Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
English Premier League In-Play @bet365. Join here
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
06/04 SAT
07/04 SUN
08/04 MON
09/04 TUE
10/04 WED
11/04 THU
12/04 FRI
13/04 SAT
14/04 SUN
15/04 MON
16/04 TUE
17/04 WED
18/04 THU
19/04 FRI
TODAY
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
04/05 SAT
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Saturday, April 20 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
12:45:02
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
12:45
Sched
AM
MACARTHUR FC
5
SYDNEY FC
4
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
CRYSTAL PALACE (U18)
8
TOTTENHAM (U18)
7
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
FULHAM (U18)
6
CHELSEA (U18)
2
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
READING (U18)
26
SOUTHAMPTON (U18)
23
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
SUNDERLAND (U18)
24
LIVERPOOL (U18)
10
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
WOLVERHAMPTON (U18)
11
NEWCASTLE (U18)
14
-
-
-
-
13:00
Sched
FW
SGS ESSEN (W)
6
1899 HOFFENHEIM (W)
3
-
-
-
-
13:00
Sched
LP2
PENAFIEL
13
PACOS FERREIRA
6
-
-
-
-
13:00
Sched
L3PG
SPORTING COVILHA
7
SC BRAGA B
2
-
-
-
-
13:00
Sched
SLDB
KRYLYA SOVETOV 2
8
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
11
-
-
-
-
13:00
Sched
SLDA
FK NOVOSIBIRSK
1
ROTOR VOLGOGRAD
4
-
-
-
-
13:00
Sched
LFW
LEVANTE (W)
3
REAL MADRID (W)
2
-
-
-
-
13:00
Sched
EN
FRISKA VILJOR FC
16
ASSYRISKA UNITED IK
2
-
-
-
-
13:30
Sched
NI
NYIREGYHAZA
1
VASAS
2
-
-
-
-
13:30
Sched
3DA6
SPRINT JELOY
3
SKJERVOY
1
-
-
-
-
13:30
Sched
IL
OLIMPIA GRUDZIADZ
16
WISLA PULAWY
14
-
-
-
-
13:30
Sched
SL
ISTANBULSPOR AS
20
FATIH KARAGUMRUK AS
18
-
-
-
-
13:30
Sched
1L
BANDIRMASPOR
8
TUZLASPOR
15
-
-
-
-
14:00
Sched
SL
CHENGDU QIANBAO
2
SICHUAN JIUNIU
9
-
-
-
-
14:00
Sched
KCGr
BRONDBY (W)
1
HB KOGE (W)
3
-
-
-
-
14:00
Sched
PL2
TOTTENHAM (U21)
1
MANCHESTER UTD (U21)
15
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
ARSENAL (U18)
5
ASTON VILLA (U18)
22
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
BLACKBURN (U18)
20
LEEDS (U18)
13
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
DERBY (U18)
9
EVERTON (U18)
21
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
LEICESTER (U18)
15
WEST HAM (U18)
4
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
MANCHESTER CITY (U18)
3
MIDDLESBROUGH (U18)
16
-
-
-
-
14:00
Sched
EL
SAMTREDIA
8
TORPEDO KUTAISI
4
-
-
-
-
14:00
Sched
2B
FC KAISERSLAUTERN
17
SV WEHEN
14
-
-
-
-
14:00
Sched
2B
FORTUNA DUSSELDORF
3
SPVGG GREUTHER FURTH
9
-
-
-
-
14:00
Sched
2B
VFL OSNABRUCK
18
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
15
-
-
-
-
14:00
Sched
RN
FC EILENBURG
16
FSV ZWICKAU
10
-
-
-
-
14:00
Sched
RN
VFB PHOENIX LUBECK
3
EINTRACHT NORDERSTEDT
12
-
-
-
-
14:00
Sched
2DA1
LYSEKLOSTER
14
ARENDAL
2
-
-
-
-
14:00
Sched
3DA1
DJERV 1919
8
FLORO
14
-
-
-
-
14:00
Sched
3DA2
ODD BALLKLUBB 2
12
STAAL JORPELAND
9
-
-
-
-
14:00
Sched
TW
ROA (W)
2
VALERENGA (W)
3
-
-
-
-
14:00
Sched
PL
RUBIN
9
LOKOMOTIV MOSCOW
5
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDB
DINAMO KIROV
4
ORENBURG 2
12
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDB
NIZHNY NOVGOROD II
7
NOSTA
4
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDA
VELES MOSCOW
10
METALLURG LIPETSK
8
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDA
KALUGA
8
IRTYSH OMSK
9
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDA
VOLGA ULYANOVSK
5
TEKSTILSHTIK IVANOVO
6
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDB
ASTRAKHAN
3
FC ALANIA VLADIKAVKAZ II
12
-
-
-
-
14:00
Sched
SUPE
SANDVIKENS IF
13
OSTERS IF
2
-
-
-
-
14:00
Sched
SUPE
SKOVDE AIK
9
TRELLEBORGS FF
11
-
-
-
-
14:00
Sched
EN
AFC ESKILSTUNA
14
ASSYRISKA FF
12
-
-
-
-
14:00
Sched
ES
ROSENGARD
12
ONSALA
15
-
-
-
-
14:00
Sched
TL
BG PATHUM UNITED
4
CHONBURI FC
13
-
-
-
-
14:10
Sched
PL
FC MINSK
15
NAFTAN
12
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
ALTRINCHAM
4
OXFORD CITY
24
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
BARNET
2
KIDDERMINSTER
22
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
BOREHAM WOOD
21
EBBSFLEET UNITED
19
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
CHESTERFIELD
1
MAIDENHEAD
13
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
15
ALDERSHOT TOWN
8
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
DORKING WANDERERS
23
HARTLEPOOL
14
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
EASTLEIGH
12
FC HALIFAX TOWN
7
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
GATESHEAD
6
BROMLEY
3
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
OLDHAM
10
WEALDSTONE
17
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
SOLIHULL MOORS
5
YORK
18
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
SOUTHEND
9
ROCHDALE
11
-
-
-
-
14:15
Sched
NL
WOKING
20
AFC FYLDE
16
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
SIROKI BRIJEG
7
IGMAN KONJIC
11
-
-
-
-
14:30
Sched
CUP
GUANGXI BUSHAN
RIZHAO YUQI
-
-
-
-
14:30
Sched
3DPG
VSK AARHUS
2
NAESBY
6
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
LEICESTER
2
WEST BROM
5
-
-
-
-
14:30
Sched
LT
CREWE
5
WREXHAM
3
-
-
-
-
14:30
Sched
WW
BRISTOL CITY (W)
12
LIVERPOOL (W)
5
-
-
-
-
14:30
Sched
MEIS
PAIDE LINNAMEESKOND
2
TAMMEKA TARTU
5
-
-
-
-
14:30
Sched
FS
BARCELONA (W)
CHELSEA (W)
-
-
-
-
14:30
Sched
RN
ZFC MEUSELWITZ
14
VSG ALTGLIENICKE
6
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
ORDABASY
3
FC KYZYL-ZHAR SK
2
-
-
-
-
14:30
Sched
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
1
MASHUK-KMV
2
-
-
-
-
14:30
Sched
FC
ABERDEEN
CELTIC
-
-
-
-
14:30
Sched
TL
POLICE TERO
16
UTHAI THANI
12
-
-
-
-
14:35
Sched
SL
WUHAN THREE TOWNS
14
CHANGCHUN YATAI
16
-
-
-
-
15:00
Sched
SL
NANTONG ZHIYUN
11
SHANGHAI SHENHUA
1
-
-
-
-
15:00
Sched
1DPG
HOBRO
6
FC FREDERICIA
5
-
-
-
-
15:00
Sched
2DPG
AARHUS FREMAD
3
NYKOBING FC
5
-
-
-
-
15:00
Sched
3DPG
FREM
1
AVARTA
5
-
-
-
-
15:00
Sched
2DRG
HIK
2
THISTED FC
6
-
-
-
-
15:00
Sched
2DRG
SKIVE
3
BRABRAND
5
-
-
-
-
15:00
Sched
3DRG
OURE
3
VEJGAARD
2
-
-
-
-
15:00
Sched
3DRG
YOUNG BOYS FD
4
HOLSTEBRO
6
-
-
-
-
15:00
Sched
PLU
WEST BROM (U18)
18
NORWICH (U18)
25
-
-
-
-
15:00
Sched
VEIK
HJK HELSINKI
6
IFK MARIEHAMN
4
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
DYNAMO DRESDEN
3
FC VIKTORIA KOLN
13
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
ERZGEBIRGE AUE
9
SPVGG UNTERHACHING
8
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
HALLESCHER FC
17
SC VERL
11
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
TSV 1860 MUNICH
14
FC SAARBRUCKEN
5
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
VFB LUBECK
19
BORUSSIA DORTMUND II
12
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
ANSBACH
14
BAYERN MUNICH II
6
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
FC EINTRACHT BAMBERG
17
SCHALDING-HEINING
15
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
SPVGG GREUTHER FURTH II
9
DJK VILZING
2
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
TSV AUBSTADT
3
FV ILLERTISSEN
4
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
8
FC NURNBERG II
5
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
14
FC GUTERSLOH
12
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC BOCHOLT
3
ROT-WEISS AHLEN
17
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC DUREN
8
FORTUNA KOLN
4
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC KOLN II
9
SSVG VELBERT
18
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC WEGBERG-BEECK
16
SC WIEDENBRUCK 2000
10
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
SC PADERBORN 07 II
13
ALEMANNIA AACHEN
1
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
WUPPERTALER SV
2
FORTUNA DUSSELDORF II
11
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
BAHLINGER SC
10
VFR AALEN
15
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
7
1899 HOFFENHEIM II
2
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
FC 08 HOMBURG
6
TUS KOBLENZ
18
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
FC ASTORIA WALLDORF
14
FSV MAINZ 05 II
9
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
KICKERS OFFENBACH
8
TSG BALINGEN
16
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
SGV FREIBERG
4
KSV HESSEN KASSEL
11
-
-
-
-
15:00
Sched
RN
TSV HAVELSE
10
WEICHE FLENSBURG
14
-
-
-
-
15:00
Sched
FW
FRANKFURT (W)
4
NUERNBERG
11
-
-
-
-
15:00
Sched
SL2G
OLYMPIACOS PIRAEUS B
6
DIAGORAS RODOU
1
-
-
-
-
15:00
Sched
L1
BALI UNITED PUSAM
3
BHAYANGKARA FC
17
-
-
-
-
15:00
Sched
L1
PSS SLEMAN
13
MARTAPURA FC
6
-
-
-
-
15:00
Sched
SB
ASCOLI
18
MODENA
13
-
-
-
-
15:00
Sched
SB
BARI
17
PISA
9
-
-
-
-
15:00
Sched
SB
BRESCIA
7
TERNANA
15
-
-
-
-
15:00
Sched
SB
FERALPISALO
19
COMO
2
-
-
-
-
15:00
Sched
AL
FK ZALGIRIS KAUNAS
5
SUDUVA MARIJAMPOLE
7
-
-
-
-
15:00
Sched
EVW
AJAX (W)
2
VV ALKMAAR (W)
9
-
-
-
-
15:00
Sched
EVW
PEC ZWOLLE (W)
7
TELSTAR (W)
11
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA1
BRATTVAG
4
NOTODDEN
12
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA1
VARD HAUGESUND
5
SOTRA
3
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA2
GJOVIK-LYN
13
STRINDHEIM
8
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
ASKOY
10
STORD IL
11
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
BJARG
7
ARDAL
13
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
IL FROEYA
12
FOERDE
4
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA2
VIGOER
14
VINDBJART
2
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA3
GAMLE OSLO
2
NORDSTRAND
5
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA3
SKEID 2
4
FLINT
10
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA5
SKJETTEN
2
SKEDSMO
14
-
-
-
-
15:00
Sched
TW
ARNA-BJORNAR (W)
9
STABAEK (W)
7
-
-
-
-
15:00
Sched
TW
ASANE (W)
8
SANDVIKEN (W)
6
-
-
-
-
15:00
Sched
1DW
FYLLINGSDALEN (W)
4
BODOE-GLIMT
2
-
-
-
-
15:00
Sched
SRGr
POLI IASI
9
FC VOLUNTARI
6
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
LUKI-ENERGIYA
15
TORPEDO VLADIMIR
14
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
ZVEZDA ST PETERSBURG
14
CHERTANOVO MOSCOW
4
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
RUBIN 2
3
LADA TOGLIATTI
9
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDA
RODINA 2
7
FC CHAYKA
5
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
DYNAMO MAKHACHKALA 2
10
KAMENSK-SHAKHTINSKY
7
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
DYNAMO STAVROPOL
11
DRUZHBA MAYKOP
9
-
-
-
-
15:00
Sched
SLCG
RADNICKI 1923
5
CUKARICKI
6
-
-
-
-
15:00
Sched
2L
SPISSKA NOVA VES
16
SLAVOJ TREBISOV
12
-
-
-
-
15:00
Sched
LALI
CELTA VIGO
17
LAS PALMAS
12
-
-
-
-
15:00
Sched
LALI
AMOREBIETA
19
VALLADOLID
4
-
-
-
-
15:00
Sched
LFW
GRANADA CF (W)
15
GRANADILLA TENERIFE (W)
9
-
-
-
-
15:00
Sched
TL
KHONKAEN UNITED
11
TRAT FC
15
-
-
-
-
15:15
Sched
FPL
PIRIN BLAGOEVGRAD
13
CHERNO MORE VARNA
2
-
-
-
-
15:30
Sched
2L
SV STRIPFING-WEIDEN
13
FC DORNBIRN 1913
14
-
-
-
-
15:30
Sched
PL
QARABAG
1
QABALA
10
-
-
-
-
15:30
Sched
NI
PUSKAS ACADEMY
4
PAKS
2
-
-
-
-
15:30
Sched
SAFC
JUVENTUS (W)
2
SASSUOLO (W)
4
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
GVVV
5
NOORDWIJK
14
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
KONINKLIJKE HFC
9
EXCELSIOR MAASSLUIS
16
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
SCHEVENINGEN
15
HHC
11
-
-
-
-
15:30
Sched
SLDB
POBEDA KHASAVYURT
11
NART CHERKESSK
15
-
-
-
-
15:30
Sched
PL
CHORNOMORETS ODESA
8
KRYVBAS KRYVYI RIH
3
-
-
-
-
16:00
Sched
FS
TP MAZEMBE
AL AHLY CAIRO
-
-
-
-
16:00
Sched
KS
LACI
7
FK EGNATIA
1
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
ARSENAL DZERZHINSK
9
SHAKHTER SOLIGORSK
16
-
-
-
-
16:00
Sched
FDB
ANDERLECHT (U23)
12
CLUB BRUGGE (U23)
11
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
FK JABLONEC
12
FC FASTAV ZLIN
14
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
KARVINA
16
BOHEMIANS 1905
11
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
SPARTA PRAHA
1
BANIK OSTRAVA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
LO
NORTHAMPTON
11
EXETER
13
-
-
-
-
16:00
Sched
PLU
NOTTINGHAM FOREST (U18)
17
STOKE CITY (U18)
19
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
EPS
8
VIFK
12
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
KPV
5
FCV
9
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
ROPS
7
JJK
3
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
JAPS
8
PK-35 VANTAA
3
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
JIPPO
2
KTP
1
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
SJK AKATEMIA
5
FF JARO
4
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
TPS
9
MIKKELIN PALLOILIJAT
10
-
-
-
-
16:00
Sched
KLW
HONKA (W)
8
HJK HELSINKI (W)
2
-
-
-
-
16:00
Sched
KLW
HPS (W)
1
KUPS (W)
4
-
-
-
-
16:00
Sched
L2
RODEZ
7
AUXERRE
1
-
-
-
-
16:00
Sched
SL2G
LARISA
2
NIKI VOLOU
4
-
-
-
-
16:00
Sched
SL2G
LEVADIAKOS
1
MAKEDONIKOS NEAPOLIS
3
-
-
-
-
16:00
Sched
SLQG
SPARTA SELEMET
4
VICTORIA BARDAR
3
-
-
-
-
16:00
Sched
SLQG
SPERANTA DROCHIA
6
FC FLORESTI
1
-
-
-
-
16:00
Sched
SLQG
UNIVER OGUZSPORT
5
CSCT SAKSAN
2
-
-
-
-
16:00
Sched
TD
AFC
6
KATWIJK
4
-
-
-
-
16:00
Sched
TD
QUICK BOYS
3
KOZAKKEN BOYS
17
-
-
-
-
16:00
Sched
TD
RIJNSBURGSE BOYS
13
ACV ASSEN
10
-
-
-
-
16:00
Sched
2DA2
STJORDALS BLINK
4
FOLLO
6
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA1
LODDEFJORD
9
FANA
6
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA2
MANDALSKAMERATENE
11
SOLA
5
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA3
ASKER
3
FRIGG
13
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA3
BAERUM
1
AASKOLLEN
12
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
BYASEN
5
RANA FK
3
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
NARDO
2
ORKLA
9
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
TILLER
8
VERDAL
10
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA5
READY
11
BJOERKELANGEN
5
-
-
-
-
16:00
Sched
1DW
HONEFOSS (W)
1
VIKING (W)
6
-
-
-
-
16:00
Sched
EKST
POGON SZCZECIN
5
PIAST GLIWICE
13
-
-
-
-
16:00
Sched
IL
GKS TYCHY
7
RESOVIA RZESZOW
16
-
-
-
-
16:00
Sched
LP2
TORREENSE
7
U. LEIRIA
12
-
-
-
-
16:00
Sched
FL
AKRON TOGLIATTI
3
PFC KUBAN
17
-
-
-
-
16:00
Sched
FL
LENINGRADETS
15
SOKOL SARATOV
16
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDA
AVANGARD KURSK
3
KHIMIK DZERZHINSK
4
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDA
DINAMO BRYANSK
10
TORPEDO MIASS
7
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
BIOLOG-NOVOKUBANSK
5
SPARTAK NALCHIK
13
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
FC KUBAN-HOLDING
6
ANGUSHT
17
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
SKCF SEVASTOPOL
16
LEGION-DYNAMO
3
-
-
-
-
16:00
Sched
SLCG
TSC BACKA TOPOLA
3
VOJVODINA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
2L
KFC KOMARNO
1
STK 1914 SAMORIN
11
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
RADOMLJE
9
NS MURA
7
-
-
-
-
16:00
Sched
PSL
GOLDEN ARROWS
9
ROYAL AM
13
-
-
-
-
16:00
Sched
ALLS
IFK GOTEBORG
11
IFK NORRKOPING
13
-
-
-
-
16:00
Sched
ALLS
IK SIRIUS
5
IFK VARNAMO
14
-
-
-
-
16:00
Sched
SUPE
OSTERSUNDS FK
12
ORGRYTE
15
-
-
-
-
16:00
Sched
SUPE
UTSIKTENS BK
7
GIF SUNDSVALL
4
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
VAXJO DFF (W)
10
KIF OREBRO DFF (W)
11
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
VITTSJO GIK (W)
14
AIK (W)
12
-
-
-
-
16:00
Sched
EW
ALINGSAAS FC UNITED (W)
2
OEREBRO
4
-
-
-
-
16:00
Sched
EW
GAMLA UPSALA (W)
3
MALLBACKEN (W)
9
-
-
-
-
16:00
Sched
EW
JITEX BK (W)
11
BOLLSTANAES SK
6
-
-
-
-
16:00
Sched
TL
RATCHABURI
6
BURIRAM UNITED
1
-
-
-
-
16:00
Sched
SL
KONYASPOR
15
ALANYASPOR
10
-
-
-
-
16:00
Sched
1L
GIRESUNSPOR
18
GOZTEPE
2
-
-
-
-
16:00
Sched
PDA
DANUBIO
10
CERRO LARGO
9
-
-
-
-
16:15
Sched
VEIK
FC LAHTI
11
HAKA
7
-
-
-
-
16:30
Sched
2DPG
ASIL LISIS
6
A.O. AYIAS NAPAS
8
-
-
-
-
16:30
Sched
2DPG
ENY DIGENIS IPSONAS
5
OLYMPIAKOS NICOSIA
4
-
-
-
-
16:30
Sched
2DPG
OMONOIA 29M
1
OMONIA ARADIPPOU
2
-
-
-
-
16:30
Sched
2DPG
PEGIA 2014
7
E.N. PARALIMNIOU
3
-
-
-
-
16:30
Sched
2DRG
AKRITAS CHLORAKAS
4
PO ACHYRONAS ONISILOS
3
-
-
-
-
16:30
Sched
2DRG
ENAD P. CHRISOHOUS
6
ERMIS
8
-
-
-
-
16:30
Sched
2DRG
PAEEK KERYNIAS
2
DIGENIS AKRITAS M.
1
-
-
-
-
16:30
Sched
2DRG
PO XYLOTYMPOU 2006
7
MEAP PERA CHORIOU N.
5
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
1899 HOFFENHEIM
9
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
11
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
FC HEIDENHEIM
10
RB LEIPZIG
4
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
FC KOLN
17
SV DARMSTADT 98
18
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
VFL WOLFSBURG
14
VFL BOCHUM
15
-
-
-
-
16:30
Sched
TD
JONG SPARTA ROTTERDAM
8
SPAKENBURG
1
-
-
-
-
16:30
Sched
PL
BALTIKA
14
KRYLYA SOVETOV
6
-
-
-
-
16:30
Sched
SLCG
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
6
ZILINA
3
-
-
-
-
16:30
Sched
SF3
CE ANDRATX
10
FORMENTERA
14
-
-
-
-
17:00
Sched
FDAP
OH LEUVEN
8
ST TRUIDEN
2
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
SLOGA DOBOJ
6
ZRINJSKI MOSTAR
2
-
-
-
-
17:00
Sched
SPL
CHERNOMORETS BALCHIK
17
BDIN VIDIN
18
-
-
-
-
17:00
Sched
SPL
DOBRUDZHA
5
MARITSA PLOVDIV
16
-
-
-
-
17:00
Sched
SPL
LITEX
12
FC CHERNOMORETS BURGAS
13
-
-
-
-
17:00
Sched
SPL
MONTANA
3
BELASITSA PETRICH
14
-
-
-
-
17:00
Sched
SPL
SPARTAK PLEVEN
8
SPORTIST SVOGE
15
-
-
-
-
17:00
Sched
SPL
STRUMSKA SLAVA
7
SPARTAK VARNA
1
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
LUTON
18
BRENTFORD
15
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
SHEFFIELD UTD
20
BURNLEY
19
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
CARDIFF
11
SOUTHAMPTON
4
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
HUDDERSFIELD
22
SWANSEA
14
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
NORWICH
6
BRISTOL CITY
12
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
ROTHERHAM
24
BIRMINGHAM
21
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
STOKE CITY
20
PLYMOUTH
18
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
SUNDERLAND
13
MILLWALL
16
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
WATFORD
15
HULL CITY
7
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
BLACKPOOL
8
BARNSLEY
5
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
BOLTON
3
PORT VALE
22
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
BRISTOL ROVERS
14
PETERBOROUGH
4
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
BURTON ALBION
20
READING
17
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
CAMBRIDGE UNITED
19
DERBY
2
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
CARLISLE
24
WYCOMBE
12
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
CHARLTON
16
SHREWSBURY
18
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
CHELTENHAM
21
LINCOLN
7
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
LEYTON ORIENT
10
FLEETWOOD TOWN
23
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
PORTSMOUTH
1
WIGAN
15
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
DONCASTER
9
BARROW
6
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
GRIMSBY
21
SWINDON TOWN
19
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
HARROGATE TOWN
12
MILTON KEYNES DONS
4
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
MANSFIELD
2
GILLINGHAM
10
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
MORECAMBE
15
FOREST GREEN
24
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
NEWPORT COUNTY
16
SALFORD CITY
20
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
NOTTS COUNTY
14
COLCHESTER
22
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
STOCKPORT
1
ACCRINGTON ST
18
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
SUTTON UTD
23
CRAWLEY TOWN
7
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
TRANMERE
17
AFC WIMBLEDON
11
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
WALSALL
8
BRADFORD
13
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
BANBURY UNITED
22
TAMWORTH
1
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
BISHOP S STORTFORD
24
CURZON ASHTON
6
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
BLYTH SPARTANS
20
BRACKLEY TOWN
3
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
CHESTER
11
DARLINGTON FC
18
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
FARSLEY CELTIC
21
BUXTON
14
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
GLOUCESTER CITY
23
SCUNTHORPE
2
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
HEREFORD
10
BOSTON UTD
7
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
PETERBOROUGH SPORTS
15
CHORLEY
4
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
RUSHALL OLYMPIC
19
WARRINGTON TOWN
13
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
SCARBOROUGH
12
ALFRETON
5
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
SOUTH SHIELDS
8
SOUTHPORT
16
-
-
-
-
17:00
Sched
NLN
SPENNYMOOR TOWN
9
KINGS LYNN
17
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
BAMBER BRIDGE
16
WHITBY
12
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
BRADFORD PARK AVENUE
20
GAINSBOROUGH
9
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
GUISELEY AFC
10
FC UTD OF MANCHESTER
14
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
HYDE UTD
5
MATLOCK TOWN
17
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
ILKESTON TOWN
11
MORPETH TOWN AFC
13
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
MACCLESFIELD
2
WORKINGTON
15
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
MARINE
4
ATHERTON COLLIERIES AFC
21
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
RADCLIFFE FC
1
BASFORD UNITED
18
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
STAFFORD RANGERS
19
ASHTON UNITED
6
-
-
-
-
17:00
Sched
NPD
WORKSOP
8
WARRINGTON RYLANDS
3
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
AVELEY
8
BATH CITY
6
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
BRAINTREE
4
EASTBOURNE BOROUGH
20
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
CHIPPENHAM
12
CHELMSFORD
2
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
DARTFORD
22
TRURO CITY
16
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
DOVER
24
YEOVIL
1
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
MAIDSTONE UTD
5
HAMPTON & RICHMOND
7
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
SLOUGH TOWN
10
WELLING
17
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
TAUNTON TOWN
21
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
19
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
TONBRIDGE ANGELS
14
ST ALBANS
11
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
TORQUAY
18
HAVANT & WATERLOOVILLE
23
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
WEYMOUTH
15
FARNBOROUGH
9
-
-
-
-
17:00
Sched
NLS
WORTHING
3
WESTON SUPER MARE
13
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
AFC STAMFORD
7
HITCHIN
18
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
AFC SUDBURY
19
LONG EATON UNITED
21
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
AFC TELFORD UTD
2
BERKHAMSTED
20
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
BARWELL
14
REDDITCH
6
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
HALESOWEN TOWN
9
ST IVES
10
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
KETTERING
16
COALVILLE
11
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
LEISTON FC
12
LEAMINGTON
4
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
NEEDHAM MARKET
1
MICKLEOVER SPORTS
3
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
STOURBRIDGE
13
ROYSTON TOWN
8
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDC
STRATFORD
5
BROMSGROVE SPORTING FC
17
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
AFC TOTTON
4
MERTHYR
5
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
BASINGSTOKE
12
DORCHESTER
9
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
CHESHAM UNITED
1
BRACKNELL TOWN
6
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
HANWELL TOWN
19
HUNGERFORD TOWN
8
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
HARROW BOROUGH
21
TIVERTON
15
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
HAYES & YEADING
18
SALISBURY FC
3
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
HENDON
10
GOSPORT BOROUGH
2
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
PLYMOUTH PARKWAY
20
WALTON AND HERSHAM
7
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
POOLE TOWN
13
DIDCOT TOWN
22
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
SHOLING FC
16
SWINDON SUPERMARINE
17
-
-
-
-
17:00
Sched
SPDS
WINCHESTER CITY
11
BEACONSFIELD TOWN
14
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
CARSHALTON ATHLETIC
8
BILLERICAY
6
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
CHATHAM TOWN
2
HORSHAM
5
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
CHESHUNT FC
18
CANVEY
15
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
CONCORD RANGERS
20
WHITEHAWK
12
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
CRAY WANDERERS FC
17
BOGNOR REGIS
13
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
FOLKESTONE INVICTA
16
DULWICH HAMLET
9
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
HASTINGS
7
ENFIELD TOWN
3
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
KINGSTONIAN
22
HARINGEY BOROUGH
21
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
LEWES
10
HASHTAG UNITED
11
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
MARGATE
19
WINGATE & FINCHLEY
4
-
-
-
-
17:00
Sched
IPD
POTTERS BAR TOWN
14
AFC HORNCHURCH
1
-
-
-
-
17:00
Sched
MEIS
FCI LEVADIA
1
PARNU JK VAPRUS
10
-
-
-
-
17:00
Sched
KLW
ALAND UNITED (W)
9
ILVES (W)
3
-
-
-
-
17:00
Sched
RN
GREIFSWALDER SV
3
BSG CHEMIE LEIPZIG
8
-
-
-
-
17:00
Sched
BD
HK KOPAVOGUR
11
FH HAFNARFJORDUR
7
-
-
-
-
17:00
Sched
ISLF
FC GOA
CHENNAIYIN FC
-
-
-
-
17:00
Sched
LHCG
MACCABI TEL AVIV
1
HAPOEL HAIFA
4
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
KAIRAT ALMATY
1
AKTOBE
4
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
BREGALNICA STIP
11
FK RABOTNICKI
8
-
-
-
-
17:00
Sched
PCGr
CLIFTONVILLE FC
3
GLENTORAN FC
5
-
-
-
-
17:00
Sched
PCGr
COLERAINE FC
6
CRUSADERS FC
4
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
BALLYMENA UNITED
5
NEWRY CITY FC
6
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
CARRICK RANGERS
1
LOUGHGALL
2
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
DUNGANNON SWIFTS
3
GLENAVON FC
4
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
EGERSUNDS
6
AALESUND
8
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
LEVANGER
1
KONGSVINGER
5
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
RANHEIM
10
ASANE
13
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
RAUFOSS
15
BRYNE
11
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
SOGNDAL
4
MOSS
3
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
START
16
SANDNES ULF
12
-
-
-
-
17:00
Sched
2DA1
FLEKKEROY
7
KVIK HALDEN
13
-
-
-
-
17:00
Sched
3DA2
FRAM LARVIK
13
VIDAR
7
-
-
-
-
17:00
Sched
3DA2
MADLA
6
PORS GRENLAND
1
-
-
-
-
17:00
Sched
3DA2
SANDEFJORD 2
8
BRODD
4
-
-
-
-
17:00
Sched
3DA6
HAMARKAMERATENE 2
8
INNSTRANDENS
7
-
-
-
-
17:00
Sched
L3PG
ACADEMICA
5
LUSITANIA LOUROSA
3
-
-
-
-
17:00
Sched
FL
ALANIA VLADIKAVKAZ
8
VOLGAR ASTRAKHAN
18
-
-
-
-
17:00
Sched
FL
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
13
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
14
-
-
-
-
17:00
Sched
FL
SHINNIK YAROSLAVL
12
FK MAKHACHKALA
2
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDA
MUROM
9
CHELYABINSK
6
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDB
FC ROSTOV II
2
RUBIN YALTA
1
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
ARBROATH
10
MORTON
7
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
DUNDEE UTD
1
AYR UTD
6
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
DUNFERMLINE
5
QUEENS PARK
9
-
-
-
-
17:00
Sched
CHAM
PARTICK
3
AIRDRIEONIANS
4
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
EDINBURGH CITY
10
ANNAN ATHLETIC
8
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
FALKIRK
1
KELTY HEARTS
6
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
MONTROSE
4
HAMILTON ACADEMICAL
2
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
STIRLING ALBION
9
QUEEN OF THE SOUTH
7
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
BONNYRIGG ROSE ATHLETIC
8
SPARTANS
4
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
CLYDE
10
STENHOUSEMUIR
1
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
ELGIN CITY
6
PETERHEAD
2
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
FORFAR ATHLETIC
7
EAST FIFE
5
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
STRANRAER
9
DUMBARTON
3
-
-
-
-
17:00
Sched
PF1
REAL SOCIEDAD B
10
FUENLABRADA
12
-
-
-
-
17:00
Sched
SF1
OVIEDO B
15
COMPOSTELA
8
-
-
-
-
17:00
Sched
LFW
SPORTING HUELVA (W)
16
EIBAR (W)
11
-
-
-
-
17:00
Sched
EN
KARLSTAD BK
10
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
4
-
-
-
-
17:00
Sched
EN
SOLLENTUNA FK
15
FBK KARLSTAD
5
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
ESKILSMINNE IF
3
JONKOPINGS SODRA
10
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
LUNDS BK
4
FC TROLLHATTAN
14
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
OSKARSHAMNS AIK
5
TORSLANDA IK
16
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
YOUNG AFRICANS
1
SIMBA SC
3
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
HATTA SC
14
EMIRATES CLUB
13
-
-
-
-
17:15
Sched
SB
CATANZARO
5
CREMONESE
4
-
-
-
-
17:15
Sched
SB
LECCO
20
VENEZIA
3
-
-
-
-
17:15
Sched
SB
SPEZIA
16
SAMPDORIA
8
-
-
-
-
17:15
Sched
SB
SUDTIROL
11
CITTADELLA
10
-
-
-
-
17:15
Sched
SAFC
FIORENTINA (W)
3
AS ROMA (W)
1
-
-
-
-
17:15
Sched
LALI
RAYO VALLECANO
16
OSASUNA
11
-
-
-
-
17:15
Sched
LALI
RACING SANTANDER
9
LEVANTE
11
-
-
-
-
17:15
Sched
LALI
VILLARREAL B
22
RACING DE FERROL
7
-
-
-
-
17:30
Sched
3L
FC INGOLSTADT 04
10
MSV DUISBURG
18
-
-
-
-
17:30
Sched
ED
ADO DEN HAAG
6
FC EINDHOVEN
15
-
-
-
-
17:30
Sched
EVW
PSV (W)
3
HEERENVEEN (W)
10
-
-
-
-
17:30
Sched
LP
MOREIRENSE
7
GIL VICENTE
14
-
-
-
-
17:30
Sched
LP2
SANTA CLARA
1
TONDELA
5
-
-
-
-
17:30
Sched
SRGr
U CRAIOVA 1948
10
DINAMO BUCURESTI
7
-
-
-
-
17:30
Sched
2L
FC TATRAN PRESOV
2
MSK POVAZSKA BYSTRICA
5
-
-
-
-
17:30
Sched
2L
HFC HUMENNE
4
FC PETRZALKA 1898
3
-
-
-
-
17:30
Sched
2L
OFK MALZENICA
14
DOLNY KUBIN
15
-
-
-
-
17:30
Sched
2L
TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS
9
PUCHOV
6
-
-
-
-
17:45
Sched
FPL
HEBAR PAZARDZHIK
12
LUDOGORETS
1
-
-
-
-
17:45
Sched
TW
KOLBOTN (W)
10
ROSENBORG (W)
1
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
PARADOU AC
6
MCE BAYADH
10
-
-
-
-
18:00
Sched
BRGr
AUSTRIA VIENNA
1
WSG SWAROVSKI TIROL
4
-
-
-
-
18:00
Sched
BRGr
SCR ALTACH
3
FC BW LINZ
5
-
-
-
-
18:00
Sched
BRGr
WOLFSBERGER AC
2
AUSTRIA LUSTENAU
6
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
ZIRA
4
NEFTCHI BAKU
3
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
SLAVIA MOZYR
1
DINAMO BREST
3
-
-
-
-
18:00
Sched
HNL
NK OSIJEK
4
ISTRA 1961
9
-
-
-
-
18:00
Sched
FNL
FK PRIBRAM
8
TABORSKO
3
-
-
-
-
18:00
Sched
FNL
LISEN
6
SIGMA OLOMOUC B
4
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
NANTES
14
RENNES
10
-
-
-
-
18:00
Sched
EL
SAMGURALI TSKHALTUBO
9
DINAMO TBILISI
5
-
-
-
-
18:00
Sched
RN
FC KILIA KIEL
17
HAMBURGER SV II
8
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
KARELA
16
ACCRA LIONS
5
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
LEGON CITIES FC
13
HEARTS OF OAK
9
-
-
-
-
18:00
Sched
NI
FERENCVAROSI TC
1
KISVARDA FC
11
-
-
-
-
18:00
Sched
LHCG
BNEI SAKHNIN
6
MACCABI BNEI RAINA
5
-
-
-
-
18:00
Sched
LHRG
MACCABI NETANYA
4
HAPOEL JERUSALEM FC
1
-
-
-
-
18:00
Sched
AL
FA SIAULIAI
8
DAINAVA ALYTUS
4
-
-
-
-
18:00
Sched
SLCG
CSF BALTI
5
PETROCUB
1
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
ABIA WARRIORS
12
BAYELSA UNITED (NGA)
15
-
-
-
-
18:00
Sched
FL
TORPEDO MOSCOW
11
ARSENAL TULA
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-AKHDOUD
17
DHAMK
8
-
-
-
-
18:00
Sched
PSL
SEKHUKHUNE UNITED
4
CAPE TOWN SPURS
16
-
-
-
-
18:00
Sched
PF1
SABADELL
17
UE CORNELLA
16
-
-
-
-
18:00
Sched
SF1
CORUXO
7
DEPORTIVO FABRIL
11
-
-
-
-
18:00
Sched
SF2
SAN JUAN
15
U. MUTILVERA
14
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
VORSKLA POLTAVA
7
KOLOS KOVALIVKA
11
-
-
-
-
18:30
Sched
VEIK
VPS
5
GNISTAN
2
-
-
-
-
18:30
Sched
SLRG
OFI
4
VOLOS NPS
5
-
-
-
-
18:30
Sched
EKST
RUCH CHORZOW
18
WIDZEW LODZ
8
-
-
-
-
18:30
Sched
IL
GORNIK LECZNA
5
LECHIA GDANSK
1
-
-
-
-
18:30
Sched
IL
SANDECJA NOWY SACZ
18
HUTNIK NOWA HUTA
10
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
ALUMINIJ
10
-
-
-
-
18:30
Sched
PSL
ORLANDO PIRATES
3
AMAZULU
12
-
-
-
-
18:30
Sched
ALLS
MALMO FF
1
VASTERAS FK
15
-
-
-
-
19:00
Sched
KS
PARTIZANI
3
DINAMO TIRANA
5
-
-
-
-
19:00
Sched
KS
TEUTA DURRES
8
VLLAZNIA
2
-
-
-
-
19:00
Sched
1DRP
A.E. ZAKAKIOU
8
KARMIOTISSA POLEMIDION
5
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
TEPLICE
10
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
15
-
-
-
-
19:00
Sched
SA
EMPOLI
16
NAPOLI
8
-
-
-
-
19:00
Sched
ND
AS JEUNESSE ESCH
5
MARISCA MIERSCH
13
-
-
-
-
19:00
Sched
ND
FC DIFFERDANGE 03
1
SWIFT HESPERANGE
3
-
-
-
-
19:00
Sched
ND
MONDERCANGE
16
PROGRES NIEDERKORN
4
-
-
-
-
19:00
Sched
ND
US MONDORF-LES-BAINS
9
UNION TITUS PETANGE
7
-
-
-
-
19:00
Sched
BP
ITTIHAD TANGER
12
FUS RABAT
4
-
-
-
-
19:00
Sched
TD
DE TREFFERS
2
LISSE
18
-
-
-
-
19:00
Sched
1D
LYN
7
VALERENGA
9
-
-
-
-
19:00
Sched
3DA6
FYLLINGSDALEN
14
MJOLNER
10
-
-
-
-
19:00
Sched
L3PG
ALVERCA
1
FELGUEIRAS 1932
4
-
-
-
-
19:00
Sched
SLCG
CRVENA ZVEZDA
1
FK PARTIZAN
2
-
-
-
-
19:00
Sched
SLCG
DUNAJSKA STREDA
4
MFK RUZOMBEROK
5
-
-
-
-
19:00
Sched
SLRG
FC VION ZLATE MORAVCE
6
DUKLA BANSKA BYSTRICA
1
-
-
-
-
19:00
Sched
SLRG
ZEMPLIN MICHALOVCE
5
MFK SKALICA
3
-
-
-
-
19:00
Sched
PF1
TERUEL
18
SESTAO RIVER
14
-
-
-
-
19:00
Sched
PF2
ALGECIRAS
11
ANTEQUERA CF
8
-
-
-
-
19:00
Sched
SF3
LA NUCIA
18
CE MANRESA
17
-
-
-
-
19:00
Sched
SF5
GUADALAJARA
9
VILLANOVENSE
12
-
-
-
-
19:00
Sched
LFW
MADRID CFF (W)
4
ATHLETIC BILBAO (W)
6
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
SERVETTE FC
3
GRASSHOPPER-CLUB
11
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
YVERDON-SPORT FC
10
FC STADE LS OUCHY
12
-
-
-
-
19:00
Sched
CL
FC VADUZ
7
FC WIL 1900
6
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
KAYSERISPOR
14
TRABZONSPOR
3
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
SAMSUNSPOR
12
ADANA DEMIRSPOR
11
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
EYUPSPOR
1
BOLUSPOR
7
-
-
-
-
19:15
Sched
FDAP
KVC WESTERLO
9
STANDARD LIEGE
7
-
-
-
-
19:15
Sched
CHAM
QPR
19
PRESTON
10
-
-
-
-
19:15
Sched
FC
MANCHESTER CITY
CHELSEA
-
-
-
-
19:15
Sched
BD
KR REYKJAVIK
2
FRAM REYKJAVIK
6
-
-
-
-
19:30
Sched
PB
MAGALLANES
5
SAN MARCOS DE ARICA
12
-
-
-
-
19:30
Sched
1DRP
APOLLON LIMASSOL
1
AEL LIMASSOL
2
-
-
-
-
19:30
Sched
BUND
UNION BERLIN
13
BAYERN MUNICH
2
-
-
-
-
19:30
Sched
SLRG
ASTERAS TRIPOLIS
1
PANETOLIKOS
6
-
-
-
-
19:30
Sched
SLRG
ATROMITOS ATHINON
2
KIFISIA
7
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
ATALANTA (U23)
5
PRO SESTO
19
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
FIORENZUOLA
18
PADOVA
2
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
L. R. VICENZA
3
TRENTO
8
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
LEGNAGO SALUS
6
ALESSANDRIA
20
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
LUMEZZANE
10
MANTOVA
1
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
PERGOLETTESE
16
ALBINOLEFFE
13
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
PRO PATRIA
11
VIRTUS VERONA
14
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
PRO VERCELLI
9
ARZIGNANO VALCHIAMPO
15
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
RENATE
12
GIANA ERMINIO
7
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
TRIESTINA
4
NOVARA
17
-
-
-
-
19:30
Sched
PL
CSKA MOSCOW
4
AKHMAT GROZNY
15
-
-
-
-
19:30
Sched
LO
COVE RANGERS
5
ALLOA ATHLETIC
3
-
-
-
-
19:30
Sched
LALI
VALENCIA
7
BETIS
8
-
-
-
-
19:30
Sched
LALI
ELCHE
8
SPORTING GIJON
5
-
-
-
-
19:30
Sched
PL
AL-WAHDA SCC
4
AJMAN
12
-
-
-
-
19:35
Sched
PN
ATLANTA
25
ALMAGRO
31
-
-
-
-
19:45
Sched
ED
MVV
8
WILLEM II
1
-
-
-
-
20:00
Sched
FS
LYON (W)
PARIS SAINT GERMAIN (W)
-
-
-
-
20:00
Sched
KLW
PK KESKI-UUSIMAA
6
JYPK (W)
10
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
AJACCIO
12
CAEN
6
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
AMIENS
10
DUNKERQUE
16
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
ANGERS
2
ESTAC TROYES
17
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
ANNECY
15
GRENOBLE FOOT 38
11
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
CONCARNEAU
18
QUEVILLY
19
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
GUINGAMP
8
BASTIA
14
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
PARIS FC
4
VALENCIENNES
20
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
PAU
9
LAVAL
5
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
ST ETIENNE
3
BORDEAUX
13
-
-
-
-
20:00
Sched
EL
KOLKHETI POTI
7
DINAMO BATUMI
2
-
-
-
-
20:00
Sched
LHCG
MACCABI HAIFA
2
HAPOEL BEER SHEVA
3
-
-
-
-
20:00
Sched
LHRG
MACCABI PETAH TIKVA
3
HAPOEL TEL AVIV
6
-
-
-
-
20:00
Sched
LP
BOAVISTA
12
ESTRELA DA AMADORA
15
-
-
-
-
20:00
Sched
PF1
DEPORTIVO LA CORUNA
1
CULTURAL LEONESA
6
-
-
-
-
20:00
Sched
SF2
REAL SOCIEDAD C
7
ATHLETIC BILBAO B
1
-
-
-
-
20:00
Sched
NW
WASHINGTON SPIRIT (W)
3
GOTHAM FC (W)
7
-
-
-
-
20:10
Sched
HNL
NK SLAVEN BELUPO
8
HNK HAJDUK SPLIT
3
-
-
-
-
20:15
Sched
FPL
LEVSKI SOFIA
5
BEROE
11
-
-
-
-
20:30
Sched
PL
KI KLAKSVIK
5
B68 TOFTIR
9
-
-
-
-
20:30
Sched
NI
DIOSGYORI VTK
7
DEBRECENI VSC
5
-
-
-
-
20:30
Sched
SCGr
FCSB
1
RAPID BUCURESTI
5
-
-
-
-
21:00
Sched
PN
ESTUDIANTES B.A.
12
ALL BOYS
10
-
-
-
-
21:00
Sched
FDAP
GENT
1
KV MECHELEN
2
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
ATLETICO OTTAWA
3
CAVALRY FC
5
-
-
-
-
21:00
Sched
BP
MOULOUDIA OUJDA
15
CHABAB MOHAMMEDIA
14
-
-
-
-
21:00
Sched
L1A
CULTURAL SANTA ROSA
16
SPORT HUANCAYO
10
-
-
-
-
21:00
Sched
EKST
ZAGLEBIE LUBIN
10
JAGIELLONIA
1
-
-
-
-
21:00
Sched
IL
ODRA OPOLE
9
CHROBRY GLOGOW
12
-
-
-
-
21:00
Sched
L3PG
VARZIM
6
ATLETICO
8
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-ETTIFAQ
7
AL-WEHDA CLUB
12
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-HAZEM
18
AL-ITTIHAD JEDDAH
5
-
-
-
-
21:00
Sched
PSL
SUPERSPORT UNITED
5
CHIPPA UNITED
10
-
-
-
-
21:00
Sched
PF1
RAYO MAJADAHONDA
20
TARAZONA
11
-
-
-
-
21:00
Sched
PF2
ATLETICO SANLUQUENO
15
RECREATIVO HUELVA
6
-
-
-
-
21:00
Sched
PF2
REAL MADRID CASTILLA
13
ALCOYANO
9
-
-
-
-
21:00
Sched
SF3
ALZIRA
12
VALENCIA MESTALLA
9
-
-
-
-
21:00
Sched
PDA
BOSTON RIVER
5
PENAROL
1
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
DEFENSORES UNIDOS
22
DEFENSORES DE BELGRANO
5
-
-
-
-
21:30
Sched
CDLL
ARGENTINOS JRS
DEFENSA Y JUSTICIA
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
CANUELAS
4
UAI URQUIZA
19
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
DEPORTIVO ARMENIO
7
SPORTIVO ITALIANO
15
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
DEPORTIVO MERLO
9
ACASSUSO
12
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
CHAPECOENSE-SC
8
ITUANO
12
-
-
-
-
21:30
Sched
PL
WOLVERHAMPTON
11
ARSENAL
2
-
-
-
-
21:30
Sched
2B
HAMBURGER SV
4
HOLSTEIN KIEL
1
-
-
-
-
21:30
Sched
FD
LONGFORD TOWN FC
10
CORK CITY
1
-
-
-
-
21:30
Sched
SL
FC LUGANO
2
FC LAUSANNE-SPORT
8
-
-
-
-
21:45
Sched
FDAP
GENK
4
ANDERLECHT
1
-
-
-
-
21:45
Sched
PL
FK SARAJEVO
4
FK BORAC BANJA LUKA
1
-
-
-
-
21:45
Sched
SA
VERONA
17
UDINESE
15
-
-
-
-
22:00
Sched
FS
ESPERANCE ST
MAMELODI SUNDOWNS
-
-
-
-
22:00
Sched
FAZB
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO
8
GUTIERREZ SC
7
-
-
-
-
22:00
Sched
FAZD
BOCA UNIDOS
9
SOL DE AMERICA FORMO
8
-
-
-
-
22:00
Sched
SA
FLUMINENSE
15
VASCO DA GAMA
11
-
-
-
-
22:00
Sched
PD
COBRESAL
15
NUBLENSE (CHI)
11
-
-
-
-
22:00
Sched
PB
DEPORTES TEMUCO
13
SAN LUIS
10
-
-
-
-
22:00
Sched
PBA
VALLEDUPAR
10
BOGOTA FC
15
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
LENS
6
CLERMONT FOOT 63
18
-
-
-
-
22:00
Sched
ED
GRONINGEN
3
CAMBUUR
12
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
GIRONA
3
CADIZ
18
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
HUESCA
13
ZARAGOZA
14
-
-
-
-
22:00
Sched
ULO
UNION OMAHA
5
CHARLOTTE INDEPENDENCE
6
-
-
-
-
22:30
Sched
SB
SANTOS
16
PAYSANDU
14
-
-
-
-
22:30
Sched
LP
SC BRAGA
4
VIZELA
18
-
-
-
-
23:00
Sched
SB
AMAZONAS FC
5
SPORT RECIFE
17
-
-
-
-
23:00
Sched
SC
REMO
15
VOLTA REDONDA
19
-
-
-
-
23:00
Sched
SC
TOMBENSE
18
SAO JOSE-RS
8
-
-
-
-
23:00
Sched
PBA
LEONES FC
12
REAL CARTAGENA
4
-
-
-
-
23:00
Sched
BP
WYDAD A.C. CASABLANCA
5
HASSANIA AGADIR
11
-
-
-
-
23:00
Sched
UC
DETROIT CITY FC
5
OAKLAND ROOTS
14
-
-
-
-
23:00
Sched
UC
LOUDOUN UNITED
15
LOUISVILLE CITY FC
4
-
-
-
-
23:00
Sched
MNP
LOS ANGELES GALAXY 2
2
SPORTING KANSAS CITY 2
7
-
-
-
-
23:05
Sched
PBMA
CLUB COMUNICACIONES
14
ARGENTINO DE MERLO
20
-
-
-
-
23:30
Sched
PBA
ATLETICO CALI
16
QUINDIO
8
-
-
-
-
23:30
Sched
PBA
HUILA
1
BARRANQUILLA
9
-
-
-
-
23:30
Sched
L1A
ASOCIACION DEPORTIVA TARMA
8
CESAR VALLEJO
15
-
-
-
-
23:30
Sched
L1A
CARLOS A. MANNUCCI
17
UTC
11
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top