Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
European Football LIVE @bet365!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
12/04 FRI
13/04 SAT
14/04 SUN
15/04 MON
16/04 TUE
17/04 WED
18/04 THU
19/04 FRI
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
TODAY
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
04/05 SAT
05/05 SUN
06/05 MON
07/05 TUE
08/05 WED
09/05 THU
10/05 FRI
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Friday, April 26 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
16:45:42
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
15:00
2 HF
90
'
SL
CHENGDU QIANBAO
2
2
SHANDONG LUNENG
7
3
0-1
0-1
-
-
LIAO LISHENG(11)
15:00
2 HF
90
'
L1
CILEGON UNITED
16
PERSIJA JAKARTA
10
1
0-1
0-1
-
-
GUSTAVO(31)
16:00
1 HF
45
'
LLPG
BNEI YEHUDA TEL AVIV
2
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
1
-
0-0
-
-
16:00
1 HF
45
'
LLPG
HAPOEL NOF HAGALIL
5
MACCABI HERZLIYA
7
-
3-0
-
-
(13)MIZAN BEN
16:00
1 HF
45
'
LLPG
HAPOEL R. H. I. NIR
6
MACCABI KABILIO JAFFA
4
-
2-1
-
-
(25)MELIKA ROI
16:00
1 HF
45
'
LLPG
HAPOEL UMM AL-FAHM
8
IRONI TIBERIAS
3
-
0-1
-
-
ABEBA YA'AKOV(28)
16:00
1 HF
45
'
LLRG
HAPOEL AFULA
7
HAPOEL RISHON LEZION
4
-
0-0
-
-
16:00
1 HF
45
'
LLRG
HAPOEL AKKO
1
KAFR QASIM
3
-
1-1
-
-
KANANI ASIL(3)
16:00
1 HF
45
'
LLRG
HAPOEL KFAR-SABA
6
HAPOEL RAMAT GAN
2
-
0-2
-
-
MESSIKA HOD(26)
16:00
1 HF
45
'
LLRG
SEKTZIA NES TZIONA
5
IHUD BNEI SHFARAM
8
-
0-1
-
-
ABU RAS MOHAMMED(27)
16:00
1 HF
45
'
PL
DODOMA JIJI FC
10
KMC
5
-
1-0
-
-
(9)PETER PAUL
16:30
1 HF
45
'
PL2
READING (U21)
9
MANCHESTER CITY (U21)
20
-
0-0
-
-
17:00
Sched
SPL
MAREK
3
SEPTEMVRI SOFIA
2
-
-
-
-
17:00
Sched
2DRG
ERMIS
8
PO XYLOTYMPOU 2006
7
-
-
-
-
17:05
Sched
PL
AL-NASR SC DUBAI
5
AL-ITTIHAD KALBA
9
-
-
-
-
17:05
Sched
PL
BANIYAS SC
12
HATTA SC
14
-
-
-
-
17:15
Sched
HC
MES KERMAN
CHADORMALU YAZD
-
-
-
-
17:30
Sched
HC
FAJR SEPASI
GOL GOHAR
-
-
-
-
17:45
Sched
HC
ALUMINIUM ARAK
PERSEPOLIS FC
-
-
-
-
17:45
Sched
HC
HAVADAR SC
MES SUNGUN
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
JS SAOURA
9
US SOUF
16
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
MCE BAYADH
10
USM KHENCHELA
11
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
US BISKRA
7
ES SETIF
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
ARARAT YEREVAN
6
FC VAN
8
-
-
-
-
18:00
Sched
VEIK
INTER TURKU
9
EIF
11
-
-
-
-
18:00
Sched
EL
KOLKHETI POTI
6
SAMTREDIA
9
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
LEGON CITIES FC
12
BEREKUM CHELSEA
5
-
-
-
-
18:00
Sched
HC
MALAVAN
SAIPA
-
-
-
-
18:00
Sched
HC
TRACTOR SC
ZOB AHAN
-
-
-
-
18:00
Sched
VIRS
FS METTA LU
8
FK AUDA
6
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
REMO STARS
5
NIGER TORNADOES
10
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-HILAL SAUDI FC
1
AL-FATEH
6
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
DHAMK
8
AL-TAAWON
5
-
-
-
-
18:00
Sched
SLRG
FK VOZDOVAC
4
FK SPARTAK SUBOTICA
1
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
FC VITEBSK
7
BATE BORISOV
11
-
-
-
-
18:30
Sched
SLRG
ZEMPLIN MICHALOVCE
5
DUKLA BANSKA BYSTRICA
1
-
-
-
-
19:00
Sched
HNL
ISTRA 1961
8
NK SLAVEN BELUPO
9
-
-
-
-
19:00
Sched
MEIS
PARNU JK VAPRUS
9
FC NOMME UNITED
10
-
-
-
-
19:00
Sched
YKKO
JJK
2
EPS
6
-
-
-
-
19:00
Sched
KLW
PK-35 VANTAA (W)
6
ILVES (W)
1
-
-
-
-
19:00
Sched
EL
DINAMO TBILISI
5
TELAVI
7
-
-
-
-
19:00
Sched
HC
ESTEGHLAL MOLASANI
SEPAHAN FC
-
-
-
-
19:00
Sched
EKST
PIAST GLIWICE
10
WARTA POZNAN
13
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
KAPFENBERGER SV
12
SV HORN
10
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
RIED
2
SKU AMSTETTEN
16
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SV LAFNITZ
9
LEOBEN
3
-
-
-
-
19:30
Sched
NATI
NIORT
2
MARTIGUES
3
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
FC ST. PAULI
2
HANSA ROSTOCK
16
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
HERTHA BERLIN
7
HANNOVER 96
6
-
-
-
-
19:45
Sched
PL
AL-WASL FC
1
AL-JAZIRA
8
-
-
-
-
19:45
Sched
PL
EMIRATES CLUB
13
AL-WAHDA SCC
4
-
-
-
-
20:00
Sched
FPLR
PIRIN BLAGOEVGRAD
2
BOTEV VRATSA
5
-
-
-
-
20:00
Sched
SRGr
LYNGBY
4
VEJLE
5
-
-
-
-
20:00
Sched
1DPG
KOLDING IF
4
SONDERJYSKE
1
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
B93 COPENHAGEN
3
AC HORSENS
2
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
HILLEROD FODBOLD
1
NAESTVED
5
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
ESBJERG
1
AARHUS FREMAD
3
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
NYKOBING FC
5
AB GLADSAXE
6
-
-
-
-
20:00
Sched
2DRG
FREMAD AMAGER
1
HIK
2
-
-
-
-
20:00
Sched
2DRG
THISTED FC
6
SKIVE
3
-
-
-
-
20:00
Sched
3L
ARMINIA BIELEFELD
15
VFB LUBECK
19
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
FC MEMMINGEN
18
SPVGG GREUTHER FURTH II
7
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
FV ILLERTISSEN
4
ANSBACH
14
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
SPVGG BAYREUTH
12
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
9
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
BSG CHEMIE LEIPZIG
9
SV BABELSBERG 03
6
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
HANSA ROSTOCK II
17
BFC DYNAMO
3
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
VSG ALTGLIENICKE
5
FC EILENBURG
16
-
-
-
-
20:00
Sched
RS
TSG BALINGEN
17
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
7
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
WEICHE FLENSBURG
14
SV MEPPEN
3
-
-
-
-
20:00
Sched
FD
FINN HARPS
3
CORK CITY
1
-
-
-
-
20:00
Sched
SRGr
DINAMO BUCURESTI
9
FC VOLUNTARI
6
-
-
-
-
20:00
Sched
SLCG
CUKARICKI
6
MLADOST LUCANI
7
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
OREBRO SYRIANSKA
7
AFC ESKILSTUNA
14
-
-
-
-
20:00
Sched
ES
ANGELHOLMS FF
11
LUNDS BK
2
-
-
-
-
20:00
Sched
ES
TORSLANDA IK
14
FC TROLLHATTAN
15
-
-
-
-
20:00
Sched
EW
JITEX BK (W)
13
LIDKOEPINGS FK (W)
8
-
-
-
-
20:00
Sched
SL
ADANA DEMIRSPOR
11
GALATASARAY
1
-
-
-
-
20:30
Sched
BRGr
AUSTRIA VIENNA
1
SCR ALTACH
5
-
-
-
-
20:30
Sched
PL
DINAMO BREST
3
NAFTAN
13
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
CHATEAUROUX
11
EPINAL
17
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
CHOLET
18
ROUEN
7
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
DIJON
6
GOAL FC
14
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
MARIGNANE GIGNAC FC
15
SOCHAUX
8
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
NANCY
4
LE MANS
5
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
VERSAILLES
9
ORLEANS
10
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
VILLEFRANCHE
12
AVRANCHES
16
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
FC GUTERSLOH
12
FC SCHALKE 04 II
5
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
FORTUNA KOLN
4
WUPPERTALER SV
2
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
SSVG VELBERT
17
FC WEGBERG-BEECK
16
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
SPELLE-VENHAUS
18
HANNOVER 96 II
1
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
SV DROCHTERSEN-ASSEL
4
BLAU-WEISS LOHNE
11
-
-
-
-
20:30
Sched
IL
CHOJNICZANKA CHOJNICE
6
SANDECJA NOWY SACZ
18
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
CAPE TOWN SPURS
16
RICHARDS BAY FC
15
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
TS GALAXY FC
6
MOROKA SWALLOWS
14
-
-
-
-
20:30
Sched
EW
SUNNANA (W)
14
MALMOE FF
11
-
-
-
-
21:00
Sched
FS
MAMELODI SUNDOWNS
ESPERANCE ST
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
ASTON VILLA (U21)
18
NORWICH (U21)
19
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
CHELSEA (U21)
4
SOUTHAMPTON (U21)
16
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
FULHAM (U21)
3
TOTTENHAM (U21)
1
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
MIDDLESBROUGH (U21)
8
CRYSTAL PALACE (U21)
15
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
NOTTINGHAM FOREST (U21)
13
MANCHESTER UTD (U21)
14
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
STOKE CITY (U21)
17
NEWCASTLE (U21)
25
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
WEST HAM (U21)
2
LEICESTER (U21)
22
-
-
-
-
21:00
Sched
NI
ZALAEGERSZEGI TE
9
PUSKAS ACADEMY
4
-
-
-
-
21:00
Sched
BP
CHABAB RIADI SALMI
13
MOULOUDIA OUJDA
15
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
CAMBUUR
12
DORDRECHT
4
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DE GRAAFSCHAP
6
MVV
9
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
JONG AJAX
14
RODA
2
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
TOP OSS
18
JONG AZ
7
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
VVV VENLO
13
DEN BOSCH
19
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
WILLEM II
1
GRONINGEN
3
-
-
-
-
21:00
Sched
IL
POGON SIEDLCE
1
RADUNIA STEZYCA
5
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-ITTIHAD JEDDAH
4
AL-SHABAB RIYADH
11
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC AARAU
3
AC BELLINZONA
8
-
-
-
-
21:30
Sched
BUND
VFL BOCHUM
16
1899 HOFFENHEIM
9
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
PISA
9
CATANZARO
5
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
VENEZIA
3
CREMONESE
4
-
-
-
-
21:30
Sched
SAFC
JUVENTUS (W)
2
INTER (W)
5
-
-
-
-
21:30
Sched
EKST
JAGIELLONIA
1
POGON SZCZECIN
6
-
-
-
-
21:30
Sched
IL
WISLA KRAKOW
5
PODBESKIDZIE
17
-
-
-
-
21:30
Sched
LALI
FC ANDORRA
21
RACING SANTANDER
9
-
-
-
-
21:45
Sched
FDAP
AS EUPEN
3
CHARLEROI
1
-
-
-
-
21:45
Sched
SA
FROSINONE
18
SALERNITANA
20
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DROGHEDA UNITED
9
SLIGO ROVERS
7
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DUNDALK
10
BOHEMIANS
4
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
SHELBOURNE
1
ST. PATRICKS ATHLETIC
6
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
WATERFORD FC
8
DERRY CITY
3
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
ATHLONE TOWN
6
COBH RAMBLERS
8
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
BRAY WANDERERS
4
KERRY
9
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
TREATY UNITED
7
UCD
2
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
AIRDRIEONIANS
4
DUNDEE UTD
1
-
-
-
-
22:00
Sched
FS
AL AHLY CAIRO
TP MAZEMBE
-
-
-
-
22:00
Sched
CHAM
QPR
18
LEEDS
2
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
MONTPELLIER
12
NANTES
14
-
-
-
-
22:00
Sched
PD
SHAMROCK ROVERS
2
GALWAY UNITED
5
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
REAL SOCIEDAD
6
REAL MADRID
1
-
-
-
-
22:15
Sched
LP
GIL VICENTE
12
AROUCA
6
-
-
-
-
23:00
Sched
L1A
SPORT HUANCAYO
10
CARLOS A. MANNUCCI
17
-
-
-
-
23:30
Sched
PBA
ATLETICO CALI
16
TIGRES FC
6
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
22:00
FTR
NLCG
MONS CALPE
4
MANCHESTER 62
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:45
FTR
CPGr
ANNAGH UNITED
4
BANGOR FC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:45
FTR
CPGr
DUNDELA
3
HARLAND & WOLFF WELDERS
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:45
FTR
CPGr
PORTADOWN FC
1
INSTITUTE FC
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:45
FTR
CRGr
BALLINAMALLARD UTD
2
BALLYCLARE COMRADES
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:45
FTR
CRGr
DERGVIEW
5
ARDS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CLRG
FC BARCELONA
10
ATTARD
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CLRG
FGURA UNITED
2
SWIEQI UNITED
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
CN
BUCKLEY TOWN
11
CHIRK AAA FC
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:15
FTR
PL
SR DELEMONT
5
FC BREITENRAIN BERN
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
RE
SCU ARDAGGER
14
SV OBERWART
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
FAD
GENT (U23)
10
OH LEUVEN (U23)
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
N2Gr
BOURGOIN JALLIEU
13
ANDREZIEUX
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
ON
MEPPEN II
11
DELMENHORST
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
ON
TVD VELBERT
11
UNION NETTETAL
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:45
FTR
PL
RAMTHA SC
4
SAHAB SC
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:45
FTR
CRGr
KNOCKBREDA
6
NEWINGTON YOUTH CLUB
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
FS
IRAQ (U23)
VIETNAM (U23)
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
RAPID VIENNA (AM)
1
TEAM WIENER LINIEN
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
RE
SG TRAISKIRCHEN
9
FAVORITNER AC
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
N2Gr
ANGOULEME
4
LA ROCHE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
N2Gr
OLYMPIQUE SAUMUR
10
LES HERBIERS
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
HARKSHEIDE
9
USC PALOMA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OH
SC VICTORIA HAMBURG
11
SV RUGENBERGEN
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
UNION SANDERSDORF
7
MOTOR MARIENBERG
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OR
FK PIRMASENS
3
SPVGG QUIERSCHIED
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OR
FV DIEFFLEN
9
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OR
TSG PFEDDERSHEIM
18
TUS MECHTERSHEIM
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
ON
FC BUEDERICH
9
MUELHEIMER FC 97
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
OW
TSG SPROCKHOVEL
17
SPORTFREUNDE LOTTE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
2DNG
IK KONGAHAELLA
1
IK GAUTHIOD
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
2DSS
IK SLEIPNER
11
NYKOPINGS BIS
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
2DSS
NACKA ILIRIA
8
IFK ESKILSTUNA
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
FTR
2DNG
SAEFFLE SK
11
HERRESTADS AIF
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
ASK VOITSBERG
1
ASK KLAGENFURT
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
FC GLEISDORF 09
7
DEUTSCHLANDSBERGER
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
FC JUNIORS OO
5
UNION GURTEN
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
GLEICHENBERG
15
SV ALLERHEILIGEN
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
SC WEIZ
10
WSC HERTHA
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
SK VORWARTS STEYR
8
UNION VB VOCKLAMARKT
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RE
ASV DRASSBURG
15
SR DONAUFELD
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RE
MARCHFELD DONAUAUEN
5
FC MAUERWERK
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
PL
TOWNSHIP ROLLERS
2
ORAPA UNITED
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
DPGr
HORSHOLM-USSEROD IK
8
ALLEROD
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
DPGr
AARHUS FREMAD 2
10
VORUP
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
DPGr
KJELLERUP
8
HORSENS FS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
N2Gr
BASTIA-BORGO
13
BEAUVAIS
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
N2Gr
GRANVILLE US
2
STADE BRIOCHIN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
N2Gr
BOURG-EN-BRESSE 01
1
WASQUEHAL
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OBN
SC FEUCHT
19
SPVGG HANKOFEN-HAILING
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OB
GOEPPINGER SV
3
TSV ESSINGEN
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OB
LEHER TURNERSCHAFT
15
TURA BREMEN
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DNG
IFK SKOEVDE FK
5
LIDKOPINGS FK
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DN
BODENS BK
6
KIRUNA FF
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
2DVG
LANDVETTER IS
10
SAVEDALENS IF
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:45
FTR
OH
TUS DASSENDORF
2
DUENEBERGER SV
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
ON
BW BORNREIHE
17
SCHWARZ-WEISS REHDEN
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:15
FTR
OBN
SV FORTUNA REGENSBURG
16
JAHN REGENSBURG II
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:15
FTR
OBN
TSV ABTSWIND
6
TSV KORNBURG
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:15
FTR
OB
FC DENZLINGEN
17
SG SONN. GROSSASPACH
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
RM
SV WALLERN
2
USV ST. ANNA AM AIGEN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
LU
VEJLE (U17)
12
AC HORSENS (U17)
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
CP1
FIORENTINA (U19)
13
INTER (U19)
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
1D
FK NEPTUNAS KLAIPEDA
1
FK GARLIAVA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
CLPG
MARSA FC
3
ZURRIEQ FC
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
LPAG
CORRECAMINOS DE LA UAT II
4
CF ORGULLO REYNOSA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
L1
ES SETIF
4
US SOUF
16
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
JS KABYLIE
8
CS CONSTANTINE
2
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
NC MAGRA
13
JS SAOURA
9
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
PARADOU AC
5
ASO CHLEF
12
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
US BISKRA
7
MC ORAN
15
-
-
-
-
(18:00)
Post
L1
USM KHENCHELA
11
MC ALGER
1
-
-
-
-
18:00
FTR
PN
SESVETE
5
NK DUBRAVA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
AL-HEDOOD
9
NAFT AL-WASAT
20
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
AL-ZAWRAA
3
ERBIL
15
-
-
-
-
18:00
FTR
PL
NAFT AL-WASAT
20
NAFT MAYSAN
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
NAFT MAYSAN
11
AL-QASIM SC
18
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
TALABA
10
AL-NAFT
5
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
ZAKHO
4
AL-MINAA
13
-
-
-
-
18:00
FTR
PL
SHABAB AL ORDON
9
AL-WEHDAT SC
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1D
FK BABRUNGAS
6
FK MINIJA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1D
NEVEZIS KEDAINIAI
5
FK EKRANAS
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2D
ND ILIRIJA
16
TABOR SEZANA
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
SIMBA SC
3
MTIBWA SUGAR
16
-
-
-
-
17:30
FTR
1D
VOLNA PINSK
4
BELARUS (U17)
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
FS
UZBEKISTAN (U23)
SAUDI ARABIA (U23)
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1D
NFA KAUNAS
4
VILNIUS BFA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
DI
SPORTIVO CARAPEGUA
5
RUBIO NU
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:50
FTR
PN
JARUN
4
VUKOVAR 91
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
CHAM
BLACK LEOPARDS
11
ORBIT COLLEGE
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
CHAM
PRETORIA CALLIES
10
UPINGTON CITY
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
AL-FOTUWA
1
AL-WAHDA DAMASCUS
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
AL-ITTIHAD ALEPPO
5
AL-WATHBA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
AL-KARAMAH
6
AL-HURRIYA
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
AL-SAHEL TARTUS
11
TISHREEN
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
HUTTEEN SC
4
JABLEH SC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
BUSOGA UNITED
14
WAKISO GIANTS FC
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
MBARARA CITY
11
UPDF FC
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:45
FTR
PL
AL-KARKH
14
AL-ZAWRAA
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:45
FTR
PL
AL-QASIM SC
18
DUHOK
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:35
Fin
SL
CHANGCHUN YATAI
16
1
MEIZHOU HAKKA
15
1
0-0
0-1
-
-
EVA WANKEWAI ROONEY(90+3)
14:35
Fin
SL
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
5
2
HENAN JIANYE
8
1
0-1
2-3
-
-
MAIDANA IAGO(83)
14:35
Fin
SL
WUHAN THREE TOWNS
10
2
TIANJIN TEDA
6
1
1-1
2-1
-
-
(57)DENG HANWEN
14:35
Fin
SL
ZHEJIANG GREENTOWN
9
BEIJING GUOAN
3
5
0-1
1-2
-
-
(90+6)LEONARDO
14:00
FTR
NORT
MINDIL ACES
2
DARWIN HEARTS FC
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
Fin
SL
SICHUAN JIUNIU
12
1
QINGDAO JONOON
13
4
0-3
1-3
-
-
(Pen57)THIAGO
13:45
Fin
SSL
W. TORRENS BIRKALLA
2
STURT LIONS
11
2-0
2-0
-
-
13:30
Fin
QUEE
REDLANDS UNITED
11
WOLVES FC
2
0-0
0-1
-
-
13:30
Fin
VPLT
BENTLEIGH GREENS
4
MELBOURNE CITY YOUTH
12
0-0
1-0
-
-
13:30
Fin
VPLT
NORTHCOTE CITY
2
BRUNSWICK CITY
7
1-0
2-1
-
-
13:30
Fin
VPLT
PRESTON LIONS
3
WERRIBEE CITY
13
3-0
5-0
-
-
13:00
Fin
SOUT
ADELAIDE CITY FC
10
ADELAIDE UNITED II
6
1-1
2-3
-
-
13:00
Fin
SOUT
SOUTH ADELAIDE
11
CROYDON KINGS
9
2-2
2-2
-
-
13:00
Fin
NSWP
NEPEAN FC
16
BANKSTOWN CITY LIONS
4
0-1
0-1
-
-
13:00
Fin
SL
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
14
NANTONG ZHIYUN
11
2
0-2
0-2
-
-
GODINEZ JESUS(38)
12:45
Fin
AM
BRISBANE ROAR FC
9
3
ADELAIDE UNITED
8
3
1-1
3-4
-
-
(83)HORE HENRY
12:30
Fin
VICT
MELBOURNE KNIGHTS
8
OAKLEIGH CANNONS
5
0-1
0-1
-
-
12:30
Fin
NSW
MANLY UNITED FC
11
SPIRIT FC
12
2-1
3-2
-
-
12:30
Fin
NSW
SYDNEY FC YOUTH
14
SYDNEY UNITED 58 FC
3
0-1
0-2
-
-
12:30
Fin
1DRG
METALIST KHARKIV
4
KREMEN KREMENCHUG
10
0-1
2-1
-
-
12:00
Fin
NORT
UNIVERSITY AZZURRI
3
DARWIN OLYMPIC
5
1-1
2-2
-
-
11:00
Fin
L1
PERSIS SOLO
8
PERSITA TANGERANG
15
1-1
1-2
-
-
SUDIN FAHREZA(70)
11:00
Fin
L1
PSIS SEMARANG
5
PERSIKABO 1973
18
2-0
3-0
-
-
(83)LIANA DEBBY
06:10
Fin
LMFC
CLUB TIJUANA (W)
11
PACHUCA (W)
3
1-2
3-4
-
-
CORRAL CHARLYN(84)
06:05
Fin
LDEM
MINEROS DE ZACATECAS
LEONES NEGROS UDG
0-0
0-0
-
-
05:45
Fin
LNCF
XINABAJUL
ANTIGUA GFC
0-0
0-1
-
-
ARDON JOSE(77)
05:00
Fin
GrA
INDEPENDIENTE MEDELLIN
2
3
DEFENSA Y JUSTICIA
3
4
2-0
2-1
-
-
PALAVECINO NICOLAS(76)
05:00
Fin
GrC
DELFIN SC
3
2
INTERNACIONAL
2
3
0-1
1-2
-
-
(53)CASTRO LUIS
05:00
Fin
MNP
TACOMA DEFIANCE
2
SAN JOSE EARTHQUAKES II
12
2-2
3-2
-
-
(79)ROSARIO OSAZE DE
04:30
Fin
PD
SANTA TECLA
10
AGUILA
3
1-1
2-4
-
-
CARTAGENA MELVIN(88)
04:30
Fin
LN
CD VICTORIA
7
CD MARATHON
1
1-0
1-0
-
-
(Pen12)LOPEZ FRELYS
04:05
Fin
LDEM
CANCUN FC
ATLANTE
1
0-0
0-1
-
-
DURAN RAFAEL(49)
04:00
Fin
CUP
ONCE CALDAS
FORTALEZA FC
0-0
0-1
-
-
04:00
Fin
LMFC
U.A.N.L. - TIGRES (W)
1
FC JUAREZ (W)
7
1-0
1-0
-
-
(Pen15)OVALLE LIZBETH
03:00
Fin
CUP
QUINDIO
ENVIGADO
0-0
2-3
-
-
03:00
Fin
SB
INDEPENDIENTE JUNIORS
1
CUNIBURO
7
2-0
4-0
-
-
03:00
Fin
LNCF
MALACATECO
CSD MUNICIPAL
1
2-0
3-2
-
-
MARTINEZ JOSE(89)
03:00
Fin
GrB
BARCELONA SC
3
1
SAO PAULO
2
1
0-1
0-2
-
-
ALISSON(64)
03:00
Fin
GrE
PALESTINO
3
1
MILLONARIOS
4
1
2-1
3-1
-
-
(75)VEJAR BRYAN
03:00
Fin
GrA
CLUB ALWAYS READY
1
CESAR VALLEJO
4
4
1-0
2-0
-
-
(90)MARTINEZ JOSE
03:00
Fin
GrD
FORTALEZA
1
4
1
BOCA JUNIORS
2
3
1-1
4-2
-
-
ZENON KEVIN(85)
02:15
Fin
LN
CD MOTAGUA
2
CD REAL SOCIEDAD
8
0-0
3-0
-
-
(76)AUZMENDI AGUSTIN
01:30
Fin
CUP
PATRIOTAS
BUCARAMANGA
0-0
0-3
-
-
01:00
Fin
GrA
CERRO PORTENO
3
3
FLUMINENSE
1
2
0-0
0-0
-
-
01:00
Fin
GrB
COBRESAL
4
1
TALLERES CORDOBA
1
2
0-2
0-2
-
-
SOSA RAMON(28)
01:00
Fin
GrF
CLUB NACIONAL
4
RACING MONTEVIDEO
2
1-1
2-2
-
-
RIVERO JUAN(78)
01:00
Fin
GrG
METROPOLITANOS FC
4
4
LANUS
1
1
0-2
0-2
-
-
BOU WALTER(34)
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top