Tuesday, September 27 , 2022       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    08:04:05
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
10:00 Sched   CL
SHANGHAI JIADING
14
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
9 - - - -
13:00 Sched   CUP
INEGOLSPOR
AGRI 1970 SPOR
- - - -
14:00 Sched   FRI
SOUTH KOREA
CAMEROON
- - - -
14:30 Sched   CL
GUANGXI BAOYUN
12
JIANGXI LIANSHENG
13 - - - -
14:30 Sched   CUP
ANKARASPOR
KEPEZ BELEDIYE ANTALYA
- - - -
14:30 Sched   CUP
ZONGULDAK KOMURSPOR
GUMUSHANESPOR
- - - -
14:55 Sched   FRI
JAPAN
ECUADOR
- - - -
15:00 Sched   FRI
INDIA
VIETNAM
- - - -
15:00 Sched   CUP
KOCAELISPOR
AYVALIKGUCU BELEDIYE
- - - -
15:00 Sched   CUP
SOMASPOR
EFELER 09
- - - -
16:00 Sched   FRI
INDONESIA
CURACAO
- - - -
16:00 Sched   FRI
SOUTH AFRICA
BOTSWANA
- - - -
16:00 Sched   VIR
BFC DAUGAVPILS
7
RIGAS FUTBOLA SKOLA
3 - - - -
17:30 Sched   FRI
SENEGAL
IRAN
- - - -
17:30 Sched   CUP
BALIKESIRSPOR
ALTINDAG BELEDIYESPOR
- - - -
18:00 Sched   FRI
UAE
VENEZUELA
- - - -
18:00 Sched   FRI21
AZERBAIJAN (U21)
MOLDOVA (U21)
- - - -
18:00 Sched   FRI21
BULGARIA (U21)
SERBIA (U21)
- - - -
18:00 Sched   FRI21
ROMANIA (U21)
NETHERLANDS (U21)
- - - -
18:30 Sched   QPO
UKRAINE (U21)
SLOVAKIA (U21)
- - - -
18:30 Sched   FRI21
POLAND (U21)
LATVIA (U21)
- - - -
19:00 Sched   QPO
CZECH REPUBLIC (U21)
ICELAND (U21)
- - - -
19:00 Sched   QPO
DENMARK (U21)
CROATIA (U21)
- - - -
19:00 Sched   FRI
URUGUAY
CANADA
- - - -
19:00 Sched   A
FK ZALGIRIS VILNIUS
1
SUDUVA MARIJAMPOLE
4 - - - -
19:30 Sched   FRI21
SPAIN (U21)
NORWAY (U21)
- - - -
20:00 Sched   FRI
QATAR
CHILE
- - - -
20:00 Sched   FRI21
TURKEY (U21)
GEORGIA (U21)
- - - -
20:15 Sched   QPO
ISRAEL (U21)
REP. OF IRELAND (U21)
- - - -
21:00 Sched   FRI
COTE D IVOIRE
GUINEA
- - - -
21:00 Sched   FRI
EGYPT
LIBERIA
- - - -
21:00 Sched   FRI
NICARAGUA
GHANA
- - - -
21:00 Sched   FRI
SAUDI ARABIA
USA
- - - -
21:00 Sched   FRI
UZBEKISTAN
COSTA RICA
- - - -
21:00 Sched   FRI21
HUNGARY (U21)
LITHUANIA (U21)
- - - -
21:30 Sched   FRI
TUNISIA
BRAZIL
- - - -
21:30 Sched   FRI21
AUSTRIA (U21)
WALES (U21)
- - - -
21:45 Sched   EL2
GRIMSBY
10
CARLISLE
12 - - - -
21:45 Sched   NLN
AFC FYLDE
3
SPENNYMOOR TOWN
14 - - - -
21:45 Sched   NLN
AFC TELFORD UTD
23
BRACKLEY TOWN
11 - - - -
21:45 Sched   NLN
ALFRETON
9
PETERBOROUGH SPORTS
10 - - - -
21:45 Sched   NLN
BANBURY UNITED
2
GLOUCESTER CITY
15 - - - -
21:45 Sched   NLN
BUXTON
19
KIDDERMINSTER
4 - - - -
21:45 Sched   NLN
CHORLEY
8
CHESTER
13 - - - -
21:45 Sched   NLN
CURZON ASHTON
12
SCARBOROUGH
6 - - - -
21:45 Sched   NLN
DARLINGTON FC
5
BLYTH SPARTANS
20 - - - -
21:45 Sched   NLN
FARSLEY CELTIC
21
BOSTON UTD
18 - - - -
21:45 Sched   NLN
HEREFORD
16
LEAMINGTON
7 - - - -
21:45 Sched   NLN
KETTERING
22
KINGS LYNN
1 - - - -
21:45 Sched   NPL
ASHTON UNITED
2
MATLOCK TOWN
7 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
22:00 FTR   FRI
BURKINA FASO
COMOROS
- - - - Full Time Result Only
(21:45) Canc   Gr2
RUSSIA
4
ISRAEL
1 - - - -
21:45 FTR   CH
DUNDELA
4
ANNAGH UNITED
2 - - - - Full Time Result Only
21:45 FTR   LL
BSC GLASGOW
4
CUMBERNAULD COLTS
11 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   13
MOLDOVA (U19)
4
NORTHERN IRELAND (U19)
3 - - - - Full Time Result Only
20:30 FTR   13
SLOVENIA (U19)
1
NETHERLANDS (U19)
2 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   4
GIBRALTAR (U19)
4
WALES (U19)
3 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   4
HUNGARY (U19)
2
REP. OF IRELAND (U19)
1 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   FRI
LIBYA
TANZANIA
- - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   OHA
HEBC HAMBURG
14
TSV SASEL
3 - - - - Full Time Result Only
19:30 FTR   1
ANDORRA (U19)
4
SWITZERLAND (U19)
3 - - - - Full Time Result Only
19:30 FTR   1
GREECE (U19)
1
CZECH REPUBLIC (U19)
2 - - - - Full Time Result Only
(19:00) Canc   ACNGr
MAURITIUS
2
SIERRA LEONE
3 - - - -
18:30 FTR   FRI
BAHRAIN
PANAMA
- - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   DGrE
POGGIBONSI
14
ORVIETANA
18 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   2
BULGARIA (U19)
2
TURKEY (U19)
1 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   2
LUXEMBOURG (U19)
3
AZERBAIJAN (U19)
4 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   7
BELGIUM (U19)
2
SPAIN (U19)
1 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   12
ARMENIA U19
4
BELARUS (U19)
3 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   12
SLOVAKIA (U19)
2
GERMANY (U19)
1 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   FRI
EQUATORIAL GUINEA
TOGO
- - - - Full Time Result Only
16:30 FTR   DGrC
VILLAFRANCA
5
LEGNAGO SALUS
4 - - - - Full Time Result Only
16:00 FTR   6
LITHUANIA (U19)
4
LATVIA (U19)
2 - - - - Full Time Result Only
16:00 FTR   6
ROMANIA (U19)
3
AUSTRIA (U19)
1 - - - - Full Time Result Only
16:00 FTR   DGrA
SANREMESE
1
CASTANESE
17 - - - - Full Time Result Only
16:00 FTR   DGrA
VADO
7
CHIERI
8 - - - - Full Time Result Only
16:00 FTR   DGrD
CORTICELLA
16
MEZZOLARA
12 - - - - Full Time Result Only
16:00 FTR   DGrG
APRILIA
16
ASD SORRENTO
11 - - - - Full Time Result Only
15:00 FTR   5
ESTONIA (U19)
2
BOSNIA & HERZEGOVINA (U19)
4 - - - - Full Time Result Only
15:00 FTR   5
POLAND (U19)
1
ITALY (U19)
3 - - - - Full Time Result Only
15:00 FTR   9
DENMARK (U19)
2
ENGLAND (U19)
1 - - - - Full Time Result Only
15:00 FTR   9
MONTENEGRO (U19)
3
GEORGIA (U19)
4 - - - - Full Time Result Only
14:45 FTR   FRI
NEPAL
BANGLADESH
- - - - Full Time Result Only
(13:00) Canc   FRI
URUGUAY
QATAR
- - - -
11:00 FTR   FRI
BRUNEI
LAOS
- - - - Full Time Result Only
05:00 Fin   APW
FC JUAREZ (W)
11
NECAXA (W)
18 2-0 3-0 - -
(53)SEOPOSENWE JERMAINE
05:00 Fin   APW
MONTERREY (W)
2
U.N.A.M. - PUMAS (W)
9 5-0 6-0 - -
(77)SOLIS DANIELA
04:05 Fin   CL
ATLETICO NACIONAL
5 1
PATRIOTAS
18 1-0 1-0 - -
(Pen45+1)DUQUE JEFFERSON
04:00 Fin   CL
ALIANZA LIMA
1
U. SAN MARTIN
19 1 2-0 5-0 - -
(65)AGUIRRE WILMER
03:10 Fin   PBN
FERRO CARRIL OESTE
20
ESTUDIANTES R.C.
6 0-0 0-0 - -
03:00 Fin   APW
CLUB AMERICA (W)
4 1
PACHUCA (W)
6 2-0 2-1 - -
COX MARTA(80)
03:00 Fin   APW
SANTOS LAGUNA (W)
14
MAZATLAN FC (W)
17 3-0 3-2 - -
SAAVEDRA KARLA(64)
02:30 Fin   PBN
SANTAMARINA
37
GIMNASIA MENDOZA
4 0-0 0-2 - -
JUNCOS JOAN(90+2)
02:00 Fin   TFA
UNION SUNCHALES
15
JUVENTUD UNIDA
17 0-0 2-1 - -
(70)SCHONFELD GONZALO
02:00 Fin   B
CSA
17
TOMBENSE
12 2-0 2-0 - -
(41)BARCELLOS LUCAS
02:00 Fin   PB
DEPORTES TEMUCO
10
SAN LUIS
14 2 0-0 1-0 - -
(82)CAMACHO SANTIAGO
02:00 Fin   CL
JAGUARES
17
RIONEGRO FC
3 0-0 0-0 - -
01:05 Fin   APW
LEON (W)
12
GUADALAJARA-CHIVAS (W)
1 0-0 0-1 - -
SOTO KRISTAL(52)
01:00 Fin   APW
TOLUCA (W)
7
U.A.N.L. - TIGRES (W)
3 1-2 1-4 - -
MAYOR STEPHANY(64)
00:00 Fin   CL
DEPORTIVO CALI
20 1
LA EQUIDAD
11 1-2 1-2 - -
SABBAG PABLO(Pen34)
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow/Red Cards  LP League Table Position
1 HF First Half Int Interrupted FTR Full Time Result only  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time  TV Listings
2 HF Second Half Abd Abandoned PEN. Penalty  Stat  Game Status  ET  Extra Time  Information
Fin Finished Post Postponed OWN. Own Goal  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
Canc Cancelled E/T Extra Time    
Back to Top