23:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAO RAIMUNDO |
8 |
|
|
MANAUARA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:30) |
Post |
|
|
SDGr |
HERCILIO LUZ |
6 |
|
|
AVENIDA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
SC |
NAUTICO RECIFE |
4 |
|
|
YPIRANGA-RS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TOCANTINOPOLIS |
5 |
|
|
CAMETA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ASA |
1 |
|
|
PETROLINA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
IPATINGA |
4 |
|
|
ITABUNA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
POUSO ALEGRE |
7 |
|
|
SAO JOSE SP |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
CARLOS STEIN FC |
6 |
|
|
ADA JAEN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
L2Gr |
FC SAN MARCOS |
1 |
|
|
JUAN AURICH |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
MOLINOS EL PIRATA |
3 |
|
|
ALIANZA UNIVERSIDAD |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
L2Gr |
UNION HUARAL |
9 |
|
|
DEPORTIVO LLACUBAMBA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
COMERCIANTES FC |
7 |
|
|
U. SAN MARTIN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO COOPSOL |
9 |
|
|
DEPORTIVO BINACIONAL |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO MUNICIPAL |
2 |
|
|
SANTOS DE NASCA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO MOQUEGUA |
5 |
|
|
AYACUCHO FC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDO |
YARACUYANOS FC |
1 |
|
|
ARAGUA FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:15 |
FTR |
|
|
PL |
AL-KAHRABA |
12 |
|
|
AL-NAJAF |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ALTOS |
3 |
|
|
MOTO CLUB MA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MARANHAO |
1 |
|
|
RIVER AC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
NOVA IGUACU |
3 |
|
|
SERRA FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(22:00) |
Post |
|
|
SDGr |
NOVO HAMBURGO |
4 |
|
|
CONCORDIA ATLETICO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
FTR |
|
|
1D |
FC PAS DE LA CASA |
7 |
|
|
FC SANTA COLOMA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
ARGENTINO DE ROSARIO |
11 |
|
|
DEFENSORES DE CAMBACERES |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
EL PORVENIR |
4 |
|
|
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL |
24 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
ITUZAINGO |
13 |
|
|
LUGANO |
25 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
YUPANQUI |
8 |
|
|
VICTORIANO ARENAS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
REAL NOROESTE |
7 |
|
|
PORTUGUESA-RJ |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
SDCO |
DEPORTIVO NUEVA ESPARTA |
7 |
|
|
ATLETICO LA CRUZ |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
HOOGSTRATEN |
5 |
|
|
K.S.K. HEIST |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
LA LOUVIERE |
1 |
|
|
ROYAL KNOKKE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
OH LEUVEN (U23) |
17 |
|
|
ROYAL ANTWERP (U23) |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
R. CAPPELLEN FC |
18 |
|
|
VIRTON |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
SINT-ELOOIS-WINKEL |
8 |
|
|
TIENEN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
TEMSE |
2 |
|
|
URSL VISE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
U.R. NAMUR |
14 |
|
|
GENT (U23) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
1DR |
RADNIK BIJELJINA |
1 |
|
|
ZELJEZNICAR BANJA LUKA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
JACUIPENSE |
5 |
|
|
SERGIPE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
REAL BRASILIA |
8 |
|
|
IPORA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SANTO ANDRE |
6 |
|
|
PATROCINENSE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
TEAM VAUD (U21) |
3 |
|
|
CS CHENOIS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:45 |
FTR |
|
|
PL |
FC MAAN |
8 |
|
|
RAMTHA SC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:30 |
FTR |
|
|
FAD |
DESSEL SPORT |
12 |
|
|
R.OC. DE CHARLEROI |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:30 |
FTR |
|
|
NLCG |
MONS CALPE |
4 |
|
|
EUROPA POINT |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:15 |
FTR |
|
|
PL |
NAFT AL-WASAT |
20 |
|
|
KARBALA FC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
RM |
USV ST. ANNA AM AIGEN |
7 |
|
|
FC GLEISDORF 09 |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
OW |
TUERKSPOR DORTMUND |
2 |
|
|
ASC DORTMUND |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
LPAF |
DEPORTIVA VENADOS |
|
|
|
PETROLEROS DE SALAMANCA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
LPAF |
CORRECAMINOS DE LA UAT II |
|
|
|
MINEROS DE FRESNILLO |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
LPAF |
LEONES NEGROS UDG II |
|
|
|
CIMARRONES II |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:30 |
FTR |
|
|
PCA |
REAL PILAR |
5 |
|
|
ATLETICO ATLAS |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
PL |
AL-AHLI CLUB MANAMA |
4 |
|
|
HIDD SCC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
PL |
BUSAITEEN |
12 |
|
|
AL-NAJMA CLUB |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
PL |
MANAMA CLUB |
5 |
|
|
MUHARRAQ CLUB |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
L1 |
AS DOUANES |
1 |
|
|
ASFA YENNENGA (BFA) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
L1 |
AS SONABEL (BFA) |
2 |
|
|
RC BOBO (BFA) |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
L1 |
RAHIMO FC |
12 |
|
|
ETOILE FILANTE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ESIL |
FLORA TALLINN II |
4 |
|
|
TARTU WELCO ELEKTER |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ST PRYVE ST HILAIRE |
9 |
|
|
AVOINE CHINON |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
OBS |
FC PIPINSRIED |
11 |
|
|
TSV DACHAU |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ON |
KICKERS EMDEN |
1 |
|
|
VFV HILDESHEIM |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
OR |
FC BITBURG |
20 |
|
|
TUS ROT-WEISS KOBLENZ |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ON |
KFC UERDINGEN 05 |
4 |
|
|
MUELHEIMER FC 97 |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ON |
SF HAMBORN 07 |
17 |
|
|
SCHWARZ-WEISS ESSEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
JSM LAAYOUNE |
8 |
|
|
RAPIDE OUED ZEM |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
OLYMPIQUE DCHEIRA |
9 |
|
|
RACING DE CASABLANCA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
OLYMPIQUE KHOURIBGA |
7 |
|
|
CHABAB ATLAS KHENIFRA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
WYDAD FES |
12 |
|
|
ITTIFAQ MARRAKECH |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
PLRG |
KOLUBARA |
6 |
|
|
RADNICKI BEOGRAD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2D |
RUDAR VELENJE |
8 |
|
|
JADRAN DEKANI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC DIETIKON |
11 |
|
|
THUN II |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC KOSOVA |
14 |
|
|
FC MENDRISIO-STABIO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
GRASSHOPPER-CLUB II |
8 |
|
|
SC YF JUVENTUS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
CP |
SS COSMOS |
|
|
|
TRE PENNE |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
PL |
BSC YOUNG BOYS II |
13 |
|
|
SC CHAM |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
DORNBIRNER SV |
15 |
|
|
BSK 1933 |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
IMST |
7 |
|
|
ROTHIS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
TSV ST. JOHANN |
13 |
|
|
RW RANKWEIL |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
BRATSTVO GRACANICA |
3 |
|
|
HNK TOMISLAV |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
FK BUDUCNOST BANOVICI |
9 |
|
|
RADNIK HADZICI |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
GRADINA SREBRENIK |
10 |
|
|
STUPCANICA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
JEDINSTVO BIHAC |
15 |
|
|
MLADOST DOBOJ KAKANJ |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
NK VIS SIMM-BAU |
5 |
|
|
GORNJI RAHIC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
RUDAR KAKANJ |
13 |
|
|
ZVIJEZDA GRADACAC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
SLOBODA TUZLA |
1 |
|
|
GORAZDE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PN |
HNK CIBALIA |
8 |
|
|
SOLIN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PN |
NK DUBRAVA |
7 |
|
|
ORIJENT RIJEKA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(18:00) |
Post |
|
|
PL |
AL-HEDOOD |
9 |
|
|
AL-QUWA AL-JAWIYA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(18:00) |
Post |
|
|
PL |
AL-ZAWRAA |
3 |
|
|
NAFT MAYSAN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(18:00) |
Post |
|
|
PL |
BAGHDAD FC |
19 |
|
|
ZAKHO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(18:00) |
Post |
|
|
PL |
KARBALA FC |
15 |
|
|
DUHOK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
FTR |
|
|
PL |
ZAKHO |
4 |
|
|
NAFT AL-JANOOB |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
ND BILJE |
10 |
|
|
DRAVINJA KOSTROJ |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
NK BRINJE GROSUPLJE |
5 |
|
|
NK KRKA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
TABOR SEZANA |
15 |
|
|
ND GORICA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
ENKOPINGS SK |
1 |
|
|
HUDIKSVALLS FF |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC BASEL 1893 II |
16 |
|
|
SC BRUHL |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC ECHALLENS |
7 |
|
|
FC COFFRANE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC MONTHEY |
12 |
|
|
FC GRAND-SACONNEX |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC OBERWALLIS NATERS |
10 |
|
|
US TERRE SAINTE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
MEYRIN |
11 |
|
|
FC LA CHAUX-DE-FONDS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC ROTKREUZ |
2 |
|
|
FC COURTETELLE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC FREINBACH |
11 |
|
|
FC TUGGEN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC WINTERTHUR II |
5 |
|
|
KREUZLINGEN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
FK BORAC KOZARSKA DUBICA |
11 |
|
|
SLOBODA M. GRAD |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
KOZARA GRADISKA |
8 |
|
|
DRINA ZVORNIK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
LJUBIC PRNJAVOR |
14 |
|
|
SUTJESKA FOCA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
NEVESINJE |
16 |
|
|
OMARSKA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
ROMANIJA |
17 |
|
|
FAMOS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
RUDAR PRIJEDOR |
3 |
|
|
BSK BANJA LUKA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DR |
SLAVIJA SARAJEVO |
13 |
|
|
FK LAKTASI |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RE |
FC MAUERWERK |
16 |
|
|
LEOBENDORF |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1D |
BELARUS (U17) |
16 |
|
|
NIVA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OBN |
ASV CHAM |
10 |
|
|
ATSV ERLANGEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OBN |
SV FORTUNA REGENSBURG |
16 |
|
|
WURZBURGER FV |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OBN |
TSV ABTSWIND |
7 |
|
|
VFB EICHSTATT |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OH |
TURK GUCU FRIEDBERG |
2 |
|
|
HANAUER SC 1960 |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(17:00) |
Canc |
|
|
3DA6 |
BRUMUNDDAL |
2 |
|
|
FLOYA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
FTR |
|
|
DI |
FERNANDO DE LA MORA |
4 |
|
|
MARTIN LEDESMA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
DI |
RUBIO NU |
15 |
|
|
DEPORTIVO SANTANI |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
Fin |
|
|
LTQ |
BUCKIE THISTLE |
|
|
|
EAST KILBRIDE |
|
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DN |
IFK OSTERSUND |
12 |
|
|
LUCKSTA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
IFK KARLSHAMN |
5 |
|
|
OSTERLEN FF |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
KRISTIANSTAD FC |
6 |
|
|
HOGABORGS BK |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
FC ARLANDA |
3 |
|
|
DALKURD FF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
FOC FARSTA |
5 |
|
|
SANDVIKENS AIK FK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC BREITENRAIN BERN |
12 |
|
|
SERVETTE (U21) |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC LUZERN II |
11 |
|
|
SR DELEMONT |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC ZURICH II |
10 |
|
|
ETOILE-CAROUGE FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
PARADISO |
5 |
|
|
SC KRIENS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
RAPPERSWIL |
2 |
|
|
FC BAVOIS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC KONIZ |
9 |
|
|
FC CONCORDIA BS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC SCHOTZ |
1 |
|
|
MUNSINGEN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC WOHLEN |
8 |
|
|
SV MUTTENZ |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
SOLOTHURN |
3 |
|
|
EMMENBRUECKE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC BALZERS |
15 |
|
|
FC GOSSAU |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC LINTH 04 |
9 |
|
|
AC TAVERNE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC UZWIL |
13 |
|
|
WETTSWIL-BONSTETTEN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
HONGG |
10 |
|
|
USV ESCHEN MAUREN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
RE |
SR DONAUFELD |
2 |
|
|
AUSTRIA VIENNA (AM) |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
RW |
SV AUSTRIA SALZBURG |
1 |
|
|
VFB HOHENEMS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
1D |
BUMPROM GOMEL |
9 |
|
|
VOLNA PINSK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
DRGr |
VARDE IF |
10 |
|
|
DALUM |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
LU |
FC NORDSJAELLAND (U17) |
2 |
|
|
FC COPENHAGEN (U17) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
LU |
SILKEBORG (U17) |
7 |
|
|
ODENSE (U17) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
FC 08 VILLINGEN |
2 |
|
|
GOEPPINGER SV |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
TSV ESSINGEN |
7 |
|
|
ATSV MUTSCHELBACH |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FV DIEFFLEN |
9 |
|
|
SPVGG QUIERSCHIED |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
SV AUERSMACHER |
5 |
|
|
FC KAISERSLAUTERN II |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
TSG PFEDDERSHEIM |
18 |
|
|
ALEMANNIA WALDALGES. |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
VFR BAUMHOLDER |
17 |
|
|
FV ENGERS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
SUPE |
FK ANDIJAN |
1 |
|
|
SOGDIANA JIZZAKH |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
LU |
AALBORG (U17) |
6 |
|
|
AC HORSENS (U17) |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
LU |
FC MIDTJYLLAND (U17) |
3 |
|
|
AARHUS (U17) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
LU |
LYNGBY (U17) |
8 |
|
|
ESBJERG (U17) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
LU |
RANDERS FREJA (U17) |
11 |
|
|
SONDERJYSKE (U17) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
SUNDBY BK |
1 |
|
|
BK SKJOLD |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
BRONDBY (U17) |
5 |
|
|
VEJLE (U17) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
ASV NEUMARKT |
8 |
|
|
FC INGOLSTADT 04 II |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
FC COBURG |
15 |
|
|
DJK GEBENBACH |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
SV DONAUSTAUF |
18 |
|
|
TSV KORNBURG |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
SPVGG BAYERN HOF |
6 |
|
|
SPVGG HANKOFEN-HAILING |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBS |
GUNDELFINGEN |
15 |
|
|
TSV KOTTERN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
DELMENHORST |
3 |
|
|
ROTENBURGER SV |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
STK EILVESE |
18 |
|
|
TUS BERSENBRUECK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OF |
FC DORNBREITE LUEBECK |
14 |
|
|
WEICHE FLENSBURG II |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OR |
ARMINIA LUDWIGSHAFEN |
12 |
|
|
COSMOS KOBLENZ |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC HANAU 93 |
14 |
|
|
RW WALLDORF |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
HUENFELDER SV |
6 |
|
|
FSV FERNWALD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
SV STEINBACH 1920 |
16 |
|
|
SC WALDGIRMES |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FLAMINIA |
6 |
|
|
LATTE DOLCE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
ROMA (U19) |
2 |
|
|
LAZIO (U19) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
PL |
AKSU |
1 |
|
|
ORDABASY |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
1D |
FK ZALGIRIS KAUNAS B |
9 |
|
|
BANGA GARGZDAI B |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
1DW |
TROMSOE (W) |
7 |
|
|
ARNA-BJORNAR (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP |
SP LA FIORITA |
|
|
|
MURATA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC BIEL BIENNE |
3 |
|
|
LUGANO II |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SL |
TRIDENT FC |
18 |
|
|
NKWAZI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
BIKITA MINERALS |
7 |
|
|
TEL ONE FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
CHICKEN INN FC |
7 |
|
|
DYNAMOS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
FC PLATINUM |
6 |
|
|
GREENFUEL FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
HERENTALS FC |
17 |
|
|
YADAH FC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
NGEZI PLATINUM FC |
14 |
|
|
BULAWAYO CHIEFS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
ZPC KARIBA |
14 |
|
|
MANICA DIAMONDS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:50 |
FTR |
|
|
PN |
SIBENIK |
2 |
|
|
JARUN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:45 |
FTR |
|
|
PL |
AL-QASIM SC |
18 |
|
|
AL-ZAWRAA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
RW |
SVG REICHENAU |
5 |
|
|
SV WALS GRUNAU |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
KQGr |
OSTERBRO (W) |
4 |
|
|
AALBORG (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OBS |
FC ISMANING |
14 |
|
|
TURKSPOR AUGSBURG |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OBS |
FC SONTHOFEN |
12 |
|
|
KIRCHHEIMER SC |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OF |
SV PREUSSEN REINFELD |
6 |
|
|
SV TODESFELDE-LUEBECK |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OB |
OFFENBURGER FV |
18 |
|
|
FSV HOLLENBACH |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OH |
KSV BAUNATAL |
3 |
|
|
FC 1906 ERLENSEE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
PL |
AL SHORTA |
1 |
|
|
NEWROZ |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
2DSS |
ENSKEDE IK |
10 |
|
|
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC VEVEY SPORTS 05 |
5 |
|
|
LA SARRAZ-ECLEPENS |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
1D |
BELSHINA BOBRUISK |
12 |
|
|
TORPEDO ZHODINO RESERVES |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
KQGr |
FC THY-THISTED (W) |
5 |
|
|
NAESTVED HG (W) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
KQGr |
ODENSE (W) |
1 |
|
|
B93 COPENHAGEN (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
1896 RAIN AM LECH |
10 |
|
|
TSV SCHWABEN AUGSBURG |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
SV HEIMSTETTEN |
4 |
|
|
TSV LANDSBERG |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
OPTIK RATHENOW |
10 |
|
|
EINTRACHT MAHLSDORF |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SG DYNAMO SCHWERIN |
13 |
|
|
SC STAAKEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(15:00) |
Canc |
|
|
ON |
SV LICHTENBERG 47 |
2 |
|
|
CFC HERTHA 06 |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
LUDWIGSFELDER |
10 |
|
|
VFC PLAUEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
MAGDEBURG II |
4 |
|
|
SC FREITAL |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
MOTOR MARIENBERG |
15 |
|
|
BISCHOFSWERDAER |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFB KRIESCHOW |
7 |
|
|
EINHEIT WERNIGERODE |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SCHOENINGEN |
12 |
|
|
MTV EINTRACHT CELLE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SCHWARZ-WEISS REHDEN |
7 |
|
|
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
HEIDER SV |
7 |
|
|
VFR NEUMUNSTER |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
INTER TURKSPOR KIEL |
13 |
|
|
NORDMARK SATRUP |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
TSB FLENSBURG |
4 |
|
|
MTSV HOHENWESTEDT |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
UNION NEUMUNSTER |
3 |
|
|
OLDENBURGER SV |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
FC HOLZHAUSEN |
16 |
|
|
CFR PFORZHEIM |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
FC NORMANNIA GMUND |
6 |
|
|
VFR MANNHEIM |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
FV RAVENSBURG |
10 |
|
|
SV OBERACHERN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
SG SONN. GROSSASPACH |
1 |
|
|
FSV 08 BISSINGEN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
TSG BACKNANG |
9 |
|
|
SSV REUTLINGEN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OR |
FK PIRMASENS |
3 |
|
|
WORMATIA WORMS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
EINTRACHT STADTALLENDORF |
12 |
|
|
BAYERN ALZENAU |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC GIESSEN |
1 |
|
|
TUS DIETKIRCHEN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
VFB MARBURG |
13 |
|
|
FC EDDERSHEIM |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
SC VAHR-BLOCKDIEK |
11 |
|
|
GEESTEMUENDE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
TS WOLTMERSHAUSEN |
10 |
|
|
BRINKUMER SV |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
TURA BREMEN |
12 |
|
|
BLUMENTHALER SV |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
KCB |
12 |
|
|
KARIOBANGI SHARKS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
MURANGA SEAL |
10 |
|
|
GOR MAHIA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
SOFAPAKA |
15 |
|
|
SHABANA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
WAZITO FC |
16 |
|
|
BIDCO UNITED |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
HAMRUN SPARTANS |
1 |
|
|
HIBERNIANS FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(15:00) |
Canc |
|
|
TW |
ROA (W) |
5 |
|
|
AVALDSNES (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
IFK KUMLA |
10 |
|
|
BK FORWARD |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
MOTALA AIF FK |
12 |
|
|
GREBBESTADS IF |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
AELGARNA-HAERNOESAND IF |
13 |
|
|
UMEA FC AKADEMI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
BERGNASETS AIK |
6 |
|
|
GOTTNE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
SKELLEFTEA FF |
2 |
|
|
BODENS BK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
YTTERHOGDALS IK |
3 |
|
|
TAFTEA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
IFK SIMRISHAMN |
8 |
|
|
FK KARLSKRONA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
ATVIDABERGS FF |
4 |
|
|
IFK HANINGE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
IFK ESKILSTUNA |
14 |
|
|
BK LJUNGSBRO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
NYKOPINGS BIS |
3 |
|
|
SYRIANSKA FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
IFK OSTERAKER |
4 |
|
|
FC JAERFAELLA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
SKILJEBO |
13 |
|
|
KUNGSANGENS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
HUSQVARNA FF |
6 |
|
|
OECKEROE IF |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
24 ERZINCANSPOR |
5 |
|
|
FETHIYESPOR |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
AMEDSPOR |
1 |
|
|
MENEMENSPOR |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ARNAVUTKOY BELEDIYESPOR |
13 |
|
|
KASTAMONUSPOR |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
BELEDIYE DERINCESPOR |
16 |
|
|
DENIZLISPOR |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ETIMESGUT BELEDIYESPOR |
14 |
|
|
INEGOLSPOR |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ISKENDERUN FK |
6 |
|
|
DUZCESPOR |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ISPARTA 32 SPOR |
7 |
|
|
76 IGDIR BELEDIYESPOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KARAMAN BELEDIYESPOR |
12 |
|
|
SOMASPOR |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
USAKSPOR |
19 |
|
|
SARIYER |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ADIYAMAN FK |
19 |
|
|
AFJET AFYONSPOR |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ALTINORDU |
12 |
|
|
ANKARASPOR |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ANKARA DEMIRSPOR |
9 |
|
|
ICEL IDMANYURDU |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
BEYOGLU YENI CARSI FK |
8 |
|
|
KARACABEY BELEDIYESPOR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
BUCASPOR IZMIR |
3 |
|
|
DIYARBEKIRSPOR |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
BURSASPOR |
18 |
|
|
VAN SPOR FK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KIRKLARELISPOR |
11 |
|
|
ZONGULDAK KOMURSPOR |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KIRSEHIR BELEDIYESPOR |
17 |
|
|
HEKIMOGLU TRABZON |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
SERIK BELEDIYESPOR |
14 |
|
|
ESENLER EROKSPOR |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
1D |
BATE BORISOV RESERVES |
4 |
|
|
FC ENERGETIK-BGU MINSK |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
DPGr |
ALLEROD |
9 |
|
|
KARLSLUNDE IF |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
DPGr |
MARIENLYST |
3 |
|
|
ODDER IGF |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
2DVG |
SAVEDALENS IF |
10 |
|
|
LAHOLMS FK |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
1DCG |
PRIKARPATYE |
10 |
|
|
FSK MARIUPOL |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
OKS |
7 |
|
|
VIBY |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
SLAGELSE |
7 |
|
|
GREVE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
HOBRO II |
2 |
|
|
TARUP-PAARUP |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
AALBORG (U19) |
13 |
|
|
AC HORSENS (U19) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
FC NORDSJAELLAND (U19) |
5 |
|
|
FC COPENHAGEN (U19) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
LYNGBY (U19) |
8 |
|
|
ESBJERG (U19) |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
SILKEBORG (U19) |
6 |
|
|
ODENSE (U19) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1DQG |
BSF (W) |
6 |
|
|
VILDBJERG (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1DQG |
VARDE (W) |
1 |
|
|
ASA AARHUS (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
ON |
ANKER WISMAR |
9 |
|
|
TENNIS BOR. BERLIN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OR |
SV GONSENHEIM |
2 |
|
|
FC KARBACH |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
INTER (U19) |
1 |
|
|
VERONA (U19) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1D |
VILNIUS BFA |
4 |
|
|
FK RITERIAI |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
VL |
BASHKIMI |
8 |
|
|
PELISTER |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK BELASICA |
9 |
|
|
VARDAR NEGOTINO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK NOVACI |
12 |
|
|
KARAORMAN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK OHRID |
6 |
|
|
FK DETONIT JUNIOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK OSOGOVO |
14 |
|
|
FK SKOPJE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK POBEDA |
11 |
|
|
ARSIMI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK SASA |
15 |
|
|
FK KOZUV GEVGELIJA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
VL |
TETEKS |
13 |
|
|
FK BESA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
STENUNGSUNDS IF |
6 |
|
|
IFK SKOEVDE FK |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DN |
FROESOE IF |
14 |
|
|
IFK LULEA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DN |
KIRUNA FF |
5 |
|
|
TEAM TG FF |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
IF SYLVIA |
5 |
|
|
NACKA ILIRIA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
IK TORD |
7 |
|
|
VASTRA FROLUNDA IF |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2P |
NAKHON SI UNITED |
|
|
|
CHIANGMAI FC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1DCG |
NYVA BUZOVA |
5 |
|
|
INGULETS PETROVE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
NORT |
PORT DARWIN |
7 |
|
|
HELLENIC ATHLETIC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
BRONDBY (U19) |
2 |
|
|
VEJLE (U19) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
Fin |
|
|
3DA6 |
FYLLINGSDALEN |
10 |
|
|
FLOYA |
3 |
|
|
0-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
FTR |
|
|
2DNS |
FC GUTE |
9 |
|
|
FALU BS FK |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
1DRG |
HIRNYK-SPORT |
8 |
|
|
KHUST |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
Fin |
|
|
SOUT |
CROYDON KINGS |
7 |
|
|
ADELAIDE CITY FC |
11 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
1D |
SLONIM-2017 |
13 |
|
|
MAXLINE ROGACHEV |
5 |
|
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
LEDOJE-SMORUM |
1 |
|
|
KFUM BK ROSKILDE |
8 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
RINGSTED IF |
2 |
|
|
HERLEV |
3 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
1DQG |
SUNDBY BK (W) |
2 |
|
|
SOLROED FC (W) |
4 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
BRIGHTON (U18) |
10 |
|
|
ASTON VILLA (U18) |
25 |
|
|
2-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
LYNCH LUKA(90+2) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
CHELSEA (U18) |
3 |
|
|
NORWICH (U18) |
23 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
ROBERTSON ALEX(85) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
MANCHESTER CITY (U18) |
2 |
|
|
STOKE CITY (U18) |
21 |
|
|
2-0 |
6-1 |
- |
- |
|
|
SMITH WILLIAM(88) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
MANCHESTER UTD (U18) |
1 |
|
|
EVERTON (U18) |
22 |
|
|
2-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(83)SHARPE MALACHI |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
SUNDERLAND (U18) |
24 |
|
|
MIDDLESBROUGH (U18) |
14 |
|
|
0-2 |
2-4 |
- |
- |
|
|
(87)GARAGUSAAN FIN |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
TOTTENHAM (U18) |
7 |
|
|
ARSENAL (U18) |
5 |
|
|
1-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(90+1)WILLHOFT-KING GABRIEL |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
WOLVERHAMPTON (U18) |
8 |
|
|
DERBY (U18) |
11 |
|
|
2-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(59)MANE MATEUS |
|
13:00 |
Fin |
|
|
FW |
BAYER LEVERKUSEN (W) |
6 |
|
|
BAYERN MUNICH (W) |
1 |
|
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(62)KARCZEWSKA NIKOLA |
|
13:00 |
FTR |
|
|
PL |
EASTERN SC |
3 |
|
|
HONG KONG FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
Fin |
|
|
IL |
RADUNIA STEZYCA |
4 |
|
|
WISLA PULAWY |
12 |
|
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
FLAK JAN(75) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
LP2 |
FEIRENSE |
16 |
|
|
U. LEIRIA |
11 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(38)JOCU HENRIQUE |
|
13:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
KRYLYA SOVETOV 2 |
6 |
|
|
NOSTA |
9 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(89)ASAYDULIN RASIL |
|
13:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
URAL 2 |
5 |
|
|
LADA TOGLIATTI |
14 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(70)MOSIN EGOR |
|
13:00 |
Fin |
|
|
LFW |
ATLETICO MADRID (W) |
3 |
3 |
|
GRANADILLA TENERIFE (W) |
8 |
2 |
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen71)DA SILVA LUDMILA |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PL |
FC OLEKSANDRIYA |
12 |
2 |
|
RUKH LVIV |
5 |
3 |
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
SLYUBYK BOGDAN(81) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
1DCG |
EPITSENTR DUNAIVTSI |
4 |
|
|
SC POLTAVA |
8 |
|
|
3-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
VL |
SONG LAM NGHE AN |
12 |
|
|
HANOI FC |
5 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(45)OLAHA MICHAEL |
|
12:45 |
Fin |
|
|
AMP |
SYDNEY FC |
|
1 |
|
MACARTHUR FC |
|
1 |
1 |
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(78)MAK ROBERT |
|
12:30 |
Fin |
|
|
ESIL |
FC ELVA |
7 |
|
|
FC TALLINN |
5 |
|
|
0-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
ESIL |
VIIMSI JK |
2 |
|
|
TABASALU |
9 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
FTR |
|
|
OBS |
SV KIRCHANSCHOERING |
9 |
|
|
FC DEISENHOFEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:30 |
Fin |
|
|
EN |
PITEA IF |
13 |
2 |
|
ASSYRISKA UNITED IK |
1 |
2 |
|
0-2 |
1-5 |
- |
- |
|
|
FAZAL MOHAMMAD(71) |
|
12:30 |
Fin |
|
|
1DRG |
DINAZ VYSHHOROD |
5 |
|
|
NYVA TERNOPIL |
3 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:15 |
Fin |
|
|
NSW |
ST GEORGE CITY |
7 |
|
|
MANLY UNITED FC |
11 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSW |
BLACKTOWN CITY |
5 |
|
|
SPIRIT FC |
13 |
|
|
2-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSW |
MARCONI STALLIONS |
3 |
|
|
HILLS UNITED |
12 |
|
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
BANKSTOWN CITY LIONS |
4 |
|
|
BONNYRIGG WH. EAGLES |
11 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
BLACKTOWN SPARTANS |
6 |
|
|
MACARTHUR RAMS |
12 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
INTER LIONS FC |
7 |
|
|
SD RAIDERS |
10 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
MT DRUITT TOWN RANGERS |
1 |
|
|
HAKOAH SYDNEY CITY |
3 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
RYDALMERE |
13 |
|
|
DULWICH HILL FC |
14 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
UNSW FC |
9 |
|
|
NORTHBRIDGE FC BULLS |
2 |
|
|
1-2 |
4-3 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
MONZA (U19) |
15 |
|
|
FROSINONE (U19) |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
Fin |
|
|
PL |
FC KYZYL-ZHAR SK |
7 |
|
|
FC TURAN |
10 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SOKOLENKO ALEXANDER(56) |
|
12:00 |
Fin |
|
|
PL |
ZHENIS |
11 |
|
1 |
SPARTAK SEMEY |
1 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(90+3)ZULFIU ILJASA |
|
12:00 |
Fin |
|
|
1D |
FK EKRANAS |
8 |
|
|
NFA KAUNAS |
3 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
LIPG |
UNIREA 2004 SLOBOZIA |
1 |
|
|
CORVINUL HUNEDOARA |
2 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(39)AFALNA CHRIST |
|
12:00 |
Fin |
|
|
1DRG |
CHERNIGOV |
10 |
|
|
BUKOVINA CHERNIVTSI |
1 |
|
|
1-2 |
1-5 |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Fin |
|
|
NSW |
ST GEORGE FC |
10 |
|
|
SYDNEY OLYMPIC |
9 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Fin |
|
|
NSWP |
NORTHERN TIGERS |
5 |
|
|
DUNBAR ROVERS FC |
15 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:15 |
Fin |
|
|
VPLT |
WERRIBEE CITY |
13 |
|
|
BENTLEIGH GREENS |
4 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
10:45 |
Fin |
|
|
CAPI |
MONARO PANTHERS |
2 |
|
|
TIGERS FC |
4 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE UNITED II |
6 |
|
|
ADELAIDE COMETS |
3 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
NE METROSTARS |
2 |
|
|
SOUTH ADELAIDE |
12 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
NNSW |
VALENTINE PHOENIX |
4 |
|
|
BROADMEADOW MAGIC |
2 |
|
|
1-2 |
2-4 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
VPLT |
CAROLINE SPRINGS GEORGE CROSS |
10 |
|
|
NORTH GEELONG |
14 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
CL |
DALIAN ZHIXING |
1 |
|
1 |
GUANGZHOU FC |
5 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
ALEGRIA JUAN(Pen51) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
CL |
DONGGUAN NANCHENG |
12 |
|
1 |
WUXI WUGOU FC |
15 |
|
1 |
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(79)SONG RUNTONG |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K1 |
POHANG STEELERS |
1 |
1 |
|
JEONBUK MOTORS |
8 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90+5)KIM JONG-WOO |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K2 |
CHUNGNAM ASAN |
7 |
|
|
FC ANYANG |
1 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
KIM SEUNG-HO(Own79) |
|
10:00 |
Fin |
|
|
VICT |
HEIDELBERG UNITED |
2 |
|
|
MANNINGHAM UNITED BLUES |
12 |
|
|
3-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
VICT |
PORT MELBOURNE |
6 |
|
|
DANDENONG CITY |
7 |
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
FLOREAT ATHENA |
1 |
|
|
BALCATTA |
11 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
FREMANTLE CITY FC |
4 |
|
|
PERTH GLORY YOUTH |
8 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
INGLEWOOD UNITED |
12 |
|
|
ARMADALE |
9 |
|
|
1-3 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
OLYMPIC KINGSWAY |
3 |
|
|
PERTH SC |
10 |
|
|
1-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
STIRLING LIONS |
7 |
|
|
ECU JOONDALUP |
6 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
WEST |
WESTERN KNIGHTS |
2 |
|
|
BAYSWATER CITY |
5 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
CL |
YANBIAN LONGDING |
6 |
|
1 |
HEILONGJIANG LAVA SPRING |
14 |
|
|
1-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(90+2)RONAN |
|
10:00 |
FTR |
|
|
PL |
SOUTHERN |
5 |
|
|
WOFOO TAI PO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
09:30 |
Fin |
|
|
NSW |
SUTHERLAND SHARKS |
15 |
|
|
ROCKDALE CITY SUNS |
2 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
(09:30) |
Post |
|
|
NNSW |
NEWCASTLE OLYMPIC |
6 |
|
|
ADAMSTOWN ROSEBUD |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
TPL |
KINGBOROUGH LIONS |
4 |
|
|
DEVONPORT CITY |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
TPL |
LAUNCESTON UTD |
8 |
|
|
LAUNCESTON CITY |
5 |
|
|
0-3 |
0-6 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
NORT |
DARWIN HEARTS FC |
2 |
|
|
DARWIN OLYMPIC |
4 |
|
|
0-3 |
1-5 |
- |
- |
|
|
|
|
09:15 |
Fin |
|
|
AWPW |
MELBOURNE CITY (W) |
|
|
|
SYDNEY FC (W) |
|
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
CONNORS SHEA(69) |
|
09:00 |
Fin |
|
|
VICT |
SOUTH MELBOURNE |
1 |
|
|
AVONDALE FC |
3 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
IRTYSH OMSK |
9 |
|
|
DINAMO BRYANSK |
10 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Own87)LUPPA DANIL |
|
09:00 |
Fin |
|
|
KL |
CHUNCHEON FC |
10 |
|
|
DAEGU FC RESERVES |
15 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
JEON YONG-JUN(Pen70) |
|
09:00 |
Fin |
|
|
KL |
GANGNEUNG CITY FC |
6 |
|
|
ULSAN CITIZEN |
5 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
KL |
GIMHAE CITY |
4 |
|
|
YANGPYEONG FC |
13 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen61)YANG JOON-MO |
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
MODBURY JETS |
1 |
|
|
WHITE CITY |
9 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
PARA HILLS KNIGHTS |
8 |
|
|
ADELAIDE OLYMPIC |
10 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
ADELAIDE BLUE EAGLES |
1 |
|
|
WESTERN STRIKERS |
10 |
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
ADELAIDE VICTORY |
12 |
|
|
VIPERS FC |
8 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
CUMBERLAND UNITED |
6 |
|
|
ADELAIDE COBRAS |
5 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
FULHAM UNITED |
3 |
|
|
WEST ADELAIDE |
11 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
PLAYFORD CITY PATRIOTS |
2 |
|
|
W. TORRENS BIRKALLA |
4 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
STURT LIONS |
9 |
|
|
SALISBURY UNITED |
7 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
K1 |
FC SEOUL |
7 |
2 |
|
ULSAN HYUNDAI FC |
2 |
2 |
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
ADAM MARTIN(Pen90+2) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
NNSW |
COOKS HILL UNITED FC |
9 |
|
|
EDGEWORTH EAGLES |
5 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
CAPI |
CANBERRA OLYMPIC |
7 |
|
|
TUGGERANONG UNITED |
5 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
LANGWARRIN SC |
6 |
|
|
NORTHCOTE CITY |
2 |
|
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
QPL2 |
MAGIC UNITED TFA |
2 |
|
|
NORTH STAR |
4 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
K2 |
GIMPO CITIZEN |
9 |
|
|
BUCHEON FC 1995 |
5 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
LEE JEONG-BIN(90+6) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
BUSAN TRANSPORT.CORP |
16 |
|
|
PAJU CITIZEN FC |
7 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
SEONG JEONG-YUN(84) |
|
(07:30) |
Post |
|
|
NNSW |
MAITLAND FC |
7 |
|
|
CHARLESTOWN AZZURRI |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(07:30) |
Post |
|
|
NNSW |
NEW LAMBTON FC |
10 |
|
|
LAMBTON JAFFAS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
07:30 |
Fin |
|
|
TPL |
CLARENCE ZEBRAS |
6 |
|
|
GLENORCHY KNIGHTS |
1 |
|
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
07:00 |
Fin |
|
|
TPL |
SOUTH HOBART |
2 |
|
|
RIVERSIDE OLYMPIC |
7 |
|
|
0-1 |
5-1 |
- |
- |
|
|
|
|
07:00 |
Fin |
|
|
FL |
SKA-KHABAROVSK |
9 |
4 |
|
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY |
11 |
2 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
06:06 |
Fin |
|
|
LMFC |
CLUB TIJUANA (W) |
11 |
|
|
LEON (W) |
6 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
PINILLA FERNANDA(84) |
|
06:00 |
Fin |
|
|
VICT |
GREEN GULLY |
9 |
|
|
ST ALBANS SAINTS |
13 |
|
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
05:30 |
Fin |
|
|
ULO |
CENTRAL VALLEY FUEGO |
11 |
|
|
CHARLOTTE INDEPENDENCE |
2 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
ALVAREZ LUIS(80) |
|
05:00 |
Fin |
|
|
MNP |
COLORADO RAPIDS 2 |
25 |
|
1 |
AUSTIN FC II |
18 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
TORRES ERVIN(71) |
|
05:00 |
Fin |
|
|
NW |
OL REIGN (W) |
10 |
|
1 |
SAN DIEGO WAVE FC (W) |
9 |
|
1 |
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(89)LATSKO VERONICA |
|
04:30 |
Fin |
|
|
L1A |
ALIANZA LIMA |
3 |
|
|
UTC |
10 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(81)BARCOS HERNAN |
|
04:30 |
Fin |
|
|
NW |
UTAH ROYALS (W) |
14 |
|
|
ANGEL CITY FC (W) |
7 |
|
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(51)FOEDERER DANA |
|
04:06 |
Fin |
|
|
LMFC |
ATLAS (W) |
12 |
|
|
CRUZ AZUL (W) |
16 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(Pen54)CEREN BRENDA |
|
04:00 |
Fin |
|
|
FAZD |
CENTRAL NORTE |
1 |
|
|
ATLETICO SARMIENTO |
6 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(6)MAGNO DIEGO |
|
04:00 |
Fin |
|
|
PL |
CAVALRY FC |
5 |
|
|
VANCOUVER FC |
4 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
DYER MOSES(81) |
|
03:30 |
Fin |
|
|
CUP |
JUVENTUD UNIDA UNIV. |
|
5 |
|
INDEPENDIENTE |
|
2 |
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
LUNA ALEX(89) |
|
03:30 |
Fin |
|
|
SB |
CORITIBA |
7 |
|
|
SPORT RECIFE |
1 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
COUTIHNO LOPES GUSTAVO(21) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
PN |
ESTUDIANTES R.C. |
6 |
|
|
BROWN DE ADROGUE |
38 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90+15)BONANSEA ALAN |
|
03:00 |
Fin |
|
|
SAS |
ORENSE SC |
10 |
|
|
EL NACIONAL |
7 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MARTINEZ FIDEL(53) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
DP |
CLUB NACIONAL |
12 |
|
1 |
SPORTIVO LUQUENO |
3 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MANA NICOLAS(68) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
DP |
LIBERTAD |
2 |
|
|
CERRO PORTENO |
1 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
DOMINGUEZ CECILIO(62) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
MNP |
SAN JOSE EARTHQUAKES II |
14 |
|
|
HOUSTON DYNAMO 2 |
28 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
3-5 |
|
|
GONZALEZ DIEGO(90+6) |
|
02:30 |
Fin |
|
|
DI |
3 DE FEBRERO |
8 |
|
|
PASTOREO FC |
7 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Fin |
|
|
MNP |
ATLANTA UNITED 2 |
21 |
|
|
NEW YORK CITY FC II |
16 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
4-2 |
|
|
|
|
02:05 |
Fin |
|
|
PBMA |
LOS ANDES |
1 |
|
|
SAN MARTIN BURZACO |
11 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90+6)BRONDO MANUEL |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PD |
COQUIMBO UNIDO |
3 |
1 |
|
HUACHIPATO |
12 |
3 |
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
OYARZUN DYLAN(81) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
LMFC |
NECAXA (W) |
15 |
|
|
ATLETICO SAN LUIS (W) |
17 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90+4)RAMOS MARIANA |
|
02:00 |
Fin |
|
|
LMFC |
PUEBLA (W) |
13 |
|
|
TOLUCA (W) |
7 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
CALVILLO SAMANTHA(80) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
L1A |
CIENCIANO |
7 |
|
|
CESAR VALLEJO |
11 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(45+1)FUENTES PAOLO |
|
02:00 |
Fin |
|
|
ULO |
RICHMOND KICKERS |
8 |
|
|
ONE KNOXVILLE SC |
3 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(90+2)BILLHARDT ADRIAN |
|
02:00 |
Fin |
|
|
MNP |
MINNESOTA UNITED 2 |
26 |
|
|
ST. LOUIS CITY SC 2 |
4 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
JOYNER MYKHI(80) |
|
02:00 |
FTR |
|
|
SDCO |
FUNDACION AIFI |
6 |
|
|
BOLIVAR SPORT CLUB |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:10 |
Fin |
|
|
PN |
COLON SANTA FE |
1 |
|
|
ALMAGRO |
32 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(84)FABIAN TOLEDO JAVIER |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SB |
PAYSANDU |
13 |
|
1 |
AVAI |
18 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
SDGr |
IGUATU |
1 |
|
|
SANTA CRUZ RN |
8 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
MNP |
INTER MIAMI CF II |
13 |
|
|
NEW YORK RED BULLS 2 |
1 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
GUTIERREZ JUAN(29) |
|
00:30 |
Fin |
|
|
DP |
SPORTIVO AMELIANO |
7 |
|
1 |
CLUB GUARANI |
5 |
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
MINO CESAR(90+4) |
|
00:15 |
Fin |
|
|
DI |
CLUB SP. SAN LORENZO |
1 |
|
|
ATLETICO TEMBETARY |
3 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
00:00 |
Fin |
|
|
PDC |
MUNICIPAL GRECIA |
11 |
|
|
AD GUANACASTECA |
7 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
BOLANOS JOSEPH(90+3) |
|
00:00 |
Fin |
|
|
NISA |
GEORGIA LIONS FC |
6 |
2 |
|
CLUB DE LYON FC |
5 |
5 |
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
ARENAS IVAN(74) |
|
00:00 |
Fin |
|
|
MNP |
PORTLAND TIMBERS 2 |
15 |
|
|
VANCOUVER WHITECAPS 2 |
24 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(90+2)LINHARES KYLE |
|
|
|