23:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAO RAIMUNDO |
8 |
|
|
TREM DC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
HERCILIO LUZ |
6 |
|
|
CONCORDIA ATLETICO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
SA |
CRICIUMA |
13 |
|
|
CUIABA |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
SC |
CAXIAS |
16 |
|
|
CONFIANCA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
HUMAITA SC |
7 |
|
|
RIO BRANCO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
AGUIA DE MARABA |
6 |
|
|
CAMETA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
RIVER AC |
5 |
|
|
ALTOS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
REAL NOROESTE |
6 |
|
|
SERRA FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
POUSO ALEGRE |
3 |
|
|
PATROCINENSE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Canc |
|
|
L2Gr |
ADC JUAN PABLO II |
5 |
|
|
UNION HUARAL |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
ALIANZA UNIVERSIDAD |
3 |
|
|
FC SAN MARCOS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO LLACUBAMBA |
2 |
|
|
MOLINOS EL PIRATA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Canc |
|
|
L2Gr |
JUAN AURICH |
8 |
|
|
CARLOS STEIN FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
ACADEMIA CANTOLAO |
1 |
|
|
UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO MOQUEGUA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
AYACUCHO FC |
2 |
|
|
DEPORTIVO COOPSOL |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO BINACIONAL |
8 |
|
|
COMERCIANTES FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO MUNICIPAL |
3 |
|
|
SANTOS DE NASCA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
U. SAN MARTIN |
5 |
|
|
DEPORTIVO MUNICIPAL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
IGUATU |
3 |
|
|
ATLETICO CEARENSE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
PETROLINA |
7 |
|
|
AO ITABAIANA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SERGIPE |
5 |
|
|
RETRO FC BRASIL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CAPITAL TO |
2 |
|
|
ANAPOLIS FC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
INTER DE LIMEIRA |
1 |
|
|
AGUA SANTA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
1D |
FC SANTA COLOMA |
3 |
|
|
ATLETIC CLUB D ESCALDES |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
1D |
INTER CLUB D ESCALDES |
2 |
|
|
UE SANTA COLOMA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
CENTRAL CORDOBA ROSARIO |
5 |
|
|
MERCEDES |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL |
24 |
|
|
ITUZAINGO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
LUGANO |
25 |
|
|
GENERAL LAMADRID |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
PUERTO NUEVO |
20 |
|
|
DEPORTIVO MUNIZ |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(21:30) |
Post |
|
|
SDGr |
AVENIDA |
7 |
|
|
NOVO HAMBURGO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:20 |
FTR |
|
|
PLCG |
AL-KUWAIT |
1 |
|
|
AL-NASR SC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
GENT (U23) |
9 |
|
|
R. CAPPELLEN FC |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
K.S.K. HEIST |
8 |
|
|
U.R. NAMUR |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
ROYAL ANTWERP (U23) |
15 |
|
|
HOOGSTRATEN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
ROYAL KNOKKE |
3 |
|
|
SPORTING CHARLEROI (U23) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
THES SPORT |
7 |
|
|
TEMSE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
TIENEN |
12 |
|
|
DESSEL SPORT |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
URSL VISE |
17 |
|
|
LA LOUVIERE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
VIRTON |
11 |
|
|
OH LEUVEN (U23) |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SANTA CRUZ RN |
7 |
|
|
AMERICA-RN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
JACUIPENSE |
4 |
|
|
JUAZEIRENSE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
IPORA |
1 |
|
|
CRAC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
ULT |
PHILADELPHIA LONE STAR |
88 |
|
|
WEST CHESTER UNITED |
127 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:30 |
FTR |
|
|
NLCG |
MANCHESTER 62 |
6 |
|
|
EUROPA POINT |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
RM |
GLEICHENBERG |
15 |
|
|
USV ST. ANNA AM AIGEN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
1DR |
SUTJESKA FOCA |
10 |
|
|
NEVESINJE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:05 |
FTR |
|
|
PLCG |
AL-ARABI KUWAIT CITY |
2 |
|
|
AL-SALMIYAH |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
L1 |
RC BOBO (BFA) |
14 |
|
|
ASF BOBO-DIOULASSO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
L1 |
SALITAS |
4 |
|
|
RAHIMO FC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ESIL |
FC TALLINN |
6 |
|
|
TALLINNA KALEV II |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ESIL |
TARTU WELCO ELEKTER |
2 |
|
|
HARJU JALGPALLIKOOL |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ANDREZIEUX |
8 |
|
|
GRASSE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
EVIAN TG FC |
10 |
|
|
AUBAGNE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FREJUS-SAINT-RAPHAEL |
9 |
|
|
CHAMALIERES FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
HYERES |
6 |
|
|
CANNES |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
JURA SUD |
3 |
|
|
BOURGOIN JALLIEU |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
OLYMPIQUE ALES |
11 |
|
|
TOULOUSE B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
TOULON |
7 |
|
|
LE PUY |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BERGERAC PERIGORD |
9 |
|
|
AVOINE CHINON |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LA ROCHE |
2 |
|
|
TRELISSAC FC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LES HERBIERS |
8 |
|
|
LIBOURNE ST SEURIN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
OLYMPIQUE SAUMUR |
10 |
|
|
ANGERS B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
PARIS 13 ATLETICO |
1 |
|
|
BLOIS F.41 |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ROMORANTIN |
11 |
|
|
ANGOULEME |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ST PRYVE ST HILAIRE |
6 |
|
|
BOURGES |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AF VIROIS |
13 |
|
|
BASTIA-BORGO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AUBERVILLIERS |
8 |
|
|
GRANVILLE US |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
CHAMBLY OISE |
2 |
|
|
BEAUVAIS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LORIENT B |
10 |
|
|
DINAN LEHON FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
RACING COLOMBES |
11 |
|
|
GUINGAMP B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ST. MALO |
4 |
|
|
BOULOGNE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
STADE BRIOCHIN |
5 |
|
|
VOLTIGEURS DE CHATEAUBRIANT |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AUXERRE B |
11 |
|
|
BOURG-EN-BRESSE 01 |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BIESHEIM |
6 |
|
|
CRETEIL |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FC FLEURY 91 |
2 |
|
|
UF MACONNAIS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FEIGNIES AULNOYE |
7 |
|
|
RACING BESANCON |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
HAGUENAU |
8 |
|
|
BOBIGNY AC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
SAINT-QUENTIN |
14 |
|
|
FURIANI AGLIANI |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
WASQUEHAL |
9 |
|
|
COLMAR |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
SHTURMI |
5 |
|
|
FC RUSTAVI |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
CHABAB ATLAS KHENIFRA |
9 |
|
|
KAWKAB A.C.MARRAKECH |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
CODM MEKNES |
1 |
|
|
WYDAD FES |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
DIFAA EL JADIDA |
3 |
|
|
OLYMPIQUE KHOURIBGA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
STADE MAROCAIN |
6 |
|
|
OLYMPIQUE DCHEIRA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
USM OUJDA |
4 |
|
|
JEUNESSE BEN GUERIR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
EMMENBRUECKE |
15 |
|
|
FC BASSECOURT |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC COURTETELLE |
7 |
|
|
SOLOTHURN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC MURI |
16 |
|
|
FC KONIZ |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
PN |
DUGOPOLJE |
6 |
|
|
HNK CIBALIA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
OBN |
DJK AMMERTHAL |
14 |
|
|
ATSV ERLANGEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
CP |
MURATA |
|
|
|
SP LA FIORITA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
2D |
FUZINAR |
16 |
|
|
TABOR SEZANA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
2D |
JADRAN DEKANI |
11 |
|
|
NK NAFTA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
2D |
NK BISTRICA |
7 |
|
|
NK BRINJE GROSUPLJE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
PL |
SC KRIENS |
6 |
|
|
FC BIEL BIENNE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
1LGr |
CS CHENOIS |
7 |
|
|
FC MONTHEY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
SV AUSTRIA SALZBURG |
1 |
|
|
SCR ALTACH (AM) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
VFB HOHENEMS |
2 |
|
|
TSV ST. JOHANN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1D |
FC OSTROVETS |
10 |
|
|
FC LIDA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
DRINA ZVORNIK |
15 |
|
|
FK BORAC KOZARSKA DUBICA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
FAMOS |
5 |
|
|
RUDAR PRIJEDOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
FK LAKTASI |
2 |
|
|
MODRICA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
FK LEOTAR |
6 |
|
|
KOZARA GRADISKA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
SLOBODA M. GRAD |
7 |
|
|
RADNIK BIJELJINA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
ZELJEZNICAR BANJA LUKA |
8 |
|
|
LJUBIC PRNJAVOR |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
BRATSTVO GRACANICA |
3 |
|
|
RUDAR KAKANJ |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
GORAZDE |
5 |
|
|
JEDINSTVO BIHAC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
HNK TOMISLAV |
6 |
|
|
NK TOSK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
MLADOST DOBOJ KAKANJ |
16 |
|
|
FK BUDUCNOST BANOVICI |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
NK CELIK ZENICA |
9 |
|
|
NK VIS SIMM-BAU |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
RADNIK HADZICI |
14 |
|
|
GRADINA SREBRENIK |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
STUPCANICA |
2 |
|
|
ZVIJEZDA GRADACAC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
SPAERI |
9 |
|
|
GAREJI |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
OH |
HANAUER SC 1960 |
7 |
|
|
SV STEINBACH 1920 |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(18:00) |
Post |
|
|
NPFL |
BENDEL INSURANCE FC |
8 |
|
|
KATSINA UNITED |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
ARSIMI |
4 |
|
|
FK OSOGOVO |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK BESA |
1 |
|
|
BASHKIMI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK KOZUV GEVGELIJA |
10 |
|
|
FK DETONIT JUNIOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK SKOPJE |
6 |
|
|
FK BELASICA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
KARAORMAN |
16 |
|
|
FK SASA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
PELISTER |
2 |
|
|
FK POBEDA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
TETEKS |
14 |
|
|
FK OHRID |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
VARDAR NEGOTINO |
7 |
|
|
FK NOVACI |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PL |
ETOILE-CAROUGE FC |
1 |
|
|
BSC YOUNG BOYS II |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC GRAND-SACONNEX |
1 |
|
|
PULLY FOOTBALL |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC LA CHAUX-DE-FONDS |
11 |
|
|
FC ECHALLENS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
LA SARRAZ-ECLEPENS |
14 |
|
|
YVERDON II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
SV MUTTENZ |
6 |
|
|
FC ROTKREUZ |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
AC TAVERNE |
14 |
|
|
FC KOSOVA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC MENDRISIO-STABIO |
5 |
|
|
GRASSHOPPER-CLUB II |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(17:45) |
Canc |
|
|
TW |
AVALDSNES (W) |
3 |
|
|
SANDVIKEN (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
FTR |
|
|
LU |
AARHUS (U17) |
6 |
|
|
RANDERS FREJA (U17) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RE |
SC WIENER VIKTORIA |
6 |
|
|
SV OBERWART |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
DINAMO TBILISI II |
4 |
|
|
KOLKHETI KHOBI |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
ON |
MTV EINTRACHT CELLE |
13 |
|
|
SCHWARZ-WEISS REHDEN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OF |
OLDENBURGER SV |
9 |
|
|
SV EICHEDE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2D |
FJARDABYGGD-LEIKNIR |
4 |
|
|
VIKINGUR OLAFSVIK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDCG |
CALDIERO TERME |
2 |
|
|
CLODIENSE |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(17:00) |
Post |
|
|
NPFL |
DOMA UNITED |
15 |
|
|
LOBI STARS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(17:00) |
Canc |
|
|
3DA6 |
ELVERUM |
3 |
|
|
BRUMUNDDAL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
FTR |
|
|
DI |
PASTOREO FC |
8 |
|
|
ENCARNACION FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
DI |
RECOLETA |
1 |
|
|
CLUB SP. SAN LORENZO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DN |
AELGARNA-HAERNOESAND IF |
13 |
|
|
BERGNASETS AIK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DN |
TEAM TG FF |
2 |
|
|
LUCKSTA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DN |
UMEA FC AKADEMI |
10 |
|
|
IFK OSTERSUND |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
IFK HANINGE |
1 |
|
|
ENSKEDE IK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
BULLE |
15 |
|
|
PARADISO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC BAVOIS |
8 |
|
|
FC ST. GALLEN II |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
LUGANO II |
14 |
|
|
FC BASEL 1893 II |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
SC BRUHL |
7 |
|
|
FC BREITENRAIN BERN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC TUGGEN |
2 |
|
|
HONGG |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
KREUZLINGEN |
3 |
|
|
FC LINTH 04 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
SC YF JUVENTUS |
1 |
|
|
FC FREINBACH |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
USV ESCHEN MAUREN |
7 |
|
|
FC UZWIL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
WETTSWIL-BONSTETTEN |
6 |
|
|
FC BALZERS |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SUPE |
METALLURG BEKABAD |
13 |
|
|
QIZILQUM ZARAFSHON |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SUPE |
OLYMPIC |
11 |
|
|
PAKHTAKOR |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:45 |
Fin |
|
|
PGPL |
SHAMS AZAR QAZVIN |
6 |
|
|
MALAVAN |
5 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(5)PAPI MOHAMMAD |
|
16:30 |
FTR |
|
|
RM |
WOLFSBERGER AC (AM) |
16 |
|
|
UNION VB VOCKLAMARKT |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
LU |
ESBJERG (U17) |
10 |
|
|
FC NORDSJAELLAND (U17) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
Fin |
|
|
PLU |
NORWICH (U18) |
23 |
|
|
BRIGHTON (U18) |
10 |
|
|
1-5 |
2-6 |
- |
- |
|
|
GULZAR LAYTH(78) |
|
16:30 |
Fin |
|
|
GrA |
FRANCE U17 (W) |
2 |
|
|
ENGLAND U17 (W) |
1 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Fin |
|
|
GrA |
NORWAY U17 (W) |
3 |
|
|
SWEDEN U17 (W) |
4 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Fin |
|
|
BUND |
BORUSSIA MONCHENGLADBACH |
13 |
1 |
|
EINTRACHT FRANKFURT |
6 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
EBIMBE ERIC(35) |
|
16:30 |
Fin |
|
|
BUND |
FC KOLN |
17 |
3 |
|
UNION BERLIN |
15 |
2 |
|
1-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(90+3)DOWNS DAMION |
|
16:30 |
Fin |
|
|
BUND |
RB LEIPZIG |
4 |
1 |
|
WERDER BREMEN |
11 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(61)SESKO BENJAMIN |
|
16:30 |
Fin |
|
|
BUND |
SC FREIBURG |
7 |
1 |
|
FC HEIDENHEIM |
9 |
1 |
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
SESSA KEVIN(38) |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV 1861 NOERDLINGEN |
6 |
|
|
FC ISMANING |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FC KAISERSLAUTERN II |
5 |
|
|
FV DIEFFLEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FC KARBACH |
11 |
|
|
FV DUDENHOFEN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FV ENGERS |
8 |
|
|
SV MORLAUTERN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
TUS MECHTERSHEIM |
12 |
|
|
SV GONSENHEIM |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
Fin |
|
|
NI |
MTK BUDAPEST |
6 |
1 |
|
PUSKAS ACADEMY |
4 |
3 |
|
1-3 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(36)NAGY ZSOMBOR |
|
16:30 |
Fin |
|
|
TD |
JONG SPARTA ROTTERDAM |
7 |
|
|
QUICK BOYS |
3 |
|
|
0-2 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(90+6)LIGT MAX DE |
|
16:30 |
Fin |
|
|
TD |
KATWIJK |
4 |
|
|
EXCELSIOR MAASSLUIS |
16 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(64)SINTEUR BART |
|
16:30 |
Fin |
|
|
3DA5 |
SPJELKAVIK |
8 |
|
|
SKEDSMO |
14 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Fin |
|
|
PL |
SPARTAK MOSCOW |
4 |
|
|
KRASNODAR |
2 |
1 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(34)ZOBNIN ROMAN |
|
16:30 |
Fin |
|
|
SLDB |
ANGUSHT |
12 |
|
|
SKCF SEVASTOPOL |
5 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
OBOLENTSEV ALEKSANDR(56) |
|
16:30 |
Fin |
|
|
SLCG |
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA |
6 |
3 |
|
SLOVAN BRATISLAVA |
1 |
1 |
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(83)MRVA MARIO |
|
16:00 |
FTR |
|
|
RM |
RIED (AM) |
13 |
|
|
ASK KLAGENFURT |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
RW |
SV WALS GRUNAU |
7 |
|
|
DORNBIRNER SV |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PL |
ARAZ |
9 |
|
|
TURAN TOVUZ |
6 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SERRANO ALEX(63) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1LCG |
BANIK OSTRAVA |
5 |
3 |
|
MLADA BOLESLAV |
4 |
2 |
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
YUSUF HELAL ABDULLA(3) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1LCG |
VIKTORIA PLZEN |
3 |
|
|
SLOVACKO |
6 |
1 |
1 |
2-1 |
4-2 |
- |
- |
|
|
(90+9)SULC PAVEL |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
AC HORSENS (U17) |
14 |
|
|
FC COPENHAGEN (U17) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
ODENSE (U17) |
1 |
|
|
AALBORG (U17) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
VEJLE (U17) |
12 |
|
|
FC MIDTJYLLAND (U17) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
KCGr |
AGF (W) |
5 |
|
|
FC NORDSJAELLAND (W) |
1 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
FUNCH JOSEFINE(88) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PL |
AL MOKAWLOON |
17 |
|
|
AL ITTIHAD ALEXANDRIA |
4 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
TEKA SEIF(60) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PL2P |
READING (U21) |
|
|
|
NOTTINGHAM FOREST (U21) |
|
|
|
2-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(67)CLARKE JOHN |
|
16:00 |
Fin |
|
|
EL2 |
WIT GEORGIA |
3 |
|
|
LOKOMOTIVI TBILISI |
8 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
WURZBURGER FV |
17 |
|
|
SPVGG BAYERN HOF |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TSV BUCHHOLZ |
9 |
|
|
HARKSHEIDE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TSV SASEL |
6 |
|
|
SV RUGENBERGEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
ARMINIA HANNOVER |
15 |
|
|
DELMENHORST |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN |
14 |
|
|
LUPO-MARTINI WOLFSBURG |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OF |
FC DORNBREITE LUEBECK |
13 |
|
|
NORDMARK SATRUP |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OF |
MTSV HOHENWESTEDT |
12 |
|
|
HEIDER SV |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
ADLER WEIDENHAUSEN |
9 |
|
|
VFB MARBURG |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
BAYERN ALZENAU |
4 |
|
|
FC GIESSEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC 1906 ERLENSEE |
17 |
|
|
TURK GUCU FRIEDBERG |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
FSV FERNWALD |
8 |
|
|
KSV BAUNATAL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
SC WALDGIRMES |
11 |
|
|
FC HANAU 93 |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TUS DIETKIRCHEN |
18 |
|
|
SC VIKTORIA 06 GRIESHEIM |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
BLUMENTHALER SV |
7 |
|
|
TUS KOMET ARSTEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
BRINKUMER SV |
14 |
|
|
FC OBERNEULAND |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
BTS NEUSTADT |
9 |
|
|
WERDER BREMEN II |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
GEESTEMUENDE |
6 |
|
|
FC BREMERHAVEN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
LEHER TURNERSCHAFT |
15 |
|
|
SC VAHR-BLOCKDIEK |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
SG AUMUND-VEGESACK |
4 |
|
|
FC UNION 60 |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
SV HEMELINGEN |
2 |
|
|
TURA BREMEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
VATAN SPORT BREMEN |
12 |
|
|
TS WOLTMERSHAUSEN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SL2G |
LEVADIAKOS |
1 |
|
|
LARISA |
2 |
|
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(Pen64)ROMO JOSE |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
ATALANTA (U19) |
4 |
|
|
VERONA (U19) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
SAMPDORIA (U19) |
17 |
|
|
EMPOLI (U19) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
PL |
FC ATYRAU |
9 |
|
|
AKSU |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
VIRS |
FS METTA LU |
7 |
|
|
FK JELGAVA |
9 |
|
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(25)SIBASS RENDIJS |
|
16:00 |
Fin |
|
|
LS |
TERENGGANU |
1 |
|
|
PERAK |
14 |
|
1 |
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(81)CHIJIOKE NNABUIKE CHUKWU |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLCG |
CSF BALTI |
5 |
|
|
DACIA BUIUCANI |
6 |
|
|
2-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
FOCSA MAXIM(63) |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SLQP |
CSCT SAKSAN |
|
|
|
OLIMP COMRAT |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SLQP |
SPARTA SELEMET |
|
|
|
ISKRA RIBNITA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SLQP |
UNIVER OGUZSPORT |
|
|
|
SPERANTA DROCHIA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SLQP |
VICTORIA BARDAR |
|
|
|
SPERANIS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
TD |
ADO 20 |
12 |
|
|
KOZAKKEN BOYS |
17 |
|
|
1-1 |
4-2 |
- |
- |
|
|
(90+2)ZONNEVELD MILAN |
|
16:00 |
Fin |
|
|
TD |
AFC |
6 |
|
|
ACV ASSEN |
11 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(90+4)LINTHORST TIM |
|
16:00 |
Fin |
|
|
TD |
RIJNSBURGSE BOYS |
13 |
|
|
LISSE |
18 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(84)BAKKER LESLEY |
|
16:00 |
Fin |
|
|
2DA2 |
EIDSVOLD TURN |
2 |
|
|
STRINDHEIM |
3 |
|
|
2-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(71)HENRIKSEN HERMAN |
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
HAUGESUND 2 |
13 |
|
|
LODDEFJORD |
10 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA3 |
FRIGG |
5 |
|
|
ULLERN |
7 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA4 |
SURNADAL |
12 |
|
|
NARDO |
1 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA4 |
VERDAL |
11 |
|
|
MELHUS IL |
5 |
|
|
0-0 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA5 |
READY |
6 |
|
|
FUNNEFOSS-VORMSUND |
11 |
|
|
0-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
3DA6 |
ELVERUM |
3 |
|
|
FYLLINGSDALEN |
11 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Canc |
|
|
1DW |
ARNA-BJORNAR (W) |
2 |
|
|
OVREVOLL HOSLE (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
EKST |
GORNIK ZABRZE |
4 |
3 |
|
STAL MIELEC |
10 |
1 |
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
WOLSZTYNSKI LUKASZ(90+3) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
IL |
CHROBRY GLOGOW |
13 |
|
|
RESOVIA RZESZOW |
16 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
EIZENCHART BARTLOMIEJ(66) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
LP2 |
TORREENSE |
5 |
|
|
FEIRENSE |
16 |
|
|
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
ANTOINE CARNEJY(83) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
DINAMO BRYANSK |
10 |
|
|
AVANGARD KURSK |
5 |
|
1 |
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(85)KUPTSOV DMITRIY |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
KALUGA |
6 |
|
|
MASHUK-KMV |
2 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
TLEKHUGOV MARAT(38) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
KAMENSK-SHAKHTINSKY |
11 |
|
|
FC KUBAN-HOLDING |
7 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(Pen65)RUBAN STANISLAV |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
NART CHERKESSK |
8 |
|
|
SPARTAK NALCHIK |
13 |
|
|
3-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
KHACHIROV ALAN(50) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
TAGANROG |
4 |
|
|
ASTRAKHAN |
2 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(80)SHIKHBABAEV MUSLIM |
|
16:00 |
Fin |
|
|
CP |
TRE PENNE |
|
|
|
SS COSMOS |
|
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PL |
NK ROGASKA |
8 |
|
|
ALUMINIJ |
10 |
|
|
0-4 |
1-4 |
- |
- |
|
|
(63)MIJIC PATRIK |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
MOROKA SWALLOWS |
13 |
|
|
STELLENBOSCH FC |
2 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(73)MHANGO GABADINHO |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
POLOKWANE CITY |
8 |
|
|
SEKHUKHUNE UNITED |
4 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
ALLS |
AIK |
3 |
1 |
|
IK SIRIUS |
9 |
1 |
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(90+6)CELINA BERSANT |
|
16:00 |
Fin |
|
|
ALLS |
HALMSTAD |
7 |
2 |
|
MJALLBY AIF |
2 |
3 |
|
0-3 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(71)WIEDESHEIM-PAUL RASMUS |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
GIF SUNDSVALL |
11 |
5 |
|
LANDSKRONA BOIS |
1 |
2 |
|
1-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
JONSSON MELKER(62) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
VARBERGS BOIS FC |
16 |
2 |
1 |
ORGRYTE |
13 |
2 |
|
1-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
ABUKAR AYDARUS(90+6) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
EW |
ESKILSTUNA UTD (W) |
7 |
1 |
|
LIDKOEPINGS FK (W) |
10 |
1 |
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(78)ERIKSSON CHLOE |
|
16:00 |
Fin |
|
|
EW |
JITEX BK (W) |
8 |
|
|
OEREBRO |
11 |
1 |
|
2-2 |
4-2 |
- |
- |
|
|
(84)EBBESSON AMANDA |
|
16:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC SION II |
4 |
|
|
MEYRIN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
PORTALBAN/GLETTERENS |
13 |
|
|
FC VEVEY SPORTS 05 |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
TL |
SUKHOTHAI FC |
11 |
|
|
POLICE TERO |
16 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(61)ARAI RYOHEI |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1L |
ADANASPOR AS |
14 |
|
|
BANDIRMASPOR |
9 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(75)TAS MEHMET |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1L |
BOLUSPOR |
7 |
|
|
YENI CORUMSPOR |
5 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(90+3)JEFFERSON |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1L |
ERZURUM BB |
10 |
|
1 |
EYUPSPOR |
1 |
|
|
0-3 |
0-4 |
- |
- |
|
|
AMPEM PRINCE(78) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1L |
GOZTEPE |
2 |
|
|
BB BODRUMSPOR |
4 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(90)NUKAN ATINC |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1L |
KOCAELISPOR |
6 |
|
|
SAKARYASPOR |
3 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
NDLOVU DINO(88) |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1L |
SANLIURFASPOR |
15 |
|
|
MANISA FK |
12 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(90+1)EKINCIER BARIS |
|
16:00 |
Fin |
|
|
1L |
TUZLASPOR |
16 |
|
|
GENCLERBIRLIGI |
8 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(90+8)BAS SADIK |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
BUL FC |
1 |
|
|
GADAFFI FC |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
PL |
EXPRESS FC |
9 |
|
|
ARUA HILL SC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
KITARA FC |
2 |
|
|
BUSOGA UNITED |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
MAROONS FC |
7 |
|
|
BRIGHT STARS FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
NEC FC |
6 |
|
|
VIPERS SC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
UPDF FC |
15 |
|
|
SC VILLA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
URA FC |
8 |
|
|
KCCA FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
WAKISO GIANTS FC |
11 |
|
|
MBARARA CITY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PDA |
CA CERRO |
13 |
|
|
DANUBIO |
8 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(28)LACOSTE PABLO |
|
16:00 |
Fin |
|
|
SD |
ALBION FC |
2 |
|
|
LA LUZ |
11 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(71)RIGOLETO MATIAS |
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
BULAWAYO CHIEFS |
12 |
|
|
CHICKEN INN FC |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
GREENFUEL FC |
10 |
|
|
ZPC KARIBA |
14 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
SIMBA BHORA FC |
11 |
|
|
NGEZI PLATINUM FC |
10 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Fin |
|
|
PSL |
YADAH FC |
15 |
|
|
CAPS UNITED |
8 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:50 |
Fin |
|
|
PN |
VUKOVAR 91 |
3 |
|
|
NK DUBRAVA |
8 |
|
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:45 |
FTR |
|
|
LU |
SONDERJYSKE (U17) |
13 |
|
|
SILKEBORG (U17) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
Fin |
|
|
2L |
FLORIDSDORFER AC |
4 |
5 |
|
FC DORNBIRN 1913 |
14 |
3 |
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(36)HALJETA NERMIN |
|
15:30 |
Fin |
|
|
2L |
GRAZER AK |
1 |
1 |
|
SV HORN |
8 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(64)SATIN MURAT |
|
15:30 |
Fin |
|
|
KQGr |
B93 COPENHAGEN (W) |
2 |
|
|
FC THY-THISTED (W) |
4 |
|
|
4-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Fin |
|
|
EL2 |
SIONI BOLNISI |
1 |
|
|
ARAGVI DUSHETI |
6 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
FTR |
|
|
OBN |
JAHN REGENSBURG II |
9 |
|
|
FC COBURG |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OR |
TUS ROT-WEISS KOBLENZ |
6 |
|
|
TSG PFEDDERSHEIM |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
Fin |
|
|
TD |
GVVV |
5 |
|
|
SPAKENBURG |
1 |
|
|
2-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
SULEIMAN MUKHTAR(63) |
|
15:30 |
Fin |
|
|
TD |
KONINKLIJKE HFC |
10 |
|
|
HHC |
9 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
BERENDS FINN(48) |
|
15:30 |
Fin |
|
|
TD |
SCHEVENINGEN |
15 |
|
|
JONG ALMERE CITY FC |
8 |
|
|
1-2 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(90+1)ROG BARRY |
|
15:30 |
Fin |
|
|
PL |
OBOLON-BROVAR KYIV |
13 |
1 |
|
RUKH LVIV |
5 |
4 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:15 |
Fin |
|
|
LS |
PAHANG |
2 |
|
|
KELANTAN UNITED |
12 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(64)HIDALGO FEDERICO |
|
15:00 |
FTR |
|
|
RW |
FC KUFSTEIN |
11 |
|
|
SVG REICHENAU |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
Fin |
|
|
1D |
VOLNA PINSK |
3 |
|
|
BELSHINA BOBRUISK |
5 |
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
SL |
BEIJING GUOAN |
3 |
2 |
|
MEIZHOU HAKKA |
14 |
2 |
1 |
0-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(85)FANG HAO |
|
15:00 |
Fin |
|
|
1DPG |
SONDERJYSKE |
1 |
2 |
1 |
AALBORG |
2 |
1 |
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen88)MANI INGASON KRISTALL |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DPG |
AARHUS FREMAD |
2 |
|
|
AB GLADSAXE |
6 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(8)FROM LUCAS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DPG |
MIDDELFART |
4 |
|
|
NYKOBING FC |
5 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(90+3)NIELSEN ANTON |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DRG |
FREMAD AMAGER |
1 |
|
|
BRABRAND |
6 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(85)ANDERSEN KASPER |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DRG |
SKIVE |
2 |
|
|
HIK |
3 |
|
|
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(89)PISANI ANDREAS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DRG |
OURE |
5 |
|
|
HOLSTEBRO |
2 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(73)STEUCH RASMUS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DRG |
YOUNG BOYS FD |
4 |
|
|
IF LYSENG |
1 |
|
|
1-2 |
4-2 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
BK SKJOLD |
10 |
|
|
ALLEROD |
8 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
AB TARNBY |
7 |
|
|
SLAGELSE |
8 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
HERLEV |
2 |
|
|
LEDOJE-SMORUM |
1 |
|
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
NAESTVED II |
6 |
|
|
RINGSTED IF |
4 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
FJORDAGER IF |
10 |
|
|
VARDE IF |
9 |
|
|
0-0 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
HEDENSTED |
4 |
|
|
VEJLBY-RISSKOV |
8 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
KQGr |
AALBORG (W) |
3 |
|
|
ODENSE (W) |
1 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
KQGr |
NAESTVED HG (W) |
6 |
|
|
OSTERBRO (W) |
5 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
PL2P |
ARSENAL (U21) |
|
|
|
CHELSEA (U21) |
|
|
|
1-1 |
2-3 |
2-3 |
- |
|
|
MOREIRA DIEGO(90+5) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
VEIK |
HAKA |
4 |
5 |
|
SJK |
3 |
2 |
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(64)FALL MAISSA |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
ARMINIA BIELEFELD |
15 |
2 |
|
HALLESCHER FC |
17 |
6 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
BORUSSIA DORTMUND II |
11 |
2 |
1 |
SSV ULM 1846 |
1 |
1 |
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(84)AZHIL AYMAN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
FC INGOLSTADT 04 |
10 |
3 |
|
VFB LUBECK |
19 |
1 |
|
3-1 |
6-1 |
- |
- |
|
|
(90+3)KANURIC BENJAMIN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
FC VIKTORIA KOLN |
13 |
2 |
|
JAHN REGENSBURG |
3 |
4 |
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(30)HANDLE SIMON |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3L |
SPVGG UNTERHACHING |
8 |
|
|
DYNAMO DRESDEN |
4 |
1 |
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(83)KELLER AARON |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
ANSBACH |
13 |
|
|
FC SCHWEINFURT 05 |
12 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(75)SEEFRIED NIKLAS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
BAYERN MUNICH II |
6 |
|
|
SPVGG GREUTHER FURTH II |
8 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(58)WAGNER MAXIMILIAN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
DJK VILZING |
2 |
|
|
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN |
10 |
|
|
5-0 |
7-0 |
- |
- |
|
|
(87)KORDICK TOBIAS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
FC AUGSBURG II |
7 |
|
|
FC EINTRACHT BAMBERG |
16 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(82)BANKS NOAHKAI |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
FV ILLERTISSEN |
5 |
|
|
TSV BUCHBACH |
17 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
GASHI ALBANO(63) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
SCHALDING-HEINING |
15 |
|
|
FC WURZBURGER KICKERS |
1 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
ZAISER MAXIMILIAN(75) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RB |
TSV AUBSTADT |
4 |
|
|
VIKTORIA ASCHAFFENBURG |
14 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(74)HOFMANN PATRICK |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
FC BOCHOLT |
2 |
|
|
WUPPERTALER SV |
3 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(87)HOLLDACK JAN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
FC DUREN |
7 |
|
1 |
ALEMANNIA AACHEN |
1 |
|
|
3-1 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(Pen77)DULLECK PATRICK |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
FC GUTERSLOH |
14 |
|
1 |
FC KOLN II |
8 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
SCHMITT OLIVER(34) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
FORTUNA DUSSELDORF II |
11 |
|
|
SV RODINGHAUSEN |
9 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(65)BUNK DANIEL |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
FORTUNA KOLN |
4 |
|
|
FC SCHALKE 04 II |
5 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
KAPAROS JIMMY(Pen46) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RW |
ROT-WEISS AHLEN |
18 |
|
|
BORUSSIA MONCHENGLADB. II |
12 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(90)GUEYE TIDIANE |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
1899 HOFFENHEIM II |
3 |
|
1 |
FSV FRANKFURT |
11 |
|
1 |
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MCLEMORE MALIK(87) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ |
7 |
|
|
BAHLINGER SC |
12 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(80)REINHARD MORITZ |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
EINT. FRANKFURT II |
4 |
|
1 |
VFB STUTTGART II |
2 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
PAULA RAUL(90+1) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
FSV MAINZ 05 II |
9 |
|
|
KICKERS OFFENBACH |
10 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(72)SEVEN JUSTIN NOAH |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
KSV HESSEN KASSEL |
8 |
|
|
TUS KOBLENZ |
18 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(3)SARARER SERCAN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
STUTTGARTER KICKERS |
1 |
|
|
SGV FREIBERG |
5 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(55)KALAJDZIC DANIEL |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
TSV SCHOTT MAINZ |
16 |
|
|
TSG BALINGEN |
17 |
|
|
3-0 |
7-0 |
- |
- |
|
|
(77)EMBAYE NAMRUD |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
TSV STEINBACH |
13 |
|
|
FC 08 HOMBURG |
6 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
MENDLER MARKUS(81) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
RS |
VFR AALEN |
15 |
|
|
FC ASTORIA WALLDORF |
14 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(90+2)MAIELLA PAOLO |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBN |
DJK GEBENBACH |
12 |
|
|
TSV ABTSWIND |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
1896 RAIN AM LECH |
10 |
|
|
TSV KOTTERN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
FC DEISENHOFEN |
5 |
|
|
FC SONTHOFEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV 1860 MUNICH II |
7 |
|
|
SV KIRCHANSCHOERING |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV DACHAU |
14 |
|
|
GUNDELFINGEN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV LANDSBERG |
3 |
|
|
FC PIPINSRIED |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV SCHWABEN AUGSBURG |
2 |
|
|
SV ERLBACH |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
ROSTOCKER FC 1895 |
14 |
|
|
RSV EINTRACHT 1949 |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
BISCHOFSWERDAER |
2 |
|
|
VFL HALLE 96 |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
GERMANIA HALBERSTADT |
3 |
|
|
MAGDEBURG II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SC FREITAL |
8 |
|
|
MOTOR MARIENBERG |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SV 09 ARNSTADT |
16 |
|
|
LUDWIGSFELDER |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
UNION SANDERSDORF |
7 |
|
|
VFB AUERBACH |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFC PLAUEN |
1 |
|
|
VFB KRIESCHOW |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
MEPPEN II |
11 |
|
|
SCHOENINGEN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OR |
EINTRACHT TRIER |
1 |
|
|
FK PIRMASENS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OR |
WORMATIA WORMS |
4 |
|
|
SV AUERSMACHER |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
Fin |
|
|
FW |
MSV DUISBURG (W) |
12 |
|
|
BAYER LEVERKUSEN (W) |
6 |
|
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
SKINNES HANSEN SYNNE(76) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
PL |
FC TURAN |
10 |
|
|
ZHETYSU |
1 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(90)KHADZHIEV ASLUDIN |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
BANDARI |
5 |
|
|
POSTA RANGERS FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
KARIOBANGI SHARKS |
10 |
|
|
SOFAPAKA |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
ULINZI STARS |
13 |
|
|
WAZITO FC |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
Fin |
|
|
AL |
DAINAVA ALYTUS |
5 |
|
|
FK TRANSINVEST |
10 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(71)OLUGBOGI PAMILERIN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
1D |
FK ATMOSFERA |
10 |
|
|
FK ZALGIRIS KAUNAS B |
7 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
1D |
FK RITERIAI |
1 |
|
|
FK EKRANAS |
9 |
|
|
0-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DA2 |
ULL-KISA |
9 |
|
|
FOLLO |
10 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
BAADSVIK MADS(90) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
ASKOY |
6 |
|
|
IL FROEYA |
11 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
BJARG |
2 |
|
|
SANDVIKEN |
1 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA2 |
BRODD |
4 |
|
|
VIGOER |
14 |
|
|
0-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA2 |
PORS GRENLAND |
1 |
|
|
MANDALSKAMERATENE |
13 |
|
|
0-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA3 |
NORDSTRAND |
1 |
|
|
ASSIDEN |
8 |
|
|
0-0 |
8-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA4 |
LILLESTROM 2 |
13 |
|
|
TILLER |
7 |
|
|
0-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA5 |
BJOERKELANGEN |
7 |
|
|
HOEDD 2 |
12 |
|
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
3DA5 |
GJELLERASEN |
13 |
|
|
SKJETTEN |
4 |
|
|
0-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
TW |
KOLBOTN (W) |
8 |
1 |
|
LYN (W) |
7 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(77)MOEN PREUS MARIE |
|
15:00 |
Fin |
|
|
TW |
ROSENBORG (W) |
2 |
|
|
ASANE (W) |
9 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Pen64)AAHGREN SOERUM ELIN |
|
15:00 |
Fin |
|
|
TW |
STABAEK (W) |
3 |
1 |
|
ROA (W) |
6 |
1 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(32)OMARSDOTTIR IRIS |
|
15:00 |
Fin |
|
|
IL |
CHOJNICZANKA CHOJNICE |
5 |
|
|
POLONIA BYTOM |
6 |
|
|
0-1 |
1-4 |
- |
- |
|
|
(85)VITALUCCI HIDE |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
DYNAMO SAINT PETERSBURG |
10 |
|
|
SPARTAK MOSCOW 2 |
1 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
ISCHENKO NIKOLAY(25) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
LADA TOGLIATTI |
11 |
|
|
AKRON TOGLIATTI 2 |
13 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(62)DYAKONOV ALEKSANDR |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
NIZHNY NOVGOROD II |
8 |
|
|
AMKAR |
2 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
BOCHAROV ANTON(12) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
NOSTA |
12 |
|
|
RUBIN 2 |
3 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MAKAROV DENIS(90+7) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
ORENBURG 2 |
8 |
|
|
URALETS NIZHNY TAGIL |
9 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
SMOLNIKOV MAXIM(83) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
VOLNA NIZHNY NOVGOROD |
14 |
|
|
URAL 2 |
5 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
KHRISANFOV NIKITA(53) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
CHELYABINSK |
7 |
|
|
FC CHAYKA |
4 |
|
1 |
2-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(Pen90+4)BAKHTIYAROV AKMAL |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
METALLURG LIPETSK |
10 |
|
|
ROTOR VOLGOGRAD |
3 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
NIKITIN ALEXEY(85) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
RODINA 2 |
5 |
|
|
KRASNODAR 2 |
6 |
|
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(39)PETUKHOV ILYA |
|
15:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
TORPEDO MIASS |
9 |
|
|
IRTYSH OMSK |
7 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
GERYUGOV AZNAUR(66) |
|
15:00 |
Fin |
|
|
LALI |
MALLORCA |
15 |
6 |
|
LAS PALMAS |
14 |
2 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(29)GONZALEZ GIOVANNI |
|
15:00 |
Fin |
|
|
LALI |
RACING SANTANDER |
5 |
3 |
|
MIRANDES |
17 |
4 |
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(2)MBOULA JORDI |
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DNG |
GREBBESTADS IF |
6 |
|
|
VANERSBORGS FK |
8 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DN |
BODENS BK |
5 |
|
|
YTTERHOGDALS IK |
1 |
|
|
0-0 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
2DVG |
BK ASTRIO |
1 |
|
|
QVIDING FIF |
10 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Fin |
|
|
EW |
BOLLSTANAES SK |
3 |
1 |
|
MALMOE FF |
4 |
1 |
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
PERSSON BEATRICE(69) |
|
14:45 |
Fin |
|
|
2DRG |
FA 2000 |
4 |
|
|
THISTED FC |
5 |
|
|
2-1 |
4-2 |
- |
- |
|
|
(75)EL HADDOUCHI KARIM |
|
14:35 |
Fin |
|
|
SL |
WUHAN THREE TOWNS |
9 |
2 |
|
SHANDONG LUNENG |
5 |
2 |
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
CRYSAN(59) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
CL |
NANJING CITY FC |
9 |
|
|
CHONGQING TONGLIANG LONG |
2 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
LESCANO JUAN(Pen90) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
CL |
SUZHOU DONGWU |
8 |
|
|
GUANGXI BAOYUN |
4 |
|
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
GIOVANNY(90+10) |
|
14:30 |
FTR |
|
|
DPGr |
KJELLERUP |
8 |
|
|
B 1909 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
Fin |
|
|
DPGr |
VIBY |
4 |
|
|
MARIENLYST |
3 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Fin |
|
|
DRGr |
KFUM BK ROSKILDE |
9 |
|
|
VB 1968 |
10 |
|
|
0-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Fin |
|
|
PL |
FULHAM |
13 |
2 |
1 |
MANCHESTER CITY |
1 |
|
|
0-1 |
0-4 |
- |
- |
|
|
ALVAREZ JULIAN(Pen90+7) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
PLU |
DERBY (U18) |
11 |
|
|
LIVERPOOL (U18) |
13 |
|
|
3-0 |
5-1 |
- |
- |
|
|
(90)TOLA MARCEL |
|
14:30 |
Fin |
|
|
MEIS |
FLORA TALLINN |
4 |
|
1 |
PARNU JK VAPRUS |
7 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
VALLIK VIRGO(90+4) |
|
14:30 |
FTR |
|
|
OF |
TSV BORDESHOLM |
15 |
|
|
SV PREUSSEN REINFELD |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
OF |
WEICHE FLENSBURG II |
16 |
|
|
VFB LUBECK II |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
Fin |
|
|
2DA2 |
TROMSDALEN UIL |
1 |
|
|
GJOVIK-LYN |
12 |
|
1 |
1-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(90+3)CASPERSEN EGERTON ELIAS |
|
14:30 |
Fin |
|
|
PCGr |
CELTIC |
1 |
3 |
|
RANGERS |
2 |
|
1 |
2-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
DESSERS CYRIEL(40) |
|
14:30 |
Fin |
|
|
TL |
CHIANGRAI UNITED |
7 |
|
|
NAKHONPATHOM UNITED |
8 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Fin |
|
|
1DRG |
KHUST |
6 |
|
|
CHERNIGOV |
9 |
|
|
2-2 |
2-4 |
- |
- |
|
|
|
|
14:20 |
Fin |
|
|
PLEP |
NEWTOWN AFC |
|
|
|
PENYBONT FC |
|
|
|
0-3 |
0-5 |
- |
- |
|
|
LITTLE MARK(74) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
SL |
TIANJIN TEDA |
6 |
1 |
|
SHANGHAI SHENHUA |
1 |
2 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DPG |
ISHOJ IF |
2 |
|
|
VSK AARHUS |
3 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
KARSBERG MALTHE(86) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DRG |
VEJGAARD |
3 |
|
|
VANLOSE |
6 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(66)JENSEN LASSE |
|
14:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
FREDERIKSSUND |
4 |
|
|
BRONSHOJ |
2 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
ODDER IGF |
1 |
|
|
HORSENS FS |
2 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
GREVE |
3 |
|
|
B 1908 |
5 |
|
|
0-0 |
4-5 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
B 1913 |
5 |
|
|
HOBRO II |
2 |
|
|
0-0 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
DALUM |
6 |
|
|
AALBORG 2 |
7 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
DRGr |
TARUP-PAARUP |
1 |
|
|
RINGKOBING IF |
3 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
ESBJERG (U19) |
14 |
|
|
FC NORDSJAELLAND (U19) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
Fin |
|
|
KCGr |
HB KOGE (W) |
3 |
|
|
BRONDBY (W) |
2 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(39)CLEVERLEY DAISY |
|
14:00 |
Fin |
|
|
PLU |
SOUTHAMPTON (U18) |
20 |
|
|
WEST BROM (U18) |
19 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90+7)RODRIGUEZ ALEJANDRO GOM… |
|
14:00 |
Fin |
|
|
2B |
FC NURNBERG |
12 |
2 |
|
SV ELVERSBERG |
11 |
2 |
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(64)UZUN CAN |
|
14:00 |
Fin |
|
|
2B |
FC SCHALKE 04 |
10 |
2 |
|
HANSA ROSTOCK |
17 |
2 |
1 |
2-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(45+5)SEGUIN PAUL |
|
14:00 |
Fin |
|
|
2B |
HERTHA BERLIN |
8 |
2 |
|
FC KAISERSLAUTERN |
14 |
3 |
|
2-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(67)REESE FABIAN |
|
14:00 |
Fin |
|
|
RN |
HANNOVER 96 II |
1 |
|
|
EIMSBUTTELER TV |
16 |
|
|
1-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(86)UHLMANN ERIC |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OH |
DUENEBERGER SV |
18 |
|
|
NIENDORFER TSV |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
ON |
TENNIS BOR. BERLIN |
6 |
|
|
SV LICHTENBERG 47 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
LAZIO (U19) |
3 |
|
|
INTER (U19) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
PL |
GOR MAHIA |
1 |
|
|
SHABANA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
Fin |
|
|
1D |
NEVEZIS KEDAINIAI |
6 |
|
|
FK MINIJA |
11 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DA1 |
SOTRA |
10 |
|
|
LYSEKLOSTER |
5 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
WAWRZYNKIEWICZ MARCEL(82) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DA1 |
FOERDE |
3 |
|
|
DJERV 1919 |
7 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DA6 |
HAMARKAMERATENE 2 |
6 |
|
|
ULFSTIND |
13 |
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
3DA6 |
INNSTRANDENS |
12 |
|
|
HARSTAD |
5 |
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
PL |
RUBIN |
6 |
|
|
FC ROSTOV |
8 |
2 |
2 |
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
SHCHETININ KIRILL(73) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
VELES MOSCOW |
9 |
|
|
FC UFA |
1 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
TEKSTILSHTIK IVANOVO |
3 |
|
1 |
KHIMIK DZERZHINSK |
4 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(14)ERMOLIN ROMAN |
|
14:00 |
Fin |
|
|
SLDA |
VOLGA ULYANOVSK |
8 |
|
|
SPARTAK KOSTROMA |
1 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
CHURSIN KIRILL(16) |
|
14:00 |
Fin |
|
|
SUPE |
TRELLEBORGS FF |
8 |
1 |
|
UTSIKTENS BK |
3 |
4 |
|
1-2 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(86)HYLTOFT ZANDER |
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DNG |
STENUNGSUNDS IF |
7 |
|
|
LIDKOPINGS FK |
4 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DN |
IFK LULEA |
6 |
|
|
GOTTNE |
8 |
|
|
0-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DN |
SKELLEFTEA FF |
3 |
|
|
FROESOE IF |
14 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DSG |
HOGABORGS BK |
10 |
|
|
IFK BERGA |
8 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DSG |
IF LOEDDE |
11 |
|
|
IFK SIMRISHAMN |
6 |
|
|
2-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DSS |
BK LJUNGSBRO |
4 |
|
|
IF SYLVIA |
8 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DSS |
SYRIANSKA FC |
7 |
|
|
HUDDINGE IF |
13 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DNS |
FC JAERFAELLA |
1 |
|
|
FOC FARSTA |
6 |
|
|
2-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DNS |
VIGGBYHOLMS IK FF |
7 |
|
|
SKILJEBO |
13 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
2DVG |
IK TORD |
7 |
|
|
BERGDALENS IK |
12 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
TL |
RATCHABURI |
6 |
|
|
MUANGTHONG UNITED |
5 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(83)TASA KORRAWIT |
|
14:00 |
Fin |
|
|
TL2P |
CHIANGMAI FC |
|
|
|
NAKHON SI UNITED |
|
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Fin |
|
|
1DCG |
SC POLTAVA |
9 |
|
|
NYVA BUZOVA |
5 |
|
|
2-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
AC HORSENS (U19) |
11 |
|
|
FC COPENHAGEN (U19) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
SONDERJYSKE (U19) |
9 |
|
|
SILKEBORG (U19) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
Fin |
|
|
3DA5 |
KRISTIANSUND BK 2 |
10 |
|
|
LOKOMOTIV OSLO |
1 |
|
|
0-0 |
1-6 |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Fin |
|
|
1DW |
VIKING (W) |
6 |
|
|
KIL-HEMNE (W) |
4 |
|
|
0-0 |
1-6 |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Fin |
|
|
1DRG |
FC PODILLYA KHMELNYTSKYI |
1 |
|
|
DINAZ VYSHHOROD |
5 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
FS |
YOKOHAMA F. MARINOS |
|
2 |
|
AL-AIN FC |
|
1 |
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(84)WATANABE KOTA |
|
13:00 |
Fin |
|
|
1D |
NIVA |
4 |
|
|
BUMPROM GOMEL |
9 |
|
|
1-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
GLOSTRUP |
3 |
|
|
SUNDBY BK |
1 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
DPGr |
VORUP |
5 |
|
|
OKS |
6 |
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
ARSENAL (U18) |
5 |
|
|
CHELSEA (U18) |
2 |
|
1 |
1-1 |
5-2 |
- |
- |
|
|
(Pen90+11)OBI CHIDO |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
ASTON VILLA (U18) |
25 |
|
|
LEICESTER (U18) |
16 |
|
|
1-2 |
2-4 |
- |
- |
|
|
OTCHERE KIRSTEN(90+3) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
READING (U18) |
26 |
|
|
CRYSTAL PALACE (U18) |
8 |
|
1 |
0-2 |
0-3 |
- |
- |
|
|
AGBINONE ASHER(Pen65) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PLU |
WEST HAM (U18) |
4 |
|
|
TOTTENHAM (U18) |
6 |
|
|
1-0 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(88)HARGAN RILEY |
|
13:00 |
Fin |
|
|
FW |
SGS ESSEN (W) |
4 |
|
|
FC KOLN (W) |
10 |
|
|
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
PADILLA NATALIA(54) |
|
13:00 |
FTR |
|
|
PL |
NZOIA SUGAR |
18 |
|
|
KCB |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
Fin |
|
|
1D |
NFA KAUNAS |
2 |
|
|
FK GARLIAVA |
14 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
3DA6 |
FREDRIKSTAD 2 |
9 |
|
|
SKJERVOY |
1 |
|
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
SLDB |
DINAMO BARNAUL |
10 |
|
|
KRYLYA SOVETOV 2 |
6 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
SOKOLOV ARTEM(Pen44) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
PL |
GARENA YOUNG LIONS |
8 |
|
|
DPMM FC |
2 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
YUNUS YURA(38) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
K1 |
DAEGU FC |
11 |
3 |
|
GWANGJU FC |
9 |
2 |
|
2-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(Pen87)CESINHA |
|
13:00 |
Fin |
|
|
K1 |
GANGWON FC |
4 |
4 |
|
DAEJEON CITIZEN |
10 |
3 |
|
1-2 |
3-3 |
- |
- |
|
|
MLAPA PENIEL(Pen90+13) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
K2 |
ANSAN GREENERS |
13 |
|
|
SEOUL E-LAND FC |
3 |
|
|
0-0 |
0-3 |
- |
- |
|
|
IKOBA EDUVIE(90+4) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
K2 |
SUWON BLUEWINGS |
2 |
|
|
CHEONAN CITY |
11 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MOTA BRUNO(55) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
KL |
ULSAN CITIZEN |
7 |
|
|
CHANGWON CITY |
5 |
|
|
0-0 |
0-4 |
- |
- |
|
|
TAE HYUN-CHAN(79) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
LFW |
GRANADA CF (W) |
13 |
|
|
BETIS (W) |
12 |
4 |
|
2-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
JIMENEZ MARIA(64) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
2DN |
TAFTEA |
7 |
|
|
KIRUNA FF |
9 |
|
|
2-0 |
6-0 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
2DVG |
HITTARPS IK |
13 |
|
|
SAVEDALENS IF |
9 |
|
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Fin |
|
|
PL |
VORSKLA POLTAVA |
9 |
4 |
|
MYNAI |
15 |
3 |
|
1-0 |
2-3 |
- |
- |
|
|
VITENCHUK VADYM(Pen90+11) |
|
13:00 |
Fin |
|
|
1DCG |
FSK MARIUPOL |
8 |
|
|
KARPATY LVIV |
1 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
SSL |
ADELAIDE COBRAS |
6 |
|
|
ADELAIDE BLUE EAGLES |
1 |
|
|
1-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
ESIL |
PAIDE LM II |
8 |
|
|
TABASALU |
10 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Fin |
|
|
LS |
PDRM |
13 |
|
|
KEDAH |
3 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SYAFIQ MUHAMMAD(1) |
|
12:30 |
Fin |
|
|
1DRG |
METALIST KHARKIV |
4 |
|
|
HIRNYK-SPORT |
8 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
12:15 |
Fin |
|
|
NSW |
ST GEORGE CITY |
7 |
|
|
SUTHERLAND SHARKS |
14 |
|
|
1-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
VICT |
HUME CITY |
5 |
|
|
OAKLEIGH CANNONS |
4 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSW |
HILLS UNITED |
13 |
|
|
APIA LEICHHARDT TIG. |
2 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSW |
SYDNEY OLYMPIC |
9 |
|
|
WESTERN SYDNEY YOUTH |
1 |
|
|
2-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
BANKSTOWN CITY LIONS |
4 |
|
|
BLACKTOWN SPARTANS |
8 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
DULWICH HILL FC |
14 |
|
|
BANKSTOWN BERRIES FC |
6 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
(12:00) |
Post |
|
|
NSWP |
DUNBAR ROVERS FC |
15 |
|
|
NEPEAN FC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
MACARTHUR RAMS |
12 |
|
|
INTER LIONS FC |
5 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
(12:00) |
Post |
|
|
NSWP |
SD RAIDERS |
11 |
|
|
RYDALMERE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
KINGSTON CITY FC |
10 |
|
|
CAROLINE SPRINGS GEORGE CROSS |
9 |
|
|
1-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
QPL |
MORETON CITY EXCELSIOR II |
9 |
|
|
LOGAN LIGHTNING |
7 |
|
|
0-3 |
1-5 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Fin |
|
|
QPL2 |
HOLLAND PARK HAWKS |
1 |
|
|
NORTH LAKES UNITED FC |
10 |
|
|
2-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
CAGLIARI (U19) |
9 |
|
|
GENOA (U19) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
PL |
BIDCO UNITED |
9 |
|
|
HOMEBOYZ |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
Fin |
|
|
LIPG |
CS MIOVENI |
5 |
|
|
CORVINUL HUNEDOARA |
2 |
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90)STAN ALEXANDRU |
|
12:00 |
Fin |
|
|
LIPG |
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC |
6 |
|
|
GLORIA BUZAU |
4 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
BUCUR MIHAITA(90) |
|
12:00 |
Fin |
|
|
LIPG |
UNIREA 2004 SLOBOZIA |
1 |
|
|
CS COMUNAL SELIMBAR |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:15 |
Fin |
|
|
QUEE |
WOLVES FC |
3 |
|
|
QUEENSLAND LIONS |
2 |
|
|
0-2 |
0-7 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
BONNYRIGG WH. EAGLES |
9 |
|
|
UNSW FC |
10 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
QPL |
BRISBANE STRIKERS |
2 |
|
|
CABOOLTURE |
5 |
|
|
2-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
QPL |
MITCHELTON |
12 |
|
|
SOUTHSIDE EAGLES |
8 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
QPL |
WESTERN PRIDE |
10 |
|
|
BROADBEACH UNITED |
4 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
SSL |
WEST ADELAIDE |
9 |
|
|
VIPERS FC |
10 |
|
|
1-0 |
3-2 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
QPL2 |
MAROOCHYDORE FC |
5 |
|
|
PINE HILLS |
4 |
|
|
1-1 |
5-3 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
QPL2 |
SOUTHS UNITED |
9 |
|
|
TARINGA ROVERS |
7 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
Fin |
|
|
JL |
FC TOKYO |
3 |
|
1 |
KASHIWA REYSOL |
14 |
3 |
|
3-1 |
3-3 |
- |
- |
|
|
SHIMAMURA TAKUYA(58) |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
DUMBRAVITA |
6 |
|
1 |
CEAHLAUL PIATRA NEAM |
2 |
|
1 |
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
SAVU MARIUS(84) |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
METALOGLOBUS |
4 |
|
|
ARGES PITESTI |
3 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
DULCEA PATRICK(63) |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
UNIREA DEJ |
5 |
|
|
FCM ALEXANDRIA |
7 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen36)BIRNOI COSMIN |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
CHINDIA TARGOVISTE |
3 |
|
|
CSM SLATINA |
4 |
|
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(33)ZIVKOVIC ANTE |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
PROGRESUL SPARTAC |
7 |
|
|
CS TUNARI |
6 |
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(80)FLORESCU ANDREI |
|
11:00 |
Fin |
|
|
LIRG |
STEAUA BUCURESTI |
1 |
|
|
CONCORDIA |
2 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(79)RAICU ALIN |
|
10:45 |
Fin |
|
|
CAPI |
MONARO PANTHERS |
4 |
|
|
TUGGERANONG UNITED |
6 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
WHITE CITY |
9 |
|
|
ADELAIDE UNITED II |
6 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
NSW |
SPIRIT FC |
12 |
|
|
WOLLONGONG WOLVES |
8 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Fin |
|
|
CL |
JIANGXI LIANSHENG |
16 |
|
1 |
DALIAN ZHIXING |
1 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
YAN PENG(75) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K1 |
INCHEON UNITED |
7 |
3 |
1 |
FC SEOUL |
5 |
3 |
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
WILLYAN(63) |
|
10:30 |
Fin |
|
|
K2 |
BUSAN I PARK |
4 |
|
|
CHUNGNAM ASAN |
5 |
|
|
0-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
PARK DAE-HOON(88) |
|
(10:00) |
Post |
|
|
NSW |
C. COAST MARINERS FC YOUTH |
16 |
|
|
ST GEORGE FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
QUEE |
GOLD COAST KNIGHTS |
1 |
|
|
REDLANDS UNITED |
12 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
QUEE |
PENINSULA POWER |
6 |
|
|
MORETON BAY UNITED |
4 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Fin |
|
|
JL |
CEREZO OSAKA |
7 |
1 |
|
VISSEL KOBE |
1 |
1 |
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
MIYASHIRO TAISEI(90+3) |
|
10:00 |
Fin |
|
|
JL |
NAGOYA GRAMPUS |
10 |
1 |
|
GAMBA OSAKA |
5 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
KISHIMOTO TAKERU(67) |
|
09:45 |
Fin |
|
|
TPL |
KINGBOROUGH LIONS |
3 |
|
|
LAUNCESTON UTD |
8 |
|
|
0-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
09:45 |
Fin |
|
|
TPL |
LAUNCESTON CITY |
5 |
|
|
SOUTH HOBART |
1 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
TPL |
RIVERSIDE OLYMPIC |
7 |
|
|
CLARENCE ZEBRAS |
6 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
NORT |
UNIVERSITY AZZURRI |
5 |
|
|
HELLENIC ATHLETIC |
2 |
|
|
2-1 |
4-1 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
NSWP |
HAKOAH SYDNEY CITY |
2 |
|
|
NORTHERN TIGERS |
7 |
|
|
0-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
SSL |
SALISBURY UNITED |
8 |
|
|
PLAYFORD CITY PATRIOTS |
2 |
|
|
0-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
(09:00) |
Post |
|
|
NNSW |
LAKE MACQUARIE CITY |
11 |
|
|
NEWCASTLE OLYMPIC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
JL |
KAWASAKI FRONTALE |
11 |
2 |
|
CONSADOLE SAPPORO |
20 |
2 |
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Pen45+2)GOMIS BAFETIMBI |
|
09:00 |
Fin |
|
|
JL |
SHONAN BELLMARE |
17 |
3 |
|
MACHIDA ZELVIA |
2 |
3 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE COMETS |
3 |
|
|
CROYDON KINGS |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE RAIDERS |
5 |
|
|
MODBURY JETS |
1 |
|
|
2-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
CAMPBELLTOWN CITY |
4 |
|
|
PARA HILLS KNIGHTS |
8 |
|
|
0-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
CUMBERLAND UNITED |
5 |
|
|
ADELAIDE VICTORY |
12 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SSL |
WESTERN STRIKERS |
7 |
|
|
STURT LIONS |
11 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:15 |
Fin |
|
|
CAPI |
YOOGALI SOCCER CLUB |
8 |
|
|
TIGERS FC |
3 |
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
AVONDALE FC |
2 |
|
|
PORT MELBOURNE |
6 |
|
|
2-1 |
5-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
MANNINGHAM UNITED BLUES |
12 |
|
|
ALTONA MAGIC |
8 |
|
|
0-1 |
4-5 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
MORELAND CITY |
14 |
|
|
DANDENONG THUNDER |
11 |
|
|
4-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
CAPI |
CANBERRA OLYMPIC |
7 |
|
|
CANBERRA FC |
5 |
|
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
NSWP |
NORTHBRIDGE FC BULLS |
3 |
|
|
MT DRUITT TOWN RANGERS |
1 |
|
|
2-1 |
7-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
EASTERN LIONS SC |
12 |
|
|
WERRIBEE CITY |
13 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VPLT |
NORTH GEELONG |
14 |
|
|
MELBOURNE CITY YOUTH |
11 |
|
|
0-2 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
ALBIREX NIIGATA |
16 |
1 |
|
URAWA RED DIAMONDS |
6 |
|
|
0-1 |
2-4 |
- |
- |
|
|
SANTANA THIAGO(Pen90+12) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
JUBILO IWATA |
15 |
|
|
SAGAN TOSU |
18 |
1 |
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
NAGANUMA YOICHI(77) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
KYOTO SANGA |
19 |
|
|
AVISPA FUKUOKA |
9 |
4 |
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(Own53)MURAKAMI MASAAKI |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
SHIMIZU S-PULSE |
1 |
|
|
KAGOSHIMA UNITED |
18 |
1 |
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(82)NISHIHARA MOTOKI |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
VEGALTA SENDAI |
3 |
3 |
|
THESPAKUSATSU GUNMA |
20 |
|
|
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
TAKAHASHI YURIYA(62) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
WLW |
AS ELFEN SAITAMA (W) |
7 |
|
|
NTV BELEZA (W) |
3 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
WLW |
SANFRECCE HIROSHIMA R. (W) |
5 |
|
|
OMIYA ARDIJA VENTUS (W) |
6 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
GYEONGJU KHNP FC |
1 |
|
|
CHUNCHEON FC |
8 |
|
|
0-7 |
1-10 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
SIHEUNG CITIZEN |
2 |
|
|
GANGNEUNG CITY FC |
6 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
YANG GI-HUN(74) |
|
(07:30) |
Post |
|
|
NNSW |
EDGEWORTH EAGLES |
5 |
|
|
MAITLAND FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
07:30 |
Fin |
|
|
NNSW |
LAMBTON JAFFAS |
1 |
|
|
ADAMSTOWN ROSEBUD |
12 |
|
|
2-0 |
7-0 |
- |
- |
|
|
|
|
07:30 |
Fin |
|
|
TPL |
DEVONPORT CITY |
4 |
|
|
GLENORCHY KNIGHTS |
2 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
06:06 |
Fin |
|
|
LMFC |
FC JUAREZ (W) |
|
|
|
U.A.N.L. - TIGRES (W) |
|
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
REYES MARICARMEN(67) |
|
05:30 |
Fin |
|
|
MNP |
PORTLAND TIMBERS 2 |
12 |
|
|
TACOMA DEFIANCE |
8 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
RAD KAVEH(Own72) |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LMFC |
U.N.A.M. - PUMAS (W) |
|
|
|
MONTERREY (W) |
|
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
DEL CAMPO VALERIA(69) |
|
03:30 |
Fin |
|
|
SB |
CRB |
10 |
|
|
CHAPECOENSE-SC |
5 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen45+1)ANSELMO |
|
03:30 |
Fin |
|
|
SB |
GOIAS |
1 |
|
|
ITUANO |
20 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(73)BAYA PAULO |
|
03:30 |
Fin |
|
|
DP |
LIBERTAD |
1 |
|
|
SOL DE AMERICA |
9 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(89)MENDIETA WILLIAM |
|
03:15 |
Fin |
|
|
LP |
ARGENTINOS JRS |
2 |
1 |
|
ROSARIO CENTRAL |
26 |
4 |
|
2-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(59)GONDOU LUCIANO |
|
03:15 |
Fin |
|
|
LP |
NEWELLS OLD BOYS |
1 |
3 |
|
PLATENSE |
28 |
4 |
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(90+4)AGUIRRE BRIAN |
|
03:00 |
Fin |
|
|
FAZD |
ATLETICO SARMIENTO |
5 |
|
|
BOCA UNIDOS |
7 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90)BECERRA IVAN |
|
03:00 |
Fin |
|
|
PD |
REAL TOMAYAPO |
1 |
|
|
GV SAN JOSE |
16 |
|
1 |
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen90+5)OROZCO JORGE |
|
(03:00) |
Post |
|
|
CUP |
INTERNACIONAL |
|
|
|
JUVENTUDE |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Fin |
|
|
SAS |
DEPORTIVO CUENCA |
10 |
|
|
CUMBAYA |
11 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Pen73)DANIEL MAGNIN PABLO |
|
03:00 |
Fin |
|
|
MNP |
HUNTSVILLE CITY FC |
29 |
|
|
TORONTO FC II |
15 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SHARP CHARLES(85) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
NW |
RACING LOUISVILLE (W) |
10 |
|
|
WASHINGTON SPIRIT (W) |
3 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(45+6)DEMELO SAVANNAH |
|
02:30 |
Fin |
|
|
DI |
RUBIO NU |
13 |
|
|
FERNANDO DE LA MORA |
2 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
02:05 |
Fin |
|
|
PBMA |
EXCURSIONISTAS |
1 |
|
|
CANUELAS |
10 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(50)FERNANDEZ MATIAS |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PN |
TEMPERLEY |
14 |
|
|
ATLETICO MITRE |
29 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(59)ARTURIA MARCOS |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PB |
UNION SAN FELIPE |
16 |
|
|
SANTIAGO MORNING |
9 |
|
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
RODRIGUEZ JULIAN(89) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PL |
YORK UNITED FC |
5 |
|
|
VALOUR FC |
8 |
|
|
0-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90+2)BABOULI MO |
|
02:00 |
Fin |
|
|
UC |
LOUDOUN UNITED |
18 |
|
|
EL PASO LOCOMOTIVE |
24 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
CALVILLO ERIC(40) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
ULT |
LOUISIANA KREWE |
2 |
|
|
BLUE GOOSE SC |
23 |
|
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
LP |
SARMIENTO JUNIN |
27 |
3 |
|
INSTITUTO CORDOBA |
3 |
4 |
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
RODRIGUEZ SANTIAGO(55) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SB |
NOVORIZONTINO |
8 |
|
|
CEARA |
9 |
|
1 |
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
MUGNI LUCAS(88) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
DP |
2 DE MAYO |
4 |
|
|
TACUARY |
8 |
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
LEZCANO DARIO(88) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SD |
PLAZA COLONIA |
6 |
|
|
ATENAS |
13 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(42)CARRIZO LUCAS |
|
00:15 |
Fin |
|
|
DI |
GUAIRENA FC |
11 |
|
|
MARTIN LEDESMA |
9 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
00:00 |
Fin |
|
|
MNP |
INTER MIAMI CF II |
18 |
|
|
CHATTANOOGA |
1 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
OUAMRI MEHDI(86) |
|
|
|