Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Europa League
UEFA Europa League: Semi-Finals LIVE @bet365!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
19/04 FRI
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
TODAY
04/05 SAT
05/05 SUN
06/05 MON
07/05 TUE
08/05 WED
09/05 THU
10/05 FRI
11/05 SAT
12/05 SUN
13/05 MON
14/05 TUE
15/05 WED
16/05 THU
17/05 FRI
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Friday, May 03 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
04:29:54
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
04:30
Sched
LDEM
ATLETICO LA PAZ
LEONES NEGROS UDG
-
-
-
-
05:00
Sched
LNCF
COMUNICACIONES
CSD MUNICIPAL
-
-
-
-
06:15
Sched
LMCP
PACHUCA
U.N.A.M. - PUMAS
-
-
-
-
07:00
Sched
JL3
GAINARE TOTTORI
8
OMIYA ARDIJA
1
-
-
-
-
07:10
Sched
JL2
TOKUSHIMA VORTIS
18
EHIME FC
8
-
-
-
-
08:00
Sched
JL
ALBIREX NIIGATA
14
SANFRECCE HIROSHIMA
3
-
-
-
-
08:00
Sched
JL
YOKOHAMA F. MARINOS
7
JUBILO IWATA
12
-
-
-
-
08:00
Sched
JL2
FUJIEDA MYFC
19
THESPAKUSATSU GUNMA
20
-
-
-
-
08:00
Sched
JL2
MONTEDIO YAMAGATA
13
FAGIANO OKAYAMA
3
-
-
-
-
08:00
Sched
JL2
ROASSO KUMAMOTO
14
KAGOSHIMA UNITED
15
-
-
-
-
08:00
Sched
JL2
SHIMIZU S-PULSE
1
TOCHIGI SC
16
-
-
-
-
08:00
Sched
JL2
V-VAREN NAGASAKI
2
BLAUBLITZ AKITA
9
-
-
-
-
08:00
Sched
JL2
VEGALTA SENDAI
11
RENOFA YAMAGUCHI
6
-
-
-
-
08:00
Sched
JL2
VENTFORET KOFU
7
OITA TRINITA
12
-
-
-
-
08:00
Sched
JL2
YOKOHAMA FC
4
MITO HOLLYHOCK
17
-
-
-
-
08:00
Sched
JL3
AZUL CLARO NUMAZU
2
FUKUSHIMA UNITED
13
-
-
-
-
08:00
Sched
JL3
FC RYUKYU
7
KAMATAMARE SANUKI
20
-
-
-
-
08:00
Sched
JL3
GIRAVANZ KITAKYUSHU
14
YSCC
15
-
-
-
-
08:00
Sched
JL3
GRULLA MORIOKA
18
ZWEIGEN KANAZAWA
10
-
-
-
-
08:00
Sched
JL3
KATALLER TOYAMA
12
TEGEVAJARO MIYAZAKI
17
-
-
-
-
08:00
Sched
JL3
MATSUMOTO YAMAGA
9
VANRAURE HACHINOHE
19
-
-
-
-
08:00
Sched
JL3
NARA CLUB
16
FC IMABARI
4
-
-
-
-
08:00
Sched
JL3
SC SAGAMIHARA
6
FC OSAKA
3
-
-
-
-
09:00
Sched
JL
CEREZO OSAKA
1
CONSADOLE SAPPORO
20
-
-
-
-
09:00
Sched
JL
FC TOKYO
8
KYOTO SANGA
17
-
-
-
-
09:00
Sched
JL
KASHIMA ANTLERS
5
SHONAN BELLMARE
19
-
-
-
-
09:00
Sched
JL
MACHIDA ZELVIA
2
KASHIWA REYSOL
11
-
-
-
-
09:00
Sched
JL
SAGAN TOSU
18
TOKYO VERDY
15
-
-
-
-
09:00
Sched
KL
DAEJEON KORAIL
3
POCHEON CITIZEN FC
9
-
-
-
-
10:00
Sched
JL
AVISPA FUKUOKA
13
GAMBA OSAKA
9
-
-
-
-
10:00
Sched
JL
KAWASAKI FRONTALE
16
URAWA RED DIAMONDS
10
-
-
-
-
10:00
Sched
JL2
IWAKI FC
5
JEF UNITED CHIBA
10
-
-
-
-
10:00
Sched
JL3
NAGANO PARCEIRO
11
FC GIFU
5
-
-
-
-
10:00
Sched
KL
YEOJU SEJONG
14
HWASEONG FC
8
-
-
-
-
11:00
Sched
LIRG
ARGES PITESTI
4
DUMBRAVITA
5
-
-
-
-
11:00
Sched
LIRG
CEAHLAUL PIATRA NEAM
2
UNIREA DEJ
6
-
-
-
-
11:00
Sched
LIRG
FCM ALEXANDRIA
7
CSM SCOLAR RESITA
1
-
-
-
-
11:00
Sched
LIRG
CONCORDIA
2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
5
-
-
-
-
11:00
Sched
LIRG
CS TUNARI
6
STEAUA BUCURESTI
1
-
-
-
-
11:00
Sched
LIRG
CSM SLATINA
4
PROGRESUL SPARTAC
7
-
-
-
-
11:00
Sched
KL
GYEONGJU KHNP FC
1
SIHEUNG CITIZEN
2
-
-
-
-
13:00
Sched
JL
NAGOYA GRAMPUS
6
VISSEL KOBE
4
-
-
-
-
14:00
Sched
VL
HONG LINH HA TINH
7
QNK QUANG NAM
11
-
-
-
-
15:00
Sched
TL
UTHAI THANI
11
TRAT FC
15
-
-
-
-
15:30
Sched
SPL
DOBRUDZHA
5
SEPTEMVRI SOFIA
2
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
BKMA
10
ARARAT YEREVAN
6
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
1
HAPOEL NOF HAGALIL
4
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
IRONI TIBERIAS
3
BNEI YEHUDA TEL AVIV
2
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
MACCABI KABILIO JAFFA
5
HAPOEL UMM AL-FAHM
8
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL RAMAT GAN
2
HAPOEL AFULA
7
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL RISHON LEZION
6
HAPOEL AKKO
1
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
IHUD BNEI SHFARAM
8
HAPOEL KFAR-SABA
5
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
KAFR QASIM
3
SEKTZIA NES TZIONA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
SLQG
SPARTA SELEMET
4
FC FLORESTI
1
-
-
-
-
16:00
Sched
SLQG
UNIVER OGUZSPORT
5
SPERANTA DROCHIA
6
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
AMKAR
4
DINAMO BARNAUL
7
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
BIOLOG-NOVOKUBANSK
4
NART CHERKESSK
10
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
SIMBA SC
3
MTIBWA SUGAR
16
-
-
-
-
17:00
Sched
IL
POLONIA BYTOM
10
SANDECJA NOWY SACZ
18
-
-
-
-
17:00
Sched
LIPG
CS COMUNAL SELIMBAR
3
GLORIA BUZAU
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
FC URARTU
4
SHIRAK FC
8
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
FC MINSK
15
TORPEDO ZHODINO
4
-
-
-
-
18:00
Sched
SPL
LUDOGORETS II
10
BDIN VIDIN
18
-
-
-
-
18:00
Sched
SPL
SPORTIST SVOGE
15
MAREK
3
-
-
-
-
18:00
Sched
HNL
RUDES
10
ISTRA 1961
8
-
-
-
-
18:00
Sched
FNL
FK PRIBRAM
10
FC ZBROJOVKA BRNO
11
-
-
-
-
18:00
Sched
VEIK
VPS
2
FC LAHTI
11
-
-
-
-
18:00
Sched
VIRS
BFC DAUGAVPILS
4
FK JELGAVA
9
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-TAAWON
4
AL-HILAL SAUDI FC
1
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
DOLNY KUBIN
15
TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS
10
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
PUCHOV
6
MSK ZILINA B
8
-
-
-
-
18:30
Sched
YKKO
KTP
2
JAPS
6
-
-
-
-
18:30
Sched
KLW
HJK HELSINKI (W)
2
HPS (W)
4
-
-
-
-
18:30
Sched
KLW
PK-35 (W)
5
KUPS (W)
3
-
-
-
-
18:30
Sched
SLRG
DUKLA BANSKA BYSTRICA
1
FK KOSICE
4
-
-
-
-
18:30
Sched
PDA
DANUBIO
9
RAMPLA JUNIORS
14
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
VELEZ MOSTAR
3
POSUSJE
5
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
ZELJEZNICAR SARAJEVO
8
FK TUZLA CITY
11
-
-
-
-
19:00
Sched
FNL
OPAVA
9
MFK CHRUDIM
5
-
-
-
-
19:00
Sched
FNL
VYSOCINA JIHLAVA
12
VARNSDORF
14
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
5
BALADIYYAT AL-MEHALLA
14
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
FC MASR
3
AL MOKAWLOON
17
-
-
-
-
19:00
Sched
MEIS
KALJU NOMME
2
TAMMEKA TARTU
5
-
-
-
-
19:00
Sched
KLW
ILVES (W)
1
PK KESKI-UUSIMAA
10
-
-
-
-
19:00
Sched
EKST
CRACOVIA KRAKOW
15
GORNIK ZABRZE
3
-
-
-
-
19:00
Sched
IL
GORNIK LECZNA
9
ODRA OPOLE
8
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
FC DORNBIRN 1913
14
KAPFENBERGER SV
13
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
FC LIEFERING
6
STURM GRAZ (AM)
15
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
LEOBEN
3
SKN ST. POLTEN
9
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SKU AMSTETTEN
16
FLORIDSDORFER AC
4
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SV STRIPFING-WEIDEN
12
SV LAFNITZ
10
-
-
-
-
19:30
Sched
1DRG
NAESTVED
5
B93 COPENHAGEN
3
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
FORTUNA DUSSELDORF
3
FC NURNBERG
13
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
HAMBURGER SV
4
FC ST. PAULI
1
-
-
-
-
19:30
Sched
RB
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
10
SCHALDING-HEINING
15
-
-
-
-
19:30
Sched
FW
VFL WOLFSBURG (W)
2
FC KOLN (W)
10
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
BATE BORISOV
13
FC ISLOCH MINSK RAION
9
-
-
-
-
20:00
Sched
SCP
AARHUS
5
FC NORDSJAELLAND
4
-
-
-
-
20:00
Sched
1DPG
VENDSYSSEL FF
4
KOLDING IF
5
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
AB GLADSAXE
6
MIDDELFART
4
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
NYKOBING FC
5
ESBJERG
1
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
ROSKILDE
3
AARHUS FREMAD
2
-
-
-
-
20:00
Sched
3DPG
HOLBAEK
4
AVARTA
5
-
-
-
-
20:00
Sched
2DRG
HIK
2
FA 2000
4
-
-
-
-
20:00
Sched
L1
TOULOUSE
10
MONTPELLIER
12
-
-
-
-
20:00
Sched
NATI
CHATEAUROUX
12
VILLEFRANCHE
13
-
-
-
-
20:00
Sched
3L
VFB LUBECK
19
MSV DUISBURG
18
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
TSV BUCHBACH
17
BAYERN MUNICH II
6
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
13
FV ILLERTISSEN
4
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
FC EILENBURG
15
ZFC MEUSELWITZ
12
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
HERTHA BERLIN II
16
ROT-WEISS ERFURT
11
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
SV BABELSBERG 03
5
BERLINER AK 07
18
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
SV MEPPEN
3
HAMBURGER SV II
7
-
-
-
-
20:00
Sched
IL
KOTWICA KOLOBRZEG
3
STOMIL OLSZTYN
17
-
-
-
-
20:00
Sched
IL
SKRA CZESTOCHOWA
14
LKS LODZ II
7
-
-
-
-
20:00
Sched
LP2
SANTA CLARA
1
CF OS BELENENSES
17
-
-
-
-
20:00
Sched
SCGr
FCV FARUL CONSTANTA
4
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
6
-
-
-
-
20:00
Sched
2L
SPARTAK MYJAVA
7
OFK MALZENICA
14
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
AFC ESKILSTUNA
15
HAMMARBY TALANG FF
4
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
IFK STOCKSUND
14
TABY FK
12
-
-
-
-
20:00
Sched
SL
ANKARAGUCU
14
ALANYASPOR
8
-
-
-
-
20:00
Sched
SL
BESIKTAS
5
RIZESPOR
7
-
-
-
-
20:30
Sched
BRGr
AUSTRIA LUSTENAU
6
AUSTRIA VIENNA
1
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
AVRANCHES
14
NANCY
5
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
EPINAL
17
ORLEANS
10
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
GOAL FC
15
NIMES
11
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
LE MANS
4
CHOLET
18
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
RED STAR FC 93
1
VERSAILLES
9
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
SOCHAUX
8
DIJON
6
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
SV RODINGHAUSEN
9
FC GUTERSLOH
12
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
SEKHUKHUNE UNITED
4
TS GALAXY FC
6
-
-
-
-
20:30
Sched
CL
AC BELLINZONA
8
NEUCHATEL XAMAX FC
5
-
-
-
-
20:30
Sched
CL
FC SCHAFFHAUSEN
9
FC STADE NYONNAIS
6
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2P
ARSENAL (U21)
MANCHESTER UTD (U21)
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2P
CHELSEA (U21)
BRIGHTON (U21)
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2P
WEST HAM (U21)
BLACKBURN (U23)
-
-
-
-
21:00
Sched
L2
ANGERS
3
PAU
7
-
-
-
-
21:00
Sched
L2
BASTIA
11
AMIENS
10
-
-
-
-
21:00
Sched
L2
BORDEAUX
14
AJACCIO
12
-
-
-
-
21:00
Sched
L2
CAEN
8
LAVAL
6
-
-
-
-
21:00
Sched
L2
ESTAC TROYES
17
VALENCIENNES
20
-
-
-
-
21:00
Sched
L2
GRENOBLE FOOT 38
13
CONCARNEAU
19
-
-
-
-
21:00
Sched
L2
QUEVILLY
18
DUNKERQUE
16
-
-
-
-
21:00
Sched
L2
RODEZ
4
ANNECY
15
-
-
-
-
21:00
Sched
NI
MOL FEHERVAR FC
3
MTK BUDAPEST
6
-
-
-
-
21:00
Sched
ERED
ALMERE CITY FC
13
HEERENVEEN
10
-
-
-
-
21:00
Sched
ERED
FORTUNA SITTARD
12
GO AHEAD EAGLES
9
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DE GRAAFSCHAP
6
JONG UTRECHT
20
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DEN BOSCH
18
EMMEN
9
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DORDRECHT
4
WILLEM II
1
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
HELMOND SPORT
11
FC EINDHOVEN
15
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
JONG AZ
8
MVV
10
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
JONG PSV
17
TOP OSS
19
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
NAC BREDA
7
ADO DEN HAAG
5
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
RODA
2
CAMBUUR
12
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
TELSTAR
16
GRONINGEN
3
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
VVV VENLO
13
JONG AJAX
14
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
ABHA
17
AL-ITTIHAD JEDDAH
5
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-ETTIFAQ
7
AL-FAYHA
10
-
-
-
-
21:00
Sched
PDA
LIVERPOOL MONTEVIDEO
10
PENAROL
1
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC BADEN
10
FC THUN
2
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC SION
1
FC WIL 1900
7
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC VADUZ
3
FC AARAU
4
-
-
-
-
21:30
Sched
2L
GRAZER AK
1
ADMIRA WACKER
5
-
-
-
-
21:30
Sched
PL
ZRINJSKI MOSTAR
2
SIROKI BRIJEG
7
-
-
-
-
21:30
Sched
LOP
BARNSLEY
BOLTON
-
-
-
-
21:30
Sched
BUND
1899 HOFFENHEIM
9
RB LEIPZIG
4
-
-
-
-
21:30
Sched
EKST
RUCH CHORZOW
17
LECH POZNAN
2
-
-
-
-
21:30
Sched
IL
PODBESKIDZIE
17
ARKA GDYNIA
2
-
-
-
-
21:30
Sched
LALI
VILLARREAL B
20
LEVANTE
11
-
-
-
-
21:45
Sched
FDAP
KVC WESTERLO
6
ST TRUIDEN
3
-
-
-
-
21:45
Sched
SA
TORINO
10
BOLOGNA
4
-
-
-
-
21:45
Sched
PQ
BALLYMENA UNITED
INSTITUTE FC
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
BOHEMIANS
4
SHAMROCK ROVERS
2
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DUNDALK
10
SHELBOURNE
1
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
GALWAY UNITED
5
DERRY CITY
3
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
SLIGO ROVERS
7
WATERFORD FC
8
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
ST. PATRICKS ATHLETIC
6
DROGHEDA UNITED
9
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
COBH RAMBLERS
8
BRAY WANDERERS
3
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
FINN HARPS
5
TREATY UNITED
7
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
KERRY
9
CORK CITY
1
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
UCD
2
LONGFORD TOWN FC
10
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
WEXFORD FC
4
ATHLONE TOWN
6
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
AYR UTD
7
DUNFERMLINE
6
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
DUNDEE UTD
1
PARTICK
3
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
INVERNESS CT
9
MORTON
5
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
QUEENS PARK
8
AIRDRIEONIANS
4
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
RAITH ROVERS
2
ARBROATH
10
-
-
-
-
22:00
Sched
PL
LUTON
18
EVERTON
15
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
LENS
6
LORIENT
17
-
-
-
-
22:00
Sched
NATI
MARTIGUES
2
MARIGNANE GIGNAC FC
16
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
GETAFE
10
ATHLETIC BILBAO
5
-
-
-
-
22:15
Sched
1D
AFTURELDING
2
GROTTA
4
-
-
-
-
22:15
Sched
1D
KEFLAVIK
7
IR
6
-
-
-
-
22:15
Sched
1D
LEIKNIR REYKJAVIK
8
NJARDVIK
9
-
-
-
-
22:15
Sched
1D
THROTTUR REYKJAVIK
11
THOR AKUREYRI
10
-
-
-
-
22:15
Sched
LP
MOREIRENSE
6
VIZELA
18
-
-
-
-
22:30
Sched
PD
PALESTINO
3
DEPORTES COPIAPO
15
-
-
-
-
23:00
Sched
L1A
ASOCIACION DEPORTIVA TARMA
6
UNIVERSITARIO
1
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top