Friday, September 25 , 2020       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    06:29:40
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
10:30 Sched   CSL
QINGDAO HUANGHAI
7
TIANJIN TEDA
8 - - - -
15:00 Sched   CSL
SHANGHAI SIPG FC
1
BEIJING GUOAN
2 - - - -
15:00 Sched   CSL
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
5
CHONGQING LIFAN
3 - - - -
15:00 Sched   CSL
WUHAN ZALL
6
HEBEI CHINA FORTUNE
4 - - - -
15:00 Sched   3G1
ANZHI
4
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
9 - - - -
16:00 Sched   D1
HARAS EL HODOOD
15
EL GEISH
11 - - - -
16:00 Sched   PL2/2
BURNLEY (U23)
7
NEWCASTLE (U23)
10 - - - -
16:00 Sched   MSL
PERAK
3
FELDA UNITED FC
9 - - - -
16:00 Sched   MSL
PETALING JAYA CITY
10
JOHOR DARUL TAKZIM
1 - - - -
16:00 Sched   MSL
TERENGGANU
6
PDRM
12 - - - -
16:30 Sched   2L
HUTNIK NOWA HUTA
16
OLIMPIA GRUDZIADZ
17 - - - -
17:00 Sched   2PFL
HEBAR PAZARDZHIK
4
SOZOPOL
15 - - - -
17:00 Sched   2PFL
KARIANA ERDEN
2
LOKOMOTIV SOFIA
1 - - - -
17:00 Sched   2L
STAL RZESZOW
3
OLIMPIA ELBLAG
18 - - - -
17:45 Sched   B
MONZA
11
SPAL
18 - - - -
18:00 Sched   PL
SUMQAYIT
2
QARABAG
5 - - - -
18:00 Sched   JPL
AL-FAISALY AMMAN
7
AL-AHLI AMMAN
12 - - - -
18:00 Sched   D1
STROMMEN
10
LILLESTROM
4 - - - -
18:00 Sched   L1
FC VOLUNTARI
5
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
13 - - - -
18:15 Sched   2L
WIGRY SUWALKI
4
SLASK WROCLAW II
14 - - - -
18:30 Sched   D1
MISR EL MAKASA
8
AL MOKAWLOON
4 - - - -
18:30 Sched   YKK
FF JARO
3
AC OULU
1 - - - -
18:30 Sched   YKK
KTP
2
EIF
4 - - - -
18:30 Sched   AP
CESAR VALLEJO
10
ACADEMIA CANTOLAO
15 - - - -
18:40 Sched   1L
GKS JASTRZEBIE
18
WIDZEW LODZ
13 - - - -
18:45 Sched   1PFL
BOTEV VRATSA
9
MONTANA
8 - - - -
19:00 Sched   2PFL
PIRIN BLAGOEVGRAD
5
NEFTOCHIMIC BURGAS
16 - - - -
19:00 Sched   D1
KARMIOTISSA POLEMIDION
13
E.N. PARALIMNIOU
14 - - - -
19:00 Sched   D2
PAEEK KERYNIAS
2
ALKI OROKLINIS
7 - - - -
19:00 Sched   D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
16
BOHEMIANS 1905
11 - - - -
19:00 Sched   FNL
HRADEC KRALOVE
1
SLAVOJ VYSEHRAD
14 - - - -
19:00 Sched   PL2/2
NORWICH (U23)
8
CRYSTAL PALACE (U23)
9 - - - -
19:00 Sched   S/W
FK PIRMASENS
13
1899 HOFFENHEIM II
22 - - - -
19:00 Sched   D1
OYGARDEN
14
SOGNDAL
2 - - - -
19:00 Sched   D1
RANHEIM
3
ASANE
5 - - - -
19:00 Sched   D1
RAUFOSS
9
SANDNES ULF
6 - - - -
19:00 Sched   D1
STJORDALS BLINK
7
KFUM OSLO
11 - - - -
19:00 Sched   D1
TROMSO
1
GRORUD
8 - - - -
19:00 Sched   EK
WISLA PLOCK
9
WARTA POZNAN
15 - - - -
19:00 Sched   1L
TERMALICA NIECIECZA
2
ARKA GDYNIA
3 - - - -
19:00 Sched   1LG
ADANASPOR AS
4
KECIORENGUCU
1 - - - -
19:15 Sched   1.D
VESTRI
7
KEFLAVIK
1 - - - -
19:30 Sched   2L
AUSTRIA KLAGENFURT
3
AUSTRIA VIENNA (AM)
13 - - - -
19:30 Sched   2L
FC LIEFERING
1
WACKER INNSBRUCK
2 - - - -
19:30 Sched   2L
KAPFENBERGER SV
8
FC BW LINZ
6 - - - -
19:30 Sched   2L
SV HORN
12
SV LAFNITZ
4 - - - -
19:30 Sched   2D2
NAESTVED
3
KFUM BK ROSKILDE
10 - - - -
19:30 Sched   D1W
PARIS SAINT GERMAIN (W)
2
REIMS (W)
10 - - - -
19:30 Sched   2BL
ERZGEBIRGE AUE
1
SPVGG GREUTHER FURTH
12 - - - -
19:30 Sched   2BL
VFL OSNABRUCK
9
HANNOVER 96
3 - - - -
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow/Red Cards  LP League Table Position
1 HF First Half Int Interrupted FTR Full Time Result only  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time  TV Listings
2 HF Second Half Abd Abandoned PEN. Penalty  Stat  Game Status  ET  Extra Time  Information
Fin Finished Post Postponed OWN. Own Goal  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
Canc Cancelled E/T Extra Time    
Back to Top