Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
Spanish La Liga LIVE @bet365! Join now!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
04/05 SAT
05/05 SUN
TODAY
07/05 TUE
08/05 WED
09/05 THU
10/05 FRI
11/05 SAT
12/05 SUN
13/05 MON
14/05 TUE
15/05 WED
16/05 THU
17/05 FRI
18/05 SAT
19/05 SUN
20/05 MON
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Tuesday, April 23 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
05:26:04
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
23:30
Fin
L2Gr
DEPORTIVO MUNICIPAL
2
DEPORTIVO COOPSOL
9
1-0
2-1
-
-
23:00
Fin
SB
MANTA FC
4
GUALACEO SC
8
0-0
1-0
-
-
23:00
Fin
L1A
COMERCIANTES UNIDOS
8
ALIANZA ATLETICO
15
0-0
0-0
-
-
22:15
Fin
CUP
FJOLNIR
SELFOSS
1-1
4-2
-
-
22:00
Fin
PL
ARSENAL
1
2
CHELSEA
7
2
1-0
5-0
-
-
(70)WHITE BEN
22:00
Fin
CHAM
LEICESTER
1
1
SOUTHAMPTON
4
1-0
5-0
-
-
(81)ISSAHAKU ABDUL
22:00
Fin
CI
LAZIO
JUVENTUS
1
1-0
2-1
-
-
MILIK ARKADIUSZ(83)
21:45
Fin
LO
CAMBRIDGE UNITED
18
2
WYCOMBE
10
0-0
1-1
-
-
LEAHY LUKE(Pen83)
21:45
Fin
LO
CHELTENHAM
21
1
PETERBOROUGH
4
2-0
2-0
-
-
(21)TAYLOR MATT
21:45
Fin
LT
BARROW
8
3
BRADFORD
9
3
0-1
1-2
-
-
SMITH TYLER(90+1)
21:45
Fin
LT
COLCHESTER
22
2
DONCASTER
5
3
1-2
1-4
-
-
IRONSIDE JOE(85)
21:45
Fin
NPD
BAMBER BRIDGE
16
MACCLESFIELD
2
1-1
2-1
-
-
(69)SCARBOROUGH HARRY
21:45
Fin
NPD
GUISELEY AFC
10
WORKSOP
5
0-1
2-4
-
-
(89)CHIPPENDALE CALLUM
21:45
Fin
NLNP
ALFRETON
BOSTON UTD
0-0
0-0
0-0
4-5
21:45
Fin
IPD
CHESHUNT FC
18
HORSHAM
5
1
1-0
1-0
-
-
(9)MCLEAN CHEVRON
21:45
Fin
IPD
CONCORD RANGERS
21
BOGNOR REGIS
10
0-1
0-4
-
-
MATHER JASPER(Pen71)
21:45
Fin
IPD
POTTERS BAR TOWN
15
HASTINGS
7
0-2
1-3
-
-
UFUAH JOHN(90+8)
21:45
Fin
IPD
WHITEHAWK
9
ENFIELD TOWN
3
1-0
1-0
-
-
(5)KAYANI IMRAN
21:45
Fin
NLSP
BRAINTREE
BATH CITY
0-0
0-0
1-0
-
(ET115)BLACKWELL TOM
21:45
Fin
L2
AUXERRE
1
1
LAVAL
7
1
3-0
4-0
-
-
(90)DANOIS KEVIN
21:45
Fin
L2
BASTIA
13
1
CONCARNEAU
19
1
1
0-0
2-0
-
-
(90+3)CHARBONNIER GAETAN
21:45
Fin
L2
BORDEAUX
12
1
DUNKERQUE
16
2
1-0
2-0
-
-
(46)DAVITASHVILI ZURAB
21:45
Fin
L2
CAEN
6
1
ANNECY
15
1
1
1-0
2-1
-
-
(78)THOMAS ROMAIN
21:45
Fin
L2
ESTAC TROYES
17
3
PAU
8
0-1
2-2
-
-
BASSOUAMINA MONS(90)
21:45
Fin
L2
GRENOBLE FOOT 38
11
1
ST ETIENNE
2
1
0-0
0-2
-
-
CHAMBOST DYLAN(87)
21:45
Fin
L2
GUINGAMP
8
2
ANGERS
3
1
1-1
1-2
-
-
DIONY LOIS(83)
21:45
Fin
L2
QUEVILLY
18
1
AMIENS
10
1
1-3
3-3
-
-
(81)BATISSE ANTOINE
21:45
Fin
L2
RODEZ
4
1
PARIS FC
5
1-0
1-0
-
-
(Own36)KOLODZIEJCZAK TIMOTHEE
21:45
Fin
L2
VALENCIENNES
20
2
1
AJACCIO
14
5
1
0-0
1-0
-
-
(48)FOE ONDOA MANGA
21:30
Fin
PBMA
DEPORTIVO LAFERRERE
15
SAN MARTIN BURZACO
13
1
0-0
2-0
-
-
(64)ARBELLO IVAN
21:30
Fin
PCA
BERAZATEGUI
1
CLAYPOLE
19
2-0
3-1
-
-
21:30
Fin
PCA
J.J. URQUIZA
2
LEANDRO N. ALEM
11
1-1
3-1
-
-
21:30
Fin
BRGr
FC BW LINZ
3
5
SCR ALTACH
5
3
0-1
2-1
-
-
(Pen88) RONIVALDO
21:30
Fin
FDAP
KVC WESTERLO
6
2
OH LEUVEN
4
3
1-0
1-1
-
-
GILLEKENS NICK(Own76)
21:30
Fin
FDAP
ST TRUIDEN
3
2
GENT
1
1
0-1
0-2
-
-
MITROVIC STEFAN(85)
21:30
Fin
FDAP
STANDARD LIEGE
5
KV MECHELEN
2
2
0-0
0-0
-
-
21:30
Fin
PL
ZELJEZNICAR SARAJEVO
7
SIROKI BRIJEG
8
0-0
1-0
-
-
(49)KRPIC SULEJMAN
21:30
Fin
IL
RESOVIA RZESZOW
16
WISLA KRAKOW
5
0-0
1-1
-
-
(90+2)GORSKI MACIEJ
21:30
FTR
CN
DENBIGH TOWN
6
BANGOR 1876
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
Fin
CL
FC BADEN
10
FC AARAU
5
0-0
0-1
-
-
GJORGJEV NIKOLA(69)
21:00
Fin
FS
AL-HILAL SAUDI FC
3
AL-AIN FC
3
1-1
2-1
-
-
(51)AL-DAWSARI SALEM
(21:00)
Canc
NLP
SOLIHULL MOORS
GATESHEAD
-
-
-
-
21:00
Fin
FC
PAKS
KISVARDA FC
1-1
2-1
-
-
(53)HAHN JANOS
20:45
FTR
CHAM
KNOCKBREDA
12
HARLAND & WOLFF WELDERS
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
PL
AL-NAJAF
6
BAGHDAD FC
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
Fin
PSL
MAMELODI SUNDOWNS
1
SEKHUKHUNE UNITED
4
2-0
2-1
-
-
OHIZU CHIBUIKE(Pen50)
20:30
Fin
CL
AC BELLINZONA
8
FC SCHAFFHAUSEN
9
0-1
1-1
-
-
(Pen66)POLLERO RODRIGO
20:30
Fin
CL
NEUCHATEL XAMAX FC
4
FC WIL 1900
7
0-1
2-2
-
-
ALTMANN PHILIPP(90+4)
20:30
Fin
CUP
ANKARAGUCU
4
BESIKTAS
1
0-0
0-0
-
-
(20:00)
Post
PL
AL AHLY CAIRO
11
CERAMICA CLEOPATRA
10
-
-
-
-
20:00
Fin
PL
PHARCO FC
17
AL MASRY
2
0-1
1-2
-
-
(Own90+4)MOUSSA AMR
20:00
FTR
OB
BTS NEUSTADT
8
TURA BREMEN
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
Fin
SUPE
DEGERFORS IF
6
2
HELSINGBORG
10
4
1-1
2-1
-
-
(60)LINDGREN GUSTAV
19:45
FTR
ON
ARMINIA HANNOVER
14
SCHWARZ-WEISS REHDEN
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
Fin
BRGr
AUSTRIA LUSTENAU
6
1
WOLFSBERGER AC
2
2
0-0
1-2
-
-
BALLO THIERNO(87)
19:30
Fin
BRGr
WSG SWAROVSKI TIROL
4
2
AUSTRIA VIENNA
1
1
0-0
1-0
-
-
(Pen87)TOMIC DENIS
19:30
Fin
SRGr
FC BOTOSANI
6
2
1
DINAMO BUCURESTI
8
3
1
1-1
2-1
-
-
(90+1)MAILAT SEBASTIAN
19:15
FTR
OBN
ASV NEUMARKT
6
SC ELTERSDORF
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
Fin
FS
AL-NAHDA CLUB
AL AHED
0-0
2-2
-
-
(89)BWALYA WALTER
19:00
Fin
PL
AL-HALA
10
AL-SHABAB MANAMA
9
0-0
0-1
-
-
19:00
Fin
PL
EAST RIFFA CLUB
8
RIFFA SC
2
1-0
1-1
-
-
19:00
Fin
PL
SITRA
7
HIDD SCC
11
0-0
1-1
-
-
19:00
Fin
PL
VELEZ MOSTAR
3
SLOGA DOBOJ
6
1-0
1-0
-
-
(29)GULIASHVILI GIORGI
19:00
Fin
L1
ETOILE FILANTE
9
ASFA YENNENGA (BFA)
10
0-0
1-0
-
-
19:00
Fin
L1
MAJESTIC FC
2
RC BOBO (BFA)
14
0-0
1-0
-
-
19:00
Fin
L1
RAHIMO FC
12
AS SONABEL (BFA)
2
0-0
0-1
-
-
19:00
Fin
L1
USFA (BFA)
11
VITESSE FC
6
0-0
0-1
-
-
19:00
Fin
1DRP
A.E. ZAKAKIOU
8
1
DOXA KATOKOPIAS
6
3
1-0
2-3
-
-
TRUJIC NIKOLA(89)
19:00
Fin
AL
FA SIAULIAI
6
SUDUVA MARIJAMPOLE
7
0-0
0-1
-
-
OLBERKIS SIGITAS(Own53)
19:00
Fin
CUP
SKEID
RAUFOSS
0-1
1-2
-
-
(Pen85)STEIRING PER-MAGNUS
19:00
Fin
TW
VALERENGA (W)
1
1
STABAEK (W)
5
1
1
2-1
3-2
-
-
OMARSDOTTIR IRIS(84)
19:00
Fin
IL
PODBESKIDZIE
17
GKS TYCHY
3
0-1
0-2
-
-
BIERONSKI JAKUB(52)
19:00
Fin
IL
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
18
STAL RZESZOW
11
0-1
0-1
-
-
HROSU ARSEN(4)
19:00
FTR
PL
VIPERS SC
2
MAROONS FC
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
Fin
GrD
KUWAIT (U23)
3
MALAYSIA (U23)
4
1-0
2-1
-
-
18:30
Fin
GrD
UZBEKISTAN (U23)
1
VIETNAM (U23)
2
3-0
3-0
-
-
18:15
FTR
PL
AL-ZAWRAA
3
NAFT AL-JANOOB
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
Fin
PL
FC URARTU
4
FC NOAH
1
0-1
0-1
-
-
HAMBARDZUMYAN HOVHANNES(28)
18:00
Fin
EORG
AS FORTUNA
2
PWD BAMENDA
6
1-1
1-2
-
-
18:00
Fin
EORG
UMS DE LOUM
9
UNION DOUALA
1
2-0
2-1
-
-
17:30
Fin
VIRS
FK LIEPAJA
10
FK JELGAVA
9
0-0
0-1
-
-
KLUSKINS GLEBS(57)
17:00
Fin
PL
IGMAN KONJIC
9
GOSK GABELA
10
0-0
0-0
-
-
17:00
Fin
1DRP
ETHNIKOS ACHNAS
4
2
APOLLON LIMASSOL
1
1
2-0
3-3
-
-
BAKENGA MUSHAGA(90+2)
17:00
FTR
LU
AC HORSENS (U19)
11
BRONDBY (U19)
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
Fin
PL
SMOUHA SC
6
BALADIYYAT AL-MEHALLA
14
2-0
4-0
-
-
(82)AJAYI JUNIOR
17:00
Fin
ISLF
ODISHA FC
3
1
ATK MOHUN BAGAN FC
2
1
2-1
2-1
-
-
(39)KRISHNA ROY
17:00
Fin
SRGr
FC VOLUNTARI
7
3
1
U CRAIOVA 1948
8
2
0-0
0-0
-
-
16:50
Fin
PL
IBRI
7
DHOFAR
10
0-0
1-0
-
-
16:40
Fin
PL
AL-WEHDA
12
AL-SHABAB SEEB
8
0-0
1-2
-
-
16:00
Fin
PL
BKMA
10
SHIRAK FC
8
0-0
0-0
-
-
16:00
Fin
EORG
LES ASTRES
3
FOVU CLUB
11
3-3
4-3
-
-
15:45
FTR
PL
AL-KARKH
14
AL-QASIM SC
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
LU
AC HORSENS (U17)
13
BRONDBY (U17)
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
Fin
PLU
WEST BROM (U18)
18
SOUTHAMPTON (U18)
20
0-2
3-2
-
-
(78)KONE CHEIK
13:30
Fin
QUEE
REDLANDS UNITED
12
MORETON BAY UNITED
4
0-0
0-1
-
-
(13:30)
Post
QPL
CAPALABA FC
11
LOGAN LIGHTNING
9
-
-
-
-
13:15
Fin
QPL
WESTERN PRIDE
10
SOUTHSIDE EAGLES
7
2-0
2-0
-
-
13:00
Fin
VIRS
GROBINA
7
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
0-2
0-4
-
-
PANIC STEFAN(73)
12:30
Fin
QPL
EASTERN SUBURBS FC
3
MITCHELTON
12
1-0
4-2
-
-
06:05
Fin
LMFC
MONTERREY (W)
3
ATLETICO SAN LUIS (W)
17
1
3-0
7-0
-
-
(87)MARTINEZ ANA
05:00
Fin
PDC
AD GUANACASTECA
7
CS HEREDIANO
1
0-2
1-2
-
-
(59)BRAVO EMERSON
04:20
Fin
PAA
DEPORTIVO PASTO
16
1
LA EQUIDAD
5
2-0
2-3
-
-
ESCALANTE LEINER(83)
04:00
Fin
LMFC
CLUB AMERICA (W)
4
U.N.A.M. - PUMAS (W)
6
1-0
3-0
-
-
(83)LUEBBERT SARAH
03:30
Fin
PB
DEPORTES LA SERENA
2
DEPORTES SANTA CRUZ
6
1-1
2-1
-
-
(90+6)RINALDI LAUTARO
03:30
Fin
PB
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
13
CURICO UNIDO
15
1-0
2-0
-
-
(88)DONOSO MATIAS
03:30
Fin
PLFS
ARNETT GARDENS
PORTMORE UNITED FC
0-1
1-1
-
-
03:10
Fin
PN
QUILMES
5
PATRONATO
34
0-1
2-2
-
-
VALENCIA JOSE(85)
03:00
Fin
SB
VILA NOVA
5
GUARANI CAMPINAS
19
1
1-0
2-0
-
-
(56)TODINHO JUNIOR
02:30
Fin
DI
DEPORTIVO SANTANI
15
SPORTIVO CARAPEGUA
6
0-1
0-1
-
-
02:10
Fin
PAA
CHICO
17
RIONEGRO FC
11
1-1
1-2
-
-
RIVAS JESUS(Pen83)
02:00
Fin
FAZC
SPORTIVO BELGRANO
2
GIMNASIA URUGUAY
9
0-0
1-0
-
-
(58)FORLIN MAXIMO
02:00
Fin
SC
CONFIANCA
10
LONDRINA
17
1
0-0
1-1
-
-
(76)FURTADO RAFAEL
02:00
Fin
SC
FERROVIARIA
7
ABC
15
1-0
1-1
-
-
CARLOS RUAN(51)
02:00
Fin
MNP
CHICAGO FIRE FC II
8
CAROLINA CORE
29
2-0
2-1
-
-
EVANS JACOB(76)
01:00
Fin
PB
BARNECHEA
5
UNION SAN FELIPE
16
1
1-0
1-0
-
-
(11)TAPIA GONZALO
01:00
Fin
PLFS
WATERHOUSE
TIVOLI GARDENS
1-0
1-1
-
-
01:00
Fin
LMFC
NECAXA (W)
15
MAZATLAN FC (W)
14
1-3
2-3
-
-
(Pen66)RAMOS MARIANA
00:45
Fin
LMFC
CRUZ AZUL (W)
16
1
TOLUCA (W)
6
0-2
2-3
-
-
(83)RIOS XIMENA
00:15
Fin
DI
CLUB SP. SAN LORENZO
1
PASTOREO FC
7
2-0
3-1
-
-
00:00
Fin
PAA
FORTALEZA FC
13
BUCARAMANGA
2
0-1
0-2
-
-
MICOLTA JOIDER(50)
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top