Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Europa League
UEFA Europa League: Semi-Finals LIVE @bet365!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
19/04 FRI
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
TODAY
04/05 SAT
05/05 SUN
06/05 MON
07/05 TUE
08/05 WED
09/05 THU
10/05 FRI
11/05 SAT
12/05 SUN
13/05 MON
14/05 TUE
15/05 WED
16/05 THU
17/05 FRI
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Friday, May 03 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
03:58:37
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
22:00
FTR
NLCG
MANCHESTER 62
6
ST JOSEPHS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
22:00
FTR
CQ
DERGVIEW
ARMAGH CITY
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
PCA
DEPORTIVO PARAGUAYO
21
DEPORTIVO ESPANOL
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
FAD
SPORTING CHARLEROI (U23)
3
THES SPORT
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
YVERDON II
4
FC SION II
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:45
FTR
PL
AL-AQABA
5
SHABAB AL ORDON
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RM
DEUTSCHLANDSBERGER
11
GLEICHENBERG
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
FAVORITNER AC
13
SC WIENER VIKTORIA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
KREMSER SC
4
SCU ARDAGGER
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
SV OBERWART
10
SG TRAISKIRCHEN
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
TEAM WIENER LINIEN
11
ASV DRASSBURG
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
WIENER SPORTKLUB
7
RAPID VIENNA (AM)
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
TASMANIA BERLIN
5
TSG NEUSTRELITZ
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OB
FC OBERNEULAND
4
BTS NEUSTADT
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
2DNG
VANERSBORGS FK
3
AHLAFORS IF
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
FTR
2DNG
HERRESTADS AIF
7
VANERSBORGS IF
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
SC WEIZ
9
RIED (AM)
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
SV ALLERHEILIGEN
13
SK VORWARTS STEYR
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
UNION GURTEN
4
SV WALLERN
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
UNION VB VOCKLAMARKT
12
ASK VOITSBERG
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
WSC HERTHA
3
FC JUNIORS OO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RE
NEUSIEDL-SEE
12
MARCHFELD DONAUAUEN
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
DRGr
B 1908
5
NAESTVED II
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
DRGr
VB 1968
10
AB TARNBY
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBN
DJK AMMERTHAL
12
SC ELTERSDORF
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBN
SC FEUCHT
19
TSV NEUDROSSENFELD
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBS
SV ERLBACH
3
TSV 1860 MUNICH II
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
ON
VFB AUERBACH
5
SV 09 ARNSTADT
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OB
FC NOETTINGEN
5
FC DENZLINGEN
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
SPORTFREUNDE LOTTE
1
PREUSSEN MUNSTER II
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
PL
GZIRA UNITED
9
FLORIANA FC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
PL
MARSAXLOKK FC
4
BALZAN FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
PL
MOSTA FC
11
NAXXAR LIONS
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
PL
ST LUCIA
10
BIRKIRKARA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DSG
FBK BALKAN
8
IF LOEDDE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DSG
IFK HASSLEHOLM
12
HASSLEHOLMS IF
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DSG
RAPPE GOIF
14
NOSABY IF
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DSS
SMEDBY AIS
13
MJOELBY AI-FF
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:45
FTR
OB
FC BREMERHAVEN
3
SG AUMUND-VEGESACK
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
DPGr
BRONSHOJ
3
GLOSTRUP
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
DPGr
GOERSLEV IF
5
HORSHOLM-USSEROD IK
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
DPGr
AARHUS FREMAD 2
10
KJELLERUP
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
OW
FC GIEVENBECK
5
SPVGG VREDEN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PL
AL KHALIDIYAH
1
RIFFA SC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PL
EAST RIFFA CLUB
8
AL-HALA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PL
SITRA
7
AL-SHABAB MANAMA
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
1D
DINAMO MINSK RESERVES
11
FC OSTROVETS
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
DPGr
TARNBY FF
6
FREDERIKSSUND
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
ON
VFL HALLE 96
13
UNION SANDERSDORF
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PLCG
AL-QADSIA
3
AL-NASR SC
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
1D
FK GARLIAVA
13
NEVEZIS KEDAINIAI
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
FTR
FS
JAPAN (U23)
UZBEKISTAN (U23)
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
FTR
2D
TRIGLAV KRANJ
6
NK NAFTA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
L1
ASO CHLEF
11
USM KHENCHELA
12
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
BEN AKNOUN
14
US BISKRA
9
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
CS CONSTANTINE
2
CR BELOUIZDAD
3
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
JS SAOURA
8
PARADOU AC
5
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
MC ALGER
1
USM ALGER
6
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
MC ORAN
15
ES SETIF
4
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
MCE BAYADH
10
JS KABYLIE
7
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
US SOUF
16
NC MAGRA
13
-
-
-
-
18:00
FTR
1D
FC ORSHA
16
FC BARANOVICHI
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
AL-KAHRABA
12
AL SHORTA
1
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
AL-MINAA
13
AL-NAFT
8
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
AL-NAJAF
5
TALABA
11
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
NAFT AL-JANOOB
17
NAFT AL-WASAT
20
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
NEWROZ
7
AL-QASIM SC
18
-
-
-
-
18:00
FTR
PL
AL-AHLI AMMAN
11
AL-HUSSEIN SC
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1D
FK MINIJA
11
FK NEPTUNAS KLAIPEDA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1D
FK PANEVEZYS B
8
FK ATMOSFERA
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1D
FC LIDA
2
FC MOLODECHNO
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
LU
FC MIDTJYLLAND (U19)
1
AARHUS (U19)
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
1D
LOKOMOTIV GOMEL
15
SHAKHTER SOLIG. RESERVES
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:50
FTR
PN
VUKOVAR 91
3
SESVETE
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
NORT
GARUDA FC
8
MINDIL ACES
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
VICT
ALTONA MAGIC
8
HUME CITY
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
1DRG
KREMEN KREMENCHUG
10
FC PODILLYA KHMELNYTSKYI
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
SOUT
CAMPBELLTOWN CITY
5
ADELAIDE RAIDERS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
NSWP
NEPEAN FC
16
BANKSTOWN BERRIES FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
1DCG
AHROBIZNES VOLOCHYSK
9
LIVYI BEREG
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:30
FTR
VICT
DANDENONG THUNDER
11
MELBOURNE KNIGHTS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:30
FTR
1DCG
KARPATY LVIV
1
VIKTORIYA MYKOLAIVKA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NORT
CASUARINA FC
6
UNIVERSITY AZZURRI
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
1DRG
FC METALURH ZAPORIZHYA
5
METALIST KHARKIV
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
08:00
FTR
WLW
URAWA (W)
1
CEREZO OSAKA (W)
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
07:00
FTR
WLW
OMIYA ARDIJA VENTUS (W)
6
SENDAI (W)
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
07:00
FTR
WLW
SANFRECCE HIROSHIMA R. (W)
7
NAGANO PARCEIRO (W)
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
03:00
FTR
SB
SAN ANTONIO
5
VARGAS TORRES
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
01:30
Fin
CUP
AGUIA DE MARABA
4
1
SAO PAULO
3
1-2
1-3
-
-
GUSTAVO LUIZ(64)
01:00
Fin
CUP
BOTAFOGO
2
VITORIA
0-0
1-0
-
-
(65)EDUARDO CARLOS
01:00
Fin
CC
HFX WANDERERS
CS SAINT-LAURENT
1-1
2-2
-
3-5
(83)TELFER RYAN
00:00
Fin
PBA
HUILA
1
ORSOMARSO
8
1
0-0
1-0
-
-
(90+7)MEDINA BRAYAN
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top