Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
English Football In-Play! @bet365. Join now
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
15/03 FRI
16/03 SAT
17/03 SUN
18/03 MON
19/03 TUE
20/03 WED
21/03 THU
22/03 FRI
23/03 SAT
24/03 SUN
25/03 MON
26/03 TUE
27/03 WED
28/03 THU
TODAY
30/03 SAT
31/03 SUN
01/04 MON
02/04 TUE
03/04 WED
04/04 THU
05/04 FRI
06/04 SAT
07/04 SUN
08/04 MON
09/04 TUE
10/04 WED
11/04 THU
12/04 FRI
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Friday, March 29 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
14:30:29
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
13:00
Sched
2L
SLAVOJ TREBISOV
12
FC PETRZALKA 1898
4
-
-
-
-
14:30
Sched
MEIS
KURESSAARE
9
TALLINNA KALEV
7
-
-
-
-
14:30
Sched
PLCG
CONNAH S QUAY NOMADS
2
NEWTOWN AFC
6
-
-
-
-
14:30
Sched
PLRG
BARRY TOWN
3
PENYBONT FC
2
-
-
-
-
14:30
Sched
PLRG
COLWYN BAY
6
ABERYSTWYTH TOWN
5
-
-
-
-
14:30
Sched
PLRG
PONTYPRIDD TOWN
4
HAVERFORDWEST COUNTY
1
-
-
-
-
15:00
Sched
PL
IGMAN KONJIC
11
SLOGA DOBOJ
4
-
-
-
-
15:00
Sched
CHAM
MILLWALL
16
WEST BROM
5
-
-
-
-
15:00
Sched
NLN
GLOUCESTER CITY
23
BRACKLEY TOWN
3
-
-
-
-
15:00
Sched
LL
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
1
HAPOEL UMM AL-FAHM
8
-
-
-
-
15:00
Sched
LL
HAPOEL AFULA
15
HAPOEL RISHON LEZION
13
-
-
-
-
15:00
Sched
LL
HAPOEL KFAR-SABA
14
SEKTZIA NES TZIONA
11
-
-
-
-
15:00
Sched
LL
HAPOEL NOF HAGALIL
5
BNEI YEHUDA TEL AVIV
2
-
-
-
-
15:00
Sched
LL
HAPOEL RAMAT GAN
12
IRONI TIBERIAS
3
-
-
-
-
15:00
Sched
SLQG
SPARTA SELEMET
5
CSCT SAKSAN
4
-
-
-
-
15:00
Sched
SL
CUKARICKI
5
NOVI PAZAR
8
-
-
-
-
15:00
Sched
EN
VASALUNDS IF
16
KARLBERGS BK
9
-
-
-
-
15:00
Sched
ES
TORNS IF
14
TORSLANDA IK
15
-
-
-
-
15:30
Sched
L1
BARITO PUTERA
9
PSIS SEMARANG
5
-
-
-
-
15:30
Sched
L1
MADURA UNITED
4
PSS SLEMAN
15
-
-
-
-
15:30
Sched
L1
PSM MAKASSAR
12
PUSAMANIA BORNEO
1
-
-
-
-
16:00
Sched
KS
FK EGNATIA
1
FK KUKESI
10
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
FC DNEPR MOGILEV
14
ARSENAL DZERZHINSK
11
-
-
-
-
16:00
Sched
KCGr
HB KOGE (W)
3
KOLDINGQ (W)
6
-
-
-
-
16:00
Sched
VIRS
FK JELGAVA
7
FS METTA LU
5
-
-
-
-
16:00
Sched
LP2
PACOS FERREIRA
7
OLIVEIRENSE
16
-
-
-
-
16:00
Sched
2L
PUCHOV
6
DOLNY KUBIN
15
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
NK ROGASKA
8
NK BRAVO
4
-
-
-
-
16:00
Sched
ES
FALKENBERGS FF
7
FC TROLLHATTAN
6
-
-
-
-
16:30
Sched
FPL
ARDA KARDZHALI
7
LEVSKI KRUMOVGRAD
8
-
-
-
-
16:50
Sched
HNL
ISTRA 1961
9
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
KAPAZ
9
QARABAG
1
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
FK TUZLA CITY
9
FK SARAJEVO
5
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
CARDIFF
11
SUNDERLAND
12
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
HUDDERSFIELD
22
COVENTRY
8
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
HULL CITY
7
STOKE CITY
19
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
NORWICH
6
PLYMOUTH
18
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
PRESTON
9
ROTHERHAM
24
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
QPR
20
BIRMINGHAM
21
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
SHEFFIELD WED
23
SWANSEA
15
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
SOUTHAMPTON
4
MIDDLESBROUGH
10
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
BARNSLEY
5
CAMBRIDGE UNITED
20
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
DERBY
2
BLACKPOOL
9
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
EXETER
15
CHARLTON
16
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
FLEETWOOD TOWN
23
CHELTENHAM
22
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
LINCOLN
8
LEYTON ORIENT
10
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
PETERBOROUGH
4
CARLISLE
24
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
PORT VALE
21
BRISTOL ROVERS
14
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
READING
18
NORTHAMPTON
11
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
SHREWSBURY
17
OXFORD UNITED
6
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
STEVENAGE
7
BOLTON
3
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
WIGAN
12
BURTON ALBION
19
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
WYCOMBE
13
PORTSMOUTH
1
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
ACCRINGTON ST
16
MORECAMBE
12
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
AFC WIMBLEDON
9
HARROGATE TOWN
13
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
BARROW
6
GRIMSBY
21
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
BRADFORD
17
TRANMERE
15
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
COLCHESTER
22
NEWPORT COUNTY
11
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
CRAWLEY TOWN
7
DONCASTER
18
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
FOREST GREEN
24
STOCKPORT
2
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
GILLINGHAM
8
CREWE
5
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
MILTON KEYNES DONS
4
WALSALL
10
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
SALFORD CITY
19
SUTTON UTD
23
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
SWINDON TOWN
20
NOTTS COUNTY
14
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
WREXHAM
3
MANSFIELD
1
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
BOREHAM WOOD
21
DAGENHAM & REDBRIDGE
12
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
DORKING WANDERERS
23
BROMLEY
3
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
EBBSFLEET UNITED
17
SOUTHEND
10
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
GATESHEAD
4
ROCHDALE
11
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
HARTLEPOOL
14
FC HALIFAX TOWN
8
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
KIDDERMINSTER
22
ALTRINCHAM
6
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
MAIDENHEAD
20
ALDERSHOT TOWN
7
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
OLDHAM
9
AFC FYLDE
13
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
OXFORD CITY
24
WEALDSTONE
16
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
SOLIHULL MOORS
5
BARNET
2
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
WOKING
15
EASTLEIGH
18
-
-
-
-
17:00
Sched
NL
YORK
19
CHESTERFIELD
1
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
ALFRETON
7
RUSHALL OLYMPIC
21
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
BLYTH SPARTANS
16
CURZON ASHTON
9
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
BOSTON UTD
5
PETERBOROUGH SPORTS
18
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
BUXTON
14
CHESTER
10
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
DARLINGTON FC
20
CHORLEY
4
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
FARSLEY CELTIC
19
SOUTHPORT
15
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
SCARBOROUGH
13
WARRINGTON TOWN
12
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
SCUNTHORPE
2
KINGS LYNN
17
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
SOUTH SHIELDS
6
SPENNYMOOR TOWN
8
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
TAMWORTH
1
BISHOP S STORTFORD
24
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
ASHTON UNITED
8
WHITBY
9
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
BATH CITY
10
WEYMOUTH
14
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
CHELMSFORD
2
DARTFORD
20
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
EASTBOURNE BOROUGH
22
MAIDSTONE UTD
5
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
HAMPTON & RICHMOND
4
TONBRIDGE ANGELS
13
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
23
WORTHING
6
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
16
AVELEY
9
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
ST ALBANS
7
BRAINTREE
3
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
WELLING
18
DOVER
24
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
WESTON SUPER MARE
15
TAUNTON TOWN
21
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
YEOVIL
1
TORQUAY
17
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
AFC TELFORD UTD
3
REDDITCH
5
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
HITCHIN
18
NEEDHAM MARKET
1
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
BASINGSTOKE
11
GOSPORT BOROUGH
2
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
CHESHAM UNITED
1
HAYES & YEADING
17
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
HUNGERFORD TOWN
7
BRACKNELL TOWN
8
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
POOLE TOWN
13
AFC TOTTON
4
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
CRAY WANDERERS FC
15
CHATHAM TOWN
2
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
FOLKESTONE INVICTA
16
LEWES
11
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
HARINGEY BOROUGH
20
HASTINGS
9
-
-
-
-
17:00
Sched
EL
DILA GORI
3
FC SABURTALO
2
-
-
-
-
17:00
Sched
SL
RADNIK SURDULICA
16
VOJVODINA
6
-
-
-
-
17:00
Sched
EN
FBK KARLSTAD
3
TABY FK
14
-
-
-
-
17:30
Sched
DP
FC NORDSJAELLAND
AARHUS
-
-
-
-
17:30
Sched
LP
GIL VICENTE
8
FAMALICAO
9
-
-
-
-
17:30
Sched
LP2
TONDELA
6
VILAVERDENSE
17
-
-
-
-
17:30
Sched
SRGr
FC VOLUNTARI
9
AFC HERMANNSTADT
2
-
-
-
-
17:30
Sched
PDA
CERRO LARGO
5
RACING MONTEVIDEO
11
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
DINAMO BREST
6
FC SMORGON
15
-
-
-
-
18:00
Sched
EL
KOLKHETI POTI
6
TELAVI
7
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
FK POHRONIE D. ZDANA
11
KFC KOMARNO
1
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
DINAMO MOSCOW
3
FC ROSTOV
10
-
-
-
-
18:30
Sched
SLCG
MFK RUZOMBEROK
5
DUNAJSKA STREDA
4
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
MARIBOR
3
RADOMLJE
10
-
-
-
-
19:00
Sched
FPL
LEVSKI SOFIA
4
SLAVIA SOFIA
10
-
-
-
-
19:00
Sched
HNL
NK SLAVEN BELUPO
8
NK OSIJEK
5
-
-
-
-
19:00
Sched
1DRP
APOLLON LIMASSOL
1
A.E. ZAKAKIOU
8
-
-
-
-
19:00
Sched
1DRP
DOXA KATOKOPIAS
6
OTHELLOS ATHIENOU
7
-
-
-
-
19:00
Sched
FNL
FC ZBROJOVKA BRNO
7
SPARTA PRAHA B
12
-
-
-
-
19:00
Sched
FNL
FK PRIBRAM
4
VLASIM
8
-
-
-
-
19:00
Sched
FNL
OPAVA
11
KROMERIZ
14
-
-
-
-
19:00
Sched
FNL
VYSOCINA JIHLAVA
9
DUKLA PRAHA
1
-
-
-
-
19:00
Sched
NLS
TRURO CITY
19
SLOUGH TOWN
12
-
-
-
-
19:00
Sched
EL
DINAMO BATUMI
1
TORPEDO KUTAISI
4
-
-
-
-
19:00
Sched
AL
BANGA GARGZDAI
7
DZIUGAS
1
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
FK IMT BEOGRAD
13
ZELEZNICAR PANCEVO
15
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
TSC BACKA TOPOLA
3
FK VOZDOVAC
11
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
LEOBEN
3
KAPFENBERGER SV
11
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SKN ST. POLTEN
5
SKU AMSTETTEN
16
-
-
-
-
19:30
Sched
CHAM
BLACKBURN
17
IPSWICH
3
-
-
-
-
19:30
Sched
SAFC
INTER (W)
4
AS ROMA (W)
1
-
-
-
-
20:00
Sched
FS
SIMBA SC
AL AHLY CAIRO
-
-
-
-
20:00
Sched
KS
TIRANA
5
TEUTA DURRES
8
-
-
-
-
20:00
Sched
KS
VLLAZNIA
2
KF ERZENI
9
-
-
-
-
20:00
Sched
PN
GUILLERMO BROWN
27
TALLERES REMEDIOS
28
-
-
-
-
20:00
Sched
DP
SILKEBORG
FC FREDERICIA
-
-
-
-
20:00
Sched
LP
BENFICA
2
CHAVES
18
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
AL-ITTIHAD KALBA
11
AJMAN
12
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
AL-WAHDA SCC
4
SHABAB AL-AHLI DUBAI
3
-
-
-
-
20:30
Sched
BRGr
AUSTRIA VIENNA
1
FC BW LINZ
4
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
CHATEAUROUX
11
MARTIGUES
3
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
CHOLET
18
RED STAR FC 93
1
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
DIJON
7
NIMES
13
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
LE MANS
6
EPINAL
17
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
MARIGNANE GIGNAC FC
15
VERSAILLES
10
-
-
-
-
20:30
Sched
QSL
AL-SHAMAL
9
AL-AHLI DOHA
7
-
-
-
-
20:30
Sched
QSL
UMM SALAL
8
MUAITHER
11
-
-
-
-
20:30
Sched
SCGr
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
6
CFR 1907 CLUJ
4
-
-
-
-
20:30
Sched
CL
FC STADE NYONNAIS
4
FC SION
1
-
-
-
-
20:30
Sched
CL
NEUCHATEL XAMAX FC
6
FC SCHAFFHAUSEN
8
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
BEERSCHOT
1
GENK (U23)
10
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
CLUB BRUGGE (U23)
9
FC DENDER
4
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
ZELJEZNICAR SARAJEVO
10
VELEZ MOSTAR
3
-
-
-
-
21:00
Sched
NI
PUSKAS ACADEMY
5
MOL FEHERVAR FC
3
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
ADO DEN HAAG
4
GRONINGEN
3
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DE GRAAFSCHAP
6
JONG AZ
8
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DEN BOSCH
19
DORDRECHT
5
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
EMMEN
9
JONG AJAX
15
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
FC EINDHOVEN
14
CAMBUUR
10
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
HELMOND SPORT
12
WILLEM II
1
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
NAC BREDA
7
MVV
13
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
TELSTAR
18
JONG UTRECHT
20
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
VVV VENLO
11
TOP OSS
16
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-AKHDOUD
14
AL-RAED
13
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-ETTIFAQ
6
AL-AHLI JEDDAH
3
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-ITTIHAD JEDDAH
4
AL-FAYHA
8
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-TAAWON
5
AL-HAZEM
18
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
DHAMK
7
AL-KHALEEJ SAIHAT
10
-
-
-
-
21:00
Sched
PDA
PENAROL
1
NACIONAL DE FOOTBALL
4
-
-
-
-
21:15
Sched
PL
NK DOMZALE
7
NS MURA
6
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
AC BELLINZONA
9
FC AARAU
3
-
-
-
-
21:30
Sched
2L
RIED
4
GRAZER AK
1
-
-
-
-
21:30
Sched
LALI
BURGOS
8
ESPANYOL
2
-
-
-
-
21:45
Sched
FDAP
GENT
1
STANDARD LIEGE
4
-
-
-
-
21:45
Sched
IPD
CONCORD RANGERS
22
CARSHALTON ATHLETIC
7
-
-
-
-
21:45
Sched
IC
GLENTORAN FC
LINFIELD
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DERRY CITY
2
GALWAY UNITED
5
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DROGHEDA UNITED
9
ST. PATRICKS ATHLETIC
8
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
SHAMROCK ROVERS
7
BOHEMIANS
6
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
SHELBOURNE
1
DUNDALK
10
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
WATERFORD FC
4
SLIGO ROVERS
3
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
BRAY WANDERERS
8
COBH RAMBLERS
7
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
CORK CITY
1
ATHLONE TOWN
5
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
KERRY
9
WEXFORD FC
6
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
LONGFORD TOWN FC
10
UCD
4
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
TREATY UNITED
2
FINN HARPS
3
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
AYR UTD
8
AIRDRIEONIANS
4
-
-
-
-
22:00
Sched
CHAM
WATFORD
13
LEEDS
1
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
LILLE
4
LENS
6
-
-
-
-
22:00
Sched
D1FW
PARIS FC (W)
3
MONTPELLIER (W)
6
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
CADIZ
18
GRANADA CF
19
-
-
-
-
22:00
Sched
PD
ZAMORA FC
12
ANGOSTURA FC
3
-
-
-
-
22:30
Sched
LP
ESTRELA DA AMADORA
13
SPORTING CP
1
-
-
-
-
23:00
Sched
CDLL
DEFENSA Y JUSTICIA
13
ESTUDIANTES L.P.
8
-
-
-
-
23:00
Sched
CDLL
TIGRE
28
BELGRANO CORDOBA
25
-
-
-
-
23:00
Sched
FAZB
ESTUDIANTES S.L.
9
SPORTIVO ATENAS
6
-
-
-
-
23:00
Sched
PB
UNION SAN FELIPE
16
DEPORTES LIMACHE
7
-
-
-
-
23:45
Sched
LMFC
CRUZ AZUL (W)
16
CLUB AMERICA (W)
4
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top