23:00 |
H/T |
|
|
PBA |
LEONES FC |
13 |
|
|
UNION MAGDALENA |
7 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(5)MARTINEZ JOHAN |
|
23:30 |
1 HF |
1' |
|
PBA |
BARRANQUILLA |
11 |
|
|
REAL CARTAGENA |
4 |
|
|
- |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
1 HF |
1' |
|
PBA |
BOCA JUNIORS DE CALI |
12 |
|
|
QUINDIO |
6 |
|
|
- |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
1 HF |
1' |
|
PBA |
REAL SAN ANDRES |
15 |
|
|
CUCUTA |
3 |
|
|
- |
0-1 |
- |
- |
|
|
ANGULO JULIAN(17) |
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
SB |
9 DE OCTUBRE |
10 |
|
|
INDEPENDIENTE JUNIORS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
Fin |
|
|
FS |
MARSEILLE |
|
1 |
|
ATALANTA |
|
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(20)MBEMBA CHANCEL |
|
22:00 |
Fin |
|
|
FS |
ROMA |
|
3 |
|
BAYER LEVERKUSEN |
|
3 |
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
ANDRICH ROBERT(73) |
|
22:00 |
Fin |
|
|
FS |
ASTON VILLA |
|
1 |
|
OLYMPIACOS PIRAEUS |
|
1 |
|
1-2 |
2-4 |
- |
- |
|
|
HEZZE SANTIAGO(67) |
|
22:00 |
Fin |
|
|
FS |
FIORENTINA |
|
2 |
|
CLUB BRUGGE |
|
2 |
1 |
2-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(90+2)NZOLA MBALA |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PL |
CHELSEA |
8 |
|
|
TOTTENHAM |
5 |
1 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(72)JACKSON NICOLAS |
|
21:30 |
Fin |
|
|
PL |
VALLETTA FC |
12 |
|
|
GUDJA UNITED |
14 |
|
|
3-1 |
5-2 |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-AHLI JEDDAH |
3 |
|
|
DHAMK |
9 |
3 |
1 |
4-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
ANTOLIC DOMAGOJ(62) |
|
21:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-FATEH |
6 |
3 |
|
AL-RIYADH |
14 |
|
1 |
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
DIDIER NDONG IBRAHIM(90+4) |
|
20:45 |
Fin |
|
|
PL |
AL-WEHDAT SC |
3 |
|
|
AL-SALT |
6 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Fin |
|
|
PL |
FC NEMAN GRODNO |
2 |
|
|
SHAKHTER SOLIGORSK |
16 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(66)ZUBOVICH YEGOR |
|
20:30 |
Fin |
|
|
PSL |
KAIZER CHIEFS |
8 |
|
1 |
MAMELODI SUNDOWNS |
1 |
|
|
0-0 |
1-5 |
- |
- |
|
|
LORCH THEMBINKOSI(90+5) |
|
20:20 |
Fin |
|
|
PLCG |
AL-ARABI KUWAIT CITY |
2 |
|
|
AL-KUWAIT |
1 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Fin |
|
|
EL |
TORPEDO KUTAISI |
4 |
|
|
DINAMO TBILISI |
5 |
|
1 |
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Fin |
|
|
CUP |
BRYNE (W) |
|
|
|
HAUGESUND (W) |
|
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(46)NYGAARD SANDRA |
|
20:00 |
Fin |
|
|
SLCG |
CRVENA ZVEZDA |
1 |
|
|
TSC BACKA TOPOLA |
3 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(75)NDIAYE CHERIF |
|
20:00 |
Fin |
|
|
2DVG |
VARBERGS GIF |
1 |
|
|
LANDVETTER IS |
4 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
19:45 |
FTR |
|
|
OB |
WERDER BREMEN II |
1 |
|
|
SV HEMELINGEN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:30 |
Fin |
|
|
3DA2 |
MADLA |
11 |
|
|
STAAL JORPELAND |
3 |
|
|
0-0 |
2-5 |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Fin |
|
|
SLCG |
CUKARICKI |
5 |
|
1 |
NAPREDAK |
8 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(57)NIKCEVIC BOJICA |
|
19:15 |
Fin |
|
|
CUP |
CSKA MOSCOW |
|
|
|
ZENIT SAINT PETERSBURG |
|
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
YEROKHIN ALEKSANDR(84) |
|
19:15 |
Fin |
|
|
CUP |
FC ROSTOV |
|
1 |
|
BALTIKA |
|
2 |
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
AVANESYAN TIGRAN(4) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
1DPG |
SONDERJYSKE |
1 |
|
|
FC FREDERICIA |
3 |
2 |
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(83)ANDREASEN SOEREN |
|
19:00 |
Fin |
|
|
PL |
FUTURE FC |
9 |
|
|
EL GEISH |
6 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
PL |
ZAMALEK SC |
12 |
|
|
NATIONAL BANK |
15 |
|
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen45+7)ZIZO |
|
19:00 |
Fin |
|
|
EL |
TELAVI |
7 |
|
|
DILA GORI |
2 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
WOUTER TAYRELL(78) |
|
19:00 |
Fin |
|
|
LLPG |
MACCABI HERZLIYA |
7 |
|
|
HAPOEL R. H. I. NIR |
6 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(90+6)ALFRED STEVEN |
|
19:00 |
Fin |
|
|
VIRS |
RIGA FC |
2 |
|
|
GROBINA |
7 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(62)REGZA MARKO |
|
19:00 |
Fin |
|
|
AL |
FK PANEVEZYS |
9 |
|
|
SUDUVA MARIJAMPOLE |
7 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(59)ASAMOAH KWADWO |
|
19:00 |
Fin |
|
|
PL |
SLIEMA WANDERERS |
3 |
|
|
SIRENS |
13 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
PLRG |
FK DUBOCICA |
1 |
|
|
FK MLADOST NOVI SAD |
5 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
(19:00) |
Post |
|
|
PLRG |
KOLUBARA |
6 |
|
|
RADNICKI BEOGRAD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Fin |
|
|
PLRG |
METALAC GM |
3 |
|
|
SLOBODA UZICE |
4 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
18:45 |
Fin |
|
|
CUP |
HEBAR PAZARDZHIK |
|
|
|
LUDOGORETS |
|
|
|
0-3 |
0-5 |
- |
- |
|
|
SUNDBERG NOAH(90) |
|
18:30 |
Fin |
|
|
FS |
IRAQ (U23) |
|
|
|
INDONESIA (U23) |
|
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
18:15 |
Fin |
|
|
PL |
DINAMO MINSK |
3 |
|
|
FC VITEBSK |
6 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(85)GAVRILOVICH ALEKSEI |
|
18:00 |
Fin |
|
|
SPL |
CHERNOMORETS BALCHIK |
16 |
|
|
SPARTAK VARNA |
1 |
|
|
1-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(73)CARDOSO LUCAS |
|
18:00 |
Fin |
|
|
SPL |
CSKA 1948 II |
12 |
|
|
YANTRA 2019 GABROVO |
6 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
SPL |
LITEX |
7 |
|
|
BELASITSA PETRICH |
13 |
|
1 |
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
BOZHINOV VASIL(89) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
SPL |
MONTANA |
4 |
|
|
MARITSA PLOVDIV |
17 |
|
|
3-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(86)TSEKOV VLADISLAV |
|
18:00 |
Fin |
|
|
SPL |
SPARTAK PLEVEN |
9 |
|
|
FC CHERNOMORETS BURGAS |
14 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
ANGELOV FILIP(53) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
SPL |
STRUMSKA SLAVA |
8 |
|
|
DUNAV RUSE |
11 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(89)MITSAKOV DENISLAV |
|
18:00 |
Fin |
|
|
EORG |
AS FORTUNA |
2 |
|
|
BAMBOUTOS |
4 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
EORG |
FAUVE AZUR |
5 |
|
|
APEJES |
7 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
EORG |
LES ASTRES |
3 |
|
|
AVION NKAM |
10 |
|
|
4-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
EORG |
UMS DE LOUM |
9 |
|
|
AIGLE ROYAL |
8 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
(18:00) |
Post |
|
|
PL |
AL-KARKH |
14 |
|
|
ERBIL |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-JALIL |
12 |
|
|
AL-FAISALY AMMAN |
2 |
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
VIRS |
TUKUMS 2000-TSS |
6 |
|
|
FK LIEPAJA |
10 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
AL |
DZIUGAS |
2 |
|
1 |
DAINAVA ALYTUS |
8 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
NWOSU CHIBUIKE(52) |
|
18:00 |
Fin |
|
|
AL |
FK TRANSINVEST |
10 |
|
|
FK ZALGIRIS KAUNAS |
4 |
|
|
0-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(90+5)MISAKI SATO |
|
18:00 |
Fin |
|
|
1D |
FK BABRUNGAS |
5 |
|
|
TAURAS TAURAGE |
7 |
|
|
1-2 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL-HAZEM |
18 |
2 |
|
AL-AKHDOUD |
15 |
2 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:55 |
Fin |
|
|
SLCG |
FK PARTIZAN |
2 |
|
|
VOJVODINA |
6 |
|
|
1-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
PETROVIC NJEGOS(90+4) |
|
17:45 |
Fin |
|
|
AL |
NAFT GACHSARAN |
9 |
|
|
MES SUNGUN |
8 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:45 |
Fin |
|
|
AL |
NAFT MASJED SOLEYMAN |
4 |
|
1 |
PARS JONOUBI JAM |
10 |
|
1 |
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:35 |
Fin |
|
|
PLCG |
AL-SALMIYAH |
4 |
|
|
AL-FAHAHEEL |
5 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Fin |
|
|
AL |
FAJR SEPASI |
3 |
|
|
KHEYBAR KHORRAMABAD |
1 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(81)POURAFRAZ ERFAN |
|
17:15 |
Fin |
|
|
AL |
MES KERMAN |
5 |
|
1 |
KHALIJ FARS MAHSHAHR |
17 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(80)FEIZI YASER |
|
17:00 |
Fin |
|
|
FC |
POGON SZCZECIN |
|
6 |
|
WISLA KRAKOW |
|
4 |
|
0-0 |
1-1 |
1-2 |
- |
|
|
RODADO ANGEL(ET93) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LIPG |
CS MIOVENI |
6 |
|
|
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC |
5 |
|
|
3-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
JELENA RICHARD(64) |
|
17:00 |
Fin |
|
|
SLCG |
RADNICKI 1923 |
4 |
|
|
MLADOST LUCANI |
7 |
|
|
1-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(76)SERBECIC BESIM |
|
17:00 |
Fin |
|
|
PLRG |
OFK VRSAC |
2 |
|
|
PROLETER NOVI SAD |
7 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:45 |
Fin |
|
|
AL |
DAMASH GILAN |
16 |
|
|
ARMAN GOHAR |
13 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90+5)MONFARED DOUST ARMIN |
|
16:45 |
Fin |
|
|
AL |
KHOOSHE TALAEI SAVEH |
18 |
|
|
ARIO ISLAMSHAHR |
7 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
MIRZAEI KIANOUSH(85) |
|
16:45 |
Fin |
|
|
AL |
SHAHRDARI ASTARA |
14 |
|
|
ESTEGHLAL MOLASANI |
12 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
NAMDARI VAHID(90+5) |
|
16:30 |
Fin |
|
|
AL |
FC DARYA BABOL |
15 |
|
|
MES SHAHR BABAK |
11 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(30)JAHANI MILAD |
|
16:30 |
Fin |
|
|
AL |
SAIPA |
6 |
|
|
CHADORMALU YAZD |
2 |
|
1 |
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(90+3)FARAJI REZA |
|
16:00 |
Fin |
|
|
EORG |
UNION DOUALA |
1 |
|
|
FOVU CLUB |
11 |
|
|
2-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
UPDF FC |
14 |
|
|
BRIGHT STARS FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
WAKISO GIANTS FC |
12 |
|
|
GADAFFI FC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
Fin |
|
|
PL |
FC VAN |
9 |
|
|
FC ARARAT-ARMENIA |
3 |
|
|
0-1 |
0-5 |
- |
- |
|
|
SEROBYAN ARTUR(Pen90+1) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
PL |
WEST ARMENIA |
7 |
|
|
PYUNIK YEREVAN |
1 |
|
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
OTUBANJO YUSUF(90+1) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
EL |
SAMTREDIA |
10 |
|
|
FC SABURTALO |
1 |
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
SYLLA CHEIKNE(90+5) |
|
11:00 |
Fin |
|
|
WLW |
NTV BELEZA (W) |
4 |
|
|
NIIGATA (W) |
3 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
07:00 |
Fin |
|
|
WLW |
JEF UNITED CHIBA (W) |
8 |
|
|
NOJIMA STELLA (W) |
12 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
06:00 |
Fin |
|
|
WLW |
INAC KOBE LEONESSA (W) |
2 |
|
|
AS ELFEN SAITAMA (W) |
5 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
05:15 |
Fin |
|
|
CCC |
MONTERREY |
|
1 |
1 |
COLUMBUS CREW |
|
1 |
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
RUSSELL-ROWE JACEN(89) |
|
(05:00) |
Canc |
|
|
CC |
PACIFIC FC |
|
|
|
VICTORIA HIGHLANDERS FC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
05:00 |
Fin |
|
|
CC |
PACIFIC FC |
|
|
|
TSS FC ROVERS |
|
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
5-4 |
|
|
(90+8)MOORE REON |
|
05:00 |
Fin |
|
|
NW |
BAY FC |
10 |
|
|
PORTLAND THORNS (W) |
5 |
|
|
1-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
SMITH SOPHIA(78) |
|
04:15 |
Fin |
|
|
LPAF |
PETROLEROS DE SALAMANCA |
|
|
|
DEPORTIVA VENADOS |
|
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Fin |
|
|
LNFS |
REAL ESPANA |
|
|
|
CD OLIMPIA |
|
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(61)SMALL CARLOS |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LPBF |
SANTIAGO FC |
|
|
|
CD AYENSE |
|
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Fin |
|
|
LPAF |
CF ORGULLO REYNOSA |
|
|
|
GAVILANES FC MATAMOROS |
|
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Fin |
|
|
LPAF |
UA ZACATECAS |
|
|
|
TECOS |
|
|
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Fin |
|
|
LPAF |
CIMARRONES II |
|
|
|
LEONES NEGROS UDG II |
|
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
03:30 |
Fin |
|
|
CUP |
FLAMENGO |
|
1 |
|
AMAZONAS FC |
|
3 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(20)PEDRO |
|
03:00 |
Fin |
|
|
SAS |
UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO |
4 |
|
1 |
BARCELONA SC |
5 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
CORTEZ GABRIEL(Pen90+11) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
PD |
ALIANZA |
1 |
|
|
FAS |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Fin |
|
|
NW |
CHICAGO RED STARS (W) |
6 |
|
|
WASHINGTON SPIRIT (W) |
2 |
|
|
0-2 |
2-4 |
- |
- |
|
|
(90+2)NESBETH LEILANNI |
|
02:30 |
Fin |
|
|
PDSS |
ANGOSTURA FC |
3 |
|
|
CARABOBO FC |
1 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
ORTIZ JUAN(Pen85) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
CUP |
AMERICA-RN |
|
4 |
|
CORINTHIANS |
|
3 |
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
CACA(63) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
CC |
ATLETICO OTTAWA |
|
|
|
VALOUR FC |
|
|
|
4-0 |
7-0 |
- |
- |
|
|
(69)CAMPO RUBEN DEL |
|
02:00 |
Fin |
|
|
CC |
FORGE FC |
|
|
|
YORK UNITED FC |
|
|
|
3-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
MARTINEZ JOSUE(87) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
LPAF |
AGUACATEROS DE PERIBAN |
|
|
|
IRAPUATO |
|
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Fin |
|
|
LPAF |
INTER PLAYA DEL CARMEN |
|
|
|
TAMPICO MADERO |
|
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Fin |
|
|
NW |
ORLANDO PRIDE (W) |
3 |
|
|
NORTH CAROLINA COURAGE (W) |
4 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(77)BANDA BARBRA |
|
01:30 |
Fin |
|
|
LPAF |
TRITONES VALLARTA |
|
|
|
ALACRANES DE DURANGO |
|
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
CUP |
FORTALEZA |
|
|
|
VASCO DA GAMA |
|
3 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
LPBF |
ARTESANOS METEPEC FC |
|
|
|
ACD URUAPAN |
|
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
00:30 |
Fin |
|
|
SB |
GUALACEO SC |
8 |
|
|
GUAYAQUIL CITY FC |
7 |
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
|
|
00:30 |
Fin |
|
|
PD |
CD PLATENSE MUNICIPAL |
5 |
|
|
AGUILA |
4 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
REYES KEVIN(32) |
|
00:30 |
Fin |
|
|
PD |
DRAGON |
9 |
|
|
11 DEPORTIVO |
8 |
|
|
3-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
ANZORA CARLOS(64) |
|
00:30 |
Fin |
|
|
PD |
FUERTE SAN FRANCISCO |
11 |
|
|
MUNICIPAL LIMENO |
3 |
|
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(51)PAZ BRAYAN |
|
00:30 |
Fin |
|
|
PD |
JOCORO FC |
12 |
|
|
LUIS ANGEL FIRPO |
2 |
|
|
0-3 |
1-4 |
- |
- |
|
|
VASQUEZ STYVEN(77) |
|
00:30 |
Fin |
|
|
PD |
SANTA TECLA |
10 |
|
|
AD ISIDRO METAPAN |
6 |
|
|
0-1 |
0-4 |
- |
- |
|
|
STRADELLA GUILLERMO(90+3) |
|
00:00 |
Fin |
|
|
CUP |
SOUSA |
|
1 |
1 |
RED BULL BRAGANTINO |
|
4 |
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(83)BATATA |
|
00:00 |
Fin |
|
|
CUP |
YPIRANGA-RS |
|
3 |
|
ATLETICO PARANAENSE |
|
4 |
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90+9)FABRICIO |
|
00:00 |
Fin |
|
|
PDC |
CS CARTAGINES |
10 |
|
|
PEREZ ZELEDON |
8 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
BENBOW CARDEL(37) |
|
00:00 |
Fin |
|
|
LNCF |
DEPORTIVO MIXCO |
|
|
|
ANTIGUA GFC |
|
|
1 |
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(42)CABALLERO ROQUE |
|
00:00 |
Fin |
|
|
LNP |
VIDA |
|
|
|
LOBOS UPNFM |
|
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen90+2)CLEVER PORTILLO JHEN |
|
00:00 |
Fin |
|
|
PDSS |
PORTUGUESA FC |
4 |
|
|
PUERTO CABELLO |
2 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(Pen45+10)MORENO JOHAN |
|
|