11:00 |
2 HF |
46' |
|
L1 |
PERSIB BANDUNG |
2 |
|
|
PERSEBAYA SURABAYA |
12 |
|
1 |
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(67)SILVA DAVID |
|
11:00 |
2 HF |
46' |
|
L1 |
PERSIK KEDIRI |
7 |
|
1 |
PERSITA TANGERANG |
15 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
FERGONZI RAMIRO(75) |
|
11:00 |
2 HF |
46' |
|
LIRG |
ARGES PITESTI |
3 |
|
|
CSM SCOLAR RESITA |
1 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
2 HF |
46' |
|
LIRG |
CEAHLAUL PIATRA NEAM |
2 |
|
|
FCM ALEXANDRIA |
7 |
|
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(48)PETRE PATRICK |
|
11:00 |
2 HF |
46' |
|
LIRG |
METALOGLOBUS |
4 |
|
|
UNIREA DEJ |
6 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
STANCOVICI VICTOR(42) |
|
11:00 |
2 HF |
46' |
|
LIRG |
CHINDIA TARGOVISTE |
3 |
|
|
STEAUA BUCURESTI |
1 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
2 HF |
46' |
|
LIRG |
CS TUNARI |
6 |
|
|
CONCORDIA |
2 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
HLISTEI CATALIN(61) |
|
11:00 |
2 HF |
46' |
|
LIRG |
CSM SLATINA |
5 |
|
|
ACS VIITORUL PANDURI TARGU |
4 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
2 HF |
46' |
|
SLDB |
URAL 2 |
8 |
|
|
AKRON TOGLIATTI 2 |
13 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(67)BURKIN DMITRIY |
|
11:15 |
2 HF |
46' |
|
FNL |
VYSKOV |
2 |
|
|
FC ZBROJOVKA BRNO |
10 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
H/T |
|
|
FL |
TYUMEN |
6 |
|
|
NEFTEKHIMIK |
7 |
1 |
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
DZHAMILOV SULTAN(24) |
|
12:00 |
1 HF |
1' |
|
PL |
FC KAYSAR |
13 |
|
|
FC ATYRAU |
10 |
|
|
- |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
1 HF |
1' |
|
PL |
ZHENIS |
12 |
|
|
FC TURAN |
8 |
|
|
- |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
1 HF |
1' |
|
SLDA |
FC UFA |
3 |
|
|
KRASNODAR 2 |
2 |
|
|
- |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
1 HF |
1' |
|
MEIS |
FC NOMME UNITED |
9 |
|
|
TALLINNA KALEV |
7 |
|
|
- |
0-1 |
- |
- |
|
|
MIHHAILOV VADIM(3) |
|
12:30 |
1 HF |
1' |
|
LIPG |
CORVINUL HUNEDOARA |
3 |
|
|
CS MIOVENI |
6 |
|
|
- |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:45 |
Sched |
|
|
AM |
MACARTHUR FC |
5 |
|
|
SYDNEY FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
CRYSTAL PALACE (U18) |
8 |
|
|
TOTTENHAM (U18) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
FULHAM (U18) |
6 |
|
|
CHELSEA (U18) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
READING (U18) |
26 |
|
|
SOUTHAMPTON (U18) |
23 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
SUNDERLAND (U18) |
24 |
|
|
LIVERPOOL (U18) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
WOLVERHAMPTON (U18) |
11 |
|
|
NEWCASTLE (U18) |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
FW |
SGS ESSEN (W) |
6 |
|
|
1899 HOFFENHEIM (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
LP2 |
PENAFIEL |
13 |
|
|
PACOS FERREIRA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
L3PG |
SPORTING COVILHA |
7 |
|
|
SC BRAGA B |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
KRYLYA SOVETOV 2 |
8 |
|
|
VOLNA NIZHNY NOVGOROD |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
FK NOVOSIBIRSK |
1 |
|
|
ROTOR VOLGOGRAD |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
LFW |
LEVANTE (W) |
3 |
|
|
REAL MADRID (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
EN |
FRISKA VILJOR FC |
16 |
|
|
ASSYRISKA UNITED IK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
NI |
NYIREGYHAZA |
1 |
|
|
VASAS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
3DA6 |
SPRINT JELOY |
3 |
|
|
SKJERVOY |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
IL |
OLIMPIA GRUDZIADZ |
16 |
|
|
WISLA PULAWY |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
SL |
ISTANBULSPOR AS |
20 |
|
|
FATIH KARAGUMRUK AS |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
1L |
BANDIRMASPOR |
8 |
|
|
TUZLASPOR |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SL |
CHENGDU QIANBAO |
2 |
|
|
SICHUAN JIUNIU |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
KCGr |
BRONDBY (W) |
1 |
|
|
HB KOGE (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PL2 |
TOTTENHAM (U21) |
1 |
|
|
MANCHESTER UTD (U21) |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PLU |
ARSENAL (U18) |
5 |
|
|
ASTON VILLA (U18) |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PLU |
BLACKBURN (U18) |
20 |
|
|
LEEDS (U18) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PLU |
DERBY (U18) |
9 |
|
|
EVERTON (U18) |
21 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PLU |
LEICESTER (U18) |
15 |
|
|
WEST HAM (U18) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PLU |
MANCHESTER CITY (U18) |
3 |
|
|
MIDDLESBROUGH (U18) |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
EL |
SAMTREDIA |
8 |
|
|
TORPEDO KUTAISI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2B |
FC KAISERSLAUTERN |
17 |
|
|
SV WEHEN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2B |
FORTUNA DUSSELDORF |
3 |
|
|
SPVGG GREUTHER FURTH |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2B |
VFL OSNABRUCK |
18 |
|
|
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
RN |
FC EILENBURG |
16 |
|
|
FSV ZWICKAU |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
RN |
VFB PHOENIX LUBECK |
3 |
|
|
EINTRACHT NORDERSTEDT |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
LYSEKLOSTER |
14 |
|
|
ARENDAL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
DJERV 1919 |
8 |
|
|
FLORO |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
ODD BALLKLUBB 2 |
12 |
|
|
STAAL JORPELAND |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
TW |
ROA (W) |
2 |
|
|
VALERENGA (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PL |
RUBIN |
9 |
|
|
LOKOMOTIV MOSCOW |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DINAMO KIROV |
4 |
|
|
ORENBURG 2 |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
NIZHNY NOVGOROD II |
7 |
|
|
NOSTA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
VELES MOSCOW |
10 |
|
|
METALLURG LIPETSK |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
KALUGA |
8 |
|
|
IRTYSH OMSK |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
VOLGA ULYANOVSK |
5 |
|
|
TEKSTILSHTIK IVANOVO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
ASTRAKHAN |
3 |
|
|
FC ALANIA VLADIKAVKAZ II |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
SANDVIKENS IF |
13 |
|
|
OSTERS IF |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
SKOVDE AIK |
9 |
|
|
TRELLEBORGS FF |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
EN |
AFC ESKILSTUNA |
14 |
|
|
ASSYRISKA FF |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
ES |
ROSENGARD |
12 |
|
|
ONSALA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
TL |
BG PATHUM UNITED |
4 |
|
|
CHONBURI FC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:10 |
Sched |
|
|
PL |
FC MINSK |
15 |
|
|
NAFTAN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
ALTRINCHAM |
4 |
|
|
OXFORD CITY |
24 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
BARNET |
2 |
|
|
KIDDERMINSTER |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
BOREHAM WOOD |
21 |
|
|
EBBSFLEET UNITED |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
CHESTERFIELD |
1 |
|
|
MAIDENHEAD |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
DAGENHAM & REDBRIDGE |
15 |
|
|
ALDERSHOT TOWN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
DORKING WANDERERS |
23 |
|
|
HARTLEPOOL |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
EASTLEIGH |
12 |
|
|
FC HALIFAX TOWN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
GATESHEAD |
6 |
|
|
BROMLEY |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
OLDHAM |
10 |
|
|
WEALDSTONE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
SOLIHULL MOORS |
5 |
|
|
YORK |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
SOUTHEND |
9 |
|
|
ROCHDALE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
NL |
WOKING |
20 |
|
|
AFC FYLDE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
PL |
SIROKI BRIJEG |
7 |
|
|
IGMAN KONJIC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
CUP |
GUANGXI BUSHAN |
|
|
|
RIZHAO YUQI |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
3DPG |
VSK AARHUS |
2 |
|
|
NAESBY |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
CHAM |
LEICESTER |
2 |
|
|
WEST BROM |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
LT |
CREWE |
5 |
|
|
WREXHAM |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
WW |
BRISTOL CITY (W) |
12 |
|
|
LIVERPOOL (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
MEIS |
PAIDE LINNAMEESKOND |
2 |
|
|
TAMMEKA TARTU |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
FS |
BARCELONA (W) |
|
|
|
CHELSEA (W) |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
RN |
ZFC MEUSELWITZ |
14 |
|
|
VSG ALTGLIENICKE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
PL |
ORDABASY |
3 |
|
|
FC KYZYL-ZHAR SK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
SLDA |
SPARTAK KOSTROMA |
1 |
|
|
MASHUK-KMV |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
FC |
ABERDEEN |
|
|
|
CELTIC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
TL |
POLICE TERO |
16 |
|
|
UTHAI THANI |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:35 |
Sched |
|
|
SL |
WUHAN THREE TOWNS |
14 |
|
|
CHANGCHUN YATAI |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SL |
NANTONG ZHIYUN |
11 |
|
|
SHANGHAI SHENHUA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
1DPG |
HOBRO |
6 |
|
|
FC FREDERICIA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DPG |
AARHUS FREMAD |
3 |
|
|
NYKOBING FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DPG |
FREM |
1 |
|
|
AVARTA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DRG |
HIK |
2 |
|
|
THISTED FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DRG |
SKIVE |
3 |
|
|
BRABRAND |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DRG |
OURE |
3 |
|
|
VEJGAARD |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DRG |
YOUNG BOYS FD |
4 |
|
|
HOLSTEBRO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
PLU |
WEST BROM (U18) |
18 |
|
|
NORWICH (U18) |
25 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
VEIK |
HJK HELSINKI |
6 |
|
|
IFK MARIEHAMN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
DYNAMO DRESDEN |
3 |
|
|
FC VIKTORIA KOLN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
ERZGEBIRGE AUE |
9 |
|
|
SPVGG UNTERHACHING |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
HALLESCHER FC |
17 |
|
|
SC VERL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
TSV 1860 MUNICH |
14 |
|
|
FC SAARBRUCKEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
VFB LUBECK |
19 |
|
|
BORUSSIA DORTMUND II |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
ANSBACH |
14 |
|
|
BAYERN MUNICH II |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
FC EINTRACHT BAMBERG |
17 |
|
|
SCHALDING-HEINING |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
SPVGG GREUTHER FURTH II |
9 |
|
|
DJK VILZING |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
TSV AUBSTADT |
3 |
|
|
FV ILLERTISSEN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN |
8 |
|
|
FC NURNBERG II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
BORUSSIA MONCHENGLADB. II |
14 |
|
|
FC GUTERSLOH |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FC BOCHOLT |
3 |
|
|
ROT-WEISS AHLEN |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FC DUREN |
8 |
|
|
FORTUNA KOLN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FC KOLN II |
9 |
|
|
SSVG VELBERT |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FC WEGBERG-BEECK |
16 |
|
|
SC WIEDENBRUCK 2000 |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
SC PADERBORN 07 II |
13 |
|
|
ALEMANNIA AACHEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
WUPPERTALER SV |
2 |
|
|
FORTUNA DUSSELDORF II |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
BAHLINGER SC |
10 |
|
|
VFR AALEN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ |
7 |
|
|
1899 HOFFENHEIM II |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
FC 08 HOMBURG |
6 |
|
|
TUS KOBLENZ |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
FC ASTORIA WALLDORF |
14 |
|
|
FSV MAINZ 05 II |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
KICKERS OFFENBACH |
8 |
|
|
TSG BALINGEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
SGV FREIBERG |
4 |
|
|
KSV HESSEN KASSEL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RN |
TSV HAVELSE |
10 |
|
|
WEICHE FLENSBURG |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
FW |
FRANKFURT (W) |
4 |
|
|
NUERNBERG |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SL2G |
OLYMPIACOS PIRAEUS B |
6 |
|
|
DIAGORAS RODOU |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
L1 |
BALI UNITED PUSAM |
3 |
|
|
BHAYANGKARA FC |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
L1 |
PSS SLEMAN |
13 |
|
|
MARTAPURA FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SB |
ASCOLI |
18 |
|
|
MODENA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SB |
BARI |
17 |
|
|
PISA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SB |
BRESCIA |
7 |
|
|
TERNANA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SB |
FERALPISALO |
19 |
|
|
COMO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
AL |
FK ZALGIRIS KAUNAS |
5 |
|
|
SUDUVA MARIJAMPOLE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
EVW |
AJAX (W) |
2 |
|
|
VV ALKMAAR (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
EVW |
PEC ZWOLLE (W) |
7 |
|
|
TELSTAR (W) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
BRATTVAG |
4 |
|
|
NOTODDEN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
VARD HAUGESUND |
5 |
|
|
SOTRA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
GJOVIK-LYN |
13 |
|
|
STRINDHEIM |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
ASKOY |
10 |
|
|
STORD IL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
BJARG |
7 |
|
|
ARDAL |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
IL FROEYA |
12 |
|
|
FOERDE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
VIGOER |
14 |
|
|
VINDBJART |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA3 |
GAMLE OSLO |
2 |
|
|
NORDSTRAND |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA3 |
SKEID 2 |
4 |
|
|
FLINT |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
SKJETTEN |
2 |
|
|
SKEDSMO |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
TW |
ARNA-BJORNAR (W) |
9 |
|
|
STABAEK (W) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
TW |
ASANE (W) |
8 |
|
|
SANDVIKEN (W) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
1DW |
FYLLINGSDALEN (W) |
4 |
|
|
BODOE-GLIMT |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SRGr |
POLI IASI |
9 |
|
|
FC VOLUNTARI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
LUKI-ENERGIYA |
15 |
|
|
TORPEDO VLADIMIR |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
ZVEZDA ST PETERSBURG |
14 |
|
|
CHERTANOVO MOSCOW |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
RUBIN 2 |
3 |
|
|
LADA TOGLIATTI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
RODINA 2 |
7 |
|
|
FC CHAYKA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DYNAMO MAKHACHKALA 2 |
10 |
|
|
KAMENSK-SHAKHTINSKY |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DYNAMO STAVROPOL |
11 |
|
|
DRUZHBA MAYKOP |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLCG |
RADNICKI 1923 |
5 |
|
|
CUKARICKI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2L |
SPISSKA NOVA VES |
16 |
|
|
SLAVOJ TREBISOV |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
LALI |
CELTA VIGO |
17 |
|
|
LAS PALMAS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
LALI |
AMOREBIETA |
19 |
|
|
VALLADOLID |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
LFW |
GRANADA CF (W) |
15 |
|
|
GRANADILLA TENERIFE (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
TL |
KHONKAEN UNITED |
11 |
|
|
TRAT FC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:15 |
Sched |
|
|
FPL |
PIRIN BLAGOEVGRAD |
13 |
|
|
CHERNO MORE VARNA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
2L |
SV STRIPFING-WEIDEN |
13 |
|
|
FC DORNBIRN 1913 |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
PL |
QARABAG |
1 |
|
|
QABALA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
NI |
PUSKAS ACADEMY |
4 |
|
|
PAKS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
SAFC |
JUVENTUS (W) |
2 |
|
|
SASSUOLO (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
TD |
GVVV |
5 |
|
|
NOORDWIJK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
TD |
KONINKLIJKE HFC |
9 |
|
|
EXCELSIOR MAASSLUIS |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
TD |
SCHEVENINGEN |
15 |
|
|
HHC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
SLDB |
POBEDA KHASAVYURT |
11 |
|
|
NART CHERKESSK |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
PL |
CHORNOMORETS ODESA |
8 |
|
|
KRYVBAS KRYVYI RIH |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
FS |
TP MAZEMBE |
|
|
|
AL AHLY CAIRO |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
KS |
LACI |
7 |
|
|
FK EGNATIA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
ARSENAL DZERZHINSK |
9 |
|
|
SHAKHTER SOLIGORSK |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
FDB |
ANDERLECHT (U23) |
12 |
|
|
CLUB BRUGGE (U23) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
FK JABLONEC |
12 |
|
|
FC FASTAV ZLIN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
KARVINA |
16 |
|
|
BOHEMIANS 1905 |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
SPARTA PRAHA |
1 |
|
|
BANIK OSTRAVA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
LO |
NORTHAMPTON |
11 |
|
|
EXETER |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PLU |
NOTTINGHAM FOREST (U18) |
17 |
|
|
STOKE CITY (U18) |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
EPS |
8 |
|
|
VIFK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
KPV |
5 |
|
|
FCV |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
ROPS |
7 |
|
|
JJK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
JAPS |
8 |
|
|
PK-35 VANTAA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
JIPPO |
2 |
|
|
KTP |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
SJK AKATEMIA |
5 |
|
|
FF JARO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
TPS |
9 |
|
|
MIKKELIN PALLOILIJAT |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
KLW |
HONKA (W) |
8 |
|
|
HJK HELSINKI (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
KLW |
HPS (W) |
1 |
|
|
KUPS (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
L2 |
RODEZ |
7 |
|
|
AUXERRE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SL2G |
LARISA |
2 |
|
|
NIKI VOLOU |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SL2G |
LEVADIAKOS |
1 |
|
|
MAKEDONIKOS NEAPOLIS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLQG |
SPARTA SELEMET |
4 |
|
|
VICTORIA BARDAR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLQG |
SPERANTA DROCHIA |
6 |
|
|
FC FLORESTI |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLQG |
UNIVER OGUZSPORT |
5 |
|
|
CSCT SAKSAN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
TD |
AFC |
6 |
|
|
KATWIJK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
TD |
QUICK BOYS |
3 |
|
|
KOZAKKEN BOYS |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
TD |
RIJNSBURGSE BOYS |
13 |
|
|
ACV ASSEN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
STJORDALS BLINK |
4 |
|
|
FOLLO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
LODDEFJORD |
9 |
|
|
FANA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
MANDALSKAMERATENE |
11 |
|
|
SOLA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA3 |
ASKER |
3 |
|
|
FRIGG |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA3 |
BAERUM |
1 |
|
|
AASKOLLEN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
BYASEN |
5 |
|
|
RANA FK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
NARDO |
2 |
|
|
ORKLA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
TILLER |
8 |
|
|
VERDAL |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
READY |
11 |
|
|
BJOERKELANGEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1DW |
HONEFOSS (W) |
1 |
|
|
VIKING (W) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
EKST |
POGON SZCZECIN |
5 |
|
|
PIAST GLIWICE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
IL |
GKS TYCHY |
7 |
|
|
RESOVIA RZESZOW |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
LP2 |
TORREENSE |
7 |
|
|
U. LEIRIA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
FL |
AKRON TOGLIATTI |
3 |
|
|
PFC KUBAN |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
FL |
LENINGRADETS |
15 |
|
|
SOKOL SARATOV |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
AVANGARD KURSK |
3 |
|
|
KHIMIK DZERZHINSK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
DINAMO BRYANSK |
10 |
|
|
TORPEDO MIASS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
BIOLOG-NOVOKUBANSK |
5 |
|
|
SPARTAK NALCHIK |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
FC KUBAN-HOLDING |
6 |
|
|
ANGUSHT |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
SKCF SEVASTOPOL |
16 |
|
|
LEGION-DYNAMO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLCG |
TSC BACKA TOPOLA |
3 |
|
|
VOJVODINA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
2L |
KFC KOMARNO |
1 |
|
|
STK 1914 SAMORIN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
RADOMLJE |
9 |
|
|
NS MURA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PSL |
GOLDEN ARROWS |
9 |
|
|
ROYAL AM |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
ALLS |
IFK GOTEBORG |
11 |
|
|
IFK NORRKOPING |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
ALLS |
IK SIRIUS |
5 |
|
|
IFK VARNAMO |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
OSTERSUNDS FK |
12 |
|
|
ORGRYTE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
UTSIKTENS BK |
7 |
|
|
GIF SUNDSVALL |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
DW |
VAXJO DFF (W) |
10 |
|
|
KIF OREBRO DFF (W) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
DW |
VITTSJO GIK (W) |
14 |
|
|
AIK (W) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
EW |
ALINGSAAS FC UNITED (W) |
2 |
|
|
OEREBRO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
EW |
GAMLA UPSALA (W) |
3 |
|
|
MALLBACKEN (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
EW |
JITEX BK (W) |
11 |
|
|
BOLLSTANAES SK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
TL |
RATCHABURI |
6 |
|
|
BURIRAM UNITED |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SL |
KONYASPOR |
15 |
|
|
ALANYASPOR |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
GIRESUNSPOR |
18 |
|
|
GOZTEPE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PDA |
DANUBIO |
10 |
|
|
CERRO LARGO |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:15 |
Sched |
|
|
VEIK |
FC LAHTI |
11 |
|
|
HAKA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
2DPG |
ASIL LISIS |
6 |
|
|
A.O. AYIAS NAPAS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
2DPG |
ENY DIGENIS IPSONAS |
5 |
|
|
OLYMPIAKOS NICOSIA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
2DPG |
OMONOIA 29M |
1 |
|
|
OMONIA ARADIPPOU |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
2DPG |
PEGIA 2014 |
7 |
|
|
E.N. PARALIMNIOU |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
2DRG |
AKRITAS CHLORAKAS |
4 |
|
|
PO ACHYRONAS ONISILOS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
2DRG |
ENAD P. CHRISOHOUS |
6 |
|
|
ERMIS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
2DRG |
PAEEK KERYNIAS |
2 |
|
|
DIGENIS AKRITAS M. |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
2DRG |
PO XYLOTYMPOU 2006 |
7 |
|
|
MEAP PERA CHORIOU N. |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
1899 HOFFENHEIM |
9 |
|
|
BORUSSIA MONCHENGLADBACH |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
FC HEIDENHEIM |
10 |
|
|
RB LEIPZIG |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
FC KOLN |
17 |
|
|
SV DARMSTADT 98 |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
VFL WOLFSBURG |
14 |
|
|
VFL BOCHUM |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
TD |
JONG SPARTA ROTTERDAM |
8 |
|
|
SPAKENBURG |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PL |
BALTIKA |
14 |
|
|
KRYLYA SOVETOV |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
SLCG |
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA |
6 |
|
|
ZILINA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
SF3 |
CE ANDRATX |
10 |
|
|
FORMENTERA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FDAP |
OH LEUVEN |
8 |
|
|
ST TRUIDEN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
SLOGA DOBOJ |
6 |
|
|
ZRINJSKI MOSTAR |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
CHERNOMORETS BALCHIK |
17 |
|
|
BDIN VIDIN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
DOBRUDZHA |
5 |
|
|
MARITSA PLOVDIV |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
LITEX |
12 |
|
|
FC CHERNOMORETS BURGAS |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
MONTANA |
3 |
|
|
BELASITSA PETRICH |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
SPARTAK PLEVEN |
8 |
|
|
SPORTIST SVOGE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
STRUMSKA SLAVA |
7 |
|
|
SPARTAK VARNA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
LUTON |
18 |
|
|
BRENTFORD |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
SHEFFIELD UTD |
20 |
|
|
BURNLEY |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
CARDIFF |
11 |
|
|
SOUTHAMPTON |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
HUDDERSFIELD |
22 |
|
|
SWANSEA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
NORWICH |
6 |
|
|
BRISTOL CITY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
ROTHERHAM |
24 |
|
|
BIRMINGHAM |
21 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
STOKE CITY |
20 |
|
|
PLYMOUTH |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
SUNDERLAND |
13 |
|
|
MILLWALL |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
WATFORD |
15 |
|
|
HULL CITY |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
BLACKPOOL |
8 |
|
|
BARNSLEY |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
BOLTON |
3 |
|
|
PORT VALE |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
BRISTOL ROVERS |
14 |
|
|
PETERBOROUGH |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
BURTON ALBION |
20 |
|
|
READING |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
CAMBRIDGE UNITED |
19 |
|
|
DERBY |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
CARLISLE |
24 |
|
|
WYCOMBE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
CHARLTON |
16 |
|
|
SHREWSBURY |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
CHELTENHAM |
21 |
|
|
LINCOLN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
LEYTON ORIENT |
10 |
|
|
FLEETWOOD TOWN |
23 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
PORTSMOUTH |
1 |
|
|
WIGAN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
DONCASTER |
9 |
|
|
BARROW |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
GRIMSBY |
21 |
|
|
SWINDON TOWN |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
HARROGATE TOWN |
12 |
|
|
MILTON KEYNES DONS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
MANSFIELD |
2 |
|
|
GILLINGHAM |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
MORECAMBE |
15 |
|
|
FOREST GREEN |
24 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
NEWPORT COUNTY |
16 |
|
|
SALFORD CITY |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
NOTTS COUNTY |
14 |
|
|
COLCHESTER |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
STOCKPORT |
1 |
|
|
ACCRINGTON ST |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
SUTTON UTD |
23 |
|
|
CRAWLEY TOWN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
TRANMERE |
17 |
|
|
AFC WIMBLEDON |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
WALSALL |
8 |
|
|
BRADFORD |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
BANBURY UNITED |
22 |
|
|
TAMWORTH |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
BISHOP S STORTFORD |
24 |
|
|
CURZON ASHTON |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
BLYTH SPARTANS |
20 |
|
|
BRACKLEY TOWN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
CHESTER |
11 |
|
|
DARLINGTON FC |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
FARSLEY CELTIC |
21 |
|
|
BUXTON |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
GLOUCESTER CITY |
23 |
|
|
SCUNTHORPE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
HEREFORD |
10 |
|
|
BOSTON UTD |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
PETERBOROUGH SPORTS |
15 |
|
|
CHORLEY |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
RUSHALL OLYMPIC |
19 |
|
|
WARRINGTON TOWN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
SCARBOROUGH |
12 |
|
|
ALFRETON |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
SOUTH SHIELDS |
8 |
|
|
SOUTHPORT |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLN |
SPENNYMOOR TOWN |
9 |
|
|
KINGS LYNN |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
BAMBER BRIDGE |
16 |
|
|
WHITBY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
BRADFORD PARK AVENUE |
20 |
|
|
GAINSBOROUGH |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
GUISELEY AFC |
10 |
|
|
FC UTD OF MANCHESTER |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
HYDE UTD |
5 |
|
|
MATLOCK TOWN |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
ILKESTON TOWN |
11 |
|
|
MORPETH TOWN AFC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
MACCLESFIELD |
2 |
|
|
WORKINGTON |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
MARINE |
4 |
|
|
ATHERTON COLLIERIES AFC |
21 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
RADCLIFFE FC |
1 |
|
|
BASFORD UNITED |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
STAFFORD RANGERS |
19 |
|
|
ASHTON UNITED |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NPD |
WORKSOP |
8 |
|
|
WARRINGTON RYLANDS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
AVELEY |
8 |
|
|
BATH CITY |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
BRAINTREE |
4 |
|
|
EASTBOURNE BOROUGH |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
CHIPPENHAM |
12 |
|
|
CHELMSFORD |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
DARTFORD |
22 |
|
|
TRURO CITY |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
DOVER |
24 |
|
|
YEOVIL |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
MAIDSTONE UTD |
5 |
|
|
HAMPTON & RICHMOND |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
SLOUGH TOWN |
10 |
|
|
WELLING |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
TAUNTON TOWN |
21 |
|
|
HEMEL HEMPSTEAD TOWN |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
TONBRIDGE ANGELS |
14 |
|
|
ST ALBANS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
TORQUAY |
18 |
|
|
HAVANT & WATERLOOVILLE |
23 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
WEYMOUTH |
15 |
|
|
FARNBOROUGH |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NLS |
WORTHING |
3 |
|
|
WESTON SUPER MARE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
AFC STAMFORD |
7 |
|
|
HITCHIN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
AFC SUDBURY |
19 |
|
|
LONG EATON UNITED |
21 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
AFC TELFORD UTD |
2 |
|
|
BERKHAMSTED |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
BARWELL |
14 |
|
|
REDDITCH |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
HALESOWEN TOWN |
9 |
|
|
ST IVES |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
KETTERING |
16 |
|
|
COALVILLE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
LEISTON FC |
12 |
|
|
LEAMINGTON |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
NEEDHAM MARKET |
1 |
|
|
MICKLEOVER SPORTS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
STOURBRIDGE |
13 |
|
|
ROYSTON TOWN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDC |
STRATFORD |
5 |
|
|
BROMSGROVE SPORTING FC |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
AFC TOTTON |
4 |
|
|
MERTHYR |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
BASINGSTOKE |
12 |
|
|
DORCHESTER |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
CHESHAM UNITED |
1 |
|
|
BRACKNELL TOWN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
HANWELL TOWN |
19 |
|
|
HUNGERFORD TOWN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
HARROW BOROUGH |
21 |
|
|
TIVERTON |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
HAYES & YEADING |
18 |
|
|
SALISBURY FC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
HENDON |
10 |
|
|
GOSPORT BOROUGH |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
PLYMOUTH PARKWAY |
20 |
|
|
WALTON AND HERSHAM |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
POOLE TOWN |
13 |
|
|
DIDCOT TOWN |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
SHOLING FC |
16 |
|
|
SWINDON SUPERMARINE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPDS |
WINCHESTER CITY |
11 |
|
|
BEACONSFIELD TOWN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
CARSHALTON ATHLETIC |
8 |
|
|
BILLERICAY |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
CHATHAM TOWN |
2 |
|
|
HORSHAM |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
CHESHUNT FC |
18 |
|
|
CANVEY |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
CONCORD RANGERS |
20 |
|
|
WHITEHAWK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
CRAY WANDERERS FC |
17 |
|
|
BOGNOR REGIS |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
FOLKESTONE INVICTA |
16 |
|
|
DULWICH HAMLET |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
HASTINGS |
7 |
|
|
ENFIELD TOWN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
KINGSTONIAN |
22 |
|
|
HARINGEY BOROUGH |
21 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
LEWES |
10 |
|
|
HASHTAG UNITED |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
MARGATE |
19 |
|
|
WINGATE & FINCHLEY |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IPD |
POTTERS BAR TOWN |
14 |
|
|
AFC HORNCHURCH |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
MEIS |
FCI LEVADIA |
1 |
|
|
PARNU JK VAPRUS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
KLW |
ALAND UNITED (W) |
9 |
|
|
ILVES (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
RN |
GREIFSWALDER SV |
3 |
|
|
BSG CHEMIE LEIPZIG |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
BD |
HK KOPAVOGUR |
11 |
|
|
FH HAFNARFJORDUR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ISLF |
FC GOA |
|
|
|
CHENNAIYIN FC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LHCG |
MACCABI TEL AVIV |
1 |
|
|
HAPOEL HAIFA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
KAIRAT ALMATY |
1 |
|
|
AKTOBE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
BREGALNICA STIP |
11 |
|
|
FK RABOTNICKI |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PCGr |
CLIFTONVILLE FC |
3 |
|
|
GLENTORAN FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PCGr |
COLERAINE FC |
6 |
|
|
CRUSADERS FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PRGr |
BALLYMENA UNITED |
5 |
|
|
NEWRY CITY FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PRGr |
CARRICK RANGERS |
1 |
|
|
LOUGHGALL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PRGr |
DUNGANNON SWIFTS |
3 |
|
|
GLENAVON FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
EGERSUNDS |
6 |
|
|
AALESUND |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
LEVANGER |
1 |
|
|
KONGSVINGER |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
RANHEIM |
10 |
|
|
ASANE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
RAUFOSS |
15 |
|
|
BRYNE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
SOGNDAL |
4 |
|
|
MOSS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
START |
16 |
|
|
SANDNES ULF |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
FLEKKEROY |
7 |
|
|
KVIK HALDEN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
FRAM LARVIK |
13 |
|
|
VIDAR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
MADLA |
6 |
|
|
PORS GRENLAND |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
SANDEFJORD 2 |
8 |
|
|
BRODD |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
HAMARKAMERATENE 2 |
8 |
|
|
INNSTRANDENS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
L3PG |
ACADEMICA |
5 |
|
|
LUSITANIA LOUROSA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FL |
ALANIA VLADIKAVKAZ |
8 |
|
|
VOLGAR ASTRAKHAN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FL |
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY |
13 |
|
|
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FL |
SHINNIK YAROSLAVL |
12 |
|
|
FK MAKHACHKALA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
MUROM |
9 |
|
|
CHELYABINSK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
FC ROSTOV II |
2 |
|
|
RUBIN YALTA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
ARBROATH |
10 |
|
|
MORTON |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
DUNDEE UTD |
1 |
|
|
AYR UTD |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
DUNFERMLINE |
5 |
|
|
QUEENS PARK |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
PARTICK |
3 |
|
|
AIRDRIEONIANS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
EDINBURGH CITY |
10 |
|
|
ANNAN ATHLETIC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
FALKIRK |
1 |
|
|
KELTY HEARTS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
MONTROSE |
4 |
|
|
HAMILTON ACADEMICAL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LO |
STIRLING ALBION |
9 |
|
|
QUEEN OF THE SOUTH |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
BONNYRIGG ROSE ATHLETIC |
8 |
|
|
SPARTANS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
CLYDE |
10 |
|
|
STENHOUSEMUIR |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
ELGIN CITY |
6 |
|
|
PETERHEAD |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
FORFAR ATHLETIC |
7 |
|
|
EAST FIFE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LT |
STRANRAER |
9 |
|
|
DUMBARTON |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
REAL SOCIEDAD B |
10 |
|
|
FUENLABRADA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
OVIEDO B |
15 |
|
|
COMPOSTELA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LFW |
SPORTING HUELVA (W) |
16 |
|
|
EIBAR (W) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
EN |
KARLSTAD BK |
10 |
|
|
STOCKHOLM INTERNAZIONALE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
EN |
SOLLENTUNA FK |
15 |
|
|
FBK KARLSTAD |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ES |
ESKILSMINNE IF |
3 |
|
|
JONKOPINGS SODRA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ES |
LUNDS BK |
4 |
|
|
FC TROLLHATTAN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ES |
OSKARSHAMNS AIK |
5 |
|
|
TORSLANDA IK |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
YOUNG AFRICANS |
1 |
|
|
SIMBA SC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
HATTA SC |
14 |
|
|
EMIRATES CLUB |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
SB |
CATANZARO |
5 |
|
|
CREMONESE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
SB |
LECCO |
20 |
|
|
VENEZIA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
SB |
SPEZIA |
16 |
|
|
SAMPDORIA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
SB |
SUDTIROL |
11 |
|
|
CITTADELLA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
SAFC |
FIORENTINA (W) |
3 |
|
|
AS ROMA (W) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
RAYO VALLECANO |
16 |
|
|
OSASUNA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
RACING SANTANDER |
9 |
|
|
LEVANTE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
VILLARREAL B |
22 |
|
|
RACING DE FERROL |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
3L |
FC INGOLSTADT 04 |
10 |
|
|
MSV DUISBURG |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
ED |
ADO DEN HAAG |
6 |
|
|
FC EINDHOVEN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
EVW |
PSV (W) |
3 |
|
|
HEERENVEEN (W) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
LP |
MOREIRENSE |
7 |
|
|
GIL VICENTE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
LP2 |
SANTA CLARA |
1 |
|
|
TONDELA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
SRGr |
U CRAIOVA 1948 |
10 |
|
|
DINAMO BUCURESTI |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
2L |
FC TATRAN PRESOV |
2 |
|
|
MSK POVAZSKA BYSTRICA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
2L |
HFC HUMENNE |
4 |
|
|
FC PETRZALKA 1898 |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
2L |
OFK MALZENICA |
14 |
|
|
DOLNY KUBIN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
2L |
TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS |
9 |
|
|
PUCHOV |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:45 |
Sched |
|
|
FPL |
HEBAR PAZARDZHIK |
12 |
|
|
LUDOGORETS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:45 |
Sched |
|
|
TW |
KOLBOTN (W) |
10 |
|
|
ROSENBORG (W) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
L1 |
PARADOU AC |
6 |
|
|
MCE BAYADH |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
BRGr |
AUSTRIA VIENNA |
1 |
|
|
WSG SWAROVSKI TIROL |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
BRGr |
SCR ALTACH |
3 |
|
|
FC BW LINZ |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
BRGr |
WOLFSBERGER AC |
2 |
|
|
AUSTRIA LUSTENAU |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
ZIRA |
4 |
|
|
NEFTCHI BAKU |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
SLAVIA MOZYR |
1 |
|
|
DINAMO BREST |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
HNL |
NK OSIJEK |
4 |
|
|
ISTRA 1961 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
FNL |
FK PRIBRAM |
8 |
|
|
TABORSKO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
FNL |
LISEN |
6 |
|
|
SIGMA OLOMOUC B |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
L1 |
NANTES |
14 |
|
|
RENNES |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
EL |
SAMGURALI TSKHALTUBO |
9 |
|
|
DINAMO TBILISI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
RN |
FC KILIA KIEL |
17 |
|
|
HAMBURGER SV II |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
KARELA |
16 |
|
|
ACCRA LIONS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
LEGON CITIES FC |
13 |
|
|
HEARTS OF OAK |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
NI |
FERENCVAROSI TC |
1 |
|
|
KISVARDA FC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
LHCG |
BNEI SAKHNIN |
6 |
|
|
MACCABI BNEI RAINA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
LHRG |
MACCABI NETANYA |
4 |
|
|
HAPOEL JERUSALEM FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
AL |
FA SIAULIAI |
8 |
|
|
DAINAVA ALYTUS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SLCG |
CSF BALTI |
5 |
|
|
PETROCUB |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
NPFL |
ABIA WARRIORS |
12 |
|
|
BAYELSA UNITED (NGA) |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
FL |
TORPEDO MOSCOW |
11 |
|
|
ARSENAL TULA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
AL-AKHDOUD |
17 |
|
|
DHAMK |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PSL |
SEKHUKHUNE UNITED |
4 |
|
|
CAPE TOWN SPURS |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
SABADELL |
17 |
|
|
UE CORNELLA |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
CORUXO |
7 |
|
|
DEPORTIVO FABRIL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
SAN JUAN |
15 |
|
|
U. MUTILVERA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
VORSKLA POLTAVA |
7 |
|
|
KOLOS KOVALIVKA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
VEIK |
VPS |
5 |
|
|
GNISTAN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
SLRG |
OFI |
4 |
|
|
VOLOS NPS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
EKST |
RUCH CHORZOW |
18 |
|
|
WIDZEW LODZ |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
IL |
GORNIK LECZNA |
5 |
|
|
LECHIA GDANSK |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
IL |
SANDECJA NOWY SACZ |
18 |
|
|
HUTNIK NOWA HUTA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PL |
OLIMPIJA LJUBLJANA |
2 |
|
|
ALUMINIJ |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PSL |
ORLANDO PIRATES |
3 |
|
|
AMAZULU |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
ALLS |
MALMO FF |
1 |
|
|
VASTERAS FK |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
KS |
PARTIZANI |
3 |
|
|
DINAMO TIRANA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
KS |
TEUTA DURRES |
8 |
|
|
VLLAZNIA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1DRP |
A.E. ZAKAKIOU |
8 |
|
|
KARMIOTISSA POLEMIDION |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1L |
TEPLICE |
10 |
|
|
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SA |
EMPOLI |
16 |
|
|
NAPOLI |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
ND |
AS JEUNESSE ESCH |
5 |
|
|
MARISCA MIERSCH |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
ND |
FC DIFFERDANGE 03 |
1 |
|
|
SWIFT HESPERANGE |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
ND |
MONDERCANGE |
16 |
|
|
PROGRES NIEDERKORN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
ND |
US MONDORF-LES-BAINS |
9 |
|
|
UNION TITUS PETANGE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
BP |
ITTIHAD TANGER |
12 |
|
|
FUS RABAT |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
TD |
DE TREFFERS |
2 |
|
|
LISSE |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1D |
LYN |
7 |
|
|
VALERENGA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
FYLLINGSDALEN |
14 |
|
|
MJOLNER |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
L3PG |
ALVERCA |
1 |
|
|
FELGUEIRAS 1932 |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SLCG |
CRVENA ZVEZDA |
1 |
|
|
FK PARTIZAN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SLCG |
DUNAJSKA STREDA |
4 |
|
|
MFK RUZOMBEROK |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
FC VION ZLATE MORAVCE |
6 |
|
|
DUKLA BANSKA BYSTRICA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
ZEMPLIN MICHALOVCE |
5 |
|
|
MFK SKALICA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
TERUEL |
18 |
|
|
SESTAO RIVER |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PF2 |
ALGECIRAS |
11 |
|
|
ANTEQUERA CF |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
LA NUCIA |
18 |
|
|
CE MANRESA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF5 |
GUADALAJARA |
9 |
|
|
VILLANOVENSE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
LFW |
MADRID CFF (W) |
4 |
|
|
ATHLETIC BILBAO (W) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SL |
SERVETTE FC |
3 |
|
|
GRASSHOPPER-CLUB |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SL |
YVERDON-SPORT FC |
10 |
|
|
FC STADE LS OUCHY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
CL |
FC VADUZ |
7 |
|
|
FC WIL 1900 |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SL |
KAYSERISPOR |
14 |
|
|
TRABZONSPOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SL |
SAMSUNSPOR |
12 |
|
|
ADANA DEMIRSPOR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1L |
EYUPSPOR |
1 |
|
|
BOLUSPOR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:15 |
Sched |
|
|
FDAP |
KVC WESTERLO |
9 |
|
|
STANDARD LIEGE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:15 |
Sched |
|
|
CHAM |
QPR |
19 |
|
|
PRESTON |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:15 |
Sched |
|
|
FC |
MANCHESTER CITY |
|
|
|
CHELSEA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:15 |
Sched |
|
|
BD |
KR REYKJAVIK |
2 |
|
|
FRAM REYKJAVIK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
PB |
MAGALLANES |
5 |
|
|
SAN MARCOS DE ARICA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
1DRP |
APOLLON LIMASSOL |
1 |
|
|
AEL LIMASSOL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
BUND |
UNION BERLIN |
13 |
|
|
BAYERN MUNICH |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SLRG |
ASTERAS TRIPOLIS |
1 |
|
|
PANETOLIKOS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SLRG |
ATROMITOS ATHINON |
2 |
|
|
KIFISIA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
ATALANTA (U23) |
5 |
|
|
PRO SESTO |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
FIORENZUOLA |
18 |
|
|
PADOVA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
L. R. VICENZA |
3 |
|
|
TRENTO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
LEGNAGO SALUS |
6 |
|
|
ALESSANDRIA |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
LUMEZZANE |
10 |
|
|
MANTOVA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
PERGOLETTESE |
16 |
|
|
ALBINOLEFFE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
PRO PATRIA |
11 |
|
|
VIRTUS VERONA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
PRO VERCELLI |
9 |
|
|
ARZIGNANO VALCHIAMPO |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
RENATE |
12 |
|
|
GIANA ERMINIO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
TRIESTINA |
4 |
|
|
NOVARA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
PL |
CSKA MOSCOW |
4 |
|
|
AKHMAT GROZNY |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
LO |
COVE RANGERS |
5 |
|
|
ALLOA ATHLETIC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
LALI |
VALENCIA |
7 |
|
|
BETIS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
LALI |
ELCHE |
8 |
|
|
SPORTING GIJON |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
PL |
AL-WAHDA SCC |
4 |
|
|
AJMAN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:35 |
Sched |
|
|
PN |
ATLANTA |
25 |
|
|
ALMAGRO |
31 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:45 |
Sched |
|
|
ED |
MVV |
8 |
|
|
WILLEM II |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
FS |
LYON (W) |
|
|
|
PARIS SAINT GERMAIN (W) |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
KLW |
PK KESKI-UUSIMAA |
6 |
|
|
JYPK (W) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
AJACCIO |
12 |
|
|
CAEN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
AMIENS |
10 |
|
|
DUNKERQUE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
ANGERS |
2 |
|
|
ESTAC TROYES |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
ANNECY |
15 |
|
|
GRENOBLE FOOT 38 |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
CONCARNEAU |
18 |
|
|
QUEVILLY |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
GUINGAMP |
8 |
|
|
BASTIA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
PARIS FC |
4 |
|
|
VALENCIENNES |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
PAU |
9 |
|
|
LAVAL |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
L2 |
ST ETIENNE |
3 |
|
|
BORDEAUX |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
EL |
KOLKHETI POTI |
7 |
|
|
DINAMO BATUMI |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LHCG |
MACCABI HAIFA |
2 |
|
|
HAPOEL BEER SHEVA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LHRG |
MACCABI PETAH TIKVA |
3 |
|
|
HAPOEL TEL AVIV |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LP |
BOAVISTA |
12 |
|
|
ESTRELA DA AMADORA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
DEPORTIVO LA CORUNA |
1 |
|
|
CULTURAL LEONESA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
REAL SOCIEDAD C |
7 |
|
|
ATHLETIC BILBAO B |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
NW |
WASHINGTON SPIRIT (W) |
3 |
|
|
GOTHAM FC (W) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:10 |
Sched |
|
|
HNL |
NK SLAVEN BELUPO |
8 |
|
|
HNK HAJDUK SPLIT |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:15 |
Sched |
|
|
FPL |
LEVSKI SOFIA |
5 |
|
|
BEROE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
PL |
KI KLAKSVIK |
5 |
|
|
B68 TOFTIR |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
NI |
DIOSGYORI VTK |
7 |
|
|
DEBRECENI VSC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
FCSB |
1 |
|
|
RAPID BUCURESTI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PN |
ESTUDIANTES B.A. |
12 |
|
|
ALL BOYS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
FDAP |
GENT |
1 |
|
|
KV MECHELEN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PL |
ATLETICO OTTAWA |
3 |
|
|
CAVALRY FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
BP |
MOULOUDIA OUJDA |
15 |
|
|
CHABAB MOHAMMEDIA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
L1A |
CULTURAL SANTA ROSA |
16 |
|
|
SPORT HUANCAYO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
EKST |
ZAGLEBIE LUBIN |
10 |
|
|
JAGIELLONIA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
IL |
ODRA OPOLE |
9 |
|
|
CHROBRY GLOGOW |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
L3PG |
VARZIM |
6 |
|
|
ATLETICO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PL |
AL-ETTIFAQ |
7 |
|
|
AL-WEHDA CLUB |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PL |
AL-HAZEM |
18 |
|
|
AL-ITTIHAD JEDDAH |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PSL |
SUPERSPORT UNITED |
5 |
|
|
CHIPPA UNITED |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
RAYO MAJADAHONDA |
20 |
|
|
TARAZONA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PF2 |
ATLETICO SANLUQUENO |
15 |
|
|
RECREATIVO HUELVA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PF2 |
REAL MADRID CASTILLA |
13 |
|
|
ALCOYANO |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
ALZIRA |
12 |
|
|
VALENCIA MESTALLA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PDA |
BOSTON RIVER |
5 |
|
|
PENAROL |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PN |
DEFENSORES UNIDOS |
22 |
|
|
DEFENSORES DE BELGRANO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
CDLL |
ARGENTINOS JRS |
|
|
|
DEFENSA Y JUSTICIA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PBMA |
CANUELAS |
4 |
|
|
UAI URQUIZA |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PBMA |
DEPORTIVO ARMENIO |
7 |
|
|
SPORTIVO ITALIANO |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PBMA |
DEPORTIVO MERLO |
9 |
|
|
ACASSUSO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SB |
CHAPECOENSE-SC |
8 |
|
|
ITUANO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PL |
WOLVERHAMPTON |
11 |
|
|
ARSENAL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
2B |
HAMBURGER SV |
4 |
|
|
HOLSTEIN KIEL |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
FD |
LONGFORD TOWN FC |
10 |
|
|
CORK CITY |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SL |
FC LUGANO |
2 |
|
|
FC LAUSANNE-SPORT |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
FDAP |
GENK |
4 |
|
|
ANDERLECHT |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
PL |
FK SARAJEVO |
4 |
|
|
FK BORAC BANJA LUKA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
SA |
VERONA |
17 |
|
|
UDINESE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
FS |
ESPERANCE ST |
|
|
|
MAMELODI SUNDOWNS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
FAZB |
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO |
8 |
|
|
GUTIERREZ SC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
FAZD |
BOCA UNIDOS |
9 |
|
|
SOL DE AMERICA FORMO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
SA |
FLUMINENSE |
15 |
|
|
VASCO DA GAMA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
PD |
COBRESAL |
15 |
|
|
NUBLENSE (CHI) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
PB |
DEPORTES TEMUCO |
13 |
|
|
SAN LUIS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
PBA |
VALLEDUPAR |
10 |
|
|
BOGOTA FC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
L1 |
LENS |
6 |
|
|
CLERMONT FOOT 63 |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
ED |
GRONINGEN |
3 |
|
|
CAMBUUR |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
LALI |
GIRONA |
3 |
|
|
CADIZ |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
LALI |
HUESCA |
13 |
|
|
ZARAGOZA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
ULO |
UNION OMAHA |
5 |
|
|
CHARLOTTE INDEPENDENCE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:30 |
Sched |
|
|
SB |
SANTOS |
16 |
|
|
PAYSANDU |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:30 |
Sched |
|
|
LP |
SC BRAGA |
4 |
|
|
VIZELA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
SB |
AMAZONAS FC |
5 |
|
|
SPORT RECIFE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
SC |
REMO |
15 |
|
|
VOLTA REDONDA |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
SC |
TOMBENSE |
18 |
|
|
SAO JOSE-RS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PBA |
LEONES FC |
12 |
|
|
REAL CARTAGENA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
BP |
WYDAD A.C. CASABLANCA |
5 |
|
|
HASSANIA AGADIR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
UC |
DETROIT CITY FC |
5 |
|
|
OAKLAND ROOTS |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
UC |
LOUDOUN UNITED |
15 |
|
|
LOUISVILLE CITY FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
MNP |
LOS ANGELES GALAXY 2 |
2 |
|
|
SPORTING KANSAS CITY 2 |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:05 |
Sched |
|
|
PBMA |
CLUB COMUNICACIONES |
14 |
|
|
ARGENTINO DE MERLO |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
PBA |
ATLETICO CALI |
16 |
|
|
QUINDIO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
PBA |
HUILA |
1 |
|
|
BARRANQUILLA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
L1A |
ASOCIACION DEPORTIVA TARMA |
8 |
|
|
CESAR VALLEJO |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
L1A |
CARLOS A. MANNUCCI |
17 |
|
|
UTC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
SA |
CRICIUMA |
13 |
|
|
FORTALEZA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAC |
AD BARRIO MEXICO |
|
|
|
CS URUGUAY |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
ADC JUAN PABLO II |
3 |
|
|
ALIANZA UNIVERSIDAD |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
FC SAN MARCOS |
1 |
|
|
CARLOS STEIN FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
MOLINOS EL PIRATA |
7 |
|
|
ADA JAEN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
UNION HUARAL |
9 |
|
|
JUAN AURICH |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
ACADEMIA CANTOLAO |
4 |
|
|
DEPORTIVO BINACIONAL |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
COMERCIANTES FC |
6 |
|
|
DEPORTIVO MUNICIPAL |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO COOPSOL |
8 |
|
|
SANTOS DE NASCA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO MOQUEGUA |
1 |
|
|
U. SAN MARTIN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDCO |
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ |
3 |
|
|
FUNDACION AIFI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(22:30) |
Canc |
|
|
MP |
MARANHAO |
|
|
|
SAMPAIO CORREA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
FTR |
|
|
SDGr |
CAVESE |
1 |
|
|
CYNTHIALBALONGA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
1D |
CARROI |
8 |
|
|
CF ATLETIC AMERICA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
DEFENSORES DE CAMBACERES |
16 |
|
|
ATLETICO ATLAS |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
YUPANQUI |
13 |
|
|
CENTRAL BALLESTER |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
TRAPANI |
1 |
|
|
LICATA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
HOOGSTRATEN |
4 |
|
|
SINT-ELOOIS-WINKEL |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
K.S.K. HEIST |
6 |
|
|
URSL VISE |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
LA LOUVIERE |
1 |
|
|
GENT (U23) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
ROYAL ANTWERP (U23) |
13 |
|
|
ROYAL KNOKKE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
SPORTING CHARLEROI (U23) |
3 |
|
|
R.OC. DE CHARLEROI |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
TEMSE |
2 |
|
|
VIRTON |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
OLYMPIQUE KHOURIBGA |
7 |
|
|
STADE MAROCAIN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
L2Gr |
SANTOS DE NASCA |
9 |
|
|
UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO MOQUEGUA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:30 |
FTR |
|
|
NLCG |
MONS CALPE |
4 |
|
|
ST JOSEPHS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
RM |
USV ST. ANNA AM AIGEN |
8 |
|
|
FC JUNIORS OO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
CANNES |
5 |
|
|
TOULON |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
STADE BRIOCHIN |
7 |
|
|
AUBERVILLIERS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
CLPG |
PIETA HOTSPURS |
4 |
|
|
SENGLEA ATHLETIC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
DEPORTIVA VENADOS |
3 |
|
|
MONTANESES |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:30 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LORIENT B |
11 |
|
|
GRANVILLE US |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(19:00) |
Post |
|
|
PN |
DEPORTIVO MADRYN |
28 |
|
|
CHACO FOR EVER |
27 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
FTR |
|
|
1D |
DINAMO MINSK RESERVES |
8 |
|
|
FC BARANOVICHI |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
HYERES |
3 |
|
|
GRASSE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
JURA SUD |
4 |
|
|
CHAMALIERES FC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LE PUY |
2 |
|
|
AUBAGNE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
OLYMPIQUE ALES |
13 |
|
|
FREJUS-SAINT-RAPHAEL |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ANGERS B |
14 |
|
|
TRELISSAC FC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BOURGES |
7 |
|
|
OLYMPIQUE SAUMUR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LA ROCHE |
2 |
|
|
BLOIS F.41 |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ROMORANTIN |
10 |
|
|
AVOINE CHINON |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ST PRYVE ST HILAIRE |
6 |
|
|
ANGOULEME |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AF VIROIS |
13 |
|
|
BOULOGNE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BEAUVAIS |
5 |
|
|
GUINGAMP B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
RACING COLOMBES |
10 |
|
|
DINAN LEHON FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ST. MALO |
4 |
|
|
VOLTIGEURS DE CHATEAUBRIANT |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AUXERRE B |
11 |
|
|
SAINT-QUENTIN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BIESHEIM |
5 |
|
|
BOURG-EN-BRESSE 01 |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BOBIGNY AC |
3 |
|
|
FC FLEURY 91 |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
UF MACONNAIS |
9 |
|
|
RACING BESANCON |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ON |
KICKERS EMDEN |
1 |
|
|
ROTENBURGER SV |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
LPB |
CLUB CANONEROS MARINA |
13 |
|
|
CD AVISPONES DE CHILPANCINGO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2C |
ISKRA DANILOVGRAD |
7 |
|
|
BOKELJ |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
AS SALE |
16 |
|
|
RAPIDE OUED ZEM |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
JEUNESSE BEN GUERIR |
11 |
|
|
CHABAB ATLAS KHENIFRA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
WYDAD FES |
12 |
|
|
RACING DE CASABLANCA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
EMMENBRUECKE |
15 |
|
|
FC MURI |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC KOSOVA |
12 |
|
|
FC TUGGEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
GRASSHOPPER-CLUB II |
8 |
|
|
USV ESCHEN MAUREN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
GrD |
KUWAIT (U23) |
3 |
|
|
UZBEKISTAN (U23) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC VEVEY SPORTS 05 |
5 |
|
|
MEYRIN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
1LGr |
PULLY FOOTBALL |
15 |
|
|
FC SION II |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
DORNBIRNER SV |
15 |
|
|
SPG SILZ-MOETZ |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
IMST |
6 |
|
|
SV WALS GRUNAU |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
TSV ST. JOHANN |
13 |
|
|
FC KUFSTEIN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
VFB HOHENEMS |
3 |
|
|
RW RANKWEIL |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
BRATSTVO GRACANICA |
7 |
|
|
GORNJI RAHIC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
HNK TOMISLAV |
3 |
|
|
NK CELIK ZENICA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
NK VIS SIMM-BAU |
8 |
|
|
MLADOST DOBOJ KAKANJ |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
RUDAR KAKANJ |
15 |
|
|
GRADINA SREBRENIK |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
SLOBODA TUZLA |
1 |
|
|
RADNIK HADZICI |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
EORG |
AIGLE ROYAL |
7 |
|
|
AS FORTUNA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PN |
SIBENIK |
2 |
|
|
SOLIN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PN |
VUKOVAR 91 |
3 |
|
|
DUGOPOLJE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FEIGNIES AULNOYE |
7 |
|
|
COLMAR |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
ON |
ARMINIA HANNOVER |
15 |
|
|
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(18:00) |
Post |
|
|
PL |
AL-NAFT |
8 |
|
|
AL SHORTA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(18:00) |
Post |
|
|
PL |
NAFT AL-WASAT |
20 |
|
|
NAFT MAYSAN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
FTR |
|
|
2C |
FK INTERNACIONAL |
9 |
|
|
FK PODGORICA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
FUZINAR |
14 |
|
|
ND GORICA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
ND BILJE |
10 |
|
|
NK NAFTA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
FC GUTE |
12 |
|
|
VIGGBYHOLMS IK FF |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC ST. GALLEN II |
17 |
|
|
SC KRIENS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC ECHALLENS |
7 |
|
|
CS CHENOIS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC MONTHEY |
13 |
|
|
LA SARRAZ-ECLEPENS |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC OBERWALLIS NATERS |
9 |
|
|
FC GRAND-SACONNEX |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC FREINBACH |
11 |
|
|
FC UZWIL |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC WINTERTHUR II |
6 |
|
|
FC MENDRISIO-STABIO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
BSK BANJA LUKA |
7 |
|
|
LJUBIC PRNJAVOR |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
DRINA ZVORNIK |
12 |
|
|
RUDAR PRIJEDOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
FAMOS |
4 |
|
|
RADNIK BIJELJINA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
FK BORAC KOZARSKA DUBICA |
11 |
|
|
SLAVIJA SARAJEVO |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
FK LAKTASI |
2 |
|
|
NEVESINJE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
FK LEOTAR |
8 |
|
|
ROMANIJA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
SLOBODA M. GRAD |
9 |
|
|
SUTJESKA FOCA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
CLRG |
LIJA ATHLETIC |
3 |
|
|
ZEBBUG RANGERS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
2C |
FK GRBALJ |
4 |
|
|
FK OTRANT OLYMPIC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
2C |
IGALO |
6 |
|
|
KOM |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
2C |
LOVCEN |
5 |
|
|
BERANE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:15 |
FTR |
|
|
PL |
MARSAXLOKK FC |
4 |
|
|
FLORIANA FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:15 |
FTR |
|
|
PL |
SLIEMA WANDERERS |
3 |
|
|
NAXXAR LIONS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RM |
UNION GURTEN |
3 |
|
|
SC WEIZ |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RE |
FC MAUERWERK |
16 |
|
|
SC WIENER VIKTORIA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RW |
SV AUSTRIA SALZBURG |
1 |
|
|
ROTHIS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1D |
SLONIM-2017 |
10 |
|
|
VOLNA PINSK |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LU |
BRONDBY (U17) |
2 |
|
|
FC COPENHAGEN (U17) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(17:00) |
Canc |
|
|
NPD |
LANCASTER |
7 |
|
|
MARSKE UNITED |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(17:00) |
Canc |
|
|
SPDC |
ALVECHURCH |
15 |
|
|
NUNEATON BOROUGH FC |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
HAGUENAU |
10 |
|
|
CRETEIL |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OBN |
ASV CHAM |
7 |
|
|
TSV ABTSWIND |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OBN |
JAHN REGENSBURG II |
12 |
|
|
SC FEUCHT |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OBN |
SPVGG HANKOFEN-HAILING |
1 |
|
|
DJK AMMERTHAL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OBS |
FC PIPINSRIED |
10 |
|
|
TSV KOTTERN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OH |
TURK GUCU FRIEDBERG |
2 |
|
|
RW WALLDORF |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
ARSIMI |
4 |
|
|
FK BESA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK DETONIT JUNIOR |
3 |
|
|
FK BELASICA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK KOZUV GEVGELIJA |
9 |
|
|
FK OSOGOVO |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK SASA |
15 |
|
|
FK NOVACI |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK SKOPJE |
7 |
|
|
TETEKS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
KARAORMAN |
16 |
|
|
FK POBEDA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
PELISTER |
2 |
|
|
FK OHRID |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
VARDAR NEGOTINO |
10 |
|
|
BASHKIMI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
CPGr |
HARLAND & WOLFF WELDERS |
6 |
|
|
ANNAGH UNITED |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
CPGr |
INSTITUTE FC |
4 |
|
|
BANGOR FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
CPGr |
PORTADOWN FC |
1 |
|
|
DUNDELA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
CRGr |
BALLINAMALLARD UTD |
2 |
|
|
ARDS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
CRGr |
DERGVIEW |
5 |
|
|
KNOCKBREDA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(17:00) |
Canc |
|
|
3DA6 |
BRUMUNDDAL |
2 |
|
|
MJOLNER |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
FTR |
|
|
HL |
BRORA RANGERS |
7 |
|
|
BRECHIN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
HL |
BUCKIE THISTLE |
1 |
|
|
KEITH |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
HL |
DEVERONVALE |
16 |
|
|
FORMARTINE UTD |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
HL |
FORRES MECHANICS |
15 |
|
|
TURRIFF UTD |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
HL |
FRASERBURGH |
3 |
|
|
STRATHSPEY THISTLE |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
HL |
WICK ACADEMY |
13 |
|
|
BANKS O DEE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
BERWICK |
14 |
|
|
ALBION ROVERS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
BO NESS UNITED |
3 |
|
|
STIRLING UNIVERSITY |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
BSC GLASGOW |
15 |
|
|
EAST STIRLINGSHIRE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
CALEDONIAN BRAVES |
12 |
|
|
COWDENBEATH |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
CIVIL SERVICE STROLLERS |
7 |
|
|
LINLITHGOW ROSE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
CUMBERNAULD COLTS |
4 |
|
|
GALA FAIRYDEAN ROVERS |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
GRETNA FC 2008 |
17 |
|
|
EDINBURGH UNIVERSITY |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
TRANENT JUNIORS |
6 |
|
|
EAST KILBRIDE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PLCG |
INDJIJA |
3 |
|
|
TEKSTILAC ODZACI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PLCG |
SMEDEREVO 1924 |
5 |
|
|
RADNICKI SREMSKA MITROVICA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
NYKOPINGS BIS |
2 |
|
|
IFK HANINGE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
FOC FARSTA |
11 |
|
|
FALU BS FK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
IK FRANKE |
13 |
|
|
KUNGSANGENS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC BREITENRAIN BERN |
10 |
|
|
ETOILE-CAROUGE FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC LUZERN II |
14 |
|
|
SC CHAM |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC ZURICH II |
9 |
|
|
FC BAVOIS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
RAPPERSWIL |
2 |
|
|
PARADISO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC BASSECOURT |
13 |
|
|
THUN II |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC DIETIKON |
11 |
|
|
MUNSINGEN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC KONIZ |
12 |
|
|
FC BLACK STARS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC SCHOTZ |
1 |
|
|
FC ROTKREUZ |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC WOHLEN |
9 |
|
|
FC COURTETELLE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
SOLOTHURN |
5 |
|
|
FC CONCORDIA BS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC BALZERS |
15 |
|
|
AC TAVERNE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC LINTH 04 |
10 |
|
|
SC YF JUVENTUS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
HONGG |
9 |
|
|
WETTSWIL-BONSTETTEN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
GABORONE UNITED |
3 |
|
|
TOWNSHIP ROLLERS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
JWANENG GALAXY |
1 |
|
|
MORUPULE WANDERERS |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
ORAPA UNITED |
6 |
|
|
ELEVEN ANGELS FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
SUA FLAMINGOES |
7 |
|
|
MATEBELE FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
TAFIC |
4 |
|
|
NICO UNITED |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
VTM FC |
11 |
|
|
POLICE XI |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
LU |
SILKEBORG (U17) |
7 |
|
|
LYNGBY (U17) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CDGr |
BOUENGUIDI |
2 |
|
|
STADE MANDJI |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CDGr |
MISSILE |
5 |
|
|
DIKAKI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CDGr |
VAUTOUR |
7 |
|
|
CERCLE MBERI SPORTIF |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CDGr |
AS PELICAN |
4 |
|
|
MANGASPORT |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CDGr |
CF MOUNANA |
1 |
|
|
FC 105 LIBREVILLE |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CDGr |
LOZO |
5 |
|
|
CENTRE SPORTIF BENDJE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OBS |
FC SONTHOFEN |
11 |
|
|
TURKSPOR AUGSBURG |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
FC 08 VILLINGEN |
1 |
|
|
SSV REUTLINGEN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
FSV 08 BISSINGEN |
16 |
|
|
FC DENZLINGEN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
TSV ESSINGEN |
8 |
|
|
TSG BACKNANG |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FV ENGERS |
11 |
|
|
ARMINIA LUDWIGSHAFEN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
TUS MECHTERSHEIM |
13 |
|
|
FC BITBURG |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
TUS ROT-WEISS KOBLENZ |
7 |
|
|
SV AUERSMACHER |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
VFR BAUMHOLDER |
17 |
|
|
SV GONSENHEIM |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
DI |
ATLETICO COLEGIALES |
16 |
|
|
GUAIRENA FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
DI |
RESISTENCIA |
2 |
|
|
ATLETICO TEMBETARY |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
BSC YOUNG BOYS II |
13 |
|
|
BULLE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
FC BASEL 1893 II |
15 |
|
|
SR DELEMONT |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CS |
ABERGAVENNY TOWN FC |
16 |
|
|
CAERAU ELY |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CS |
ABERTILLERY BLUEBIRDS |
15 |
|
|
AFAN LIDO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CS |
BAGLAN DRAGONS |
9 |
|
|
PONTARDAWE TOWN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CS |
CAMBRIAN & CLYDACH |
4 |
|
|
TREFELIN BGC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CS |
CARMARTHEN TOWN |
5 |
|
|
LLANTWIT MAJOR |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CS |
CWMBRAN CELTIC |
10 |
|
|
GOYTRE UNITED |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CS |
TAFFS WELL |
12 |
|
|
AMMANFORD AFC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
LU |
AALBORG (U17) |
4 |
|
|
AARHUS (U17) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
LU |
FC MIDTJYLLAND (U17) |
5 |
|
|
RANDERS FREJA (U17) |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
GrD |
MALAYSIA (U23) |
4 |
|
|
VIETNAM (U23) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
RW |
FC WOLFURT |
14 |
|
|
BSK 1933 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
EORG |
FOVU CLUB |
11 |
|
|
APEJES |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
VARDE IF |
10 |
|
|
B 1913 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
AC HORSENS (U17) |
13 |
|
|
FC NORDSJAELLAND (U17) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
ODENSE (U17) |
1 |
|
|
ESBJERG (U17) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
PARIS 13 ATLETICO |
3 |
|
|
LIBOURNE ST SEURIN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
SV DONAUSTAUF |
18 |
|
|
ASV NEUMARKT |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
WURZBURGER FV |
17 |
|
|
SC ELTERSDORF |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBS |
SV KIRCHANSCHOERING |
9 |
|
|
TSV 1861 NOERDLINGEN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
STK EILVESE |
18 |
|
|
GERMANIA EGESTORF-LANGREDE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OF |
MTSV HOHENWESTEDT |
11 |
|
|
FC DORNBREITE LUEBECK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC HANAU 93 |
14 |
|
|
TUS DIETKIRCHEN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
GENOA (U19) |
10 |
|
|
FIORENTINA (U19) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
ROMA (U19) |
2 |
|
|
SASSUOLO (U19) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
KENYA POLICE |
2 |
|
|
SOFAPAKA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SUPE |
GJILANI |
7 |
|
|
FERONIKELI |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SUPE |
KF BALLKANI |
1 |
|
|
DRITA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SUPE |
LIRIA |
10 |
|
|
DUKAGJINI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CRGr |
NEWINGTON YOUTH CLUB |
3 |
|
|
BALLYCLARE COMRADES |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
1DW |
KIL-HEMNE (W) |
8 |
|
|
ARNA-BJORNAR (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
CAMP |
CAILUNGO |
15 |
|
|
SP LA FIORITA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CAMP |
FAETANO |
12 |
|
|
SS COSMOS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CAMP |
MURATA |
5 |
|
|
FIORENTINO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CAMP |
SP DOMAGNANO |
11 |
|
|
TRE FIORI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CAMP |
TRE PENNE |
3 |
|
|
VIRTUS ACQUAVIVA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
HL |
CLACHNACUDDIN |
17 |
|
|
LOSSIEMOUTH |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
BAROKA FC |
5 |
|
|
FREE STATE STARS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
JDR STARS |
3 |
|
|
VENDA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
PLK CITY ROVERS |
15 |
|
|
MILFORD FC |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
UNIVERSITY OF PRETORIA FC |
2 |
|
|
MAGESI FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
UPINGTON CITY |
9 |
|
|
BLACK LEOPARDS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
TEAM VAUD (U21) |
3 |
|
|
PORTALBAN/GLETTERENS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
AL-ITTIHAD ALEPPO |
6 |
|
|
TALIYA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
AL-SAHEL TARTUS |
11 |
|
|
AL-JAISH DAMASCUS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
AL-WAHDA DAMASCUS |
10 |
|
|
AL-HURRIYA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
BUL FC |
3 |
|
|
EXPRESS FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
PL |
WAKISO GIANTS FC |
12 |
|
|
ARUA HILL SC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
CN |
LLANIDLOES TOWN |
16 |
|
|
BANGOR 1876 |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
FC MUZA |
4 |
|
|
POWER DYNAMOS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
FOREST RANGERS |
8 |
|
|
KONKOLA BLADES |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
MUFULIRA WANDERERS |
15 |
|
|
PRISON LEOPARDS |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
MUTONDO STARS |
13 |
|
|
GREEN BUFFALOES |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
NAPSA STARS |
12 |
|
|
GREEN EAGLES |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
NKANA |
11 |
|
|
ZESCO UNITED FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
SL |
NKWAZI |
5 |
|
|
FOREST RANGERS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SL |
POWER DYNAMOS |
3 |
|
|
NKANA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
RED ARROWS |
1 |
|
|
KANSANSHI DYNAMOS |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
TRIDENT FC |
18 |
|
|
NKWAZI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Post |
|
|
SL |
ZANACO |
9 |
|
|
KABWE WARRIORS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
FC PLATINUM |
4 |
|
|
BIKITA MINERALS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
GREENFUEL FC |
10 |
|
|
HERENTALS FC |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
YADAH FC |
16 |
|
|
CHEGUTU PIRATES |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
ZPC KARIBA |
14 |
|
|
ARENEL MOVERS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:50 |
FTR |
|
|
PN |
NK DUBRAVA |
7 |
|
|
CROATIA ZMIJAVCI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:45 |
FTR |
|
|
LU |
SONDERJYSKE (U17) |
14 |
|
|
VEJLE (U17) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
KQGr |
OSTERBRO (W) |
4 |
|
|
B93 COPENHAGEN (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OBS |
FC ISMANING |
13 |
|
|
TSV DACHAU |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OF |
SV PREUSSEN REINFELD |
6 |
|
|
NORDMARK SATRUP |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OB |
OFFENBURGER FV |
18 |
|
|
GOEPPINGER SV |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OH |
KSV BAUNATAL |
3 |
|
|
SC WALDGIRMES |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OB |
SG AUMUND-VEGESACK |
5 |
|
|
VATAN SPORT BREMEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
1D |
BUMPROM GOMEL |
12 |
|
|
BELSHINA BOBRUISK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
BRONSHOJ |
3 |
|
|
KARLSLUNDE IF |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
B 1909 |
9 |
|
|
ODDER IGF |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
HOBRO II |
6 |
|
|
DALUM |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
KQGr |
FC THY-THISTED (W) |
5 |
|
|
ODENSE (W) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
KQGr |
NAESTVED HG (W) |
6 |
|
|
AALBORG (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBN |
DJK GEBENBACH |
13 |
|
|
SV FORTUNA REGENSBURG |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBN |
VFB EICHSTATT |
2 |
|
|
SPVGG BAYERN HOF |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
1896 RAIN AM LECH |
12 |
|
|
FC DEISENHOFEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV SCHWABEN AUGSBURG |
2 |
|
|
TSV 1860 MUNICH II |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC TUERKIYE WILHELMSBURG |
16 |
|
|
USC PALOMA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(15:00) |
Canc |
|
|
ON |
OPTIK RATHENOW |
9 |
|
|
CFC HERTHA 06 |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
EINHEIT RUDOLSTADT |
14 |
|
|
BISCHOFSWERDAER |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
LUDWIGSFELDER |
9 |
|
|
FC GRIMMA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
MAGDEBURG II |
4 |
|
|
UNION SANDERSDORF |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
MOTOR MARIENBERG |
15 |
|
|
VFB AUERBACH |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFB KRIESCHOW |
6 |
|
|
GERMANIA HALBERSTADT |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFC PLAUEN |
1 |
|
|
EINHEIT WERNIGERODE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
MEPPEN II |
9 |
|
|
MTV EINTRACHT CELLE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SCHOENINGEN |
12 |
|
|
BW BORNREIHE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SCHWARZ-WEISS REHDEN |
8 |
|
|
SSV VORSFELDE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
HEIDER SV |
7 |
|
|
TSV BORDESHOLM |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
TSB FLENSBURG |
4 |
|
|
OLDENBURGER SV |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
UNION NEUMUNSTER |
3 |
|
|
SV TODESFELDE-LUEBECK |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
FC HOLZHAUSEN |
17 |
|
|
FSV HOLLENBACH |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
FC NORMANNIA GMUND |
7 |
|
|
SV OBERACHERN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
FV RAVENSBURG |
11 |
|
|
ATSV MUTSCHELBACH |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
EINTRACHT STADTALLENDORF |
13 |
|
|
SC VIKTORIA 06 GRIESHEIM |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC GIESSEN |
1 |
|
|
ADLER WEIDENHAUSEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
VFB MARBURG |
12 |
|
|
FC 1906 ERLENSEE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
TURA BREMEN |
10 |
|
|
SC VAHR-BLOCKDIEK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
WERDER BREMEN II |
1 |
|
|
LEHER TURNERSCHAFT |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
BANDARI |
3 |
|
|
KCB |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC TALANTA |
14 |
|
|
NAIROBI CITY STARS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
SHABANA |
17 |
|
|
HOMEBOYZ |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
GZIRA UNITED |
9 |
|
|
BIRKIRKARA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
HAMRUN SPARTANS |
2 |
|
|
ST LUCIA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
CLRG |
ATTARD |
9 |
|
|
TARXIEN RAINBOWS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(15:00) |
Canc |
|
|
TW |
AVALDSNES (W) |
3 |
|
|
STABAEK (W) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
BERGNASETS AIK |
7 |
|
|
TEAM TG FF |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
LUCKSTA |
12 |
|
|
TAFTEA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
SKELLEFTEA FF |
2 |
|
|
AELGARNA-HAERNOESAND IF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
YTTERHOGDALS IK |
3 |
|
|
GOTTNE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
IFK SIMRISHAMN |
5 |
|
|
OSTERLEN FF |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
IFK TRELLEBORG FK |
13 |
|
|
KRISTIANSTAD FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
RAPPE GOIF |
14 |
|
|
FK KARLSKRONA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
HUSQVARNA FF |
10 |
|
|
LAHOLMS FK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
NAKHON SI UNITED |
3 |
|
|
KASETSART FC |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
DPGr |
MARIENLYST |
3 |
|
|
KJELLERUP |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
1DQG |
VILDBJERG (W) |
6 |
|
|
SOLROED FC (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
OF |
WEICHE FLENSBURG II |
16 |
|
|
ECKERNFORDER SV |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
CLPG |
MELITA FC |
1 |
|
|
MARSA FC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
TL2 |
NAKHON RATCHASIMA FC |
1 |
|
|
NONG BUA PITCHAYA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
1DCG |
AHROBIZNES VOLOCHYSK |
8 |
|
|
FSK MARIUPOL |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
ALLEROD |
9 |
|
|
FREDERIKSSUND |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
OKS |
8 |
|
|
NORRESUNDBY |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
AALBORG (U19) |
13 |
|
|
AARHUS (U19) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
FC MIDTJYLLAND (U19) |
1 |
|
|
RANDERS FREJA (U19) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
SILKEBORG (U19) |
6 |
|
|
LYNGBY (U19) |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1DQG |
ASA AARHUS (W) |
5 |
|
|
BSF (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1DQG |
SUNDBY BK (W) |
3 |
|
|
VARDE (W) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OH |
DUENEBERGER SV |
18 |
|
|
HARKSHEIDE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
ON |
ANKER WISMAR |
10 |
|
|
ROSTOCKER FC 1895 |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
ON |
SV LICHTENBERG 47 |
1 |
|
|
RSV EINTRACHT 1949 |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OB |
FC BREMERHAVEN |
3 |
|
|
BRINKUMER SV |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OB |
TS WOLTMERSHAUSEN |
13 |
|
|
SV HEMELINGEN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
ATALANTA (U19) |
4 |
|
|
JUVENTUS (U19) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
STENUNGSUNDS IF |
3 |
|
|
AHLAFORS IF |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
VANERSBORGS FK |
6 |
|
|
VANERSBORGS IF |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DN |
FROESOE IF |
13 |
|
|
BODENS BK |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
IFK OSTERAKER |
6 |
|
|
DALKURD FF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
BERGDALENS IK |
13 |
|
|
JONSEREDS IF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
PATTAYA DOLPHINS UNITED |
8 |
|
|
CHANTHABURI FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:45 |
FTR |
|
|
RW |
SCR ALTACH (AM) |
5 |
|
|
FC PINZGAU |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
NORT |
MINDIL ACES |
5 |
|
|
PORT DARWIN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
AC HORSENS (U19) |
12 |
|
|
FC NORDSJAELLAND (U19) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
SONDERJYSKE (U19) |
10 |
|
|
VEJLE (U19) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
TL2 |
PHRAE UNITED |
11 |
|
|
AYUTTHAYA UNITED |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
1DRG |
HIRNYK-SPORT |
7 |
|
|
FC PODILLYA KHMELNYTSKYI |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
1D |
BATE BORISOV RESERVES |
6 |
|
|
FC OSTROVETS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
B 1908 |
6 |
|
|
KFUM BK ROSKILDE |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
RINGSTED IF |
5 |
|
|
AB TARNBY |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
PL |
LEE MAN FC |
1 |
|
|
HONG KONG FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
PL |
BIDCO UNITED |
9 |
|
|
POSTA RANGERS FC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
PL |
KARIOBANGI SHARKS |
11 |
|
|
NZOIA SUGAR |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
2DN |
KIRUNA FF |
5 |
|
|
UMEA FC AKADEMI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:45 |
FTR |
|
|
1DRG |
DINAZ VYSHHOROD |
8 |
|
|
KHUST |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:30 |
FTR |
|
|
SSL |
ADELAIDE COBRAS |
11 |
|
|
WESTERN STRIKERS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:30 |
FTR |
|
|
QPL2 |
HOLLAND PARK HAWKS |
2 |
|
|
SAMFORD RANGERS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:15 |
FTR |
|
|
NSW |
ST GEORGE CITY |
8 |
|
|
C. COAST MARINERS FC YOUTH |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
VICT |
DANDENONG THUNDER |
10 |
|
|
AVONDALE FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSW |
ST GEORGE FC |
10 |
|
|
HILLS UNITED |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
BONNYRIGG WH. EAGLES |
14 |
|
|
DULWICH HILL FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
DUNBAR ROVERS FC |
15 |
|
|
MACARTHUR RAMS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
MT DRUITT TOWN RANGERS |
1 |
|
|
INTER LIONS FC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
SD RAIDERS |
8 |
|
|
NORTHBRIDGE FC BULLS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
QPL |
MORETON CITY EXCELSIOR II |
9 |
|
|
SOUTHSIDE EAGLES |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
INTER (U19) |
1 |
|
|
CAGLIARI (U19) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
1DRG |
FC METALURH ZAPORIZHYA |
4 |
|
|
BUKOVINA CHERNIVTSI |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:30 |
FTR |
|
|
QUEE |
PENINSULA POWER |
6 |
|
|
SUNSHINE COAST WANDERERS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:15 |
FTR |
|
|
VICT |
ALTONA MAGIC |
12 |
|
|
MELBOURNE KNIGHTS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:15 |
FTR |
|
|
QUEE |
WOLVES FC |
2 |
|
|
MORETON BAY UNITED |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QUEE |
REDLANDS UNITED |
10 |
|
|
QUEENSLAND LIONS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL |
BRISBANE STRIKERS |
2 |
|
|
LOGAN LIGHTNING |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL |
WESTERN PRIDE |
11 |
|
|
MITCHELTON |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL2 |
MAROOCHYDORE FC |
4 |
|
|
BAYSIDE UNITED |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL2 |
SOUTHS UNITED |
8 |
|
|
NORTH STAR |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:30 |
Fin |
|
|
AM |
MELBOURNE VICTORY |
3 |
1 |
1 |
BRISBANE ROAR FC |
8 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE RAIDERS |
4 |
|
|
WHITE CITY |
6 |
|
|
2-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
(10:30) |
Post |
|
|
NNSW |
VALENTINE PHOENIX |
3 |
|
|
NEWCASTLE OLYMPIC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
FTR |
|
|
VPLT |
CAROLINE SPRINGS GEORGE CROSS |
10 |
|
|
BENTLEIGH GREENS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:30 |
FTR |
|
|
QPL |
EASTERN SUBURBS FC |
7 |
|
|
BROADBEACH UNITED |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:30 |
Fin |
|
|
SL |
SHANDONG LUNENG |
6 |
|
|
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT |
4 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
TATY MARITU OSCAR(90+5) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
CL |
SHANGHAI JIADING |
12 |
|
|
QINGDAO RED LIONS |
10 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
SUN WEIJIA(90) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
CUP |
SHENZHEN JIXIANG |
|
|
|
GUANGXI LANHANG |
|
|
1 |
0-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
CUP |
XIAN RONGHAI |
|
|
1 |
GUANGDONG GZ-POWER |
|
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
K1 |
FC SEOUL |
6 |
2 |
|
JEONBUK MOTORS |
8 |
1 |
|
2-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
JEON BYUNG-KWAN(50) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K1 |
POHANG STEELERS |
1 |
|
|
SANGJU SANGMU FC |
2 |
1 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
K2 |
SEONGNAM FC |
9 |
|
|
CHEONGJU FC |
4 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
PAULINHO(68) |
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
ARMADALE |
11 |
|
|
PERTH SC |
9 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
BALCATTA |
10 |
|
|
INGLEWOOD UNITED |
12 |
|
|
3-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
BAYSWATER CITY |
4 |
|
|
PERTH GLORY YOUTH |
8 |
|
|
1-2 |
5-2 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
ECU JOONDALUP |
7 |
|
|
FREMANTLE CITY FC |
5 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
FLOREAT ATHENA |
2 |
|
|
STIRLING LIONS |
6 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
WESTERN KNIGHTS |
1 |
|
|
OLYMPIC KINGSWAY |
3 |
|
|
1-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
BANKSTOWN BERRIES FC |
11 |
|
|
UNSW FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:00 |
Fin |
|
|
CL |
HEBEI KUNGFU |
4 |
|
|
HEILONGJIANG LAVA SPRING |
14 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(20)BOULI RAPHAEL |
|
10:00 |
Fin |
|
|
CL |
SHENYANG URBAN |
8 |
|
|
JIANGXI LIANSHENG |
16 |
|
1 |
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(67)LEI YONGCHI |
|
10:00 |
Fin |
|
|
CUP |
CHANGCHUN XIDU |
|
|
1 |
SHAANXI UNION |
|
|
|
0-2 |
0-5 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
CUP |
DALIAN KUNCHENG |
|
|
1 |
QUANZHOU YASSIN |
|
|
1 |
1-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
CUP |
DEZHOU HAISHAN |
|
|
|
TAIAN TIANKUANG |
|
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
CUP |
QIANXINAN XU FENGTANG |
|
|
|
SHENZHEN JUNIORS |
|
|
|
0-3 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
FTR |
|
|
PL |
SOUTHERN |
5 |
|
|
SHAM SHUI PO |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:00 |
Fin |
|
|
JL |
KAWASAKI FRONTALE |
16 |
1 |
|
TOKYO VERDY |
15 |
2 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
JL |
URAWA RED DIAMONDS |
12 |
|
|
GAMBA OSAKA |
5 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SAKAMOTO ISA(78) |
|
09:45 |
Fin |
|
|
TPL |
LAUNCESTON CITY |
5 |
|
|
CLARENCE ZEBRAS |
6 |
|
|
2-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
NSW |
SUTHERLAND SHARKS |
15 |
|
|
MANLY UNITED FC |
12 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
(09:30) |
Post |
|
|
NNSW |
COOKS HILL UNITED FC |
9 |
|
|
LAKE MACQUARIE CITY |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
FTR |
|
|
NORT |
DARWIN HEARTS FC |
1 |
|
|
UNIVERSITY AZZURRI |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
09:30 |
FTR |
|
|
NSWP |
HAKOAH SYDNEY CITY |
3 |
|
|
BANKSTOWN CITY LIONS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
09:30 |
Fin |
|
|
CUP |
SHANXI XIANGYU |
|
|
|
BEIJING TECHNOLOGY |
|
|
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
FTR |
|
|
QPL2 |
MAGIC UNITED TFA |
3 |
|
|
TARINGA ROVERS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
09:00 |
Fin |
|
|
CUP |
JIANGSU NAN DONGSHENG |
|
|
|
LANGFANG GLORY CITY |
|
|
|
0-1 |
4-5 |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
CUP |
SHANGHAI CHANGNING |
|
|
|
JIANGXI DARK HORSE JUNIOR |
|
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(79)LI HAOWEN |
|
09:00 |
Fin |
|
|
CUP |
SHANGHAI SEGENDA |
|
|
|
SHAOXING SHANGYU PTEROSAUR |
|
|
|
1-0 |
3-4 |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
JL |
AVISPA FUKUOKA |
13 |
2 |
|
JUBILO IWATA |
14 |
1 |
|
0-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(78)ZAHEDI SHAHAB |
|
09:00 |
Fin |
|
|
JL |
SHONAN BELLMARE |
18 |
1 |
|
VISSEL KOBE |
3 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MUTO YOSHINORI(90+3) |
|
08:30 |
Fin |
|
|
AM |
WESTERN SYDNEY |
7 |
|
|
MELBOURNE CITY |
6 |
3 |
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(69)YOUNIS MARCUS |
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
CAMPBELLTOWN CITY |
5 |
|
|
ADELAIDE COMETS |
3 |
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
|
|
(08:30) |
Post |
|
|
NNSW |
EDGEWORTH EAGLES |
7 |
|
|
ADAMSTOWN ROSEBUD |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
ADELAIDE BLUE EAGLES |
1 |
|
|
W. TORRENS BIRKALLA |
4 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
ADELAIDE VICTORY |
9 |
|
|
FULHAM UNITED |
3 |
|
|
0-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
CUMBERLAND UNITED |
5 |
|
|
SALISBURY UNITED |
8 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
PLAYFORD CITY PATRIOTS |
2 |
|
|
VIPERS FC |
12 |
|
|
1-1 |
2-4 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
STURT LIONS |
10 |
|
|
WEST ADELAIDE |
7 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
MANNINGHAM UNITED BLUES |
9 |
|
|
HUME CITY |
3 |
|
|
1-0 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
CAPI |
OCONNOR KNIGHTS |
2 |
|
|
TUGGERANONG UNITED |
8 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
CAPI |
TIGERS FC |
3 |
|
|
CANBERRA FC |
4 |
|
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
LANGWARRIN SC |
3 |
|
|
MELBOURNE VICTORY II |
1 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
NORTH GEELONG |
14 |
|
|
EASTERN LIONS SC |
11 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
CONSADOLE SAPPORO |
20 |
2 |
|
SANFRECCE HIROSHIMA |
2 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
NAKANO SHUTO(50) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
KYOTO SANGA |
19 |
|
|
ALBIREX NIIGATA |
11 |
1 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
TANIGUCHI KAITO(59) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
SAGAN TOSU |
17 |
2 |
|
KASHIMA ANTLERS |
8 |
|
|
2-1 |
4-2 |
- |
- |
|
|
(88)FUKUTA AKITO |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
FAGIANO OKAYAMA |
2 |
|
|
ROASSO KUMAMOTO |
14 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(45+1)IWABUCHI HIROTO |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
FUJIEDA MYFC |
19 |
2 |
|
TOKUSHIMA VORTIS |
18 |
2 |
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
KENSHIN BROWNE NOAH(Pen38) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
MONTEDIO YAMAGATA |
7 |
1 |
|
EHIME FC |
10 |
4 |
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
DUNCAN BEN(90+3) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
SHIMIZU S-PULSE |
1 |
|
|
VEGALTA SENDAI |
6 |
1 |
|
1-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
ONAIWU GEORGE(90+4) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
VENTFORET KOFU |
5 |
|
|
THESPAKUSATSU GUNMA |
20 |
1 |
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
KITAGAWA SHUTO(90+5) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL3 |
GRULLA MORIOKA |
15 |
|
|
FC RYUKYU |
6 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(34)TOKURA KEN |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL3 |
MATSUMOTO YAMAGA |
11 |
|
|
KAMATAMARE SANUKI |
19 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Own81)MUNECHIKA KEI |
|
08:00 |
Fin |
|
|
K1 |
SUWON FC |
4 |
2 |
|
JEJU UNITED FC |
5 |
3 |
1 |
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Pen90+5)LEE SEUNG-WOO |
|
08:00 |
Fin |
|
|
K2 |
BUCHEON FC 1995 |
8 |
|
|
BUSAN I PARK |
3 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
LEE SANG-JUN(78) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
BUSAN TRANSPORT.CORP |
16 |
|
|
GIMHAE CITY |
4 |
|
|
2-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
YANG JOON-MO(88) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
CHUNCHEON FC |
8 |
|
|
ULSAN CITIZEN |
6 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(21)LEE NAM-GYU |
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
DAEGU FC RESERVES |
14 |
|
|
SIHEUNG CITIZEN |
1 |
|
|
1-1 |
1-4 |
- |
- |
|
|
BYUN JUN-YOUNG(84) |
|
07:30 |
Fin |
|
|
TPL |
DEVONPORT CITY |
2 |
|
|
SOUTH HOBART |
3 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
07:00 |
Fin |
|
|
FL |
SKA-KHABAROVSK |
10 |
|
|
ENISEY |
9 |
2 |
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(90+4)GONGAPSHEV ALBEK |
|
06:10 |
Fin |
|
|
LMC |
CLUB TIJUANA |
15 |
3 |
|
PUEBLA |
18 |
2 |
1 |
0-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(74)CASTANEDA KEVIN |
|
06:00 |
Fin |
|
|
VICT |
GREEN GULLY |
11 |
|
|
PORT MELBOURNE |
6 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
06:00 |
Fin |
|
|
LMC |
ATLETICO SAN LUIS |
17 |
3 |
|
TOLUCA |
2 |
2 |
|
1-2 |
1-5 |
- |
- |
|
|
GARCIA BRIAN(69) |
|
05:00 |
Fin |
|
|
LDAC |
ESCORPIONES |
|
|
|
SAN JOSE FC |
|
|
|
3-2 |
3-4 |
- |
- |
|
|
|
|
05:00 |
Fin |
|
|
PL |
PACIFIC FC |
2 |
|
|
VALOUR FC |
8 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(79)YOUNG SEAN |
|
05:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
ALACRANES DE DURANGO |
1 |
|
|
MINEROS DE FRESNILLO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(05:00) |
Canc |
|
|
LPAG |
CHIHUAHUA FC |
18 |
|
|
UA ZACATECAS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:30 |
FTR |
|
|
LPAG |
CALOR DE SAN PEDRO |
14 |
|
|
COLIMA FC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:10 |
Fin |
|
|
PAA |
BUCARAMANGA |
2 |
|
|
CHICO |
15 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(Pen90+7)HINESTROZA FREDY |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LN |
CD VICTORIA |
7 |
|
|
LOBOS UPNFM |
9 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MACIAS JEFRYN(54) |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LMC |
MAZATLAN FC |
14 |
|
1 |
FC JUAREZ |
12 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
VENEGAS JESUS(68) |
|
04:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
CIMARRONES II |
9 |
|
|
LEONES NEGROS UDG II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
PETROLEROS DE SALAMANCA |
5 |
|
|
CAFETALEROS DE CHIAPAS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:00 |
FTR |
|
|
LPB |
SANTIAGO FC |
5 |
|
|
ARTESANOS METEPEC FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LMFC |
ATLAS (W) |
13 |
|
|
U.A.N.L. - TIGRES (W) |
1 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
GONZALEZ ALISON(24) |
|
04:00 |
Fin |
|
|
L1A |
CIENCIANO |
5 |
|
|
DEPORTIVO GARCILASO |
13 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
UGARRIZA ADRIAN(90+2) |
|
03:45 |
FTR |
|
|
LPAG |
CF ORGULLO REYNOSA |
10 |
|
|
GAVILANES FC MATAMOROS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
03:30 |
Fin |
|
|
PD |
UNION LA CALERA |
14 |
3 |
|
EVERTON DE VINA |
4 |
5 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
CONTRERAS RODRIGO(71) |
|
03:30 |
Fin |
|
|
DP |
2 DE MAYO |
5 |
|
1 |
CERRO PORTENO |
2 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
FERNANDEZ FERNANDO(78) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
SB |
OPERARIO-PR |
2 |
|
|
AVAI |
20 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90+6)EMAXWELL |
|
03:00 |
Fin |
|
|
MNP |
ST. LOUIS CITY SC 2 |
4 |
|
|
REAL MONARCHS SLC |
18 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(75)GLOVER CADEN |
|
03:00 |
Fin |
|
|
NW |
ORLANDO PRIDE (W) |
4 |
|
|
SAN DIEGO WAVE FC (W) |
9 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(26)YATES SUMMER |
|
02:30 |
Fin |
|
|
DI |
3 DE FEBRERO |
13 |
|
|
MARTIN LEDESMA |
3 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Fin |
|
|
MNP |
CROWN LEGACY |
20 |
|
|
ORLANDO CITY B |
10 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
MOHAMMED SHAK(76) |
|
02:10 |
Fin |
|
|
PN |
SAN MARTIN TUCUMAN |
4 |
|
|
GUILLERMO BROWN |
30 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
02:05 |
Fin |
|
|
PBA |
LLANEROS |
2 |
|
|
ORSOMARSO |
7 |
|
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(12)OSPINA NEIDER |
|
02:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
INTER PLAYA DEL CARMEN |
8 |
|
|
LOBOS ULMX |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
02:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
SPORTING CANAMY |
15 |
|
|
TAMPICO MADERO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
02:00 |
Fin |
|
|
LMFC |
CLUB QUERETARO (W) |
9 |
|
|
LEON (W) |
6 |
|
|
0-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(71)LEMOS SOLANGE |
|
02:00 |
Fin |
|
|
NISA |
MICHIGAN STARS |
1 |
|
|
GEORGIA LIONS FC |
7 |
2 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(77)CHALBAUD ANDRES |
|
02:00 |
Fin |
|
|
MNP |
TORONTO FC II |
21 |
|
|
NEW ENGLAND REVOLUTION II |
19 |
|
|
1-1 |
5-6 |
- |
- |
|
|
DIAS MARCOS(45+1) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PD |
CARABOBO FC |
4 |
|
|
CARACAS FC |
11 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Own64)QUIJADA RUBERT |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PD |
METROPOLITANOS FC |
5 |
|
|
ANGOSTURA FC |
2 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(62)ZORRILLA ERVIN |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PD |
ZAMORA FC |
14 |
|
|
PORTUGUESA FC |
3 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
ECHEVERRI DIEGO(49) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SB |
BOTAFOGO SP |
4 |
|
|
AMERICA MINEIRO |
3 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(90+2)SCHAPPO BERNARDO |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SB |
NOVORIZONTINO |
1 |
|
|
CRB |
19 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90+5)LUCCA |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPB |
CHILANGOS FC |
9 |
|
|
CDM FC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
Fin |
|
|
DP |
SOL DE AMERICA |
10 |
|
|
SPORTIVO LUQUENO |
3 |
|
|
0-2 |
0-3 |
- |
- |
|
|
ACOSTA DIEGO(60) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
PLAZA COLONIA |
6 |
|
|
RENTISTAS |
2 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(73)VELAZQUEZ MATIAS |
|
00:30 |
Fin |
|
|
SAS |
AUCAS |
1 |
|
|
EMELEC |
3 |
|
|
3-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
AYOVI JAIME(Pen84) |
|
00:30 |
Fin |
|
|
SAS |
ORENSE SC |
11 |
|
|
LDU QUITO |
5 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(27)HERRERA WALTER |
|
00:15 |
Fin |
|
|
DI |
RUBIO NU |
15 |
|
|
RECOLETA |
1 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
00:00 |
Fin |
|
|
PBA |
CORTULUA |
11 |
|
|
UNION MAGDALENA |
6 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
CARRENO ANDRES(64) |
|
00:00 |
Fin |
|
|
PBA |
TIGRES FC |
5 |
|
|
CUCUTA |
3 |
|
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(86)BARRIOS JHON |
|
|