Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
English Football In-Play! @bet365. Join now
Contact Us
Live Scores
Live Scoreline
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
Statistics
NEW iPhone App!
Interwetten Live
Country
League
Sort By
Year
Month
Timezone
AFGHANISTAN
AFRICA (CAF)
AFRICAN GAMES
ALBANIA
ALGERIA
ANDORRA
ANGOLA
ARGENTINA
ARMENIA
ASIA (AFC)
ASIAN GAMES
AUSTRALIA
AUSTRIA
AZERBAIJAN
BAHRAIN
BELARUS
BELGIUM
BELGIUM-NETHERLANDS
BOLIVIA
BOSNIA AND HERZEGOVINA
BOTSWANA
BRAZIL
BULGARIA
BURKINA FASO
BURUNDI
CAMEROON
CANADA
CENTRAL AMERICAN & CARIBBEAN GAMES
CENTRAL AMERICAN GAMES
CHILE
CHINA
CHINESE TAIPEI
COLOMBIA
CONGO DR
COSTA RICA
COTE D IVOIRE
CROATIA
CUBA
CYPRUS
CZECH REPUBLIC
DENMARK
ECUADOR
EGYPT
EL SALVADOR
ENGLAND
ESTONIA
EUROPE (UEFA)
FAROE ISLAND
FAROE ISLANDS
FINLAND
FRANCE
FRIENDLY GAMES
GABON
GEORGIA
GERMANY
GHANA
GIBRALTAR
GREECE
GUATEMALA
HONDURAS
HONG KONG
HUNGARY
ICELAND
INDIA
INDONESIA
INTERNATIONAL TOURNAMENTS
IRAN
IRAQ
ISRAEL
ITALY
JAMAICA
JAPAN
JORDAN
KAZAKHSTAN
KENYA
KOSOVO
KUWAIT
LATVIA
LEBANON
LIECHTENSTEIN
LITHUANIA
LUXEMBOURG
MALAYSIA
MALTA
MEDITERRANEAN GAMES
MEXICO
MOLDOVA
MONTENEGRO
MOROCCO
MOZAMBIQUE
MYANMAR
NATIONAL
NEPAL
NETHERLANDS
NEW ZEALAND
NICARAGUA
NIGERIA
NORTH & CENTRAL AMERICA (CONCACAF)
NORTH MACEDONIA
NORTHERN IRELAND
NORWAY
OCEANIA (OFC)
OLYMPIC GAMES
OMAN
PALESTINE
PAN AM
PANAMA
PARAGUAY
PERU
PHILIPPINES
POLAND
PORTUGAL
QATAR
REPUBLIC OF IRELAND
ROMANIA
RUSSIA
SAN MARINO
SAUDI ARABIA
SCANDINAVIA
SCOTLAND
SERBIA
SERBIA AND MONTENEGRO
SINGAPORE
SLOVAKIA
SLOVENIA
SOUTH AFRICA
SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
SOUTH AMERICAN GAMES
SOUTH ASIAN GAMES
SOUTH KOREA
SOUTHEAST ASIAN GAMES
SPAIN
SWEDEN
SWITZERLAND
SYRIA
TAJIKISTAN
TANZANIA
THAILAND
TUNISIA
TURKEY
TURKMENISTAN
UAE
UGANDA
UKRAINE
URUGUAY
USA
UZBEKISTAN
VENEZUELA
VIETNAM
WALES
WORLD (FIFA)
YEMEN
ZAMBIA
ZIMBABWE
DIVISION 1
DIVISION 2
1. LIGA
1. LIGA CHAMPIONSHIP GROUP
EUROPA LEAGUE P.OFF R1
1. LIGA PLACEMENT MATCHES
EUROPA LEAGUE P.OFF R2
1. LIGA RELEGATION GROUP
EUROPA LEAGUE P.OFF FINAL
1. LIGA QUALIFICATION
D1 RELEGATION P.OFF
FNL
1. LIGA
ROUND
PERIOD
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
Europe/Athens
CZECH REPUBLIC - DIVISION 1 - 1. LIGA - March 2024
K/O
Stat
League
Home
YR
Away
YR
HT
FT
ET
PN
Scorers
2023-07-22
16:00
Fin
1L
TEPLICE
2
VIKTORIA PLZEN
4
1-0
1-0
-
-
(Pen28)TRUBAC DANIEL
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
2
1
BOHEMIANS 1905
2
0-1
0-1
-
-
HULKA LUKAS(5)
16:00
Fin
1L
KARVINA
FC FASTAV ZLIN
3
3-0
4-1
-
-
(53)BARTL DANIEL
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
HRADEC KRALOVE
3
1-0
2-0
-
-
(70)CHYTIL MOJMIR
2023-07-23
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
1
FK JABLONEC
1
1-0
3-1
-
-
ALEGUE ALEXIS(75)
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
3
BANIK OSTRAVA
3
2-0
3-1
-
-
(64)DOUMBIA MOHAMED
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
2-0
4-1
-
-
(81)MIHALIK ONDREJ
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
SIGMA OLOMOUC
2
1-0
2-0
-
-
(55)HARASLIN LUKAS
2023-07-29
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
1
1
FK JABLONEC
3
0-0
0-0
-
-
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
4
SPARTA PRAHA
1
0-0
0-1
-
-
KREJCI LADISLAV(Pen80)
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
KARVINA
2
2-1
3-1
-
-
(66)NAVRATIL JAN
19:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
2
1
SLOVACKO
0-0
0-0
-
-
2023-07-30
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
6
1
SLOVAN LIBEREC
4
0-2
2-2
-
-
(88)SUCHY MAREK
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
3
1
SLAVIA PRAHA
1
0-1
1-3
-
-
CHYTIL MOJMIR(84)
16:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
2
TEPLICE
3
0-1
1-2
-
-
(90+4)PUSKAC DAVID
19:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
3
HRADEC KRALOVE
3
0-0
1-1
-
-
SASINKA ONDREJ(90+6)
2023-08-05
16:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
1
PARDUBICE
2
3-0
5-2
-
-
KROBOT LADISLAV(73)
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
1
SIGMA OLOMOUC
2
0-1
0-2
-
-
VODHANEL JAN(48)
16:00
Fin
1L
KARVINA
1
MLADA BOLESLAV
5
0-2
1-2
-
-
(70)MIKUS RAJMUND
19:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
3-0
5-1
-
-
(Pen59)PILAR VACLAV
2023-08-06
16:00
Fin
1L
TEPLICE
2
FK JABLONEC
2
0-0
0-0
-
-
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
2
BOHEMIANS 1905
3
0-0
0-1
-
-
KOZAK MATYAS(90+1)
16:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
3
BANIK OSTRAVA
1
2-1
3-1
-
-
(77)TRAORE IBRAHIM
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
1
FC FASTAV ZLIN
2
0-0
2-1
-
-
CERNIN JAKUB(84)
2023-08-12
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
2
SLOVAN LIBEREC
3
1-1
1-1
-
-
(35)JANETZKY JAKUB
16:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
3
HRADEC KRALOVE
1
0-0
2-0
-
-
(90+6)TANKO ABDOULLAHI
19:00
Fin
1L
FK JABLONEC
3
SPARTA PRAHA
2
0-5
1-5
-
-
(60)DRCHAL VACLAV
2023-08-13
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
1
KARVINA
3
1-0
2-1
-
-
HALINSKY DENIS(Own90+4)
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
1
TEPLICE
2
0-0
2-1
-
-
(Own75)CHALOUPEK STEPAN
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
2
SLAVIA PRAHA
1
0-0
0-1
-
-
POULOLO FLORENT(Own59)
16:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
1
SLOVACKO
2
1
0-1
0-1
-
-
HOFMANN STANISLAV(45+3)
19:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
3
VIKTORIA PLZEN
1
1-2
2-5
-
-
SULC PAVEL(Pen90+1)
2023-08-19
16:00
Fin
1L
KARVINA
4
FK JABLONEC
4
0-0
1-1
-
-
(84)AKINYEMI ADELEKE
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
1
MLADA BOLESLAV
1
2
1-1
2-2
-
-
(90+2)KALABISKA JAN
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
1
PARDUBICE
1
1-0
1-0
-
-
(13)FRYDEK CHRISTIAN
19:00
Fin
1L
TEPLICE
3
SPARTA PRAHA
1
0-1
1-1
-
-
(85)YASSER MOHAMED
2023-08-20
16:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
SIGMA OLOMOUC
2
1
2-1
2-1
-
-
(45+3)BUCHA PAVEL
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
BOHEMIANS 1905
1-0
3-0
-
-
(89)OSMANCIK PAVEL
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
2
FC FASTAV ZLIN
2
1-0
2-0
-
-
(74)HORAK DANIEL
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
3
BANIK OSTRAVA
3
0-0
1-0
-
-
(47)TIJANI MUHAMED
2023-08-26
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
2
TEPLICE
3
0-0
2-1
-
-
VACHOUSEK TADEAS(88)
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
6
SLOVACKO
2
0-1
0-1
-
-
KALABISKA JAN(21)
19:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
3
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
0-0
2-0
-
-
(73)TANKO ABDOULLAHI
2023-08-27
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
5
SLAVIA PRAHA
4
1-0
1-1
-
-
HOLES TOMAS(48)
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
3
SLOVAN LIBEREC
1
0-0
2-0
-
-
(65)POKORNY JAKUB
16:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
7
HRADEC KRALOVE
4
1-0
2-1
-
-
(74)KOVARIK JAN
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
1
KARVINA
1
2-0
3-1
-
-
(87)PAVELKA DAVID
2023-09-02
16:00
Fin
1L
TEPLICE
1
PARDUBICE
3
0-0
0-1
-
-
KROBOT LADISLAV(82)
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
1
FK JABLONEC
2
1-1
2-1
-
-
(56)MUSA ALLI WALE
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
2
FC FASTAV ZLIN
0-0
1-0
-
-
(74)HAVLIK MAREK
19:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
1
MLADA BOLESLAV
1
0-0
2-0
-
-
(Own59)KARAFIAT ONDREJ
2023-09-03
16:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
BOHEMIANS 1905
2-0
2-0
-
-
(45+1)CADU
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
4
1
SPARTA PRAHA
2
0-0
0-2
-
-
HARASLIN LUKAS(77)
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
4
KARVINA
4
3-1
5-1
-
-
(Pen76)WALLEM CONRAD
21:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
4
SIGMA OLOMOUC
3
1-1
1-3
-
-
JULIS LUKAS(90+6)
2023-09-16
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
1
HRADEC KRALOVE
2
3-0
5-1
-
-
(80)SUCHY MAREK
16:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
3
BANIK OSTRAVA
4
0-0
1-1
-
-
SIN MATEJ(87)
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
2
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2-1
2-1
-
-
(42)NAVRATIL JAN
16:00
Fin
1L
KARVINA
2
TEPLICE
4
0-0
0-1
-
-
FILA DANIEL(82)
19:00
Fin
1L
PARDUBICE
3
SLAVIA PRAHA
1
0-1
0-1
-
-
JURECKA VACLAV(Pen28)
2023-09-17
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
2
SLOVAN LIBEREC
4
0-1
1-1
-
-
(53)TEKIJASKI NEMANJA
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
2
1
VIKTORIA PLZEN
1
1-4
1-7
-
-
KLIMENT JAN(86)
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
SLOVACKO
2
3-0
5-0
-
-
(81)OLATUNJI VICTOR
2023-09-23
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
1
TEPLICE
4
1
3-2
3-3
-
-
FILA DANIEL(Pen51)
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
MLADA BOLESLAV
1
0-1
1-2
-
-
SUCHOMEL MARTIN(83)
16:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
1
FC FASTAV ZLIN
2
1-1
5-1
-
-
(82)TANKO ABDOULLAHI
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
3
KARVINA
3
2-0
2-0
-
-
(18)VALENTA MATEJ
19:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
5
SIGMA OLOMOUC
2
1-2
3-2
-
-
(77)MATOUSEK JAN
2023-09-24
16:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
2
PARDUBICE
4
3-1
6-2
-
-
DANEK KRYSTOF(90+1)
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
3
FK JABLONEC
4
1
1-0
1-0
-
-
(17)HORAK DANIEL
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
5
1
SPARTA PRAHA
6
1
0-0
1-1
-
-
HARASLIN LUKAS(Pen90+10)
2023-09-30
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
2
1
BANIK OSTRAVA
2
0-2
0-3
-
-
BUCHTA DAVID(78)
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
2
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
0-1
1-1
-
-
(85)SLONCIK TOM
16:00
Fin
1L
KARVINA
3
SLOVAN LIBEREC
1
3-1
5-2
-
-
(83)TRAORE ABOUBACAR
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
2
SLOVACKO
5
2-0
2-0
-
-
(20)KRULICH MATOUS
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
2
VIKTORIA PLZEN
3
2-1
2-1
-
-
(27)KUCHTA JAN
2023-10-01
16:00
Fin
1L
TEPLICE
3
1
SLAVIA PRAHA
3
0-0
0-0
-
-
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
BOHEMIANS 1905
1
1-0
2-1
-
-
(84)PULKRAB MATEJ
19:00
Fin
1L
PARDUBICE
1
HRADEC KRALOVE
2
1-0
1-1
-
-
HARAZIM STEPAN(61)
2023-10-07
16:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
4
FC FASTAV ZLIN
3
0-0
0-0
-
-
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
1
MLADA BOLESLAV
2
1
1-0
4-0
-
-
(89)BENES VIT
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
KARVINA
2
0-0
1-0
-
-
(87)MUSA ALLI WALE
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
2
TEPLICE
1
1
0-0
2-0
-
-
(56)HAVLIK MAREK
19:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
3
PARDUBICE
2
0-1
1-1
-
-
(50)EWERTON
2023-10-08
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
SPARTA PRAHA
2
1
0-2
1-3
-
-
KUCHTA JAN(71)
19:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
4
SLAVIA PRAHA
5
2-1
2-3
-
-
ZAFEIRIS CHRISTOS(87)
19:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
3
FK JABLONEC
3
2-2
3-2
-
-
(46)VYDRA MATEJ
2023-10-21
16:00
Fin
1L
KARVINA
4
HRADEC KRALOVE
3
0-0
1-0
-
-
(78)EZEH LUCKY
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
2
MLADA BOLESLAV
4
2-1
5-9
-
-
JOHN SOLOMON(90+6)
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
2
VIKTORIA PLZEN
2
1-0
3-0
-
-
(86)CERV LUKAS
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
3
SIGMA OLOMOUC
1
1-0
1-1
-
-
HALINSKY DENIS(Own90+4)
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
3
SLOVACKO
3
0-0
2-0
-
-
(90)JURECKA VACLAV
2023-10-22
16:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
2
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2-0
4-0
-
-
(76)SEVCIK MICHAL
16:00
Fin
1L
TEPLICE
5
1
BANIK OSTRAVA
4
0-0
0-1
-
-
ALMASI LADISLAV(76)
19:00
Fin
1L
FK JABLONEC
2
BOHEMIANS 1905
4
0-1
0-1
-
-
PREKOP ERIK(25)
2023-10-28
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
1
TEPLICE
3
1-0
1-0
-
-
(41)CMELIK LUKAS
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
2
SLOVAN LIBEREC
5
1-1
1-1
-
-
TUPTA LUBOMIR(16)
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
FC FASTAV ZLIN
1
0-0
0-0
-
-
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
PARDUBICE
0-1
0-1
-
-
ZLATOHLAVEK TOMAS(9)
19:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
3
FK JABLONEC
6
0-0
0-1
-
-
CHRAMOSTA JAN(84)
2023-10-29
16:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
2
KARVINA
5
0-0
0-1
-
-
CAVOS PATRIK(76)
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
SPARTA PRAHA
3
2-1
3-1
-
-
(87)JAWO LAMIN
19:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
1
SLAVIA PRAHA
1
0-1
0-2
-
-
CHYTIL MOJMIR(67)
2023-11-04
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
2
SIGMA OLOMOUC
2
1-1
1-1
-
-
JULIS LUKAS(18)
16:00
Fin
1L
TEPLICE
1
MLADA BOLESLAV
3
0-0
1-0
-
-
(89)KNAPIK JAN
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
2
FC FASTAV ZLIN
5
0-1
0-1
-
-
BUZEK ALEXANDR(45+2)
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
HRADEC KRALOVE
3
0-0
0-0
-
-
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
3
BOHEMIANS 1905
3
0-0
2-0
-
-
(81)SADILEK LUKAS
2023-11-05
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
2
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
0-0
1-0
-
-
(61)KULENOVIC LUKA
16:00
Fin
1L
KARVINA
1
BANIK OSTRAVA
2
1-0
1-3
-
-
BUCHTA DAVID(59)
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
3
VIKTORIA PLZEN
6
1-0
1-2
-
-
JIRKA ERIK(79)
2023-11-11
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
2
FK JABLONEC
2
1-0
1-1
-
-
MARTINEC JAKUB(49)
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
PARDUBICE
0-0
1-0
-
-
(47)KUSEJ VASIL
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
TEPLICE
3
0-1
0-1
-
-
VACHOUSEK TADEAS(6)
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
4
SLOVAN LIBEREC
2
1-1
1-1
-
-
FRYDEK CHRISTIAN(30)
19:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
KARVINA
3
0-0
1-0
-
-
(52)PREKOP ERIK
2023-11-12
16:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
4
SPARTA PRAHA
3
0-0
0-1
-
-
PANAK FILIP(49)
16:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
3
SLOVACKO
1
1-1
1-4
-
-
HAVLIK MAREK(72)
19:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
3
SLAVIA PRAHA
5
1-2
1-3
-
-
JURECKA VACLAV(56)
2023-11-25
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
2
MLADA BOLESLAV
1
1-1
2-1
-
-
(70)GHALI ABUBAKAR
16:00
Fin
1L
KARVINA
3
SIGMA OLOMOUC
2
0-1
0-2
-
-
JULIS LUKAS(46)
16:00
Fin
1L
TEPLICE
1
BOHEMIANS 1905
2
1-0
1-1
-
-
KOZAK MATYAS(87)
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
3
VIKTORIA PLZEN
4
1-0
1-1
-
-
CADU(73)
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
3
1-1
2-1
-
-
(71)CHYTIL MOJMIR
2023-11-26
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
2
PARDUBICE
4
1-1
2-1
-
-
(75)KRATOCHVIL MILOS
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
1
BANIK OSTRAVA
1-0
2-0
-
-
(71)CICILIA RIGINO
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
FC FASTAV ZLIN
1
2-0
2-0
-
-
(40)BIRMANCEVIC VELJKO
2023-12-02
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
2
SLOVACKO
3
1-0
1-1
-
-
DANICEK VLASTIMIL(Pen59)
2023-12-03
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
2
SPARTA PRAHA
2
1-1
1-2
-
-
KREJCI LADISLAV(65)
2023-12-06
18:00
Fin
1L
FK JABLONEC
5
TEPLICE
7
2-1
3-2
-
-
(86)CHRAMOSTA JAN
18:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
3
VIKTORIA PLZEN
4
1-1
1-3
-
-
HRANAC ROBIN(90+5)
2023-12-09
16:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
1
1
FK JABLONEC
3
3-0
3-0
-
-
(24)PRECIADO ANGELO
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
2
BOHEMIANS 1905
2
2-2
5-2
-
-
(77)HAVLIK MAREK
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
FC FASTAV ZLIN
5
2-1
5-3
-
-
VUKADINOVIC VUKADIN(Pen90+3)
19:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
3
BANIK OSTRAVA
4
2-1
2-3
-
-
TANKO ABDOULLAHI(89)
2023-12-10
16:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
2
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2-0
5-0
-
-
(90+4)BUCHA PAVEL
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
2
MLADA BOLESLAV
2
0-0
2-0
-
-
(Pen53)JURECKA VACLAV
2023-12-13
18:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
HRADEC KRALOVE
0-2
0-2
-
-
KUCERA JAKUB(45+1)
18:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
3
KARVINA
4
1-2
2-2
-
-
(64)YUSUF HELAL ABDULLA
19:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
3
SLOVAN LIBEREC
3
1
0-0
0-0
-
-
2023-12-16
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
1
HRADEC KRALOVE
3
4-0
4-0
-
-
(42)BARTOSAK LUKAS
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
4
SLOVACKO
3
0-0
0-1
-
-
VALENTA MATEJ(59)
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
3
1
SLOVAN LIBEREC
4
1-0
2-0
-
-
(67)DANEK KRYSTOF
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
3
KARVINA
2
0-0
0-0
-
-
19:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
0-0
0-0
-
-
2023-12-17
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
2
VIKTORIA PLZEN
4
1-2
1-3
-
-
VYDRA MATEJ(90+5)
16:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
1
SLAVIA PRAHA
2-2
2-3
-
-
BORIL JAN(59)
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
1
1
TEPLICE
3
0-1
2-1
-
-
(90)OLATUNJI VICTOR
2024-02-10
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
1
PARDUBICE
4
1
0-1
1-2
-
-
HLAVATY MICHAL(90+1)
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
4
BANIK OSTRAVA
1
0-0
3-0
-
-
(69)MUSA ALLI WALE
16:00
Fin
1L
KARVINA
2
SPARTA PRAHA
0-1
0-3
-
-
KUCHTA JAN(69)
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
SIGMA OLOMOUC
4
0-0
2-0
-
-
(80)HORSKY FILIP
19:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
MLADA BOLESLAV
0-0
1-1
-
-
LADRA TOMAS(Pen87)
2024-02-11
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
2
BOHEMIANS 1905
4
1-0
2-2
-
-
SHEJBAL JAN(83)
16:00
Fin
1L
TEPLICE
1
FC FASTAV ZLIN
1
1-0
2-1
-
-
(62)FILA DANIEL
19:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
3
FK JABLONEC
3
3-2
4-3
-
-
(90+7)JURECKA VACLAV
2024-02-13
19:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
2
VIKTORIA PLZEN
3
0-0
0-1
-
-
CADU(90+2)
2024-02-14
18:00
Fin
1L
KARVINA
3
1
PARDUBICE
3
0-1
0-3
-
-
KROBOT LADISLAV(77)
19:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
3
SLAVIA PRAHA
1
0-1
1-1
-
-
(67)IKUGAR KENNETH
2024-02-17
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
3
HRADEC KRALOVE
3
0-0
0-0
-
-
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
2
TEPLICE
1
1-0
1-1
-
-
CHALOUPEK STEPAN(87)
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
2
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1-1
5-2
-
-
(90+2)DRCHAL VACLAV
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
2
BANIK OSTRAVA
3
1-3
1-3
-
-
EWERTON(45+3)
19:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
5
VIKTORIA PLZEN
1
0-2
0-2
-
-
SULC PAVEL(12)
2024-02-18
16:00
Fin
1L
KARVINA
3
SLAVIA PRAHA
3
0-2
0-3
-
-
DIOUF MALICK(80)
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
3
SLOVACKO
4
1
0-1
2-1
-
-
(80)VUKADINOVIC VUKADIN
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
2
SLOVAN LIBEREC
1
0-0
2-1
-
-
HORSKY FILIP(68)
2024-02-21
18:30
Fin
1L
TEPLICE
1
SIGMA OLOMOUC
2
1
1-0
2-0
-
-
(88)YASSER MOHAMED
2024-02-24
16:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
4
BOHEMIANS 1905
3
1
1-0
1-1
-
-
HUF DAVID(83)
16:00
Fin
1L
TEPLICE
2
KARVINA
4
0-1
2-2
-
-
AKINYEMI ADELEKE(79)
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
2
MLADA BOLESLAV
2
0-0
0-0
-
-
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
3
FK JABLONEC
3
0-1
3-3
-
-
(90+1)CHALUS MATEJ
19:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
3
FC FASTAV ZLIN
2
1-0
3-0
-
-
(87)SULC PAVEL
2024-02-25
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
4
1
SIGMA OLOMOUC
4
0-0
2-1
-
-
NOVAK FILIP(85)
16:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
PARDUBICE
3
0-0
3-0
-
-
(74)CHYTIL MOJMIR
19:00
Fin
1L
SLOVACKO
4
SPARTA PRAHA
8
1-1
1-3
-
-
HARASLIN LUKAS(76)
2024-03-02
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
4
1
HRADEC KRALOVE
3
1-1
1-1
-
-
(Pen35)CHRAMOSTA JAN
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
2-1
3-1
-
-
(Own90+1)NIKL MATOUS
16:00
Fin
1L
SIGMA OLOMOUC
BOHEMIANS 1905
2
2-2
2-2
-
-
HALA MARTIN(41)
16:00
Fin
1L
KARVINA
4
1
SLOVACKO
3
1-1
1-3
-
-
HAVLIK MAREK(Pen65)
19:00
Fin
1L
PARDUBICE
1
VIKTORIA PLZEN
3
0-1
2-3
-
-
(Own72)KALVACH LUKAS
2024-03-03
15:00
Fin
1L
TEPLICE
1
SLOVAN LIBEREC
4
2-0
2-0
-
-
(41)FILA DANIEL
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
3
BANIK OSTRAVA
3
0-1
0-1
-
-
JUROSKA JAN(33)
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
4
1
SLAVIA PRAHA
4
0-0
0-0
-
-
2024-03-09
16:00
Fin
1L
SLOVAN LIBEREC
2
KARVINA
4
0-0
1-0
-
-
(Pen84)RABUSIC MICHAL
16:00
Fin
1L
SLOVACKO
3
FK JABLONEC
3
0-0
0-1
-
-
STEPANEK DAVID(61)
16:00
Fin
1L
HRADEC KRALOVE
5
PARDUBICE
4
0-0
2-0
-
-
(73)VASULIN DANIEL
16:00
Fin
1L
BOHEMIANS 1905
1
MLADA BOLESLAV
3
0-0
0-0
-
-
19:00
Fin
1L
BANIK OSTRAVA
3
SIGMA OLOMOUC
5
0-2
1-2
-
-
(82)EWERTON
2024-03-10
16:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
1
TEPLICE
2
2-0
4-0
-
-
(90+3)JURECKA VACLAV
16:00
Fin
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
FC FASTAV ZLIN
5
1-1
2-2
-
-
JANETZKY JAKUB(90+1)
19:00
Fin
1L
VIKTORIA PLZEN
4
SPARTA PRAHA
4
1
1-0
4-0
-
-
(70)CHORY TOMAS
2024-03-16
16:00
Fin
1L
MLADA BOLESLAV
5
1
SIGMA OLOMOUC
5
1
1-0
2-1
-
-
(76)JOHN SOLOMON
16:00
Fin
1L
KARVINA
6
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
5
1-1
2-1
-
-
(Pen90+2)IVAN ALEX
16:00
Fin
1L
FC FASTAV ZLIN
5
BOHEMIANS 1905
4
0-1
2-2
-
-
(76)SIMERSKY DOMINIK
19:00
Fin
1L
TEPLICE
3
SLOVACKO
2
1-1
1-1
-
-
(12)FILA DANIEL
2024-03-17
16:00
Fin
1L
FK JABLONEC
4
1
VIKTORIA PLZEN
5
0-1
1-2
-
-
CHORY TOMAS(84)
16:00
Fin
1L
PARDUBICE
2
3
BANIK OSTRAVA
5
0-0
0-1
-
-
BLAZEK FILIP(69)
16:00
Fin
1L
SLAVIA PRAHA
SLOVAN LIBEREC
2
1-0
3-0
-
-
(90+1)JURECKA VACLAV
19:00
Fin
1L
SPARTA PRAHA
1
HRADEC KRALOVE
4
1-0
2-1
-
-
KOUBEK MATEJ(90+5)
2024-03-30
16:00
Sched
1L
SIGMA OLOMOUC
PARDUBICE
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
BOHEMIANS 1905
FK JABLONEC
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
VIKTORIA PLZEN
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
SLOVACKO
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
2024-03-31
16:00
Sched
1L
BANIK OSTRAVA
TEPLICE
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
HRADEC KRALOVE
KARVINA
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
MLADA BOLESLAV
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
2024-04-06
16:00
Sched
1L
KARVINA
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
FC FASTAV ZLIN
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
SLOVAN LIBEREC
SLOVACKO
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
SLAVIA PRAHA
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
2024-04-07
16:00
Sched
1L
TEPLICE
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
FK JABLONEC
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
PARDUBICE
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
SPARTA PRAHA
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
2024-04-13
16:00
Sched
1L
MLADA BOLESLAV
TEPLICE
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
BOHEMIANS 1905
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
HRADEC KRALOVE
SLOVACKO
-
-
-
-
2024-04-14
16:00
Sched
1L
FC FASTAV ZLIN
PARDUBICE
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
BANIK OSTRAVA
KARVINA
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
SIGMA OLOMOUC
FK JABLONEC
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
VIKTORIA PLZEN
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
2024-04-20
16:00
Sched
1L
FK JABLONEC
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
KARVINA
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
SPARTA PRAHA
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
TEPLICE
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
2024-04-21
16:00
Sched
1L
SLAVIA PRAHA
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
PARDUBICE
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
SLOVAN LIBEREC
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
SLOVACKO
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
2024-04-28
16:00
Sched
1L
HRADEC KRALOVE
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
BANIK OSTRAVA
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
VIKTORIA PLZEN
TEPLICE
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
FC FASTAV ZLIN
KARVINA
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
SLOVACKO
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
BOHEMIANS 1905
PARDUBICE
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
SIGMA OLOMOUC
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
FK JABLONEC
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
Back to Top