Saturday, September 26 , 2020       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    04:18:54
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
03:05 2 HF 90' NISAB
CALIFORNIA UNITED
2
LOS ANGELES FORCE
4 1 0-2 0-2 - -
GORDILLO(45)
03:30 H/T   B
CRUZEIRO
15
AVAI
13 0-0 0-0 - -
03:30 H/T   LMG
PUEBLA
10
CLUB QUERETARO
13 1-2 1-2 - -
SOSA(45)
04:05 1 HF 45' AP
ONCE CALDAS
7
ATLETICO NACIONAL
6 - 0-0 - -
05:30 Sched   LMG
FC JUAREZ
11
ATLAS
14 - - - -
08:00 Sched   J1
NAGOYA GRAMPUS
6
SHIMIZU S-PULSE
16 - - - -
08:00 Sched   J2
ALBIREX NIIGATA
8
VENTFORET KOFU
5 - - - -
08:00 Sched   KL1
SUWON BLUEWINGS
4
FC SEOUL
1 - - - -
10:00 Sched   KL2
FC ANYANG
7
BUCHEON FC 1995
8 - - - -
11:00 Sched   CL1
TAIZHOU YUANDA
2
BEIJIN RENHE FC
3 - - - -
11:00 Sched   L2
AEROSTAR BACAU
19
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
13 - - - -
11:00 Sched   L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
5
RIPENSIA TIMISOARA
18 - - - -
11:00 Sched   L2
GLORIA BUZAU
9
CSM SCOLAR RESITA
15 - - - -
11:00 Sched   L2
PANDURII TG JIU
21
CS MIOVENI
16 - - - -
11:00 Sched   L2
TURRIS TURNU MAGURELE
11
CONCORDIA
4 - - - -
11:00 Sched   L2
UNIREA 2004 SLOBOZIA
14
FARUL CONSTANTA
6 - - - -
12:00 Sched   J1
URAWA RED DIAMONDS
8
YOKOHAMA FC
14 - - - -
12:30 Sched   U18
CHELSEA (U18)
3
SOUTHAMPTON (U18)
12 - - - -
12:30 Sched   J2
KYOTO SANGA
6
OMIYA ARDIJA
15 - - - -
12:30 Sched   L2
ASC RECEA
20
RAPID BUCURESTI
2 - - - -
12:30 Sched   KL2
SUWON FC
2
SEOUL E-LAND FC
5 - - - -
13:00 Sched   U18
ARSENAL (U18)
7
CRYSTAL PALACE (U18)
6 - - - -
13:00 Sched   U18
EVERTON (U18)
3
STOKE CITY (U18)
13 - - - -
13:00 Sched   U18
LIVERPOOL (U18)
4
MANCHESTER CITY (U18)
2 - - - -
13:00 Sched   U18
MIDDLESBROUGH (U18)
5
SUNDERLAND (U18)
12 - - - -
13:00 Sched   U18
WEST HAM (U18)
13
FULHAM (U18)
5 - - - -
13:00 Sched   ML
TULEVIK VILJANDI
5
KURESSAARE
8 - - - -
13:00 Sched   J1
VISSEL KOBE
11
CONSADOLE SAPPORO
13 - - - -
13:00 Sched   J2
EHIME FC
22
ZWEIGEN KANAZAWA
13 - - - -
13:00 Sched   J2
TOKUSHIMA VORTIS
2
MATSUMOTO YAMAGA
20 - - - -
13:00 Sched   PR
TARAZ
8
TOBOL KOSTANAY
5 - - - -
13:00 Sched   LP
SPORTING COVILHA
18
VARZIM
6 - - - -
13:00 Sched   3G4
ORENBURG 2
12
VOLGA ULYANOVSK
2 - - - -
13:00 Sched   VL1
HO CHI MINH CITY
5
NAM DINH
12 - - - -
13:00 Sched   VL1
QNK QUANG NAM
14
HANOI FC
4 - - - -
13:00 Sched   VL1
SHB DA NANG
9
HAI PHONG
13 - - - -
13:00 Sched   VL1
SONG LAM NGHE AN
11
HOANG ANH GIA LAI
6 - - - -
13:00 Sched   VL1
THAN QUANG NINH
3
BECAMEX BINH DUONG
7 - - - -
13:00 Sched   VL1
THANH HOA
8
HONG LINH HA TINH
10 - - - -
13:00 Sched   VL1
VIETTEL
2
SAI GON
1 - - - -
13:30 Sched   U18
BRIGHTON (U18)
9
TOTTENHAM (U18)
1 - - - -
13:30 Sched   U18
MANCHESTER UTD (U18)
7
BURNLEY (U18)
6 - - - -
13:30 Sched   SL
KAYSERISPOR
12
ERZURUM BB
10 - - - -
13:40 Sched   1L
MIEDZ LEGNICA
9
KORONA KIELCE
11 - - - -
13:45 Sched   TL1
MUANGTHONG UNITED
10
RATCHABURI
3 - - - -
14:00 Sched   PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
8
FC ISLOCH MINSK RAION
5 - - - -
14:00 Sched   FL
KHIMIK SVETLOGORSK
14
FC ORSHA
9 - - - -
14:00 Sched   2D1
FC SYDVEST 05
9
JAMMERBUGT FC
1 - - - -
14:00 Sched   2D2
VANLOSE
6
AVARTA
13 - - - -
14:00 Sched   U18
ASTON VILLA (U18)
2
READING (U18)
8 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
23:00 FTR   CGA
IMPERATRIZ
10
FERROVIARIO
3 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   DA5
AGUIA NEGRA
4
REAL NOROESTE
3 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   DA6
BAHIA DE FEIRA
5
VILLA NOVA-MG
1 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   DA6
GAMA
4
BRASILIENSE
2 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   DA8
SAO LUIZ
2
SAO CAETANO
6 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   AP2
BARRANQUILLA
14
CORTULUA
4 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   AP2
BOCA JUNIORS DE CALI
12
REAL CARTAGENA
15 - - - -
Full Time Result Only
(23:00) Canc   CL2
ATLETICO CALI
6
VALLEDUPAR
3 - - - -
(23:00) Canc   CL2
BARRANQUILLA
15
TIGRES FC
1 - - - -
(23:00) Canc   CL2
BOGOTA FC
8
BOCA JUNIORS DE CALI
7 - - - -
(23:00) Canc   CL2
CORTULUA
9
LLANEROS
13 - - - -
(23:00) Canc   CL2
FORTALEZA FC
10
ORSOMARSO
14 - - - -
(23:00) Canc   CL2
HUILA
11
UNION MAGDALENA
16 - - - -
(23:00) Canc   CL2
LEONES FC
12
QUINDIO
2 - - - -
(23:00) Canc   CL2
REAL SAN ANDRES
5
REAL CARTAGENA
4 - - - -
23:00 FTR   AP2
AD GUANACASTECA
1
MUNICIPAL GARABITO
5 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   LPA2
CLUB CANONEROS MARINA
1
INTER PLAYA DEL CARMEN
3 - - - - Full Time Result Only
22:15 FTR   PL
BALZAN FC
6
VALLETTA FC
4 - - - -
Full Time Result Only
22:15 FTR   PL
GZIRA UNITED
13
TARXIEN RAINBOWS
14 - - - -
Full Time Result Only
22:15 FTR   D1
SWIEQI UNITED
12
ST. GEORGES S
11 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   CGB
SAO BENTO
9
BOA
10 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA1
VILHENENSE
7
JI-PARANA
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA2
RIVER AC
2
BARE
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA2
SANTOS AP
8
ALTOS
6 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA3
CAMPINENSE
4
AFOGADOS DA INGAZEIRA
2 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA4
CORURIPE
8
ACD POTIGUAR
7 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA5
GOIANIA
6
UNIAO RONDONOPOLIS
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA5
OPERARIO VG
2
GOIANESIA
1 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA6
PALMAS
7
TUPYNAMBAS
3 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA8
MARCILIO DIAS
8
JOINVILLE
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   DA8
NOVORIZONTINO
4
PELOTAS
3 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   AP2
LLANEROS
8
LEONES FC
2 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   DA3
FLORESTA
8
AMERICA-RN
3 - - - - Full Time Result Only
21:30 FTR   2D
RUDAR VELENJE
9
TRIGLAV KRANJ
10 - - - - Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
LA LOUVIERE
9
URSL VISE
6 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
PATRO MAASMECHELEN
11
K.S.K. HEIST
8 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   FAD
ROESELARE
14
FC DENDER
7 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   DA3
GLOBO FC
1
GUARANY DE SOBRAL
6 - - - - Full Time Result Only
21:00 FTR   DA5
VITORIA ES
8
APARECIDENSE
7 - - - - Full Time Result Only
21:00 FTR   DA7
AD CABOFRIENSE
3
MIRASSOL
6 - - - - Full Time Result Only
21:00 FTR   DA7
BANGU
5
FC CASCAVEL
4 - - - - Full Time Result Only
(21:00) Post   CPL
VALOUR FC
6
YORK 9 FC
5 - - - -
(21:00) Post   LH
MACCABI TEL AVIV
10
MACCABI NETANYA
7 - - - -
20:30 FTR   FAD
DESSEL SPORT
1
MANDEL UNITED
10 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   FAD
THES SPORT
4
SINT-ELOOIS-WINKEL
2 - - - -
Full Time Result Only
(20:30) Post   LH
BEITAR JERUSALEM
8
HAPOEL HADERA
12 - - - -
(20:15) Post   LH
BEITAR JERUSALEM
8
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
5 - - - -
(20:00) Post   SL
BYLIS
2
SKENDERBEU KORCE
8 - - - -
(20:00) Post   SL
KASTRIOTI
10
APOLONIA FIER
3 - - - -
(20:00) Post   SL
PARTIZANI
7
LACI
6 - - - -