Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
European Football LIVE @bet365!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
12/04 FRI
13/04 SAT
14/04 SUN
15/04 MON
16/04 TUE
17/04 WED
18/04 THU
19/04 FRI
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
TODAY
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
04/05 SAT
05/05 SUN
06/05 MON
07/05 TUE
08/05 WED
09/05 THU
10/05 FRI
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Friday, April 26 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
11:49:07
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
12:45
Sched
AM
BRISBANE ROAR FC
8
ADELAIDE UNITED
9
-
-
-
-
13:00
Sched
SL
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
11
NANTONG ZHIYUN
13
-
-
-
-
14:00
Sched
SL
SICHUAN JIUNIU
9
QINGDAO JONOON
14
-
-
-
-
14:35
Sched
SL
CHANGCHUN YATAI
15
MEIZHOU HAKKA
16
-
-
-
-
14:35
Sched
SL
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
4
HENAN JIANYE
10
-
-
-
-
14:35
Sched
SL
WUHAN THREE TOWNS
12
TIANJIN TEDA
6
-
-
-
-
14:35
Sched
SL
ZHEJIANG GREENTOWN
8
BEIJING GUOAN
5
-
-
-
-
15:00
Sched
SL
CHENGDU QIANBAO
2
SHANDONG LUNENG
7
-
-
-
-
15:00
Sched
L1
CILEGON UNITED
15
PERSIJA JAKARTA
10
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
BNEI YEHUDA TEL AVIV
2
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
1
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
HAPOEL NOF HAGALIL
5
MACCABI HERZLIYA
7
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
HAPOEL R. H. I. NIR
6
MACCABI KABILIO JAFFA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
LLPG
HAPOEL UMM AL-FAHM
8
IRONI TIBERIAS
3
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL AFULA
7
HAPOEL RISHON LEZION
4
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL AKKO
1
KAFR QASIM
3
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
HAPOEL KFAR-SABA
6
HAPOEL RAMAT GAN
2
-
-
-
-
16:00
Sched
LLRG
SEKTZIA NES TZIONA
5
IHUD BNEI SHFARAM
8
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
DODOMA JIJI FC
10
KMC
5
-
-
-
-
16:30
Sched
PL2
READING (U21)
9
MANCHESTER CITY (U21)
20
-
-
-
-
17:00
Sched
SPL
MAREK
3
SEPTEMVRI SOFIA
2
-
-
-
-
17:00
Sched
2DRG
ERMIS
8
PO XYLOTYMPOU 2006
7
-
-
-
-
17:05
Sched
PL
AL-NASR SC DUBAI
5
AL-ITTIHAD KALBA
9
-
-
-
-
17:05
Sched
PL
BANIYAS SC
12
HATTA SC
14
-
-
-
-
17:15
Sched
HC
MES KERMAN
CHADORMALU YAZD
-
-
-
-
17:30
Sched
HC
FAJR SEPASI
GOL GOHAR
-
-
-
-
17:45
Sched
HC
ALUMINIUM ARAK
PERSEPOLIS FC
-
-
-
-
17:45
Sched
HC
HAVADAR SC
MES SUNGUN
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
JS SAOURA
9
US SOUF
16
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
MCE BAYADH
10
USM KHENCHELA
11
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
US BISKRA
7
ES SETIF
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
ARARAT YEREVAN
6
FC VAN
8
-
-
-
-
18:00
Sched
VEIK
INTER TURKU
9
EIF
11
-
-
-
-
18:00
Sched
EL
KOLKHETI POTI
6
SAMTREDIA
9
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
LEGON CITIES FC
12
BEREKUM CHELSEA
5
-
-
-
-
18:00
Sched
HC
MALAVAN
SAIPA
-
-
-
-
18:00
Sched
HC
TRACTOR SC
ZOB AHAN
-
-
-
-
18:00
Sched
VIRS
FS METTA LU
8
FK AUDA
6
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
REMO STARS
5
NIGER TORNADOES
10
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-HILAL SAUDI FC
1
AL-FATEH
6
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
DHAMK
8
AL-TAAWON
5
-
-
-
-
18:00
Sched
SLRG
FK VOZDOVAC
4
FK SPARTAK SUBOTICA
1
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
SIMBA SC
3
MTIBWA SUGAR
16
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
FC VITEBSK
7
BATE BORISOV
11
-
-
-
-
18:30
Sched
SLRG
ZEMPLIN MICHALOVCE
5
DUKLA BANSKA BYSTRICA
1
-
-
-
-
19:00
Sched
HNL
ISTRA 1961
8
NK SLAVEN BELUPO
9
-
-
-
-
19:00
Sched
MEIS
PARNU JK VAPRUS
9
FC NOMME UNITED
10
-
-
-
-
19:00
Sched
YKKO
JJK
2
EPS
6
-
-
-
-
19:00
Sched
KLW
PK-35 VANTAA (W)
6
ILVES (W)
1
-
-
-
-
19:00
Sched
EL
DINAMO TBILISI
5
TELAVI
7
-
-
-
-
19:00
Sched
HC
ESTEGHLAL MOLASANI
SEPAHAN FC
-
-
-
-
19:00
Sched
EKST
PIAST GLIWICE
10
WARTA POZNAN
13
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
KAPFENBERGER SV
12
SV HORN
10
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
RIED
2
SKU AMSTETTEN
16
-
-
-
-
19:10
Sched
2L
SV LAFNITZ
9
LEOBEN
3
-
-
-
-
19:30
Sched
NATI
NIORT
2
MARTIGUES
3
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
FC ST. PAULI
2
HANSA ROSTOCK
16
-
-
-
-
19:30
Sched
2B
HERTHA BERLIN
7
HANNOVER 96
6
-
-
-
-
19:45
Sched
PL
AL-WASL FC
1
AL-JAZIRA
8
-
-
-
-
19:45
Sched
PL
EMIRATES CLUB
13
AL-WAHDA SCC
4
-
-
-
-
20:00
Sched
FPLR
PIRIN BLAGOEVGRAD
2
BOTEV VRATSA
5
-
-
-
-
20:00
Sched
SRGr
LYNGBY
4
VEJLE
5
-
-
-
-
20:00
Sched
1DPG
KOLDING IF
4
SONDERJYSKE
1
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
B93 COPENHAGEN
3
AC HORSENS
2
-
-
-
-
20:00
Sched
1DRG
HILLEROD FODBOLD
1
NAESTVED
5
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
ESBJERG
1
AARHUS FREMAD
3
-
-
-
-
20:00
Sched
2DPG
NYKOBING FC
5
AB GLADSAXE
6
-
-
-
-
20:00
Sched
2DRG
FREMAD AMAGER
1
HIK
2
-
-
-
-
20:00
Sched
2DRG
THISTED FC
6
SKIVE
3
-
-
-
-
20:00
Sched
3L
ARMINIA BIELEFELD
15
VFB LUBECK
19
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
FC MEMMINGEN
18
SPVGG GREUTHER FURTH II
7
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
FV ILLERTISSEN
4
ANSBACH
14
-
-
-
-
20:00
Sched
RB
SPVGG BAYREUTH
12
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
9
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
BSG CHEMIE LEIPZIG
9
SV BABELSBERG 03
6
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
HANSA ROSTOCK II
17
BFC DYNAMO
3
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
VSG ALTGLIENICKE
5
FC EILENBURG
16
-
-
-
-
20:00
Sched
RS
TSG BALINGEN
17
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
7
-
-
-
-
20:00
Sched
RN
WEICHE FLENSBURG
14
SV MEPPEN
3
-
-
-
-
20:00
Sched
FD
FINN HARPS
3
CORK CITY
1
-
-
-
-
20:00
Sched
SRGr
DINAMO BUCURESTI
9
FC VOLUNTARI
6
-
-
-
-
20:00
Sched
SLCG
CUKARICKI
6
MLADOST LUCANI
7
-
-
-
-
20:00
Sched
EN
OREBRO SYRIANSKA
7
AFC ESKILSTUNA
14
-
-
-
-
20:00
Sched
ES
ANGELHOLMS FF
11
LUNDS BK
2
-
-
-
-
20:00
Sched
ES
TORSLANDA IK
14
FC TROLLHATTAN
15
-
-
-
-
20:00
Sched
EW
JITEX BK (W)
13
LIDKOEPINGS FK (W)
8
-
-
-
-
20:00
Sched
SL
ADANA DEMIRSPOR
11
GALATASARAY
1
-
-
-
-
20:30
Sched
BRGr
AUSTRIA VIENNA
1
SCR ALTACH
5
-
-
-
-
20:30
Sched
PL
DINAMO BREST
3
NAFTAN
13
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
CHATEAUROUX
11
EPINAL
17
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
CHOLET
18
ROUEN
7
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
DIJON
6
GOAL FC
14
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
MARIGNANE GIGNAC FC
15
SOCHAUX
8
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
NANCY
4
LE MANS
5
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
VERSAILLES
9
ORLEANS
10
-
-
-
-
20:30
Sched
NATI
VILLEFRANCHE
12
AVRANCHES
16
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
FC GUTERSLOH
12
FC SCHALKE 04 II
5
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
FORTUNA KOLN
4
WUPPERTALER SV
2
-
-
-
-
20:30
Sched
RW
SSVG VELBERT
17
FC WEGBERG-BEECK
16
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
SPELLE-VENHAUS
18
HANNOVER 96 II
1
-
-
-
-
20:30
Sched
RN
SV DROCHTERSEN-ASSEL
4
BLAU-WEISS LOHNE
11
-
-
-
-
20:30
Sched
IL
CHOJNICZANKA CHOJNICE
6
SANDECJA NOWY SACZ
18
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
CAPE TOWN SPURS
16
RICHARDS BAY FC
15
-
-
-
-
20:30
Sched
PSL
TS GALAXY FC
6
MOROKA SWALLOWS
14
-
-
-
-
20:30
Sched
EW
SUNNANA (W)
14
MALMOE FF
11
-
-
-
-
21:00
Sched
FS
MAMELODI SUNDOWNS
ESPERANCE ST
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
ASTON VILLA (U21)
18
NORWICH (U21)
19
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
CHELSEA (U21)
4
SOUTHAMPTON (U21)
16
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
FULHAM (U21)
3
TOTTENHAM (U21)
1
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
MIDDLESBROUGH (U21)
8
CRYSTAL PALACE (U21)
15
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
NOTTINGHAM FOREST (U21)
13
MANCHESTER UTD (U21)
14
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
STOKE CITY (U21)
17
NEWCASTLE (U21)
25
-
-
-
-
21:00
Sched
PL2
WEST HAM (U21)
2
LEICESTER (U21)
22
-
-
-
-
21:00
Sched
NI
ZALAEGERSZEGI TE
9
PUSKAS ACADEMY
4
-
-
-
-
21:00
Sched
BP
CHABAB RIADI SALMI
13
MOULOUDIA OUJDA
15
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
CAMBUUR
12
DORDRECHT
4
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
DE GRAAFSCHAP
6
MVV
9
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
JONG AJAX
14
RODA
2
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
TOP OSS
18
JONG AZ
7
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
VVV VENLO
13
DEN BOSCH
19
-
-
-
-
21:00
Sched
ED
WILLEM II
1
GRONINGEN
3
-
-
-
-
21:00
Sched
IL
POGON SIEDLCE
1
RADUNIA STEZYCA
5
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-ITTIHAD JEDDAH
4
AL-SHABAB RIYADH
11
-
-
-
-
21:15
Sched
CL
FC AARAU
3
AC BELLINZONA
8
-
-
-
-
21:30
Sched
BUND
VFL BOCHUM
16
1899 HOFFENHEIM
9
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
PISA
9
CATANZARO
5
-
-
-
-
21:30
Sched
SB
VENEZIA
3
CREMONESE
4
-
-
-
-
21:30
Sched
SAFC
JUVENTUS (W)
2
INTER (W)
5
-
-
-
-
21:30
Sched
EKST
JAGIELLONIA
1
POGON SZCZECIN
6
-
-
-
-
21:30
Sched
IL
WISLA KRAKOW
5
PODBESKIDZIE
17
-
-
-
-
21:30
Sched
LALI
FC ANDORRA
21
RACING SANTANDER
9
-
-
-
-
21:45
Sched
FDAP
AS EUPEN
3
CHARLEROI
1
-
-
-
-
21:45
Sched
SA
FROSINONE
18
SALERNITANA
20
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DROGHEDA UNITED
9
SLIGO ROVERS
7
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
DUNDALK
10
BOHEMIANS
4
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
SHELBOURNE
1
ST. PATRICKS ATHLETIC
6
-
-
-
-
21:45
Sched
PD
WATERFORD FC
8
DERRY CITY
3
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
ATHLONE TOWN
6
COBH RAMBLERS
8
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
BRAY WANDERERS
4
KERRY
9
-
-
-
-
21:45
Sched
FD
TREATY UNITED
7
UCD
2
-
-
-
-
21:45
Sched
CHAM
AIRDRIEONIANS
4
DUNDEE UTD
1
-
-
-
-
22:00
Sched
FS
AL AHLY CAIRO
TP MAZEMBE
-
-
-
-
22:00
Sched
CHAM
QPR
18
LEEDS
2
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
MONTPELLIER
12
NANTES
14
-
-
-
-
22:00
Sched
PD
SHAMROCK ROVERS
2
GALWAY UNITED
5
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
REAL SOCIEDAD
6
REAL MADRID
1
-
-
-
-
22:15
Sched
LP
GIL VICENTE
12
AROUCA
6
-
-
-
-
23:00
Sched
L1A
SPORT HUANCAYO
10
CARLOS A. MANNUCCI
17
-
-
-
-
23:30
Sched
PBA
ATLETICO CALI
16
TIGRES FC
6
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top