSV BUCHHOLZ
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
SV HALSTENBEK-RELLINGEN
14
DUENEBERGER SV
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
SV RUGENBERGEN
15
FC SUDERELBE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
SSV VORSFELDE
7
GERMANIA EGESTORF-LANGREDE
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
MUELHEIMER FC 97
15
SPORTFREUNDE BAUMBERG
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
SCHWARZ-WEISS ESSEN
6
RATINGEN SV
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
(20:30)
Canc
ON
SV STRAELEN
3
DJK TEUTONIA ST. TOENIS
12
-
-
-
-
20:30
FTR
ON
TSV MEERBUSCH
17
FC BUEDERICH
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
UNION NETTETAL
9
KFC UERDINGEN 05
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
VFB HILDEN
5
SF HAMBORN 07
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
FC 1906 ERLENSEE
16
FC GIESSEN
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
RW WALLDORF
10
BAYERN ALZENAU
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OW
SPORTFREUNDE SIEGEN
8
SPVGG ERKENSCHWICK
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OB
SG AUMUND-VEGESACK
5
TS WOLTMERSHAUSEN
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
PL
ERBIL
14
AL-KARKH
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
2DSS
IK SLEIPNER
9
NACKA ILIRIA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
1LGr
FC SION II
3
FC OBERWALLIS NATERS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
FTR
2DNG
VANERSBORGS IF
14
IFK SKOEVDE FK
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
P2Gr
GLOBO FC
7
BARAUNAS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBN
TSV NEUDROSSENFELD
8
JAHN REGENSBURG II
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBS
SV HEIMSTETTEN
5
FC ISMANING
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OH
NIENDORFER TSV
5
TSV SASEL
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
ON
LUPO-MARTINI WOLFSBURG
6
SCHOENINGEN
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
ON
MTV EINTRACHT CELLE
13
KICKERS EMDEN
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OF
TSV BORDESHOLM
15
SV EICHEDE
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OB
ATSV MUTSCHELBACH
11
FC NOETTINGEN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OR
WORMATIA WORMS
4
SPVGG QUIERSCHIED
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OH
FSV FERNWALD
8
EINTRACHT STADTALLENDORF
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OH
KSV BAUNATAL
2
ADLER WEIDENHAUSEN
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
SPORTFREUNDE LOTTE
2
ASC DORTMUND
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
SV SCHERMBECK 2020
5
SPVGG VREDEN
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
TUS BOEVINGHAUSEN
14
EINTRACHT RHEINE
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
TUS ENNEPETAL
9
SG FINNENTROP-BAMENOHL
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
VICTORIA CLARHOLZ
15
TUERKSPOR DORTMUND
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
WESTFALIA RHYNERN
12
FC GIEVENBECK
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
LPB
CHILANGOS FC
9
ACD URUAPAN
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DN
BODENS BK
3
GOTTNE
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DVG
LANDVETTER IS
8
VASTRA FROLUNDA IF
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DVG
QVIDING FIF
11
HUSQVARNA FF
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
SDGr
GROSSETO
4
MOBILIERI PONSACCO
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PL
FC BREITENRAIN BERN
10
PARADISO
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
ON
DELMENHORST
4
SCHWARZ-WEISS REHDEN
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2DN
KIRUNA FF
8
BERGNASETS AIK
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
PL
KCCA FC
8
BUSOGA UNITED
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
EOCG
COTONSPORT
4
COLOMBE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
EOCG
YOUNG SPORTS ACADEMY
3
DYNAMO DE DOUALA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
EORG
UMS DE LOUM
10
APEJES
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
EORG
UNION DOUALA
11
AIGLE ROYAL
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
ANGRI
15
MARTINA FRANCA 1947
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
SANCATALDESE
13
CANICATTI
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DN
SKELLEFTEA FF
10
IFK OSTERSUND
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
PN
BSK BIJELO BRDO
11
SESVETE
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
PN
DUGOPOLJE
6
NK DUBRAVA
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
SDGr
SCD LIGORNA
8
CHIERI
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
SDGr
CITTA DI FASANO
11
TEAM ALTAMURA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
DGr3
AARHUS FREMAD 2
5
MARIENLYST
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CITTA DI VARESE
7
SANREMESE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
US FEZZANESE
11
ALBA CALCIO
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SAN DONATO
10
PIANESE
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SAN NICOLO
6
MONTEROTONDO
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
ANZIOLAVINIO
14
FLAMINIA
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CASSINO
4
OSTIA MARE
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
GALLIPOLI
13
USD PALMESE 1914
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MANFREDONIA
12
ACD NARDO
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MATERA
6
ROTONDA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
ACIREALE
8
VIBONESE
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
IGEA VIRTUS B.
11
REAL CASALNUOVO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SAN LUCA
16
TRAPANI
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SUPE
DINAMO SAMARQAND
14
METALLURG BEKABAD
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ASD ALCIONE
1
VOGHERA
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ASTI
9
DERTHONA
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BORGOSESIA
20
GOZZANO
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BRA
4
LAVAGNESE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
RG TICINO
3
P.D.H.A.E.
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
US ALBENGA
5
PINEROLO
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
VADO
6
CHISOLA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ARCONATESE
5
VIRTUS BERGAMO 1909
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CALDIERO TERME
3
PIACENZA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CALVINA
6
VILLA D ALME
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CARAVAGGIO
13
CASATESEROGOREDO
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CLUB MILANO
14
ASD VARESINA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CREMA
18
CASTELLANZESE
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
LEGNANO
17
BRUSAPORTO
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PONTISOLA
20
CLIVENSE
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
TRITIUM
19
FOLGORE CARATESE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ADRIESE
10
CJARLINS MUZANE
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BASSANO
3
MONTECCHIO MAGGIORE
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
LUPARENSE
12
CHIONS
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
MONTEBELLUNA
8
ATLETICO CASTEGNATO
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
MORI
17
BRENO
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PORTOGRUARO
5
MESTRE
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
AGLIANESE
9
CARPI
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BORGO SAN DONNINO
16
PISTOIESE
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CERTALDO
17
SANTANGELO
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
FORLI
3
LENTIGIONE
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
IMOLESE
8
FANFULLA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
MEZZOLARA
18
RAVENNA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PRATO
10
SAN GIULIANO CITY
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PROGRESSO CALCIO
15
CORTICELLA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SAMMAURESE
13
VICTOR SAN MARINO
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
AQUILA MONTEVARCHI
14
REAL FORTE QUERCETA
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CENAIA 1969
18
LIVORNO
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
GAVORRANO
1
FIGLINE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SERAVEZZA
5
SANGIOVANNESE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
TAU CALCIO ALTOPASCIO
6
TRESTINA
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
VIVI ALTOTEVERE SANSEPOLCRO
15
POGGIBONSI
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
AVEZZANO
4
L AQUILA
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
FANO ALMA J.
16
ATLETICO ASCOLI
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
FORSEMPRONESE
10
CAMPOBASSO
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SAMBENEDETTESE
2
CHIETI
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SORA
11
SENIGALLIA
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
TIVOLI CALCIO
14
ATLETICO TERME FIUGGI
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
UNITED RICCIONE
13
TERMOLI CALCIO
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
VASTOGIRARDI
17
MATESE
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ATLETICO URI
13
TRASTEVERE
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BOREALE
17
SARRABUS OGLIASTRA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CYNTHIALBALONGA
8
ISCHIA ISOLAVERDE
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
LATTE DOLCE
12
ASD GLADIATOR
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ROMANA FC
5
NOCERINA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SAN MARZANO
10
TEAM NUOVA FLORIDA
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BARLETTA
14
FIDELIS ANDRIA
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BITONTO
17
GELBISON CILENTO
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PAGANESE
7
GRAVINA
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SANTA MARIA CILENTO
18
CASARANO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
(15:30)
Canc
SDGr
LAMEZIA TERME
7
CASTROVILLARI
17
-
-
-
-
15:30
FTR
SDGr
LICATA
12
GIOIESE
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PORTICI
14
SANTAGATA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
REGGINA
4
AKRAGAS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SIRACUSA
2
RAGUSA CALCIO
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
EOCG
GAZELLE
8
VICTORIA UNITED
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
EOCG
STADE RENARD
5
CANON YAOUNDE
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
EORG
FAUVE AZUR
6
AS FORTUNA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
EORG
LES ASTRES
8
PWD BAMENDA
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr1
BRONSHOJ
2
GOERSLEV IF
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr1
NAESTVED II
7
HERLEV
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr1
SUNDBY BK
1
ALLEROD
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr1
TARNBY FF
5
KFUM BK ROSKILDE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr3
B 1909
3
OKS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr3
FJORDAGER IF
10
TARUP-PAARUP
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
CF
BESIKTAS
FATIH KARAGUMRUK AS
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
CF
SIVASSPOR
SIVAS BELEDIYESPOR
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
SDGr
CAVESE
1
BUDONI
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PL
MAROONS FC
6
EXPRESS FC
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PSL
ARENEL MOVERS
10
HERENTALS FC
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PSL
CAPS UNITED
9
BIKITA MINERALS
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PSL
FC PLATINUM
4
CHICKEN INN FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PSL
GREENFUEL FC
10
TEL ONE FC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PSL
MANICA DIAMONDS
18
CHEGUTU PIRATES
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PSL
ZPC KARIBA
14
NGEZI PLATINUM FC
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
DGr3
HEDENSTED
8
DALUM
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
DGr4
NORRESUNDBY
6
KJELLERUP
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr1
GREVE
8
AB TARNBY
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr3
HORSENS FS
2
B 1913
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr4
HOBRO II
8
VARDE IF
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr4
ODDER IGF
1
AALBORG 2
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr4
VEJLBY-RISSKOV
7
VIBY
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
WEST
PERTH SC
11
INGLEWOOD UNITED
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DGr2
BK SKJOLD
4
GLOSTRUP
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DGr2
FREDERIKSSUND
3
VB 1968
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DGr2
KARLSLUNDE IF
5
SLAGELSE
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DGr2
RINGSTED IF
7
LEDOJE-SMORUM
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
LU
ESBJERG (U17)
10
VEJLE (U17)
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:45
FTR
SSL
ADELAIDE BLUE EAGLES
1
VIPERS FC
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:45
FTR
SSL
ADELAIDE VICTORY
7
PLAYFORD CITY PATRIOTS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:00
FTR
SOUT
ADELAIDE RAIDERS
6
ADELAIDE CITY FC
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:00
FTR
SOUT
ADELAIDE UNITED II
11
NE METROSTARS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:00
FTR
SSL
CUMBERLAND UNITED
9
WEST ADELAIDE
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
05:05
Fin
LDEM
CORRECAMINOS UAT
7
CIMARRONES
11
0-1
0-2
-
-
JIMENEZ DIEGO(75)
04:00
Fin
PDC
CS CARTAGINES
10
DEPORTIVO SAPRISSA
4
2-2
3-4
-
-
ALEMAN FABRICIO(87)
04:00
Fin
LNC
ANTIGUA GFC
1
COMUNICACIONES
4
1
0-0
3-0
-
-
(90)DA SILVA ROMARIO
03:30
Fin
PD
AD ISIDRO METAPAN
8
ALIANZA
3
0-1
0-3
-
-
RIVAS ELIAS(88)
03:20
Fin
PAA
MILLONARIOS
9
SANTA FE
4
2-1
3-1
-
-
(Own74)HERNANDEZ DIEGO
03:05
Fin
LDEM
LEONES NEGROS UDG
2
ATLETICO LA PAZ
3
0-2
2-4
-
-
(90+2)TORRES ULISES
03:00
Fin
PDC
SAN CARLOS
2
CS HEREDIANO
1
0-0
2-0
-
-
(90+5)MARTINEZ BRIAN
03:00
Fin
MNP
REAL MONARCHS SLC
9
MINNESOTA UNITED 2
29
1
1-1
2-1
-
-
(60)GOZO ZAVIER
02:30
Fin
CDLL
LANUS
1
2
UNION SANTA FE
12
1-2
2-2
-
-
(90+3)ALVAREZ FAVIO
02:30
Fin
GrS
AMERICA-RN
8
NAUTICO RECIFE
12
0-0
1-0
-
-
02:30
Fin
GrS
BOTAFOGO PB
4
BAHIA
1
0-0
4-0
-
-
02:30
Fin
GrS
CEARA
5
AO ITABAIANA
16
0-0
2-1
-
-
02:30
Fin
GrS
CRB
3
ALTOS
11
0-0
2-0
-
-
02:30
Fin
GrS
MARANHAO
7
FORTALEZA
10
0-0
3-2
-
-
02:30
Fin
GrS
RIVER AC
9
ABC
13
0-0
0-1
-
-
02:30
Fin
GrS
SPORT RECIFE
2
JUAZEIRENSE
14
0-0
3-0
-
-
02:30
Fin
GrS
VITORIA
6
TREZE
15
0-0
3-0
-
-
02:30
Fin
PD
SANTA TECLA
9
1
DRAGON
10
2
1-0
3-1
-
-
(90+6)ROSALES SAMUEL
02:30
Fin
DP
SPORTIVO TRINIDENSE
11
SPORTIVO LUQUENO
2
0-0
0-1
-
-
ALVAREZ ALEX(50)
02:00
Fin
SB
INDEPENDIENTE JUNIORS
5
GUALACEO SC
8
1-0
3-2
-
-
01:30
Fin
PAP
SANTOS
1
RED BULL BRAGANTINO
2-0
3-1
-
-
(63)GIULIANO
01:30
Fin
MNP
NEW YORK CITY FC II
19
CHATTANOOGA
5
0-1
1-1
-
4-2
(55)SHORE JONATHAN
01:10
Fin
PAA
ATLETICO NACIONAL
11
1
JAGUARES
12
0-0
2-0
-
-
(83)PEREA OSCAR
01:00
Fin
PP
ATLETICO PARANAENSE
OPERARIO-PR
1-0
1-0
-
-
01:00
Fin
PP
AGUIA DE MARABA
PAYSANDU
0-0
1-1
-
-
01:00
Fin
PAP
SAO JOSE SP
VELO CLUBE
0-0
1-2
-
-
01:00
Fin
PAP
XV DE PIRACICABA
PORTUGUESA SANTISTA
0-1
1-1
-
-
00:30
Fin
GP
VILA NOVA
APARECIDENSE
1
3-0
3-0
-
-
(41)ALMEIDA HENRIQUE
00:30
Fin
CTRP
BOAVISTA SPORT CLUB
BOTAFOGO
0-1
0-4
-
-
YARLEN(90+5)
00:30
Fin
PAP
SAO BENTO
NOROESTE
1-2
1-2
-
-
00:00
Fin
PCA
CENTRAL CORDOBA ROSARIO
18
YUPANQUI
9
0-2
0-3
-
-
00:00
Fin
PCA
ITUZAINGO
20
EL PORVENIR
6
0-0
1-4
-
-
00:00
Fin
PCA
MERCEDES
17
BERAZATEGUI
1
2-1
2-3
-
-
00:00
Fin
PAP
FERROVIARIA
JUVENTUS S. P.
0-0
0-0
-
1-3
00:00
Fin
DP
TACUARY
8
SPORTIVO AMELIANO
5
1-0
1-1
-
-
CONTRERA ALBERTO(73)
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top