23:30 |
Fin |
|
|
PBA |
CUCUTA |
3 |
|
|
CORTULUA |
11 |
|
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(14)ROBALDO VALENTIN |
|
23:30 |
Fin |
|
|
SAS |
LIBERTAD |
16 |
|
|
ORENSE SC |
11 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
ANDRADE JOSE(83) |
|
23:30 |
Fin |
|
|
SDGr |
RENTISTAS |
2 |
|
|
COOPER |
6 |
|
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen7)RAMIREZ KEVIN |
|
23:00 |
Fin |
|
|
SB |
CRB |
14 |
|
|
AMAZONAS FC |
16 |
|
1 |
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Fin |
|
|
SB |
PAYSANDU |
16 |
|
1 |
BOTAFOGO SP |
13 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
TORO JONAS(80) |
|
23:00 |
Fin |
|
|
SC |
ABC |
15 |
|
|
NAUTICO RECIFE |
8 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
THIAGO(79) |
|
23:00 |
Fin |
|
|
SC |
SAMPAIO CORREA |
14 |
|
|
FIGUEIRENSE |
1 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(90+6)ROSA THIAGO |
|
23:00 |
Fin |
|
|
PBA |
BOGOTA FC |
13 |
|
|
LEONES FC |
14 |
|
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(90+5)MEDINA MAURICIO |
|
23:00 |
Fin |
|
|
PL |
FORGE FC |
3 |
|
|
VALOUR FC |
8 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90)JENSEN NOAH |
|
23:00 |
Fin |
|
|
BP |
OLYMPIQUE SAFI |
6 |
|
1 |
ITTIHAD TANGER |
12 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
KHAFI ISMAIL(90+5) |
|
23:00 |
Fin |
|
|
L1A |
UTC |
12 |
|
|
ATLETICO GRAU |
11 |
|
|
1-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(Pen90+2)QUINTERO JARLIN |
|
(23:00) |
Canc |
|
|
L2Gr |
ALIANZA UNIVERSIDAD |
2 |
|
|
UNION HUARAL |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Canc |
|
|
L2Gr |
JUAN AURICH |
8 |
|
|
MOLINOS EL PIRATA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Fin |
|
|
UC |
CHARLESTON BATTERY |
1 |
|
|
LAS VEGAS LIGHTS FC |
17 |
|
|
4-0 |
6-0 |
- |
- |
|
|
(81)MOLLOY AARON |
|
23:00 |
Fin |
|
|
PDSS |
DEPORTIVO LA GUAIRA |
3 |
|
|
UCV |
2 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
VARGAS JESUS(90+3) |
|
22:35 |
Fin |
|
|
PN |
PATRONATO |
34 |
|
|
TALLERES REMEDIOS |
30 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(26)GONZALEZ EZEQUIEL |
|
22:30 |
Fin |
|
|
LP |
VITORIA GUIMARAES |
5 |
3 |
|
BOAVISTA |
14 |
4 |
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(11)HANDEL TOMAS |
|
22:30 |
Fin |
|
|
L3RG |
ANADIA |
4 |
|
1 |
CANELAS 2010 |
5 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(53)LEITE TIAGO |
|
22:30 |
Fin |
|
|
SDO |
REAL FRONTERA |
5 |
|
|
HEROES DE FALCON FC |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
L1 |
MC ALGER |
1 |
|
|
PARADOU AC |
5 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(79)NAIDJI ZAKARIA |
|
22:00 |
Fin |
|
|
FAZC |
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY |
3 |
|
|
SPORTIVO BELGRANO |
2 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
GIMENEZ JEREMIAS(69) |
|
22:00 |
Fin |
|
|
FAZD |
CRUCERO DEL NORTE |
3 |
|
|
BOCA UNIDOS |
6 |
|
1 |
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(45+1)DOMINGUEZ MATIAS |
|
22:00 |
Fin |
|
|
SA |
VASCO DA GAMA |
17 |
1 |
|
CRICIUMA |
11 |
|
|
0-1 |
0-4 |
- |
- |
|
|
MERITAO HIGOR(69) |
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
MANAUARA |
1 |
|
|
RIO BRANCO |
6 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
RIVER AC |
5 |
|
|
AGUIA DE MARABA |
6 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
ATLETICO CEARENSE |
8 |
|
|
ACD POTIGUAR |
5 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
JUAZEIRENSE |
6 |
|
|
AO ITABAIANA |
2 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
PETROLINA |
8 |
|
|
JACUIPENSE |
2 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
SERGIPE |
7 |
|
|
ASA |
1 |
|
|
2-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
CAPITAL TO |
2 |
|
|
REAL BRASILIA |
8 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
DEMOCRATA SL |
3 |
|
|
NOVA IGUACU |
1 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
SERRA FC |
4 |
|
|
AUDAX RIO |
8 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
INTER DE LIMEIRA |
1 |
|
|
POUSO ALEGRE |
3 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
PATROCINENSE |
7 |
|
|
AGUA SANTA |
1 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Fin |
|
|
PD |
DEPORTES COPIAPO |
16 |
2 |
|
UNIVERSIDAD CATOLICA |
5 |
2 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
TAPIA GONZALO(76) |
|
22:00 |
Fin |
|
|
PB |
DEPORTES SANTA CRUZ |
6 |
|
|
ANTOFAGASTA |
7 |
|
1 |
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
ALVAREZ FELIPE(68) |
|
22:00 |
Fin |
|
|
PL |
ASTON VILLA |
4 |
3 |
|
CHELSEA |
7 |
5 |
|
2-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
GALLAGHER CONOR(81) |
|
22:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
HULL CITY |
7 |
1 |
|
IPSWICH |
2 |
3 |
|
1-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
(87)OHIO NOAH |
|
22:00 |
Fin |
|
|
L1 |
PARIS SAINT GERMAIN |
1 |
2 |
|
LE HAVRE |
14 |
1 |
|
1-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
(90+5)RAMOS GONCALO |
|
22:00 |
Fin |
|
|
LALI |
ATLETICO MADRID |
4 |
3 |
|
ATHLETIC BILBAO |
5 |
2 |
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(Own80)SIMON UNAI |
|
22:00 |
Fin |
|
|
SDCO |
DEPORTIVO NUEVA ESPARTA |
7 |
|
|
MARITIMO |
1 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Fin |
|
|
FDAP |
GENT |
1 |
2 |
|
KVC WESTERLO |
6 |
3 |
|
2-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(64)DE SART JULIEN |
|
21:45 |
Fin |
|
|
SA |
LAZIO |
7 |
4 |
|
VERONA |
14 |
4 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(72)ZACCAGNI MATTIA |
|
21:30 |
FTR |
|
|
1D |
CF ESPERANCA |
8 |
|
|
CARROI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PN |
ALMAGRO |
32 |
|
1 |
ALMIRANTE BROWN |
37 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(38)MOLINA MATIAS |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PBMA |
ARGENTINO DE MERLO |
17 |
|
|
CS DEPORTIVO LINIERS |
16 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen8)SALVADOR ALAN |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PBMA |
DOCK SUD |
8 |
|
|
ATLETICO FENIX |
14 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
ABRUZZESE MATIAS(82) |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PBMA |
SAN MARTIN BURZACO |
11 |
|
|
CANUELAS |
8 |
|
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(27)VICO LUCAS |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PBMA |
SPORTIVO ITALIANO |
20 |
|
|
CLUB COMUNICACIONES |
9 |
|
|
0-0 |
1-3 |
- |
- |
|
|
TUNESSI MAXIMILIANO(90+4) |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PBMA |
UAI URQUIZA |
16 |
|
|
LOS ANDES |
1 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(46)QUINTEROS EMANUEL |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PBMA |
VILLA SAN CARLOS |
22 |
|
|
DEPORTIVO ARMENIO |
3 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SCARNATTO LUCAS GABRIEL(37) |
|
21:30 |
Fin |
|
|
FAZB |
ATLETICO CAMIONEROS |
7 |
|
1 |
SPORTIVO ATENAS |
9 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(68)MATEO GABRIEL CORONEL |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PCA |
CENTRAL CORDOBA ROSARIO |
5 |
|
|
GENERAL LAMADRID |
3 |
|
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Fin |
|
|
PCA |
LEANDRO N. ALEM |
9 |
|
|
YUPANQUI |
8 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Fin |
|
|
PCA |
MERCEDES |
22 |
|
|
DEPORTIVO MUNIZ |
16 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Fin |
|
|
PCA |
PUERTO NUEVO |
21 |
|
|
ITUZAINGO |
11 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Fin |
|
|
PCA |
VICTORIANO ARENAS |
15 |
|
|
J.J. URQUIZA |
2 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Fin |
|
|
SDGr |
AVENIDA |
7 |
|
|
FC CASCAVEL |
3 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Fin |
|
|
2B |
FC SCHALKE 04 |
11 |
5 |
|
FORTUNA DUSSELDORF |
3 |
2 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
TANAKA AO(67) |
|
21:30 |
Fin |
|
|
FD |
LONGFORD TOWN FC |
10 |
|
1 |
WEXFORD FC |
6 |
|
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(56)SLATER LUKE WADE |
|
21:30 |
Fin |
|
|
WPDW |
ATHLONE TOWN (W) |
3 |
|
|
DLR WAVES (W) |
10 |
|
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(37)SINGLETON CHLOE |
|
21:30 |
Fin |
|
|
CUP |
FC SION |
|
3 |
|
FC LUGANO |
|
1 |
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
CELAR ZAN(Pen51) |
|
21:30 |
Fin |
|
|
SDGr |
SUD AMERICA |
7 |
|
|
LA LUZ |
6 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen59)PUCHETA JUAN |
|
21:15 |
Fin |
|
|
PL |
NK DOMZALE |
7 |
|
|
MARIBOR |
2 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(78)KLEMENCIC TILEN |
|
21:00 |
Fin |
|
|
FAZB |
CIUDAD DE BOLIVAR |
1 |
|
|
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO |
10 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(75)FELISSIA LEONARDO |
|
21:00 |
Fin |
|
|
FDBP |
ZULTE-WAREGEM |
|
|
|
LOMMEL UNITED |
|
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
KARIM DERMANE(89) |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
R.OC. DE CHARLEROI |
6 |
|
|
LA LOUVIERE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
ROYAL ANTWERP (U23) |
15 |
|
|
SPORTING CHARLEROI (U23) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
VIRTON |
11 |
|
|
K.S.K. HEIST |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
SANTA CRUZ RN |
8 |
|
|
TREZE |
1 |
|
|
2-0 |
3-4 |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
IPORA |
1 |
|
|
UNIAO RONDONOPOLIS |
4 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Fin |
|
|
SAS |
UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO |
6 |
|
|
CUMBAYA |
10 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
VIDES BRUNO(82) |
|
21:00 |
Fin |
|
|
LNCF |
COBAN IMPERIAL |
|
|
|
COMUNICACIONES |
|
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
LOPEZ ANTONIO(87) |
|
21:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
CA SAN JUAN DE ARAGON |
16 |
|
|
INTER PLAYA DEL CARMEN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
Fin |
|
|
BP |
HASSANIA AGADIR |
11 |
|
|
FAR RABAT |
1 |
|
1 |
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(65)KATULONDI KATI |
|
21:00 |
Fin |
|
|
L1A |
SPORT BOYS |
16 |
|
1 |
UNION COMERCIO |
18 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Fin |
|
|
EKST |
WIDZEW LODZ |
8 |
3 |
1 |
RAKOW CZESTOCHOWA |
6 |
4 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
KOCHERGIN VLADYSLAV(81) |
|
21:00 |
Fin |
|
|
IL |
GKS TYCHY |
5 |
|
1 |
ZAGLEBIE SOSNOWIEC |
18 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(85)NEDIC NEMANJA |
|
21:00 |
Fin |
|
|
WPDW |
SLIGO ROVERS (W) |
10 |
|
|
CORK CITY (W) |
6 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
KENNEDY COLLEEN(49) |
|
21:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-KHALEEJ SAIHAT |
11 |
1 |
|
AL-NASSR RIYADH |
2 |
2 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
LAPORTE AYMERIC(68) |
|
21:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
ZELEZNICAR PANCEVO |
7 |
|
|
RADNICKI NIS |
3 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
ILIC VANJA(90+2) |
|
21:00 |
Fin |
|
|
PSL |
STELLENBOSCH FC |
2 |
|
|
POLOKWANE CITY |
9 |
|
|
1-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(82)RAYNERS IQRAAM |
|
21:00 |
Fin |
|
|
PF1 |
UE CORNELLA |
18 |
|
|
SESTAO RIVER |
15 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
MARTINEZ LEANDRO(52) |
|
21:00 |
Fin |
|
|
PDA |
CERRO LARGO |
4 |
|
|
BOSTON RIVER |
5 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen76)SILVEIRA HUGO |
|
21:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
COLON |
4 |
|
1 |
PLAZA COLONIA |
3 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
BRUNO ALEX(78) |
|
20:45 |
Fin |
|
|
PL |
AL-HUSSEIN SC |
1 |
|
|
AL-AQABA |
5 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
20:45 |
Fin |
|
|
IL |
STAL STALOWA WOLA |
6 |
|
|
KOTWICA KOLOBRZEG |
2 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(90+4)STROZIK SEBASTIAN |
|
20:45 |
Fin |
|
|
MLS |
AUSTIN FC |
10 |
3 |
|
LOS ANGELES GALAXY |
6 |
2 |
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(19)OBRIAN JADER |
|
20:30 |
Fin |
|
|
PN |
TRISTAN SUAREZ |
33 |
|
|
ESTUDIANTES B.A. |
9 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
VALLEJOS IGNACIO(75) |
|
20:30 |
FTR |
|
|
FAD |
DESSEL SPORT |
12 |
|
|
SINT-ELOOIS-WINKEL |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:30 |
FTR |
|
|
FAD |
THES SPORT |
8 |
|
|
HOOGSTRATEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:30 |
Fin |
|
|
NLCG |
LINCOLN RED IMPS |
1 |
|
|
EUROPA POINT |
4 |
|
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Fin |
|
|
NI |
DEBRECENI VSC |
5 |
2 |
|
UJPEST |
10 |
1 |
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(88)OJEDIRAN HAMZAT |
|
20:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
FCSB |
1 |
5 |
|
FCV FARUL CONSTANTA |
4 |
2 |
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(84)BALUTA ALEXANDRU |
|
20:15 |
Fin |
|
|
PL |
FC DNEPR MOGILEV |
10 |
|
|
DINAMO MINSK |
2 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
ALISEYKO DMITRI(Own79) |
|
20:15 |
FTR |
|
|
PL |
BAGHDAD FC |
19 |
|
|
AL-HEDOOD |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:15 |
Fin |
|
|
PLCG |
AL-KUWAIT |
1 |
|
|
AL-QADSIA |
3 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
20:10 |
Fin |
|
|
HNL |
HNK HAJDUK SPLIT |
3 |
|
|
RUDES |
10 |
|
|
2-1 |
5-1 |
- |
- |
|
|
(71)KALINIC NIKOLA |
|
20:00 |
Fin |
|
|
PL |
HFX WANDERERS |
7 |
|
1 |
ATLETICO OTTAWA |
1 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(89)FERRAZZO RILEY |
|
20:00 |
Fin |
|
|
L2 |
AJACCIO |
14 |
|
|
QUEVILLY |
18 |
2 |
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(53)SAKHI HAMZA |
|
20:00 |
Fin |
|
|
L2 |
AMIENS |
10 |
2 |
|
ESTAC TROYES |
17 |
1 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Fin |
|
|
L2 |
ANNECY |
15 |
4 |
1 |
BASTIA |
13 |
3 |
|
3-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
BIANCHINI FLORIAN(64) |
|
20:00 |
Fin |
|
|
L2 |
CONCARNEAU |
19 |
1 |
|
RODEZ |
4 |
1 |
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(90+5)SINQUIN THIBAULT |
|
20:00 |
Fin |
|
|
L2 |
LAVAL |
7 |
3 |
|
BORDEAUX |
12 |
2 |
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(61)PAGIS PABLO |
|
20:00 |
Fin |
|
|
L2 |
PARIS FC |
5 |
2 |
|
ANGERS |
2 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(83)KEBBAL ILAN |
|
20:00 |
Fin |
|
|
L2 |
PAU |
9 |
3 |
|
GUINGAMP |
8 |
2 |
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
GASPAR JORDY(Own90+4) |
|
20:00 |
Fin |
|
|
L2 |
VALENCIENNES |
20 |
2 |
|
GRENOBLE FOOT 38 |
11 |
2 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(56)FLAMARION |
|
20:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
CHAMALIERES FC |
12 |
|
|
OLYMPIQUE ALES |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BLOIS F.41 |
5 |
|
|
ROMORANTIN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
Fin |
|
|
EL |
DINAMO BATUMI |
2 |
|
|
GAGRA |
8 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
VATSADZE MATE(90) |
|
20:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
ASTERAS TRIPOLIS |
1 |
1 |
|
OFI |
3 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
GROZDANIC DINO(Own53) |
|
20:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
KIFISIA |
7 |
3 |
|
PAS GIANNINA |
8 |
5 |
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
ROSERO KEVIN(90+3) |
|
20:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
PANETOLIKOS |
5 |
4 |
1 |
ATROMITOS ATHINON |
4 |
5 |
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(53)TABIDZE JEMAL |
|
20:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
VOLOS NPS |
6 |
6 |
|
PANSERRAIKOS |
2 |
1 |
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen56)MANUEL GARCIA JUAN |
|
20:00 |
Fin |
|
|
LHRG |
FC ASHDOD |
6 |
|
|
HAPOEL PETAH TIKVA |
8 |
|
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(45+2)HENTY EZEKIEL |
|
20:00 |
Fin |
|
|
LHRG |
HAPOEL TEL AVIV |
7 |
|
1 |
BEITAR JERUSALEM |
3 |
|
|
0-1 |
1-5 |
- |
- |
|
|
DABUSH NEHORAY(84) |
|
20:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
LEONES NEGROS UDG II |
6 |
|
|
SALTILLO FC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
Fin |
|
|
SLCG |
ZIMBRU CHISINAU |
3 |
|
|
DACIA BUIUCANI |
6 |
|
1 |
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(86)PAULO JOAO |
|
20:00 |
Fin |
|
|
1C |
MORNAR |
3 |
|
1 |
FK DECIC |
5 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
SARKIC OLIVER(38) |
|
20:00 |
Fin |
|
|
LP |
BENFICA |
2 |
2 |
|
SC BRAGA |
4 |
3 |
1 |
0-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90+5)LEONARDO MARCOS |
|
20:00 |
Fin |
|
|
WPDW |
WEXFORD YOUTHS (W) |
8 |
|
|
SHELBOURNE (W) |
2 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SLATTERY PEARL(18) |
|
19:45 |
Fin |
|
|
PL |
AL-AIN FC |
3 |
3 |
|
SHABAB AL-AHLI DUBAI |
2 |
1 |
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
JESUS IGOR(61) |
|
19:30 |
Fin |
|
|
PL |
EVERTON |
15 |
1 |
|
BRENTFORD |
16 |
2 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(60)GANA GUEYE IDRISSA |
|
(19:30) |
Canc |
|
|
NLP |
BARNET |
|
|
|
SOLIHULL MOORS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Fin |
|
|
NLP |
BARNET |
|
2 |
|
SOLIHULL MOORS |
|
1 |
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
SBARRA JOE(89) |
|
19:30 |
Fin |
|
|
FS |
CHELSEA (W) |
|
2 |
1 |
BARCELONA (W) |
|
1 |
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
ROLFOE FRIDOLINA(Pen75) |
|
19:30 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AVOINE CHINON |
12 |
|
|
PARIS 13 ATLETICO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:30 |
Fin |
|
|
BUND |
BAYER LEVERKUSEN |
1 |
5 |
|
VFB STUTTGART |
3 |
4 |
|
0-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(90+7)ANDRICH ROBERT |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
AUDACE CERIGNOLA |
7 |
|
|
GIUGLIANO |
8 |
|
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Pen30)CAPOMAGGIO GALO |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
AVELLINO |
2 |
|
|
CROTONE |
9 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen84)PATIERNO COSIMO |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
BRINDISI |
20 |
|
|
TURRIS |
15 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(45+6)PETRUCCI DAVIDE |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
CASERTANA |
4 |
|
|
ASD SORRENTO |
12 |
|
|
3-1 |
5-2 |
- |
- |
|
|
(90+1)CARRETTA MIRKO |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
CATANIA |
13 |
|
|
BENEVENTO |
3 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(45+1)CIANCI PIETRO |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
JUVE STABIA |
1 |
|
|
PICERNO |
6 |
|
|
2-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
D'AGOSTINO GIUSEPPE(57) |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
LATINA |
10 |
|
|
TARANTO |
5 |
|
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(49)MASTROIANNI FERDINANDO |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
MONOPOLI |
17 |
|
|
ACR MESSINA |
14 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
LUCIANI PIERLUCA(53) |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
MONTEROSI |
19 |
|
|
FOGGIA |
11 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(89)SCARSELLA FABIO |
|
19:30 |
Fin |
|
|
SCGr |
POTENZA |
16 |
|
|
VIRTUS FRANCAVILLA |
18 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Fin |
|
|
PCGr |
GLENTORAN FC |
5 |
|
|
CRUSADERS FC |
4 |
|
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(73)KANE MARCUS |
|
19:30 |
Fin |
|
|
PCGr |
LARNE |
1 |
|
|
COLERAINE FC |
6 |
|
1 |
3-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(83)ALLAN SCOTT |
|
19:30 |
Fin |
|
|
PCGr |
LINFIELD |
2 |
|
|
CLIFTONVILLE FC |
3 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
ASHFORD SAM(86) |
|
19:30 |
Fin |
|
|
PRGr |
DUNGANNON SWIFTS |
2 |
|
|
BALLYMENA UNITED |
5 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(87)CURRY DEAN |
|
19:30 |
Fin |
|
|
PRGr |
GLENAVON FC |
4 |
|
1 |
CARRICK RANGERS |
1 |
|
1 |
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(40)TEGGART STEPHEN |
|
19:30 |
Fin |
|
|
PRGr |
NEWRY CITY FC |
6 |
|
|
LOUGHGALL |
3 |
|
|
1-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
MCALEER CAOLAN(90+3) |
|
19:30 |
Fin |
|
|
LALI |
ALAVES |
11 |
3 |
|
CELTA VIGO |
15 |
3 |
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(86)BENAVIDEZ CARLOS |
|
19:30 |
Fin |
|
|
LALI |
ELCHE |
7 |
2 |
|
ESPANYOL |
4 |
4 |
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(81)NWANKWO DONALD OKEH JOHN |
|
19:15 |
Fin |
|
|
FDAP |
STANDARD LIEGE |
5 |
|
|
ST TRUIDEN |
3 |
2 |
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(63)PANZO JONATHAN |
|
19:15 |
FTR |
|
|
ON |
TUS BERSENBRUECK |
2 |
|
|
HEESLINGER SC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:15 |
Fin |
|
|
PL |
AL-SEEB |
1 |
|
|
SOHAR |
4 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:15 |
Fin |
|
|
CP |
SS COSMOS |
|
|
|
SAN GIOVANNI |
|
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
KS |
DINAMO TIRANA |
4 |
|
|
LACI |
8 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
KS |
SKENDERBEU KORCE |
5 |
|
|
KF ERZENI |
9 |
|
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(7)JANAQI DEJVID |
|
19:00 |
FTR |
|
|
RW |
SC SCHWAZ |
10 |
|
|
DORNBIRNER SV |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-SHABAB MANAMA |
9 |
|
|
EAST RIFFA CLUB |
8 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
PL |
MUHARRAQ CLUB |
3 |
|
|
AL-HALA |
10 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
PL |
RIFFA SC |
2 |
|
|
SITRA |
7 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
FPLE |
BOTEV PLOVDIV |
2 |
|
|
SLAVIA SOFIA |
4 |
4 |
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
IVANOV GALIN(33) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
L1 |
ETOILE FILANTE |
9 |
|
|
AS DOUANES |
1 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
L1 |
RAIL CLUB KADIOGO (RKC) |
8 |
|
|
RAHIMO FC |
13 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
L1 |
RC BOBO (BFA) |
14 |
|
|
SALITAS |
4 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
L1 |
SPORTING CASCADES |
5 |
|
|
ASEC KOUDOUGOU |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
1DRP |
NEA SALAMIS |
3 |
|
|
ETHNIKOS ACHNAS |
4 |
1 |
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(89)DIAKITE ABDELAYE |
|
19:00 |
Fin |
|
|
FNL |
FC ZBROJOVKA BRNO |
9 |
|
1 |
OPAVA |
8 |
|
1 |
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SRUBEK JAROMIR(43) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
PL |
EL GOUNA FC |
10 |
|
1 |
AL ITTIHAD ALEXANDRIA |
5 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90+5)HOSSAM AHMED |
|
19:00 |
Fin |
|
|
ESIL |
FC TALLINN |
5 |
|
|
FCI LEVADIA II |
6 |
|
|
2-0 |
3-4 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AUBAGNE |
1 |
|
|
HYERES |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
CANNES |
4 |
|
|
LE PUY |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
GRASSE |
5 |
|
|
EVIAN TG FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
TOULON |
7 |
|
|
FREJUS-SAINT-RAPHAEL |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BOURGES |
6 |
|
|
ANGERS B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LIBOURNE ST SEURIN |
3 |
|
|
BERGERAC PERIGORD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
TRELISSAC FC |
13 |
|
|
ST PRYVE ST HILAIRE |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BOULOGNE |
1 |
|
|
RACING COLOMBES |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
CHAMBLY OISE |
2 |
|
|
AUBERVILLIERS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
DINAN LEHON FC |
6 |
|
|
ST. MALO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
GUINGAMP B |
14 |
|
|
AF VIROIS |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
VOLTIGEURS DE CHATEAUBRIANT |
9 |
|
|
LORIENT B |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BOBIGNY AC |
4 |
|
|
UF MACONNAIS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
COLMAR |
10 |
|
|
BIESHEIM |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
CRETEIL |
5 |
|
|
FEIGNIES AULNOYE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FC FLEURY 91 |
2 |
|
|
SAINT-QUENTIN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FURIANI AGLIANI |
3 |
|
|
AUXERRE B |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
RACING BESANCON |
13 |
|
|
HAGUENAU |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
Fin |
|
|
EL |
DILA GORI |
2 |
|
1 |
SAMGURALI TSKHALTUBO |
9 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(89)LEIDSMAN KYVON |
|
19:00 |
Fin |
|
|
EL2 |
SHTURMI |
4 |
|
|
ARAGVI DUSHETI |
6 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
FTR |
|
|
OF |
OLDENBURGER SV |
8 |
|
|
HEIDER SV |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
OR |
FC BITBURG |
20 |
|
|
FV ENGERS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ON |
KFC UERDINGEN 05 |
3 |
|
|
ADLER UNION FRINTROP |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ON |
SPVG SCHONNEBECK |
2 |
|
|
RATINGEN SV |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
Fin |
|
|
SA |
JUVENTUS |
3 |
|
|
AC MILAN |
2 |
1 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
SAFC |
FIORENTINA (W) |
3 |
2 |
|
SASSUOLO (W) |
5 |
2 |
|
4-1 |
4-4 |
- |
- |
|
|
SCIABICA MANUELA(90+2) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
VIRS |
RIGA FC |
2 |
|
|
RIGAS FUTBOLA SKOLA |
1 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
LEMAJIC DARKO(80) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
1C |
BUDUCNOST PODGORICA |
2 |
|
|
SUTJESKA |
4 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
KALEZIC VASKO(90) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
1C |
FK MLADOST DG |
8 |
|
|
RUDAR PLJEVLJA |
10 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen50)MARAS ALEKSA |
|
19:00 |
Fin |
|
|
1C |
FK PETROVAC |
6 |
|
|
JEZERO |
5 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(78)BABIC SLOBODAN |
|
19:00 |
Fin |
|
|
1C |
JEDINSTVO BIJELO POLJE |
9 |
|
|
ARSENAL TIVAT |
7 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(Pen90+5)KORAC ZARKO |
|
19:00 |
Fin |
|
|
BP |
CHABAB MOHAMMEDIA |
14 |
|
1 |
US TOUARGA |
7 |
|
1 |
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
ZABIRI YASSIR(86) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
BP2 |
CODM MEKNES |
1 |
|
|
OLYMPIQUE KHOURIBGA |
7 |
|
|
0-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
BP2 |
DIFAA EL JADIDA |
3 |
|
|
USM OUJDA |
4 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
BP2 |
RACING DE CASABLANCA |
14 |
|
|
KAWKAB A.C.MARRAKECH |
2 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
BP2 |
STADE MAROCAIN |
6 |
|
|
RAJA BENI MELLAL |
5 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
ELIT |
ROSENBORG |
8 |
|
|
BODO-GLIMT |
1 |
4 |
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(Pen54)CHRISTIAN SAETER OLE |
|
19:00 |
Fin |
|
|
L3RG |
SANJOANENSE |
3 |
|
|
VIANENSE |
6 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
VINHAS DAVID(62) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
WPDW |
PEAMOUNT UNITED (W) |
4 |
|
|
GALWAY UNITED FC |
1 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
JAVOR |
5 |
|
1 |
FK IMT BEOGRAD |
4 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
LUKOVIC MILOS(Pen19) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
SLCG |
MFK RUZOMBEROK |
5 |
1 |
|
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA |
6 |
2 |
|
2-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(80)GEREC STEFAN |
|
19:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
FK KOSICE |
4 |
1 |
|
FC VION ZLATE MORAVCE |
6 |
3 |
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
EZEQUIEL GOROSITO NICO…(Own59) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
MFK SKALICA |
3 |
3 |
|
AS TRENCIN |
2 |
1 |
|
0-3 |
0-4 |
- |
- |
|
|
EMEKA CHINONSO(54) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
2L |
FK POHRONIE D. ZDANA |
10 |
|
|
STK 1914 SAMORIN |
11 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
FTR |
|
|
2D |
NK KRKA |
13 |
|
|
TOLMIN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2D |
NK NAFTA |
1 |
|
|
RUDAR VELENJE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
Fin |
|
|
PF1 |
FUENLABRADA |
14 |
|
|
TERUEL |
17 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
PF1 |
LUGO |
10 |
|
|
RAYO MAJADAHONDA |
20 |
|
1 |
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90+6)ANTONETTI LEANDRO |
|
19:00 |
Fin |
|
|
PF2 |
SAN FERNANDO |
16 |
|
|
REAL MADRID CASTILLA |
10 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
RODRIGUEZ ALVARO(90+3) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
CL |
FC STADE NYONNAIS |
6 |
|
|
FC THUN |
2 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
CL |
FC VADUZ |
3 |
|
|
FC BADEN |
10 |
|
|
2-0 |
6-0 |
- |
- |
|
|
(90)ISIK GABRIEL |
|
19:00 |
Fin |
|
|
CL |
FC WIL 1900 |
7 |
|
|
FC SCHAFFHAUSEN |
9 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MUNSY RIDGE(49) |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC CONCORDIA BS |
4 |
|
|
FC BASSECOURT |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC MURI |
16 |
|
|
SOLOTHURN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
Fin |
|
|
SL |
FENERBAHCE |
2 |
1 |
|
BESIKTAS |
5 |
3 |
1 |
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
TOSUN CENK(82) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
SL |
HATAYSPOR |
18 |
1 |
|
ISTANBUL BASAKSEHIR |
4 |
3 |
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(73)DADASHOV RENAT |
|
18:30 |
FTR |
|
|
RE |
LEOBENDORF |
3 |
|
|
WIENER SPORTKLUB |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
Fin |
|
|
VEIK |
AC OULU |
10 |
3 |
|
VPS |
1 |
5 |
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
CICALE ALFIE(82) |
|
18:30 |
Fin |
|
|
EKST |
SLASK WROCLAW |
2 |
2 |
|
RUCH CHORZOW |
17 |
3 |
|
0-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(90+2)MATSENKO YEGOR |
|
18:30 |
Fin |
|
|
IL |
STAL RZESZOW |
11 |
|
|
LECHIA GDANSK |
1 |
|
|
1-0 |
4-2 |
- |
- |
|
|
ZJAWINSKI LUKASZ(Pen90+3) |
|
18:30 |
Fin |
|
|
PL |
NK BRAVO |
5 |
|
|
RADOMLJE |
9 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
VOKIC DEJAN(38) |
|
18:30 |
Fin |
|
|
PSL |
KAIZER CHIEFS |
8 |
|
|
SUPERSPORT UNITED |
6 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(76)SHABALALA MDUDUZI |
|
18:30 |
FTR |
|
|
PL |
SC KRIENS |
6 |
|
|
LUGANO II |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
1LGr |
CS CHENOIS |
6 |
|
|
FC OBERWALLIS NATERS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
Fin |
|
|
PDA |
RAMPLA JUNIORS |
13 |
|
|
DEPORTIVO MALDONADO |
12 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
MENOSSE HERNAN(58) |
|
18:05 |
Fin |
|
|
PL |
AL-RUSTAQ SC |
5 |
|
|
OMAN CLUB |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
L1 |
ASO CHLEF |
11 |
|
|
NC MAGRA |
13 |
|
|
2-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
BOUGHANEM YANIS(90+4) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
L1 |
BEN AKNOUN |
14 |
|
|
JS KABYLIE |
7 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
MAMMERI AHMED(Pen89) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
SHIRAK FC |
8 |
|
|
FC NOAH |
1 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(68)KONE MORY |
|
18:00 |
Fin |
|
|
BRGr |
WOLFSBERGER AC |
2 |
4 |
|
FC BW LINZ |
3 |
2 |
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
BRIEDL ALEXANDER(55) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
BRGr |
WSG SWAROVSKI TIROL |
4 |
1 |
|
AUSTRIA LUSTENAU |
6 |
1 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
SPG SILZ-MOETZ |
4 |
|
|
FC PINZGAU |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
VFB HOHENEMS |
2 |
|
|
SCR ALTACH (AM) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
TORPEDO ZHODINO |
2 |
|
|
FC SMORGON |
11 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(49)COBET ANDREI |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
GORAZDE |
4 |
|
|
NK VIS SIMM-BAU |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
HNK TOMISLAV |
6 |
|
|
RUDAR KAKANJ |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
MLADOST DOBOJ KAKANJ |
16 |
|
|
SLOBODA TUZLA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
RADNIK HADZICI |
12 |
|
|
JEDINSTVO BIHAC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
ZVIJEZDA GRADACAC |
11 |
|
|
GRADINA SREBRENIK |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
Fin |
|
|
HNL |
NK VARAZDIN |
6 |
|
|
DINAMO ZAGREB |
1 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
VIDOVIC GABRIEL(46) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PN |
BSK BIJELO BRDO |
11 |
|
|
HNK CIBALIA |
7 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
PN |
SOLIN |
12 |
|
|
ZRINSKI JURJEVAC |
1 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
FNL |
TABORSKO |
4 |
|
|
LISEN |
10 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(53)DJORDJIC BOJAN |
|
18:00 |
Fin |
|
|
FNL |
VLASIM |
7 |
|
|
KROMERIZ |
16 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(75)HEPPNER PETR |
|
18:00 |
Fin |
|
|
EL |
FC SABURTALO |
1 |
|
|
TORPEDO KUTAISI |
4 |
|
|
2-1 |
3-3 |
- |
- |
|
|
JOHNSEN BJOERN MAARS(90+3) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
EL2 |
LOKOMOTIVI TBILISI |
8 |
|
|
GAREJI |
5 |
|
|
1-1 |
4-1 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
RN |
VFB OLDENBURG |
5 |
|
|
SSV JEDDELOH |
15 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(87)RICHTER PASCAL |
|
18:00 |
FTR |
|
|
OBN |
DJK AMMERTHAL |
12 |
|
|
WURZBURGER FV |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
OBN |
SC ELTERSDORF |
2 |
|
|
TSV NEUDROSSENFELD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
ADUANA STARS |
4 |
|
|
KARELA |
12 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
IBRAHIM GIYASU(74) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
BECHEM UNITED |
7 |
|
1 |
HEART OF LIONS |
17 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(45+1)ACQUAH FRANCIS |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
MEDEAMA SC |
3 |
|
|
ASANTE KOTOKO |
9 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(Pen59)TAYLOR DIAWISIE |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
NATIONS FC |
2 |
|
|
GOLD STARS |
9 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
SAMARTEX |
1 |
|
|
GREAT OLYMPICS |
14 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(80)OFOSU KWASI |
|
18:00 |
Fin |
|
|
NI |
DIOSGYORI VTK |
8 |
2 |
|
KECSKEMETI TE |
9 |
3 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
FTR |
|
|
PL |
NAFT AL-JANOOB |
17 |
|
|
AL-NAJAF |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
Fin |
|
|
LHRG |
MACCABI PETAH TIKVA |
2 |
|
|
MACCABI NETANYA |
4 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
ZLATANOVIC IGOR(60) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-FAISALY AMMAN |
2 |
|
|
AL-AHLI AMMAN |
11 |
|
|
3-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
SLCG |
MILSAMI ORHEI |
4 |
|
|
CSF BALTI |
5 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(77)PAIRELI VADIM |
|
18:00 |
Fin |
|
|
NPFL |
BENDEL INSURANCE FC |
8 |
|
|
HEARTLAND |
19 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(83)SARKI ISMAIL |
|
18:00 |
Fin |
|
|
NPFL |
DOMA UNITED |
15 |
|
|
KWARA UNITED |
14 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
2DA1 |
SOTRA |
10 |
|
|
JERV |
1 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
WILSON PETER(45) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
IL |
GKS JASTRZEBIE |
15 |
|
1 |
ZAGLEBIE LUBIN II |
10 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(55)GUILHERME JOAO |
|
18:00 |
Fin |
|
|
IL |
KKS 1925 KALISZ |
3 |
|
|
OLIMPIA ELBLAG |
12 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
KUCZALEK MICHAL(6) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
IL |
WISLA PULAWY |
12 |
|
|
SKRA CZESTOCHOWA |
11 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(83)BORTNICZUK MACIEJ |
|
18:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
NART CHERKESSK |
13 |
|
|
SKCF SEVASTOPOL |
5 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
OBOLENTSEV ALEKSANDR(89) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-AKHDOUD |
15 |
3 |
|
ABHA |
16 |
1 |
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(90+3)SALEH AL HATILA ABDULAZ… |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-RAED |
13 |
2 |
|
AL-ETTIFAQ |
8 |
3 |
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(90+6)NORMANN MATHIAS |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
DRAVINJA KOSTROJ |
12 |
|
|
NK BRINJE GROSUPLJE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
FUZINAR |
16 |
|
|
TRIGLAV KRANJ |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
ORGRYTE |
16 |
2 |
|
OSTERS IF |
5 |
3 |
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
ALIEV ALIBEK(90+4) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
EN |
ASSYRISKA UNITED IK |
1 |
|
|
IFK STOCKSUND |
12 |
2 |
|
2-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
FLENSBURG JONATHAN(90+3) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
2DVG |
QVIDING FIF |
9 |
|
|
JONSEREDS IF |
12 |
|
|
1-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
EW |
MALLBACKEN (W) |
6 |
|
|
ALINGSAAS FC UNITED (W) |
1 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(90)REXHI VENERA |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PL |
ETOILE-CAROUGE FC |
1 |
|
|
FC LUZERN II |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC GRAND-SACONNEX |
1 |
|
|
TEAM VAUD (U21) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
MEYRIN |
11 |
|
|
YVERDON II |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC ROTKREUZ |
2 |
|
|
FC WOHLEN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
SV MUTTENZ |
6 |
|
|
FC SCHOTZ |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC MENDRISIO-STABIO |
3 |
|
|
FC LINTH 04 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
YOUNG AFRICANS |
1 |
|
|
COASTAL UNION |
4 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(76)GNADOU JOSEPH GUEDE |
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
RUKH LVIV |
5 |
1 |
|
VERES |
14 |
2 |
|
0-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(65)KARABIN YAROSLAV |
|
17:45 |
Fin |
|
|
TW |
VALERENGA (W) |
1 |
1 |
|
LYN (W) |
7 |
1 |
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(69)ARNESEN RONJA |
|
17:30 |
Fin |
|
|
1D |
FC ENERGETIK-BGU MINSK |
18 |
|
|
BELSHINA BOBRUISK |
8 |
|
|
2-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
1DR |
BSK BANJA LUKA |
8 |
|
|
ROMANIJA |
15 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
1DR |
DRINA ZVORNIK |
13 |
|
|
MODRICA |
16 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
1DR |
FAMOS |
5 |
|
|
NEVESINJE |
13 |
|
|
1-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
1DR |
FK BORAC KOZARSKA DUBICA |
11 |
|
|
KOZARA GRADISKA |
4 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
1DR |
FK LAKTASI |
2 |
|
|
RUDAR PRIJEDOR |
3 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
1DR |
FK LEOTAR |
6 |
|
|
SLAVIJA SARAJEVO |
16 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
1DR |
SLOBODA M. GRAD |
7 |
|
|
ZELJEZNICAR BANJA LUKA |
8 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
3L |
SC VERL |
12 |
|
|
WALDHOF MANNHEIM |
16 |
2 |
1 |
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(77)MIKIC DANIEL |
|
17:30 |
Fin |
|
|
LHRG |
HAPOEL JERUSALEM FC |
1 |
|
1 |
HAPOEL HADERA |
5 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Own52)LABABIDI DIYA |
|
17:30 |
Fin |
|
|
PLCG |
AL-FAHAHEEL |
5 |
|
|
AL-ARABI KUWAIT CITY |
2 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
LP |
CASA PIA |
11 |
3 |
|
CHAVES |
17 |
4 |
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90+7)LACXIMICANT ANDRE |
|
17:30 |
Fin |
|
|
LP |
VIZELA |
18 |
2 |
|
RIO AVE |
9 |
2 |
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(37)ESSENDE SAMUEL |
|
17:30 |
Fin |
|
|
LP2 |
LEIXOES |
15 |
|
|
VILAVERDENSE |
18 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
TEIXEIRA GONCALO(85) |
|
17:30 |
Fin |
|
|
SRGr |
U CRAIOVA 1948 |
10 |
2 |
|
UNIVERSITATEA CLUJ |
4 |
|
|
1-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(76)BLANUTA VLADISLAV |
|
17:30 |
Fin |
|
|
2L |
FC TATRAN PRESOV |
2 |
|
|
SLAVOJ TREBISOV |
11 |
|
|
0-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
2L |
KFC KOMARNO |
1 |
|
|
PUCHOV |
6 |
|
|
0-0 |
7-1 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
2L |
SPISSKA NOVA VES |
16 |
|
|
DOLNY KUBIN |
15 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
PF1 |
CELTA VIGO B |
3 |
|
|
SD LOGRONES |
19 |
|
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(70)RODRIGUEZ JAVI |
|
17:30 |
Fin |
|
|
2DN |
GOTTNE |
11 |
|
|
IFK OSTERSUND |
9 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
FTR |
|
|
1LGr |
AC TAVERNE |
12 |
|
|
FC WINTERTHUR II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:15 |
Fin |
|
|
SB |
CITTADELLA |
13 |
2 |
|
FERALPISALO |
19 |
1 |
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
PIETRELLI ALESSANDRO(90+4) |
|
17:15 |
Fin |
|
|
SB |
COSENZA |
11 |
4 |
|
BARI |
18 |
2 |
1 |
2-1 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(89)FORTE FRANCESCO |
|
17:15 |
Fin |
|
|
SB |
PALERMO |
6 |
1 |
|
REGGIANA |
10 |
2 |
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
ROZZIO PAOLO(67) |
|
17:15 |
Fin |
|
|
SB |
SAMPDORIA |
7 |
3 |
|
COMO |
2 |
3 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
CUTRONE PATRICK(83) |
|
17:15 |
Fin |
|
|
PL |
HIBERNIANS FC |
7 |
|
|
MARSAXLOKK FC |
4 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Fin |
|
|
LALI |
ALMERIA |
20 |
4 |
1 |
GETAFE |
10 |
4 |
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
MATA JAIME(61) |
|
17:15 |
Fin |
|
|
LALI |
BURGOS |
8 |
4 |
|
AMOREBIETA |
21 |
3 |
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
MORCILLO JON(79) |
|
17:15 |
Fin |
|
|
LALI |
LEGANES |
1 |
2 |
|
ZARAGOZA |
14 |
2 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
MESA MAIKEL(Pen90+9) |
|
17:05 |
Fin |
|
|
PL |
AJMAN |
9 |
3 |
|
KHOR FAKKAN CLUB |
12 |
3 |
1 |
2-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
RANIEL(Pen62) |
|
17:05 |
Fin |
|
|
PL |
SHARJAH FC |
6 |
2 |
|
AL-BATAEH CLUB |
8 |
3 |
1 |
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
KHALIL AHMED(Pen90+7) |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RE |
SC WIENER VIKTORIA |
6 |
|
|
NEUSIEDL-SEE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RW |
ROTHIS |
11 |
|
|
TSV ST. JOHANN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RW |
RW RANKWEIL |
16 |
|
|
SV AUSTRIA SALZBURG |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PL |
SABAH FK |
3 |
|
|
SABAIL |
6 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(40)SEKIDIKA JESSE |
|
17:00 |
Fin |
|
|
FDAP |
KV MECHELEN |
2 |
1 |
|
OH LEUVEN |
4 |
1 |
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Pen90+2)MRABTI KERIM |
|
17:00 |
Fin |
|
|
FDBP |
PATRO MAASMECHELEN |
|
|
|
DEINZE |
|
|
|
0-1 |
0-4 |
- |
- |
|
|
KEHRER EMILIO(78) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PL |
GOSK GABELA |
10 |
|
|
ZELJEZNICAR SARAJEVO |
7 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
AL-JABER ABDULMALIK(46) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPL |
BDIN VIDIN |
18 |
|
|
LITEX |
7 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
ABDULGANIYU SULEIMAN(61) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPL |
BELASITSA PETRICH |
13 |
|
|
CHERNOMORETS BALCHIK |
16 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Own84)YANKOV NASKO |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPL |
DUNAV RUSE |
11 |
|
|
DOBRUDZHA |
5 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(89)PAHAMA LOUIS |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPL |
FC CHERNOMORETS BURGAS |
14 |
|
|
LUDOGORETS II |
9 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(52)PETKOV ZHIVKO |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPL |
MARITSA PLOVDIV |
16 |
|
|
STRUMSKA SLAVA |
11 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(81)MARCHEV VESELIN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPL |
SPORTIST SVOGE |
15 |
|
1 |
CSKA 1948 II |
12 |
|
|
1-2 |
2-4 |
- |
- |
|
|
ILIEV NIKOLA(79) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPL |
YANTRA 2019 GABROVO |
6 |
|
|
SPARTAK PLEVEN |
9 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
2DPG |
E.N. PARALIMNIOU |
3 |
|
|
ASIL LISIS |
6 |
|
|
2-2 |
3-4 |
- |
- |
|
|
CHARIDIMOU PAVLOS(90+2) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
2DPG |
OLYMPIAKOS NICOSIA |
4 |
|
|
PEGIA 2014 |
7 |
|
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(90)ZEFKI ANGELOS |
|
17:00 |
Fin |
|
|
2DRG |
DIGENIS AKRITAS M. |
1 |
|
|
AKRITAS CHLORAKAS |
4 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen77)CHATZIDIMITRIOU SERGIS |
|
17:00 |
Fin |
|
|
2DRG |
MEAP PERA CHORIOU N. |
5 |
|
|
PAEEK KERYNIAS |
2 |
|
|
0-3 |
0-3 |
- |
- |
|
|
MORAIS MICHAEL(42) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PL |
FULHAM |
13 |
|
|
CRYSTAL PALACE |
14 |
2 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
SCHLUPP JEFFREY(87) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PL |
MANCHESTER UTD |
8 |
1 |
|
BURNLEY |
19 |
3 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
AMDOUNI MOHAMED(Pen87) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PL |
NEWCASTLE |
6 |
|
|
SHEFFIELD UTD |
20 |
|
|
1-1 |
5-1 |
- |
- |
|
|
(72)WILSON CALLUM |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PL |
WOLVERHAMPTON |
11 |
3 |
|
LUTON |
18 |
1 |
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
MORRIS CARLTON(80) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
BLACKBURN |
19 |
|
|
COVENTRY |
9 |
1 |
1 |
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
BRISTOL CITY |
11 |
1 |
|
ROTHERHAM |
24 |
2 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(57)TWINE SCOTT |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
CARDIFF |
12 |
|
|
MIDDLESBROUGH |
8 |
|
|
0-1 |
1-4 |
- |
- |
|
|
(90+1)BOWLER JOSH |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
HUDDERSFIELD |
23 |
1 |
|
BIRMINGHAM |
22 |
4 |
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(47)HEALEY RHYS |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
MILLWALL |
13 |
|
|
PLYMOUTH |
21 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(83)COOPER JAKE |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
NORWICH |
6 |
3 |
|
SWANSEA |
14 |
2 |
|
2-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
GRIMES MATT(Pen53) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
SHEFFIELD WED |
20 |
3 |
|
WEST BROM |
5 |
1 |
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(69)WINDASS JOSH |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
SOUTHAMPTON |
4 |
2 |
|
STOKE CITY |
17 |
1 |
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
CAMPBELL TYRESE(36) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
WATFORD |
15 |
2 |
|
SUNDERLAND |
16 |
1 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(64)ANDREWS RYAN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
ACCRINGTON ST |
17 |
2 |
|
TRANMERE |
16 |
|
|
1-1 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(Pen82)NOLAN JACK |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
AFC WIMBLEDON |
10 |
|
|
WALSALL |
11 |
1 |
|
2-1 |
5-1 |
- |
- |
|
|
(Own62)FAAL MO |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
BARROW |
8 |
1 |
|
MANSFIELD |
3 |
3 |
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(58)SPENCE KIAN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
BRADFORD |
9 |
|
|
NEWPORT COUNTY |
18 |
1 |
|
2-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(90+4)WALKER JAMIE |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
COLCHESTER |
22 |
1 |
|
CREWE |
6 |
1 |
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
NEVITT ELLIOTT(90+2) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
CRAWLEY TOWN |
7 |
|
|
GRIMSBY |
21 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(34)LOLOS KLAIDI |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
FOREST GREEN |
24 |
1 |
|
NOTTS COUNTY |
14 |
2 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(74)MCCANN CHARLIE |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
GILLINGHAM |
12 |
2 |
|
DONCASTER |
5 |
1 |
1 |
0-2 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(Own62)ANDERSON THOMAS |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
MILTON KEYNES DONS |
4 |
2 |
|
SUTTON UTD |
23 |
2 |
|
2-0 |
4-4 |
- |
- |
|
|
SMITH HARRY(90+1) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
SALFORD CITY |
20 |
|
|
HARROGATE TOWN |
13 |
2 |
|
2-2 |
2-2 |
- |
- |
|
|
FOULDS MATTY(45+3) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
SWINDON TOWN |
19 |
1 |
|
MORECAMBE |
15 |
|
|
2-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
SMITH CAMERON(86) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
WREXHAM |
2 |
|
|
STOCKPORT |
1 |
3 |
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(88)CANNON ANDY |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
ASHTON UNITED |
7 |
|
|
MARINE |
3 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
SOLOMON SOL(76) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
ATHERTON COLLIERIES AFC |
21 |
|
|
WORKSOP |
5 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
BENCHERIF HAMZA(76) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
BASFORD UNITED |
18 |
|
|
BAMBER BRIDGE |
16 |
|
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(80)DACRES TYLER |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
FC UTD OF MANCHESTER |
14 |
|
|
LANCASTER |
9 |
|
1 |
2-2 |
4-3 |
- |
- |
|
|
(58)ENNIS PAUL |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
GAINSBOROUGH |
8 |
|
|
RADCLIFFE FC |
1 |
|
|
0-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(90)SOUTHWELL DAYLE |
|
(17:00) |
Canc |
|
|
NPD |
MARSKE UNITED |
22 |
|
|
HYDE UTD |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
MATLOCK TOWN |
15 |
|
|
BRADFORD PARK AVENUE |
19 |
|
|
2-0 |
5-2 |
- |
- |
|
|
(Pen80)JOHNSTON JOHN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
MORPETH TOWN AFC |
13 |
|
|
STAFFORD RANGERS |
20 |
|
|
3-0 |
6-0 |
- |
- |
|
|
(90+3)FENTON JOHN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
WARRINGTON RYLANDS |
4 |
|
|
ILKESTON TOWN |
11 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(90+5)HARDCASTLE BEN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
WHITBY |
12 |
|
|
MACCLESFIELD |
2 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(79)ROWE DANNY |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NPD |
WORKINGTON |
17 |
|
|
GUISELEY AFC |
10 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90+1)SMITH SAM |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
BERKHAMSTED |
21 |
|
|
HALESOWEN TOWN |
8 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
DONNELLY KIEREN(6) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
BROMSGROVE SPORTING FC |
17 |
|
|
BARWELL |
14 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
DUNKLEY TRISTIAN(77) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
COALVILLE |
11 |
|
|
AFC TELFORD UTD |
2 |
|
|
1-1 |
1-4 |
- |
- |
|
|
STYCHE REECE(90+2) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
HITCHIN |
19 |
|
|
STOURBRIDGE |
12 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
LEAMINGTON |
3 |
|
|
AFC SUDBURY |
18 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(77)EDWARDS JACK |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
LONG EATON UNITED |
20 |
|
|
LEISTON FC |
13 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
ARMIN ALBIE(90+4) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
MICKLEOVER SPORTS |
5 |
|
|
AFC STAMFORD |
7 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(69)SAULT BEN |
|
(17:00) |
Canc |
|
|
SPDC |
NUNEATON BOROUGH FC |
22 |
|
|
KETTERING |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
REDDITCH |
4 |
|
|
NEEDHAM MARKET |
1 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(81)BURTON BRAD |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
ROYSTON TOWN |
10 |
|
|
STRATFORD |
6 |
|
|
0-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(Pen90+7)BAULK MICHAEL |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDC |
ST IVES |
9 |
|
|
ALVECHURCH |
16 |
|
|
0-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(Pen87)EDWARDS JONATHAN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NLNP |
SCUNTHORPE |
|
|
|
BOSTON UTD |
|
|
|
0-0 |
0-0 |
0-0 |
4-5 |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
BEACONSFIELD TOWN |
19 |
|
|
PLYMOUTH PARKWAY |
18 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(Pen69)DOBSON JAMES |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
BRACKNELL TOWN |
5 |
|
|
HAYES & YEADING |
20 |
|
|
0-0 |
3-3 |
- |
- |
|
|
BETTAMER MOHAMED(90+2) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
DIDCOT TOWN |
22 |
|
|
HENDON |
10 |
|
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(67)BARDER SAM |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
DORCHESTER |
9 |
|
|
AFC TOTTON |
2 |
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
RENDELL SCOTT(65) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
GOSPORT BOROUGH |
4 |
|
|
CHESHAM UNITED |
1 |
|
|
3-2 |
4-2 |
- |
- |
|
|
(90)BARSA ALEX |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
HUNGERFORD TOWN |
8 |
|
1 |
BASINGSTOKE |
12 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(13)SHEPHERD JOE |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
MERTHYR |
6 |
|
|
HARROW BOROUGH |
21 |
|
1 |
4-1 |
7-1 |
- |
- |
|
|
(84)REES RICARDO |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
SALISBURY FC |
3 |
|
|
HANWELL TOWN |
17 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(31)HEDGES JOSH |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
SWINDON SUPERMARINE |
16 |
|
|
WINCHESTER CITY |
11 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Own87)MCCORMICK JOSH |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
TIVERTON |
14 |
|
|
SHOLING FC |
15 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(27)RICE JACK |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SPDS |
WALTON AND HERSHAM |
7 |
|
|
POOLE TOWN |
13 |
|
1 |
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Pen81)FLAHERTY STANLEY |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
AFC HORNCHURCH |
1 |
|
|
KINGSTONIAN |
22 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(53)NASH LIAM |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
BILLERICAY |
6 |
|
|
MARGATE |
19 |
|
|
4-0 |
5-3 |
- |
- |
|
|
BOWMAN VINNIE(90+2) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
BOGNOR REGIS |
10 |
|
|
FOLKESTONE INVICTA |
16 |
|
1 |
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(76)DOWNS OLIVER |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
CANVEY |
14 |
|
|
HASTINGS |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
DULWICH HAMLET |
12 |
|
|
CRAY WANDERERS FC |
17 |
|
|
1-2 |
2-6 |
- |
- |
|
|
BEERE TOM(90) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
ENFIELD TOWN |
3 |
|
|
CHATHAM TOWN |
2 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
ROBINSON SAMSON(Own67) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
HARINGEY BOROUGH |
20 |
|
|
LEWES |
8 |
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
SABLIER MARCUS(68) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
HASHTAG UNITED |
13 |
|
|
CHESHUNT FC |
18 |
|
|
1-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
(90+3)MAY-PARROTT LUKE |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
HORSHAM |
5 |
|
|
CONCORD RANGERS |
21 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(28)BRIVIO JACK |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
WHITEHAWK |
9 |
|
|
POTTERS BAR TOWN |
15 |
|
|
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
LEIGH ROSE(68) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
IPD |
WINGATE & FINCHLEY |
4 |
|
|
CARSHALTON ATHLETIC |
11 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(58)LONG ELLIOT |
|
17:00 |
Fin |
|
|
NLSP |
CHELMSFORD |
|
|
|
BRAINTREE |
|
|
|
0-0 |
2-2 |
2-3 |
- |
|
|
DAVIS JAYDEN(ET98) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
MEIS |
KURESSAARE |
5 |
|
|
FLORA TALLINN |
4 |
|
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
KOLOBOV MIHHAIL(79) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
VEIK |
FC LAHTI |
12 |
2 |
1 |
KUPS |
4 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
HEINONEN ARTTU(Pen19) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
YKKO |
ATLANTIS FC |
4 |
|
|
ROPS |
11 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
RN |
ENERGIE COTTBUS |
1 |
|
|
LOKOMOTIVE LEIPZIG |
13 |
|
|
1-0 |
4-3 |
- |
- |
|
|
(90+3)SHCHERBAKOVSKI JAN |
|
17:00 |
FTR |
|
|
ON |
MTV EINTRACHT CELLE |
13 |
|
|
ARMINIA HANNOVER |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OR |
ARMINIA LUDWIGSHAFEN |
12 |
|
|
ALEMANNIA WALDALGES. |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OB |
SC VAHR-BLOCKDIEK |
10 |
|
|
TUS KOMET ARSTEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LHCG |
MACCABI BNEI RAINA |
5 |
|
|
MACCABI TEL AVIV |
1 |
|
|
1-3 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(54)GANEM KAYES |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PL |
FC KAYSAR |
12 |
|
|
KAIRAT ALMATY |
5 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90+5)ZHAKSYLYKOV AYBAR |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
BASHKIMI |
7 |
|
|
FK SKOPJE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK BELASICA |
9 |
|
|
FK KOZUV GEVGELIJA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK BESA |
1 |
|
|
PELISTER |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK NOVACI |
11 |
|
|
FK DETONIT JUNIOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK OHRID |
5 |
|
|
FK SASA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK OSOGOVO |
14 |
|
|
KARAORMAN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK POBEDA |
12 |
|
|
VARDAR NEGOTINO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
VL |
TETEKS |
13 |
|
|
ARSIMI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
Fin |
|
|
1D |
AALESUND |
14 |
3 |
|
RAUFOSS |
9 |
2 |
|
1-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
SOMESI KODJO(86) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
1D |
ASANE |
15 |
1 |
|
STABAEK |
1 |
1 |
|
2-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
PEDERSEN KASPER(90+4) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
1D |
BRYNE |
6 |
2 |
|
SOGNDAL |
5 |
4 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(1)LANDU LANDU CHRISTIAN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
1D |
KONGSVINGER |
3 |
|
|
START |
16 |
1 |
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Pen45+2)LEIKVOLL MOBERG VEGA… |
|
17:00 |
Fin |
|
|
1D |
MOSS |
10 |
1 |
|
EGERSUNDS |
2 |
5 |
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
SANDVIK HOEISETH MAGNUS(90+1) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
1D |
SANDNES ULF |
13 |
1 |
|
LEVANGER |
4 |
1 |
|
2-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
BOJADZIC SANEL(55) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
3DA5 |
SPJELKAVIK |
6 |
|
|
SKJETTEN |
5 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
(17:00) |
Canc |
|
|
3DA6 |
FREDRIKSTAD 2 |
13 |
|
|
BRUMUNDDAL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
DI |
12 DE JUNIO |
7 |
|
|
CLUB SP. SAN LORENZO |
2 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
DI |
PASTOREO FC |
8 |
|
|
ATLETICO COLEGIALES |
16 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
L3RG |
FAFE |
1 |
|
|
TROFENSE |
2 |
|
|
1-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(69)RIBEIRO RUI |
|
17:00 |
Fin |
|
|
WPDW |
BOHEMIANS (W) |
7 |
|
|
TREATY UNITED (W) |
5 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(63)KANE SAVANNAH |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
DINAMO BARNAUL |
7 |
|
|
NIZHNY NOVGOROD II |
7 |
|
|
0-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(79)PETUKHOV ANTON |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PCGr |
KILMARNOCK |
4 |
4 |
|
HEART OF MIDLOTHIAN |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
PRGr |
ABERDEEN |
2 |
1 |
|
MOTHERWELL |
3 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(60)GARTENMANN STEFAN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PRGr |
LIVINGSTON |
6 |
1 |
|
ROSS COUNTY |
4 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen53)KELLY SEAN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PRGr |
ST JOHNSTONE |
5 |
|
|
HIBERNIAN |
1 |
1 |
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(89)MBUNGA KIMPIOKA BENJAMIN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
ARBROATH |
10 |
|
|
QUEENS PARK |
8 |
1 |
|
0-3 |
0-5 |
- |
- |
|
|
THOMAS DOMINIC(81) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
DUNFERMLINE |
6 |
2 |
|
INVERNESS CT |
9 |
1 |
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
PEPPLE ARIBIM(75) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
MORTON |
5 |
2 |
|
RAITH ROVERS |
2 |
1 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
CHAM |
PARTICK |
3 |
|
|
AYR UTD |
7 |
1 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
LO |
ALLOA ATHLETIC |
3 |
1 |
|
HAMILTON ACADEMICAL |
2 |
2 |
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
O'HARA KEVIN(26) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LO |
ANNAN ATHLETIC |
8 |
2 |
|
FALKIRK |
1 |
2 |
|
1-1 |
3-3 |
- |
- |
|
|
(90)SMITH AIDAN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LO |
EDINBURGH CITY |
10 |
3 |
|
STIRLING ALBION |
9 |
4 |
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
HILSON DALE(82) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LO |
KELTY HEARTS |
6 |
1 |
|
MONTROSE |
4 |
1 |
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
LYONS BLAIR(55) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LO |
QUEEN OF THE SOUTH |
7 |
2 |
|
COVE RANGERS |
5 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen41)CONNELLY LEE |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
CLYDE |
9 |
1 |
|
EAST FIFE |
5 |
2 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(37)RENNIE MARTIN |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
DUMBARTON |
4 |
2 |
|
ELGIN CITY |
7 |
2 |
|
1-2 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(89)GRAHAM JAMES |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
FORFAR ATHLETIC |
6 |
1 |
|
STRANRAER |
10 |
1 |
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(17)MORRISON STUART |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
SPARTANS |
3 |
|
|
PETERHEAD |
2 |
2 |
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
WATSON KIERAN(Own90+6) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LT |
STENHOUSEMUIR |
1 |
|
|
BONNYRIGG ROSE ATHLETIC |
8 |
1 |
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
BARRETT BRADLEY(80) |
|
17:00 |
FTR |
|
|
HL |
BRORA RANGERS |
6 |
|
|
TURRIFF UTD |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
HL |
KEITH |
13 |
|
|
WICK ACADEMY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
LL |
TRANENT JUNIORS |
5 |
|
|
CELTIC B |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LTQ |
EAST KILBRIDE |
|
|
|
BUCKIE THISTLE |
|
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
SLRG |
RADNIK SURDULICA |
8 |
|
|
NOVI PAZAR |
1 |
|
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
(Pen82)DURONJIC BORKO |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PLCG |
GRAFICAR BEOGRAD |
8 |
|
|
SMEDEREVO 1924 |
5 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
PLCG |
JEDINSTVO UB |
2 |
|
|
INDJIJA |
3 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
PLCG |
RADNICKI SREMSKA MITROVICA |
7 |
|
|
MACVA |
6 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
PLCG |
TEKSTILAC ODZACI |
4 |
|
|
OFK BEOGRAD |
1 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
PF1 |
OSASUNA B |
11 |
|
1 |
REAL UNION |
12 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
BENITO ASIER(63) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PF1 |
PONFERRADINA |
5 |
|
|
BARCELONA B |
2 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
MOHA(Pen80) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PF1 |
UNIONISTAS DE SALAMANCA |
7 |
|
|
SABADELL |
16 |
|
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(74)RASTROJO JORGE |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LFW |
SEVILLA (W) |
7 |
3 |
|
LEVANTE (W) |
4 |
|
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(57)GOMES DIANA |
|
17:00 |
Fin |
|
|
EN |
FBK KARLSTAD |
8 |
1 |
|
KARLBERGS BK |
5 |
5 |
|
0-2 |
0-3 |
- |
- |
|
|
KHAN ALI(88) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
EN |
HAMMARBY TALANG FF |
3 |
3 |
|
FRISKA VILJOR FC |
16 |
1 |
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(89)GEBREZGI NOBEL |
|
17:00 |
Fin |
|
|
EN |
VASALUNDS IF |
5 |
3 |
|
KARLSTAD BK |
9 |
4 |
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
BENSHI MOUSTAFA(1) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
ES |
ARIANA FC |
1 |
1 |
|
OSKARSHAMNS AIK |
4 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
BUREHED CASPER(88) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
ES |
BK OLYMPIC |
12 |
2 |
|
NORRBY IF |
1 |
1 |
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
OLSSON MAX(90+5) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
ES |
JONKOPINGS SODRA |
9 |
1 |
|
ROSENGARD |
5 |
1 |
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
MAGNUSSON ISAK(82) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
2DSS |
IFK HANINGE |
1 |
|
|
HUDDINGE IF |
13 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
2DNS |
KUNGSANGENS |
6 |
|
|
FC JAERFAELLA |
1 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
EW |
IK UPPSALA FOTBOLL (W) |
5 |
|
|
IFK KALMAR (W) |
12 |
1 |
|
3-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(67)KLINGBERG ANGELINA |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
BULLE |
14 |
|
|
RAPPERSWIL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC BAVOIS |
9 |
|
|
BSC YOUNG BOYS II |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
PARADISO |
5 |
|
|
FC ST. GALLEN II |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
SC BRUHL |
7 |
|
|
FC BIEL BIENNE |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
US TERRE SAINTE |
16 |
|
|
FC ECHALLENS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC TUGGEN |
2 |
|
|
GRASSHOPPER-CLUB II |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC UZWIL |
13 |
|
|
HONGG |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
KREUZLINGEN |
4 |
|
|
FC BALZERS |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
SC YF JUVENTUS |
1 |
|
|
FC KOSOVA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
USV ESCHEN MAUREN |
7 |
|
|
FC FREINBACH |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
WETTSWIL-BONSTETTEN |
6 |
|
|
FC GOSSAU |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LICG |
STADE TUNISIEN |
2 |
|
|
US MONASTIRIENNE |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
ETOILE S. METLAOUI |
4 |
|
|
CA BIZERTIN |
1 |
|
|
0-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(71)BODIAN CHERIF |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
US BEN GUERDANE |
5 |
|
|
EL GAWAFEL S. GAFSA |
6 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90+3)HABBASSI HOUSSEM |
|
16:55 |
Fin |
|
|
PL |
AL-NAHDA CLUB |
2 |
|
|
BAHLA CLUB |
11 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
MASITOAKA |
9 |
|
|
BOTSWANA DEFENCE FORCE XI |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
MORUPULE WANDERERS |
13 |
|
|
HOLY GHOST SC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
NICO UNITED |
12 |
|
|
SUA FLAMINGOES |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
SECURITY SYSTEMS |
4 |
|
|
TAFIC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
Fin |
|
|
BUND |
BAYERN MUNICH |
2 |
|
|
EINTRACHT FRANKFURT |
6 |
3 |
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Pen61)KANE HARRY |
|
16:30 |
Fin |
|
|
BUND |
FC AUGSBURG |
9 |
1 |
|
WERDER BREMEN |
10 |
2 |
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
DEMAN OLIVIER(90) |
|
16:30 |
Fin |
|
|
BUND |
RB LEIPZIG |
4 |
1 |
|
BORUSSIA DORTMUND |
5 |
2 |
|
2-1 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(80)BAUMGARTNER CHRISTOPH |
|
16:30 |
Fin |
|
|
BUND |
SC FREIBURG |
7 |
4 |
1 |
VFL WOLFSBURG |
12 |
2 |
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
LACROIX MAXENCE(90) |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV 1861 NOERDLINGEN |
6 |
|
|
FC SONTHOFEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OH |
ALTONA 93 |
1 |
|
|
HEBC HAMBURG |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
ATSV MUTSCHELBACH |
11 |
|
|
OFFENBURGER FV |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
FSV 08 BISSINGEN |
15 |
|
|
SSV REUTLINGEN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
FSV HOLLENBACH |
8 |
|
|
FV RAVENSBURG |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
SV OBERACHERN |
13 |
|
|
FC HOLZHAUSEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
VFR MANNHEIM |
12 |
|
|
FC NOETTINGEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FV DUDENHOFEN |
14 |
|
|
FC KAISERSLAUTERN II |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
SV AUERSMACHER |
4 |
|
|
COSMOS KOBLENZ |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
VFR BAUMHOLDER |
17 |
|
|
SV MORLAUTERN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
Fin |
|
|
SLCG |
ZILINA |
2 |
|
|
SPARTAK TRNAVA |
3 |
3 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(55)ILKO PATRIK |
|
16:15 |
Fin |
|
|
FPLC |
CSKA-SOFIA |
2 |
3 |
|
LEVSKI SOFIA |
5 |
3 |
|
3-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
FADIGA HASSIMI(61) |
|
16:15 |
FTR |
|
|
LU |
RANDERS FREJA (U17) |
9 |
|
|
SILKEBORG (U17) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
RM |
RIED (AM) |
15 |
|
|
WOLFSBERGER AC (AM) |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PL |
FC ISLOCH MINSK RAION |
7 |
|
|
FC NEMAN GRODNO |
3 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(62)KUCHINSKI KONSTANTIN |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1D |
FC BARANOVICHI |
14 |
|
|
FC LIDA |
2 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
2DPG |
A.O. AYIAS NAPAS |
8 |
|
|
OMONOIA 29M |
2 |
|
|
0-3 |
1-4 |
- |
- |
|
|
(Pen66)PIRES MIGUEL |
|
16:00 |
Fin |
|
|
2DPG |
OMONIA ARADIPPOU |
1 |
|
|
ENY DIGENIS IPSONAS |
5 |
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
CHRISTODOULOU IRODOTOS(65) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
KLP |
FC NORDSJAELLAND (W) |
|
|
|
NAESTVED HG (W) |
|
|
|
0-0 |
7-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PL |
BALADIYYAT AL-MEHALLA |
14 |
|
|
FC MASR |
3 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
ZIKO MOSTAFA(Pen74) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PLU |
NOTTINGHAM FOREST (U18) |
15 |
|
|
MIDDLESBROUGH (U18) |
17 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90+2)BRADSHAW ALFIE |
|
16:00 |
Fin |
|
|
YKKO |
FC JAZZ |
6 |
|
|
KUPS AKATEMIA |
9 |
|
|
3-0 |
6-1 |
- |
- |
|
|
(90)RIIHIMAEKI WALTTERI |
|
16:00 |
Fin |
|
|
L2 |
ST ETIENNE |
2 |
|
|
CAEN |
6 |
3 |
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(5)MOUEFFEK AIMEN |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
ASV NEUMARKT |
6 |
|
|
ASV CHAM |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
SV DONAUSTAUF |
18 |
|
|
ATSV ERLANGEN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
SPVGG BAYERN HOF |
4 |
|
|
DJK GEBENBACH |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBS |
GUNDELFINGEN |
15 |
|
|
FC PIPINSRIED |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN |
16 |
|
|
SCHOENINGEN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OF |
MTSV HOHENWESTEDT |
12 |
|
|
VFB LUBECK II |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
ADLER WEIDENHAUSEN |
9 |
|
|
FC EDDERSHEIM |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
BAYERN ALZENAU |
4 |
|
|
FC HANAU 93 |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC 1906 ERLENSEE |
15 |
|
|
HUENFELDER SV |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
SC VIKTORIA 06 GRIESHEIM |
17 |
|
|
FC GIESSEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
SC WALDGIRMES |
11 |
|
|
TURK GUCU FRIEDBERG |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TUS DIETKIRCHEN |
18 |
|
|
EINTRACHT STADTALLENDORF |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SL2G |
LARISA |
2 |
|
|
AEK ATHENS B |
5 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(70)PEDROZO FABRICIO |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SL2G |
DIAGORAS RODOU |
1 |
|
|
PANATHINAIKOS B |
4 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
SA |
LECCE |
13 |
2 |
|
MONZA |
11 |
3 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
PESSINA MATTEO(Pen90+7) |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LATTE DOLCE |
13 |
|
|
TEAM NUOVA FLORIDA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
SASSUOLO (U19) |
5 |
|
|
BOLOGNA (U19) |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
VERONA (U19) |
9 |
|
|
GENOA (U19) |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
FERONIKELI |
8 |
|
|
MALISHEVA |
4 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
FUSHE KOSOVA |
9 |
|
|
LIRIA |
10 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
VIRS |
TUKUMS 2000-TSS |
5 |
|
|
VALMIERAS |
4 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
BAHAMBOULA JASON(77) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1D |
FK RITERIAI |
1 |
|
|
FA SIAULIAI B |
15 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PL |
FLORIANA FC |
2 |
|
|
HAMRUN SPARTANS |
1 |
|
|
0-4 |
0-5 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLQG |
CSCT SAKSAN |
3 |
|
|
SPARTA SELEMET |
5 |
|
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(75)SPRINSEAN ARTUR |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLQG |
FC FLORESTI |
1 |
|
|
UNIVER OGUZSPORT |
4 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(66)KHOLODOV NIKITA |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLQG |
VICTORIA BARDAR |
2 |
|
|
SPERANTA DROCHIA |
6 |
|
|
3-0 |
5-1 |
- |
- |
|
|
(90+3)RUSU ADRIAN |
|
16:00 |
Fin |
|
|
2DA2 |
FOLLO |
10 |
|
|
SKEID |
3 |
|
1 |
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
NESS ULRICH(22) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
FLORO |
14 |
|
|
OS |
2 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
HAUGESUND 2 |
13 |
|
|
BJARG |
3 |
|
|
0-0 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA3 |
AASKOLLEN |
12 |
|
|
ULLERN |
7 |
|
|
0-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA4 |
ORKLA |
6 |
|
|
TILLER |
5 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA4 |
RANA FK |
3 |
|
|
NARDO |
2 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA4 |
TRYGG-LADE |
1 |
|
|
MELHUS IL |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA4 |
VERDAL |
11 |
|
|
BYASEN |
10 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA6 |
FREDRIKSTAD 2 |
13 |
|
|
FYLLINGSDALEN |
10 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Canc |
|
|
1DW |
ARNA-BJORNAR (W) |
2 |
|
|
ODD BALLKLUBB (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
EKST |
GORNIK ZABRZE |
4 |
2 |
|
LKS LODZ |
18 |
3 |
|
2-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(90)NASCIMENTO FILIPE |
|
16:00 |
Fin |
|
|
LP2 |
MARITIMO |
4 |
|
|
FEIRENSE |
16 |
|
|
0-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(90+3)GOMES BERNARDO |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
ANGUSHT |
11 |
|
|
DYNAMO STAVROPOL |
13 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(74)GUGUYEV MAGOMED |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
DRUZHBA MAYKOP |
15 |
|
|
POBEDA KHASAVYURT |
6 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
MAYSULTANOV ZALIMKHAN(88) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
KAMENSK-SHAKHTINSKY |
10 |
|
|
FC ROSTOV II |
3 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
IGNATOV GERMAN(87) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
LEGION-DYNAMO |
4 |
|
|
BIOLOG-NOVOKUBANSK |
8 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
TAGANROG |
4 |
|
|
DYNAMO MAKHACHKALA 2 |
17 |
|
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(83)KOSITSIN SERGEY |
|
16:00 |
Fin |
|
|
CP |
TRE FIORI |
|
|
|
MURATA |
|
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
AMAZULU |
12 |
|
|
CHIPPA UNITED |
10 |
|
1 |
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Pen90+7)EKSTEIN HENDRICK |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
HUNGRY LIONS FC |
9 |
|
|
BAROKA FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
MAGESI FC |
1 |
|
|
MARITZBURG UTD |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
MILFORD FC |
12 |
|
|
MM PLATINUM |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CHAM |
VENDA |
15 |
|
|
UNIVERSITY OF PRETORIA FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
GEFLE IF |
13 |
2 |
|
SANDVIKENS IF |
9 |
2 |
1 |
0-2 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(83)ENGLUND LEO |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
GIF SUNDSVALL |
9 |
1 |
|
VARBERGS BOIS FC |
15 |
3 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
BURMAN MARCUS(Own52) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
LANDSKRONA BOIS |
1 |
2 |
|
UTSIKTENS BK |
2 |
4 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(19)IHLER FREDERIK |
|
16:00 |
Fin |
|
|
2DSS |
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF |
3 |
|
|
ATVIDABERGS FF |
4 |
|
|
2-1 |
4-3 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
2DSS |
MJOELBY AI-FF |
8 |
|
|
BK LJUNGSBRO |
6 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
2DSS |
SMEDBY AIS |
7 |
|
|
ENSKEDE IK |
12 |
|
|
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
2DNS |
FALU BS FK |
5 |
|
|
FC ARLANDA |
3 |
|
|
0-3 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
DW |
DJURGARDENS IF (W) |
6 |
|
|
KIF OREBRO DFF (W) |
13 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(65)SESSY AASLAND THERESE |
|
16:00 |
Fin |
|
|
DW |
HACKEN (W) |
2 |
|
|
PITEA IF (W) |
10 |
1 |
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(85)CURMARK FILIPPA |
|
16:00 |
Fin |
|
|
DW |
IFK NORRKOEPING (W) |
5 |
1 |
|
TRELLEBORGS FF |
12 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(32)MILIVOJEVIC VESNA |
|
16:00 |
Fin |
|
|
DW |
KRISTIANSTADS DFF (W) |
7 |
|
|
HAMMARBY IF DFF (W) |
1 |
2 |
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
HARRYSSON JOSEFIN(Own36) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
DW |
ROSENGARD (W) |
1 |
|
|
AIK (W) |
14 |
2 |
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(65)HARTIKAINEN ANNI |
|
16:00 |
Fin |
|
|
DW |
VAXJO DFF (W) |
4 |
|
|
LINKOPINGS (W) |
11 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(81)AKGUEN NESRIN |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
SC CHAM |
8 |
|
|
FC ZURICH II |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC BLACK STARS |
5 |
|
|
FC DIETIKON |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-JAISH DAMASCUS |
8 |
|
|
TALIYA |
9 |
|
|
0-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
TL |
BG PATHUM UNITED |
4 |
|
|
PORT FC |
3 |
|
|
1-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
POEIPHIMAI TEERASAK(82) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SL |
KASIMPASA |
7 |
2 |
|
SAMSUNSPOR |
12 |
3 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(3)KARA AYTAC |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SL |
SIVASSPOR |
9 |
2 |
|
KONYASPOR |
16 |
2 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(86)MANAJ REY |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
URUGUAY MONTEVIDEO |
5 |
|
|
JUVENTUD |
1 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
MIMBACAS FERNANDO(77) |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SL |
FOREST RANGERS |
9 |
|
|
KONKOLA BLADES |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SL |
NAPSA STARS |
11 |
|
|
GREEN EAGLES |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SL |
NKANA |
10 |
|
|
ZESCO UNITED FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SL |
RED ARROWS |
1 |
|
|
KANSANSHI DYNAMOS |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
SIMBA BHORA FC |
11 |
|
|
TEL ONE FC |
13 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
YADAH FC |
15 |
|
|
CHICKEN INN FC |
7 |
|
|
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
ZPC KARIBA |
14 |
|
|
BIKITA MINERALS |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:50 |
Fin |
|
|
PN |
ORIJENT RIJEKA |
10 |
|
|
CROATIA ZMIJAVCI |
9 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:45 |
FTR |
|
|
LU |
SONDERJYSKE (U17) |
14 |
|
|
BRONDBY (U17) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
Fin |
|
|
2L |
ADMIRA WACKER |
5 |
2 |
|
FC LIEFERING |
6 |
4 |
1 |
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Fin |
|
|
2L |
STURM GRAZ (AM) |
15 |
5 |
|
FC DORNBIRN 1913 |
14 |
2 |
|
2-0 |
2-3 |
- |
- |
|
|
MUSTAFIC SENAD(Own86) |
|
15:30 |
Fin |
|
|
2L |
SW BREGENZ |
11 |
2 |
|
GRAZER AK |
1 |
1 |
|
0-2 |
0-3 |
- |
- |
|
|
MURG MARTIN(89) |
|
15:30 |
FTR |
|
|
RW |
SV WALS GRUNAU |
8 |
|
|
FC WOLFURT |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
Fin |
|
|
1DQG |
SOLROED FC (W) |
5 |
|
|
VARDE (W) |
1 |
|
|
0-0 |
3-4 |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
FTR |
|
|
N2Gr |
TOULOUSE B |
14 |
|
|
JURA SUD |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
Fin |
|
|
EL2 |
SIONI BOLNISI |
2 |
|
|
DINAMO TBILISI II |
3 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
FTR |
|
|
OBN |
FC COBURG |
15 |
|
|
FC INGOLSTADT 04 II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OF |
SV PREUSSEN REINFELD |
6 |
|
|
INTER TURKSPOR KIEL |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OB |
SG AUMUND-VEGESACK |
5 |
|
|
GEESTEMUENDE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
Fin |
|
|
NI |
PAKS |
2 |
4 |
|
MEZOKOVESD-ZSORY |
12 |
2 |
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
SZALAI JOZSEF(62) |
|
15:30 |
Fin |
|
|
SAFR |
NAPOLI (W) |
4 |
2 |
1 |
COMO 2000 (W) |
2 |
3 |
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(79)BANUSIC MARIJA |
|
15:30 |
Fin |
|
|
3DA6 |
BODO-GLIMT 2 |
12 |
|
|
SPRINT JELOY |
6 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Fin |
|
|
PL |
CHERKASI |
7 |
2 |
|
SHAKHTAR DONETSK |
1 |
1 |
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
EGUINALDO(90+2) |
|
15:15 |
Fin |
|
|
2L |
FLORIDSDORFER AC |
4 |
2 |
|
FIRST VIENNA FC 1894 |
8 |
1 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(53)FLAVIO |
|
15:15 |
FTR |
|
|
LU |
ESBJERG (U17) |
11 |
|
|
AALBORG (U17) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
Fin |
|
|
PL |
WEST ARMENIA |
7 |
|
|
FC ARARAT-ARMENIA |
2 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
DUARTE JONATHAN(2) |
|
15:00 |
FTR |
|
|
RW |
FC KUFSTEIN |
12 |
|
|
IMST |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
Fin |
|
|
1D |
NIVA |
5 |
|
|
SLONIM-2017 |
13 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
FNL |
DUKLA PRAHA |
1 |
|
|
SIGMA OLOMOUC B |
3 |
|
|
0-3 |
0-3 |
- |
- |
|
|
MURITALA YUNUSA(32) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DPG |
MIDDELFART |
4 |
|
|
ROSKILDE |
2 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(83)BOESEN MALTHE |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DRG |
HOLSTEBRO |
2 |
|
|
VANLOSE |
6 |
|
|
1-1 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(82)CLEMMENSEN MAGNUS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DRG |
OURE |
5 |
|
1 |
YOUNG BOYS FD |
4 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
STOJILKOVIC STEFAN(60) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
BK SKJOLD |
10 |
|
|
BRONSHOJ |
2 |
|
|
0-0 |
0-5 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
GREVE |
4 |
|
|
VB 1968 |
10 |
|
|
0-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
HERLEV |
3 |
|
|
B 1908 |
5 |
|
|
0-0 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
NAESTVED II |
6 |
|
|
SLAGELSE |
7 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
FJORDAGER IF |
10 |
|
|
HOBRO II |
2 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
HEDENSTED |
5 |
|
|
VARDE IF |
9 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
1DQG |
BSF (W) |
6 |
|
|
SUNDBY BK (W) |
2 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
VEIK |
HAKA |
5 |
3 |
|
HJK HELSINKI |
3 |
2 |
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
PLANGE LUKE(54) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
KLW |
JYPK (W) |
9 |
|
|
PK-35 (W) |
6 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
OI MINAMI(90) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
KLW |
PK KESKI-UUSIMAA |
10 |
|
|
HONKA (W) |
4 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
SJOEHOLM WILMA(70) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
EL2 |
FC RUSTAVI |
1 |
|
|
WIT GEORGIA |
7 |
|
|
2-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
EL2 |
KOLKHETI KHOBI |
10 |
|
|
SPAERI |
9 |
|
|
1-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
BORUSSIA DORTMUND II |
8 |
2 |
|
ERZGEBIRGE AUE |
6 |
1 |
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
MAJETSCHAK ERIK(90+4) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
FC SAARBRUCKEN |
9 |
3 |
|
HALLESCHER FC |
17 |
2 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
JON CROSTHWAITE HENRY(79) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
FC VIKTORIA KOLN |
13 |
1 |
|
PREUSSEN MUNSTER |
2 |
|
|
2-1 |
3-5 |
- |
- |
|
|
TER HORST JANO(89) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
JAHN REGENSBURG |
2 |
2 |
|
DYNAMO DRESDEN |
5 |
4 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(Pen89)VIET CHRISTIAN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
MSV DUISBURG |
18 |
5 |
|
SV SANDHAUSEN |
7 |
3 |
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(82)BITTER JOSHUA |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
BAYERN MUNICH II |
6 |
|
|
VIKTORIA ASCHAFFENBURG |
13 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(39)WAGNER MAXIMILIAN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
DJK VILZING |
2 |
|
|
FC EINTRACHT BAMBERG |
16 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
GOERTLER PATRICK(64) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
FC NURNBERG II |
3 |
|
|
FC WURZBURGER KICKERS |
1 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(71)FORKEL DUSTIN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
FC SCHWEINFURT 05 |
11 |
|
|
TSV AUBSTADT |
5 |
|
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(90+5)JABIRI ADAM |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
SCHALDING-HEINING |
15 |
|
|
WACKER BURGHAUSEN |
10 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(90+6)ZILLNER DANIEL |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
ALEMANNIA AACHEN |
1 |
|
|
FC BOCHOLT |
2 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(74)BAPOH ULRICH |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
ROT-WEISS AHLEN |
18 |
|
|
FC DUREN |
9 |
|
|
0-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(76)UZUN OMER |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
ROT-WEISS OBERHAUSEN |
7 |
|
|
SV RODINGHAUSEN |
6 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(51)EZEKWEM COTTRELL |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
SC WIEDENBRUCK 2000 |
8 |
|
|
SC PADERBORN 07 II |
14 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
FRIEDRICH ROBIN(82) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
1899 HOFFENHEIM II |
2 |
|
|
TSV SCHOTT MAINZ |
17 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(66)SCHMAHL FREDERIK |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
EINT. FRANKFURT II |
4 |
|
|
BAHLINGER SC |
11 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90)FUTKEU NOEL |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
FSV MAINZ 05 II |
10 |
|
|
SGV FREIBERG |
5 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
KLOSTERMANN SIMON(90+3) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
KSV HESSEN KASSEL |
9 |
|
|
FC 08 HOMBURG |
6 |
|
|
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
HARRES PHIL(66) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
STUTTGARTER KICKERS |
1 |
|
|
VFB STUTTGART II |
3 |
|
1 |
0-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(87)KALAJDZIC DANIEL |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
TSV STEINBACH |
13 |
|
|
FC ASTORIA WALLDORF |
14 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(79)FIRAT SERKAN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
TUS KOBLENZ |
18 |
|
|
KICKERS OFFENBACH |
8 |
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90)SHAQIRI ERIJON |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
FC DEISENHOFEN |
5 |
|
|
SV ERLBACH |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV 1860 MUNICH II |
7 |
|
|
1896 RAIN AM LECH |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV DACHAU |
13 |
|
|
SV HEIMSTETTEN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV KOTTERN |
8 |
|
|
TSV SCHWABEN AUGSBURG |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV LANDSBERG |
2 |
|
|
FC ISMANING |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC TUERKIYE WILHELMSBURG |
16 |
|
|
TSV BUCHHOLZ |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
ROSTOCKER FC 1895 |
14 |
|
|
SV LICHTENBERG 47 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
BISCHOFSWERDAER |
2 |
|
|
MAGDEBURG II |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
GERMANIA HALBERSTADT |
3 |
|
|
FSV BUDISSA BAUTZEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SC FREITAL |
8 |
|
|
EINHEIT RUDOLSTADT |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SV 09 ARNSTADT |
16 |
|
|
VFC PLAUEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFB AUERBACH |
5 |
|
|
VFL HALLE 96 |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
NORDMARK SATRUP |
11 |
|
|
WEICHE FLENSBURG II |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
VFR NEUMUNSTER |
9 |
|
|
TSB FLENSBURG |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
CFR PFORZHEIM |
4 |
|
|
FC NORMANNIA GMUND |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
TSG BACKNANG |
9 |
|
|
FC 08 VILLINGEN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OR |
FC KARBACH |
11 |
|
|
WORMATIA WORMS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
FSV FERNWALD |
8 |
|
|
VFB MARBURG |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
HANAUER SC 1960 |
7 |
|
|
KSV BAUNATAL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
BRINKUMER SV |
14 |
|
|
FC UNION 60 |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SB |
BRESCIA |
8 |
1 |
|
SPEZIA |
15 |
2 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
SB |
MODENA |
14 |
1 |
|
SUDTIROL |
9 |
5 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(67)ZARO GIOVANNI |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SB |
PARMA |
1 |
2 |
|
LECCO |
20 |
1 |
|
3-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(88)CAMARA DRISSA |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SB |
TERNANA |
17 |
1 |
|
ASCOLI |
16 |
2 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
BOTTEGHIN ERIC(90) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
AL |
DZIUGAS |
2 |
|
|
FK TRANSINVEST |
9 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(90+6)BAGUZAS ERIDANAS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
PL |
GUDJA UNITED |
14 |
|
|
SLIEMA WANDERERS |
3 |
|
|
0-4 |
0-6 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
CLPG |
MELITA FC |
1 |
|
|
PIETA HOTSPURS |
4 |
|
|
1-0 |
5-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DA2 |
EIDSVOLD TURN |
6 |
|
|
GJOVIK-LYN |
11 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(90+3)MOELLER DELAVERIS FILIP |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DA2 |
STROMMEN |
2 |
|
|
KJELSAS |
3 |
|
|
2-3 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(Pen30)SUNDBERG MATHIAS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DA2 |
ULL-KISA |
9 |
|
|
GRORUD |
7 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(80)BERGUM MARTIN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
ARDAL |
12 |
|
|
IL FROEYA |
10 |
|
|
0-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
ASKOY |
6 |
|
|
SANDVIKEN |
1 |
|
|
0-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
FANA |
4 |
|
|
DJERV 1919 |
6 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
STORD IL |
8 |
|
|
LODDEFJORD |
12 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA2 |
PORS GRENLAND |
1 |
|
|
VIGOER |
14 |
|
|
0-0 |
5-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA2 |
STAAL JORPELAND |
5 |
|
|
MANDALSKAMERATENE |
12 |
|
|
0-0 |
4-3 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA2 |
VINDBJART |
3 |
|
|
FRAM LARVIK |
8 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA3 |
FLINT |
10 |
|
|
ASSIDEN |
5 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA3 |
GAMLE OSLO |
6 |
|
|
BAERUM |
2 |
|
|
0-0 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA5 |
BJOERKELANGEN |
9 |
|
|
SKEDSMO |
14 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA5 |
GJELLERASEN |
12 |
|
|
READY |
7 |
|
|
0-0 |
3-3 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
TW |
KOLBOTN (W) |
8 |
|
|
ARNA-BJORNAR (W) |
10 |
|
|
3-1 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(55)MIKKELSEN THEA |
|
(15:00) |
Canc |
|
|
TW |
KOLBOTN (W) |
8 |
|
|
AVALDSNES (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
TW |
LILLESTROM (W) |
3 |
|
|
ASANE (W) |
9 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
DYBVIK SUNDE KATARINA(86) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
TW |
ROSENBORG (W) |
2 |
1 |
|
ROA (W) |
4 |
1 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(89)LINDBAK HOERTE SARA |
|
15:00 |
Fin |
|
|
TW |
STABAEK (W) |
6 |
1 |
|
SANDVIKEN (W) |
5 |
2 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
NERLAND AAHJEM ANNA(61) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
1DW |
OVREVOLL HOSLE (W) |
9 |
|
|
KIL-HEMNE (W) |
6 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
IL |
HUTNIK NOWA HUTA |
4 |
|
1 |
POLONIA BYTOM |
7 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
POCHCIOL JAKUB(86) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
DYNAMO SAINT PETERSBURG |
9 |
|
|
ZVEZDA ST PETERSBURG |
15 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(68)KHADZHIEV ROMAN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
LADA TOGLIATTI |
14 |
|
|
DINAMO KIROV |
1 |
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
KOZHUKHAR ILYA(88) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
NOSTA |
9 |
|
|
AMKAR |
2 |
|
|
0-3 |
0-3 |
- |
- |
|
|
TYUKALOV EVGENI(31) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
LALI |
LAS PALMAS |
14 |
1 |
|
GIRONA |
2 |
3 |
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
DOVBYK ARTEM(Pen57) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
LFW |
BETIS (W) |
13 |
3 |
|
SPORTING HUELVA (W) |
16 |
2 |
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(70)CAMERON TIFFANY |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DNG |
AHLAFORS IF |
1 |
|
|
MOTALA AIF FK |
12 |
|
|
4-0 |
6-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DNG |
GREBBESTADS IF |
8 |
|
|
STENUNGSUNDS IF |
7 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DN |
TAFTEA |
9 |
|
|
AELGARNA-HAERNOESAND IF |
13 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DSG |
HASSLEHOLMS IF |
1 |
|
|
IFK SIMRISHAMN |
7 |
|
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DSG |
IF LOEDDE |
10 |
|
|
RAPPE GOIF |
13 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DVG |
BK ASTRIO |
2 |
|
|
VARBERGS GIF |
1 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DVG |
LAHOLMS FK |
7 |
|
|
LINDOME GIF |
6 |
|
|
1-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DVG |
OECKEROE IF |
9 |
|
|
IK TORD |
8 |
|
|
0-1 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
TL |
SUKHOTHAI FC |
12 |
|
1 |
UTHAI THANI |
9 |
|
|
0-3 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(Pen90+7)BONILLA NELSON |
|
14:45 |
Fin |
|
|
2DRG |
FA 2000 |
4 |
|
|
BRABRAND |
6 |
|
1 |
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:35 |
Fin |
|
|
SL |
SHANGHAI SIPG FC |
2 |
5 |
|
SHANGHAI SHENHUA |
1 |
3 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
CARLOS JOAO(90) |
|
14:30 |
FTR |
|
|
RW |
BSK 1933 |
9 |
|
|
SVG REICHENAU |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
Fin |
|
|
PL |
SLOGA DOBOJ |
6 |
|
|
FK ZVIJEZDA 09 |
12 |
|
2 |
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(89)MRKAJIC MOMCILO |
|
14:30 |
Fin |
|
|
CL |
GUANGXI BAOYUN |
4 |
|
|
DONGGUAN NANCHENG |
13 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(66)GIOVANNY |
|
14:30 |
Fin |
|
|
CL |
YUNNAN YUKUN |
1 |
|
|
CHONGQING TONGLIANG LONG |
3 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
XIANG YUWANG(52) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
DPGr |
NORRESUNDBY |
7 |
|
|
MARIENLYST |
3 |
|
|
0-0 |
3-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Fin |
|
|
DPGr |
VIBY |
4 |
|
|
B 1909 |
10 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Fin |
|
|
DRGr |
KFUM BK ROSKILDE |
8 |
|
|
RINGSTED IF |
2 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Fin |
|
|
1DQG |
VILDBJERG (W) |
3 |
|
|
ASA AARHUS (W) |
4 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Fin |
|
|
PL |
WEST HAM |
9 |
|
|
LIVERPOOL |
3 |
2 |
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(77)ANTONIO MICHAIL |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
BARNSLEY |
6 |
3 |
|
NORTHAMPTON |
14 |
1 |
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
APPERE LOUIS(90+6) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
DERBY |
2 |
|
|
CARLISLE |
24 |
1 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(59)COLLINS JAMES |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
EXETER |
13 |
2 |
|
OXFORD UNITED |
5 |
2 |
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(52)ALLI MILLENIC |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
FLEETWOOD TOWN |
22 |
|
|
BURTON ALBION |
20 |
4 |
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(76)LONERGAN TOM |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
LINCOLN |
7 |
3 |
|
PORTSMOUTH |
1 |
7 |
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
LANE PADDY(90+12) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
PETERBOROUGH |
4 |
1 |
|
BOLTON |
3 |
3 |
|
0-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
JEROME CAMERON(82) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
PORT VALE |
23 |
2 |
|
CAMBRIDGE UNITED |
18 |
4 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
READING |
17 |
1 |
|
BLACKPOOL |
8 |
|
|
1-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
GABRIEL JORDAN(90+2) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
SHREWSBURY |
19 |
|
|
LEYTON ORIENT |
11 |
|
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(76)UDOH DANIEL |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
STEVENAGE |
9 |
2 |
|
CHELTENHAM |
21 |
3 |
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90)FREEMAN NICK |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
WIGAN |
12 |
|
|
BRISTOL ROVERS |
15 |
1 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(48)SMITH JONNY |
|
14:30 |
Fin |
|
|
LO |
WYCOMBE |
10 |
2 |
|
CHARLTON |
16 |
5 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen7)LEAHY LUKE |
|
14:30 |
Fin |
|
|
PLU |
MANCHESTER UTD (U18) |
1 |
|
|
SUNDERLAND (U18) |
24 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
NIELD JOSEPH(65) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
MEIS |
TALLINNA KALEV |
7 |
|
|
KALJU NOMME |
2 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
TAMM ALEX(55) |
|
14:30 |
FTR |
|
|
OF |
TSV BORDESHOLM |
15 |
|
|
UNION NEUMUNSTER |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
Fin |
|
|
PL |
FC ATYRAU |
9 |
|
|
FC KYZYL-ZHAR SK |
8 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(54)NOVAK JAKOB |
|
14:30 |
Fin |
|
|
PL |
FC TURAN |
10 |
|
1 |
FC ASTANA |
3 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
CAMARA OUSMANE(65) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
TL |
CHONBURI FC |
14 |
|
|
NAKHONPATHOM UNITED |
8 |
|
1 |
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
ABLORH LESLEY(30) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
1D |
SHAKHTER SOLIG. RESERVES |
17 |
|
|
BATE BORISOV RESERVES |
2 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DPG |
HOLBAEK |
5 |
|
|
NAESBY |
4 |
|
|
2-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(65)EJLER ADAM |
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DPG |
ISHOJ IF |
2 |
|
|
FREM |
1 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
ZEQIRI EGZON(57) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DRG |
VEJGAARD |
3 |
|
|
IF LYSENG |
1 |
|
|
1-3 |
5-5 |
- |
- |
|
|
(90)STOKBRO MICHAEL |
|
14:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
FREDERIKSSUND |
4 |
|
|
GOERSLEV IF |
5 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
KARLSLUNDE IF |
7 |
|
|
SUNDBY BK |
1 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
ODDER IGF |
1 |
|
|
OKS |
7 |
|
|
0-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
B 1913 |
4 |
|
|
AALBORG 2 |
8 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
DALUM |
6 |
|
|
RINGKOBING IF |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
TARUP-PAARUP |
1 |
|
|
VEJLBY-RISSKOV |
7 |
|
|
0-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
FC COPENHAGEN (U19) |
3 |
|
|
LYNGBY (U19) |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
FC NORDSJAELLAND (U19) |
6 |
|
|
FC MIDTJYLLAND (U19) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
RANDERS FREJA (U19) |
7 |
|
|
SILKEBORG (U19) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
Fin |
|
|
KLP |
AGF (W) |
|
|
|
BRONDBY (W) |
|
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
PLU |
CHELSEA (U18) |
2 |
|
|
LEICESTER (U18) |
17 |
|
|
1-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(65)AMPAH ATO |
|
14:00 |
Fin |
|
|
PLU |
LEEDS (U18) |
12 |
|
|
MANCHESTER CITY (U18) |
2 |
|
|
1-0 |
1-4 |
- |
- |
|
|
WARHURST MATTHEW(70) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
PLU |
LIVERPOOL (U18) |
13 |
|
|
WOLVERHAMPTON (U18) |
7 |
|
|
0-2 |
2-4 |
- |
- |
|
|
(90+2)BRADSHAW JOE |
|
14:00 |
Fin |
|
|
PLU |
NORWICH (U18) |
23 |
|
|
ARSENAL (U18) |
5 |
|
|
0-5 |
0-9 |
- |
- |
|
|
CASEY DAN(89) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
PLU |
TOTTENHAM (U18) |
7 |
|
|
WEST BROM (U18) |
18 |
|
|
4-1 |
5-3 |
- |
- |
|
|
KIRTON ARCHIE(90) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
KLW |
HPS (W) |
7 |
|
|
ALAND UNITED (W) |
6 |
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
HAKASALO ANNI(90+4) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
2B |
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG |
14 |
1 |
|
HAMBURGER SV |
4 |
1 |
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
REIS LUDOVIT(84) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
2B |
HOLSTEIN KIEL |
1 |
4 |
|
FC KAISERSLAUTERN |
14 |
|
|
1-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
RITTER MARLON(83) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
2B |
SC PADERBORN 07 |
8 |
1 |
|
SV ELVERSBERG |
10 |
4 |
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(75)CONTEH SIRLORD |
|
14:00 |
Fin |
|
|
RN |
CHEMNITZER FC |
8 |
|
|
ZFC MEUSELWITZ |
10 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
HANSCH FLORIAN(67) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
RN |
ROT-WEISS ERFURT |
12 |
|
|
FSV 63 LUCKENWALDE |
14 |
|
|
3-1 |
5-2 |
- |
- |
|
|
(Pen90+7)SEIDEMANN KAY |
|
14:00 |
Fin |
|
|
RN |
HAMBURGER SV II |
7 |
|
|
TSV HAVELSE |
8 |
|
|
1-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
TASKY NIKLAS(90+1) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
RN |
HOLSTEIN KIEL II |
5 |
|
|
FC ST. PAULI II |
11 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
KNEBEL KNEBEL VON(60) |
|
14:00 |
FTR |
|
|
ON |
TENNIS BOR. BERLIN |
6 |
|
|
OPTIK RATHENOW |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OB |
VATAN SPORT BREMEN |
12 |
|
|
FC BREMERHAVEN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
AC MILAN (U19) |
7 |
|
|
MONZA (U19) |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
Fin |
|
|
1D |
TAURAS TAURAGE |
7 |
|
|
FK ATMOSFERA |
14 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DA6 |
SKJERVOY |
1 |
|
|
HARSTAD |
6 |
|
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
1DW |
BODOE-GLIMT |
1 |
|
|
HONEFOSS (W) |
3 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
VOLNA NIZHNY NOVGOROD |
13 |
|
|
RUBIN 2 |
4 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
MOTORIN DANIIL(75) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
ES |
ONSALA |
16 |
1 |
|
FALKENBERGS FF |
2 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(79)NYGAARD ALFONS |
|
14:00 |
Fin |
|
|
ES |
TORNS IF |
2 |
2 |
|
TVAAKERS IF |
8 |
1 |
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
GUSTAFSSON FELIX(80) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DNG |
BK FORWARD |
13 |
|
|
VANERSBORGS FK |
6 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DN |
IFK LULEA |
6 |
|
|
BERGNASETS AIK |
4 |
|
|
0-3 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DN |
UMEA FC AKADEMI |
8 |
|
|
SKELLEFTEA FF |
3 |
|
|
0-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DSG |
FK KARLSKRONA |
2 |
|
|
FBK BALKAN |
4 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DSG |
HOGABORGS BK |
9 |
|
|
IFK KARLSHAMN |
6 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DSS |
SYRIANSKA FC |
11 |
|
|
IF SYLVIA |
5 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DW |
IF BROMMAPOJKARNA (W) |
9 |
|
|
VITTSJO GIK (W) |
8 |
|
|
3-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(53)OLAI SARA |
|
14:00 |
Fin |
|
|
EW |
ESKILSTUNA UTD (W) |
8 |
1 |
|
GAMLA UPSALA (W) |
4 |
1 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(4)HERREROS ROSITA |
|
14:00 |
Fin |
|
|
EW |
UMEA IK (W) |
1 |
1 |
|
OEREBRO |
10 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(87)WESTBOM LINNEA |
|
14:00 |
Fin |
|
|
TL |
BURIRAM UNITED |
1 |
|
|
MUANGTHONG UNITED |
5 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(Pen85)CAUSIC GORAN |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
AYUTTHAYA UNITED |
6 |
|
|
DRAGON PATHUMWAN KANCHANABURI |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
CHAINAT HORNBILL |
14 |
|
|
KRABI FC |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
CHANTHABURI FC |
12 |
|
|
NAKHON RATCHASIMA FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
CHIANGMAI UNITED |
9 |
|
|
CUSTOMS UNITED |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
KASETSART FC |
16 |
|
|
CHIANGMAI FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
LAMPANG FC |
8 |
|
|
RAYONG FC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
NONG BUA PITCHAYA |
2 |
|
|
NAKHON SI UNITED |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
SAMUT PRAKAN CITY |
15 |
|
|
PATTAYA DOLPHINS UNITED |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2 |
SUPHANBURI |
10 |
|
|
PHRAE UNITED |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
Fin |
|
|
1DCG |
INGULETS PETROVE |
2 |
|
|
PRIKARPATYE |
5 |
|
|
4-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Fin |
|
|
NORT |
CASUARINA FC |
6 |
|
|
PORT DARWIN |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
SONDERJYSKE (U19) |
10 |
|
|
BRONDBY (U19) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
VEJLE (U19) |
12 |
|
|
AC HORSENS (U19) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
OB |
BTS NEUSTADT |
8 |
|
|
TS WOLTMERSHAUSEN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
Fin |
|
|
SAFR |
SAMPDORIA (W) |
3 |
1 |
|
POMIGLIANO CALCIO (W) |
5 |
1 |
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
NOVELLINO DEBORA(90+4) |
|
13:30 |
Fin |
|
|
2DNS |
HUDIKSVALLS FF |
12 |
|
|
FC GUTE |
11 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Fin |
|
|
1DCG |
LIVYI BEREG |
3 |
|
|
NYVA BUZOVA |
5 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
13:15 |
Fin |
|
|
SPL |
SPARTAK VARNA |
1 |
|
|
MONTANA |
4 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(80)NACHEV DANIEL |
|
13:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
GLOSTRUP |
2 |
|
|
TARNBY FF |
8 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
ASTON VILLA (U18) |
25 |
|
1 |
CRYSTAL PALACE (U18) |
9 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MARJORAM FINLEY(50) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
READING (U18) |
26 |
|
|
FULHAM (U18) |
6 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
PARK DAMON(81) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
SOUTHAMPTON (U18) |
20 |
|
|
BRIGHTON (U18) |
10 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
BASHIR SAHIL(57) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
STOKE CITY (U18) |
21 |
|
|
BLACKBURN (U18) |
16 |
|
|
0-2 |
3-5 |
- |
- |
|
|
BAKRE HAZEEM(90+4) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
1DW |
AVALDSNES (W) |
10 |
|
|
ODD BALLKLUBB (W) |
7 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
LP2 |
MAFRA |
7 |
|
|
OLIVEIRENSE |
14 |
|
1 |
2-1 |
3-3 |
- |
- |
|
|
SANGARE BALLA(66) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
LFW |
GRANADILLA TENERIFE (W) |
8 |
1 |
|
VALENCIA (W) |
11 |
1 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(61)NGUESSAN ANGE |
|
13:00 |
Fin |
|
|
LFW |
VILLARREAL (W) |
14 |
1 |
|
GRANADA CF (W) |
12 |
3 |
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(68)MCKENNA KAYLA |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PL |
DNIPRO-1 |
4 |
5 |
|
DYNAMO KYIV |
2 |
4 |
1 |
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
VANAT VLADYSLAV(90+1) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PL |
MYNAI |
16 |
2 |
|
CHORNOMORETS ODESA |
10 |
2 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(62)REMENYAK ARTUR |
|
13:00 |
Fin |
|
|
1DRG |
FC PODILLYA KHMELNYTSKYI |
2 |
|
|
CHERNIGOV |
10 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:45 |
Fin |
|
|
AM |
MELBOURNE VICTORY |
3 |
2 |
|
WESTERN SYDNEY |
7 |
2 |
|
2-2 |
3-4 |
- |
- |
|
|
PRIESTMAN OSCAR(87) |
|
12:45 |
FTR |
|
|
LU |
ESBJERG (U19) |
14 |
|
|
AALBORG (U19) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:30 |
Fin |
|
|
QUEE |
MORETON BAY UNITED |
4 |
|
|
GOLD COAST KNIGHTS |
1 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
SSL |
ADELAIDE COBRAS |
5 |
|
|
ADELAIDE VICTORY |
12 |
|
|
2-1 |
4-2 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
QPL2 |
NORTH LAKES UNITED FC |
10 |
|
|
MAGIC UNITED TFA |
2 |
|
|
0-0 |
1-7 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
ESIL |
HARJU JALGPALLIKOOL |
1 |
|
|
FC ELVA |
7 |
|
|
2-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
ESIL |
VIIMSI JK |
3 |
|
|
PAIDE LM II |
10 |
|
|
2-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
1DCG |
SC POLTAVA |
8 |
|
|
KARPATY LVIV |
1 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
VICT |
HUME CITY |
4 |
|
|
HEIDELBERG UNITED |
2 |
|
|
0-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSW |
HILLS UNITED |
12 |
|
|
ST GEORGE CITY |
7 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSW |
MARCONI STALLIONS |
3 |
|
|
ST GEORGE FC |
10 |
|
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
BANKSTOWN BERRIES FC |
8 |
|
|
DUNBAR ROVERS FC |
15 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
BLACKTOWN SPARTANS |
6 |
|
|
MT DRUITT TOWN RANGERS |
1 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
BONNYRIGG WH. EAGLES |
11 |
|
|
SD RAIDERS |
10 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
INTER LIONS FC |
7 |
|
|
DULWICH HILL FC |
14 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
MACARTHUR RAMS |
12 |
|
|
NORTHERN TIGERS |
5 |
|
|
2-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
UNSW FC |
9 |
|
|
HAKOAH SYDNEY CITY |
2 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
QPL |
LOGAN LIGHTNING |
9 |
|
|
WESTERN PRIDE |
10 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
QPL2 |
GRANGE THISTLE |
2 |
|
|
MAROOCHYDORE FC |
6 |
|
|
3-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
QPL2 |
SAMFORD RANGERS |
7 |
|
|
SOUTHS UNITED |
8 |
|
|
1-0 |
3-3 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
LAZIO (U19) |
4 |
|
|
ATALANTA (U19) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
Fin |
|
|
PL |
TOBOL KOSTANAY |
1 |
|
|
ZHENIS |
11 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
MANAJ ARB(76) |
|
12:00 |
Fin |
|
|
1DRG |
BUKOVINA CHERNIVTSI |
1 |
|
|
DINAZ VYSHHOROD |
5 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE OLYMPIC |
10 |
|
|
NE METROSTARS |
2 |
|
|
2-1 |
4-3 |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Fin |
|
|
FNL |
PROSTEJOV |
15 |
|
|
VYSOCINA JIHLAVA |
12 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(90+4)JARON PETR |
|
11:30 |
Fin |
|
|
LIPG |
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC |
5 |
|
|
UNIREA 2004 SLOBOZIA |
1 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
COJOCARI SERAFIM(4) |
|
11:15 |
Fin |
|
|
QPL2 |
NORTH STAR |
5 |
|
|
IPSWICH KNIGHTS |
12 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:15 |
Fin |
|
|
FNL |
MFK CHRUDIM |
5 |
|
|
FK PRIBRAM |
11 |
|
|
2-2 |
6-3 |
- |
- |
|
|
MIKA VACLAV(Own88) |
|
11:15 |
Fin |
|
|
FNL |
VYSKOV |
2 |
|
1 |
VARNSDORF |
14 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(79)KROLLIS RAIMONDS |
|
11:00 |
Fin |
|
|
QPL |
CABOOLTURE |
5 |
|
|
EASTERN SUBURBS FC |
3 |
|
|
0-3 |
4-4 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
QPL |
SOUTHSIDE EAGLES |
7 |
|
|
SWQ THUNDER |
6 |
|
|
1-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
QPL2 |
TARINGA ROVERS |
9 |
|
|
HOLLAND PARK HAWKS |
1 |
|
|
0-0 |
3-4 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
CSM SCOLAR RESITA |
1 |
|
|
CEAHLAUL PIATRA NEAM |
2 |
|
|
1-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(82)ELTON |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
DUMBRAVITA |
5 |
|
|
METALOGLOBUS |
4 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
ZAKIR YASSINE(89) |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
UNIREA DEJ |
6 |
|
|
ARGES PITESTI |
3 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(69)HOFMAN ALBERT |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
ACS VIITORUL PANDURI TARGU |
5 |
|
|
CS TUNARI |
6 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
BORCEA IOAN(59) |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
STEAUA BUCURESTI |
1 |
|
|
CSM SLATINA |
4 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(40)HERAS IGNACIO |
|
11:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
DINAMO VLADIVOSTOK |
4 |
|
|
STROGINO MOSCOW |
16 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
RUKHMAKOV MIKHAIL(90+1) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE COMETS |
3 |
|
|
MODBURY JETS |
1 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
CL |
JIANGXI LIANSHENG |
16 |
|
|
QINGDAO RED LIONS |
10 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
ASAMOAH SAMUEL(58) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
CL |
SUZHOU DONGWU |
8 |
|
|
GUANGZHOU FC |
5 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(45+3)LEONARDO JOAO |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K1 |
GWANGJU FC |
8 |
2 |
|
SUWON FC |
5 |
1 |
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
KIM TAE-HAN(90+6) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K1 |
SANGJU SANGMU FC |
3 |
|
|
GANGWON FC |
4 |
2 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90)LEE JUNG-MIN |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K2 |
BUSAN I PARK |
3 |
|
1 |
ANSAN GREENERS |
12 |
|
1 |
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
ROH KYUNG-HO(52) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K2 |
CHEONAN CITY |
13 |
|
|
GIMPO CITIZEN |
10 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
JANG YUN-HO(82) |
|
10:15 |
Fin |
|
|
AM |
NEWCASTLE JETS FC |
10 |
4 |
|
C. COAST MARINERS FC |
1 |
1 |
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
EDMONDSON RYAN(87) |
|
10:15 |
Fin |
|
|
AM |
WELLINGTON PHOENIX FC |
1 |
3 |
|
MACARTHUR FC |
5 |
1 |
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Pen90+1)ZAWADA OSCAR |
|
10:00 |
Fin |
|
|
VICT |
PORT MELBOURNE |
6 |
|
|
SOUTH MELBOURNE |
1 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
FTR |
|
|
PL |
SOUTHERN |
5 |
|
|
LEE MAN FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
09:45 |
Fin |
|
|
QPL |
MITCHELTON |
12 |
|
|
MORETON CITY EXCELSIOR II |
8 |
|
|
1-2 |
3-4 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
NNSW |
MAITLAND FC |
7 |
|
|
COOKS HILL UNITED FC |
9 |
|
|
0-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
NORT |
HELLENIC ATHLETIC |
2 |
|
|
GARUDA FC |
8 |
|
|
5-1 |
6-2 |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
NNSW |
LAKE MACQUARIE CITY |
11 |
|
|
EDGEWORTH EAGLES |
5 |
|
|
1-1 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
SSL |
VIPERS FC |
8 |
|
|
FULHAM UNITED |
3 |
|
|
2-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
JL |
CEREZO OSAKA |
5 |
|
|
YOKOHAMA F. MARINOS |
11 |
4 |
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(68)LEO |
|
09:00 |
Fin |
|
|
KL |
MOKPO CITY |
12 |
|
|
GANGNEUNG CITY FC |
7 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
KWON TAE-YOUNG(85) |
|
08:55 |
Fin |
|
|
JL2 |
EHIME FC |
9 |
|
|
VENTFORET KOFU |
8 |
1 |
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(47)ISHIURA TAIGA |
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE RAIDERS |
5 |
|
|
PARA HILLS KNIGHTS |
7 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
SALISBURY UNITED |
7 |
|
|
ADELAIDE BLUE EAGLES |
1 |
|
|
3-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
WEST ADELAIDE |
11 |
|
|
PLAYFORD CITY PATRIOTS |
2 |
|
|
0-1 |
1-5 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
WESTERN STRIKERS |
10 |
|
|
CUMBERLAND UNITED |
6 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
AVONDALE FC |
2 |
|
|
GREEN GULLY |
9 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
DANDENONG THUNDER |
11 |
|
|
ST ALBANS SAINTS |
13 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
MANNINGHAM UNITED BLUES |
12 |
|
|
DANDENONG CITY |
7 |
|
|
1-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
MORELAND CITY |
14 |
|
|
ALTONA MAGIC |
10 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
CAPI |
OCONNOR KNIGHTS |
2 |
|
|
YOOGALI SOCCER CLUB |
8 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
CAPI |
TIGERS FC |
4 |
|
|
CANBERRA OLYMPIC |
7 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
NORTHBRIDGE FC BULLS |
2 |
|
|
RYDALMERE |
13 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
EASTERN LIONS SC |
11 |
|
|
CAROLINE SPRINGS GEORGE CROSS |
10 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
MELBOURNE VICTORY II |
1 |
|
|
BULLEEN LIONS |
8 |
|
|
2-0 |
5-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
NORTH GEELONG |
14 |
|
|
KINGSTON CITY FC |
9 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
AWPW |
SYDNEY FC (W) |
|
|
|
CENTRAL COAST MARINERS |
|
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
BADAWIYA ROLA(43) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
ALBIREX NIIGATA |
16 |
3 |
|
FC TOKYO |
3 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(90)HAYAKAWA FUMIYA |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
JUBILO IWATA |
12 |
1 |
|
MACHIDA ZELVIA |
1 |
1 |
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen70)GERMAIN RYO |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
VISSEL KOBE |
2 |
|
|
KYOTO SANGA |
17 |
2 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
HARA TAICHI(55) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
MITO HOLLYHOCK |
16 |
|
|
FUJIEDA MYFC |
14 |
2 |
|
1-0 |
2-3 |
- |
- |
|
|
CHAVES ANDERSON(87) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
THESPAKUSATSU GUNMA |
20 |
1 |
|
V-VAREN NAGASAKI |
2 |
3 |
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(28)KITAGAWA SHUTO |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
VEGALTA SENDAI |
6 |
1 |
|
JEF UNITED CHIBA |
9 |
3 |
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
DUDU(79) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL3 |
TEGEVAJARO MIYAZAKI |
19 |
|
|
SC SAGAMIHARA |
9 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(67)YOSHIDA TOMOYASU |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL3 |
YSCC |
15 |
|
|
NARA CLUB |
16 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(85)PEDERSEN JORN |
|
08:00 |
Fin |
|
|
WLW |
NTV BELEZA (W) |
3 |
|
|
OMIYA ARDIJA VENTUS (W) |
7 |
|
|
3-0 |
7-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
WLW |
URAWA (W) |
1 |
|
|
SANFRECCE HIROSHIMA R. (W) |
5 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
K1 |
DAEJEON CITIZEN |
11 |
4 |
|
FC SEOUL |
9 |
3 |
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
ILJUTCENKO STANISLAV(58) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
K2 |
SEOUL E-LAND FC |
5 |
|
|
CHUNGNAM ASAN |
8 |
|
|
3-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(73)PARK JEONG-IN |
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
BUSAN TRANSPORT.CORP |
16 |
|
|
DAEJEON KORAIL |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
DAEGU FC RESERVES |
15 |
|
|
PAJU CITIZEN FC |
7 |
|
|
1-4 |
2-4 |
- |
- |
|
|
(54)KIM JEONG-HYUN |
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
POCHEON CITIZEN FC |
11 |
|
|
GIMHAE CITY |
4 |
|
1 |
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
07:30 |
Fin |
|
|
NNSW |
LAMBTON JAFFAS |
1 |
|
|
VALENTINE PHOENIX |
4 |
|
|
3-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
07:00 |
Fin |
|
|
JL |
CONSADOLE SAPPORO |
20 |
3 |
|
SHONAN BELLMARE |
17 |
1 |
|
2-0 |
3-3 |
- |
- |
|
|
SUZUKI YUTO(90+3) |
|
07:00 |
Fin |
|
|
JL3 |
FC IMABARI |
6 |
|
|
OMIYA ARDIJA |
1 |
|
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
FUJII KAZUSHI(88) |
|
07:00 |
Fin |
|
|
JL3 |
NAGANO PARCEIRO |
4 |
|
|
GIRAVANZ KITAKYUSHU |
14 |
|
|
3-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
WAKAYA TAKUMI(60) |
|
06:10 |
Fin |
|
|
LMC |
CLUB QUERETARO |
10 |
4 |
|
U.N.A.M. - PUMAS |
8 |
1 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
SALVIO EDUARDO(67) |
|
05:00 |
Fin |
|
|
NW |
ANGEL CITY FC (W) |
7 |
|
|
KANSAS CITY NWSL (W) |
1 |
|
|
1-0 |
1-3 |
- |
- |
|
|
LAVOGEZ CLAIRE(90+4) |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LMC |
PUEBLA |
18 |
1 |
|
CLUB AMERICA |
1 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
REYES SALVADOR(45+4) |
|
04:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
CIMARRONES II |
8 |
|
|
MINEROS DE FRESNILLO |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:00 |
Fin |
|
|
MNP |
AUSTIN FC II |
18 |
|
|
LOS ANGELES GALAXY 2 |
2 |
|
|
2-0 |
2-2 |
- |
4-5 |
|
|
HERNANDEZ ERIK(90+1) |
|
03:40 |
Fin |
|
|
PBA |
BARRANQUILLA |
12 |
|
|
VALLEDUPAR |
9 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
CARVAJAL SANTIAGO(34) |
|
03:10 |
Fin |
|
|
PBMA |
EXCURSIONISTAS |
1 |
|
|
DEPORTIVO MERLO |
11 |
|
1 |
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90+1)BARRIOS LEONEL |
|
03:00 |
Fin |
|
|
SB |
GUARANI CAMPINAS |
20 |
|
|
CHAPECOENSE-SC |
4 |
|
1 |
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
LEONARDO BRUNO(30) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
SAS |
DEPORTIVO CUENCA |
12 |
|
|
MUSHUC RUNA SC |
13 |
|
1 |
4-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(Pen75)DANIEL MAGNIN PABLO |
|
02:30 |
Fin |
|
|
DP |
SPORTIVO TRINIDENSE |
11 |
|
|
SOL DE AMERICA |
9 |
|
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(66)ROMERO FERNANDO |
|
02:30 |
Fin |
|
|
UC |
RHODE ISLAND |
20 |
|
|
PHOENIX RISING |
13 |
|
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
VARELA FEDE(90) |
|
02:30 |
Fin |
|
|
NW |
WASHINGTON SPIRIT (W) |
3 |
|
|
ORLANDO PRIDE (W) |
1 |
|
1 |
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(65)HATCH ASHLEY |
|
02:00 |
Fin |
|
|
SB |
AVAI |
17 |
|
|
SANTOS |
1 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
CESAR FURCH JULIO(79) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PD |
O HIGGINS |
10 |
2 |
1 |
UNION ESPANOLA |
6 |
2 |
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(87)RABELLO BRYAN |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PL |
YORK UNITED FC |
6 |
|
|
VANCOUVER FC |
4 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(90+3)WRIGHT BRIAN |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SB |
ITUANO |
20 |
|
|
OPERARIO-PR |
4 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
RONALD(90+9) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SB |
SPORT RECIFE |
1 |
|
|
VILA NOVA |
5 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(51)COUTIHNO LOPES GUSTAVO |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPAG |
TECOS |
5 |
|
|
CORAS FC |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
00:15 |
Fin |
|
|
DI |
DEPORTIVO SANTANI |
15 |
|
|
FERNANDO DE LA MORA |
4 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
00:00 |
Fin |
|
|
PBA |
ORSOMARSO |
8 |
|
|
BOCA JUNIORS DE CALI |
9 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
ANDRADE JOSE(Pen64) |
|
00:00 |
Fin |
|
|
NISA |
GEORGIA LIONS FC |
6 |
1 |
|
SAVANNAH CLOVERS |
8 |
2 |
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(63)RIOS HERNANDEZ GEOVANNI |
|
|
|