Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
Coppa Italia: Semi-finals In-Play @bet365
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
11/04 THU
12/04 FRI
13/04 SAT
14/04 SUN
15/04 MON
16/04 TUE
17/04 WED
18/04 THU
19/04 FRI
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
TODAY
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
04/05 SAT
05/05 SUN
06/05 MON
07/05 TUE
08/05 WED
09/05 THU
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Thursday, April 25 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
09:31:01
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
11:00
Sched
L1
BARITO PUTERA
9
BHAYANGKARA FC
17
-
-
-
-
11:00
Sched
L1
MARTAPURA FC
6
MADURA UNITED
4
-
-
-
-
15:00
Sched
L1
AREMA FC
15
PSM MAKASSAR
11
-
-
-
-
15:00
Sched
L1
PERSIB BANDUNG
2
PUSAMANIA BORNEO
1
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
URAL
13
FC ROSTOV
9
-
-
-
-
16:45
Sched
SRGr
UTA ARAD
4
OTELUL GALATI
1
-
-
-
-
17:15
Sched
HC
MES RAFSANJAN
PAYKAN
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
RIVERS UNITED
15
KATSINA UNITED
7
-
-
-
-
18:00
Sched
CUP
OPPSAL
VALERENGA
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-FAYHA
10
AL-TAEE
14
-
-
-
-
18:15
Sched
PL
FAKEL VORONEZH
11
KRYLYA SOVETOV
7
-
-
-
-
19:00
Sched
1DPG
FC FREDERICIA
3
AALBORG
2
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
EIK-TOENSBERG
FREDRIKSTAD
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
HONEFOSS
SARPSBORG 08 FF
-
-
-
-
19:00
Sched
IL
MOTOR LUBLIN
7
CHROBRY GLOGOW
13
-
-
-
-
19:00
Sched
IL
TERMALICA NIECIECZA
14
ODRA OPOLE
9
-
-
-
-
19:00
Sched
SRGr
AFC HERMANNSTADT
3
PETROLUL PLOIESTI
5
-
-
-
-
19:00
Sched
LIPG
GLORIA BUZAU
4
CORVINUL HUNEDOARA
3
-
-
-
-
19:45
Sched
ERED
HEERENVEEN
10
PSV
1
-
-
-
-
20:00
Sched
LP2
U. LEIRIA
10
PENAFIEL
13
-
-
-
-
20:00
Sched
ALLS
DJURGARDEN
5
MALMO FF
1
-
-
-
-
20:00
Sched
ALLS
HALMSTAD
10
HAMMARBY
8
-
-
-
-
20:00
Sched
ALLS
IFK NORRKOPING
14
IF ELFSBORG
11
-
-
-
-
20:00
Sched
ALLS
KALMAR FF
15
GAIS
9
-
-
-
-
20:00
Sched
ALLS
VASTERAS FK
16
MJALLBY AIF
6
-
-
-
-
20:30
TF
EVW
AJAX (W)
2
VV ALKMAAR (W)
9
-
-
-
-
20:30
Sched
PL
AKHMAT GROZNY
15
PFC SOCHI
16
-
-
-
-
20:30
Sched
PL
CSKA MOSCOW
6
SPARTAK MOSCOW
5
-
-
-
-
21:00
TF
SA
UDINESE
17
ROMA
5
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-RIYADH
15
AL-AHLI JEDDAH
3
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-WEHDA CLUB
12
AL-HAZEM
18
-
-
-
-
21:00
Sched
CUP
NS MURA
NK ROGASKA
-
-
-
-
21:30
Sched
FDAP
ANTWERP
5
UNION SAINT-GILLOISE
3
-
-
-
-
21:30
Sched
IL
GKS KATOWICE
4
GORNIK LECZNA
6
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3
CFR 1907 CLUJ
4
-
-
-
-
22:00
Sched
PL
BRIGHTON
11
MANCHESTER CITY
3
-
-
-
-
22:00
Sched
ERED
GO AHEAD EAGLES
8
FEYENOORD
2
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
22:15
FTR
CUP
KEFLAVIK
BREIDABLIK
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
OBS
KIRCHHEIMER SC
18
SV KIRCHANSCHOERING
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:45
FTR
PL
AL-JALIL
12
MGAEAR AL SARHAN
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
FS
SOUTH KOREA (U23)
INDONESIA (U23)
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
AUSTRIA VIENNA (AM)
8
KREMSER SC
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
1LGr
FC LA CHAUX-DE-FONDS
10
FC COFFRANE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
FTR
PL
AL-NAFT
5
AL SHORTA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
CUP
IH HAFNARFJORDUR
HAFNIR
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
CUP
AFTURELDING
DALVIK/REYNIR
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
CUP
GROTTA
THOR AKUREYRI
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
CUP
IA AKRANES
TINDASTOLL
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
CUP
KA AKUREYRI
IR
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
CUP
VIKINGUR REYKJAVIK
VIDIR
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
AL SHORTA
1
AL-QUWA AL-JAWIYA
2
-
-
-
-
18:00
FTR
PL
AL-MINAA
13
NEWROZ
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
AL-NAJAF
7
AL-KARKH
14
-
-
-
-
18:00
FTR
PL
AL-QUWA AL-JAWIYA
2
KARBALA FC
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
BAGHDAD FC
19
DUHOK
6
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
KARBALA FC
16
AL-KAHRABA
12
-
-
-
-
18:00
FTR
PL
AL-SALT
7
FC MAAN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
FS
QATAR (U23)
JAPAN (U23)
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
CUP
ARBAER
FRAM REYKJAVIK
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
CUP
HAUKAR
VESTRI
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
CUP
HOTTUR HUGINN
FYLKIR
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
CUP
IBV VESTMANNAEYJAR
GRINDAVIK
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
LU
AARHUS (U17)
3
ODENSE (U17)
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
BRIGHT STARS FC
10
KCCA FC
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
GADAFFI FC
13
SC VILLA
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
ARENEL MOVERS
12
MANICA DIAMONDS
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
CAPS UNITED
15
GREENFUEL FC
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
CHEGUTU PIRATES
14
DYNAMOS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:45
FTR
PL
AL-KAHRABA
12
ZAKHO
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
LU
AARHUS (U19)
10
ODENSE (U19)
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
SOUT
WHITE CITY
6
CAMPBELLTOWN CITY
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
07:30
Fin
NNSW
ADAMSTOWN ROSEBUD
12
WESTON WORKERS BEARS
5
0-0
0-2
-
-
06:05
Fin
LDEM
ATLETICO LA PAZ
VENADOS FC
1-0
3-1
-
-
(90+4)PARRA JONATHAN
05:00
Fin
PDC
MUNICIPAL LIBERIA
5
SAN CARLOS
3
1
1-0
3-3
-
-
(90+8)ESCOE MYNOR
05:00
Fin
LNCF
COMUNICACIONES
COBAN IMPERIAL
1-0
1-0
-
-
(14)LUIS ANANGONO JUAN
05:00
Fin
GrE
RAYO ZULIANO
4
3
SPORTIVO AMELIANO
3
2
0-2
0-4
-
-
MARTINICH MARCOS(60)
04:30
Fin
PD
AD ISIDRO METAPAN
8
JOCORO FC
12
1
1-0
2-0
-
-
(75)CETRE DANY
04:30
Fin
PD
MUNICIPAL LIMENO
3
1
LUIS ANGEL FIRPO
2
1
0-1
2-2
-
-
(68)LANDIN LUIS
04:30
Fin
LN
LOBOS UPNFM
9
CD OLIMPIA
2
0-0
1-0
-
-
(73)MACIAS JEFRYN
04:00
Fin
PD
ALIANZA
1
DRAGON
9
3-0
6-1
-
-
(65)MONTERROSA MARVIN
04:00
Fin
LDEM
CELAYA
TAPATIO
0-2
4-3
-
-
(90+9)WLK ALLAN
04:00
Fin
LPBF
SANTIAGO FC
CDM FC
2-0
3-1
-
-
03:30
Fin
CUP
CORTULUA
SANTA FE
0-0
0-1
-
-
03:30
Fin
GrE
BOLIVAR
1
FLAMENGO
2
1-1
2-1
-
-
(62)SAVIO BRUNO
03:30
Fin
GrF
INDEPEND. DEL VALLE
2
3
PALMEIRAS
1
2
2-1
2-3
-
-
GUILHERME LUIS(90+6)
03:30
Fin
GrH
LIBERTAD
3
3
RIVER PLATE
1
3
1-1
1-2
-
-
MASTANTUONO FRANCO(80)
03:30
Fin
GrC
REAL TOMAYAPO
4
2
BELGRANO CORDOBA
1
2
1
0-1
0-2
-
-
MARIN MATIAS(83)
03:15
Fin
CCC
MONTERREY
2
COLUMBUS CREW
1
0-1
1-2
-
-
RUSSELL-ROWE JACEN(72)
03:00
Fin
CUP
PEREIRA
LEONES FC
0-0
1-4
-
-
03:00
Fin
SB
LEONES DEL NORTE
8
SAN ANTONIO
4
0-0
0-1
-
-
03:00
Fin
L2Gr
DEPORTIVO BINACIONAL
8
AYACUCHO FC
1
0-1
2-3
-
-
03:00
Fin
GrH
RED BULL BRAGANTINO
2
4
SPORTIVO LUQUENO
4
3
1-0
2-1
-
-
FERREIRA MARCELO(76)
02:30
Fin
CC
TORONTO FC
SIMCOE COUNTY ROVERS
4-0
5-0
-
-
(76)SPICER TYRESE
02:30
Fin
MNP
ATLANTA UNITED 2
19
CHATTANOOGA
4
1-0
1-0
-
-
(Pen20)ARMAS JAVIER
02:15
Fin
LN
OLANCHO FC
3
VIDA
10
1-0
1-1
-
-
RUIZ JORDIN(46)
02:00
Fin
SC
APARECIDENSE
3
SAMPAIO CORREA
19
1-0
2-0
-
-
(63)ROBERT
01:00
FTR
LPAG
COLIMA FC
16
MEXICALI FC
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
01:00
Fin
LPBF
PACHUCA II
ACD URUAPAN
0-0
3-0
-
-
01:00
Fin
GrC
HUACHIPATO
1
2
THE STRONGEST
2
2
0-0
0-0
-
-
01:00
Fin
GrD
BOTAFOGO
4
2
UNIVERSITARIO
3
4
0-0
3-1
-
-
OLIVARES CHRISTOPHER(90+4)
01:00
Fin
GrH
NACIONAL DE FOOTBALL
2
2
DEPORTIVO TACHIRA FC
4
3
2-1
2-1
-
-
RUIZ DIAZ HAIBRANY(30)
01:00
Fin
GrE
DANUBIO
2
1
ATLETICO PARANAENSE
1
1
0-1
0-1
-
-
MADSON(16)
01:00
Fin
GrH
COQUIMBO UNIDO
3
2
RACING CLUB
1
2
1-2
1-2
-
-
MARTINEZ ADRIAN(Pen45+3)
00:30
Fin
PD
11 DEPORTIVO
6
CD PLATENSE MUNICIPAL
4
0-0
0-0
-
-
00:00
Fin
CUP
LLANEROS
JAGUARES
0-0
4-1
-
-
00:00
Fin
PD
FUERTE SAN FRANCISCO
11
FAS
7
0-0
0-2
-
-
ARBOLEDA YAIR(83)
00:00
Fin
LNCF
DEPORTIVO ACHUAPA
1
DEPORTIVO MIXCO
0-2
0-2
-
-
CABALLERO ROQUE(45)
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top