Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
English Premier League In-Play @bet365. Join here
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
20/04 SAT
21/04 SUN
22/04 MON
23/04 TUE
24/04 WED
25/04 THU
26/04 FRI
27/04 SAT
28/04 SUN
29/04 MON
30/04 TUE
01/05 WED
02/05 THU
03/05 FRI
TODAY
05/05 SUN
06/05 MON
07/05 TUE
08/05 WED
09/05 THU
10/05 FRI
11/05 SAT
12/05 SUN
13/05 MON
14/05 TUE
15/05 WED
16/05 THU
17/05 FRI
18/05 SAT
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Saturday, May 04 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
12:15:22
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
10:30
2 HF
46
'
CL
DALIAN ZHIXING
1
1
GUANGZHOU FC
9
0-0
0-1
-
-
ALEGRIA JUAN(Pen52)
10:30
2 HF
46
'
CL
DONGGUAN NANCHENG
15
WUXI WUGOU FC
14
1-0
2-0
-
-
(79)SONG RUNTONG
10:30
2 HF
46
'
K1
POHANG STEELERS
2
1
JEONBUK MOTORS
8
0-0
0-0
-
-
10:30
2 HF
46
'
K2
CHUNGNAM ASAN
9
FC ANYANG
2
0-0
1-1
-
-
KIM SEUNG-HO(Own79)
12:00
1 HF
1
'
PL
FC KYZYL-ZHAR SK
6
FC TURAN
11
-
0-0
-
-
12:00
1 HF
1
'
PL
ZHENIS
10
SPARTAK SEMEY
7
-
0-0
-
-
12:00
1 HF
1
'
LIPG
UNIREA 2004 SLOBOZIA
1
CORVINUL HUNEDOARA
2
-
0-0
-
-
12:30
Sched
EN
PITEA IF
12
ASSYRISKA UNITED IK
1
-
-
-
-
12:45
Sched
AMP
SYDNEY FC
MACARTHUR FC
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
BRIGHTON (U18)
13
ASTON VILLA (U18)
24
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
CHELSEA (U18)
2
NORWICH (U18)
25
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
MANCHESTER CITY (U18)
3
STOKE CITY (U18)
21
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
MANCHESTER UTD (U18)
1
EVERTON (U18)
22
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
SUNDERLAND (U18)
23
MIDDLESBROUGH (U18)
19
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
TOTTENHAM (U18)
7
ARSENAL (U18)
5
-
-
-
-
13:00
Sched
PLU
WOLVERHAMPTON (U18)
9
DERBY (U18)
10
-
-
-
-
13:00
Sched
FW
BAYER LEVERKUSEN (W)
6
BAYERN MUNICH (W)
1
-
-
-
-
13:00
Sched
IL
RADUNIA STEZYCA
4
WISLA PULAWY
14
-
-
-
-
13:00
Sched
LP2
FEIRENSE
16
U. LEIRIA
11
-
-
-
-
13:00
Sched
SLDB
KRYLYA SOVETOV 2
10
NOSTA
8
-
-
-
-
13:00
Sched
SLDB
URAL 2
7
LADA TOGLIATTI
14
-
-
-
-
13:00
Sched
LFW
ATLETICO MADRID (W)
3
GRANADILLA TENERIFE (W)
8
-
-
-
-
13:00
Sched
PL
FC OLEKSANDRIYA
12
RUKH LVIV
5
-
-
-
-
13:00
Sched
VL
SONG LAM NGHE AN
13
HANOI FC
6
-
-
-
-
13:30
Sched
3DA6
FYLLINGSDALEN
10
FLOYA
3
-
-
-
-
14:00
Sched
3DRG
IF LYSENG
1
OURE
5
-
-
-
-
14:00
Sched
3DRG
VANLOSE
6
YOUNG BOYS FD
4
-
-
-
-
14:00
Sched
PL2P
READING (U21)
MIDDLESBROUGH (U21)
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
NEWCASTLE (U18)
14
LEEDS (U18)
11
-
-
-
-
14:00
Sched
PLU
WEST BROM (U18)
17
READING (U18)
26
-
-
-
-
14:00
Sched
WW
EVERTON (W)
9
TOTTENHAM (W)
6
-
-
-
-
14:00
Sched
2B
HANSA ROSTOCK
17
KARLSRUHER SC
5
-
-
-
-
14:00
Sched
2B
SPVGG GREUTHER FURTH
9
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
14
-
-
-
-
14:00
Sched
RN
CARL ZEISS JENA
7
VSG ALTGLIENICKE
6
-
-
-
-
14:00
Sched
RN
SSV JEDDELOH
14
HANNOVER 96 II
1
-
-
-
-
14:00
Sched
RN
VFB PHOENIX LUBECK
3
SV DROCHTERSEN-ASSEL
4
-
-
-
-
14:00
Sched
NI
MEZOKOVESD-ZSORY
12
ZALAEGERSZEGI TE
8
-
-
-
-
14:00
Sched
3DA4
NARDO
4
LILLESTROM 2
13
-
-
-
-
14:00
Sched
1DW
ODD BALLKLUBB (W)
5
FORTUNA AALESUND (W)
2
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDB
DINAMO KIROV
1
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
12
-
-
-
-
14:00
Sched
SUPE
IK ODDEVOLD
5
GIF SUNDSVALL
8
-
-
-
-
14:00
Sched
SUPE
SANDVIKENS IF
9
IK BRAGE
4
-
-
-
-
14:00
Sched
EN
KARLSTAD BK
9
FRISKA VILJOR FC
16
-
-
-
-
14:00
Sched
EN
UMEA FC
2
FBK KARLSTAD
8
-
-
-
-
14:00
Sched
ES
JONKOPINGS SODRA
8
TORSLANDA IK
14
-
-
-
-
14:00
Sched
ES
ROSENGARD
5
TVAAKERS IF
13
-
-
-
-
14:00
Sched
DW
AIK (W)
14
IFK NORRKOEPING (W)
7
-
-
-
-
14:00
Sched
PL
JKT TANZANIA
10
GEITA GOLD FC
13
-
-
-
-
14:00
Sched
TL
NAKHONPATHOM UNITED
8
BURIRAM UNITED
1
-
-
-
-
14:00
Sched
VL
BECAMEX BINH DUONG
3
SANNA KHANH HOA
14
-
-
-
-
14:00
Sched
VL
THANH HOA
5
BINH DINH
4
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
NAFTAN
13
FC GOMEL
8
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
FK ZVIJEZDA 09
12
IGMAN KONJIC
10
-
-
-
-
14:30
Sched
CL
CHONGQING TONGLIANG LONG
4
SUZHOU DONGWU
6
-
-
-
-
14:30
Sched
CL
QINGDAO RED LIONS
8
YUNNAN YUKUN
3
-
-
-
-
14:30
Sched
3DPG
VSK AARHUS
3
FREM
1
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
ARSENAL
1
BOURNEMOUTH
10
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
BIRMINGHAM
22
NORWICH
5
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
COVENTRY
9
QPR
17
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
IPSWICH
2
HUDDERSFIELD
23
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
LEEDS
3
SOUTHAMPTON
4
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
LEICESTER
1
BLACKBURN
19
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
MIDDLESBROUGH
8
WATFORD
14
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
PLYMOUTH
21
HULL CITY
7
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
ROTHERHAM
24
CARDIFF
12
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
STOKE CITY
18
BRISTOL CITY
11
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
SUNDERLAND
15
SHEFFIELD WED
20
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
SWANSEA
13
MILLWALL
16
-
-
-
-
14:30
Sched
CHAM
WEST BROM
6
PRESTON
10
-
-
-
-
14:30
Sched
PLU
NOTTINGHAM FOREST (U18)
15
BLACKBURN (U18)
18
-
-
-
-
14:30
Sched
MEIS
FC NOMME UNITED
10
KURESSAARE
6
-
-
-
-
14:30
Sched
RN
WEICHE FLENSBURG
15
SPELLE-VENHAUS
18
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
KAIRAT ALMATY
8
FC ATYRAU
9
-
-
-
-
14:30
Sched
PL
TOBOL KOSTANAY
5
ZHETYSU
3
-
-
-
-
14:30
Sched
TD
EXCELSIOR MAASSLUIS
16
AFC
6
-
-
-
-
14:30
Sched
IL
LECH II POZNAN
12
KKS 1925 KALISZ
3
-
-
-
-
14:30
Sched
SRGr
FC BOTOSANI
6
FC VOLUNTARI
7
-
-
-
-
14:30
Sched
FL
KHIMKI
1
SOKOL SARATOV
15
-
-
-
-
14:30
Sched
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
1
KALUGA
4
-
-
-
-
14:30
Sched
TL
POLICE TERO
16
CHIANGRAI UNITED
7
-
-
-
-
14:35
Sched
SL
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
13
SHANDONG LUNENG
5
-
-
-
-
14:45
Sched
KCGr
AGF (W)
5
FORTUNA HJORRING (W)
4
-
-
-
-
15:00
Sched
SL
HENAN JIANYE
9
TIANJIN TEDA
8
-
-
-
-
15:00
Sched
FNL
DUKLA PRAHA
1
VLASIM
7
-
-
-
-
15:00
Sched
3DPG
NAESBY
6
ISHOJ IF
2
-
-
-
-
15:00
Sched
2DRG
SKIVE
3
FREMAD AMAGER
1
-
-
-
-
15:00
Sched
WW
BRIGHTON (W)
8
ASTON VILLA (W)
7
-
-
-
-
15:00
Sched
VEIK
ILVES
9
AC OULU
10
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
DYNAMO DRESDEN
5
SC VERL
13
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
ERZGEBIRGE AUE
7
ARMINIA BIELEFELD
15
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
SC FREIBURG II
20
JAHN REGENSBURG
2
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
SSV ULM 1846
1
FC VIKTORIA KOLN
12
-
-
-
-
15:00
Sched
3L
TSV 1860 MUNICH
14
BORUSSIA DORTMUND II
10
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
ANSBACH
14
TSV AUBSTADT
4
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
FC EINTRACHT BAMBERG
16
FC MEMMINGEN
18
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
FC NURNBERG II
5
FC SCHWEINFURT 05
11
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
SPVGG GREUTHER FURTH II
8
FC AUGSBURG II
7
-
-
-
-
15:00
Sched
RB
WACKER BURGHAUSEN
10
DJK VILZING
2
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
14
FORTUNA KOLN
4
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC DUREN
9
FC BOCHOLT
2
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC KOLN II
8
ROT-WEISS OBERHAUSEN
10
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC SCHALKE 04 II
5
FORTUNA DUSSELDORF II
11
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
FC WEGBERG-BEECK
17
SV LIPPSTADT 08
15
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
SC WIEDENBRUCK 2000
7
ALEMANNIA AACHEN
1
-
-
-
-
15:00
Sched
RW
WUPPERTALER SV
3
ROT-WEISS AHLEN
18
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
BAHLINGER SC
10
1899 HOFFENHEIM II
2
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
KICKERS OFFENBACH
8
KSV HESSEN KASSEL
11
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
SGV FREIBERG
4
TSV STEINBACH
13
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
TSV SCHOTT MAINZ
17
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
7
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
TUS KOBLENZ
18
TSG BALINGEN
16
-
-
-
-
15:00
Sched
RN
EIMSBUTTELER TV
16
VFB OLDENBURG
6
-
-
-
-
15:00
Sched
RN
TSV HAVELSE
8
EINTRACHT NORDERSTEDT
13
-
-
-
-
15:00
Sched
FW
1899 HOFFENHEIM (W)
4
FRANKFURT (W)
3
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA1
VARD HAUGESUND
5
NOTODDEN
13
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA2
GRORUD
6
EIDSVOLD TURN
5
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA2
KJELSAS
8
FOLLO
9
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
BJARG
4
ASKOY
6
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
IL FROEYA
13
STORD IL
10
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
OS
1
FANA
5
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA1
SANDVIKEN
2
FOERDE
3
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA2
VINDBJART
2
PORS GRENLAND
1
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA3
OPPSAL
7
NORDSTRAND
3
-
-
-
-
15:00
Sched
TW
ASANE (W)
9
VALERENGA (W)
1
-
-
-
-
15:00
Sched
TW
LYN (W)
7
STABAEK (W)
6
-
-
-
-
15:00
Sched
TW
ROA (W)
5
ARNA-BJORNAR (W)
10
-
-
-
-
15:00
Sched
FL
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
14
TORPEDO MOSCOW
13
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
ZVEZDA ST PETERSBURG
15
TORPEDO VLADIMIR
14
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
URALETS NIZHNY TAGIL
13
NIZHNY NOVGOROD II
4
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
DYNAMO STAVROPOL
13
FC ALANIA VLADIKAVKAZ II
14
-
-
-
-
15:00
Sched
LALI
REAL SOCIEDAD
6
LAS PALMAS
14
-
-
-
-
15:00
Sched
LALI
MIRANDES
15
VALLADOLID
2
-
-
-
-
15:00
Sched
EW
MALMOE FF
9
ESKILSTUNA UTD (W)
6
-
-
-
-
15:00
Sched
TL
RATCHABURI
6
BG PATHUM UNITED
4
-
-
-
-
15:15
Sched
VL
CONG AN NHAN DAN
2
NAM DINH
1
-
-
-
-
15:15
Sched
VL
HAI PHONG
10
HO CHI MINH CITY
9
-
-
-
-
15:30
Sched
2L
SV HORN
7
SW BREGENZ
11
-
-
-
-
15:30
Sched
PL
KAPAZ
9
SUMQAYIT
2
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
ACV ASSEN
9
KONINKLIJKE HFC
11
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
HHC
10
RIJNSBURGSE BOYS
13
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
KATWIJK
4
JONG SPARTA ROTTERDAM
8
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
LISSE
18
SCHEVENINGEN
15
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
NOORDWIJK
14
ADO 20
12
-
-
-
-
15:30
Sched
TD
SPAKENBURG
1
QUICK BOYS
3
-
-
-
-
15:30
Sched
PL
OBOLON-BROVAR KYIV
13
CHERKASI
7
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
FC NOAH
2
ALASHKERT
5
-
-
-
-
16:00
Sched
1LRG
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
6
BOHEMIANS 1905
1
-
-
-
-
16:00
Sched
1LRG
FK JABLONEC
2
KARVINA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
1LRG
PARDUBICE
3
FC FASTAV ZLIN
5
-
-
-
-
16:00
Sched
KCGr
BRONDBY (W)
2
KOLDINGQ (W)
6
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
PHARCO FC
17
ISMAILY SC
13
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
EPS
7
ATLANTIS FC
4
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
KPV
3
PK KESKI-UUSIMAA
12
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
ROPS
10
KLUBI-04
2
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
VIFK
11
JJK
1
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
FF JARO
3
SALPA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
JIPPO
2
SJK AKATEMIA
8
-
-
-
-
16:00
Sched
YKKO
TPS
5
KAPA
9
-
-
-
-
16:00
Sched
KLW
HONKA (W)
8
JYPK (W)
9
-
-
-
-
16:00
Sched
L1
LE HAVRE
15
STRASBOURG
13
-
-
-
-
16:00
Sched
L2
AUXERRE
1
PARIS FC
5
-
-
-
-
16:00
Sched
RN
FC KILIA KIEL
17
TEUTONIA OTTENSEN
9
-
-
-
-
16:00
Sched
SLCG
PETROCUB
1
DACIA BUIUCANI
6
-
-
-
-
16:00
Sched
SLQG
CSCT SAKSAN
3
VICTORIA BARDAR
2
-
-
-
-
16:00
Sched
TD
KOZAKKEN BOYS
17
GVVV
5
-
-
-
-
16:00
Sched
2DA1
LYSEKLOSTER
10
KVIK HALDEN
14
-
-
-
-
16:00
Sched
2DA1
ORN-HORTEN
12
HODD
9
-
-
-
-
16:00
Sched
2DA2
SKEID
2
ULL-KISA
10
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA1
LODDEFJORD
12
FLORO
14
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA2
MANDALSKAMERATENE
12
VIDAR
8
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA2
VIGOER
14
SOLA
4
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA3
ASKER
2
GAMLE OSLO
6
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
BYASEN
9
TRYGG-LADE
1
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
MELHUS IL
5
ORKLA
11
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA4
TILLER
8
SURNADAL
12
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA5
FUNNEFOSS-VORMSUND
10
GJELLERASEN
13
-
-
-
-
16:00
Sched
3DA5
SKJETTEN
2
LORENSKOG
5
-
-
-
-
16:00
Sched
1DW
HONEFOSS (W)
3
OVREVOLL HOSLE (W)
6
-
-
-
-
16:00
Sched
EKST
LKS LODZ
18
SLASK WROCLAW
4
-
-
-
-
16:00
Sched
IL
RESOVIA RZESZOW
16
MIEDZ LEGNICA
11
-
-
-
-
16:00
Sched
LP2
ACADEMICO VISEU
9
LEIXOES
14
-
-
-
-
16:00
Sched
L3PG
LUSITANIA LOUROSA
4
SC BRAGA B
2
-
-
-
-
16:00
Sched
WPDW
SHELBOURNE (W)
3
BOHEMIANS (W)
6
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDA
AVANGARD KURSK
3
VOLGA ULYANOVSK
8
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDA
MASHUK-KMV
2
TEKSTILSHTIK IVANOVO
7
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
ASTRAKHAN
6
KAMENSK-SHAKHTINSKY
9
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
FC KUBAN-HOLDING
15
RUBIN YALTA
2
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
POBEDA KHASAVYURT
7
ANGUSHT
13
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
SPARTAK NALCHIK
10
LEGION-DYNAMO
3
-
-
-
-
16:00
Sched
2L
HFC HUMENNE
5
SPISSKA NOVA VES
16
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
ALUMINIJ
10
NK BRAVO
4
-
-
-
-
16:00
Sched
CUP
CHIPPA UNITED
ORLANDO PIRATES
-
-
-
-
16:00
Sched
ALLS
KALMAR FF
16
HALMSTAD
2
-
-
-
-
16:00
Sched
ALLS
MJALLBY AIF
5
IF BROMMAPOJKARNA
10
-
-
-
-
16:00
Sched
SUPE
DEGERFORS IF
2
LANDSKRONA BOIS
1
-
-
-
-
16:00
Sched
SUPE
OSTERS IF
3
GEFLE IF
15
-
-
-
-
16:00
Sched
SUPE
UTSIKTENS BK
6
SKOVDE AIK
7
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
2
DJURGARDENS IF (W)
3
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
TRELLEBORGS FF
12
VAXJO DFF (W)
5
-
-
-
-
16:00
Sched
PL
SINGIDA BIG STARS
11
DODOMA JIJI FC
8
-
-
-
-
16:00
Sched
TL
MUANGTHONG UNITED
5
SUKHOTHAI FC
12
-
-
-
-
16:00
Sched
SL
ISTANBULSPOR AS
20
ADANA DEMIRSPOR
11
-
-
-
-
16:00
Sched
PDA
BOSTON RIVER
7
MIRAMAR MISIONES
15
-
-
-
-
16:30
Sched
PL
FC SLUTSK
14
SLAVIA MOZYR
1
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
BORUSSIA DORTMUND
5
FC AUGSBURG
9
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
VFB STUTTGART
3
BAYERN MUNICH
2
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
VFL WOLFSBURG
12
SV DARMSTADT 98
18
-
-
-
-
16:30
Sched
BUND
WERDER BREMEN
11
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
13
-
-
-
-
16:30
Sched
NI
PUSKAS ACADEMY
4
KISVARDA FC
11
-
-
-
-
16:30
Sched
TD
JONG ALMERE CITY FC
7
DE TREFFERS
2
-
-
-
-
16:30
Sched
IC
LINFIELD
CLIFTONVILLE FC
-
-
-
-
16:30
Sched
SLDB
AKRON TOGLIATTI 2
11
ORENBURG 2
9
-
-
-
-
16:30
Sched
SLCG
SPARTAK TRNAVA
3
MFK RUZOMBEROK
5
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
KF ERZENI
9
FK KUKESI
10
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
LACI
8
TIRANA
6
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
PARTIZANI
3
SKENDERBEU KORCE
5
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
TEUTA DURRES
7
FK EGNATIA
1
-
-
-
-
17:00
Sched
KS
VLLAZNIA
2
DINAMO TIRANA
4
-
-
-
-
17:00
Sched
FDAP
RWD MOLENBEEK
2
CHARLEROI
1
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
SLOGA DOBOJ
6
FK SARAJEVO
4
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
BRENTFORD
16
FULHAM
13
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
BURNLEY
19
NEWCASTLE
7
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
SHEFFIELD UTD
20
NOTTINGHAM FOREST
17
-
-
-
-
17:00
Sched
MEIS
TRANS NARVA
9
PARNU JK VAPRUS
8
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
B68 TOFTIR
9
NSI RUNAVIK
4
-
-
-
-
17:00
Sched
VEIK
HJK HELSINKI
3
EIF
12
-
-
-
-
17:00
Sched
RN
BFC DYNAMO
3
ENERGIE COTTBUS
1
-
-
-
-
17:00
Sched
BD
FH HAFNARFJORDUR
3
VESTRI
8
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
DALVIK/REYNIR
8
IBV VESTMANNAEYJAR
9
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
5
THROTTUR VOGAR
10
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
HAUKAR
2
HOTTUR HUGINN
3
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
REYNIR S.
8
AEGIR
1
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
SELFOSS
9
KORMAKUR-HVOET
7
-
-
-
-
17:00
Sched
ISLF
ATK MOHUN BAGAN FC
MUMBAI CITY
-
-
-
-
17:00
Sched
LHRG
MACCABI NETANYA
2
HAPOEL TEL AVIV
7
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
AKTOBE
1
FC ASTANA
2
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
EGERSUNDS
2
LYN
7
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
LEVANGER
4
SOGNDAL
6
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
MJONDALEN
9
AALESUND
15
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
RAUFOSS
14
ASANE
13
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
SANDNES ULF
11
MOSS
8
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
STABAEK
5
KONGSVINGER
1
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
START
16
RANHEIM
10
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
VALERENGA
12
BRYNE
3
-
-
-
-
17:00
Sched
3DA2
ODD BALLKLUBB 2
10
BRODD
7
-
-
-
-
17:00
Sched
1DW
FYLLINGSDALEN (W)
9
VIKING (W)
8
-
-
-
-
17:00
Sched
PL
ORENBURG
14
KRYLYA SOVETOV
6
-
-
-
-
17:00
Sched
FL
ALANIA VLADIKAVKAZ
8
SHINNIK YAROSLAVL
12
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDB
SPARTAK TAMBOV
6
SKA-KHABAROVSK II
13
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDA
KHIMIK DZERZHINSK
5
TORPEDO MIASS
8
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDB
FC ROSTOV II
1
TAGANROG
9
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDB
SKCF SEVASTOPOL
6
DRUZHBA MAYKOP
15
-
-
-
-
17:00
Sched
PCGr
CELTIC
1
HEART OF MIDLOTHIAN
3
-
-
-
-
17:00
Sched
PCGr
DUNDEE
6
ST MIRREN
5
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
ABERDEEN
2
ST JOHNSTONE
4
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
MOTHERWELL
3
LIVINGSTON
6
-
-
-
-
17:00
Sched
PRGr
ROSS COUNTY
5
HIBERNIAN
1
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
COVE RANGERS
5
EDINBURGH CITY
10
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
FALKIRK
1
ALLOA ATHLETIC
3
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
HAMILTON ACADEMICAL
2
KELTY HEARTS
6
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
MONTROSE
4
QUEEN OF THE SOUTH
7
-
-
-
-
17:00
Sched
LO
STIRLING ALBION
9
ANNAN ATHLETIC
8
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
BONNYRIGG ROSE ATHLETIC
8
FORFAR ATHLETIC
6
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
EAST FIFE
5
SPARTANS
4
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
ELGIN CITY
7
CLYDE
9
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
PETERHEAD
2
DUMBARTON
3
-
-
-
-
17:00
Sched
LT
STRANRAER
10
STENHOUSEMUIR
1
-
-
-
-
17:00
Sched
PF2
ATLETICO SANLUQUENO
14
ALCOYANO
10
-
-
-
-
17:00
Sched
PF2
MURCIA
6
CASTELLON
1
-
-
-
-
17:00
Sched
LFW
VALENCIA (W)
10
EIBAR (W)
11
-
-
-
-
17:00
Sched
EN
KARLBERGS BK
7
SOLLENTUNA FK
14
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
ANGELHOLMS FF
11
LJUNGSKILE SK
9
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
FALKENBERGS FF
6
ESKILSMINNE IF
12
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
FC TROLLHATTAN
15
BK OLYMPIC
10
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
NORRBY IF
2
TORNS IF
4
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
ONSALA
16
OSKARSHAMNS AIK
7
-
-
-
-
17:00
Sched
EW
OEREBRO
10
GAMLA UPSALA (W)
5
-
-
-
-
17:00
Sched
LICG
ETOILE DU SAHEL
4
US MONASTIRIENNE
2
-
-
-
-
17:00
Sched
LIRG
AS SOLIMAN
7
US BEN GUERDANE
5
-
-
-
-
17:00
Sched
LIRG
CA BIZERTIN
2
OLYMPIQUE BEJA
1
-
-
-
-
17:00
Sched
LIRG
US TATAOUINE
3
ETOILE S. METLAOUI
4
-
-
-
-
17:15
Sched
LALI
REAL MADRID
1
CADIZ
18
-
-
-
-
17:15
Sched
LALI
HUESCA
17
OVIEDO
7
-
-
-
-
17:30
Sched
NLNP
BRACKLEY TOWN
BOSTON UTD
-
-
-
-
17:30
Sched
3L
SV SANDHAUSEN
9
ROT-WEISS ESSEN
4
-
-
-
-
17:30
Sched
LP
BOAVISTA
14
GIL VICENTE
13
-
-
-
-
17:30
Sched
LP
RIO AVE
12
VITORIA GUIMARAES
5
-
-
-
-
17:30
Sched
LP2
OLIVEIRENSE
15
TONDELA
5
-
-
-
-
17:30
Sched
FL
NEFTEKHIMIK
7
ENISEY
10
-
-
-
-
17:45
Sched
TW
LILLESTROM (W)
3
KOLBOTN (W)
8
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
USM KHENCHELA
12
CR BELOUIZDAD
3
-
-
-
-
18:00
Sched
BRGr
FC BW LINZ
3
WSG SWAROVSKI TIROL
4
-
-
-
-
18:00
Sched
BRGr
SCR ALTACH
5
WOLFSBERGER AC
2
-
-
-
-
18:00
Sched
HNL
NK SLAVEN BELUPO
9
HNK GORICA
8
-
-
-
-
18:00
Sched
FNL
KROMERIZ
16
SPARTA PRAHA B
6
-
-
-
-
18:00
Sched
FNL
LISEN
10
PROSTEJOV
15
-
-
-
-
18:00
Sched
L1
MONACO
2
CLERMONT FOOT 63
18
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
KARELA
13
NATIONS FC
2
-
-
-
-
18:00
Sched
LHCG
HAPOEL HAIFA
4
HAPOEL BEER SHEVA
3
-
-
-
-
18:00
Sched
SLCG
SHERIFF TIRASPOL
3
MILSAMI ORHEI
4
-
-
-
-
18:00
Sched
1C
ARSENAL TIVAT
7
BUDUCNOST PODGORICA
2
-
-
-
-
18:00
Sched
1C
JEDINSTVO BIJELO POLJE
8
MORNAR
4
-
-
-
-
18:00
Sched
1C
JEZERO
5
FK MLADOST DG
9
-
-
-
-
18:00
Sched
1C
RUDAR PLJEVLJA
10
FK DECIC
1
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AKADEMIJA PANDEV
8
BREGALNICA STIP
12
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
FK RABOTNICKI
7
FK TIKVES
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
FK STRUGA
2
GOSTIVAR
6
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
SHKUPI 1927
3
SHKENDIJA
1
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
VARDAR SKOPJE
10
FK MAKEDONIJA G. P.
11
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
VOSKA SPORT
9
FK SILEKS
5
-
-
-
-
18:00
Sched
IL
OLIMPIA ELBLAG
13
HUTNIK NOWA HUTA
6
-
-
-
-
18:00
Sched
L3PG
ACADEMICA
5
ATLETICO
8
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
CANELAS 2010
4
FAFE
1
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
TROFENSE
2
SANJOANENSE
3
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
VIANENSE
6
ANADIA
5
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
1 DE DEZEMBRO
3
CALDAS
2
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
OLIV. HOSPITAL
5
PERO PINHEIRO
6
-
-
-
-
18:00
Sched
L3RG
SPORTING CP B
1
AMORA
4
-
-
-
-
18:00
Sched
WPDW
SHAMROCK ROVERS WOMEN
8
PEAMOUNT UNITED (W)
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-SHABAB RIYADH
9
AL-RAED
13
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
AL-TAEE
17
AL-KHALEEJ SAIHAT
11
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
FC PETRZALKA 1898
3
FC TATRAN PRESOV
2
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
MSK POVAZSKA BYSTRICA
4
FK POHRONIE D. ZDANA
10
-
-
-
-
18:00
Sched
2L
SLAVOJ TREBISOV
11
KFC KOMARNO
1
-
-
-
-
18:00
Sched
PF1
REAL SOCIEDAD B
9
CELTA VIGO B
4
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
METALIST 1925 KHARKIV
16
VORSKLA POLTAVA
8
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
QARABAG
1
NEFTCHI BAKU
3
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
ARSENAL DZERZHINSK
9
DINAMO BREST
5
-
-
-
-
18:30
Sched
KLW
ALAND UNITED (W)
7
PK-35 VANTAA (W)
6
-
-
-
-
18:30
Sched
EKST
ZAGLEBIE LUBIN
11
RAKOW CZESTOCHOWA
6
-
-
-
-
18:30
Sched
IL
LECHIA GDANSK
1
GKS TYCHY
3
-
-
-
-
18:30
Sched
IL
OLIMPIA GRUDZIADZ
16
STAL STALOWA WOLA
10
-
-
-
-
18:30
Sched
PL
FC KOPER
5
NK DOMZALE
7
-
-
-
-
18:30
Sched
ALLS
IK SIRIUS
12
HACKEN
6
-
-
-
-
19:00
Sched
1LCG
SLAVIA PRAHA
2
BANIK OSTRAVA
4
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
AL AHLY CAIRO
11
EL GOUNA FC
8
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
EL DAKHLEYA
18
CERAMICA CLEOPATRA
10
-
-
-
-
19:00
Sched
MEIS
PAIDE LINNAMEESKOND
3
TALLINNA KALEV
7
-
-
-
-
19:00
Sched
VEIK
SJK
2
KUPS
4
-
-
-
-
19:00
Sched
NATI
ROUEN
9
NIORT
3
-
-
-
-
19:00
Sched
2D
KFG GARDABAER
6
KF FJALLABYGGDAR
4
-
-
-
-
19:00
Sched
2D
VIKINGUR OLAFSVIK
11
VOLSUNGUR
12
-
-
-
-
19:00
Sched
SA
MONZA
11
LAZIO
7
-
-
-
-
19:00
Sched
1C
SUTJESKA
3
FK PETROVAC
6
-
-
-
-
19:00
Sched
ELIT
BRANN
3
ROSENBORG
5
-
-
-
-
19:00
Sched
WPDW
GALWAY UNITED FC
1
DLR WAVES (W)
10
-
-
-
-
19:00
Sched
FL
FK MAKHACHKALA
2
VOLGAR ASTRAKHAN
17
-
-
-
-
19:00
Sched
SLCG
SLOVAN BRATISLAVA
1
ZILINA
2
-
-
-
-
19:00
Sched
SLRG
AS TRENCIN
2
ZEMPLIN MICHALOVCE
5
-
-
-
-
19:00
Sched
SLRG
FC VION ZLATE MORAVCE
6
MFK SKALICA
3
-
-
-
-
19:00
Sched
PF1
BARCELONA B
2
TARAZONA
12
-
-
-
-
19:00
Sched
PF1
SESTAO RIVER
15
DEPORTIVO LA CORUNA
1
-
-
-
-
19:00
Sched
PF1
TERUEL
17
UNIONISTAS DE SALAMANCA
8
-
-
-
-
19:00
Sched
LFW
ATHLETIC BILBAO (W)
6
VILLARREAL (W)
14
-
-
-
-
19:00
Sched
EN
VASALUNDS IF
6
OREBRO SYRIANSKA
10
-
-
-
-
19:00
Sched
SLCG
SERVETTE FC
3
FC WINTERTHUR
5
-
-
-
-
19:00
Sched
SLRG
GRASSHOPPER-CLUB
5
FC STADE LS OUCHY
6
-
-
-
-
19:00
Sched
PL
KMC
5
KAGERA SUGAR
7
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
KAYSERISPOR
12
FATIH KARAGUMRUK AS
15
-
-
-
-
19:00
Sched
SL
SAMSUNSPOR
14
TRABZONSPOR
3
-
-
-
-
19:00
Sched
1L
EYUPSPOR
1
GOZTEPE
2
-
-
-
-
19:15
Sched
FDAP
KV MECHELEN
2
GENT
1
-
-
-
-
19:30
Sched
PN
DEFENSORES UNIDOS
23
SAN TELMO
2
-
-
-
-
19:30
Sched
PB
BARNECHEA
4
MAGALLANES
6
-
-
-
-
19:30
Sched
PB
DEPORTES TEMUCO
13
DEPORTES SANTA CRUZ
7
-
-
-
-
19:30
Sched
PL
MANCHESTER CITY
2
WOLVERHAMPTON
11
-
-
-
-
19:30
Sched
BUND
FC KOLN
17
SC FREIBURG
8
-
-
-
-
19:30
Sched
PL
KRASNODAR
2
AKHMAT GROZNY
10
-
-
-
-
19:30
Sched
FL
RODINA
5
ARSENAL TULA
4
-
-
-
-
19:30
Sched
LALI
GIRONA
3
BARCELONA
2
-
-
-
-
19:30
Sched
LALI
RACING SANTANDER
6
ELCHE
5
-
-
-
-
19:30
Sched
SF2
UTEBO
4
UD LOGRONES
3
-
-
-
-
20:00
Sched
PN
ATLANTA
25
CHACO FOR EVER
26
-
-
-
-
20:00
Sched
PL
EB-STREYMUR
8
VIKINGUR GOTA
1
-
-
-
-
20:00
Sched
L1
METZ
16
RENNES
9
-
-
-
-
20:00
Sched
L2
GUINGAMP
9
ST ETIENNE
3
-
-
-
-
20:00
Sched
LHCG
MACCABI BNEI RAINA
5
MACCABI HAIFA
2
-
-
-
-
20:00
Sched
LHRG
HAPOEL PETAH TIKVA
8
HAPOEL JERUSALEM FC
1
-
-
-
-
20:00
Sched
SLCG
CSF BALTI
5
ZIMBRU CHISINAU
2
-
-
-
-
20:00
Sched
3DA5
LOKOMOTIV OSLO
3
BJOERKELANGEN
8
-
-
-
-
20:00
Sched
LP
SPORTING CP
1
PORTIMONENSE
16
-
-
-
-
20:00
Sched
L3PG
VARZIM
7
FELGUEIRAS 1932
3
-
-
-
-
20:00
Sched
WPDW
WEXFORD YOUTHS (W)
11
SLIGO ROVERS (W)
9
-
-
-
-
20:00
Sched
SRGr
UNIVERSITATEA CLUJ
4
DINAMO BUCURESTI
9
-
-
-
-
20:00
Sched
PF1
REAL UNION
13
CULTURAL LEONESA
6
-
-
-
-
20:00
Sched
MNP
NEW ENGLAND REVOLUTION II
19
CHICAGO FIRE FC II
7
-
-
-
-
20:15
Sched
NI
UJPEST
10
DIOSGYORI VTK
7
-
-
-
-
20:30
Sched
HNL
NK OSIJEK
4
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
5
-
-
-
-
20:30
Sched
PL
KI KLAKSVIK
3
07 VESTUR
6
-
-
-
-
21:00
Sched
FAZB
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO
10
ARGENTINO MONTE MAIZ
4
-
-
-
-
21:00
Sched
SAS
CUMBAYA
14
MACARA
8
-
-
-
-
21:00
Sched
LMFC
U.N.A.M. - PUMAS (W)
9
CLUB QUERETARO (W)
10
-
-
-
-
21:00
Sched
L1A
CULTURAL SANTA ROSA
12
CUSCO FC
6
-
-
-
-
21:00
Sched
EKST
STAL MIELEC
10
JAGIELLONIA
1
-
-
-
-
21:00
Sched
IL
GKS KATOWICE
4
STAL RZESZOW
10
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
AL-NASSR RIYADH
2
AL-WEHDA CLUB
12
-
-
-
-
21:00
Sched
PF1
SD LOGRONES
19
FUENLABRADA
14
-
-
-
-
21:00
Sched
PDA
MONTEVIDEO WANDERERS
11
PROGRESO
3
-
-
-
-
21:15
Sched
PL
MARIBOR
3
NK CM CELJE
1
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
ALMIRANTE BROWN
37
DEFENSORES DE BELGRANO
5
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
ARSENAL SARANDI
17
AGROPECUARIO
15
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
DEPORTIVO MADRYN
27
ATLETICO DE RAFAELA
36
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
ESTUDIANTES B.A.
10
PATRONATO
33
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
GIMNASIA MENDOZA
20
DEPORTIVO MAIPU
31
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
SAN MIGUEL
21
ATLETICO GUEMES
34
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
ARGENTINO DE QUILMES
2
DOCK SUD
6
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
CANUELAS
7
ACASSUSO
9
-
-
-
-
21:30
Sched
PBMA
CLUB COMUNICACIONES
12
VILLA SAN CARLOS
22
-
-
-
-
21:30
Sched
2B
FC KAISERSLAUTERN
15
FC MAGDEBURG
11
-
-
-
-
21:30
Sched
2DA2
STJORDALS BLINK
1
TROMSDALEN UIL
7
-
-
-
-
21:30
Sched
LFW
GRANADA CF (W)
12
BARCELONA (W)
1
-
-
-
-
21:30
Sched
SLCG
FC LUGANO
2
FC ST. GALLEN
4
-
-
-
-
21:35
Sched
WPDW
CORK CITY (W)
5
TREATY UNITED (W)
7
-
-
-
-
21:45
Sched
FDAP
CERCLE BRUGGE
5
GENK
4
-
-
-
-
21:45
Sched
PL
FK BORAC BANJA LUKA
1
GOSK GABELA
9
-
-
-
-
21:45
Sched
LOP
OXFORD UNITED
PETERBOROUGH
-
-
-
-
21:45
Sched
SA
SASSUOLO
19
INTER
1
-
-
-
-
22:00
Sched
PN
ATLETICO MITRE
28
DEPORTIVO MORON
19
-
-
-
-
22:00
Sched
PN
SAN MARTIN S.J.
9
GUILLERMO BROWN
29
-
-
-
-
22:00
Sched
FAZA
DEPORTIVO RINCON
7
SANTAMARINA
10
-
-
-
-
22:00
Sched
SA
FLUMINENSE
16
ATLETICO MINEIRO
2
-
-
-
-
22:00
Sched
PD
COBRESAL
13
COLO COLO
6
-
-
-
-
22:00
Sched
PB
SANTIAGO MORNING
9
SANTIAGO WANDERERS
12
-
-
-
-
22:00
Sched
L1
STADE BRESTOIS 29
3
NANTES
14
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
MALLORCA
16
ATLETICO MADRID
4
-
-
-
-
22:00
Sched
LALI
CARTAGENA
14
ALCORCON
19
-
-
-
-
22:30
Sched
LP
CHAVES
17
FC PORTO
3
-
-
-
-
23:00
Sched
PBMA
MIDLAND
10
UAI URQUIZA
16
-
-
-
-
23:00
Sched
FAZD
UNION SUNCHALES
9
CRUCERO DEL NORTE
5
-
-
-
-
23:00
Sched
SB
CHAPECOENSE-SC
3
AMERICA MINEIRO
6
-
-
-
-
23:00
Sched
SC
CONFIANCA
8
TOMBENSE
10
-
-
-
-
23:00
Sched
UC
MEMPHIS 901 FC
21
TAMPA BAY ROWDIES
7
-
-
-
-
23:00
Sched
MNP
FC CINCINNATI 2
11
CROWN LEGACY
22
-
-
-
-
23:30
Sched
SAS
MUSHUC RUNA SC
12
LDU QUITO
3
-
-
-
-
23:30
Sched
L1A
CARLOS A. MANNUCCI
17
DEPORTIVO GARCILASO
15
-
-
-
-
23:30
Sched
L1A
COMERCIANTES UNIDOS
8
UNION COMERCIO
18
-
-
-
-
23:35
Sched
PN
ALDOSIVI
8
TEMPERLEY
22
-
-
-
-
23:45
Sched
PD
MUNICIPAL LIMENO
3
ALIANZA
1
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
23:30
FTR
SDGr
SAO RAIMUNDO
8
MANAUARA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
(23:30)
Post
SDGr
HERCILIO LUZ
6
AVENIDA
7
-
-
-
-
(23:00)
Post
SC
NAUTICO RECIFE
4
YPIRANGA-RS
2
-
-
-
-
23:00
FTR
SDGr
TOCANTINOPOLIS
5
CAMETA
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
23:00
FTR
SDGr
ASA
1
PETROLINA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
23:00
FTR
SDGr
IPATINGA
4
ITABUNA
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
23:00
FTR
SDGr
POUSO ALEGRE
7
SAO JOSE SP
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
(23:00)
Post
L2Gr
CARLOS STEIN FC
6
ADA JAEN
7
-
-
-
-
23:00
FTR
L2Gr
FC SAN MARCOS
1
JUAN AURICH
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
(23:00)
Post
L2Gr
MOLINOS EL PIRATA
3
ALIANZA UNIVERSIDAD
2
-
-
-
-
23:00
FTR
L2Gr
UNION HUARAL
9
DEPORTIVO LLACUBAMBA
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
(23:00)
Post
L2Gr
COMERCIANTES FC
7
U. SAN MARTIN
6
-
-
-
-
(23:00)
Post
L2Gr
DEPORTIVO COOPSOL
9
DEPORTIVO BINACIONAL
8
-
-
-
-
(23:00)
Post
L2Gr
DEPORTIVO MUNICIPAL
2
SANTOS DE NASCA
4
-
-
-
-
(23:00)
Post
L2Gr
UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO MOQUEGUA
5
AYACUCHO FC
3
-
-
-
-
23:00
FTR
SDO
YARACUYANOS FC
1
ARAGUA FC
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
22:15
FTR
PL
AL-KAHRABA
12
AL-NAJAF
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
22:00
FTR
SDGr
ALTOS
3
MOTO CLUB MA
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
22:00
FTR
SDGr
MARANHAO
1
RIVER AC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
22:00
FTR
SDGr
NOVA IGUACU
3
SERRA FC
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
(22:00)
Post
SDGr
NOVO HAMBURGO
4
CONCORDIA ATLETICO
1
-
-
-
-
21:30
FTR
1D
FC PAS DE LA CASA
7
FC SANTA COLOMA
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
PCA
ARGENTINO DE ROSARIO
11
DEFENSORES DE CAMBACERES
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
PCA
EL PORVENIR
4
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL
24
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
PCA
ITUZAINGO
13
LUGANO
25
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
PCA
YUPANQUI
8
VICTORIANO ARENAS
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
SDGr
REAL NOROESTE
7
PORTUGUESA-RJ
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
SDCO
DEPORTIVO NUEVA ESPARTA
7
ATLETICO LA CRUZ
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
(21:00)
Post
FAZB
GUTIERREZ SC
6
SAN MARTIN MENDOZA
2
-
-
-
-
21:00
FTR
FAD
HOOGSTRATEN
5
K.S.K. HEIST
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
FAD
LA LOUVIERE
1
ROYAL KNOKKE
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
FAD
OH LEUVEN (U23)
17
ROYAL ANTWERP (U23)
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
FAD
R. CAPPELLEN FC
18
VIRTON
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
FAD
SINT-ELOOIS-WINKEL
8
TIENEN
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
FAD
TEMSE
2
URSL VISE
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
FAD
U.R. NAMUR
14
GENT (U23)
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1DR
RADNIK BIJELJINA
1
ZELJEZNICAR BANJA LUKA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
SDGr
JACUIPENSE
5
SERGIPE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
SDGr
REAL BRASILIA
8
IPORA
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
SDGr
SANTO ANDRE
6
PATROCINENSE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
1LGr
TEAM VAUD (U21)
3
CS CHENOIS
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:45
FTR
PL
FC MAAN
8
RAMTHA SC
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
FAD
DESSEL SPORT
12
R.OC. DE CHARLEROI
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:30
FTR
NLCG
MONS CALPE
4
EUROPA POINT
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
FTR
PL
NAFT AL-WASAT
20
KARBALA FC
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
RM
USV ST. ANNA AM AIGEN
7
FC GLEISDORF 09
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
OW
TUERKSPOR DORTMUND
2
ASC DORTMUND
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
LPAF
DEPORTIVA VENADOS
PETROLEROS DE SALAMANCA
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
LPAF
CORRECAMINOS DE LA UAT II
MINEROS DE FRESNILLO
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
LPAF
LEONES NEGROS UDG II
CIMARRONES II
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:30
FTR
PCA
REAL PILAR
5
ATLETICO ATLAS
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PL
AL-AHLI CLUB MANAMA
4
HIDD SCC
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PL
BUSAITEEN
12
AL-NAJMA CLUB
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PL
MANAMA CLUB
5
MUHARRAQ CLUB
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
L1
AS DOUANES
1
ASFA YENNENGA (BFA)
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
L1
AS SONABEL (BFA)
2
RC BOBO (BFA)
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
L1
RAHIMO FC
12
ETOILE FILANTE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
ESIL
FLORA TALLINN II
3
TARTU WELCO ELEKTER
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
N2Gr
ST PRYVE ST HILAIRE
9
AVOINE CHINON
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
OBS
FC PIPINSRIED
11
TSV DACHAU
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
ON
KICKERS EMDEN
1
VFV HILDESHEIM
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
OR
FC BITBURG
20
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
ON
KFC UERDINGEN 05
4
MUELHEIMER FC 97
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
ON
SF HAMBORN 07
17
SCHWARZ-WEISS ESSEN
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
BP2
JSM LAAYOUNE
8
RAPIDE OUED ZEM
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
BP2
OLYMPIQUE DCHEIRA
9
RACING DE CASABLANCA
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
BP2
OLYMPIQUE KHOURIBGA
7
CHABAB ATLAS KHENIFRA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
BP2
WYDAD FES
12
ITTIFAQ MARRAKECH
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
PLRG
KOLUBARA
6
RADNICKI BEOGRAD
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
2D
RUDAR VELENJE
8
JADRAN DEKANI
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
1LGr
FC DIETIKON
11
THUN II
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
1LGr
FC KOSOVA
14
FC MENDRISIO-STABIO
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
1LGr
GRASSHOPPER-CLUB II
8
SC YF JUVENTUS
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
FTR
CP
SS COSMOS
TRE PENNE
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
FTR
PL
BSC YOUNG BOYS II
13
SC CHAM
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
RW
DORNBIRNER SV
15
BSK 1933
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
RW
IMST
7
ROTHIS
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
RW
TSV ST. JOHANN
13
RW RANKWEIL
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1DF
BRATSTVO GRACANICA
3
HNK TOMISLAV
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1DF
FK BUDUCNOST BANOVICI
9
RADNIK HADZICI
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1DF
GRADINA SREBRENIK
10
STUPCANICA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1DF
JEDINSTVO BIHAC
15
MLADOST DOBOJ KAKANJ
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1DF
NK VIS SIMM-BAU
5
GORNJI RAHIC
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1DF
RUDAR KAKANJ
13
ZVIJEZDA GRADACAC
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1DF
SLOBODA TUZLA
1
GORAZDE
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
PN
HNK CIBALIA
8
SOLIN
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
PN
NK DUBRAVA
7
ORIJENT RIJEKA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
(18:00)
Post
PL
AL-HEDOOD
9
AL-QUWA AL-JAWIYA
2
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
AL-ZAWRAA
3
NAFT MAYSAN
10
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
BAGHDAD FC
19
ZAKHO
4
-
-
-
-
(18:00)
Post
PL
KARBALA FC
15
DUHOK
6
-
-
-
-
18:00
FTR
PL
ZAKHO
4
NAFT AL-JANOOB
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2D
ND BILJE
10
DRAVINJA KOSTROJ
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2D
NK BRINJE GROSUPLJE
5
NK KRKA
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2D
TABOR SEZANA
15
ND GORICA
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2DNS
ENKOPINGS SK
1
HUDIKSVALLS FF
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
PL
FC BASEL 1893 II
16
SC BRUHL
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1LGr
FC ECHALLENS
7
FC COFFRANE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1LGr
FC MONTHEY
12
FC GRAND-SACONNEX
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1LGr
FC OBERWALLIS NATERS
10
US TERRE SAINTE
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1LGr
MEYRIN
11
FC LA CHAUX-DE-FONDS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1LGr
FC ROTKREUZ
2
FC COURTETELLE
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1LGr
FC FREINBACH
11
FC TUGGEN
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
1LGr
FC WINTERTHUR II
5
KREUZLINGEN
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DR
FK BORAC KOZARSKA DUBICA
11
SLOBODA M. GRAD
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DR
KOZARA GRADISKA
8
DRINA ZVORNIK
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DR
LJUBIC PRNJAVOR
14
SUTJESKA FOCA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DR
NEVESINJE
16
OMARSKA
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DR
ROMANIJA
17
FAMOS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DR
RUDAR PRIJEDOR
3
BSK BANJA LUKA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DR
SLAVIJA SARAJEVO
13
FK LAKTASI
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
RE
FC MAUERWERK
16
LEOBENDORF
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1D
BELARUS (U17)
16
NIVA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
OBN
ASV CHAM
10
ATSV ERLANGEN
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
OBN
SV FORTUNA REGENSBURG
16
WURZBURGER FV
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
OBN
TSV ABTSWIND
7
VFB EICHSTATT
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
OH
TURK GUCU FRIEDBERG
2
HANAUER SC 1960
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
(17:00)
Canc
3DA6
BRUMUNDDAL
2
FLOYA
3
-
-
-
-
17:00
FTR
DI
FERNANDO DE LA MORA
4
MARTIN LEDESMA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
DI
RUBIO NU
15
DEPORTIVO SANTANI
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
Fin
LTQ
BUCKIE THISTLE
EAST KILBRIDE
0-0
0-3
-
-
17:00
FTR
2DN
IFK OSTERSUND
12
LUCKSTA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DSG
IFK KARLSHAMN
5
OSTERLEN FF
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DSG
KRISTIANSTAD FC
6
HOGABORGS BK
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DNS
FC ARLANDA
3
DALKURD FF
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DNS
FOC FARSTA
5
SANDVIKENS AIK FK
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
PL
FC BREITENRAIN BERN
12
SERVETTE (U21)
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
PL
FC LUZERN II
11
SR DELEMONT
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
PL
FC ZURICH II
10
ETOILE-CAROUGE FC
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
PL
PARADISO
5
SC KRIENS
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
PL
RAPPERSWIL
2
FC BAVOIS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1LGr
FC KONIZ
9
FC CONCORDIA BS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1LGr
FC SCHOTZ
1
MUNSINGEN
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1LGr
FC WOHLEN
8
SV MUTTENZ
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1LGr
SOLOTHURN
3
EMMENBRUECKE
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1LGr
FC BALZERS
15
FC GOSSAU
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1LGr
FC LINTH 04
9
AC TAVERNE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1LGr
FC UZWIL
13
WETTSWIL-BONSTETTEN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
1LGr
HONGG
10
USV ESCHEN MAUREN
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
RE
SR DONAUFELD
2
AUSTRIA VIENNA (AM)
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
RW
SV AUSTRIA SALZBURG
1
VFB HOHENEMS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
1D
BUMPROM GOMEL
8
VOLNA PINSK
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
DRGr
VARDE IF
10
DALUM
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
LU
FC NORDSJAELLAND (U17)
2
FC COPENHAGEN (U17)
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
LU
SILKEBORG (U17)
7
ODENSE (U17)
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OB
FC 08 VILLINGEN
2
GOEPPINGER SV
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OB
TSV ESSINGEN
7
ATSV MUTSCHELBACH
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OR
FV DIEFFLEN
9
SPVGG QUIERSCHIED
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OR
SV AUERSMACHER
5
FC KAISERSLAUTERN II
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OR
TSG PFEDDERSHEIM
18
ALEMANNIA WALDALGES.
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OR
VFR BAUMHOLDER
17
FV ENGERS
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
SUPE
FK ANDIJAN
1
SOGDIANA JIZZAKH
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:15
FTR
LU
AALBORG (U17)
6
AC HORSENS (U17)
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:15
FTR
LU
FC MIDTJYLLAND (U17)
3
AARHUS (U17)
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:15
FTR
LU
LYNGBY (U17)
8
ESBJERG (U17)
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:15
FTR
LU
RANDERS FREJA (U17)
11
SONDERJYSKE (U17)
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
DPGr
SUNDBY BK
1
BK SKJOLD
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
LU
BRONDBY (U17)
5
VEJLE (U17)
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OBN
ASV NEUMARKT
8
FC INGOLSTADT 04 II
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OBN
FC COBURG
15
DJK GEBENBACH
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OBN
SV DONAUSTAUF
18
TSV KORNBURG
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OBN
SPVGG BAYERN HOF
6
SPVGG HANKOFEN-HAILING
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OBS
GUNDELFINGEN
15
TSV KOTTERN
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
ON
DELMENHORST
3
ROTENBURGER SV
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
ON
STK EILVESE
18
TUS BERSENBRUECK
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OF
FC DORNBREITE LUEBECK
14
WEICHE FLENSBURG II
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OR
ARMINIA LUDWIGSHAFEN
12
COSMOS KOBLENZ
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OH
FC HANAU 93
14
RW WALLDORF
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OH
HUENFELDER SV
6
FSV FERNWALD
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OH
SV STEINBACH 1920
16
SC WALDGIRMES
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
FLAMINIA
6
LATTE DOLCE
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
CP1
ROMA (U19)
2
LAZIO (U19)
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
(16:00)
Canc
PL
AKSU
1
ORDABASY
4
-
-
-
-
16:00
FTR
1D
FK ZALGIRIS KAUNAS B
8
BANGA GARGZDAI B
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
(16:00)
Canc
1DW
TROMSOE (W)
7
ARNA-BJORNAR (W)
2
-
-
-
-
16:00
FTR
CP
SP LA FIORITA
MURATA
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PL
FC BIEL BIENNE
3
LUGANO II
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SL
TRIDENT FC
18
NKWAZI
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
BIKITA MINERALS
7
TEL ONE FC
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
CHICKEN INN FC
7
DYNAMOS
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
FC PLATINUM
6
GREENFUEL FC
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
HERENTALS FC
17
YADAH FC
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
NGEZI PLATINUM FC
14
BULAWAYO CHIEFS
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
ZPC KARIBA
14
MANICA DIAMONDS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:50
FTR
PN
SIBENIK
2
JARUN
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:45
FTR
PL
AL-QASIM SC
18
AL-ZAWRAA
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
RW
SVG REICHENAU
5
SV WALS GRUNAU
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
KQGr
OSTERBRO (W)
4
AALBORG (W)
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
OBS
FC ISMANING
14
TURKSPOR AUGSBURG
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
OBS
FC SONTHOFEN
12
KIRCHHEIMER SC
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
OF
SV PREUSSEN REINFELD
6
SV TODESFELDE-LUEBECK
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
OB
OFFENBURGER FV
18
FSV HOLLENBACH
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
OH
KSV BAUNATAL
3
FC 1906 ERLENSEE
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
PL
AL SHORTA
1
NEWROZ
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
2DSS
ENSKEDE IK
10
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
1LGr
FC VEVEY SPORTS 05
5
LA SARRAZ-ECLEPENS
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
1D
BELSHINA BOBRUISK
12
TORPEDO ZHODINO RESERVES
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
KQGr
FC THY-THISTED (W)
5
NAESTVED HG (W)
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
KQGr
ODENSE (W)
1
B93 COPENHAGEN (W)
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OBS
1896 RAIN AM LECH
10
TSV SCHWABEN AUGSBURG
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OBS
SV HEIMSTETTEN
4
TSV LANDSBERG
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
ON
OPTIK RATHENOW
10
EINTRACHT MAHLSDORF
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
ON
SG DYNAMO SCHWERIN
13
SC STAAKEN
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
(15:00)
Canc
ON
SV LICHTENBERG 47
2
CFC HERTHA 06
16
-
-
-
-
15:00
FTR
ON
LUDWIGSFELDER
10
VFC PLAUEN
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
ON
MAGDEBURG II
4
SC FREITAL
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
ON
MOTOR MARIENBERG
15
BISCHOFSWERDAER
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
ON
VFB KRIESCHOW
7
EINHEIT WERNIGERODE
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
ON
SCHOENINGEN
12
MTV EINTRACHT CELLE
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
ON
SCHWARZ-WEISS REHDEN
7
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OF
HEIDER SV
7
VFR NEUMUNSTER
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OF
INTER TURKSPOR KIEL
13
NORDMARK SATRUP
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OF
TSB FLENSBURG
4
MTSV HOHENWESTEDT
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OF
UNION NEUMUNSTER
3
OLDENBURGER SV
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
FC HOLZHAUSEN
16
CFR PFORZHEIM
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
FC NORMANNIA GMUND
6
VFR MANNHEIM
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
FV RAVENSBURG
10
SV OBERACHERN
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
SG SONN. GROSSASPACH
1
FSV 08 BISSINGEN
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
TSG BACKNANG
9
SSV REUTLINGEN
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OR
FK PIRMASENS
3
WORMATIA WORMS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OH
EINTRACHT STADTALLENDORF
12
BAYERN ALZENAU
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OH
FC GIESSEN
1
TUS DIETKIRCHEN
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OH
VFB MARBURG
13
FC EDDERSHEIM
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
SC VAHR-BLOCKDIEK
11
GEESTEMUENDE
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
TS WOLTMERSHAUSEN
10
BRINKUMER SV
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
TURA BREMEN
12
BLUMENTHALER SV
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PL
KCB
12
KARIOBANGI SHARKS
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PL
MURANGA SEAL
10
GOR MAHIA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PL
SOFAPAKA
15
SHABANA
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PL
WAZITO FC
16
BIDCO UNITED
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
PL
HAMRUN SPARTANS
1
HIBERNIANS FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
(15:00)
Canc
TW
ROA (W)
5
AVALDSNES (W)
3
-
-
-
-
15:00
FTR
PFL
MANILA MONTET
15
MENDIOLA FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DNG
IFK KUMLA
10
BK FORWARD
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DNG
MOTALA AIF FK
12
GREBBESTADS IF
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DN
AELGARNA-HAERNOESAND IF
13
UMEA FC AKADEMI
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DN
BERGNASETS AIK
6
GOTTNE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DN
SKELLEFTEA FF
2
BODENS BK
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DN
YTTERHOGDALS IK
3
TAFTEA
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DSG
IFK SIMRISHAMN
8
FK KARLSKRONA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DSS
ATVIDABERGS FF
4
IFK HANINGE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DSS
IFK ESKILSTUNA
14
BK LJUNGSBRO
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DSS
NYKOPINGS BIS
3
SYRIANSKA FC
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DNS
IFK OSTERAKER
4
FC JAERFAELLA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DNS
SKILJEBO
13
KUNGSANGENS
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DVG
HUSQVARNA FF
6
OECKEROE IF
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
24 ERZINCANSPOR
5
FETHIYESPOR
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
AMEDSPOR
1
MENEMENSPOR
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
ARNAVUTKOY BELEDIYESPOR
13
KASTAMONUSPOR
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
BELEDIYE DERINCESPOR
16
DENIZLISPOR
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
14
INEGOLSPOR
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
ISKENDERUN FK
6
DUZCESPOR
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
ISPARTA 32 SPOR
7
76 IGDIR BELEDIYESPOR
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
KARAMAN BELEDIYESPOR
12
SOMASPOR
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
USAKSPOR
19
SARIYER
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
ADIYAMAN FK
19
AFJET AFYONSPOR
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
ALTINORDU
12
ANKARASPOR
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
ANKARA DEMIRSPOR
9
ICEL IDMANYURDU
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
BEYOGLU YENI CARSI FK
8
KARACABEY BELEDIYESPOR
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
BUCASPOR IZMIR
3
DIYARBEKIRSPOR
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
BURSASPOR
18
VAN SPOR FK
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
KIRKLARELISPOR
11
ZONGULDAK KOMURSPOR
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
17
HEKIMOGLU TRABZON
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2LGr
SERIK BELEDIYESPOR
14
ESENLER EROKSPOR
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
1D
BATE BORISOV RESERVES
4
FC ENERGETIK-BGU MINSK
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
DPGr
ALLEROD
9
KARLSLUNDE IF
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
DPGr
MARIENLYST
3
ODDER IGF
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
2DVG
SAVEDALENS IF
10
LAHOLMS FK
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:30
FTR
1DCG
PRIKARPATYE
10
FSK MARIUPOL
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DPGr
OKS
7
VIBY
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DRGr
SLAGELSE
7
GREVE
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
DRGr
HOBRO II
2
TARUP-PAARUP
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
LU
AALBORG (U19)
13
AC HORSENS (U19)
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
LU
FC NORDSJAELLAND (U19)
5
FC COPENHAGEN (U19)
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
LU
LYNGBY (U19)
8
ESBJERG (U19)
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
LU
SILKEBORG (U19)
6
ODENSE (U19)
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
1DQG
BSF (W)
6
VILDBJERG (W)
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
1DQG
VARDE (W)
1
ASA AARHUS (W)
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
ON
ANKER WISMAR
9
TENNIS BOR. BERLIN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
OR
SV GONSENHEIM
2
FC KARBACH
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
CP1
INTER (U19)
1
VERONA (U19)
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
1D
VILNIUS BFA
4
FK RITERIAI
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
VL
BASHKIMI
8
PELISTER
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
VL
FK BELASICA
9
VARDAR NEGOTINO
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
VL
FK NOVACI
12
KARAORMAN
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
VL
FK OHRID
6
FK DETONIT JUNIOR
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
VL
FK OSOGOVO
14
FK SKOPJE
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
VL
FK POBEDA
11
ARSIMI
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
VL
FK SASA
15
FK KOZUV GEVGELIJA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
VL
TETEKS
13
FK BESA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
2DNG
STENUNGSUNDS IF
6
IFK SKOEVDE FK
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
2DN
FROESOE IF
14
IFK LULEA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
2DN
KIRUNA FF
5
TEAM TG FF
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
2DSS
IF SYLVIA
5
NACKA ILIRIA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
2DVG
IK TORD
7
VASTRA FROLUNDA IF
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
TL2P
NAKHON SI UNITED
CHIANGMAI FC
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
1DCG
NYVA BUZOVA
5
INGULETS PETROVE
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
NORT
PORT DARWIN
7
HELLENIC ATHLETIC
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
LU
BRONDBY (U19)
2
VEJLE (U19)
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
2DNS
FC GUTE
9
FALU BS FK
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
1DRG
HIRNYK-SPORT
8
KHUST
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
SOUT
CROYDON KINGS
9
ADELAIDE CITY FC
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
1D
SLONIM-2017
13
MAXLINE ROGACHEV
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DRGr
LEDOJE-SMORUM
1
KFUM BK ROSKILDE
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
DRGr
RINGSTED IF
4
HERLEV
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
1DQG
SUNDBY BK (W)
2
SOLROED FC (W)
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
PL
EASTERN SC
3
HONG KONG FC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
1DCG
EPITSENTR DUNAIVTSI
4
SC POLTAVA
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:30
FTR
ESIL
FC ELVA
7
FC TALLINN
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:30
FTR
ESIL
VIIMSI JK
5
TABASALU
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:30
FTR
OBS
SV KIRCHANSCHOERING
9
FC DEISENHOFEN
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:30
FTR
PFL
PHILIPPINE ARMY FC
14
DAVAO AGUILAS
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:30
FTR
1DRG
DINAZ VYSHHOROD
6
NYVA TERNOPIL
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:15
FTR
NSW
ST GEORGE CITY
7
MANLY UNITED FC
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NSW
BLACKTOWN CITY
6
SPIRIT FC
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NSW
MARCONI STALLIONS
4
HILLS UNITED
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NSWP
BANKSTOWN CITY LIONS
4
BONNYRIGG WH. EAGLES
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NSWP
BLACKTOWN SPARTANS
7
MACARTHUR RAMS
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NSWP
INTER LIONS FC
8
SD RAIDERS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NSWP
MT DRUITT TOWN RANGERS
1
HAKOAH SYDNEY CITY
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NSWP
RYDALMERE
14
DULWICH HILL FC
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
NSWP
UNSW FC
12
NORTHBRIDGE FC BULLS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
CP1
MONZA (U19)
16
FROSINONE (U19)
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
1D
FK EKRANAS
13
NFA KAUNAS
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
1DRG
CHERNIGOV
10
BUKOVINA CHERNIVTSI
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:30
FTR
NSW
ST GEORGE FC
10
SYDNEY OLYMPIC
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:30
FTR
NSWP
NORTHERN TIGERS
6
DUNBAR ROVERS FC
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:15
FTR
VPLT
WERRIBEE CITY
13
BENTLEIGH GREENS
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
10:45
FTR
CAPI
MONARO PANTHERS
4
TIGERS FC
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
10:30
FTR
SOUT
ADELAIDE UNITED II
6
ADELAIDE COMETS
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
10:30
FTR
SOUT
NE METROSTARS
3
SOUTH ADELAIDE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
10:30
FTR
NNSW
VALENTINE PHOENIX
4
BROADMEADOW MAGIC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
10:30
FTR
VPLT
CAROLINE SPRINGS GEORGE CROSS
11
NORTH GEELONG
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
10:00
Fin
VICT
HEIDELBERG UNITED
2
MANNINGHAM UNITED BLUES
12
3-0
5-0
-
-
10:00
Fin
VICT
PORT MELBOURNE
6
DANDENONG CITY
7
1-0
3-1
-
-
10:00
Fin
WEST
FLOREAT ATHENA
1
BALCATTA
11
1-0
2-1
-
-
10:00
Fin
WEST
FREMANTLE CITY FC
4
PERTH GLORY YOUTH
8
1-1
2-1
-
-
10:00
Fin
WEST
INGLEWOOD UNITED
12
ARMADALE
9
1-3
1-4
-
-
10:00
Fin
WEST
OLYMPIC KINGSWAY
3
PERTH SC
10
1-0
5-0
-
-
10:00
Fin
WEST
STIRLING LIONS
7
ECU JOONDALUP
6
0-0
0-1
-
-
10:00
Fin
WEST
WESTERN KNIGHTS
2
BAYSWATER CITY
5
0-0
1-1
-
-
10:00
Fin
CL
YANBIAN LONGDING
5
1
HEILONGJIANG LAVA SPRING
13
1-1
3-2
-
-
(90+2)RONAN
10:00
FTR
PL
SOUTHERN
5
WOFOO TAI PO
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
10:00
FTR
PFL
MANILA DIGGER
6
MERALCO MANILA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
09:30
Fin
NSW
SUTHERLAND SHARKS
15
ROCKDALE CITY SUNS
2
0-1
0-3
-
-
09:30
FTR
NNSW
NEWCASTLE OLYMPIC
6
ADAMSTOWN ROSEBUD
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
09:30
Fin
TPL
KINGBOROUGH LIONS
4
DEVONPORT CITY
3
0-0
0-0
-
-
09:30
Fin
TPL
LAUNCESTON UTD
8
LAUNCESTON CITY
5
0-3
0-6
-
-
09:30
FTR
NORT
DARWIN HEARTS FC
2
DARWIN OLYMPIC
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
09:15
Fin
AWPW
MELBOURNE CITY (W)
SYDNEY FC (W)
0-0
0-1
-
-
CONNORS SHEA(69)
09:00
Fin
VICT
SOUTH MELBOURNE
1
AVONDALE FC
3
0-1
1-3
-
-
09:00
Fin
SLDA
IRTYSH OMSK
9
DINAMO BRYANSK
10
1-0
2-1
-
-
(Own87)LUPPA DANIL
09:00
Fin
KL
CHUNCHEON FC
10
DAEGU FC RESERVES
15
1-0
1-1
-
-
(21)LEE DAE-KWANG
09:00
Fin
KL
GANGNEUNG CITY FC
6
ULSAN CITIZEN
5
0-0
0-0
-
-
09:00
Fin
KL
GIMHAE CITY
4
YANGPYEONG FC
13
1-0
2-0
-
-
08:30
Fin
SOUT
MODBURY JETS
1
WHITE CITY
8
0-0
2-1
-
-
08:30
Fin
SOUT
PARA HILLS KNIGHTS
7
ADELAIDE OLYMPIC
10
0-0
0-0
-
-
08:30
Fin
SSL
ADELAIDE BLUE EAGLES
1
WESTERN STRIKERS
10
1-0
3-1
-
-
08:30
Fin
SSL
ADELAIDE VICTORY
12
VIPERS FC
8
0-0
0-1
-
-
08:30
Fin
SSL
CUMBERLAND UNITED
6
ADELAIDE COBRAS
5
1-1
1-1
-
-
08:30
Fin
SSL
FULHAM UNITED
3
WEST ADELAIDE
11
0-0
1-0
-
-
08:30
Fin
SSL
PLAYFORD CITY PATRIOTS
2
W. TORRENS BIRKALLA
4
1-1
2-1
-
-
08:30
Fin
SSL
STURT LIONS
9
SALISBURY UNITED
7
1-0
2-1
-
-
08:30
Fin
K1
FC SEOUL
7
2
ULSAN HYUNDAI FC
1
2
0-0
0-1
-
-
ADAM MARTIN(Pen90+2)
08:00
Fin
NNSW
COOKS HILL UNITED FC
9
EDGEWORTH EAGLES
5
0-2
0-2
-
-
08:00
Fin
CAPI
CANBERRA OLYMPIC
7
TUGGERANONG UNITED
5
1-0
1-2
-
-
08:00
Fin
VPLT
LANGWARRIN SC
6
NORTHCOTE CITY
2
1-0
2-2
-
-
08:00
Fin
QPL2
MAGIC UNITED TFA
2
NORTH STAR
4
0-0
2-1
-
-
08:00
Fin
K2
GIMPO CITIZEN
8
BUCHEON FC 1995
5
0-0
0-1
-
-
LEE JEONG-BIN(90+6)
08:00
Fin
KL
BUSAN TRANSPORT.CORP
16
PAJU CITIZEN FC
7
0-1
1-3
-
-
(55)WOO JE-WOOK
(07:30)
Post
NNSW
MAITLAND FC
7
CHARLESTOWN AZZURRI
3
-
-
-
-
(07:30)
Post
NNSW
NEW LAMBTON FC
10
LAMBTON JAFFAS
1
-
-
-
-
07:30
Fin
TPL
CLARENCE ZEBRAS
6
GLENORCHY KNIGHTS
1
0-2
1-2
-
-
07:00
Fin
TPL
SOUTH HOBART
2
RIVERSIDE OLYMPIC
7
0-1
5-1
-
-
07:00
Fin
FL
SKA-KHABAROVSK
9
4
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
11
2
0-0
0-0
-
-
06:06
Fin
LMFC
CLUB TIJUANA (W)
11
LEON (W)
6
1-0
1-1
-
-
PINILLA FERNANDA(84)
06:00
Fin
VICT
GREEN GULLY
9
ST ALBANS SAINTS
13
2-0
4-0
-
-
05:30
Fin
ULO
CENTRAL VALLEY FUEGO
11
CHARLOTTE INDEPENDENCE
2
1-1
1-3
-
-
ALVAREZ LUIS(80)
05:00
Fin
MNP
COLORADO RAPIDS 2
25
1
AUSTIN FC II
18
0-1
1-2
-
-
BYARUHANGA BOBOSI(71)
05:00
Fin
NW
OL REIGN (W)
10
1
SAN DIEGO WAVE FC (W)
9
1
1-1
2-1
-
-
(89)LATSKO VERONICA
04:30
Fin
L1A
ALIANZA LIMA
3
UTC
10
0-0
1-0
-
-
(81)BARCOS HERNAN
04:30
Fin
NW
UTAH ROYALS (W)
14
ANGEL CITY FC (W)
7
0-2
1-2
-
-
(51)FOEDERER DANA
04:06
Fin
LMFC
ATLAS (W)
12
CRUZ AZUL (W)
16
0-1
1-1
-
-
(Pen53)CEREN BRENDA
04:00
Fin
FAZD
CENTRAL NORTE
1
ATLETICO SARMIENTO
6
1-0
1-0
-
-
(6)MAGNO DIEGO
04:00
Fin
PL
CAVALRY FC
5
VANCOUVER FC
4
2-0
3-1
-
-
DYER MOSES(81)
03:30
Fin
CUP
JUVENTUD UNIDA UNIV.
5
INDEPENDIENTE
2
0-0
0-2
-
-
LUNA ALEX(89)
03:30
Fin
SB
CORITIBA
7
SPORT RECIFE
1
0-1
0-1
-
-
COUTIHNO LOPES GUSTAVO(21)
03:00
Fin
PN
ESTUDIANTES R.C.
6
BROWN DE ADROGUE
38
0-1
2-1
-
-
(90+15)BONANSEA ALAN
03:00
Fin
SAS
ORENSE SC
10
EL NACIONAL
7
0-0
0-1
-
-
MARTINEZ FIDEL(53)
03:00
Fin
DP
CLUB NACIONAL
12
1
SPORTIVO LUQUENO
3
0-0
0-1
-
-
MANA NICOLAS(68)
03:00
Fin
DP
LIBERTAD
2
CERRO PORTENO
1
0-1
1-3
-
-
DOMINGUEZ CECILIO(62)
03:00
Fin
MNP
SAN JOSE EARTHQUAKES II
14
HOUSTON DYNAMO 2
28
0-0
1-1
-
3-5
GONZALEZ DIEGO(90+6)
02:30
Fin
DI
3 DE FEBRERO
8
PASTOREO FC
7
0-0
1-1
-
-
02:30
Fin
MNP
ATLANTA UNITED 2
21
NEW YORK CITY FC II
16
0-0
0-0
-
4-2
02:05
Fin
PBMA
LOS ANDES
1
SAN MARTIN BURZACO
11
1-0
2-1
-
-
(90+6)BRONDO MANUEL
02:00
Fin
PD
COQUIMBO UNIDO
3
1
HUACHIPATO
12
3
2-0
3-1
-
-
OYARZUN DYLAN(81)
02:00
Fin
LMFC
NECAXA (W)
15
ATLETICO SAN LUIS (W)
17
1-0
2-1
-
-
(90+4)RAMOS MARIANA
02:00
Fin
LMFC
PUEBLA (W)
13
TOLUCA (W)
7
1-1
1-2
-
-
CALVILLO SAMANTHA(79)
02:00
Fin
L1A
CIENCIANO
7
CESAR VALLEJO
11
1-1
1-1
-
-
(45+1)FUENTES PAOLO
02:00
Fin
PDA
NACIONAL DE FOOTBALL
2
RACING MONTEVIDEO
6
1
2-1
4-2
-
-
(Pen90+1)SANTANDER FEDERICO
02:00
Fin
ULO
RICHMOND KICKERS
8
ONE KNOXVILLE SC
3
0-1
1-1
-
-
(90+2)BILLHARDT ADRIAN
02:00
Fin
MNP
MINNESOTA UNITED 2
26
ST. LOUIS CITY SC 2
4
0-1
1-2
-
-
JOYNER MYKHI(80)
02:00
FTR
SDCO
FUNDACION AIFI
6
BOLIVAR SPORT CLUB
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
01:10
Fin
PN
COLON SANTA FE
1
ALMAGRO
32
0-0
3-0
-
-
(84)FABIAN TOLEDO JAVIER
01:00
Fin
SB
PAYSANDU
13
1
AVAI
18
0-0
0-0
-
-
01:00
Fin
SDGr
IGUATU
1
SANTA CRUZ RN
8
0-0
2-0
-
-
01:00
Fin
MNP
INTER MIAMI CF II
13
NEW YORK RED BULLS 2
1
1-2
1-2
-
-
GUTIERREZ JUAN(29)
00:30
Fin
DP
SPORTIVO AMELIANO
7
1
CLUB GUARANI
5
0-0
0-3
-
-
MINO CESAR(90+4)
00:15
Fin
DI
CLUB SP. SAN LORENZO
1
ATLETICO TEMBETARY
3
0-0
1-0
-
-
00:00
Fin
PDC
MUNICIPAL GRECIA
11
AD GUANACASTECA
7
0-0
0-1
-
-
BOLANOS JOSEPH(90+3)
00:00
Fin
NISA
GEORGIA LIONS FC
6
2
CLUB DE LYON FC
5
5
1-1
1-3
-
-
ARENAS IVAN(74)
00:00
Fin
MNP
PORTLAND TIMBERS 2
15
VANCOUVER WHITECAPS 2
24
1-0
2-0
-
-
(90+2)LINHARES KYLE
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top