Saturday, October 19 , 2019       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    12:21:40
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
10:30 2 HF 90' CL1
QINGDAO HUANGHAI
1
BEIJING BSU
8 0-0 1-0 - -
(62)CLEVERSON CORDOVA
11:00 2 HF 90' PFL
KAYA
2
CERES-NEGROS FC
1 0-0 0-0 - -
11:00 2 HF 90' L2
DUNAREA CALARASI
17 1
VOINT TURNU MAGURELE
1 3-0 3-1 - -
PANA SILVIU(50)
11:00 2 HF 90' L2
GLORIA BUZAU
6
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
5 0-0 0-0 - -
11:00 2 HF 90' L2
METALOGLOBUS
7
CSM SCOLAR RESITA
12 0-0 0-0 - -
11:00 2 HF 90' L2
SPORTUL SNAGOV
20
PANDURII TG JIU
18 2-1 2-2 - -
LU YUEFENG(47)
11:00 2 HF 90' KL2
ASAN MUGUNGHWA
5
DAEJEON CITIZEN
9 0-0 0-1 - -
PATO MATHEUS(53)
11:15 2 HF 90' D2
FK BANIK SOKOLOV
16
LISEN
9 1-0 1-0 - -
(41)STURSA ONDREJ
11:15 2 HF 90' D2
PARDUBICE
2
FK FOTBAL TRINEC
6 1-0 1-0 - -
(20)KOHUT MICHAL
11:15 H/T   D2
SLAVOJ VYSEHRAD
12
VYSOCINA JIHLAVA
3 0-0 0-0 - -
11:30 1 HF 45' AL
C. COAST MARINERS FC
10
NEWCASTLE JETS FC
8 - 1-0 - -
(5)DJURIC MILAN
11:30 H/T   L2
PETROLUL PLOIESTI
9
CONCORDIA
11 0-0 0-0 - -
12:00 1 HF 45' KL1
SANGJU SANGMU FC
1
JEJU UNITED FC
6 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' PDW
ATHLETIC BILBAO (W)
10
BETIS (W)
12 - 1-0 - -
(3)AZKONA ANE
12:30 Sched   CSL
GUANGZHOU R&F FC
11
SHANDONG LUNENG
4 - - - -
12:30 Sched   GS
BALESTIER KHALSA FC
2
TAMPINES ROVERS FC
4 - - - -
12:30 Sched   GS
GEYLANG INTERNATIONAL
2
ALBIREX NIIGATA (S)
4 - - - -
12:30 Sched   GS
HOUGANG UNITED FC
1
DPMM FC
3 - - - -
12:30 Sched   GS
WARRIORS FC
1
HOME UNITED FC
3 - - - -
13:00 Sched   ML
FCI LEVADIA
2
KURESSAARE
7 - - - -
13:00 Sched   ML
PAIDE LINNAMEESKOND
4
TALLINNA KALEV
9 - - - -
13:00 Sched   PR
FC ATYRAU
11
ZHETYSU
5 - - - -
13:00 Sched   PR
IRTYSH PAVLODAR
9
FC KAYSAR
6 - - - -
13:00 Sched   A
FK RITERIAI
3
FK ZALGIRIS KAUNAS
4 - - - -
13:00 Sched   WST
ZNAMYA TRUDA
13
KOLOMNA
12 - - - -
13:00 Sched   CTR
ROTOR VOLGOGRAD 2
14
DINAMO BRYANSK
1 - - - -
13:00 Sched   VL1
HANOI FC
1
QNK QUANG NAM
7 - - - -
13:00 Sched   VL1
HO CHI MINH CITY
2
HOANG ANH GIA LAI
11 - - - -
13:00 Sched   VL1
NAM DINH
12
HAI PHONG
10 - - - -
13:00 Sched   VL1
SANNA KHANH HOA
14
SAI GON
8 - - - -
13:00 Sched   VL1
SHB DA NANG
5
BECAMEX BINH DUONG
6 - - - -
13:00 Sched   VL1
SONG LAM NGHE AN
4
THAN QUANG NINH
3 - - - -
13:00 Sched   VL1
THANH HOA
13
VIETTEL
9 - - - -
13:15 Sched   3R
CONDEIXA
RIO AVE
- - - -
13:15 Sched   SL
FK TERMEZ SURKHON
5
NAVBAHOR NAMANGAN
6 - - - -
14:00 Sched   PR
SHIRAK FC
2
ARARAT YEREVAN
1 - - - -
14:00 Sched   PR
SLAVIA MOZYR
10
FC NEMAN GRODNO
11 - - - -
14:00 Sched   ED
KOLDINGQ (W)
5
FARUM (W)
1 - - - -
14:00 Sched   ED
ODENSE (W)
6
FC THY-THISTED (W)
4 - - - -
14:00 Sched   NL
ONS (W)
3
IK MYRAN (W)
4 - - - -
14:00 Sched   NL
TPS (W)
1
ILVES (W)
2 - - - -
14:00 Sched   EL
TORPEDO KUTAISI
5
FC SABURTALO
3 - - - -
14:00 Sched   2BL
FC ST. PAULI
6
SV DARMSTADT 98
17 - - - -
14:00 Sched   2BL
JAHN REGENSBURG
11
SV SANDHAUSEN
9 - - - -
14:00 Sched   2BL
SV WEHEN
18
FC HEIDENHEIM
8 - - - -
14:00 Sched   NTH
HANNOVER 96 II
13
EINTRACHT NORDERSTEDT
9 - - - -
14:00 Sched   D1
WAZITO FC
12
HOMEBOYZ
10 - - - -
14:00 Sched   VIR
FK VENTSPILS
3
RIGA FC
1 - - - -
14:00 Sched   ND
DINAMO-AUTO TIRASPOL
5
ZIMBRU CHISINAU
7 - - - -
14:00 Sched   PFL
GREEN ARCHERS UNITED
4
PHILIPPINE AIR FORCE
6 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
(23:30) Canc   L2
CULTURAL SANTA ROSA
9
SPORT VICTORIA
12 - - - -
23:00 FTR   TFA
SAN MARTIN FORMOSA
15
ATLETICO GUEMES
2 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   TFA
VILLA MITRE
4
JUVENTUD UNIDA UNIV.
14 - - - - Full Time Result Only
(23:00) Canc   CL
METROPOLITANOS FC
2
DEPORTIVO ANZOATEGUI
20 - - - -
23:00 FTR   QF
CD HERMANOS COLMENAREZ
TITANES
- - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   QF
UCV
ANGOSTURA FC
- - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   QF
YARACUYANOS FC
PETROLERO DE ANZOATEGUI
- - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   TFA
ATLETICO CAMIONEROS
5
CIRCULO DEPORTIVO
15 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   TFA
GIMNASIA URUGUAY
14
CRUCERO DEL NORTE
7 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   TFA
SPORTIVO PENAROL
11
HURACAN LAS HERAS
2 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   NBGC
STORMERS SAN LORENZO
2
WILSTERMANN COOPERATIVA
8 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
ATENAS
8
CERRITO
6 - - - - Full Time Result Only
21:30 FTR   PBM
ARGENTINO DE QUILMES
13
TALLERES REMEDIOS
11 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   PBM
COLEGIALES
15
DEFENSORES UNIDOS
9 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   TFA
DEPORTIVO MADRYN
8
SPORTIVO ESTUDIANTES SL
12 - - - - Full Time Result Only
(21:00) Post   D1
AL AHLY CAIRO
1
ZAMALEK SC
4 - - - -
20:30 FTR   TFA
JUVENTUD UNIDA
12
DOUGLAS HAIG
8 - - - - Full Time Result Only
20:10 FTR   2L
WIDZEW LODZ
2
GKS KATOWICE
3 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   L2
EL EULMA
11
OLYMPIQUE MEDEA
1 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   L2
WA TLEMCEN
2
JSM SKIKDA
5 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   CTR
USV ST. ANNA AM AIGEN
4
DEUTSCHLANDSBERGER
13 - - - -
Full Time Result Only
19:10 FTR   PBM
ACASSUSO
14
UAI URQUIZA
8 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   EST
LEOBENDORF
16
ADMIRA WACKER (AM)
15 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   EL
PARNU JK VAPRUS
3
TARTU WELCO ELEKTER
10 - - - -
Full Time Result Only
19:00 Fin   A
FK ZALGIRIS VILNIUS
2
STUMBRAS
8 0-0 3-0 - -
                    
18:30 FTR   CTR
SV ALLERHEILIGEN
10
ATSV WOLFSBERG
14 - - - -
Full Time Result Only
18:00 FTR   VOR
LAUTERACH
8
RW RANKWEIL
10 - - - -
Full Time Result Only
18:00 FTR   2PFL
PIRIN BLAGOEVGRAD
9
POMORIE
16 - - - -
Full Time Result Only
(18:00) Post   BP
FAR RABAT
13
DIFAA EL JADIDA
9 - - - -
(18:00) Post   BP
MOGHREB TETOUAN
1
OLYMPIQUE SAFI
8 - - - -
(18:00) Post   BP
MOULOUDIA OUJDA
3
YOUSSOUFIA BERRECHID
15 - - - -
(18:00) Post   BP
OLYMPIQUE KHOURIBGA
2
WYDAD A.C. CASABLANCA
6 - - - -
(18:00) Post   BP
RAJA BENI MELLAL
16
FUS RABAT
5 - - - -
(18:00) Post   BP
RAJA CASABLANCA
HASSANIA AGADIR
12 - - - -
(18:00) Post   BP
RENAISSANCE BERKANE
4
ITTIHAD TANGER
10 - - - -
(18:00) Post   BP
RENAISSANCE ZEMAMRA
7
RAPIDE OUED ZEM
11 - - - -
(18:00) Post   E2
AS SALE
15
CHABAB ATLAS KHENIFRA
8 - - - -
(18:00) Post   E2
CHABAB RIADI SALMI
5
WYDAD TEMARA
16 - - - -
(18:00) Post   E2
CHABAB RIF HOCEIMA
9
TAS DE CASABLANCA
7 - - - -
(18:00) Post   E2
ITTIHAD KHEMISSET
12
MAGHREB FES
11 - - - -
(18:00) Post   E2
JEUNESSE BEN GUERIR
1
OLYMPIQUE DCHEIRA
4 - - - -
(18:00) Post   E2
KAC KENITRA
14
CHABAB MOHAMMEDIA
2 - - - -
(18:00) Post   E2
RACING DE CASABLANCA
6
SIDI KACEM
13 - - - -
(18:00) Post   E2
WYDAD FES
3
KAWKAB A.C.MARRAKECH
10 - - - -
17:30 FTR   TIR
FC KITZBUHEL
5
FC KUFSTEIN
8 - - - -
Full Time Result Only
17:30 FTR   2PFL
LITEX
5
BOTEV GALABOVO
11 - - - -
Full Time Result Only
17:30 FTR   2PFL
NEFTOCHIMIC BURGAS
7
HEBAR PAZARDZHIK
6 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   L2
AMAL BOU SAADA
15
MO BEJAIA
12 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   L2
ARZEW
7
TADJENANT
6 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   L2
ASM ORAN
8
USM ANNABA
13 - - - -
Full Time Result Only