Country League Sort By Year Month Timezone
Europe/Athens

   FRIENDLY GAMES  - FRIENDLY CLUBS  - July 2020

K/O Stat League Home YR Away YR HT FT ET PN Scorers  
2020-07-01
11:30 Fin FRC KAZANKA MOSCOW ZENIT MOSCOW 4-0 9-0 - - (70)GALANIN IVAN  
17:00 Fin FRC PARTIZAN BARDEJOV FC KOSICE 1-2 1-8 - - GALL BORIS(89)  
17:00 Fin FRC SEPTEMVRI SOFIA 1 KARIANA ERDEN 1 1-0 1-1 - - (38)BATROVICH VELKO  
18:00 Fin FRC LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA LUDOGORETS II 0-0 0-1 - - NAYDENOV VLADISLAV(86)  
18:00 Fin FRC SEPTEMVRI SIMITLI HEBAR PAZARDZHIK 2-0 2-2 - - PETKOV ZHIVKO(Pen84)  
18:30 Fin FRC JASZBERENYI KECSKEMETI TE 1-1 2-3 - -                       
19:30 Fin FRC PISEK SLAVIA PRAHA B 1-1 1-1 - - SILHAN VOJTECH(44)  
20:30 Fin FRC LYON US PORT-VALAIS 7-0 12-0 - - (90)EKAMBI TOKO  
2020-07-02
12:00 Fin FRC VELES MOSCOW ZNAMYA TRUDA 2-0 4-0 - -                       
13:00 Fin FRC VOLGA ULYANOVSK KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY 0-0 0-2 - -                       
16:30 Fin FRC IRTYSH OMSK RODINA 0-1 1-1 - - (Pen81)TRETYAKOV ARTYOM  
2020-07-03
15:00 Fin FRC STROGINO MOSCOW FC TVER 0-0 1-2 - - ORLOV ALEKSEY(70)  
18:30 Fin FRC FC VSETIN VALASSKE MEZIRICI 0-0 0-0 - -  
18:30 Fin FRC KRASNODAR 2 FC CHAYKA 0-1 1-1 - - (Pen76)MATSUKATOV ALEKS  
2020-07-04
11:00 Fin FRC LOKOMOTIV SOFIA SPORTIST SVOGE 0-0 1-0 - - (54)MILEV ATANAS  
11:00 Fin FRC MONTANA HEBAR PAZARDZHIK 1-2 4-2 - - (Pen78)TSVETKOV NIKOLAY  
11:00 Fin FRC SEPTEMVRI SOFIA SEPTEMVRI SIMITLI 0-0 1-1 - - VASILEV KITAN(Pen70)  
11:00 Fin FRC SIOFOK KOZARMISLENY 1-0 1-0 - - (7)TOMOSVARI BALINT  
12:00 Fin FRC FK BLANSKO VYSKOV 1-0 2-0 - - (74)ILKO PAVOL  
12:00 Fin FRC GYORI ETO FC LIPOT PEKSEG SE 1-0 2-1 - - (75)FARKAS BALAZS  
12:00 Fin FRC ROYAL EXCEL MOUSCRON DOTTIGNIES SPORT 1-0 4-1 - - HOVINE(88)  
12:30 Fin FRC BUDAFOKI MTE PECSI MFC 1-0 2-0 - - (56)SZABO MATE  
13:00 Fin FRC ANDERLECHT CHARLEROI 0-1 0-1 - - NICHOLSON(Pen45)  
15:00 Canc FRC KV MECHELEN WAASLAND-BEVEREN - - - -  
15:00 Fin FRC ST ETIENNE RUMILLY 2-1 4-1 - - (87)ABI  
16:00 Fin FRC BRATTVAG LEVANGER 1 1-1 1-1 - - OLAFSEN SIMEN(34)  
16:00 Fin FRC FREDRIKSTAD FRAM LARVIK 3-2 6-2 - -                       
16:00 Fin FRC VARSENARE OOSTENDE 0-3 0-7 - - BATAILLE(81)  
17:00 Fin FRC BRYNE VARD HAUGESUND 0-0 1-0 - -                       
17:00 Fin FRC KHIMKI SPARTAK MOSCOW 2 1-0 3-0 - - (84)GEORGIEVSKIY SVYATOSLAV  
17:00 Fin FRC STANDARD LIEGE KORTRIJK 1-0 3-2 - - LEPOINT(88)  
17:00 Fin FRC ZULTE-WAREGEM CERCLE BRUGGE 0-2 2-2 - - (63)BERAHINO  
19:05 Fin FRC CLUB BRUGGE OH LEUVEN 1 1 1-0 4-1 - - (90)BADJI  
19:35 Fin FRC LYON NICE 1-0 1-0 - - (Pen5)AOUAR  
2020-07-07
17:00 Fin FRC METALAC GM INDJIJA 1-0 3-0 - - (64)CUMIC NIKOLA  
17:00 Fin FRC ZULTE-WAREGEM CHARLEROI 1-0 1-2 - - TSADJOUT(78)  
19:00 Fin FRC PROLETER NOVI SAD RAD 1-0 3-1 - - (85)ZIVOJINOVIC VIKTOR  
2020-07-08
18:00 Fin FRC CLUB BRUGGE BEERSCHOT 1-1 1-1 - - (23)DIATTA  
18:00 Fin FRC LOKOMOTIV SOFIA SEPTEMVRI SOFIA 1-0 1-0 - - (45+1)PETKOV PAVEL  
18:30 Fin FRC FC AJKA SOPRONI VSE 3-0 5-1 - - PETO BENJAMIN(73)  
19:00 Fin FRC AKRON TOGLIATTI UROZHAY KRASNODAR 2-0 3-1 - - GRUZINOV ILYA(86)  
19:00 Fin FRC INDJIJA FK SPARTAK SUBOTICA 1-3 2-4 - - (55)JANKOVIC NIKOLA  
19:00 Fin FRC KV MECHELEN RWD MOLENBEEK 0-1 1-1 - - (47)TOGUI  
19:00 Fin FRC SPARTAK-S 94 PLOVDIV BORISLAV PARVOMAY 0-1 1-1 - - (78)TSEKOV LYUBO  
19:00 Fin FRC TATABANYA CSAKVAR 0-3 0-6 - - DEUTSCH LASZLO(85)  
20:00 Fin FRC GEEL ST TRUIDEN 1 0-0 1-2 - - DURKIN(75)  
2020-07-09
17:00 Fin FRC DINAMO BRYANSK FC KRASNIY SMOLENSK 0-0 0-0 - -  
18:00 Fin FRC REIMS ESTAC TROYES 2-0 3-1 - - CAMARA(75)  
20:00 Canc FRC EENDRACHT TERMIEN GENK - - - -  
2020-07-10
11:30 Fin FRC CHERTANOVO MOSCOW STROGINO MOSCOW 2-0 2-0 - - (41)YEZHOV ROMAN  
13:00 Fin FRC RODINA BALTIKA 1-1 2-1 - - (65)LAMANOV ROBERT  
14:00 Fin FRC CHERTANOVO MOSCOW KALUGA 0-0 3-0 - - (86)GERCHIKOV LEONID  
16:00 Fin FRC KORTRIJK CHARLEROI 1-1 1-1 - - VAN DER BRUGGEN(Own15)  
17:00 Fin FRC TORPEDO MOSCOW SPARTAK MOSCOW 2 2-1 5-1 - - (74)BERKOVSKIY ILYA  
17:00 Canc FRC ZULTE-WAREGEM NAC BREDA - - - -  
18:30 Fin FRC PIRIN BLAGOEVGRAD MONTANA 0-0 0-0 - -  
19:00 Fin FRC RUCH CHORZOW RUCH RADZIONKOW 3-0 4-1 - - (74)IDZIK MARIUSZ  
19:00 Fin FRC ST ETIENNE NICE 1-1 4-1 - - (56)ABI  
2020-07-11
10:00 Fin FRC SLIVNISHKI GEROY BOTEV IHTIMAN 1-1 2-1 - -                       
11:00 Fin FRC CSKA 1948 KARIANA ERDEN 0-0 1-1 - - (57)PIRGOV DIMITAR  
11:00 Fin FRC LOKOMOTIV SOFIA NADEZHDA DOBROSLAVTSI 1-1 4-1 - - (90)IVANOV MIHAIL  
11:30 Fin FRC DEBRECENI EAC BEKESCSABA 1912 0-0 2-0 - -                       
11:30 Fin FRC SZEGED-CSANAD KECSKEMETI TE 3-0 4-1 - - (71)DOBRONOKY VIKTOR  
11:30 Fin FRC TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS FC TATRAN PRESOV 3-1 4-1 - - (45)VOSKO PETER  
12:00 Fin FRC BUDAPEST HONVED SIOFOK 0-0 1-2 - - TAJTI NORBERT(85)  
12:00 Fin FRC GYIRMOT FC FC AJKA 1-0 2-0 - -                       
12:00 Fin FRC GYORI ETO FC BUDAFOKI MTE 0-1 0-2 - - SKRIBEK(63)  
12:00 Fin FRC VASAS CSAKVAR 3-0 3-1 - - MADARASZ MARK(Pen59)  
13:00 Canc FRC GENT ROYAL EXCEL MOUSCRON - - - -  
13:05 Fin FRC ANDERLECHT ST TRUIDEN 1-0 2-0 - - (56)KOMPANY  
14:00 Fin FRC MOTHERWELL DUNDEE UTD 0-0 1-0 - - (55)WHITE  
14:40 Fin FRC ANDERLECHT ST TRUIDEN 1 0-0 1-0 - - (48)TAKIDINE ILIAS  
16:00 Fin FRC KHIMKI KAZANKA MOSCOW 3-0 4-0 - -                       
16:00 Fin FRC KORTRIJK CERCLE BRUGGE 0-1 0-1 - - MBENZA(30)  
16:00 Fin FRC STANDARD LIEGE OH LEUVEN 1-1 1-1 - - (42)AVENATTI FELIPE  
17:00 Fin FRC K.S.K.V. ZWEVEZELE OOSTENDE 0-2 0-4 - - BOONEN(63)  
17:00 Fin FRC ZULTE-WAREGEM WAASLAND-BEVEREN 2-0 5-0 - - (80)SYLLA  
17:30 Fin FRC STANDARD LIEGE OH LEUVEN 0-1 0-1 - - ALLEMEERSCH ARTHUR(45+5)  
18:00 Fin FRC CHAMBLY OISE BOULOGNE 1-0 1-1 - - BULTEL GAETAN(61)  
18:00 Fin FRC SEPTEMVRI SOFIA MARITSA PLOVDIV 0-0 1-1 - - ALIYEV OLJAY(54)  
19:05 Fin FRC CLUB BRUGGE KV MECHELEN 3-0 6-0 - - (Pen90)VANAKEN  
2020-07-12
18:00 Fin FRC SLOVAN VELVARY ADMIRA PRAHA 0-1 2-2 - -                       
20:00 Fin FRC LE HAVRE PARIS SAINT GERMAIN 0-5 0-9 - - SARABIA(60)  
2020-07-13
13:00 Fin FRC BALTIKA SATURN RAMENSKOYE 1-1 4-2 - - (81)KAZAEV YAN  
17:00 Fin FRC BALTIKA DOLGOPRUDNY 1-0 1-0 - - (Pen26)MARKIN MIKHAIL  
17:00 Fin FRC MLADOST LUCANI FK SPARTAK SUBOTICA 2-1 3-3 - - BIJELOVIC LUKA(84)  
17:30 Fin FRC FC CHAYKA ALANIA VLADIKAVKAZ 2-1 3-3 - - (80)GLUSHKOV NIKITA  
19:00 Fin FRC FRYDEK-MISTEK FK PREPERE 1-2 2-4 - - NOVOTNY VOJTECH(87)  
2020-07-14
11:00 Fin FRC SKA-KHABAROVSK CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK 3-1 3-1 - - (35)BOLSHAKOV DENIS  
18:00 Fin FRC PIRIN BLAGOEVGRAD VIHREN 2-2 2-5 - - GALABOV VENELIN(77)  
20:00 Fin FRC FC KITZBUHEL SV AUSTRIA SALZBURG 0-0 3-1 - - MEMIC MELVIS(90)  
2020-07-15
10:00 Fin FRC VOLGA ULYANOVSK LADA TOGLIATTI 1-1 1-2 - - STROGANOV STANISLAV(Pen70)  
11:00 Fin FRC MTK BUDAPEST III. KERULETI TVE 2-1 5-1 - - (Pen70)LENCSE LASZLO  
12:00 Fin FRC BANIK OSTRAVA B UNICOV 3-1 4-2 - - AMBROZEK(Pen87)  
12:00 Fin FRC KAZANKA MOSCOW LENINGRADETS 0-2 1-4 - - (84)BEZRUKOV IVAN  
12:00 Fin FRC VAC BUDAORSI SC 0-1 0-2 - -                       
14:00 Fin FRC SATURN RAMENSKOYE FC RYAZAN 1-1 3-2 - - (90+3)ALYSHANSKIY VALERIY  
17:00 Fin FRC RAD FK SPARTAK SUBOTICA 1-0 1-0 - - (45+1)JAVANOVIC SASA  
17:00 Fin FRC SIOFOK GYIRMOT FC 0-1 0-5 - - MAYER ADAM(71)  
17:30 Fin FRC SKA ROSTOV AKRON TOGLIATTI 0-0 0-0 - -  
18:00 Fin FRC GENK UNION SAINT-GILLOISE 3-0 3-1 - - UNDAV DENIZ(Pen53)  
18:00 Fin FRC REIMS ROUEN 2-0 3-0 - - (Pen83)ZENELI  
18:00 Canc FRC REIMS ROYAL EXCEL MOUSCRON - - - -  
18:30 Fin FRC OLYMPIAKOS NICOSIA KARMIOTISSA POLEMIDION 1-1 1-2 - - KONSTANTINOU ALEX(90+2)  
18:30 Fin FRC ST ETIENNE CHARLEROI 1-0 4-0 - - (84)BOUDEBOUZ  
18:30 Fin FRC TISZAUJVAROS DEBRECENI VSC 0-0 0-1 - - PINTER ADAM(85)  
19:00 Fin FRC LE MANS PARIS FC 0-2 1-3 - - (90)THOMAS OLIVER  
19:00 Fin FRC RADNIK SURDULICA JAGODINA 0-0 1-0 - -                       
2020-07-16
11:15 Fin FRC BALTIKA DINAMO BRYANSK 0-0 0-0 - -  
18:00 2 HF FRC LENS LE HAVRE 1-1 1-1 - - THIARE(37)  
18:00 H/T FRC LITEX KARIANA ERDEN 0-0 0-0 - -  
18:30 1 HF FRC GOSTIVAR SHKENDIJA 0-0 0-0 - -  
19:00 Sched FRC PIRIN BLAGOEVGRAD CSKA 1948 - - - -  
19:00 Sched FRC RENNES CHATEAUROUX - - - -  
19:15 Sched FRC NICE CELTIC - - - -  
20:00 Sched FRC CAMBUUR HARKEMASE BOYS - - - -  
21:45 Sched FRC LYON RANGERS - - - -  
2020-07-17
18:00 Sched FRC GENK EXCELSIOR - - - -  
18:00 Sched FRC METZ RFC SERAING - - - -  
20:00 Sched FRC PARIS SAINT GERMAIN WAASLAND-BEVEREN - - - -  
2020-07-18
11:30 Sched FRC KV MECHELEN KVC WESTERLO - - - -  
12:00 Sched FRC LORIENT CONCARNEAU - - - -  
13:00 Sched FRC OH LEUVEN RWD MOLENBEEK - - - -  
14:00 Sched FRC LILLE ROYAL EXCEL MOUSCRON - - - -  
16:30 Sched FRC ST ETIENNE ANDERLECHT - - - -  
17:00 Sched FRC DEINZE ZULTE-WAREGEM - - - -  
18:00 Sched FRC DUNKERQUE REIMS - - - -  
18:00 Sched FRC FC STADE NYONNAIS NANTES - - - -  
18:00 Sched FRC ST TRUIDEN BEERSCHOT - - - -  
19:00 Sched FRC ANORTHOSIS APOLLON LIMASSOL - - - -  
19:00 Sched FRC CLUB BRUGGE GENT - - - -  
19:00 Sched FRC PARIS FC DIJON - - - -  
19:00 Sched FRC PLABENNEC STADE BRESTOIS 29 - - - -  
19:00 Sched FRC SINT-ELOOIS-WINKEL OOSTENDE - - - -  
19:00 Sched FRC STANDARD LIEGE KV MECHELEN - - - -  
19:15 Sched FRC NICE RANGERS - - - -  
21:45 Sched FRC LYON CELTIC - - - -  
2020-07-19
19:00 Sched FRC CSKA 1948 ETAR VELIKO TARNOVO - - - -  
19:30 Sched FRC FC PINZGAU MARSEILLE - - - -  
2020-07-21
16:00 Sched FRC LENS GENT - - - -  
17:00 Sched FRC ZULTE-WAREGEM RWD MOLENBEEK - - - -  
20:00 Sched FRC PARIS SAINT GERMAIN CELTIC - - - -  
2020-07-22
13:00 Sched FRC CHOLET ANGERS - - - -  
13:00 Sched FRC CLUB BRUGGE DEINZE - - - -  
13:00 Sched FRC LYON GENT - - - -  
17:00 Sched FRC KVC WESTERLO ST TRUIDEN - - - -  
18:00 Sched FRC LE HAVRE REIMS - - - -  
19:00 Sched FRC SV HEIMSTETTEN MARSEILLE - - - -  
20:00 Sched FRC RANGERS MOTHERWELL - - - -  
20:30 Sched FRC SINT-ELOOIS-WINKEL CERCLE BRUGGE - - - -  
2020-07-24
13:00 Sched FRC METZ CHARLEROI - - - -  
16:00 Sched FRC KORTRIJK RWD MOLENBEEK - - - -  
19:00 Sched FRC NIMES STRASBOURG - - - -  
2020-07-25
11:30 Sched FRC RFC SERAING KV MECHELEN - - - -  
13:00 Sched FRC ANGERS BORDEAUX - - - -  
13:00 Sched FRC CLUB BRUGGE LILLE - - - -  
19:00 Sched FRC APOEL ERMIS - - - -  
19:00 Sched FRC APOLLON LIMASSOL AEL LIMASSOL - - - -  
19:00 Sched FRC DUNAJSKA STREDA MARSEILLE - - - -  
19:00 Sched FRC LORIENT AVRANCHES - - - -  
19:00 Sched FRC SETE MONTPELLIER - - - -  
19:15 Sched FRC RANGERS COVENTRY - - - -  
20:00 Sched FRC OH LEUVEN KV MECHELEN - - - -  
2020-07-26
19:00 Sched FRC MC ALGER MARSEILLE - - - -  
2020-07-28
13:00 Sched FRC LE HAVRE ANGERS - - - -  
19:00 Sched FRC GENT METZ - - - -  
2020-07-29
19:00 Sched FRC APOLLON LIMASSOL ARIS LIMASSOL - - - -  
 
Back to Top