Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
English Premier League In-Play @bet365. Join here
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
TODAY
05/05 SUN
06/05 MON
07/05 TUE
08/05 WED
09/05 THU
10/05 FRI
11/05 SAT
12/05 SUN
13/05 MON
14/05 TUE
15/05 WED
16/05 THU
17/05 FRI
18/05 SAT
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Saturday, May 04 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
11:18:57
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
12:00
Sched
PL
FC KYZYL-ZHAR SK
6
FC TURAN
11
-
-
-
-
12:00
Sched
PL
ZHENIS
10
SPARTAK SEMEY
7
-
-
-
-
12:00
Sched
LIPG
UNIREA 2004 SLOBOZIA
1
CORVINUL HUNEDOARA
2
-
-
-
-
12:00
Sched
SLDB
URAL 2
7
LADA TOGLIATTI
14
-
-
-
-
12:30
Sched
EN
PITEA IF
12
ASSYRISKA UNITED IK
1
-
-
-
-
12:45
Sched
AMP
SYDNEY FC
MACARTHUR FC
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
BRIGHTON (U18)
13
ASTON VILLA (U18)
24
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
CHELSEA (U18)
2
NORWICH (U18)
25
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
MANCHESTER CITY (U18)
3
STOKE CITY (U18)
21
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
MANCHESTER UTD (U18)
1
EVERTON (U18)
22
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
SUNDERLAND (U18)
23
MIDDLESBROUGH (U18)
19
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
TOTTENHAM (U18)
7
ARSENAL (U18)
5
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
WOLVERHAMPTON (U18)
9
DERBY (U18)
10
-
-
-
-
13:00
Sched
FW
BAYER LEVERKUSEN (W)
6
BAYERN MUNICH (W)
1
-
-
-
-
13:00
Sched
IL
RADUNIA STEZYCA
4
WISLA PULAWY
14
-
-
-
-
13:00
Sched
LP2
FEIRENSE
16
U. LEIRIA
11
-
-
-
-
13:00
Sched
SLDB
KRYLYA SOVETOV 2
10
NOSTA
8
-
-
-
-
13:00
Sched
LFW
ATLETICO MADRID (W)
3
GRANADILLA TENERIFE (W)
8
-
-
-
-
13:00
Sched
PL
FC OLEKSANDRIYA
12
RUKH LVIV
5
-
-
-
-
13:00
Sched
VL
SONG LAM NGHE AN
13
HANOI FC
6
-
-
-
-
13:30
Sched
3DA6
FYLLINGSDALEN
10
FLOYA
3
-
-
-
-
14:00
Sched
3DRG
IF LYSENG
1
OURE
5
-
-
-
-
14:00
Sched
3DRG
VANLOSE
6
YOUNG BOYS FD
4
-
-
-
-
14:00
Sched
PL2P
READING (U21)
MIDDLESBROUGH (U21)
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
NEWCASTLE (U18)
14
LEEDS (U18)
11
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
WEST BROM (U18)
17
READING (U18)
26
-
-
-
-
14:00
Sched
WW
EVERTON (W)
9
TOTTENHAM (W)
6
-
-
-
-
14:00
Sched
2B
HANSA ROSTOCK
17
KARLSRUHER SC
5
-
-
-
-
14:00
Sched
2B
SPVGG GREUTHER FURTH
9
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
14
-
-
-
-
14:00
Sched
RN
CARL ZEISS JENA
7
VSG ALTGLIENICKE
6
-
-
-
-
14:00
Sched
RN
SSV JEDDELOH
14
HANNOVER 96 II
1
-
-
-
-
14:00
Sched
RN
VFB PHOENIX LUBECK
3
SV DROCHTERSEN-ASSEL
4
-
-
-
-
14:00
Sched
NI
MEZOKOVESD-ZSORY
12
ZALAEGERSZEGI TE
8
-
-
-
-
14:00
Sched
3DA4
NARDO
4
LILLESTROM 2
13
-
-
-
-
14:00
Sched
1DW
ODD BALLKLUBB (W)
5
FORTUNA AALESUND (W)
2
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDB
DINAMO KIROV
1
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
12
-
-
-
-
14:00
Sched
SUPE
IK ODDEVOLD
5
GIF SUNDSVALL
8
-
-
-
-
14:00
Sched
SUPE
SANDVIKENS IF
9
IK BRAGE
4
-
-
-
-
14:00
Sched
EN
KARLSTAD BK
9
FRISKA VILJOR FC
16
-
-
-
-
14:00
Sched
EN
UMEA FC
2
FBK KARLSTAD
8
-
-
-
-
14:00
Sched
ES
JONKOPINGS SODRA
8
TORSLANDA IK
14
-
-
-
-
14:00
Sched
ES
ROSENGARD
5
TVAAKERS IF
13
-
-
-
-
14:00
Sched
DW
AIK (W)
14
IFK NORRKOEPING (W)
7
-
-
-
-
14:00
Sched
PL
JKT TANZANIA
10
GEITA GOLD FC
13
-
-
-
-
14:00
Sched
TL
NAKHONPATHOM UNITED
8
BURIRAM UNITED
1
-
-
-
-
14:00
Sched
VL
BECAMEX BINH DUONG
3
SANNA KHANH HOA
14
-
-
-
-
14:00
Sched
VL
THANH HOA
5
BINH DINH
4
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
NAFTAN
13
FC GOMEL
8
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
FK ZVIJEZDA 09
12
IGMAN KONJIC
10
-
-
-
-
14:30
Sched
CL
CHONGQING TONGLIANG LONG
4
SUZHOU DONGWU
5
-
-
-
-
14:30
Sched
CL
QINGDAO RED LIONS
7
YUNNAN YUKUN
3
-
-
-
-
14:30
Sched
3DPG
VSK AARHUS
3
FREM
1
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
ARSENAL
1
BOURNEMOUTH
10
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
BIRMINGHAM
22
NORWICH
5
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
COVENTRY
9
QPR
17
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
IPSWICH
2
HUDDERSFIELD
23
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
LEEDS
3
SOUTHAMPTON
4
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
LEICESTER
1
BLACKBURN
19
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
MIDDLESBROUGH
8
WATFORD
14
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
PLYMOUTH
21
HULL CITY
7
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
ROTHERHAM
24
CARDIFF
12
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
STOKE CITY
18
BRISTOL CITY
11
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
SUNDERLAND
15
SHEFFIELD WED
20
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
SWANSEA
13
MILLWALL
16
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
WEST BROM
6
PRESTON
10
-
-
-
-
14:30
Sched
PLU
NOTTINGHAM FOREST (U18)
15
BLACKBURN (U18)
18
-
-
-
-
14:30
Sched
MEIS
FC NOMME UNITED
10
KURESSAARE
6
-
-
-
-
14:30
Sched
RN
WEICHE FLENSBURG
15
SPELLE-VENHAUS
18
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
KAIRAT ALMATY
8
FC ATYRAU
9
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
TOBOL KOSTANAY
5
ZHETYSU
3
-
-
-
-
14:30
Sched
TD
EXCELSIOR MAASSLUIS
16
AFC
6
-
-
-
-
14:30
Sched
IL
LECH II POZNAN
12
KKS 1925 KALISZ
3
-
-
-
-
14:30
Sched
SRGr
FC BOTOSANI
6
FC VOLUNTARI
7
-
-
-
-
14:30
Sched
FL
KHIMKI
1
SOKOL SARATOV
15
-
-
-
-
14:30
Sched
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
1
KALUGA
4
-
-
-
-
14:30
Sched
TL
POLICE TERO
16
CHIANGRAI UNITED
7
-
-
-
-
14:35
Sched
SL
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
13
SHANDONG LUNENG
5
-
-
-
-
14:45
Sched
KCGr
AGF (W)
5
FORTUNA HJORRING (W)
4
-
-
-
-
15:00
Sched
SL
HENAN JIANYE
9
TIANJIN TEDA
8
-
-
-
-
15:00
Sched
FNL
DUKLA PRAHA
1
VLASIM
7
-
-
-
-
15:00
Sched
3DPG
NAESBY
6
ISHOJ IF
2
-
-
-
-
15:00
Sched
2DRG
SKIVE
3
FREMAD AMAGER
1
-
-
-
-
15:00
Sched
WW
BRIGHTON (W)
8
ASTON VILLA (W)
7
-
-
-
-
15:00
Sched
VEIK
ILVES
9
AC OULU
10
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
DYNAMO DRESDEN
5
SC VERL
13
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
ERZGEBIRGE AUE
7
ARMINIA BIELEFELD
15
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
SC FREIBURG II
20
JAHN REGENSBURG
2
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
SSV ULM 1846
1
FC VIKTORIA KOLN
12
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
TSV 1860 MUNICH
14
BORUSSIA DORTMUND II
10
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
ANSBACH
14
TSV AUBSTADT
4
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
FC EINTRACHT BAMBERG
16
FC MEMMINGEN
18
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
FC NURNBERG II
5
FC SCHWEINFURT 05
11
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
SPVGG GREUTHER FURTH II
8
FC AUGSBURG II
7
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
WACKER BURGHAUSEN
10
DJK VILZING
2
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
14
FORTUNA KOLN
4
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC DUREN
9
FC BOCHOLT
2
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC KOLN II
8
ROT-WEISS OBERHAUSEN
10
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC SCHALKE 04 II
5
FORTUNA DUSSELDORF II
11
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC WEGBERG-BEECK
17
SV LIPPSTADT 08
15
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
SC WIEDENBRUCK 2000
7
ALEMANNIA AACHEN
1
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
WUPPERTALER SV
3
ROT-WEISS AHLEN
18
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
BAHLINGER SC
10
1899 HOFFENHEIM II
2
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
KICKERS OFFENBACH
8
KSV HESSEN KASSEL
11
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
SGV FREIBERG
4
TSV STEINBACH
13
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
TSV SCHOTT MAINZ
17
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
7
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
TUS KOBLENZ
18
TSG BALINGEN
16
-
-
-
-
15:00
Sched
RN
EIMSBUTTELER TV
16
VFB OLDENBURG
6
-
-
-
-
15:00
Sched
RN
TSV HAVELSE
8
EINTRACHT NORDERSTEDT
13
-
-
-
-
15:00
Sched
FW
1899 HOFFENHEIM (W)
4
FRANKFURT (W)
3
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA1
VARD HAUGESUND
5
NOTODDEN
13
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA2
GRORUD
6
EIDSVOLD TURN
5
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA2
KJELSAS
8
FOLLO
9
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
BJARG
4
ASKOY
6
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
IL FROEYA
13
STORD IL
10
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
OS
1
FANA
5
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
SANDVIKEN
2
FOERDE
3
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA2
VINDBJART
2
PORS GRENLAND
1
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA3
OPPSAL
7
NORDSTRAND
3
-
-
-
-
15:00
Sched
TW
ASANE (W)
9
VALERENGA (W)
1
-
-
-
-
15:00
Sched
TW
LYN (W)
7
STABAEK (W)
6
-
-
-
-
15:00
Sched
TW
ROA (W)
5
ARNA-BJORNAR (W)
10
-
-
-
-
15:00
Sched
FL
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
14
TORPEDO MOSCOW
13
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
ZVEZDA ST PETERSBURG
15
TORPEDO VLADIMIR
14
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
URALETS NIZHNY TAGIL
13
NIZHNY NOVGOROD II
4
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
DYNAMO STAVROPOL
13
FC ALANIA VLADIKAVKAZ II
14
-
-
-
-
15:00
Sched
LALI
REAL SOCIEDAD
6
LAS PALMAS
14
-
-
-
-
15:00
Sched
LALI
MIRANDES
15
VALLADOLID
2
-
-
-
-
15:00
Sched
EW
MALMOE FF
9
ESKILSTUNA UTD (W)
6
-
-
-
-
15:00
Sched
TL
RATCHABURI
6
BG PATHUM UNITED
4
-
-
-
-
15:15
Sched
VL
CONG AN NHAN DAN
2
NAM DINH
1
-
-
-
-
15:15
Sched
VL
HAI PHONG
10
HO CHI MINH CITY
9
-
-
-
-
15:30
Sched
2L
SV HORN
7
SW BREGENZ
11
-
-
-
-
15:30
Sched
PL
KAPAZ
9
SUMQAYIT
2
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
ACV ASSEN
9
KONINKLIJKE HFC
11
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
HHC
10
RIJNSBURGSE BOYS
13
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
KATWIJK
4
JONG SPARTA ROTTERDAM
8
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
LISSE
18
SCHEVENINGEN
15
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
NOORDWIJK
14
ADO 20
12
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
SPAKENBURG
1
QUICK BOYS
3
-
-
-
-
15:30
Sched
PL
OBOLON-BROVAR KYIV
13
CHERKASI
7
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
FC NOAH
2
ALASHKERT
5
-
-
-
-
16:00
Sched
1LRG
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
6
BOHEMIANS 1905
1
-
-
-
-
16:00
Sched
1LRG
FK JABLONEC
2
KARVINA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
1LRG
PARDUBICE
3
FC FASTAV ZLIN
5
-
-
-
-
16:00
Sched
KCGr
BRONDBY (W)
2
KOLDINGQ (W)
6
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
PHARCO FC
17
ISMAILY SC
13
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
EPS
7
ATLANTIS FC
4
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
KPV
3
PK KESKI-UUSIMAA
12
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
ROPS
10
KLUBI-04
2
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
VIFK
11
JJK
1
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
FF JARO
3
SALPA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
JIPPO
2
SJK AKATEMIA
8
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
TPS
5
KAPA
9
-
-
-
-
16:00
Sched
KLW
HONKA (W)
8
JYPK (W)
9
-
-
-
-
16:00
Sched
L1
LE HAVRE
15
STRASBOURG
13
-
-
-
-
16:00
Sched
L2
AUXERRE
1
PARIS FC
5
-
-
-
-
16:00
Sched
RN
FC KILIA KIEL
17
TEUTONIA OTTENSEN
9
-
-
-
-
16:00
Sched
SLCG
PETROCUB
1
DACIA BUIUCANI
6
-
-
-
-
16:00
Sched
SLQG
CSCT SAKSAN
3
VICTORIA BARDAR
2
-
-
-
-
16:00
Sched
TD
KOZAKKEN BOYS
17
GVVV
5
-
-
-
-
16:00
Sched
2DA1
LYSEKLOSTER
10
KVIK HALDEN
14
-
-
-
-
16:00
Sched
2DA1
ORN-HORTEN
12
HODD
9
-
-
-
-
16:00
Sched
2DA2
SKEID
2
ULL-KISA
10
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA1
LODDEFJORD
12
FLORO
14
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA2
MANDALSKAMERATENE
12
VIDAR
8
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA2
VIGOER
14
SOLA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA3
ASKER
2
GAMLE OSLO
6
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
BYASEN
9
TRYGG-LADE
1
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
MELHUS IL
5
ORKLA
11
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
TILLER
8
SURNADAL
12
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA5
FUNNEFOSS-VORMSUND
10
GJELLERASEN
13
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA5
SKJETTEN
2
LORENSKOG
5
-
-
-
-
16:00
Sched
1DW
HONEFOSS (W)
3
OVREVOLL HOSLE (W)
6
-
-
-
-
16:00
Sched
EKST
LKS LODZ
18
SLASK WROCLAW
4
-
-
-
-
16:00
Sched
IL
RESOVIA RZESZOW
16
MIEDZ LEGNICA
11
-
-
-
-
16:00
Sched
LP2
ACADEMICO VISEU
9
LEIXOES
14
-
-
-
-
16:00
Sched
L3PG
LUSITANIA LOUROSA
4
SC BRAGA B
2
-
-
-
-
16:00
Sched
WPDW
SHELBOURNE (W)
3
BOHEMIANS (W)
6
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDA
AVANGARD KURSK
3
VOLGA ULYANOVSK
8
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDA
MASHUK-KMV
2
TEKSTILSHTIK IVANOVO
7
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
ASTRAKHAN
6
KAMENSK-SHAKHTINSKY
9
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
FC KUBAN-HOLDING
15
RUBIN YALTA
2
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
POBEDA KHASAVYURT
7
ANGUSHT
13
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
SPARTAK NALCHIK
10
LEGION-DYNAMO
3
-
-
-
-
16:00
Sched
2L
HFC HUMENNE
5
SPISSKA NOVA VES
16
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
ALUMINIJ
10
NK BRAVO
4
-
-
-
-
16:00
Sched
CUP
CHIPPA UNITED
ORLANDO PIRATES
-
-
-
-
16:00
Sched
ALLS
KALMAR FF
16
HALMSTAD
2
-
-
-
-
16:00
Sched
ALLS
MJALLBY AIF
5
IF BROMMAPOJKARNA
10
-
-
-
-
16:00
Sched
SUPE
DEGERFORS IF
2
LANDSKRONA BOIS
1
-
-
-
-
16:00
Sched
SUPE
OSTERS IF
3
GEFLE IF
15
-
-
-
-
16:00
Sched
SUPE
UTSIKTENS BK
6
SKOVDE AIK
7
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
2
DJURGARDENS IF (W)
3
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
TRELLEBORGS FF
12
VAXJO DFF (W)
5
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
SINGIDA BIG STARS
11
DODOMA JIJI FC
8
-
-
-
-
16:00
Sched
TL
MUANGTHONG UNITED
5
SUKHOTHAI FC
12
-
-
-
-
16:00
Sched
SL
ISTANBULSPOR AS
20
ADANA DEMIRSPOR
11
-
-
-
-
16:00
Sched
PDA
BOSTON RIVER
7
MIRAMAR MISIONES
15
-
-
-
-
16:30
Sched
PL
FC SLUTSK
14
SLAVIA MOZYR
1
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
BORUSSIA DORTMUND
5
FC AUGSBURG
9
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
VFB STUTTGART
3
BAYERN MUNICH
2
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
VFL WOLFSBURG
12
SV DARMSTADT 98
18
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
WERDER BREMEN
11
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
13
-
-
-
-
16:30
Sched
NI
PUSKAS ACADEMY
4
KISVARDA FC
11
-
-
-
-
16:30
Sched
TD
JONG ALMERE CITY FC
7
DE TREFFERS
2
-
-
-
-
16:30
Sched
IC
LINFIELD
CLIFTONVILLE FC
-
-
-
-
16:30
Sched
SLDB
AKRON TOGLIATTI 2
11
ORENBURG 2
9
-
-
-
-
16:30
Sched
SLCG
SPARTAK TRNAVA
3
MFK RUZOMBEROK
5
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
KF ERZENI
9
FK KUKESI
10
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
LACI
8
TIRANA
6
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
PARTIZANI
3
SKENDERBEU KORCE
5
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
TEUTA DURRES
7
FK EGNATIA
1
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
VLLAZNIA
2
DINAMO TIRANA
4
-
-
-
-
17:00
Sched
FDAP
RWD MOLENBEEK
2
CHARLEROI
1
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
SLOGA DOBOJ
6
FK SARAJEVO
4
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
BRENTFORD
16
FULHAM
13
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
BURNLEY
19
NEWCASTLE
7
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
SHEFFIELD UTD
20
NOTTINGHAM FOREST
17
-
-
-
-
17:00
Sched
MEIS
TRANS NARVA
9
PARNU JK VAPRUS
8
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
B68 TOFTIR
9
NSI RUNAVIK
4
-
-
-
-
17:00
Sched
VEIK
HJK HELSINKI
3
EIF
12
-
-
-
-
17:00
Sched
RN
BFC DYNAMO
3
ENERGIE COTTBUS
1
-
-
-
-
17:00
Sched
BD
FH HAFNARFJORDUR
3
VESTRI
8
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
DALVIK/REYNIR
8
IBV VESTMANNAEYJAR
9
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
5
THROTTUR VOGAR
10
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
HAUKAR
2
HOTTUR HUGINN
3
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
REYNIR S.
8
AEGIR
1
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
SELFOSS
9
KORMAKUR-HVOET
7
-
-
-
-
17:00
Sched
ISLF
ATK MOHUN BAGAN FC
MUMBAI CITY
-
-
-
-
17:00
Sched
LHRG
MACCABI NETANYA
2
HAPOEL TEL AVIV
7
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
AKTOBE
1
FC ASTANA
2
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
EGERSUNDS
2
LYN
7
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
LEVANGER
4
SOGNDAL
6
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
MJONDALEN
9
AALESUND
15
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
RAUFOSS
14
ASANE
13
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
SANDNES ULF
11
MOSS
8
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
STABAEK
5
KONGSVINGER
1
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
START
16
RANHEIM
10
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
VALERENGA
12
BRYNE
3
-
-
-
-
17:00
Sched
3DA2
ODD BALLKLUBB 2
10
BRODD
7
-
-
-
-
17:00
Sched
1DW
FYLLINGSDALEN (W)
9
VIKING (W)
8
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
ORENBURG
14
KRYLYA SOVETOV
6
-
-
-
-
17:00
Sched
FL
ALANIA VLADIKAVKAZ
8
SHINNIK YAROSLAVL
12
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDB
SPARTAK TAMBOV
6
SKA-KHABAROVSK II
13
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDA
KHIMIK DZERZHINSK
5
TORPEDO MIASS
8
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDB
FC ROSTOV II
1
TAGANROG
9
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDB
SKCF SEVASTOPOL
6
DRUZHBA MAYKOP
15
-
-
-
-
17:00
Sched
PCGr
CELTIC
1
HEART OF MIDLOTHIAN
3
-
-
-
-
17:00
Sched
PCGr
DUNDEE
6
ST MIRREN
5
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
ABERDEEN
2
ST JOHNSTONE
4
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
MOTHERWELL
3
LIVINGSTON
6
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
ROSS COUNTY
5
HIBERNIAN
1
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
COVE RANGERS
5
EDINBURGH CITY
10
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
FALKIRK
1
ALLOA ATHLETIC
3
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
HAMILTON ACADEMICAL
2
KELTY HEARTS
6
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
MONTROSE
4
QUEEN OF THE SOUTH
7
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
STIRLING ALBION
9
ANNAN ATHLETIC
8
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
BONNYRIGG ROSE ATHLETIC
8
FORFAR ATHLETIC
6
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
EAST FIFE
5
SPARTANS
4
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
ELGIN CITY
7
CLYDE
9
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
PETERHEAD
2
DUMBARTON
3
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
STRANRAER
10
STENHOUSEMUIR
1
-
-
-
-
17:00
Sched
PF2
ATLETICO SANLUQUENO
14
ALCOYANO
10
-
-
-
-
17:00
Sched
PF2
MURCIA
6
CASTELLON
1
-
-
-
-
17:00
Sched
LFW
VALENCIA (W)
10
EIBAR (W)
11
-
-
-
-
17:00
Sched
EN
KARLBERGS BK
7
SOLLENTUNA FK
14
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
ANGELHOLMS FF
11
LJUNGSKILE SK
9
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
FALKENBERGS FF
6
ESKILSMINNE IF
12
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
FC TROLLHATTAN
15
BK OLYMPIC
10
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
NORRBY IF
2
TORNS IF
4
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
ONSALA
16
OSKARSHAMNS AIK
7
-
-
-
-
17:00
Sched
EW
OEREBRO
10
GAMLA UPSALA (W)
5
-
-
-
-
17:00
Sched
LICG
ETOILE DU SAHEL
4
US MONASTIRIENNE
2
-
-
-
-
17:00
Sched
LIRG
AS SOLIMAN
7
US BEN GUERDANE
5
-
-
-
-
17:00
Sched
LIRG
CA BIZERTIN
2
OLYMPIQUE BEJA
1
-
-
-
-
17:00
Sched
LIRG
US TATAOUINE
3
ETOILE S. METLAOUI
4
-
-
-
-
17:15
Sched
LALI
REAL MADRID
1
CADIZ
18
-
-
-
-
17:15
Sched
LALI
HUESCA
17
OVIEDO
7
-
-
-
-
17:30
Sched
NLNP
BRACKLEY TOWN
BOSTON UTD
-
-
-
-
17:30
Sched
3L
SV SANDHAUSEN
9
ROT-WEISS ESSEN
4
-
-
-
-
17:30
Sched
LP
BOAVISTA
14
GIL VICENTE
13
-
-
-
-
17:30
Sched
LP
RIO AVE
12
VITORIA GUIMARAES
5
-
-
-
-
17:30
Sched
LP2
OLIVEIRENSE
15
TONDELA
5
-
-
-
-
17:30
Sched
FL
NEFTEKHIMIK
7
ENISEY
10
-
-
-
-
17:45
Sched
TW
LILLESTROM (W)
3
KOLBOTN (W)
8
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
USM KHENCHELA
12
CR BELOUIZDAD
3
-
-
-
-
18:00
Sched
BRGr
FC BW LINZ
3
WSG SWAROVSKI TIROL
4
-
-
-
-
18:00
Sched
BRGr
SCR ALTACH
5
WOLFSBERGER AC
2
-
-
-
-
18:00
Sched
HNL
NK SLAVEN BELUPO
9
HNK GORICA
8
-
-
-
-
18:00
Sched
FNL
KROMERIZ
16
SPARTA PRAHA B
6
-
-
-
-
18:00
Sched
FNL
LISEN
10
PROSTEJOV
15
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
MONACO
2
CLERMONT FOOT 63
18
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
KARELA
13
NATIONS FC
2
-
-
-
-
18:00
Sched
LHCG
HAPOEL HAIFA
4
HAPOEL BEER SHEVA
3
-
-
-
-
18:00
Sched
SLCG
SHERIFF TIRASPOL
3
MILSAMI ORHEI
4
-
-
-
-
18:00
Sched
1C
ARSENAL TIVAT
7
BUDUCNOST PODGORICA
2
-
-
-
-
18:00
Sched
1C
JEDINSTVO BIJELO POLJE
8
MORNAR
4
-
-
-
-
18:00
Sched
1C
JEZERO
5
FK MLADOST DG
9
-
-
-
-
18:00
Sched
1C
RUDAR PLJEVLJA
10
FK DECIC
1
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AKADEMIJA PANDEV
8
BREGALNICA STIP
12
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
FK RABOTNICKI
7
FK TIKVES
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
FK STRUGA
2
GOSTIVAR
6
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
SHKUPI 1927
3
SHKENDIJA
1
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
VARDAR SKOPJE
10
FK MAKEDONIJA G. P.
11
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
VOSKA SPORT
9
FK SILEKS
5
-
-
-
-
18:00
Sched
IL
OLIMPIA ELBLAG
13
HUTNIK NOWA HUTA
6
-
-
-
-
18:00
Sched
L3PG
ACADEMICA
5
ATLETICO
8
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
CANELAS 2010
4
FAFE
1
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
TROFENSE
2
SANJOANENSE
3
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
VIANENSE
6
ANADIA
5
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
1 DE DEZEMBRO
3
CALDAS
2
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
OLIV. HOSPITAL
5
PERO PINHEIRO
6
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
SPORTING CP B
1
AMORA
4
-
-
-
-
18:00
Sched
WPDW
SHAMROCK ROVERS WOMEN
8
PEAMOUNT UNITED (W)
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-SHABAB RIYADH
9
AL-RAED
13
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-TAEE
17
AL-KHALEEJ SAIHAT
11
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
FC PETRZALKA 1898
3
FC TATRAN PRESOV
2
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
MSK POVAZSKA BYSTRICA
4
FK POHRONIE D. ZDANA
10
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
SLAVOJ TREBISOV
11
KFC KOMARNO
1
-
-
-
-
18:00
Sched
PF1
REAL SOCIEDAD B
9
CELTA VIGO B
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
METALIST 1925 KHARKIV
16
VORSKLA POLTAVA
8
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
QARABAG
1
NEFTCHI BAKU
3
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
ARSENAL DZERZHINSK
9
DINAMO BREST
5
-
-
-
-
18:30
Sched
KLW
ALAND UNITED (W)
7
PK-35 VANTAA (W)
6
-
-
-
-
18:30
Sched
EKST
ZAGLEBIE LUBIN
11
RAKOW CZESTOCHOWA
6
-
-
-
-
18:30
Sched
IL
LECHIA GDANSK
1
GKS TYCHY
3
-
-
-
-
18:30
Sched
IL
OLIMPIA GRUDZIADZ
16
STAL STALOWA WOLA
10
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
FC KOPER
5
NK DOMZALE
7
-
-
-
-
18:30
Sched
ALLS
IK SIRIUS
12
HACKEN
6
-
-
-
-
19:00
Sched
1LCG
SLAVIA PRAHA
2
BANIK OSTRAVA
4
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
AL AHLY CAIRO
11
EL GOUNA FC
8
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
EL DAKHLEYA
18
CERAMICA CLEOPATRA
10
-
-
-
-
19:00
Sched
MEIS
PAIDE LINNAMEESKOND
3
TALLINNA KALEV
7
-
-
-
-
19:00
Sched
VEIK
SJK
2
KUPS
4
-
-
-
-
19:00
Sched
NATI
ROUEN
9
NIORT
3
-
-
-
-
19:00
Sched
2D
KFG GARDABAER
6
KF FJALLABYGGDAR
4
-
-
-
-
19:00
Sched
2D
VIKINGUR OLAFSVIK
11
VOLSUNGUR
12
-
-
-
-
19:00
Sched
SA
MONZA
11
LAZIO
7
-
-
-
-
19:00
Sched
1C
SUTJESKA
3
FK PETROVAC
6
-
-
-
-
19:00
Sched
ELIT
BRANN
3
ROSENBORG
5
-
-
-
-
19:00
Sched
WPDW
GALWAY UNITED FC
1
DLR WAVES (W)
10
-
-
-
-
19:00
Sched
FL
FK MAKHACHKALA
2
VOLGAR ASTRAKHAN
17
-
-
-
-
19:00
Sched
SLCG
SLOVAN BRATISLAVA
1
ZILINA
2
-
-
-
-
19:00
Sched
SLRG
AS TRENCIN
2
ZEMPLIN MICHALOVCE
5
-
-
-
-
19:00
Sched
SLRG
FC VION ZLATE MORAVCE
6
MFK SKALICA
3
-
-
-
-
19:00
Sched
PF1
BARCELONA B
2
TARAZONA
12
-
-
-
-
19:00
Sched
PF1
SESTAO RIVER
15
DEPORTIVO LA CORUNA
1
-
-
-
-
19:00
Sched
PF1
TERUEL
17
UNIONISTAS DE SALAMANCA
8
-
-
-
-
19:00
Sched
LFW
ATHLETIC BILBAO (W)
6
VILLARREAL (W)
14
-
-
-
-
19:00
Sched
EN
VASALUNDS IF
6
OREBRO SYRIANSKA
10
-
-
-
-
19:00
Sched
SLCG
SERVETTE FC
3
FC WINTERTHUR
5
-
-
-
-
19:00
Sched
SLRG
GRASSHOPPER-CLUB
5
FC STADE LS OUCHY
6
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
KMC
5
KAGERA SUGAR
7
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
KAYSERISPOR
12
FATIH KARAGUMRUK AS
15
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
SAMSUNSPOR
14
TRABZONSPOR
3
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
EYUPSPOR
1
GOZTEPE
2
-
-
-
-
19:15
Sched
FDAP
KV MECHELEN
2
GENT
1
-
-
-
-
19:30
Sched
PN
DEFENSORES UNIDOS
23
SAN TELMO
2
-
-
-
-
19:30
Sched
PB
BARNECHEA
4
MAGALLANES
6
-
-
-
-
19:30
Sched
PB
DEPORTES TEMUCO
13
DEPORTES SANTA CRUZ
7
-
-
-
-
19:30
Sched
PL
MANCHESTER CITY
2
WOLVERHAMPTON
11
-
-
-
-
19:30
Sched
BUND
FC KOLN
17
SC FREIBURG
8
-
-
-
-
19:30
Sched
PL
KRASNODAR
2
AKHMAT GROZNY
10
-
-
-
-
19:30
Sched
FL
RODINA
5
ARSENAL TULA
4
-
-
-
-
19:30
Sched
LALI
GIRONA
3
BARCELONA
2
-
-
-
-
19:30
Sched
LALI
RACING SANTANDER
6
ELCHE
5
-
-
-
-
19:30
Sched
SF2
UTEBO
4
UD LOGRONES
3
-
-
-
-
20:00
Sched
PN
ATLANTA
25
CHACO FOR EVER
26
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
EB-STREYMUR
8
VIKINGUR GOTA
1
-
-
-
-
20:00
Sched
L1
METZ
16
RENNES
9
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
GUINGAMP
9
ST ETIENNE
3
-
-
-
-
20:00
Sched
LHCG
MACCABI BNEI RAINA
5
MACCABI HAIFA
2
-
-
-
-
20:00
Sched
LHRG
HAPOEL PETAH TIKVA
8
HAPOEL JERUSALEM FC
1
-
-
-
-
20:00
Sched
SLCG
CSF BALTI
5
ZIMBRU CHISINAU
2
-
-
-
-
20:00
Sched
3DA5
LOKOMOTIV OSLO
3
BJOERKELANGEN
8
-
-
-
-
20:00
Sched
LP
SPORTING CP
1
PORTIMONENSE
16
-
-
-
-
20:00
Sched
L3PG
VARZIM
7
FELGUEIRAS 1932
3
-
-
-
-
20:00
Sched
WPDW
WEXFORD YOUTHS (W)
11
SLIGO ROVERS (W)
9
-
-
-
-
20:00
Sched
SRGr
UNIVERSITATEA CLUJ
4
DINAMO BUCURESTI
9
-
-
-
-
20:00
Sched
PF1
REAL UNION
13
CULTURAL LEONESA
6
-
-
-
-
20:00
Sched
MNP
NEW ENGLAND REVOLUTION II
19
CHICAGO FIRE FC II
7
-
-
-
-
20:15
Sched
NI
UJPEST
10
DIOSGYORI VTK
7
-
-
-
-
20:30
Sched
HNL
NK OSIJEK
4
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
5
-
-
-
-
20:30
Sched
PL
KI KLAKSVIK
3
07 VESTUR
6
-
-
-
-
21:00
Sched
FAZB
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO
10
ARGENTINO MONTE MAIZ
4
-
-
-
-
21:00
Sched
SAS
CUMBAYA
14
MACARA
8
-
-
-
-
21:00
Sched
LMFC
U.N.A.M. - PUMAS (W)
9
CLUB QUERETARO (W)
10
-
-
-
-
21:00
Sched
L1A
CULTURAL SANTA ROSA
12
CUSCO FC
6
-
-
-
-
21:00
Sched
EKST
STAL MIELEC
10
JAGIELLONIA
1
-
-
-
-
21:00
Sched
IL
GKS KATOWICE
4
STAL RZESZOW
10
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-NASSR RIYADH
2
AL-WEHDA CLUB
12
-
-
-
-
21:00
Sched
PF1
SD LOGRONES
19
FUENLABRADA
14
-
-
-
-
21:00
Sched
PDA
MONTEVIDEO WANDERERS
11
PROGRESO
3
-
-
-
-
21:15
Sched
PL
MARIBOR
3
NK CM CELJE
1
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
ALMIRANTE BROWN
37
DEFENSORES DE BELGRANO
5
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
ARSENAL SARANDI
17
AGROPECUARIO
15
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
DEPORTIVO MADRYN
27
ATLETICO DE RAFAELA
36
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
ESTUDIANTES B.A.
10
PATRONATO
33
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
GIMNASIA MENDOZA
20
DEPORTIVO MAIPU
31
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
SAN MIGUEL
21
ATLETICO GUEMES
34
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
ARGENTINO DE QUILMES
2
DOCK SUD
6
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
CANUELAS
7
ACASSUSO
9
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
CLUB COMUNICACIONES
12
VILLA SAN CARLOS
22
-
-
-
-
21:30
Sched
2B
FC KAISERSLAUTERN
15
FC MAGDEBURG
11
-
-
-
-
21:30
Sched
2DA2
STJORDALS BLINK
1
TROMSDALEN UIL
7
-
-
-
-
21:30
Sched
LFW
GRANADA CF (W)
12
BARCELONA (W)
1
-
-
-
-
21:30
Sched
SLCG
FC LUGANO
2
FC ST. GALLEN
4
-
-
-
-
21:35
Sched
WPDW
CORK CITY (W)
5
TREATY UNITED (W)
7
-
-
-
-
21:45
Sched
FDAP
CERCLE BRUGGE
5
GENK
4
-
-
-
-
21:45
Sched
PL
FK BORAC BANJA LUKA
1
GOSK GABELA
9
-
-
-
-
21:45
Sched
LOP
OXFORD UNITED
PETERBOROUGH
-
-
-
-
21:45
Sched
SA
SASSUOLO
19
INTER
1
-
-
-
-
22:00
Sched
PN
ATLETICO MITRE
28
DEPORTIVO MORON
19
-
-
-
-
22:00
Sched
PN
SAN MARTIN S.J.
9
GUILLERMO BROWN
29
-
-
-
-
22:00
Sched
FAZA
DEPORTIVO RINCON
7
SANTAMARINA
10
-
-
-
-
22:00
Sched
SA
FLUMINENSE
16
ATLETICO MINEIRO
2
-
-
-
-
22:00
Sched
PD
COBRESAL
13
COLO COLO
6
-
-
-
-
22:00
Sched
PB
SANTIAGO MORNING
9
SANTIAGO WANDERERS
12
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
STADE BRESTOIS 29
3
NANTES
14
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
MALLORCA
16
ATLETICO MADRID
4
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
CARTAGENA
14
ALCORCON
19
-
-
-
-
22:30
Sched
LP
CHAVES
17
FC PORTO
3
-
-
-
-
23:00
Sched
PBMA
MIDLAND
10
UAI URQUIZA
16
-
-
-
-
23:00
Sched
FAZD
UNION SUNCHALES
9
CRUCERO DEL NORTE
5
-
-
-
-
23:00
Sched
SB
CHAPECOENSE-SC
3
AMERICA MINEIRO
6
-
-
-
-
23:00
Sched
SC
CONFIANCA
8
TOMBENSE
10
-
-
-
-
23:00
Sched
UC
MEMPHIS 901 FC
21
TAMPA BAY ROWDIES
7
-
-
-
-
23:00
Sched
MNP
FC CINCINNATI 2
11
CROWN LEGACY
22
-
-
-
-
23:30
Sched
SAS
MUSHUC RUNA SC
12
LDU QUITO
3
-
-
-
-
23:30
Sched
L1A
CARLOS A. MANNUCCI
17
DEPORTIVO GARCILASO
15
-
-
-
-
23:30
Sched
L1A
COMERCIANTES UNIDOS
8
UNION COMERCIO
18
-
-
-
-
23:35
Sched
PN
ALDOSIVI
7
TEMPERLEY
22
-
-
-
-
23:45
Sched
PD
MUNICIPAL LIMENO
3
ALIANZA
1
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top