Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
Weekend Football @bet365. Join here!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
05/04 FRI
06/04 SAT
07/04 SUN
08/04 MON
09/04 TUE
10/04 WED
11/04 THU
12/04 FRI
13/04 SAT
14/04 SUN
15/04 MON
16/04 TUE
17/04 WED
18/04 THU
TODAY
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Friday, April 19 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
14:30:00
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
12:45
2 HF
46
'
AM
NEWCASTLE JETS FC
10
3
WELLINGTON PHOENIX FC
2
1
1-0
1-1
-
-
BARBAROUSES KOSTA(71)
15:00
Sched
SL
ZHEJIANG GREENTOWN
10
TIANJIN TEDA
5
-
-
-
-
15:00
Sched
UYLF
OLYMPIACOS PIRAEUS (U19)
NANTES (U19)
-
-
-
-
15:00
Sched
TL
PORT FC
3
CHIANGRAI UNITED
11
-
-
-
-
15:30
Sched
PL
TURAN TOVUZ
6
SUMQAYIT
4
-
-
-
-
15:30
Sched
D1FW
PARIS FC (W)
3
ST ETIENNE (W)
7
-
-
-
-
16:00
Sched
KS
FK KUKESI
10
SKENDERBEU KORCE
6
-
-
-
-
16:00
Sched
KS
KF ERZENI
9
TIRANA
5
-
-
-
-
16:00
Sched
PGPL
NASSAJI MAZANDARAN
15
TRACTOR SC
4
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
BNEI YEHUDA TEL AVIV
1
HAPOEL NOF HAGALIL
5
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
2
HAPOEL UMM AL-FAHM
7
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
IRONI TIBERIAS
3
HAPOEL R. H. I. NIR
6
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
MACCABI KABILIO JAFFA
4
MACCABI HERZLIYA
8
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL AKKO
1
SEKTZIA NES TZIONA
5
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL RAMAT GAN
4
IHUD BNEI SHFARAM
8
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL RISHON LEZION
3
HAPOEL KFAR-SABA
6
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
KAFR QASIM
2
HAPOEL AFULA
7
-
-
-
-
16:30
Sched
SLDB
AMKAR
4
SOKOL KAZAN
5
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
FC SMORGON
10
FC GOMEL
7
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
GOSK GABELA
8
FK TUZLA CITY
9
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
BALADIYYAT AL-MEHALLA
15
AL MOKAWLOON
17
-
-
-
-
17:00
Sched
ISLF
ODISHA FC
KERALA BLASTERS
-
-
-
-
17:30
Sched
FPL
BOTEV VRATSA
15
ETAR VELIKO TARNOVO
16
-
-
-
-
17:30
Sched
PGPL
ESTEGHLAL FC
2
SHAMS AZAR QAZVIN
7
-
-
-
-
17:30
Sched
SRGr
AFC HERMANNSTADT
1
FC BOTOSANI
9
-
-
-
-
17:40
Sched
PGPL
FOOLAD FC
13
MES RAFSANJAN
10
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
ES SETIF
5
JS SAOURA
9
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
NC MAGRA
12
MC ALGER
1
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
US SOUF
16
ASO CHLEF
13
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
USM KHENCHELA
11
CS CONSTANTINE
2
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
FC NOAH
2
BKMA
10
-
-
-
-
18:00
Sched
VEIK
INTER TURKU
9
KUPS
2
-
-
-
-
18:00
Sched
VEIK
SJK
4
ILVES
10
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
HEARTLAND
19
SHOOTING STARS
5
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-NASSR RIYADH
2
AL-FAYHA
10
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-RIYADH
14
AL-TAEE
17
-
-
-
-
18:30
Sched
YKKO
KAPA
8
SALPA
9
-
-
-
-
18:30
Sched
KLW
PK-35 (W)
7
PK-35 VANTAA (W)
6
-
-
-
-
18:30
Sched
SLRG
AS TRENCIN
2
FK KOSICE
4
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
POSUSJE
5
ZELJEZNICAR SARAJEVO
10
-
-
-
-
19:00
Sched
1DRP
DOXA KATOKOPIAS
6
NEA SALAMIS
4
-
-
-
-
19:00
Sched
1DRP
OTHELLOS ATHIENOU
7
ETHNIKOS ACHNAS
3
-
-
-
-
19:00
Sched
UYLF
FC PORTO (U19)
AC MILAN (U19)
-
-
-
-
19:00
Sched
EL
TELAVI
6
FC SABURTALO
1
-
-
-
-
19:00
Sched
2DA2
SKEID
3
KJELSAS
4
-
-
-
-
19:00
Sched
3DA4
TRYGG-LADE
3
MOSJOEN
14
-
-
-
-
19:00
Sched
TW
LYN (W)
8
LILLESTROM (W)
4
-
-
-
-
19:00
Sched
EKST
KORONA KIELCE
16
RADOMIAK RADOM
10
-
-
-
-
19:00
Sched
IL
POLONIA WARSZAWA
15
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
18
-
-
-
-
19:00
Sched
IL
STAL RZESZOW
11
PODBESKIDZIE
17
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
KRASNODAR
2
FAKEL VORONEZH
11
-
-
-
-
19:00
Sched
2L
FK POHRONIE D. ZDANA
11
SLOVAN BRATISLAVA B
13
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
ADMIRA WACKER
5
KAPFENBERGER SV
12
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
FIRST VIENNA FC 1894
9
SV LAFNITZ
10
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
LEOBEN
3
FC LIEFERING
8
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SKU AMSTETTEN
16
STURM GRAZ (AM)
15
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SV HORN
7
RIED
2
-
-
-
-
19:30
Sched
PL
BATE BORISOV
11
FC DNEPR MOGILEV
9
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
FC NURNBERG
11
SC PADERBORN 07
9
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
SV ELVERSBERG
10
FC SCHALKE 04
12
-
-
-
-
19:30
Sched
RB
WACKER BURGHAUSEN
11
SPVGG BAYREUTH
12
-
-
-
-
19:30
Sched
FW
RB LEIPZIG
9
BAYER LEVERKUSEN (W)
5
-
-
-
-
19:30
Sched
SA
GENOA
12
LAZIO
7
-
-
-
-
19:30
Sched
PDA
RACING MONTEVIDEO
7
CA CERRO
12
-
-
-
-
20:00
Sched
L1
CR BELOUIZDAD
3
US BISKRA
7
-
-
-
-
20:00
Sched
FPL
LEVSKI KRUMOVGRAD
7
SLAVIA SOFIA
10
-
-
-
-
20:00
Sched
SRGr
RANDERS FC
1
ODENSE
3
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
AC HORSENS
2
FC HELSINGOR
6
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
B93 COPENHAGEN
3
NAESTVED
5
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
HILLEROD FODBOLD
1
HB KOGE
4
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
ROSKILDE
2
AB GLADSAXE
6
-
-
-
-
20:00
Sched
2DRG
FREMAD AMAGER
1
FA 2000
4
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
HB TORSHAVN
2
EB-STREYMUR
7
-
-
-
-
20:00
Sched
3L
SV SANDHAUSEN
6
ARMINIA BIELEFELD
15
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
FC WURZBURGER KICKERS
1
FC SCHWEINFURT 05
10
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
TSV BUCHBACH
18
FC MEMMINGEN
17
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
14
FC AUGSBURG II
7
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
BFC DYNAMO
3
ROT-WEISS ERFURT
13
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
FSV 63 LUCKENWALDE
12
VIKTORIA BERLIN
4
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
LOKOMOTIVE LEIPZIG
11
HANSA ROSTOCK II
17
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
SV MEPPEN
2
SPELLE-VENHAUS
18
-
-
-
-
20:00
Sched
IL
SKRA CZESTOCHOWA
12
POGON SIEDLCE
1
-
-
-
-
20:00
Sched
LP2
FEIRENSE
16
LEIXOES
14
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
IFK STOCKSUND
12
VASALUNDS IF
4
-
-
-
-
20:00
Sched
ES
ARIANA FC
3
ANGELHOLMS FF
6
-
-
-
-
20:00
Sched
DW
IFK NORRKOEPING (W)
9
DJURGARDENS IF (W)
3
-
-
-
-
20:00
Sched
EW
UMEA IK (W)
2
SUNNANA (W)
14
-
-
-
-
20:00
Sched
SL
BESIKTAS
4
ANKARAGUCU
13
-
-
-
-
20:00
Sched
1L
ALTAY
17
MANISA FK
14
-
-
-
-
20:30
Sched
BCGr
STURM GRAZ
2
RAPID VIENNA
4
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
AVRANCHES
17
CHATEAUROUX
11
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
EPINAL
16
VERSAILLES
9
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
GOAL FC
15
MARIGNANE GIGNAC FC
13
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
LE MANS
5
VILLEFRANCHE
12
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
MARTIGUES
3
CHOLET
18
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
ORLEANS
10
NIMES
14
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
RED STAR FC 93
1
DIJON
7
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
ROUEN
6
NANCY
4
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
FC SCHALKE 04 II
5
ROT-WEISS OBERHAUSEN
10
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
SV RODINGHAUSEN
6
SV LIPPSTADT 08
15
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
BLAU-WEISS LOHNE
11
TEUTONIA OTTENSEN
6
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
SSV JEDDELOH
15
BREMER SV
14
-
-
-
-
20:30
Sched
SCGr
FCV FARUL CONSTANTA
4
CFR 1907 CLUJ
2
-
-
-
-
20:30
Sched
CL
AC BELLINZONA
9
FC BADEN
10
-
-
-
-
20:30
Sched
CL
FC SCHAFFHAUSEN
8
NEUCHATEL XAMAX FC
3
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
BEERSCHOT
1
PATRO MAASMECHELEN
6
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
FRANCS BORAINS
13
FC DENDER
2
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
LOMMEL UNITED
4
SK BEVEREN
8
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
OOSTENDE
14
STANDARD LIEGE (U23)
16
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
R.FC. LIEGE
7
GENK (U23)
9
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
RFC SERAING
15
DEINZE
3
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
ZULTE-WAREGEM
5
LIERSE KEMPENZONEN
10
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
VELEZ MOSTAR
3
FK ZVIJEZDA 09
12
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
NEWCASTLE (U21)
24
LEEDS (U21)
25
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
NOTTINGHAM FOREST (U21)
16
ASTON VILLA (U21)
18
-
-
-
-
21:00
Sched
WW
BRIGHTON (W)
8
EVERTON (W)
10
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DEN BOSCH
19
NAC BREDA
7
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DORDRECHT
4
TOP OSS
17
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
HELMOND SPORT
13
JONG AJAX
14
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
RODA
2
DE GRAAFSCHAP
6
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
TELSTAR
16
EMMEN
12
-
-
-
-
21:00
Sched
FL
RODINA
5
KHIMKI
3
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC AARAU
6
FC THUN
2
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC SION
1
FC STADE NYONNAIS
4
-
-
-
-
21:30
Sched
2L
SW BREGENZ
11
FLORIDSDORFER AC
4
-
-
-
-
21:30
Sched
BUND
EINTRACHT FRANKFURT
6
FC AUGSBURG
7
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
PALERMO
6
PARMA
1
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
REGGIANA
12
COSENZA
15
-
-
-
-
21:30
Sched
EKST
RAKOW CZESTOCHOWA
5
GORNIK ZABRZE
7
-
-
-
-
21:30
Sched
IL
ZNICZ PRUSZKOW
13
WISLA KRAKOW
7
-
-
-
-
21:30
Sched
IL
POLONIA BYTOM
6
KKS 1925 KALISZ
2
-
-
-
-
21:30
Sched
LALI
TENERIFE
12
LEGANES
1
-
-
-
-
21:30
Sched
PDA
LIVERPOOL MONTEVIDEO
9
DEFENSOR SPORTING
5
-
-
-
-
21:45
Sched
SA
CAGLIARI
14
JUVENTUS
3
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
BOHEMIANS
3
DROGHEDA UNITED
9
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DERRY CITY
2
SHAMROCK ROVERS
4
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
GALWAY UNITED
8
SHELBOURNE
1
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
SLIGO ROVERS
6
DUNDALK
10
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
ST. PATRICKS ATHLETIC
5
WATERFORD FC
7
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
BRAY WANDERERS
5
TREATY UNITED
6
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
COBH RAMBLERS
9
FINN HARPS
2
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
KERRY
8
ATHLONE TOWN
7
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
WEXFORD FC
4
UCD
3
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
INVERNESS CT
8
RAITH ROVERS
2
-
-
-
-
22:00
Sched
SAS
DELFIN SC
15
MACARA
7
-
-
-
-
22:00
Sched
LO
OXFORD UNITED
6
STEVENAGE
9
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
NICE
5
LORIENT
16
-
-
-
-
22:00
Sched
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
16
OLYMPIQUE SAFI
6
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
ATHLETIC BILBAO
5
GRANADA CF
19
-
-
-
-
22:15
Sched
BD
STJARNAN
11
VALUR REYKJAVIK
4
-
-
-
-
22:15
Sched
LP
RIO AVE
11
AROUCA
7
-
-
-
-
23:00
Sched
L1A
UNION COMERCIO
18
UNIVERSITARIO
2
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
21:45
FTR
LL
CELTIC B
6
HEARTS B
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CN
BUCKLEY TOWN
11
CHIRK AAA FC
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CN
DENBIGH TOWN
6
FLINT TOWN UNITED
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CN
GRESFORD ATHLETIC FC
10
PRESTATYN TOWN
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CN
GUILSFIELD
8
AIRBUS UK BROUGHTON
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CN
PORTHMADOG FC
14
HOLYWELL TOWN
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
GrC
TAJIKISTAN (U23)
4
IRAQ (U23)
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
RE
FAVORITNER AC
13
SCU ARDAGGER
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
ON
SG DYNAMO SCHWERIN
13
TENNIS BOR. BERLIN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
ON
UNION NETTETAL
10
DJK TEUTONIA ST. TOENIS
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
LPAG
INTER DE QUERETARO
17
REBOCEROS DE LA PIEDAD
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
LPB
DEPORTIVO DONGU
14
ZITACUARO
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
KREMSER SC
4
ASV DRASSBURG
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
RAPID VIENNA (AM)
1
LEOBENDORF
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
SV OBERWART
12
AUSTRIA VIENNA (AM)
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
TEAM WIENER LINIEN
10
SR DONAUFELD
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
WIENER SPORTKLUB
7
MARCHFELD DONAUAUEN
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
DPGr
VORUP
5
HORSENS FS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
N2Gr
ANDREZIEUX
9
TOULOUSE B
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
N2Gr
BERGERAC PERIGORD
9
LES HERBIERS
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OBS
SV ERLBACH
2
KIRCHHEIMER SC
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OBS
SV HEIMSTETTEN
3
GUNDELFINGEN
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
FC SUDERELBE
8
TUS DASSENDORF
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
SC VICTORIA HAMBURG
10
ALTONA 93
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OR
SV MORLAUTERN
8
TSG PFEDDERSHEIM
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OW
PREUSSEN MUNSTER II
7
TSG SPROCKHOVEL
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OW
SV SCHERMBECK 2020
6
SPVGG ERKENSCHWICK
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OB
FC OBERNEULAND
4
BLUMENTHALER SV
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
CHAM
MARITZBURG UTD
6
MARUMO GALLANTS
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
FTR
OH
TSV CONCORDIA
13
TSV SASEL
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
FTR
2DNG
HERRESTADS AIF
5
IK KONGAHAELLA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
DEUTSCHLANDSBERGER
12
SV WALLERN
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
SV ALLERHEILIGEN
10
FC GLEISDORF 09
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
UNION VB VOCKLAMARKT
13
GLEICHENBERG
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
WSC HERTHA
4
RIED (AM)
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RE
NEUSIEDL-SEE
11
SG TRAISKIRCHEN
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
DPGr
SUNDBY BK
1
HORSHOLM-USSEROD IK
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
DRGr
SLAGELSE
8
HERLEV
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
DRGr
VEJLBY-RISSKOV
7
FJORDAGER IF
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
(20:00)
Post
PL
AL MASRY
4
AL AHLY CAIRO
11
-
-
-
-
(20:00)
Post
PL
ZAMALEK SC
12
PYRAMIDS FC
1
-
-
-
-
20:00
FTR
N2Gr
EVIAN TG FC
11
BOURGOIN JALLIEU
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
N2Gr
BASTIA-BORGO
12
CHAMBLY OISE
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
N2Gr
WASQUEHAL
8
FURIANI AGLIANI
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBN
ATSV ERLANGEN
9
TSV NEUDROSSENFELD
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBN
TSV KORNBURG
14
FC COBURG
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OB
FC NOETTINGEN
5
CFR PFORZHEIM
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2D
TRIGLAV KRANJ
5
RUDAR VELENJE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DNG
IFK SKOEVDE FK
7
GREBBESTADS IF
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DNG
MOTALA AIF FK
13
BK FORWARD
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DSG
IFK HASSLEHOLM
8
HOGABORGS BK
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DNS
ENKOPINGS SK
1
SKILJEBO
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DVG
LINDOME GIF
9
LANDVETTER IS
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
DPGr
AARHUS FREMAD 2
10
VIBY
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
DRGr
VB 1968
10
NAESTVED II
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
ON
FSV BUDISSA BAUTZEN
11
SC FREITAL
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
OB
FC UNION 60
9
BTS NEUSTADT
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
2DNG
LIDKOPINGS FK
2
IK GAUTHIOD
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
2DSG
NOSABY IF
13
IF LOEDDE
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:15
FTR
1D
BELARUS (U17)
4
TORPEDO ZHODINO RESERVES
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
L1
VITESSE FC
8
ASFA YENNENGA (BFA)
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
DPGr
GOERSLEV IF
5
GLOSTRUP
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
DPGr
TARNBY FF
7
BK SKJOLD
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
ESIL
FLORA TALLINN II
1
VIIMSI JK
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
1D
FK RITERIAI
3
BANGA GARGZDAI B
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
FTR
GrB
UAE (U23)
4
JAPAN (U23)
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
FTR
GrC
THAILAND (U23)
2
SAUDI ARABIA (U23)
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
L1
ASO CHLEF
13
NC MAGRA
12
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
BEN AKNOUN
14
JS KABYLIE
8
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
JS SAOURA
9
US SOUF
16
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
MC ALGER
1
PARADOU AC
6
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
MCE BAYADH
10
USM KHENCHELA
11
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
US BISKRA
7
ES SETIF
5
-
-
-
-
18:00
FTR
EORG
PWD BAMENDA
4
BAMBOUTOS
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
PN
SESVETE
4
JARUN
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
PN
ZRINSKI JURJEVAC
1
BSK BIJELO BRDO
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
AL-KAHRABA
12
ZAKHO
4
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
AL-MINAA
13
NEWROZ
6
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
AL-QUWA AL-JAWIYA
2
KARBALA FC
16
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
ERBIL
14
TALABA
10
-
-
-
-
18:00
FTR
2D
BELTINCI
2
NK KRKA
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2D
TOLMIN
12
DRAVINJA KOSTROJ
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DR
KOZARA GRADISKA
8
MODRICA
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
EORG
LES ASTRES
7
UMS DE LOUM
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:45
FTR
PL
AL-SHABAB SEEB
8
DHOFAR
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
GrB
CHINA (U23)
3
SOUTH KOREA (U23)
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
EORG
AVION NKAM
10
FAUVE AZUR
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
AL-FOTUWA
1
JABLEH SC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
AL-KARAMAH
6
TISHREEN
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
HUTTEEN SC
4
AL-WATHBA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
KITARA FC
1
VIPERS SC
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
TL2
SUPHANBURI
12
CUSTOMS UNITED
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
NORT
HELLENIC ATHLETIC
4
CASUARINA FC
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
QUEE
GOLD COAST KNIGHTS
1
BRISBANE CITY
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
VPLT
BRUNSWICK CITY
7
WESTERN UNITED FC YOUTH
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
VPLT
WERRIBEE CITY
13
NORTHCOTE CITY
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
QPL
CAPALABA FC
10
CABOOLTURE
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
QPL2
GRANGE THISTLE
2
NORTH LAKES UNITED FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:15
FTR
VICT
OAKLEIGH CANNONS
5
ST ALBANS SAINTS
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:15
FTR
NNSW
NEW LAMBTON FC
12
WESTON WORKERS BEARS
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:15
FTR
TPL
GLENORCHY KNIGHTS
1
KINGBOROUGH LIONS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:15
FTR
TPL
RIVERSIDE OLYMPIC
8
LAUNCESTON UTD
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
SOUT
CROYDON KINGS
9
ADELAIDE OLYMPIC
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
SOUT
MODBURY JETS
1
ADELAIDE CITY FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
SOUT
PARA HILLS KNIGHTS
7
NE METROSTARS
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
NSWP
BLACKTOWN SPARTANS
6
RYDALMERE
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
NSWP
NEPEAN FC
16
NORTHERN TIGERS
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
LU
ODENSE (U19)
4
ESBJERG (U19)
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
1DCG
KARPATY LVIV
1
INGULETS PETROVE
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:45
FTR
VICT
DANDENONG CITY
7
SOUTH MELBOURNE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:30
Fin
VICT
HEIDELBERG UNITED
3
MORELAND CITY
14
0-1
3-2
-
-
12:00
FTR
NORT
DARWIN OLYMPIC
7
GARUDA FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
Fin
1DCG
PRIKARPATYE
7
SC POLTAVA
6
1-1
3-1
-
-
09:00
Fin
CUP
HANGZHOU WUYUE QIANTANG
1
NANTONG HAIMEN CODION
1-0
1-0
-
-
(17)SHAO RENZHE
09:00
Fin
KL
DAEJEON KORAIL
2
PAJU CITIZEN FC
10
0-0
0-0
-
-
06:00
Fin
LMFC
MONTERREY (W)
1
TOLUCA (W)
10
1-0
1-0
-
-
(Own21)RAMIREZ MITSY
05:00
Fin
PDC
CS HEREDIANO
1
CS CARTAGINES
8
0-1
1-1
-
-
(64)AGUILAR ELIAS
05:00
Fin
PL
VANCOUVER FC
1
HFX WANDERERS
8
1-0
2-0
-
-
(52)DIAZ ALEJANDRO
04:20
Fin
PAA
AMERICA DE CALI
10
DEPORTIVO PASTO
17
0-0
0-0
-
-
04:00
Fin
L1A
ALIANZA LIMA
3
SPORT BOYS
13
1
1-0
3-0
-
-
(80)WATERMAN CECILIO
03:30
Fin
SA
BOTAFOGO
10
3
ATLETICO GOIANIENSE
19
4
1-0
1-0
-
-
(32)PONTE MATEO
03:00
Fin
PDFS
AURORA
INDEPENDIENTE PETROLERO
1-1
2-3
-
4-5
(90)REINOSO JAIR
03:00
Fin
SAS
BARCELONA SC
6
EL NACIONAL
9
0-0
1-0
-
-
(73)REASCO DJORKAEFF
02:10
Fin
PAA
PATRIOTAS
19
INDEPENDIENTE MEDELLIN
9
2-0
2-3
-
-
GARCIA MENDER(90)
02:00
Fin
PDFS
BOLIVAR
SAN ANTONIO BULO BULO
1
0-1
1-1
-
-
(90+1)SAUCEDO FERNANDO
01:00
Fin
PD
ESTUDIANTES MERIDA
12
RAYO ZULIANO
13
0-1
2-1
-
-
(84)CANELON NESTOR
00:30
Fin
SAS
INDEPEND. DEL VALLE
1
MUSHUC RUNA SC
10
2-0
2-1
-
-
GONZALEZ SERGIO(90+3)
00:00
Fin
PAA
LA EQUIDAD
5
FORTALEZA FC
11
1
0-0
0-0
-
-
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top