Saturday, September 18 , 2021       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    15:56:31
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
14:00 2 HF 90' TL1
CHIANGRAI UNITED
16
RATCHABURI
14 1 0-0 0-0 - -
14:00 2 HF 90' TL1
CHONBURI FC
12
NONG BUA PITCHAYA
1 2-1 3-1 - -
(85)WONGSAI SETTAWUT
14:15 2 HF 90' D3
IF LYSENG
9
VANLOSE
7 0-0 1-0 - -
(79)WILKENS MAGNUS
14:15 2 HF 90' L1
PSM MAKASSAR
15
PERSEBAYA SURABAYA
11 3-1 3-1 - -
(39)SAYURI YAKOB
14:30 2 HF 90' PL
WOLVERHAMPTON
18 3
BRENTFORD
10 2 1 0-2 0-2 - -
MBEUMO BRYAN(34)
14:30 2 HF 90' ECH
HULL CITY
18 3
SHEFFIELD UTD
23 1 0-1 0-3 - -
EGAN JOHN(61)
14:30 2 HF 90' 2BL
FORTUNA DUSSELDORF
12 1
JAHN REGENSBURG
1 3 1-1 1-1 - -
(33)BOZENIK ROBERT
14:30 2 HF 90' 2BL
HOLSTEIN KIEL
15 1
HANNOVER 96
17 1 0-3 0-3 - -
MAINA LINTON(34)
14:30 2 HF 90' 2BL
SV SANDHAUSEN
14
FC HEIDENHEIM
11 0-2 1-2 - -
(53)TESTROET PASCAL
14:30 2 HF 90' NTHN
FC ST. PAULI II
10
HOLSTEIN KIEL II
3 0-1 0-1 - -
KONIG PHILLIP(2)
14:30 2 HF 90' L1
CHINDIA TARGOVISTE
13
FCV FARUL CONSTANTA
5 1 1-0 1-0 - -
(40)POPA DANIEL
14:30 2 HF 90' TL1
BURIRAM UNITED
10
CHIANGMAI UNITED
4 1-0 2-0 - -
(11)SAMUEL
14:35 2 HF 90' CL1
SICHUAN JIUNIU
10
KUNSHAN FC
6 0-1 0-1 - -
LIU YI(44)
14:35 2 HF 90' CL1
WUHAN THREE TOWNS
4
ZIBO CUJU
14 1-1 2-1 - -
(Pen54)ADEMILSON
15:00 H/T   PR
FC SLUTSK
13
FC GOMEL
5 0-1 0-1 - -
GOMZA DMITRI(30)
15:00 H/T   2PFL
MINYOR PERNIK
2
MONTANA
13 1-0 1-0 - -
(32)DIMITROV IVAYLO
15:00 H/T   D1
HOBRO
10
AC HORSENS
5 0-0 0-0 - -
15:00 H/T   D2
AARHUS FREMAD
8
THISTED FC
2 0-0 0-0 - -
15:00 H/T   D2
BRABRAND
6
KOLDING IF
12 0-0 0-0 - -
15:00 H/T   D2
HILLEROD FODBOLD
4
FA 2000
9 2-0 2-0 - -
(36)HOEJMARK-JENSEN ASGER
15:00 H/T   D2
SKIVE
11
AB GLADSAXE
3 0-2 0-2 - -
CHRISTENSEN FREDERIK(16)
15:00 H/T   D3
FREM
2
VSK AARHUS
4 1-0 1-0 - -
(28)V. KRISTENSEN FREDERIK
15:00 H/T   D3
NAESBY
8
KFUM BK ROSKILDE
3 1-1 1-1 - -
LASSEN OLIVER(42)
15:00 H/T   D3
YOUNG BOYS FD
11
HERLEV
10 1-0 1-0 - -
                    
15:00 H/T   VEI
HIFK
6 1
IFK MARIEHAMN
11 0-2 0-2 - -
ABUBAKARI MOHAMMED(26)
15:00 H/T   KGrB
FC JAZZ
1
ILVES-2
9 2-1 2-1 - -
(36)ANTTILA MIKAEL
15:00 H/T   KGrB
KAAPO
7
VJS
11 0-0 0-0 - -
15:00 H/T   KGrB
SALPA
6
GRIFK
4 0-0 0-0 - -
15:00 H/T   3.LG
FC MAGDEBURG
2
FC WURZBURGER KICKERS
19 0-1 0-1 - -
KOPACZ DAVID(5)
15:00 H/T   3.LG
FC SAARBRUCKEN
5
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
10 2 2-1 2-1 - -
(32)JACOB SEBASTIAN
15:00 H/T   3.LG
MSV DUISBURG
14 1
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
4 1 2-0 2-0 - -
(22)ADEMI ORHAN
15:00 H/T   3.LG
TSV 1860 MUNICH
11
FSV ZWICKAU
17 1 0-1 0-1 - -
GOMEZ JOHAN(25)
15:00 H/T   3.LG
VFL OSNABRUCK
8
SV MEPPEN
9 2 1-0 1-0 - -
(43)BERTRAM SOEREN
15:00 H/T   3.LG
WALDHOF MANNHEIM
12
HALLESCHER FC
6 1 2-1 2-1 - -
(34)BOYAMBA JOSEPH
15:00 H/T   NTHN
HAMBURGER SV II
6
EINTRACHT NORDERSTEDT
8 1-1 1-1 - -
LUENEBURG JAN(34)
15:00 H/T   NTHN
VFB LUBECK
5
TEUTONIA OTTENSEN
4 1 0-0 0-0 - -
15:00 H/T   WST
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
10
FC KOLN II
3 1-1 1-1 - -
(9)MUESEL TORBEN
15:00 H/T   WST
FC WEGBERG-BEECK
18
KFC UERDINGEN 05
20 0-0 0-0 - -
15:00 H/T   WST
ROT-WEISS AHLEN
15 1
SV LIPPSTADT 08
12 1-1 1-1 - -
MATTER HENRI(28)
15:00 H/T   WST
ROT-WEISS OBERHAUSEN
4
SV RODINGHAUSEN
19 1-0 1-0 - -
(39)HEINZ ANTON
15:00 H/T   WST
SV STRAELEN
5
PREUSSEN MUNSTER
1 0-1 0-1 - -
PULIDO MANUEL(23)
15:00 1 HF 45' WST
WUPPERTALER SV
9
VFB HOMBERG
14 - 1-1 - -
TALARSKI PASCALE(Pen17)
15:00 H/T   S/W
FC 08 HOMBURG
18
TSV SCHOTT MAINZ
11 0-0 0-0 - -
15:00 H/T   S/W
FSV FRANKFURT
10
FK PIRMASENS
2 1-1 1-1 - -
(40)GUCLU ARIF
15:00 1 HF 45' S/W
SV ELVERSBERG
14
FSV MAINZ 05 II
1 - 2-0 - -
(45)MUSTAFA VALDRIN
15:00 H/T   S/W
TSV STEINBACH
9
VFR AALEN
16 1-0 1-0 - -
(7)SINGER JONAS
15:00 H/T   S/W
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
8
1899 HOFFENHEIM II
3 0-2 0-2 - -
                    
15:00 H/T   BAV
1896 RAIN AM LECH
20
FC MEMMINGEN
11 0-2 0-2 - -
TRIEBEL FABIAN(Own25)
15:00 H/T   BAV
FC NURNBERG II
15
FC AUGSBURG II
16 0-1 0-1 - -
CIVEJA TIM(14)
15:00 H/T   BAV
FC SCHWEINFURT 05
4
SCHALDING-HEINING
14 2-0 2-0 - -
(32)JABIRI ADAM
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
23:00 FTR   NBGrA
LIBERTAD BENI
DEPORTIVO KIVON
- - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   CGrA
ALTOS
8
PAYSANDU
4 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   CGrB
BOTAFOGO SP
5
FIGUEIRENSE
6 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   CGrB
CRICIUMA
3
MIRASSOL
7 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   R32
BOA
UNIAO RONDONOPOLIS
- - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   R32
FERROVIARIA
BRASILIENSE
- - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   CL2
LLANEROS
6
BOCA JUNIORS DE CALI
15 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   AP2A
JUVENTUD ESCAZUCENA
8
PUNTARENAS FC
4 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   AP2B
CARIARI
6
TURRIALBA FC
8 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   FRIW
ECUADOR (W)
PERU (W)
- - - - Full Time Result Only
22:30 FTR   NBGrG
FERROCARRIL PALMEIRAS
CA ROSARIO CENTRAL
- - - - Full Time Result Only
22:30 FTR   PO
VERE UNITED
TIVOLI GARDENS
- - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   SD
URENA SC
4
LLANEROS FC
10 - - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   SD
FUNDACION AIFI
4
ANGOSTURA FC
5 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   NBGrB
UNIVERSITARIO DE SUCRE
FANCESA
- - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   NBGrD
UNION MAESTRANZA
MUNICIPAL ACHOCALLA
- - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   R32
4 DE JULHO
PENAROL-AM
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   R32
FC CASCAVEL
CIANORTE
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   R32
JUAZEIRENSE
ATLETICO CEARENSE
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   R32
PORTUGUESA
CAXIAS
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   CSL
ATLETICO SPORTING TORONTO
4
BGH CITY FC
7 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   PL
HIBERNIANS FC
2
MOSTA FC
10 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   CLGrA
LIJA ATHLETIC
1
SAN GWANN FC
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   CLGrA
RABAT AJAX
4
ZEJTUN CORINTHIANS FC
7 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
YARACUY FC
7
TFC MARACAIBO
2 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
7
ATLETICO LA CRUZ
3 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
PETARE FC
6
LIBERTADOR FC
2 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   L3N
FELGUEIRAS 1932
1
FAFE
6 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   PC
DOCK SUD
4
DEPORTIVO ESPANOL
5 - - - - Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
FC DENDER
5
ROYAL KNOKKE
2 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
MANDEL UNITED
3
URSL VISE
13 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
PATRO MAASMECHELEN
15
THES SPORT
11 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
TIENEN
4
R.OC. DE CHARLEROI
10 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   CGrA
FLORESTA
7
VOLTA REDONDA
6 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   R32
CAMPINENSE
SERGIPE
- - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   R32
JOINVILLE
BANGU
- - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   R32
SANTO ANDRE
ESPORTIVO
- - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   FAD
DESSEL SPORT
7
SINT-ELOOIS-WINKEL
6 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   JPL
FC MAAN
9
SHABAB AL ORDON
7 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   AP2A
MUNICIPAL LIBERIA
3
ESCORPIONES
7 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   GS
SWEDEN U19 (W)
1
SERBIA U19 (W)
2 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   N2GrA
LORIENT B
6
CAEN B
11 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   PO
HARBOUR VIEW FC
MOUNT PLEASANT
- - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   PL
VALLETTA FC
3
GZIRA UNITED
9 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   LAGr2
CLUB CANONEROS MARINA
INTER DE QUERETARO
- - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   1L
MACVA
6
INDJIJA
1 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   1L1
LANCY FC
6
TEAM VAUD (U21)
13 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   1L2
SR DELEMONT
6
MUNSINGEN
11 - - - -
Full Time Result Only
19:30 FTR   N2GrA
VANNES
5
VERSAILLES
3 - - - -
Full Time Result Only
19:30 FTR   N2GrD
MOULINS YZEURE
1
ANGERS B
11 - - - -
Full Time Result Only