Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
Weekend Football @bet365. Join here!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
05/04 FRI
06/04 SAT
07/04 SUN
08/04 MON
09/04 TUE
10/04 WED
11/04 THU
12/04 FRI
13/04 SAT
14/04 SUN
15/04 MON
16/04 TUE
17/04 WED
18/04 THU
TODAY
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Friday, April 19 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
14:34:11
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
15:00
Sched
SL
ZHEJIANG GREENTOWN
10
TIANJIN TEDA
5
-
-
-
-
15:00
Sched
UYLF
OLYMPIACOS PIRAEUS (U19)
NANTES (U19)
-
-
-
-
15:00
Sched
TL
PORT FC
3
CHIANGRAI UNITED
11
-
-
-
-
15:30
Sched
PL
TURAN TOVUZ
6
SUMQAYIT
4
-
-
-
-
15:30
Sched
D1FW
PARIS FC (W)
3
ST ETIENNE (W)
7
-
-
-
-
16:00
Sched
KS
FK KUKESI
10
SKENDERBEU KORCE
6
-
-
-
-
16:00
Sched
KS
KF ERZENI
9
TIRANA
5
-
-
-
-
16:00
Sched
PGPL
NASSAJI MAZANDARAN
15
TRACTOR SC
4
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
BNEI YEHUDA TEL AVIV
1
HAPOEL NOF HAGALIL
5
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
2
HAPOEL UMM AL-FAHM
7
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
IRONI TIBERIAS
3
HAPOEL R. H. I. NIR
6
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
MACCABI KABILIO JAFFA
4
MACCABI HERZLIYA
8
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL AKKO
1
SEKTZIA NES TZIONA
5
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL RAMAT GAN
4
IHUD BNEI SHFARAM
8
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL RISHON LEZION
3
HAPOEL KFAR-SABA
6
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
KAFR QASIM
2
HAPOEL AFULA
7
-
-
-
-
16:30
Sched
SLDB
AMKAR
4
SOKOL KAZAN
5
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
FC SMORGON
10
FC GOMEL
7
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
GOSK GABELA
8
FK TUZLA CITY
9
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
BALADIYYAT AL-MEHALLA
15
AL MOKAWLOON
17
-
-
-
-
17:00
Sched
ISLF
ODISHA FC
KERALA BLASTERS
-
-
-
-
17:30
Sched
FPL
BOTEV VRATSA
15
ETAR VELIKO TARNOVO
16
-
-
-
-
17:30
Sched
PGPL
ESTEGHLAL FC
2
SHAMS AZAR QAZVIN
7
-
-
-
-
17:30
Sched
SRGr
AFC HERMANNSTADT
1
FC BOTOSANI
9
-
-
-
-
17:40
Sched
PGPL
FOOLAD FC
13
MES RAFSANJAN
10
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
ES SETIF
5
JS SAOURA
9
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
NC MAGRA
12
MC ALGER
1
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
US SOUF
16
ASO CHLEF
13
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
USM KHENCHELA
11
CS CONSTANTINE
2
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
FC NOAH
2
BKMA
10
-
-
-
-
18:00
Sched
VEIK
INTER TURKU
9
KUPS
2
-
-
-
-
18:00
Sched
VEIK
SJK
4
ILVES
10
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
HEARTLAND
19
SHOOTING STARS
5
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-NASSR RIYADH
2
AL-FAYHA
10
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-RIYADH
14
AL-TAEE
17
-
-
-
-
18:30
Sched
YKKO
KAPA
8
SALPA
9
-
-
-
-
18:30
Sched
KLW
PK-35 (W)
7
PK-35 VANTAA (W)
6
-
-
-
-
18:30
Sched
SLRG
AS TRENCIN
2
FK KOSICE
4
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
POSUSJE
5
ZELJEZNICAR SARAJEVO
10
-
-
-
-
19:00
Sched
1DRP
DOXA KATOKOPIAS
6
NEA SALAMIS
4
-
-
-
-
19:00
Sched
1DRP
OTHELLOS ATHIENOU
7
ETHNIKOS ACHNAS
3
-
-
-
-
19:00
Sched
UYLF
FC PORTO (U19)
AC MILAN (U19)
-
-
-
-
19:00
Sched
EL
TELAVI
6
FC SABURTALO
1
-
-
-
-
19:00
Sched
2DA2
SKEID
3
KJELSAS
4
-
-
-
-
19:00
Sched
3DA4
TRYGG-LADE
3
MOSJOEN
14
-
-
-
-
19:00
Sched
TW
LYN (W)
8
LILLESTROM (W)
4
-
-
-
-
19:00
Sched
EKST
KORONA KIELCE
16
RADOMIAK RADOM
10
-
-
-
-
19:00
Sched
IL
POLONIA WARSZAWA
15
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
18
-
-
-
-
19:00
Sched
IL
STAL RZESZOW
11
PODBESKIDZIE
17
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
KRASNODAR
2
FAKEL VORONEZH
11
-
-
-
-
19:00
Sched
2L
FK POHRONIE D. ZDANA
11
SLOVAN BRATISLAVA B
13
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
ADMIRA WACKER
5
KAPFENBERGER SV
12
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
FIRST VIENNA FC 1894
9
SV LAFNITZ
10
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
LEOBEN
3
FC LIEFERING
8
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SKU AMSTETTEN
16
STURM GRAZ (AM)
15
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SV HORN
7
RIED
2
-
-
-
-
19:30
Sched
PL
BATE BORISOV
11
FC DNEPR MOGILEV
9
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
FC NURNBERG
11
SC PADERBORN 07
9
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
SV ELVERSBERG
10
FC SCHALKE 04
12
-
-
-
-
19:30
Sched
RB
WACKER BURGHAUSEN
11
SPVGG BAYREUTH
12
-
-
-
-
19:30
Sched
FW
RB LEIPZIG
9
BAYER LEVERKUSEN (W)
5
-
-
-
-
19:30
Sched
SA
GENOA
12
LAZIO
7
-
-
-
-
19:30
Sched
PDA
RACING MONTEVIDEO
7
CA CERRO
12
-
-
-
-
20:00
Sched
L1
CR BELOUIZDAD
3
US BISKRA
7
-
-
-
-
20:00
Sched
FPL
LEVSKI KRUMOVGRAD
7
SLAVIA SOFIA
10
-
-
-
-
20:00
Sched
SRGr
RANDERS FC
1
ODENSE
3
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
AC HORSENS
2
FC HELSINGOR
6
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
B93 COPENHAGEN
3
NAESTVED
5
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
HILLEROD FODBOLD
1
HB KOGE
4
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
ROSKILDE
2
AB GLADSAXE
6
-
-
-
-
20:00
Sched
2DRG
FREMAD AMAGER
1
FA 2000
4
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
HB TORSHAVN
2
EB-STREYMUR
7
-
-
-
-
20:00
Sched
3L
SV SANDHAUSEN
6
ARMINIA BIELEFELD
15
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
FC WURZBURGER KICKERS
1
FC SCHWEINFURT 05
10
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
TSV BUCHBACH
18
FC MEMMINGEN
17
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
14
FC AUGSBURG II
7
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
BFC DYNAMO
3
ROT-WEISS ERFURT
13
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
FSV 63 LUCKENWALDE
12
VIKTORIA BERLIN
4
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
LOKOMOTIVE LEIPZIG
11
HANSA ROSTOCK II
17
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
SV MEPPEN
2
SPELLE-VENHAUS
18
-
-
-
-
20:00
Sched
IL
SKRA CZESTOCHOWA
12
POGON SIEDLCE
1
-
-
-
-
20:00
Sched
LP2
FEIRENSE
16
LEIXOES
14
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
IFK STOCKSUND
12
VASALUNDS IF
4
-
-
-
-
20:00
Sched
ES
ARIANA FC
3
ANGELHOLMS FF
6
-
-
-
-
20:00
Sched
DW
IFK NORRKOEPING (W)
9
DJURGARDENS IF (W)
3
-
-
-
-
20:00
Sched
EW
UMEA IK (W)
2
SUNNANA (W)
14
-
-
-
-
20:00
Sched
SL
BESIKTAS
4
ANKARAGUCU
13
-
-
-
-
20:00
Sched
1L
ALTAY
17
MANISA FK
14
-
-
-
-
20:30
Sched
BCGr
STURM GRAZ
2
RAPID VIENNA
4
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
AVRANCHES
17
CHATEAUROUX
11
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
EPINAL
16
VERSAILLES
9
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
GOAL FC
15
MARIGNANE GIGNAC FC
13
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
LE MANS
5
VILLEFRANCHE
12
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
MARTIGUES
3
CHOLET
18
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
ORLEANS
10
NIMES
14
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
RED STAR FC 93
1
DIJON
7
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
ROUEN
6
NANCY
4
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
FC SCHALKE 04 II
5
ROT-WEISS OBERHAUSEN
10
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
SV RODINGHAUSEN
6
SV LIPPSTADT 08
15
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
BLAU-WEISS LOHNE
11
TEUTONIA OTTENSEN
6
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
SSV JEDDELOH
15
BREMER SV
14
-
-
-
-
20:30
Sched
SCGr
FCV FARUL CONSTANTA
4
CFR 1907 CLUJ
2
-
-
-
-
20:30
Sched
CL
AC BELLINZONA
9
FC BADEN
10
-
-
-
-
20:30
Sched
CL
FC SCHAFFHAUSEN
8
NEUCHATEL XAMAX FC
3
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
BEERSCHOT
1
PATRO MAASMECHELEN
6
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
FRANCS BORAINS
13
FC DENDER
2
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
LOMMEL UNITED
4
SK BEVEREN
8
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
OOSTENDE
14
STANDARD LIEGE (U23)
16
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
R.FC. LIEGE
7
GENK (U23)
9
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
RFC SERAING
15
DEINZE
3
-
-
-
-
21:00
Sched
FDB
ZULTE-WAREGEM
5
LIERSE KEMPENZONEN
10
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
VELEZ MOSTAR
3
FK ZVIJEZDA 09
12
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
NEWCASTLE (U21)
24
LEEDS (U21)
25
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
NOTTINGHAM FOREST (U21)
16
ASTON VILLA (U21)
18
-
-
-
-
21:00
Sched
WW
BRIGHTON (W)
8
EVERTON (W)
10
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DEN BOSCH
19
NAC BREDA
7
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DORDRECHT
4
TOP OSS
17
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
HELMOND SPORT
13
JONG AJAX
14
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
RODA
2
DE GRAAFSCHAP
6
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
TELSTAR
16
EMMEN
12
-
-
-
-
21:00
Sched
FL
RODINA
5
KHIMKI
3
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC AARAU
6
FC THUN
2
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC SION
1
FC STADE NYONNAIS
4
-
-
-
-
21:30
Sched
2L
SW BREGENZ
11
FLORIDSDORFER AC
4
-
-
-
-
21:30
Sched
BUND
EINTRACHT FRANKFURT
6
FC AUGSBURG
7
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
PALERMO
6
PARMA
1
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
REGGIANA
12
COSENZA
15
-
-
-
-
21:30
Sched
EKST
RAKOW CZESTOCHOWA
5
GORNIK ZABRZE
7
-
-
-
-
21:30
Sched
IL
ZNICZ PRUSZKOW
13
WISLA KRAKOW
7
-
-
-
-
21:30
Sched
IL
POLONIA BYTOM
6
KKS 1925 KALISZ
2
-
-
-
-
21:30
Sched
LALI
TENERIFE
12
LEGANES
1
-
-
-
-
21:30
Sched
PDA
LIVERPOOL MONTEVIDEO
9
DEFENSOR SPORTING
5
-
-
-
-
21:45
Sched
SA
CAGLIARI
14
JUVENTUS
3
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
BOHEMIANS
3
DROGHEDA UNITED
9
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DERRY CITY
2
SHAMROCK ROVERS
4
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
GALWAY UNITED
8
SHELBOURNE
1
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
SLIGO ROVERS
6
DUNDALK
10
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
ST. PATRICKS ATHLETIC
5
WATERFORD FC
7
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
BRAY WANDERERS
5
TREATY UNITED
6
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
COBH RAMBLERS
9
FINN HARPS
2
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
KERRY
8
ATHLONE TOWN
7
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
WEXFORD FC
4
UCD
3
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
INVERNESS CT
8
RAITH ROVERS
2
-
-
-
-
22:00
Sched
SAS
DELFIN SC
15
MACARA
7
-
-
-
-
22:00
Sched
LO
OXFORD UNITED
6
STEVENAGE
9
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
NICE
5
LORIENT
16
-
-
-
-
22:00
Sched
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
16
OLYMPIQUE SAFI
6
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
ATHLETIC BILBAO
5
GRANADA CF
19
-
-
-
-
22:15
Sched
BD
STJARNAN
11
VALUR REYKJAVIK
4
-
-
-
-
22:15
Sched
LP
RIO AVE
11
AROUCA
7
-
-
-
-
23:00
Sched
L1A
UNION COMERCIO
18
UNIVERSITARIO
2
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top