Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
UEFA Women Champions League: QF @bet365
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
14/03 THU
15/03 FRI
16/03 SAT
17/03 SUN
18/03 MON
19/03 TUE
20/03 WED
21/03 THU
22/03 FRI
23/03 SAT
24/03 SUN
25/03 MON
26/03 TUE
27/03 WED
TODAY
29/03 FRI
30/03 SAT
31/03 SUN
01/04 MON
02/04 TUE
03/04 WED
04/04 THU
05/04 FRI
06/04 SAT
07/04 SUN
08/04 MON
09/04 TUE
10/04 WED
11/04 THU
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Thursday, March 28 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
22:35:57
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
21:00
2 HF
46
'
PD
GV SAN JOSE
16
CLUB ALWAYS READY
12
1-0
1-0
-
-
(8)TORRES SAUL
21:30
2 HF
46
'
SCGr
CARRARESE
3
PERUGIA
4
0-0
0-0
-
-
21:45
H/T
SCGr
PADOVA
2
PERGOLETTESE
16
1-1
1-1
-
-
ARINI MARIANO(44)
21:45
H/T
SCGr
FERMANA
20
RIMINI
10
2-2
2-2
-
-
(40)GIANDONATO MANUEL
21:45
H/T
SCGr
GUBBIO
5
TORRES
2
0-0
0-0
-
-
21:45
1 HF
1
'
SCGr
VIS PESARO
17
LUCCHESE
11
-
1-1
-
-
PINNA ANDREA RIZZO(34)
21:45
H/T
SCGr
CATANIA
15
GIUGLIANO
7
1-0
1-0
-
-
(2)CIANCI PIETRO
22:00
1 HF
1
'
SPDS
WALTON AND HERSHAM
6
HARROW BOROUGH
21
-
1-2
-
-
MUHEMBA EXCELLENCE(30)
22:00
1 HF
1
'
FS
PARIS SAINT GERMAIN (W)
HACKEN (W)
-
1-0
-
-
(27)CHAWINGA TABITA
22:00
1 HF
1
'
LNC
CSD MUNICIPAL
6
COBAN IMPERIAL
2
-
2-0
-
-
(29)ARCHILA CESAR
22:00
1 HF
1
'
L1A
DEPORTIVO GARCILASO
16
1
COMERCIANTES UNIDOS
5
-
0-0
-
-
23:00
Sched
PD
AUDAX ITALIANO
14
COQUIMBO UNIDO
11
-
-
-
-
23:45
Sched
LNC
GUASTATOYA
10
COATEPEQUE
11
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
23:30
FTR
SB
CHACARITAS FC
4
MANTA FC
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
PL
MGAEAR AL SARHAN
7
AL-AQABA
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
1LGr
FC LA CHAUX-DE-FONDS
10
CS CHENOIS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
1LGr
MEYRIN
12
TEAM VAUD (U21)
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
(21:30)
Post
CN
DENBIGH TOWN
6
BANGOR 1876
5
-
-
-
-
21:15
FTR
1LGr
FC GRAND-SACONNEX
1
US TERRE SAINTE
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
LA SARRAZ-ECLEPENS
14
FC ECHALLENS
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
FC ROTKREUZ
2
FC KONIZ
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
MUNSINGEN
9
SOLOTHURN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
1LGr
FC UZWIL
14
FC LINTH 04
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
OH
ETSV HAMBURG
4
UNION TORNESCH
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
OR
ARMINIA LUDWIGSHAFEN
12
VFR BAUMHOLDER
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
OM
GERMANIA TEVEREN
15
BORUSSIA FREIALDENHOVEN
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
SDGr
FRANCIACORTA FC
5
REAL CALEPINA
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
FC VEVEY SPORTS 05
8
PULLY FOOTBALL
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
SV MUTTENZ
7
FC BASSECOURT
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
THUN II
12
FC MURI
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
FC TUGGEN
8
FC BALZERS
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
HONGG
9
FC KOSOVA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
SC YF JUVENTUS
3
FC GOSSAU
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
Fin
PCA
DEPORTIVO MUNIZ
8
SPORTIVO BARRACAS
24
1-0
2-1
-
-
20:30
Fin
RW
ROT-WEISS OBERHAUSEN
6
FC DUREN
7
1-1
2-2
-
-
(90+2)FASSNACHT PIERRE
20:30
Fin
RN
SPELLE-VENHAUS
18
EINTRACHT NORDERSTEDT
12
0-0
0-2
-
-
KEMNA JIP(77)
20:30
Fin
RN
WEICHE FLENSBURG
13
SV DROCHTERSEN-ASSEL
5
1-0
2-2
-
-
(90+6)EHLERS JANNIC
20:30
FTR
OBS
KIRCHHEIMER SC
18
TSV 1860 MUNICH II
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
ALTONA 93
1
TSV CONCORDIA
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
HARKSHEIDE
8
FC TUERKIYE WILHELMSBURG
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
HEBC HAMBURG
3
USC PALOMA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
SC VICTORIA HAMBURG
9
TSV BUCHHOLZ
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
SV HALSTENBEK-RELLINGEN
13
DUENEBERGER SV
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
SV RUGENBERGEN
15
FC SUDERELBE
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
SSV VORSFELDE
7
GERMANIA EGESTORF-LANGREDE
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
MUELHEIMER FC 97
15
SPORTFREUNDE BAUMBERG
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
SCHWARZ-WEISS ESSEN
5
RATINGEN SV
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
(20:30)
Canc
ON
SV STRAELEN
3
DJK TEUTONIA ST. TOENIS
12
-
-
-
-
20:30
FTR
ON
TSV MEERBUSCH
17
FC BUEDERICH
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
UNION NETTETAL
10
KFC UERDINGEN 05
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
VFB HILDEN
6
SF HAMBORN 07
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
FC 1906 ERLENSEE
16
FC GIESSEN
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
RW WALLDORF
9
BAYERN ALZENAU
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OW
SPORTFREUNDE SIEGEN
8
SPVGG ERKENSCHWICK
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OB
SG AUMUND-VEGESACK
4
TS WOLTMERSHAUSEN
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
PL
ERBIL
14
AL-KARKH
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
Fin
IL
STAL STALOWA WOLA
4
SANDECJA NOWY SACZ
17
0-0
2-1
-
-
(86)ZIARKO ARKADIUSZ
20:30
FTR
2DSS
IK SLEIPNER
9
NACKA ILIRIA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
1LGr
FC SION II
3
FC OBERWALLIS NATERS
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
Fin
2DNG
VANERSBORGS IF
14
IFK SKOEVDE FK
1
0-0
0-1
-
-
20:00
Fin
P2Gr
GLOBO FC
8
BARAUNAS
1
0-3
0-4
-
-
20:00
Fin
RB
BAYERN MUNICH II
5
1
FC SCHWEINFURT 05
7
1
2-0
2-0
-
-
(35)KERN TIMO
20:00
Fin
RN
FSV 63 LUCKENWALDE
8
BFC DYNAMO
2
1-0
2-0
-
-
(88)KOCH TIMM
20:00
Fin
RN
ROT-WEISS ERFURT
11
GREIFSWALDER SV
1
0-1
1-1
-
-
(59)WEINHAUER ERIK
20:00
Fin
RS
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
4
TSV STEINBACH
10
2-0
2-3
-
-
WAEHLING NICOLAS(80)
20:00
Fin
RS
FC ASTORIA WALLDORF
11
FC 08 HOMBURG
5
0-0
2-0
-
-
(49)ARCALEAN JONAS
20:00
Fin
RS
FSV FRANKFURT
13
TUS KOBLENZ
18
0-0
3-1
-
-
(90+4)EICHHORN JAN-ERIK
20:00
FTR
OBN
TSV NEUDROSSENFELD
6
JAHN REGENSBURG II
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBS
SV HEIMSTETTEN
4
FC ISMANING
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OH
NIENDORFER TSV
5
TSV SASEL
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
ON
LUPO-MARTINI WOLFSBURG
4
SCHOENINGEN
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
ON
MTV EINTRACHT CELLE
14
KICKERS EMDEN
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OF
TSV BORDESHOLM
15
SV EICHEDE
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OB
ATSV MUTSCHELBACH
9
FC NOETTINGEN
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OR
WORMATIA WORMS
2
SPVGG QUIERSCHIED
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OH
FSV FERNWALD
8
EINTRACHT STADTALLENDORF
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OH
KSV BAUNATAL
1
ADLER WEIDENHAUSEN
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
SPORTFREUNDE LOTTE
1
ASC DORTMUND
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
SV SCHERMBECK 2020
6
SPVGG VREDEN
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
TUS BOEVINGHAUSEN
14
EINTRACHT RHEINE
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
TUS ENNEPETAL
11
SG FINNENTROP-BAMENOHL
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
VICTORIA CLARHOLZ
15
TUERKSPOR DORTMUND
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
WESTFALIA RHYNERN
12
FC GIEVENBECK
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
LPB
CHILANGOS FC
9
ACD URUAPAN
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
Fin
IL
GKS JASTRZEBIE
15
KOTWICA KOLOBRZEG
3
2
2-0
3-1
-
-
(90+7)ALI FARID
(20:00)
Post
2DN
BODENS BK
4
GOTTNE
6
-
-
-
-
20:00
Fin
2DVG
HUSQVARNA FF
4
QVIDING FIF
11
0-0
2-2
-
-
20:00
Fin
2DVG
LANDVETTER IS
8
VASTRA FROLUNDA IF
13
0-0
2-3
-
-
20:00
Fin
PL
AL-NASR SC DUBAI
6
1
HATTA SC
14
1
1-0
1-0
-
-
(45+2)MEDEIROS IURI
20:00
Fin
PL
EMIRATES CLUB
13
1
BANIYAS SC
9
2
1-0
1-2
-
-
NIAKATE YOUSSOUF(60)
19:45
Fin
FS
BARCELONA (W)
1
SANDVIKEN (W)
1
1-0
3-1
-
-
(88)GUIJARRO PATRICIA
19:00
Fin
LNC
ZACAPA
12
XELAJU
9
1
0-0
1-1
-
-
(86)GARCIA JULIO
19:00
FTR
SDGr
GROSSETO
5
MOBILIERI PONSACCO
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
Fin
LIPG
CORVINUL HUNEDOARA
3
GLORIA BUZAU
4
0-0
1-1
-
-
AKHMATOV RASSAMBEK(72)
19:00
FTR
PL
FC BREITENRAIN BERN
9
PARADISO
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:15
Fin
EORG
UMS DE LOUM
10
APEJES
1
0-0
0-0
-
-
18:00
Fin
EOCG
YOUNG SPORTS ACADEMY
1
DYNAMO DE DOUALA
7
2-1
3-2
-
-
18:00
FTR
ON
DELMENHORST
3
SCHWARZ-WEISS REHDEN
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
Fin
IL
WISLA PULAWY
14
OLIMPIA ELBLAG
11
1-0
4-0
-
-
(78)JANICKI ROBERT
18:00
Fin
2DN
KIRUNA FF
13
BERGNASETS AIK
2
0-0
0-1
-
-
18:00
FTR
PL
KCCA FC
7
BUSOGA UNITED
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:45
Fin
EORG
UNION DOUALA
11
AIGLE ROYAL
3
0-0
1-0
-
-
17:00
Fin
EOCG
COTONSPORT
3
COLOMBE
4
0-0
1-0
-
-
17:00
FTR
SDGr
ANGRI
16
MARTINA FRANCA 1947
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
SANCATALDESE
13
CANICATTI
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
Fin
2DN
SKELLEFTEA FF
1
IFK OSTERSUND
14
3-0
6-1
-
-
16:30
Fin
PN
BSK BIJELO BRDO
10
SESVETE
4
0-1
2-1
-
-
16:30
Fin
PN
DUGOPOLJE
6
NK DUBRAVA
7
0-0
0-0
-
-
16:30
Fin
IL
AIZAWL FC
9
CHURCHILL BROTHERS
10
1-0
4-0
-
-
(88)LALBIAKNIA LALRINZUALA
16:30
FTR
SDGr
SCD LIGORNA
7
CHIERI
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
SDGr
CITTA DI FASANO
12
TEAM ALTAMURA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
Fin
EORG
LES ASTRES
8
PWD BAMENDA
9
2-0
3-0
-
-
16:00
Fin
2D
AB GLADSAXE
6
NYKOBING FC
5
0-2
2-3
-
-
BREDAHL ANDREAS(90+2)
16:00
Fin
2D
THISTED FC
12
BRABRAND
9
0-0
0-1
-
-
BRINCK JESPER(72)
16:00
FTR
DGr3
AARHUS FREMAD 2
5
MARIENLYST
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CITTA DI VARESE
4
SANREMESE
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
US FEZZANESE
10
ALBA CALCIO
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SAN DONATO
11
PIANESE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SAN NICOLO
7
MONTEROTONDO
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CASSINO
4
OSTIA MARE
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
GALLIPOLI
14
USD PALMESE 1914
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MANFREDONIA
11
ACD NARDO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MATERA
6
ROTONDA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
ACIREALE
6
VIBONESE
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
IGEA VIRTUS B.
9
REAL CASALNUOVO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SAN LUCA
15
TRAPANI
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
Fin
2L
MSK POVAZSKA BYSTRICA
3
HFC HUMENNE
5
0-0
1-3
-
-
16:00
Fin
SUPE
DINAMO SAMARQAND
9
METALLURG BEKABAD
11
0-1
2-1
-
-
15:30
Fin
EOCG
GAZELLE
8
VICTORIA UNITED
2
0-1
0-1
-
-
15:30
Fin
EORG
FAUVE AZUR
6
AS FORTUNA
2
1-2
2-3
-
-
15:30
Fin
L1
PERSIB BANDUNG
2
BHAYANGKARA FC
17
0-0
0-0
-
-
15:30
Fin
L1
PERSIK KEDIRI
6
PERSIKABO 1973
18
4-1
5-2
-
-
(Pen81)SILVA FLAVIO
15:30
FTR
SDGr
ASD ALCIONE
1
VOGHERA
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ASTI
8
DERTHONA
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BORGOSESIA
20
GOZZANO
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BRA
5
LAVAGNESE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
RG TICINO
3
P.D.H.A.E.
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
US ALBENGA
6
PINEROLO
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
VADO
9
CHISOLA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ARCONATESE
6
VIRTUS BERGAMO 1909
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CALDIERO TERME
2
PIACENZA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CALVINA
4
VILLA D ALME
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CARAVAGGIO
14
CASATESEROGOREDO
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CLUB MILANO
13
ASD VARESINA
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CREMA
19
CASTELLANZESE
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
LEGNANO
17
BRUSAPORTO
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PONTISOLA
20
CLIVENSE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
TRITIUM
18
FOLGORE CARATESE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ADRIESE
12
CJARLINS MUZANE
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BASSANO
3
MONTECCHIO MAGGIORE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
LUPARENSE
13
CHIONS
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
MONTEBELLUNA
9
ATLETICO CASTEGNATO
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
MORI
17
BRENO
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PORTOGRUARO
5
MESTRE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
AGLIANESE
10
CARPI
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BORGO SAN DONNINO
16
PISTOIESE
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CERTALDO
17
SANTANGELO
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
FORLI
4
LENTIGIONE
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
IMOLESE
7
FANFULLA
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
MEZZOLARA
18
RAVENNA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PRATO
8
SAN GIULIANO CITY
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PROGRESSO CALCIO
15
CORTICELLA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SAMMAURESE
13
VICTOR SAN MARINO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
AQUILA MONTEVARCHI
13
REAL FORTE QUERCETA
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CENAIA 1969
18
LIVORNO
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
GAVORRANO
2
FIGLINE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SERAVEZZA
6
SANGIOVANNESE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
TAU CALCIO ALTOPASCIO
4
TRESTINA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
VIVI ALTOTEVERE SANSEPOLCRO
15
POGGIBONSI
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
AVEZZANO
5
L AQUILA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
FANO ALMA J.
17
ATLETICO ASCOLI
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
FORSEMPRONESE
11
CAMPOBASSO
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SAMBENEDETTESE
3
CHIETI
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SORA
12
SENIGALLIA
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
TIVOLI CALCIO
15
ATLETICO TERME FIUGGI
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
UNITED RICCIONE
14
TERMOLI CALCIO
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
VASTOGIRARDI
16
MATESE
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ANZIOLAVINIO
15
FLAMINIA
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ATLETICO URI
14
TRASTEVERE
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BOREALE
17
SARRABUS OGLIASTRA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
CYNTHIALBALONGA
8
ISCHIA ISOLAVERDE
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
LATTE DOLCE
12
ASD GLADIATOR
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
ROMANA FC
5
NOCERINA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SAN MARZANO
10
TEAM NUOVA FLORIDA
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BARLETTA
15
FIDELIS ANDRIA
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
BITONTO
17
GELBISON CILENTO
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PAGANESE
7
GRAVINA
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SANTA MARIA CILENTO
18
CASARANO
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
(15:30)
Canc
SDGr
LAMEZIA TERME
7
CASTROVILLARI
17
-
-
-
-
15:30
FTR
SDGr
LICATA
12
GIOIESE
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
PORTICI
14
SANTAGATA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
REGGINA
4
AKRAGAS
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SIRACUSA
2
RAGUSA CALCIO
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
Fin
EOCG
STADE RENARD
5
CANON YAOUNDE
6
1-0
1-1
-
-
15:00
Fin
2D
AARHUS FREMAD
3
SKIVE
7
0-1
0-1
-
-
OESTERGAARD OLIVER(12)
15:00
Fin
2D
ESBJERG
1
ROSKILDE
2
1-0
4-2
-
-
TARANIS ARMANN(79)
15:00
Fin
3D
OURE
8
VSK AARHUS
2
0-0
0-0
-
-
15:00
Fin
3D
YOUNG BOYS FD
10
FREM
1
1-0
1-1
-
-
CALLAKU LORENT(86)
15:00
FTR
DGr1
BRONSHOJ
2
GOERSLEV IF
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr1
NAESTVED II
8
HERLEV
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr1
SUNDBY BK
1
ALLEROD
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr1
TARNBY FF
4
KFUM BK ROSKILDE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr3
B 1909
4
OKS
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
DGr3
FJORDAGER IF
10
TARUP-PAARUP
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
Fin
CF
BESIKTAS
FATIH KARAGUMRUK AS
0-1
1-1
-
-
15:00
Fin
CF
SIVASSPOR
SIVAS BELEDIYESPOR
1-0
3-0
-
-
15:00
FTR
SDGr
CAVESE
1
BUDONI
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PL
MAROONS FC
6
EXPRESS FC
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
Fin
PSL
ARENEL MOVERS
11
HERENTALS FC
17
0-0
0-0
-
-
15:00
Fin
PSL
CAPS UNITED
10
BIKITA MINERALS
9
0-1
0-1
-
-
15:00
Fin
PSL
FC PLATINUM
4
CHICKEN INN FC
7
1-2
2-2
-
-
15:00
Fin
PSL
GREENFUEL FC
10
TEL ONE FC
2
0-1
1-1
-
-
15:00
Fin
PSL
MANICA DIAMONDS
18
CHEGUTU PIRATES
16
0-0
0-0
-
-
15:00
Fin
PSL
ZPC KARIBA
14
NGEZI PLATINUM FC
12
0-0
0-0
-
-
14:30
FTR
DGr3
HEDENSTED
6
DALUM
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
DGr4
NORRESUNDBY
5
KJELLERUP
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:15
Fin
3D
VEJGAARD
6
VANLOSE
12
1
0-0
0-0
-
-
14:00
Fin
2D
FREMAD AMAGER
8
MIDDELFART
4
0-1
1-3
-
-
(73)WIELZEN JERAILLY
14:00
Fin
2D
HIK
11
FA 2000
10
0-1
4-2
-
-
(90)OLSEN MORTEN
14:00
Fin
3D
AVARTA
4
1
ISHOJ IF
3
0-0
0-1
-
-
BAGOU DONAVAN(Pen63)
14:00
Fin
3D
HOLBAEK
5
IF LYSENG
9
1-0
1-0
-
-
(6)THOMSEN NEMO
14:00
Fin
3D
HOLSTEBRO
11
NAESBY
7
1-0
1-0
-
-
(8)G. KRISTENSEN MIKKEL
14:00
FTR
DGr1
GREVE
7
AB TARNBY
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr3
HORSENS FS
2
B 1913
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr4
HOBRO II
7
VARDE IF
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr4
ODDER IGF
1
AALBORG 2
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DGr4
VEJLBY-RISSKOV
8
VIBY
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
Fin
WEST
PERTH SC
6
INGLEWOOD UNITED
12
4-0
6-0
-
-
13:00
FTR
DGr2
BK SKJOLD
5
GLOSTRUP
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DGr2
FREDERIKSSUND
2
VB 1968
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DGr2
KARLSLUNDE IF
3
SLAGELSE
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DGr2
RINGSTED IF
7
LEDOJE-SMORUM
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
LU
ESBJERG (U17)
10
VEJLE (U17)
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
Fin
IL
DELHI FC
7
SHILLONG LAJONG FC
6
0-0
3-1
-
-
LYNGDOH ALLEN(90+4)
11:45
Fin
SSL
ADELAIDE BLUE EAGLES
1
VIPERS FC
11
2-0
3-0
-
-
11:45
Fin
SSL
ADELAIDE VICTORY
8
PLAYFORD CITY PATRIOTS
2
1-1
1-2
-
-
11:00
Fin
SOUT
ADELAIDE RAIDERS
4
ADELAIDE CITY FC
7
0-0
2-0
-
-
11:00
Fin
SOUT
ADELAIDE UNITED II
12
NE METROSTARS
2
0-2
0-4
-
-
11:00
Fin
SSL
CUMBERLAND UNITED
7
WEST ADELAIDE
4
2-0
4-0
-
-
10:00
Fin
AWW
CENTRAL COAST MARINERS
4
WESTERN UNITED FC
3
0-0
1-1
-
-
DE DOMIZIO KIARA(82)
05:05
Fin
LDEM
CORRECAMINOS UAT
7
CIMARRONES
11
0-1
0-2
-
-
JIMENEZ DIEGO(75)
04:00
Fin
PDC
CS CARTAGINES
10
DEPORTIVO SAPRISSA
4
2-2
3-4
-
-
ALEMAN FABRICIO(87)
04:00
Fin
LNC
ANTIGUA GFC
1
COMUNICACIONES
4
1
0-0
3-0
-
-
(90)DA SILVA ROMARIO
03:30
Fin
PD
AD ISIDRO METAPAN
8
ALIANZA
3
0-1
0-3
-
-
RIVAS ELIAS(88)
03:20
Fin
PAA
MILLONARIOS
9
SANTA FE
4
2-1
3-1
-
-
(Own74)HERNANDEZ DIEGO
03:05
Fin
LDEM
LEONES NEGROS UDG
2
ATLETICO LA PAZ
3
0-2
2-4
-
-
(90+2)TORRES ULISES
03:00
Fin
PDC
SAN CARLOS
2
CS HEREDIANO
1
0-0
2-0
-
-
(90+5)MARTINEZ BRIAN
03:00
Fin
MNP
REAL MONARCHS SLC
9
MINNESOTA UNITED 2
29
1
1-1
2-1
-
-
(60)GOZO ZAVIER
02:30
Fin
CDLL
LANUS
1
2
UNION SANTA FE
12
1-2
2-2
-
-
(90+3)ALVAREZ FAVIO
02:30
Fin
GrS
AMERICA-RN
8
NAUTICO RECIFE
12
0-0
1-0
-
-
02:30
Fin
GrS
BOTAFOGO PB
4
BAHIA
1
0-0
4-0
-
-
02:30
Fin
GrS
CEARA
5
AO ITABAIANA
16
0-0
2-1
-
-
02:30
Fin
GrS
CRB
3
ALTOS
11
0-0
2-0
-
-
02:30
Fin
GrS
MARANHAO
7
FORTALEZA
10
0-0
3-2
-
-
02:30
Fin
GrS
RIVER AC
9
ABC
13
0-0
0-1
-
-
02:30
Fin
GrS
SPORT RECIFE
2
JUAZEIRENSE
14
0-0
3-0
-
-
02:30
Fin
GrS
VITORIA
6
TREZE
15
0-0
3-0
-
-
02:30
Fin
PD
SANTA TECLA
9
1
DRAGON
10
2
1-0
3-1
-
-
(90+6)ROSALES SAMUEL
02:30
Fin
DP
SPORTIVO TRINIDENSE
11
SPORTIVO LUQUENO
2
0-0
0-1
-
-
ALVAREZ ALEX(50)
02:00
Fin
SB
INDEPENDIENTE JUNIORS
5
GUALACEO SC
8
1-0
3-2
-
-
01:30
Fin
PAP
SANTOS
1
RED BULL BRAGANTINO
2-0
3-1
-
-
(63)GIULIANO
01:30
Fin
MNP
NEW YORK CITY FC II
19
CHATTANOOGA
5
0-1
1-1
-
4-2
(55)SHORE JONATHAN
01:10
Fin
PAA
ATLETICO NACIONAL
11
1
JAGUARES
12
0-0
2-0
-
-
(83)PEREA OSCAR
01:00
Fin
PP
ATLETICO PARANAENSE
OPERARIO-PR
1-0
1-0
-
-
01:00
Fin
PP
AGUIA DE MARABA
PAYSANDU
0-0
1-1
-
-
01:00
Fin
PAP
SAO JOSE SP
VELO CLUBE
0-0
1-2
-
-
01:00
Fin
PAP
XV DE PIRACICABA
PORTUGUESA SANTISTA
0-1
1-1
-
-
00:30
Fin
GP
VILA NOVA
APARECIDENSE
1
3-0
3-0
-
-
(43)ALMEIDA HENRIQUE
00:30
Fin
CTRP
BOAVISTA SPORT CLUB
BOTAFOGO
0-1
0-4
-
-
YARLEN(90+5)
00:30
Fin
PAP
SAO BENTO
NOROESTE
1-2
1-2
-
-
00:00
Fin
PCA
CENTRAL CORDOBA ROSARIO
18
YUPANQUI
9
0-2
0-3
-
-
00:00
Fin
PCA
ITUZAINGO
20
EL PORVENIR
6
0-0
1-4
-
-
00:00
Fin
PCA
MERCEDES
17
BERAZATEGUI
1
2-1
2-3
-
-
00:00
Fin
PAP
FERROVIARIA
JUVENTUS S. P.
0-0
0-0
-
1-3
00:00
Fin
DP
TACUARY
8
SPORTIVO AMELIANO
5
1-0
1-1
-
-
CONTRERA ALBERTO(73)
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top