Saturday, October 19 , 2019       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    12:28:52
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
12:30 Sched   CSL
GUANGZHOU R&F FC
11
SHANDONG LUNENG
4 - - - -
12:30 Sched   GS
BALESTIER KHALSA FC
2
TAMPINES ROVERS FC
4 - - - -
12:30 Sched   GS
GEYLANG INTERNATIONAL
2
ALBIREX NIIGATA (S)
4 - - - -
12:30 Sched   GS
HOUGANG UNITED FC
1
DPMM FC
3 - - - -
12:30 Sched   GS
WARRIORS FC
1
HOME UNITED FC
3 - - - -
13:00 Sched   ML
FCI LEVADIA
2
KURESSAARE
7 - - - -
13:00 Sched   ML
PAIDE LINNAMEESKOND
4
TALLINNA KALEV
9 - - - -
13:00 Sched   PR
FC ATYRAU
11
ZHETYSU
5 - - - -
13:00 Sched   PR
IRTYSH PAVLODAR
9
FC KAYSAR
6 - - - -
13:00 Sched   A
FK RITERIAI
3
FK ZALGIRIS KAUNAS
4 - - - -
13:00 Sched   WST
ZNAMYA TRUDA
13
KOLOMNA
12 - - - -
13:00 Sched   CTR
ROTOR VOLGOGRAD 2
14
DINAMO BRYANSK
1 - - - -
13:00 Sched   VL1
HANOI FC
1
QNK QUANG NAM
7 - - - -
13:00 Sched   VL1
HO CHI MINH CITY
2
HOANG ANH GIA LAI
11 - - - -
13:00 Sched   VL1
NAM DINH
12
HAI PHONG
10 - - - -
13:00 Sched   VL1
SANNA KHANH HOA
14
SAI GON
8 - - - -
13:00 Sched   VL1
SHB DA NANG
5
BECAMEX BINH DUONG
6 - - - -
13:00 Sched   VL1
SONG LAM NGHE AN
4
THAN QUANG NINH
3 - - - -
13:00 Sched   VL1
THANH HOA
13
VIETTEL
9 - - - -
13:15 Sched   3R
CONDEIXA
RIO AVE
- - - -
13:15 Sched   SL
FK TERMEZ SURKHON
5
NAVBAHOR NAMANGAN
6 - - - -
14:00 Sched   PR
SHIRAK FC
2
ARARAT YEREVAN
1 - - - -
14:00 Sched   PR
SLAVIA MOZYR
10
FC NEMAN GRODNO
11 - - - -
14:00 Sched   ED
KOLDINGQ (W)
5
FARUM (W)
1 - - - -
14:00 Sched   ED
ODENSE (W)
6
FC THY-THISTED (W)
4 - - - -
14:00 Sched   NL
ONS (W)
3
IK MYRAN (W)
4 - - - -
14:00 Sched   NL
TPS (W)
1
ILVES (W)
2 - - - -
14:00 Sched   EL
TORPEDO KUTAISI
5
FC SABURTALO
3 - - - -
14:00 Sched   2BL
FC ST. PAULI
6
SV DARMSTADT 98
17 - - - -
14:00 Sched   2BL
JAHN REGENSBURG
11
SV SANDHAUSEN
9 - - - -
14:00 Sched   2BL
SV WEHEN
18
FC HEIDENHEIM
8 - - - -
14:00 Sched   NTH
HANNOVER 96 II
13
EINTRACHT NORDERSTEDT
9 - - - -
14:00 Sched   D1
WAZITO FC
12
HOMEBOYZ
10 - - - -
14:00 Sched   VIR
FK VENTSPILS
3
RIGA FC
1 - - - -
14:00 Sched   ND
DINAMO-AUTO TIRASPOL
5
ZIMBRU CHISINAU
7 - - - -
14:00 Sched   PFL
GREEN ARCHERS UNITED
4
PHILIPPINE AIR FORCE
6 - - - -
14:00 Sched   RFPL
TAMBOV
16
URAL
9 - - - -
14:00 Sched   CTR
FC KHIMIK-ARSENAL
4
FC RYAZAN
10 - - - -
14:00 Sched   CTR
ZORKY KRASNOGORSK
5
ARARAT MOSCOW
6 - - - -
14:00 Sched   PD
EIBAR
14
BARCELONA
3 - - - -
14:00 Sched   PDW
SPORTING HUELVA (W)
15
DEPORTIVO LA CORUNA (W)
2 - - - -
14:00 Sched   1L
HATAYSPOR
3
ADANA DEMIRSPOR
8 - - - -
14:00 Sched   2LR
VAN SPOR FK
2
SIVAS BELEDIYESPOR
7 - - - -
14:00 Sched   PR
KARPATY LVIV
9
FK LVIV
11 - - - -
14:30 Sched   CL1
INNER MONGOLIA ZHONGYOU
7
SHANGHAI SHENXIN FC
16 - - - -
14:30 Sched   CL1
LIAONING WHOWIN FC
15
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS
11 - - - -
14:30 Sched   CL1
MEIZHOU HAKKA
10
HEILONGJIANG LAVA SPRING
6 - - - -
14:30 Sched   CL1
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
4
GUIZHOU HENGFENG
2 - - - -
14:30 Sched   CL1
SICHUAN LONGFOR
13
XINJIANG TIANSHAN
12 - - - -
14:30 Sched   CL1
ZHEJIANG GREENTOWN
5
NANTONG ZHIYUN
14 - - - -
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow/Red Cards  LP League Table Position
1 HF First Half Int Interrupted FTR Full Time Result only  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time  TV Listings
2 HF Second Half Abd Abandoned PEN. Penalty  Stat  Game Status  ET  Extra Time  Information
Fin Finished Post Postponed OWN. Own Goal  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
Canc Cancelled E/T Extra Time    
Back to Top