Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
UEFA Champions League: Semi-Finals Live @bet365
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
04/05 SAT
05/05 SUN
06/05 MON
07/05 TUE
TODAY
09/05 THU
10/05 FRI
11/05 SAT
12/05 SUN
13/05 MON
14/05 TUE
15/05 WED
16/05 THU
17/05 FRI
18/05 SAT
19/05 SUN
20/05 MON
21/05 TUE
22/05 WED
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Wednesday, May 08 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
06:20:48
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
11:30
Sched
FNL
PROSTEJOV
15
FK PRIBRAM
11
-
-
-
-
11:30
Sched
FNL
SPARTA PRAHA B
6
LISEN
10
-
-
-
-
13:00
Sched
VL
QNK QUANG NAM
9
CONG AN NHAN DAN
3
-
-
-
-
14:00
Sched
VL
BINH DINH
4
HONG LINH HA TINH
8
-
-
-
-
14:00
Sched
VL
NAM DINH
1
BECAMEX BINH DUONG
2
-
-
-
-
14:00
Sched
VL
SANNA KHANH HOA
14
HAI PHONG
7
-
-
-
-
15:15
Sched
VL
HO CHI MINH CITY
10
THANH HOA
5
-
-
-
-
16:00
Sched
SL2G
AEP IRAKLIS 1908 PAE
2
ANAGENNISI KARDITSAS
3
-
-
-
-
16:00
Sched
SL2G
EOLIKOS
6
KAMPANIAKOS
4
-
-
-
-
16:00
Sched
SL2G
KOZANI
5
PAOK B
1
-
-
-
-
16:00
Sched
SL2G
EGALEO
2
OLYMPIACOS PIRAEUS B
6
-
-
-
-
16:00
Sched
SL2G
GIOUCHTAS
5
PANATHINAIKOS B
4
-
-
-
-
16:00
Sched
CFS
FC ATYRAU
KAIRAT ALMATY
-
-
-
-
16:00
Sched
CFS
TOBOL KOSTANAY
FC ASTANA
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDA
KALUGA
5
DINAMO BRYANSK
10
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
MASHUJAA
14
KMC
5
-
-
-
-
16:30
Sched
CUP
MJOELNER (W)
HONEFOSS (W)
-
-
-
-
16:30
Sched
SLDB
ANGUSHT
11
DYNAMO MAKHACHKALA 2
17
-
-
-
-
16:45
Sched
AL
ARIO ISLAMSHAHR
7
FC DARYA BABOL
15
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
DINAMO TIRANA
4
FK EGNATIA
1
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
FK KUKESI
10
PARTIZANI
3
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
KF ERZENI
9
TEUTA DURRES
7
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
SKENDERBEU KORCE
5
LACI
8
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
TIRANA
6
VLLAZNIA
2
-
-
-
-
17:00
Sched
AL
MES SHAHR BABAK
11
MES KERMAN
5
-
-
-
-
17:00
Sched
AL
MES SUNGUN
8
SAIPA
6
-
-
-
-
17:00
Sched
SLQG
FC FLORESTI
1
CSCT SAKSAN
3
-
-
-
-
17:00
Sched
SLQG
SPERANTA DROCHIA
6
SPARTA SELEMET
5
-
-
-
-
17:00
Sched
SLQG
VICTORIA BARDAR
2
UNIVER OGUZSPORT
4
-
-
-
-
17:00
Sched
LIPG
CS COMUNAL SELIMBAR
3
CS MIOVENI
6
-
-
-
-
17:00
Sched
FL
ALANIA VLADIKAVKAZ
6
RODINA
5
-
-
-
-
17:00
Sched
SLCG
NAPREDAK
8
FK PARTIZAN
2
-
-
-
-
17:00
Sched
SLCG
TSC BACKA TOPOLA
3
RADNICKI 1923
4
-
-
-
-
17:30
Sched
D1FW
BORDEAUX (W)
12
LYON (W)
1
-
-
-
-
17:30
Sched
D1FW
FC FLEURY 91 (W)
4
MONTPELLIER (W)
6
-
-
-
-
17:30
Sched
D1FW
GUINGAMP (W)
10
LE HAVRE (W)
9
-
-
-
-
17:30
Sched
D1FW
PARIS FC (W)
3
DIJON (W)
8
-
-
-
-
17:30
Sched
D1FW
REIMS (W)
5
PARIS SAINT GERMAIN (W)
2
-
-
-
-
17:30
Sched
D1FW
ST ETIENNE (W)
7
LILLE (W)
11
-
-
-
-
17:30
Sched
AL
ARMAN GOHAR
13
FAJR SEPASI
3
-
-
-
-
17:30
Sched
AL
CHADORMALU YAZD
2
KHOOSHE TALAEI SAVEH
18
-
-
-
-
17:30
Sched
LIPG
CORVINUL HUNEDOARA
2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
5
-
-
-
-
18:00
Sched
CUP
TORPEDO ZHODINO
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
18:00
Sched
1DRP
A.E. ZAKAKIOU
8
APOLLON LIMASSOL
1
-
-
-
-
18:00
Sched
FNL
VYSKOV
2
VYSOCINA JIHLAVA
13
-
-
-
-
18:00
Sched
CUP
ATLANTIS FC
JAPS
-
-
-
-
18:00
Sched
CUP
OLS
SJK
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
BEREKUM CHELSEA
8
HEARTS OF OAK
13
-
-
-
-
18:00
Sched
AL
ESTEGHLAL MOLASANI
12
KHALIJ FARS MAHSHAHR
17
-
-
-
-
18:00
Sched
AL
KHEYBAR KHORRAMABAD
1
SHAHRDARI ASTARA
14
-
-
-
-
18:00
Sched
AL
NAFT MASJED SOLEYMAN
4
DAMASH GILAN
16
-
-
-
-
18:00
Sched
CFS
ORDABASY
AKTOBE
-
-
-
-
18:00
Sched
CFS
SPARTAK SEMEY
FC KYZYL-ZHAR SK
-
-
-
-
18:00
Sched
FL
SOKOL SARATOV
16
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
14
-
-
-
-
18:30
Sched
FNL
MFK CHRUDIM
5
DUKLA PRAHA
1
-
-
-
-
18:30
Sched
FNL
TABORSKO
4
OPAVA
8
-
-
-
-
18:30
Sched
FNL
VARNSDORF
14
KROMERIZ
16
-
-
-
-
18:30
Sched
CUP
GBK
AC OULU
-
-
-
-
18:30
Sched
CUP
HONKA
PK-35 VANTAA
-
-
-
-
18:30
Sched
CUP
KAEPA-PULE
JBK
-
-
-
-
18:30
Sched
CUP
KTP
FCV
-
-
-
-
18:30
Sched
CUP
KULTSU
FC LAHTI
-
-
-
-
18:30
Sched
CUP
MP 2
MIKKELIN PALLOILIJAT
-
-
-
-
18:30
Sched
CUP
SALPA
EIF
-
-
-
-
18:30
Sched
CUP
VIFK
SJK AKATEMIA
-
-
-
-
18:30
Sched
AL
PARS JONOUBI JAM
10
NAFT GACHSARAN
9
-
-
-
-
19:00
Sched
FNL
FC ZBROJOVKA BRNO
9
VIKTORIA ZIZKOV
12
-
-
-
-
19:00
Sched
FNL
VLASIM
7
SIGMA OLOMOUC B
3
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
FC REIPAS
HAKA
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
ILVES-2
INTER TURKU
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
VJS
GNISTAN
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
EIDSVOLD TURN
SANDNES ULF
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
LYSEKLOSTER
KFUM OSLO
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
MOLDE
SARPSBORG 08 FF
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
RAUFOSS
FREDRIKSTAD
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
STABAEK
BRYNE
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
VALERENGA
HAM-KAM
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
FANA
FYLLINGSDALEN (W)
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
GREI (W)
KFUM
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
KONGSVINGER (W)
FRIGG (W)
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
KROKELVDALEN
TROMSOE (W)
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
SNOEGG FOTBALL (W)
IK START
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
STROEMSGODSET
ODD BALLKLUBB (W)
-
-
-
-
19:00
Sched
CUP
TYNSET (W)
TILLER IL
-
-
-
-
19:00
Sched
FL
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
12
ENISEY
9
-
-
-
-
19:00
Sched
SLCG
VOJVODINA
6
CUKARICKI
5
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
YOUNG AFRICANS
1
KAGERA SUGAR
7
-
-
-
-
19:15
Sched
CUP
VOLDA (W)
HERD (W)
-
-
-
-
19:30
Sched
CUP
MUSA
TPV
-
-
-
-
19:30
Sched
RN
VFB PHOENIX LUBECK
3
HAMBURGER SV II
8
-
-
-
-
19:30
Sched
FL
FK MAKHACHKALA
2
KHIMKI
1
-
-
-
-
19:30
Sched
SLCG
MLADOST LUCANI
7
CRVENA ZVEZDA
1
-
-
-
-
19:30
Sched
ES
LJUNGSKILE SK
11
FC TROLLHATTAN
14
-
-
-
-
19:45
Sched
FS
CLUB BRUGGE
FIORENTINA
-
-
-
-
20:00
Sched
CUP
ESBO BOLLKLUBB
PK KESKI-UUSIMAA
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
TSV HAVELSE
9
FC KILIA KIEL
17
-
-
-
-
20:00
Sched
CUP
AMAZON GRIMSTAD (W)
ARENDAL (W)
-
-
-
-
20:00
Sched
CUP
LSK KVINNER 2
HAMARKAMERATENE
-
-
-
-
20:00
Sched
CUP
SANDEFJORD (W)
OVREVOLL HOSLE (W)
-
-
-
-
20:00
Sched
CUP
SARPSBORG 08 (W)
NANSET (W)
-
-
-
-
20:00
Sched
CUP
SOLA
AVALDSNES (W)
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
AFC ESKILSTUNA
15
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
6
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
FBK KARLSTAD
8
ASSYRISKA UNITED IK
1
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
KARLSTAD BK
9
KARLBERGS BK
7
-
-
-
-
20:00
Sched
ES
ARIANA FC
1
ROSENGARD
8
-
-
-
-
20:00
Sched
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
2
IFK NORRKOEPING (W)
5
-
-
-
-
20:00
Sched
DW
VAXJO DFF (W)
4
HACKEN (W)
3
-
-
-
-
20:05
Sched
CUP
LEVANGER
VIKING
-
-
-
-
20:10
Sched
CUP
TOEOELOEN TAISTO
KAPA
-
-
-
-
20:30
Sched
CUP
NJS
EPS
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
WEICHE FLENSBURG
14
BREMER SV
12
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
GOLDEN ARROWS
11
MAMELODI SUNDOWNS
1
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
ORLANDO PIRATES
3
CHIPPA UNITED
10
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
POLOKWANE CITY
9
RICHARDS BAY FC
15
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
STELLENBOSCH FC
2
AMAZULU
12
-
-
-
-
20:30
Sched
EN
TABY FK
10
HAMMARBY TALANG FF
3
-
-
-
-
20:30
Sched
CUP
FATIH KARAGUMRUK AS
TRABZONSPOR
-
-
-
-
20:45
Sched
CUP
FC NEMAN GRODNO
DINAMO MINSK
-
-
-
-
20:45
Sched
CUP
MIKKELIN KISSAT
PEPO
-
-
-
-
21:00
TF
PN
PATRONATO
34
SAN MIGUEL
15
-
-
-
-
21:00
Sched
EN
OREBRO SYRIANSKA
11
SOLLENTUNA FK
12
-
-
-
-
21:05
Sched
CUP
ARSENAL SARANDI
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
22:00
Sched
LOP
PETERBOROUGH
OXFORD UNITED
-
-
-
-
22:00
Sched
CLFS
REAL MADRID
BAYERN MUNICH
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top