Tuesday, December 01 , 2020       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    13:20:12
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
12:00 2 HF 90' PR
FC NOAH
6
FC URARTU
4 1-1 1-1 - -
KOBZAR(Pen30)
12:00 2 HF 90' GS
GUANGZHOU FC
2 3
SUWON BLUEWINGS
3 1 0-0 0-1 - -
LIM(53)
12:00 2 HF 90' GS
YOKOHAMA F. MARINOS
1
JEONBUK MOTORS
3 1 1-0 2-1 - -
GUSTAVO(Pen54)
12:00 2 HF 90' J1
VEGALTA SENDAI
18
KASHIWA REYSOL
10 0-1 0-1 - -
CRISTIANO(21)
12:30 H/T   1LG
MENEMENSPOR
15
ANKARASPOR
16 1-0 1-0 - -
(21)KAMARA
13:00 1 HF 45' QR
GEORGIA (W)
6
BOSNIA & HERZEGOVINA (W)
3 - 0-0 - -
13:00 1 HF 45' EL
DILA GORI
4
FC SABURTALO
5 - 0-0 - -
13:00 1 HF 45' EL
TORPEDO KUTAISI
8
LOKOMOTIVI TBILISI
3 - 1-0 - -
(1)PANTSULAIA
14:00 Sched   PR
FK TUZLA CITY
7
VELEZ MOSTAR
6 - - - -
14:00 Sched   QF
KUNSHAN FC
JIANGSU SUNING
- - - -
14:00 Sched   1L
STOMIL OLSZTYN
12
GORNIK LECZNA
3 - - - -
14:30 Sched   2PFL
LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA
14
LUDOGORETS II
5 - - - -
14:40 Sched   PL
NASSAJI MAZANDARAN
7
NAFT MASJED SOLEYMAN
12 - - - -
14:45 Sched   PL
PAYKAN
8
ESTEGHLAL FC
3 - - - -
14:50 Sched   PL
SEPAHAN FC
5
SAIPA
6 - - - -
15:00 Sched   GS
SHANGHAI SIPG FC
2
SYDNEY FC
4 - - - -
15:10 Sched   PL
SANAT NAFT
9
ZOB AHAN
11 - - - -
16:00 Sched   QR
CZECH REPUBLIC (W)
3
MOLDOVA (W)
4 - - - -
16:00 Sched   QR
TURKEY (W)
5
RUSSIA (W)
2 - - - -
16:00 Sched   ISL
MUMBAI CITY
5
EAST BENGAL
11 - - - -
16:00 Sched   EPL
AL-ITTIHAD KALBA
8
AL-NASR SC DUBAI
3 - - - -
16:00 Sched   EPL
AL-WAHDA SCC
5
AL-DHAFRA
10 - - - -
16:30 Sched   QR
HUNGARY (W)
4
ICELAND (W)
2 - - - -
16:30 Sched   QR
ISRAEL (W)
4
MALTA (W)
5 - - - -
16:45 Sched   L2
DUNAREA CALARASI
3
TURRIS TURNU MAGURELE
12 - - - -
17:00 Sched   SF
ZAMALEK SC
EL GEISH
- - - -
17:30 Sched   1PFL
ETAR VELIKO TARNOVO
14
TSARSKO SELO
9 - - - -
18:00 Sched   1A
ROYAL EXCEL MOUSCRON
18
ST TRUIDEN
16 - - - -
18:00 Sched   PR
SIROKI BRIJEG
5
SLOBODA TUZLA
8 - - - -
18:15 Sched   QR
DENMARK (W)
1
ITALY (W)
2 - - - -
18:40 Sched   R32
PODBESKIDZIE
ZAGLEBIE LUBIN
- - - -
19:00 Sched   QR
REP. OF IRELAND (W)
2
GERMANY (W)
1 - - - -
19:00 Sched   QR
SLOVAKIA (W)
3
SWEDEN (W)
1 - - - -
19:00 Sched   QR
SLOVENIA (W)
3
ESTONIA (W)
6 - - - -
19:00 Sched   QR
UKRAINE (W)
3
MONTENEGRO (W)
5 - - - -
19:00 Sched   LL
HAPOEL AKKO
10
HAPOEL JERUSALEM FC
5 - - - -
19:00 Sched   LL
HAPOEL IKSAL
2
BEITAR TEL AVIV BAT YAM
4 - - - -
19:00 Sched   LL
HAPOEL KFAR SHALEM
16
HAPOEL RAANANA
11 - - - -
19:00 Sched   LL
HAPOEL PETAH TIKVA
14
HAPOEL NOF HAGALIL
1 - - - -
19:00 Sched   LL
MACCABI AHI NAZARETH
9
HAPOEL R. H. I. NIR
6 - - - -
19:00 Sched   LL
SEKTZIA NES TZIONA
8
HAPOEL AFULA
13 - - - -
19:00 Sched   LP
CHAVES
7
CASA PIA
13 - - - -
19:00 Sched   EPL
BANIYAS SC
9
AL-AIN FC
4 - - - -
19:30 Sched   QR
AUSTRIA (W)
2
SERBIA (W)
3 - - - -
19:30 Sched   QR
NETHERLANDS (W)
1
KOSOVO (W)
4 - - - -
19:45 Sched   QR
PORTUGAL (W)
2
ALBANIA (W)
4 - - - -
19:45 Sched   ED
GO AHEAD EAGLES
12
JONG AZ
19 - - - -
19:55 Sched   GS
LOKOMOTIV MOSCOW
3
RED BULL SALZBURG
4 - - - -
19:55 Sched   GS
SHAKHTAR DONETSK
3
REAL MADRID
2 - - - -
20:00 Sched   SF
AL AHLY CAIRO
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
- - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
23:30 FTR   FRIW
CHILE (W)
ZAMBIA (W)
- - - - Full Time Result Only
22:30 FTR   L2
JUAN AURICH
5
UNION COMERCIO
2 - - - - Full Time Result Only
(22:00) Post   QR
SPAIN (W)
1
POLAND (W)
2 - - - -
(21:45) Canc   NL
STOCKPORT
12
MACCLESFIELD
24 - - - -
(21:45) Post   NLS
BRAINTREE
20
WELLING
18 - - - -
(21:45) Post   NLS
DULWICH HAMLET
16
ST ALBANS
3 - - - -
(21:45) Post   NLS
SLOUGH TOWN
17
EBBSFLEET UNITED
8 - - - -
(21:45) Post   NPL
BAMBER BRIDGE
20
FC UTD OF MANCHESTER
13 - - - -
(21:45) Post   NPL
HYDE UTD
17
WITTON ALBION
5 - - - -
(21:45) Post   NPL
LANCASTER
12
SOUTH SHIELDS
6 - - - -
(21:45) Post   NPL
MATLOCK TOWN
8
NANTWICH TOWN
15 - - - -
(21:45) Post   NPL
MORPETH TOWN AFC
16
WARRINGTON TOWN
4 - - - -
(21:45) Post   NPL
SCARBOROUGH
11
RADCLIFFE FC
14 - - - -
(21:45) Post   SLC
BIGGLESWADE TOWN
16
BANBURY UNITED
18 - - - -
(21:45) Post   SLC
COALVILLE
1
HITCHIN
10 - - - -
(21:45) Post   SLC
PETERBOROUGH SPORTS
12
ST IVES
11 - - - -
(21:30) Post   SLS
CHESHAM UNITED
7
TAUNTON TOWN
8 - - - -
(21:30) Post   SLS
WIMBORNE TOWN
13
HENDON
9 - - - -
(21:15) Canc   FRIW
ENGLAND (W)
NORWAY (W)
- - - -
21:00 FTR   PIA
4 DE JULHO
2
RIVER AC
6 - - - - Full Time Result Only
(20:45) Canc   1R
BARENDRECHT
ACHILLES VEEN
- - - -
(20:45) Canc   1R
DTS EDE
QUICK BOYS
- - - -
(20:45) Canc   1R
HSV ODIN 59
VOLENDAM
- - - -
(20:45) Canc   1R
OFC OOSTZAAN
MVV
- - - -
(20:45) Canc   1R
RIJNSBURGSE BOYS
EXCELSIOR MAASSLUIS
- - - -
(20:45) Canc   1R
SCHEVENINGEN
ALMERE CITY FC
- - - -
(20:45) Canc   1R
SLIEDRECHT
IJSSELMEERVOGELS
- - - -
(20:45) Canc   1R
STAPHORST
PEC ZWOLLE
- - - -
20:00 FTR   U19
AC HORSENS (U19)
13
SILKEBORG (U19)
12 - - - - Full Time Result Only
(20:00) Post   3.LG
SC VERL
5
FSV ZWICKAU
16 - - - -
20:00 FTR   L2
DEPORTIVO COOPSOL
10
COMERCIANTES UNIDOS
7 - - - - Full Time Result Only
(19:00) Post   LL
KAFR QASIM
15
HAPOEL UMM AL-FAHM
12 - - - -
(17:00) Canc   QR
CROATIA (W)
4
ROMANIA (W)
3 - - - -
16:30 FTR   SL
BLESSING FC
8
JSK
6 - - - - Full Time Result Only
16:30 FTR   SL
DAUPHIN NOIR
12
CS DON BOSCO
9 - - - - Full Time Result Only
15:30 FTR   NFD
JOMO COSMOS
10
AFRICAN ALL STARS
1 - - - - Full Time Result Only
15:30 FTR   NFD
REAL KINGS FC
16
AJAX CAPE TOWN
7 - - - - Full Time Result Only
15:30 FTR   NFD
STEENBERG UNITED
12
TS SPORTING
13 - - - - Full Time Result Only
(15:00) Canc   GS
JOHOR DARUL TAKZIM
4
VISSEL KOBE
1 - - - -
13:00 FTR   PL
AL-NAFT
4
AL-DIWANIYA
10 - - - - Full Time Result Only
13:00 FTR   CPF
SANTAREM
8
1 DE DEZEMBRO
9 - - - - Full Time Result Only
12:30 FTR   FL
WEST ARMENIA
3
ALASHKERT-2
11 - - - -
Full Time Result Only
12:00 FTR   FL
FC ARARAT-ARMENIA-2
10
PYUNIK YEREVAN-2
9 - - - -
Full Time Result Only
09:00 Fin   QF
TIANJIN TEDA
CHANGCHUN YATAI
3-0 5-1 - -
YANG(77)
05:00 Fin   R16
MONTERREY (W)
U.N.A.M. - PUMAS (W)
1-0 4-0 - -
                    
03:00 Fin   GS
UNION MAGDALENA
3
HUILA
2 1-2 2-3 - -
                    
03:00 Fin   R16
U.A.N.L. - TIGRES (W)
PACHUCA (W)
3-0 4-1 - -
                    
02:30 Fin   GS
ESTUDIANTES L.P.
4 1
SAN LORENZO
1 0-0 0-0 - -
02:00 Fin   PD
METROPOLITANOS FC
5
GRAN VALENCIA
8 2-1 4-2 - -
(80)PEREZ
01:00 Fin   A
FLUMINENSE
8 2
RED BULL BRAGANTINO
15 3 0-0 0-0 - -
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow/Red Cards  LP League Table Position
1 HF First Half Int Interrupted FTR Full Time Result only  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time  TV Listings
2 HF Second Half Abd Abandoned PEN. Penalty  Stat  Game Status  ET  Extra Time  Information
Fin Finished Post Postponed OWN. Own Goal  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
Canc Cancelled E/T Extra Time    
Back to Top