Sunday, October 02 , 2022       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    06:56:32
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
05:00 2 HF 90' MLS
SAN JOSE EARTHQUAKES
27 4
MINNESOTA UNITED FC
12 3 0-0 2-0 - -
(71)KIKANOVIC BENJAMIN
05:00 2 HF 90' MLS
VANCOUVER WHITECAPS
21
AUSTIN FC
4 2 1-0 2-0 - -
(63)DANIEL CAVALLINI LUCAS
05:00 2 HF 90' USL
OAKLAND ROOTS
16
BIRMINGHAM LEGION
6 1-1 2-1 - -
(85)AZOCAR JUAN
05:00 2 HF 90' USL
ORANGE COUNTY SC
23
SAN DIEGO LOYAL
4 1-1 2-2 - -
(90)ILOSKI BRIAN
05:00 2 HF 90' NWSL
OL REIGN (W)
2
ORLANDO PRIDE (W)
10 3-0 3-0 - -
(31)BALCER BETHANY
05:05 2 HF 88' AP
CRUZ AZUL
10 2
GUADALAJARA-CHIVAS
7 1 1-0 1-1 - -
FLORES SERGIO(68)
05:30 2 HF 56' MLS
LOS ANGELES GALAXY
9 1
REAL SALT LAKE
16 0-1 0-1 - -
CORDOVA SERGIO(25)
05:30 2 HF 61' USL
PHOENIX RISING
20
NEW YORK RED BULLS 2
27 1 2-0 2-0 - -
(Pen23)QUINN AODHAN
05:30 2 HF 62' USL1
CENTRAL VALLEY FUEGO
8
NORTHERN COLORADO HAILSTORM
7 0-0 0-1 - -
                    
07:00 Sched   J2
ROASSO KUMAMOTO
4
BLAUBLITZ AKITA
15 - - - -
07:00 Sched   J3
AZUL CLARO NUMAZU
12
MATSUMOTO YAMAGA
4 - - - -
07:00 Sched   J3
FC IMABARI
6
GAINARE TOTTORI
11 - - - -
07:00 Sched   J3
IWAKI FC
1
KAMATAMARE SANUKI
17 - - - -
07:00 Sched   J3
VANRAURE HACHINOHE
15
EHIME FC
8 - - - -
07:00 Sched   2Gr3/1
SAKHALIN
12
KVANT OBNINSK
11 - - - -
07:30 Sched   KL2
DAEJEON CITIZEN
3
GWANGJU FC
1 - - - -
08:00 Sched   J2
MITO HOLLYHOCK
13
JEF UNITED CHIBA
10 - - - -
08:00 Sched   J2
RENOFA YAMAGUCHI
14
GRULLA MORIOKA
21 - - - -
08:00 Sched   J2
VEGALTA SENDAI
6
TOKYO VERDY
12 - - - -
08:00 Sched   J2
ZWEIGEN KANAZAWA
17
FAGIANO OKAYAMA
3 - - - -
08:00 Sched   J3
FC GIFU
10
FUKUSHIMA UNITED
9 - - - -
08:00 Sched   J3
GIRAVANZ KITAKYUSHU
14
TEGEVAJARO MIYAZAKI
13 - - - -
08:00 Sched   J3
KATALLER TOYAMA
5
SC SAGAMIHARA
16 - - - -
08:00 Sched   K1FGrA
JEJU UNITED FC
5
GANGWON FC
6 - - - -
08:00 Sched   KL3
BUSAN TRANSPORT.CORP
7
ULSAN CITIZEN
15 - - - -
08:00 Sched   KL3
YANGJU CITIZEN FC
8
CHANGWON CITY
2 - - - -
09:00 Sched   KL3
GANGNEUNG CITY FC
12
MOKPO CITY
14 - - - -
10:00 Sched   KL2
GYEONGNAM FC
5
JEONNAM DRAGONS
10 - - - -
10:30 Sched   K1FGrB
SUWON FC
1
SANGJU SANGMU FC
4 - - - -
11:00 Sched   LII
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
7
METALOGLOBUS
20 - - - -
11:00 Sched   LII
FC BRASOV
13
CSM SLATINA
10 - - - -
11:00 Sched   LII
FC POLITEHNICA TIMISOARA
18
CONCORDIA
15 - - - -
11:00 Sched   LII
OTELUL GALATI
3
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
9 - - - -
11:15 Sched   FNL
SLAVIA PRAHA B
15
VYSKOV
3 - - - -
11:30 Sched   2L
FLORIDSDORFER AC
8
FC BW LINZ
10 - - - -
12:00 Sched   L1
PERSIB BANDUNG
8
PERSIJA JAKARTA
6 - - - -
12:00 Sched   PL
FC KYZYL-ZHAR SK
11
KAIRAT ALMATY
6 - - - -
12:00 Sched   PL
TOBOL KOSTANAY
3
SHAKHTER KARAGANDY
5 - - - -
12:00 Sched   2Gr4
TORPEDO MIASS
7
CHELYABINSK
2 - - - -
12:00 Sched   SDR4
SEVILLA ATLETICO
15
ATLETICO SANLUQUENO
9 - - - -
12:30 Sched   SL
ALBIREX NIIGATA (S)
1
HOUGANG UNITED FC
6 - - - -
12:30 Sched   SL
BALESTIER KHALSA FC
7
LION CITY SAILORS
2 - - - -
12:30 Sched   SDR5
MELILLA
2
SOCUELLAMOS
14 - - - -
13:00 Sched   PL
ARSENAL DZERZHINSK
15
FC NEMAN GRODNO
9 - - - -
13:00 Sched   KW
FC THY-THISTED (W)
3
KOLDINGQ (W)
8 - - - -
13:00 Sched   CUP
ACD LAMELAS
CAMACHA
- - - -
13:00 Sched   CUP
GONDOMAR
PENAFIEL
- - - -
13:00 Sched   CUP
S. JOAO VER
ESPERANSA DE LAGOS
- - - -
13:00 Sched   LI
AFC HERMANNSTADT
3
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
7 - - - -
13:00 Sched   2Gr3/1
STROGINO MOSCOW
5
METALLURG LIPETSK
4 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
23:00 FTR   AP2A
MUNICIPAL GARABITO
8
PUERTO GOLFITO
6 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   B
CHACARITAS FC
6
ATLETICO SANTO DOMINGO
10 - - - -
Full Time Result Only
23:00 FTR   SDFS
ACADEMIA ANZOATEGUI
PETARE FC
- - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   SDFS
ANGOSTURA FC
ATLETICO LA CRUZ
- - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   AP2A
AD BARRIO MEXICO
7
AD CARMELITA
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   AP2B
MARINEROS DE PUNTARENAS
2
SAN JOSE FC
7 - - - - Full Time Result Only
(21:00) Post   PD
COLO COLO
1
UNIVERSIDAD CATOLICA
7 - - - -
20:20 FTR   PL
AL-KUWAIT
2
AL-FAHAHEEL
7 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   AP2B
TURRIALBA FC
9
CARIARI
4 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   B
LIBERTAD
4
AMERICA DE QUITO
3 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   LPBA
ZITACUARO
7
ALEBRIJES OAXACA II
1 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   LPAAP
LEVIATAN
11
MONTANESES
8 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   LPAAP
PACHUCA II
1
INTER PLAYA DEL CARMEN
10 - - - - Full Time Result Only
19:30 FTR   1D
FC SANTA COLOMA
3
ATLETIC CLUB D ESCALDES
1 - - - - Full Time Result Only
19:30 FTR   NL
LIONS GIBRALTAR
8
ST JOSEPHS
9 - - - - Full Time Result Only
19:30 FTR   1D
NFA KAUNAS
5
FK RITERIAI B
9 - - - - Full Time Result Only
19:00 FTR   L1
ASFA YENNENGA (BFA)
6
ASF BOBO-DIOULASSO
16 - - - - Full Time Result Only
19:00 FTR   L1
RC BOBO (BFA)
3
ETOILE FILANTE
8 - - - - Full Time Result Only
19:00 FTR   L1
REAL DU FASO
5
ROYAL FC
10 - - - - Full Time Result Only
19:00 FTR   NL
COLLEGE 1975
5
EUROPA POINT
6 - - - - Full Time Result Only
19:00 FTR   BP2
RAPIDE OUED ZEM
12
CHABAB ATLAS KHENIFRA
8 - - - - Full Time Result Only
19:00 FTR   BP2
WYDAD FES
16
AS SALE
13 - - - - Full Time Result Only
19:00 FTR   BP2
WYDAD TEMARA
6
STADE MAROCAIN
11 - - - - Full Time Result Only
19:00 FTR   1L
METALAC GM
6
FK TRAYAL
10 - - - - Full Time Result Only
(19:00) Canc   PDR1
INTERNACIONAL DE MADRID
18
CULTURAL LEONESA
11 - - - -
(19:00) Canc   SDR5
CF TALAVERA DE LA REINA
19
ATLETICO MADRID B
4 - - - -
19:00 FTR   3LGr2
ORDUSPOR 1967
7
DARICA GENCLERBIRLIGI
17 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   B
IMBABURA
5
CD OLMEDO
9 - - - -
Full Time Result Only
18:30 FTR   CL
NAXXAR LIONS
4
QRENDI
17 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   CL
SAN GWANN FC
14
VITTORIOSA STARS
5 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   3Gr5
JUNKEREN
1
BYASEN
2 - - - -
Full Time Result Only
18:30 FTR   PL
AL-NAHDA CLUB
3
AL-SUWAIQ SC
6 - - - - Full Time Result Only
18:15 FTR   PL
BALZAN FC
4
HIBERNIANS FC
9 - - - - Full Time Result Only
(18:00) Post   PL
BECHEM UNITED
16
KOTOKU ROYALS
11 - - - -
(18:00) Post   PL
DREAMS FC
8
ACCRA LIONS
6 - - - -
(18:00) Post   PL
KING FAISAL BABES
18
ASANTE KOTOKO
9 - - - -
(18:00) Post   PL
LEGON CITIES FC
7
BEREKUM CHELSEA
1 - - - -
(18:00) Post   PL
MEDEAMA SC
5
ADUANA STARS
2 - - - -
(18:00) Post   PL
NSOATREMAN
10
KARELA
4 - - - -
18:00 FTR   PL
AL-NASR SC
9
AL-QADSIA
5 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   3Gr5
STRINDHEIM
4
RANA FK
7 - - - -
Full Time Result Only
18:00 FTR   1DRGrW
KLEPP (W)
6
HONEFOSS (W)
4 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   1L
RAD
9
FK IMT BEOGRAD
1 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   D2SS
VARMBOLS FC
14
TROSA-VAGNHARAD SK
13 - - - - Full Time Result Only
17:15 FTR   3Gr5
ORKLA
11
INNSTRANDENS
13 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   1D
UE SANTA COLOMA
6
ORDINO
7 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   MID
FC JUNIORS OO
2
WOLFSBERGER AC (AM)
10 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   TYR
TELFS
7
SC KUNDL
11 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   D1
VOLNA PINSK
5
FC BARANOVICHI
11 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   PL
GZIRA UNITED
5
PIETA HOTSPURS
14 - - - - Full Time Result Only