10:00 |
2 HF |
90' |
|
JL |
CEREZO OSAKA |
5 |
1 |
|
VISSEL KOBE |
2 |
1 |
|
0-2 |
1-3 |
- |
- |
|
|
(58)LEO |
|
10:30 |
2 HF |
90' |
|
CL |
JIANGXI LIANSHENG |
16 |
|
|
DALIAN ZHIXING |
2 |
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
YAN XIANGCHUANG(Pen17) |
|
10:30 |
2 HF |
90' |
|
K1 |
INCHEON UNITED |
6 |
1 |
1 |
FC SEOUL |
9 |
2 |
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
WILLYAN(50) |
|
10:30 |
2 HF |
90' |
|
K2 |
BUSAN I PARK |
3 |
|
|
CHUNGNAM ASAN |
8 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(57)FESSIN |
|
11:00 |
H/T |
|
|
JL |
FC TOKYO |
4 |
|
1 |
KASHIWA REYSOL |
15 |
2 |
|
3-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(37)MATSUKI KURYU |
|
11:00 |
H/T |
|
|
LIRG |
DUMBRAVITA |
5 |
|
|
CEAHLAUL PIATRA NEAM |
2 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Own10)TARADUDA DENIS |
|
11:00 |
H/T |
|
|
LIRG |
METALOGLOBUS |
4 |
|
|
ARGES PITESTI |
3 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
H/T |
|
|
LIRG |
UNIREA DEJ |
6 |
|
|
FCM ALEXANDRIA |
7 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(36)BIRNOI COSMIN |
|
11:00 |
H/T |
|
|
LIRG |
CHINDIA TARGOVISTE |
3 |
|
|
CSM SLATINA |
4 |
|
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(33)ZIVKOVIC ANTE |
|
11:00 |
H/T |
|
|
LIRG |
PROGRESUL SPARTAC |
7 |
|
|
CS TUNARI |
6 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
11:00 |
H/T |
|
|
LIRG |
STEAUA BUCURESTI |
1 |
|
|
CONCORDIA |
2 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(24)VIRTEJ DANIEL |
|
12:00 |
Sched |
|
|
LIPG |
CS MIOVENI |
5 |
|
|
CORVINUL HUNEDOARA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Sched |
|
|
LIPG |
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC |
6 |
|
|
GLORIA BUZAU |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Sched |
|
|
LIPG |
UNIREA 2004 SLOBOZIA |
1 |
|
|
CS COMUNAL SELIMBAR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Sched |
|
|
LS |
PDRM |
7 |
|
|
KEDAH |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
FS |
YOKOHAMA F. MARINOS |
|
|
|
AL-AIN FC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
ARSENAL (U18) |
5 |
|
|
CHELSEA (U18) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
ASTON VILLA (U18) |
25 |
|
|
LEICESTER (U18) |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
READING (U18) |
26 |
|
|
CRYSTAL PALACE (U18) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PLU |
WEST HAM (U18) |
4 |
|
|
TOTTENHAM (U18) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
FW |
SGS ESSEN (W) |
5 |
|
|
FC KOLN (W) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
FREDRIKSTAD 2 |
13 |
|
|
SKJERVOY |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DINAMO BARNAUL |
9 |
|
|
KRYLYA SOVETOV 2 |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PL |
GARENA YOUNG LIONS |
8 |
|
|
DPMM FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
K1 |
DAEGU FC |
12 |
|
|
GWANGJU FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
K1 |
GANGWON FC |
4 |
|
|
DAEJEON CITIZEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
K2 |
ANSAN GREENERS |
12 |
|
|
SEOUL E-LAND FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
K2 |
SUWON BLUEWINGS |
2 |
|
|
CHEONAN CITY |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
KL |
ULSAN CITIZEN |
7 |
|
|
CHANGWON CITY |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
LFW |
GRANADA CF (W) |
12 |
|
|
BETIS (W) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PL |
VORSKLA POLTAVA |
9 |
|
|
MYNAI |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
3DA5 |
KRISTIANSUND BK 2 |
8 |
|
|
LOKOMOTIV OSLO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
1DW |
VIKING (W) |
5 |
|
|
KIL-HEMNE (W) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SL |
TIANJIN TEDA |
6 |
|
|
SHANGHAI SHENHUA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3DPG |
ISHOJ IF |
2 |
|
|
VSK AARHUS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3DRG |
VEJGAARD |
3 |
|
|
VANLOSE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
KCGr |
HB KOGE (W) |
3 |
|
|
BRONDBY (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PLU |
SOUTHAMPTON (U18) |
21 |
|
|
WEST BROM (U18) |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2B |
FC NURNBERG |
13 |
|
|
SV ELVERSBERG |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2B |
FC SCHALKE 04 |
11 |
|
|
HANSA ROSTOCK |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2B |
HERTHA BERLIN |
9 |
|
|
FC KAISERSLAUTERN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
RN |
HANNOVER 96 II |
1 |
|
|
EIMSBUTTELER TV |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
SOTRA |
10 |
|
|
LYSEKLOSTER |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
FOERDE |
5 |
|
|
DJERV 1919 |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
HAMARKAMERATENE 2 |
4 |
|
|
ULFSTIND |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
INNSTRANDENS |
11 |
|
|
HARSTAD |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
PL |
RUBIN |
9 |
|
|
FC ROSTOV |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
VELES MOSCOW |
8 |
|
|
FC UFA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
TEKSTILSHTIK IVANOVO |
5 |
|
|
KHIMIK DZERZHINSK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
VOLGA ULYANOVSK |
7 |
|
|
SPARTAK KOSTROMA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
TRELLEBORGS FF |
11 |
|
|
UTSIKTENS BK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
TL |
RATCHABURI |
6 |
|
|
MUANGTHONG UNITED |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:20 |
Sched |
|
|
PLEP |
NEWTOWN AFC |
|
|
|
PENYBONT FC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
CL |
NANJING CITY FC |
8 |
|
|
CHONGQING TONGLIANG LONG |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
CL |
SUZHOU DONGWU |
9 |
|
|
GUANGXI BAOYUN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
PL |
FULHAM |
13 |
|
|
MANCHESTER CITY |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
PLU |
DERBY (U18) |
11 |
|
|
LIVERPOOL (U18) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
MEIS |
FLORA TALLINN |
4 |
|
|
PARNU JK VAPRUS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
2DA2 |
TROMSDALEN UIL |
5 |
|
|
GJOVIK-LYN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
PCGr |
CELTIC |
1 |
|
|
RANGERS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
TL |
CHIANGRAI UNITED |
7 |
|
|
NAKHONPATHOM UNITED |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:35 |
Sched |
|
|
SL |
WUHAN THREE TOWNS |
9 |
|
|
SHANDONG LUNENG |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:45 |
Sched |
|
|
2DRG |
FA 2000 |
4 |
|
|
THISTED FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SL |
BEIJING GUOAN |
4 |
|
|
MEIZHOU HAKKA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
1DPG |
SONDERJYSKE |
1 |
|
|
AALBORG |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DPG |
AARHUS FREMAD |
3 |
|
|
AB GLADSAXE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DPG |
MIDDELFART |
4 |
|
|
NYKOBING FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DRG |
FREMAD AMAGER |
1 |
|
|
BRABRAND |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DRG |
SKIVE |
2 |
|
|
HIK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DRG |
OURE |
5 |
|
|
HOLSTEBRO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DRG |
YOUNG BOYS FD |
4 |
|
|
IF LYSENG |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
PL2P |
ARSENAL (U21) |
|
|
|
CHELSEA (U21) |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
VEIK |
HAKA |
5 |
|
|
SJK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
ARMINIA BIELEFELD |
15 |
|
|
HALLESCHER FC |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
BORUSSIA DORTMUND II |
10 |
|
|
SSV ULM 1846 |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
FC INGOLSTADT 04 |
11 |
|
|
VFB LUBECK |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
FC VIKTORIA KOLN |
13 |
|
|
JAHN REGENSBURG |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3L |
SPVGG UNTERHACHING |
7 |
|
|
DYNAMO DRESDEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
ANSBACH |
14 |
|
|
FC SCHWEINFURT 05 |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
BAYERN MUNICH II |
6 |
|
|
SPVGG GREUTHER FURTH II |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
DJK VILZING |
2 |
|
|
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
FC AUGSBURG II |
7 |
|
|
FC EINTRACHT BAMBERG |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
FV ILLERTISSEN |
4 |
|
|
TSV BUCHBACH |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
SCHALDING-HEINING |
15 |
|
|
FC WURZBURGER KICKERS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RB |
TSV AUBSTADT |
5 |
|
|
VIKTORIA ASCHAFFENBURG |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FC BOCHOLT |
3 |
|
|
WUPPERTALER SV |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FC DUREN |
9 |
|
|
ALEMANNIA AACHEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FC GUTERSLOH |
14 |
|
|
FC KOLN II |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FORTUNA DUSSELDORF II |
11 |
|
|
SV RODINGHAUSEN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
FORTUNA KOLN |
4 |
|
|
FC SCHALKE 04 II |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RW |
ROT-WEISS AHLEN |
18 |
|
|
BORUSSIA MONCHENGLADB. II |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
1899 HOFFENHEIM II |
2 |
|
|
FSV FRANKFURT |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ |
7 |
|
|
BAHLINGER SC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
EINT. FRANKFURT II |
4 |
|
|
VFB STUTTGART II |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
FSV MAINZ 05 II |
10 |
|
|
KICKERS OFFENBACH |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
KSV HESSEN KASSEL |
9 |
|
|
TUS KOBLENZ |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
STUTTGARTER KICKERS |
1 |
|
|
SGV FREIBERG |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
TSV SCHOTT MAINZ |
17 |
|
|
TSG BALINGEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
TSV STEINBACH |
13 |
|
|
FC 08 HOMBURG |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RS |
VFR AALEN |
15 |
|
|
FC ASTORIA WALLDORF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
FW |
MSV DUISBURG (W) |
12 |
|
|
BAYER LEVERKUSEN (W) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
PL |
FC TURAN |
10 |
|
|
ZHETYSU |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
AL |
DAINAVA ALYTUS |
8 |
|
|
FK TRANSINVEST |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
ULL-KISA |
9 |
|
|
FOLLO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
ASKOY |
9 |
|
|
IL FROEYA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
BJARG |
3 |
|
|
SANDVIKEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
BRODD |
6 |
|
|
VIGOER |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
PORS GRENLAND |
1 |
|
|
MANDALSKAMERATENE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA3 |
NORDSTRAND |
3 |
|
|
ASSIDEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
LILLESTROM 2 |
13 |
|
|
TILLER |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
BJOERKELANGEN |
10 |
|
|
HOEDD 2 |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
GJELLERASEN |
13 |
|
|
SKJETTEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
TW |
KOLBOTN (W) |
8 |
|
|
LYN (W) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
TW |
ROSENBORG (W) |
2 |
|
|
ASANE (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
TW |
STABAEK (W) |
6 |
|
|
ROA (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
IL |
CHOJNICZANKA CHOJNICE |
5 |
|
|
POLONIA BYTOM |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DYNAMO SAINT PETERSBURG |
10 |
|
|
SPARTAK MOSCOW 2 |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
LADA TOGLIATTI |
14 |
|
|
AKRON TOGLIATTI 2 |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
NIZHNY NOVGOROD II |
8 |
|
|
AMKAR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
NOSTA |
10 |
|
|
RUBIN 2 |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
ORENBURG 2 |
8 |
|
|
URALETS NIZHNY TAGIL |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
VOLNA NIZHNY NOVGOROD |
13 |
|
|
URAL 2 |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
CHELYABINSK |
9 |
|
|
FC CHAYKA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
METALLURG LIPETSK |
10 |
|
|
ROTOR VOLGOGRAD |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
RODINA 2 |
6 |
|
|
KRASNODAR 2 |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
TORPEDO MIASS |
8 |
|
|
IRTYSH OMSK |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
LALI |
MALLORCA |
17 |
|
|
LAS PALMAS |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
LALI |
RACING SANTANDER |
6 |
|
|
MIRANDES |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
EW |
BOLLSTANAES SK |
3 |
|
|
MALMOE FF |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:15 |
Sched |
|
|
LS |
PAHANG |
12 |
|
|
KELANTAN UNITED |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
2L |
FLORIDSDORFER AC |
5 |
|
|
FC DORNBIRN 1913 |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
2L |
GRAZER AK |
1 |
|
|
SV HORN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
TD |
GVVV |
5 |
|
|
SPAKENBURG |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
TD |
KONINKLIJKE HFC |
11 |
|
|
HHC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
TD |
SCHEVENINGEN |
15 |
|
|
JONG ALMERE CITY FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
PL |
OBOLON-BROVAR KYIV |
13 |
|
|
RUKH LVIV |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
ARAZ |
9 |
|
|
TURAN TOVUZ |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1LCG |
BANIK OSTRAVA |
4 |
|
|
MLADA BOLESLAV |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1LCG |
VIKTORIA PLZEN |
3 |
|
|
SLOVACKO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
KCGr |
AGF (W) |
5 |
|
|
FC NORDSJAELLAND (W) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
AL MOKAWLOON |
17 |
|
|
AL ITTIHAD ALEXANDRIA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL2P |
READING (U21) |
|
|
|
NOTTINGHAM FOREST (U21) |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SL2G |
LEVADIAKOS |
1 |
|
|
LARISA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
VIRS |
FS METTA LU |
7 |
|
|
FK JELGAVA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
LS |
TERENGGANU |
13 |
|
|
PERAK |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLCG |
CSF BALTI |
5 |
|
|
DACIA BUIUCANI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLQP |
CSCT SAKSAN |
|
|
|
OLIMP COMRAT |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLQP |
SPARTA SELEMET |
|
|
|
ISKRA RIBNITA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLQP |
UNIVER OGUZSPORT |
|
|
|
SPERANTA DROCHIA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLQP |
VICTORIA BARDAR |
|
|
|
SPERANIS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
TD |
ADO 20 |
12 |
|
|
KOZAKKEN BOYS |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
TD |
AFC |
6 |
|
|
ACV ASSEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
TD |
RIJNSBURGSE BOYS |
13 |
|
|
LISSE |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
EIDSVOLD TURN |
7 |
|
|
STRINDHEIM |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
HAUGESUND 2 |
13 |
|
|
LODDEFJORD |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA3 |
FRIGG |
9 |
|
|
ULLERN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
SURNADAL |
12 |
|
|
NARDO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
VERDAL |
11 |
|
|
MELHUS IL |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
READY |
9 |
|
|
FUNNEFOSS-VORMSUND |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
ELVERUM |
5 |
|
|
FYLLINGSDALEN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
EKST |
GORNIK ZABRZE |
5 |
|
|
STAL MIELEC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
IL |
CHROBRY GLOGOW |
14 |
|
|
RESOVIA RZESZOW |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
LP2 |
TORREENSE |
9 |
|
|
FEIRENSE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
DINAMO BRYANSK |
10 |
|
|
AVANGARD KURSK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
KALUGA |
6 |
|
|
MASHUK-KMV |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
KAMENSK-SHAKHTINSKY |
11 |
|
|
FC KUBAN-HOLDING |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
NART CHERKESSK |
13 |
|
|
SPARTAK NALCHIK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
TAGANROG |
4 |
|
|
ASTRAKHAN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
NK ROGASKA |
8 |
|
|
ALUMINIJ |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PSL |
MOROKA SWALLOWS |
13 |
|
|
STELLENBOSCH FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PSL |
POLOKWANE CITY |
9 |
|
|
SEKHUKHUNE UNITED |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
ALLS |
AIK |
2 |
|
|
IK SIRIUS |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
ALLS |
HALMSTAD |
6 |
|
|
MJALLBY AIF |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
GIF SUNDSVALL |
10 |
|
|
LANDSKRONA BOIS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
VARBERGS BOIS FC |
15 |
|
|
ORGRYTE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
EW |
ESKILSTUNA UTD (W) |
8 |
|
|
LIDKOEPINGS FK (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
EW |
JITEX BK (W) |
10 |
|
|
OEREBRO |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
TL |
SUKHOTHAI FC |
13 |
|
|
POLICE TERO |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
ADANASPOR AS |
15 |
|
|
BANDIRMASPOR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
BOLUSPOR |
8 |
|
|
YENI CORUMSPOR |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
ERZURUM BB |
10 |
|
|
EYUPSPOR |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
GOZTEPE |
2 |
|
|
BB BODRUMSPOR |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
KOCAELISPOR |
6 |
|
|
SAKARYASPOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
SANLIURFASPOR |
16 |
|
|
MANISA FK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1L |
TUZLASPOR |
14 |
|
|
GENCLERBIRLIGI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PDA |
CA CERRO |
14 |
|
|
DANUBIO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SD |
ALBION FC |
3 |
|
|
LA LUZ |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PLU |
NORWICH (U18) |
23 |
|
|
BRIGHTON (U18) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
BORUSSIA MONCHENGLADBACH |
13 |
|
|
EINTRACHT FRANKFURT |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
FC KOLN |
17 |
|
|
UNION BERLIN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
RB LEIPZIG |
4 |
|
|
WERDER BREMEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
SC FREIBURG |
7 |
|
|
FC HEIDENHEIM |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
NI |
MTK BUDAPEST |
6 |
|
|
PUSKAS ACADEMY |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
TD |
JONG SPARTA ROTTERDAM |
7 |
|
|
QUICK BOYS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
TD |
KATWIJK |
4 |
|
|
EXCELSIOR MAASSLUIS |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
3DA5 |
SPJELKAVIK |
6 |
|
|
SKEDSMO |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PL |
SPARTAK MOSCOW |
5 |
|
|
KRASNODAR |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
SLDB |
ANGUSHT |
10 |
|
|
SKCF SEVASTOPOL |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
SLCG |
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA |
6 |
|
|
SLOVAN BRATISLAVA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:45 |
Sched |
|
|
PGPL |
SHAMS AZAR QAZVIN |
7 |
|
|
MALAVAN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
KS |
FK EGNATIA |
1 |
|
|
TIRANA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
KS |
LACI |
8 |
|
|
FK KUKESI |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
KS |
PARTIZANI |
2 |
|
|
KF ERZENI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
KS |
TEUTA DURRES |
7 |
|
|
DINAMO TIRANA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
KS |
VLLAZNIA |
3 |
|
|
SKENDERBEU KORCE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PBMA |
DOCK SUD |
8 |
|
|
DEPORTIVO ARMENIO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
ARSENAL DZERZHINSK |
10 |
|
|
FC SLUTSK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
SIROKI BRIJEG |
8 |
|
|
VELEZ MOSTAR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FPLE |
ARDA KARDZHALI |
3 |
|
|
BOTEV PLOVDIV |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
BOURNEMOUTH |
10 |
|
|
BRENTFORD |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
EVERTON |
15 |
|
|
SHEFFIELD UTD |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
NEWCASTLE |
6 |
|
|
BRIGHTON |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
TOTTENHAM |
5 |
|
|
BURNLEY |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
WEST HAM |
9 |
|
|
LUTON |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
WOLVERHAMPTON |
12 |
|
|
CRYSTAL PALACE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
MEIS |
KURESSAARE |
5 |
|
|
TAMMEKA TARTU |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
VEIK |
AC OULU |
10 |
|
|
GNISTAN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
RN |
SSV JEDDELOH |
15 |
|
|
SPELLE-VENHAUS |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
BD |
IA AKRANES |
8 |
|
|
VESTRI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
2D |
FJARDABYGGD-LEIKNIR |
4 |
|
|
VIKINGUR OLAFSVIK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
2D |
KFG GARDABAER |
5 |
|
|
HAUKAR |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
2D |
VOLSUNGUR |
11 |
|
|
SELFOSS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
AL |
SUDUVA MARIJAMPOLE |
7 |
|
|
DZIUGAS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
AALESUND |
14 |
|
|
VALERENGA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
ASANE |
15 |
|
|
START |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
BRYNE |
6 |
|
|
MJONDALEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
KONGSVINGER |
3 |
|
|
RAUFOSS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
LYN |
8 |
|
|
LEVANGER |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
MOSS |
10 |
|
|
STABAEK |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
RANHEIM |
12 |
|
|
EGERSUNDS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
1D |
SOGNDAL |
5 |
|
|
SANDNES ULF |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
ARENDAL |
6 |
|
|
KVIK HALDEN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
EIK-TOENSBERG |
3 |
|
|
JERV |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
NOTODDEN |
13 |
|
|
FLEKKEROY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
ARDAL |
12 |
|
|
OS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
SOLA |
3 |
|
|
FRAM LARVIK |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA3 |
ASKER |
1 |
|
|
OPPSAL |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
FLOYA |
3 |
|
|
SPRINT JELOY |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IL |
HUTNIK NOWA HUTA |
6 |
|
|
LECH II POZNAN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
IL |
WISLA PULAWY |
11 |
|
|
ZAGLEBIE LUBIN II |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
WPDW |
DLR WAVES (W) |
11 |
|
|
SHELBOURNE (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FL |
ARSENAL TULA |
5 |
|
|
NEFTEKHIMIK |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDA |
MUROM |
7 |
|
|
FK NOVOSIBIRSK |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DRUZHBA MAYKOP |
15 |
|
|
BIOLOG-NOVOKUBANSK |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DYNAMO MAKHACHKALA 2 |
17 |
|
|
FC ROSTOV II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
RUBIN YALTA |
1 |
|
|
DYNAMO STAVROPOL |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PCGr |
HEART OF MIDLOTHIAN |
3 |
|
|
DUNDEE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PCGr |
ST MIRREN |
5 |
|
|
KILMARNOCK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PRGr |
LIVINGSTON |
6 |
|
|
ST JOHNSTONE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PRGr |
ROSS COUNTY |
4 |
|
|
MOTHERWELL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CQ |
HAMILTON ACADEMICAL |
|
|
|
ALLOA ATHLETIC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
CQ |
INVERNESS CT |
|
|
|
MONTROSE |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LOQ |
PETERHEAD |
|
|
|
SPARTANS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LOQ |
STIRLING ALBION |
|
|
|
DUMBARTON |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
LTQ |
EAST KILBRIDE |
|
|
|
STRANRAER |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
TARAZONA |
13 |
|
|
SABADELL |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
EN |
STOCKHOLM INTERNAZIONALE |
6 |
|
|
FBK KARLSTAD |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ES |
ROSENGARD |
8 |
|
|
LJUNGSKILE SK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
EW |
GAMLA UPSALA (W) |
4 |
|
|
ALINGSAAS FC UNITED (W) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
IL |
KKS 1925 KALISZ |
3 |
|
|
KOTWICA KOLOBRZEG |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
VILLARREAL |
9 |
|
|
SEVILLA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
RACING DE FERROL |
11 |
|
|
ALCORCON |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
SPORTING GIJON |
9 |
|
|
FC ANDORRA |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:20 |
Sched |
|
|
PGPL |
MES RAFSANJAN |
10 |
|
|
SEPAHAN FC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
3L |
WALDHOF MANNHEIM |
16 |
|
|
SV SANDHAUSEN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
EVW |
ADO DEN HAAG (W) |
5 |
|
|
AJAX (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
EVW |
FEYENOORD (W) |
8 |
|
|
FC UTRECHT |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
EVW |
PEC ZWOLLE (W) |
6 |
|
|
SITTARD (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
EVW |
PSV (W) |
3 |
|
|
EXCELSIOR-BARENDRECHT (W) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
EVW |
TWENTE (W) |
1 |
|
|
TELSTAR (W) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
EVW |
VV ALKMAAR (W) |
9 |
|
|
HEERENVEEN (W) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
LP |
PORTIMONENSE |
16 |
|
|
RIO AVE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
LP |
VIZELA |
18 |
|
|
ESTRELA DA AMADORA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
LP2 |
VILAVERDENSE |
18 |
|
|
PENAFIEL |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:45 |
Sched |
|
|
TW |
ARNA-BJORNAR (W) |
10 |
|
|
SANDVIKEN (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:50 |
Sched |
|
|
PGPL |
HAVADAR SC |
11 |
|
|
PERSEPOLIS FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
BRGr |
AUSTRIA LUSTENAU |
6 |
|
|
FC BW LINZ |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
BRGr |
AUSTRIA VIENNA |
1 |
|
|
WOLFSBERGER AC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
BRGr |
WSG SWAROVSKI TIROL |
4 |
|
|
SCR ALTACH |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SPL |
BDIN VIDIN |
18 |
|
|
SPARTAK PLEVEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SPL |
FC CHERNOMORETS BURGAS |
14 |
|
|
CSKA 1948 II |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SPL |
MARITSA PLOVDIV |
17 |
|
|
CHERNOMORETS BALCHIK |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SPL |
SPARTAK VARNA |
1 |
|
|
LITEX |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
HNL |
NK VARAZDIN |
6 |
|
|
HNK RIJEKA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
FNL |
FK PRIBRAM |
13 |
|
|
VYSOCINA JIHLAVA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
FNL |
KROMERIZ |
16 |
|
|
MFK CHRUDIM |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
FNL |
LISEN |
6 |
|
|
FC ZBROJOVKA BRNO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
NI |
PECSI MFC |
15 |
|
|
SOROKSAR |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
2D |
THROTTUR VOGAR |
9 |
|
|
HOTTUR HUGINN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PGPL |
ALUMINIUM ARAK |
8 |
|
|
SANAT NAFT |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
LHRG |
HAPOEL JERUSALEM FC |
1 |
|
|
BEITAR JERUSALEM |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
LHRG |
HAPOEL TEL AVIV |
7 |
|
|
FC ASHDOD |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
LHRG |
MACCABI NETANYA |
4 |
|
|
HAPOEL HADERA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
LHRG |
MACCABI PETAH TIKVA |
2 |
|
|
HAPOEL PETAH TIKVA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
VIRS |
GROBINA |
8 |
|
|
FK AUDA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SLCG |
MILSAMI ORHEI |
4 |
|
|
PETROCUB |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
IL |
SANDECJA NOWY SACZ |
18 |
|
|
OLIMPIA ELBLAG |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
AL-HILAL SAUDI FC |
1 |
|
|
AL-HAZEM |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
AL-RAED |
13 |
|
|
AL-TAEE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
LUGO |
10 |
|
|
UE CORNELLA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
EN |
ASSYRISKA UNITED IK |
1 |
|
|
TABY FK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
SHAKHTAR DONETSK |
1 |
|
|
DYNAMO KYIV |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:15 |
Sched |
|
|
FT |
GATESHEAD |
|
|
|
SOLIHULL MOORS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:20 |
Sched |
|
|
PGPL |
TRACTOR SC |
4 |
|
|
GOL GOHAR |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PL |
ZIRA |
3 |
|
|
QARABAG |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
1LCG |
SPARTA PRAHA |
1 |
|
|
SLAVIA PRAHA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
NI |
ZALAEGERSZEGI TE |
8 |
|
|
PAKS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
EKST |
JAGIELLONIA |
2 |
|
|
KORONA KIELCE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
IL |
WISLA KRAKOW |
6 |
|
|
LECHIA GDANSK |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
SLCG |
MFK RUZOMBEROK |
5 |
|
|
ZILINA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PL |
NK DOMZALE |
7 |
|
|
RADOMLJE |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PSL |
MAMELODI SUNDOWNS |
1 |
|
|
ROYAL AM |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
ALLS |
GAIS |
5 |
|
|
VASTERAS FK |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PDA |
MIRAMAR MISIONES |
16 |
|
|
CA RIVER PLATE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
L1 |
CR BELOUIZDAD |
3 |
|
|
BEN AKNOUN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
L1 |
JS KABYLIE |
7 |
|
|
CS CONSTANTINE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
L1 |
NC MAGRA |
13 |
|
|
JS SAOURA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
L1 |
PARADOU AC |
6 |
|
|
ASO CHLEF |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
L1 |
US BISKRA |
9 |
|
|
MC ORAN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
L1 |
USM KHENCHELA |
11 |
|
|
MC ALGER |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PL |
SHAKHTER SOLIGORSK |
16 |
|
|
BATE BORISOV |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1DCP |
ANORTHOSIS |
6 |
|
|
ARIS LIMASSOL |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1DCP |
APOEL |
1 |
|
|
A. E. KITION LARNACA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1DCP |
PAFOS FC |
5 |
|
|
OMONIA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PL |
AL MASRY |
2 |
|
|
PYRAMIDS FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PL |
BALADIYYAT AL-MEHALLA |
15 |
|
|
AL AHLY CAIRO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
VEIK |
INTER TURKU |
9 |
|
|
HJK HELSINKI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
RN |
SV DROCHTERSEN-ASSEL |
4 |
|
|
FC KILIA KIEL |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
2D |
AEGIR |
2 |
|
|
KF FJALLABYGGDAR |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
2D |
KORMAKUR-HVOET |
7 |
|
|
REYNIR S. |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SA |
NAPOLI |
8 |
|
|
BOLOGNA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SCSC |
JUVE STABIA |
2 |
|
|
MANTOVA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
AL |
BANGA GARGZDAI |
5 |
|
|
FK PANEVEZYS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
TD |
DE TREFFERS |
2 |
|
|
NOORDWIJK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
ELIT |
MOLDE |
3 |
|
|
ROSENBORG |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
WPDW |
CORK CITY (W) |
6 |
|
|
SHAMROCK ROVERS WOMEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
WPDW |
TREATY UNITED (W) |
5 |
|
|
PEAMOUNT UNITED (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PL |
ZENIT SAINT PETERSBURG |
1 |
|
|
CSKA MOSCOW |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
AS TRENCIN |
2 |
|
|
DUKLA BANSKA BYSTRICA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
MFK SKALICA |
3 |
|
|
FK KOSICE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
ZEMPLIN MICHALOVCE |
5 |
|
|
FC VION ZLATE MORAVCE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
GIMNASTIC |
3 |
|
|
SD LOGRONES |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SDRP |
GUIJUELO |
|
|
|
UD LOGRONES |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
LFW |
LEVANTE LAS PLANAS (W) |
14 |
|
|
LEVANTE (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
CL |
FC THUN |
2 |
|
|
FC SCHAFFHAUSEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
CL |
NEUCHATEL XAMAX FC |
4 |
|
|
FC VADUZ |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:15 |
Sched |
|
|
FDAP |
AS EUPEN |
4 |
|
|
RWD MOLENBEEK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:15 |
Sched |
|
|
FDAP |
CHARLEROI |
1 |
|
|
KORTRIJK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:15 |
Sched |
|
|
CUP |
PPS-OLD STARS |
|
|
|
TUPS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
FPLC |
LUDOGORETS |
1 |
|
|
CSKA-SOFIA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
PD |
HUACHIPATO |
12 |
|
|
UNION ESPANOLA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
PL |
NOTTINGHAM FOREST |
17 |
|
|
CHELSEA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
BUND |
FSV MAINZ 05 |
16 |
|
|
BORUSSIA DORTMUND |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
LALI |
GRANADA CF |
19 |
|
|
REAL MADRID |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
LALI |
VALLADOLID |
2 |
|
|
ESPANYOL |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
PN |
DEPORTIVO MORON |
21 |
|
|
GIMNASIA Y TIRO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
FAZC |
EL LINQUENO |
4 |
|
|
DEF. DE PRONUNCIAMENTO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
EL |
DINAMO BATUMI |
3 |
|
|
TELAVI |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
ATROMITOS ATHINON |
4 |
|
|
ASTERAS TRIPOLIS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
OFI |
3 |
|
|
PANETOLIKOS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
PANSERRAIKOS |
2 |
|
|
KIFISIA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SLRG |
PAS GIANNINA |
8 |
|
|
VOLOS NPS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
BD |
VALUR REYKJAVIK |
6 |
|
|
KA AKUREYRI |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SLCG |
ZIMBRU CHISINAU |
3 |
|
|
SHERIFF TIRASPOL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LP |
ESTORIL |
13 |
|
|
SPORTING CP |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SCGr |
FCSB |
1 |
|
|
CFR 1907 CLUJ |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
CELTA VIGO B |
4 |
|
|
RAYO MAJADAHONDA |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
PF2 |
AD MERIDA |
15 |
|
|
CF INTERCITY |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
PF2 |
RECREATIVO HUELVA |
6 |
|
|
ALGECIRAS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
LP |
HURACAN |
15 |
|
|
DEFENSA Y JUSTICIA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
FAZB |
SAN MARTIN MENDOZA |
3 |
|
|
ARGENTINO MONTE MAIZ |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
FAZC |
DOUGLAS HAIG |
6 |
|
|
DEFENSORES VR |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
HNL |
DINAMO ZAGREB |
1 |
|
|
NK OSIJEK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
NI |
DIOSGYORI VTK |
9 |
|
|
FERENCVAROSI TC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
LHCG |
MACCABI HAIFA |
2 |
|
|
MACCABI TEL AVIV |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
FAZA |
GERMINAL |
1 |
|
|
CIPOLLETTI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
FAZA |
KIMBERLEY |
6 |
|
|
SANSINENA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
FAZA |
SANTAMARINA |
10 |
|
|
CIRCULO DEPORTIVO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
FAZA |
SOL DE MAYO |
5 |
|
|
OLIMPO BAHIA BLANCA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
FAZB |
CIUDAD DE BOLIVAR |
1 |
|
|
SPORTIVO ATENAS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PL |
DINAMO BREST |
3 |
|
|
FC GOMEL |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
SAS |
IMBABURA |
13 |
|
|
LIBERTAD |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PL |
HFX WANDERERS |
7 |
|
|
CAVALRY FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
EKST |
RAKOW CZESTOCHOWA |
7 |
|
|
POGON SZCZECIN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
IL |
STAL RZESZOW |
11 |
|
|
TERMALICA NIECIECZA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
WPDW |
SLIGO ROVERS (W) |
10 |
|
|
BOHEMIANS (W) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PL |
AL-SHABAB RIYADH |
9 |
|
|
AL-AHLI JEDDAH |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PSL |
ORLANDO PIRATES |
3 |
|
|
RICHARDS BAY FC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
FUENLABRADA |
14 |
|
|
CD ARENTEIRO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PF2 |
CORDOBA |
2 |
|
|
ATLETICO SANLUQUENO |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PDA |
RACING MONTEVIDEO |
7 |
|
|
DEPORTIVO MALDONADO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
NISA |
GEORGIA LIONS FC |
6 |
|
|
MICHIGAN STARS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:15 |
Sched |
|
|
PL |
MARIBOR |
3 |
|
|
OLIMPIJA LJUBLJANA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
LP |
GODOY CRUZ |
14 |
|
|
BARRACAS CENTRAL |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PN |
TRISTAN SUAREZ |
33 |
|
|
SAN MARTIN TUCUMAN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PBMA |
COLEGIALES |
4 |
|
|
ARGENTINO DE QUILMES |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PBMA |
SPORTIVO ITALIANO |
20 |
|
|
ARGENTINO DE MERLO |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PBMA |
UAI URQUIZA |
18 |
|
|
ATLETICO FENIX |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PBMA |
VILLA SAN CARLOS |
22 |
|
|
CS DEPORTIVO LINIERS |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
FAZA |
VILLA MITRE |
4 |
|
|
DEPORTIVO RINCON |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
FAZB |
HURACAN LAS HERAS |
2 |
|
|
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
FAZB |
JUVENTUD UNIDA UNIV. |
6 |
|
|
ESTUDIANTES S.L. |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
FAZC |
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY |
3 |
|
|
SPORTIVO LAS PAREJAS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
2B |
HOLSTEIN KIEL |
1 |
|
|
FORTUNA DUSSELDORF |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SCPP |
ATALANTA (U23) |
|
|
|
LEGNAGO SALUS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SCPP |
CASERTANA |
|
|
|
AUDACE CERIGNOLA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SCPP |
PERUGIA |
|
|
|
RIMINI |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SCPP |
TARANTO |
|
|
|
PICERNO |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SCPP |
TRIESTINA |
|
|
|
GIANA ERMINIO |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
WPDW |
ATHLONE TOWN (W) |
3 |
|
|
WEXFORD YOUTHS (W) |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
PL |
BALTIKA |
15 |
|
|
DINAMO MOSCOW |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SLCG |
BSC YOUNG BOYS |
1 |
|
|
FC LUGANO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SLRG |
FC STADE LS OUCHY |
6 |
|
|
YVERDON-SPORT FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
FDAP |
ANDERLECHT |
2 |
|
|
GENK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
LTP |
MILTON KEYNES DONS |
|
|
|
CRAWLEY TOWN |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
SA |
AC MILAN |
2 |
|
|
CAGLIARI |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
PN |
CHACO FOR EVER |
28 |
|
|
ALMIRANTE BROWN |
37 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
FAZD |
CRUCERO DEL NORTE |
4 |
|
|
SOL DE AMERICA FORMO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
PD |
SAN ANTONIO BULO BULO |
13 |
|
|
GUABIRA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
SA |
FLAMENGO |
7 |
|
|
CORINTHIANS |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
PB |
MAGALLANES |
4 |
|
|
DEPORTES LIMACHE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
D1FF |
PARIS SAINT GERMAIN (W) |
|
|
|
PARIS FC (W) |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
SCPP |
PESCARA |
|
|
|
JUVENTUS (U23) |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
LALI |
ATHLETIC BILBAO |
5 |
|
|
OSASUNA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
LALI |
LEVANTE |
10 |
|
|
EIBAR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
LFW |
REAL MADRID (W) |
2 |
|
|
ATLETICO MADRID (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:30 |
Sched |
|
|
FAZD |
SAN MARTIN FORMOSA |
3 |
|
|
CENTRAL NORTE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:30 |
Sched |
|
|
LP |
VITORIA GUIMARAES |
5 |
|
|
SC BRAGA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
SB |
AMAZONAS FC |
18 |
|
|
SANTOS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
SB |
GUARANI CAMPINAS |
19 |
|
|
BOTAFOGO SP |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
SB |
OPERARIO-PR |
6 |
|
|
PONTE PRETA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
SB |
SPORT RECIFE |
3 |
|
|
BRUSQUE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
SC |
TOMBENSE |
7 |
|
|
SAMPAIO CORREA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PBA |
BARRANQUILLA |
12 |
|
|
ATLETICO CALI |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
L1A |
SPORT BOYS |
16 |
|
|
COMERCIANTES UNIDOS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PDSS |
METROPOLITANOS FC |
1 |
|
|
DEPORTIVO LA GUAIRA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
LP |
INDEPENDIENTE |
16 |
|
|
TALLERES CORDOBA |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
PN |
AGROPECUARIO |
22 |
|
|
SAN MARTIN S.J. |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
SAS |
MACARA |
8 |
|
|
MUSHUC RUNA SC |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
L1A |
CUSCO FC |
6 |
|
|
CARLOS A. MANNUCCI |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
23:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAO RAIMUNDO |
8 |
|
|
TREM DC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
HERCILIO LUZ |
6 |
|
|
CONCORDIA ATLETICO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
SA |
CRICIUMA |
13 |
|
|
CUIABA |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
SC |
CAXIAS |
16 |
|
|
CONFIANCA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
HUMAITA SC |
7 |
|
|
RIO BRANCO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
AGUIA DE MARABA |
6 |
|
|
CAMETA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
RIVER AC |
5 |
|
|
ALTOS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
REAL NOROESTE |
6 |
|
|
SERRA FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
POUSO ALEGRE |
3 |
|
|
PATROCINENSE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Canc |
|
|
L2Gr |
ADC JUAN PABLO II |
5 |
|
|
UNION HUARAL |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
ALIANZA UNIVERSIDAD |
3 |
|
|
FC SAN MARCOS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO LLACUBAMBA |
2 |
|
|
MOLINOS EL PIRATA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Canc |
|
|
L2Gr |
JUAN AURICH |
8 |
|
|
CARLOS STEIN FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
ACADEMIA CANTOLAO |
1 |
|
|
UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO MOQUEGUA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
AYACUCHO FC |
2 |
|
|
DEPORTIVO COOPSOL |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO BINACIONAL |
8 |
|
|
COMERCIANTES FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
L2Gr |
DEPORTIVO MUNICIPAL |
3 |
|
|
SANTOS DE NASCA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
L2Gr |
U. SAN MARTIN |
5 |
|
|
DEPORTIVO MUNICIPAL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
IGUATU |
3 |
|
|
ATLETICO CEARENSE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
PETROLINA |
7 |
|
|
AO ITABAIANA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SERGIPE |
5 |
|
|
RETRO FC BRASIL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CAPITAL TO |
2 |
|
|
ANAPOLIS FC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
INTER DE LIMEIRA |
1 |
|
|
AGUA SANTA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
1D |
FC SANTA COLOMA |
3 |
|
|
ATLETIC CLUB D ESCALDES |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
1D |
INTER CLUB D ESCALDES |
2 |
|
|
UE SANTA COLOMA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
CENTRAL CORDOBA ROSARIO |
5 |
|
|
MERCEDES |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL |
24 |
|
|
ITUZAINGO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
LUGANO |
25 |
|
|
GENERAL LAMADRID |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
PCA |
PUERTO NUEVO |
20 |
|
|
DEPORTIVO MUNIZ |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(21:30) |
Post |
|
|
SDGr |
AVENIDA |
7 |
|
|
NOVO HAMBURGO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:20 |
FTR |
|
|
PLCG |
AL-KUWAIT |
1 |
|
|
AL-NASR SC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
GENT (U23) |
9 |
|
|
R. CAPPELLEN FC |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
K.S.K. HEIST |
8 |
|
|
U.R. NAMUR |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
ROYAL ANTWERP (U23) |
15 |
|
|
HOOGSTRATEN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
ROYAL KNOKKE |
3 |
|
|
SPORTING CHARLEROI (U23) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
THES SPORT |
7 |
|
|
TEMSE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
TIENEN |
12 |
|
|
DESSEL SPORT |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
URSL VISE |
17 |
|
|
LA LOUVIERE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
FAD |
VIRTON |
11 |
|
|
OH LEUVEN (U23) |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SANTA CRUZ RN |
7 |
|
|
AMERICA-RN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
JACUIPENSE |
4 |
|
|
JUAZEIRENSE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
IPORA |
1 |
|
|
CRAC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
ULT |
PHILADELPHIA LONE STAR |
88 |
|
|
WEST CHESTER UNITED |
127 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:30 |
FTR |
|
|
NLCG |
MANCHESTER 62 |
6 |
|
|
EUROPA POINT |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
RM |
GLEICHENBERG |
14 |
|
|
USV ST. ANNA AM AIGEN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
1DR |
SUTJESKA FOCA |
10 |
|
|
NEVESINJE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:05 |
FTR |
|
|
PLCG |
AL-ARABI KUWAIT CITY |
2 |
|
|
AL-SALMIYAH |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
L1 |
RC BOBO (BFA) |
14 |
|
|
ASF BOBO-DIOULASSO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
L1 |
SALITAS |
4 |
|
|
RAHIMO FC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ESIL |
FC TALLINN |
6 |
|
|
TALLINNA KALEV II |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
ESIL |
TARTU WELCO ELEKTER |
2 |
|
|
HARJU JALGPALLIKOOL |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ANDREZIEUX |
8 |
|
|
GRASSE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
EVIAN TG FC |
10 |
|
|
AUBAGNE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FREJUS-SAINT-RAPHAEL |
9 |
|
|
CHAMALIERES FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
HYERES |
6 |
|
|
CANNES |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
JURA SUD |
3 |
|
|
BOURGOIN JALLIEU |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
OLYMPIQUE ALES |
11 |
|
|
TOULOUSE B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
TOULON |
7 |
|
|
LE PUY |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BERGERAC PERIGORD |
9 |
|
|
AVOINE CHINON |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LA ROCHE |
2 |
|
|
TRELISSAC FC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LES HERBIERS |
8 |
|
|
LIBOURNE ST SEURIN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
OLYMPIQUE SAUMUR |
10 |
|
|
ANGERS B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
PARIS 13 ATLETICO |
1 |
|
|
BLOIS F.41 |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ROMORANTIN |
11 |
|
|
ANGOULEME |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ST PRYVE ST HILAIRE |
6 |
|
|
BOURGES |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AF VIROIS |
13 |
|
|
BASTIA-BORGO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AUBERVILLIERS |
8 |
|
|
GRANVILLE US |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
CHAMBLY OISE |
2 |
|
|
BEAUVAIS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
LORIENT B |
10 |
|
|
DINAN LEHON FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
RACING COLOMBES |
11 |
|
|
GUINGAMP B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
ST. MALO |
4 |
|
|
BOULOGNE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
STADE BRIOCHIN |
5 |
|
|
VOLTIGEURS DE CHATEAUBRIANT |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
AUXERRE B |
11 |
|
|
BOURG-EN-BRESSE 01 |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
BIESHEIM |
6 |
|
|
CRETEIL |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FC FLEURY 91 |
2 |
|
|
UF MACONNAIS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
FEIGNIES AULNOYE |
7 |
|
|
RACING BESANCON |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
HAGUENAU |
8 |
|
|
BOBIGNY AC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
SAINT-QUENTIN |
14 |
|
|
FURIANI AGLIANI |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
N2Gr |
WASQUEHAL |
9 |
|
|
COLMAR |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
SHTURMI |
4 |
|
|
FC RUSTAVI |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
CHABAB ATLAS KHENIFRA |
9 |
|
|
KAWKAB A.C.MARRAKECH |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
CODM MEKNES |
1 |
|
|
WYDAD FES |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
DIFAA EL JADIDA |
3 |
|
|
OLYMPIQUE KHOURIBGA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
STADE MAROCAIN |
6 |
|
|
OLYMPIQUE DCHEIRA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
BP2 |
USM OUJDA |
4 |
|
|
JEUNESSE BEN GUERIR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
EMMENBRUECKE |
15 |
|
|
FC BASSECOURT |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC COURTETELLE |
7 |
|
|
SOLOTHURN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC MURI |
16 |
|
|
FC KONIZ |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
PN |
DUGOPOLJE |
6 |
|
|
HNK CIBALIA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
OBN |
DJK AMMERTHAL |
14 |
|
|
ATSV ERLANGEN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
CP |
MURATA |
|
|
|
SP LA FIORITA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
2D |
FUZINAR |
16 |
|
|
TABOR SEZANA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
2D |
JADRAN DEKANI |
11 |
|
|
NK NAFTA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
2D |
NK BISTRICA |
7 |
|
|
NK BRINJE GROSUPLJE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
PL |
SC KRIENS |
6 |
|
|
FC BIEL BIENNE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
1LGr |
CS CHENOIS |
7 |
|
|
FC MONTHEY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
SV AUSTRIA SALZBURG |
1 |
|
|
SCR ALTACH (AM) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
RW |
VFB HOHENEMS |
2 |
|
|
TSV ST. JOHANN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1D |
FC OSTROVETS |
9 |
|
|
FC LIDA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
DRINA ZVORNIK |
15 |
|
|
FK BORAC KOZARSKA DUBICA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
FAMOS |
5 |
|
|
RUDAR PRIJEDOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
FK LAKTASI |
2 |
|
|
MODRICA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
FK LEOTAR |
6 |
|
|
KOZARA GRADISKA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
SLOBODA M. GRAD |
7 |
|
|
RADNIK BIJELJINA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DR |
ZELJEZNICAR BANJA LUKA |
8 |
|
|
LJUBIC PRNJAVOR |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
BRATSTVO GRACANICA |
3 |
|
|
RUDAR KAKANJ |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
GORAZDE |
5 |
|
|
JEDINSTVO BIHAC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
HNK TOMISLAV |
6 |
|
|
NK TOSK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
MLADOST DOBOJ KAKANJ |
16 |
|
|
FK BUDUCNOST BANOVICI |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
NK CELIK ZENICA |
9 |
|
|
NK VIS SIMM-BAU |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
RADNIK HADZICI |
14 |
|
|
GRADINA SREBRENIK |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1DF |
STUPCANICA |
2 |
|
|
ZVIJEZDA GRADACAC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
SPAERI |
9 |
|
|
GAREJI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
OH |
HANAUER SC 1960 |
7 |
|
|
SV STEINBACH 1920 |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(18:00) |
Post |
|
|
NPFL |
BENDEL INSURANCE FC |
8 |
|
|
KATSINA UNITED |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
ARSIMI |
4 |
|
|
FK OSOGOVO |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK BESA |
1 |
|
|
BASHKIMI |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK KOZUV GEVGELIJA |
10 |
|
|
FK DETONIT JUNIOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
FK SKOPJE |
6 |
|
|
FK BELASICA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
KARAORMAN |
16 |
|
|
FK SASA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
PELISTER |
2 |
|
|
FK POBEDA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
TETEKS |
14 |
|
|
FK OHRID |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
VL |
VARDAR NEGOTINO |
7 |
|
|
FK NOVACI |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
PL |
ETOILE-CAROUGE FC |
1 |
|
|
BSC YOUNG BOYS II |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC GRAND-SACONNEX |
1 |
|
|
PULLY FOOTBALL |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC LA CHAUX-DE-FONDS |
11 |
|
|
FC ECHALLENS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
LA SARRAZ-ECLEPENS |
14 |
|
|
YVERDON II |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
SV MUTTENZ |
6 |
|
|
FC ROTKREUZ |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
AC TAVERNE |
14 |
|
|
FC KOSOVA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC MENDRISIO-STABIO |
5 |
|
|
GRASSHOPPER-CLUB II |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(17:45) |
Canc |
|
|
TW |
AVALDSNES (W) |
3 |
|
|
SANDVIKEN (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
FTR |
|
|
LU |
AARHUS (U17) |
6 |
|
|
RANDERS FREJA (U17) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
RE |
SC WIENER VIKTORIA |
6 |
|
|
SV OBERWART |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
DINAMO TBILISI II |
3 |
|
|
KOLKHETI KHOBI |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
ON |
MTV EINTRACHT CELLE |
13 |
|
|
SCHWARZ-WEISS REHDEN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OF |
OLDENBURGER SV |
9 |
|
|
SV EICHEDE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDCG |
CALDIERO TERME |
2 |
|
|
CLODIENSE |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(17:00) |
Post |
|
|
NPFL |
DOMA UNITED |
15 |
|
|
LOBI STARS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(17:00) |
Canc |
|
|
3DA6 |
ELVERUM |
5 |
|
|
BRUMUNDDAL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
FTR |
|
|
DI |
PASTOREO FC |
8 |
|
|
ENCARNACION FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
DI |
RECOLETA |
1 |
|
|
CLUB SP. SAN LORENZO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DN |
AELGARNA-HAERNOESAND IF |
13 |
|
|
BERGNASETS AIK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DN |
TEAM TG FF |
1 |
|
|
LUCKSTA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DN |
UMEA FC AKADEMI |
8 |
|
|
IFK OSTERSUND |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
IFK HANINGE |
1 |
|
|
ENSKEDE IK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
BULLE |
15 |
|
|
PARADISO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC BAVOIS |
8 |
|
|
FC ST. GALLEN II |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
LUGANO II |
14 |
|
|
FC BASEL 1893 II |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
PL |
SC BRUHL |
7 |
|
|
FC BREITENRAIN BERN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC TUGGEN |
2 |
|
|
HONGG |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
KREUZLINGEN |
3 |
|
|
FC LINTH 04 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
SC YF JUVENTUS |
1 |
|
|
FC FREINBACH |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
USV ESCHEN MAUREN |
7 |
|
|
FC UZWIL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
WETTSWIL-BONSTETTEN |
6 |
|
|
FC BALZERS |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SUPE |
METALLURG BEKABAD |
13 |
|
|
QIZILQUM ZARAFSHON |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SUPE |
OLYMPIC |
11 |
|
|
PAKHTAKOR |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
RM |
WOLFSBERGER AC (AM) |
15 |
|
|
UNION VB VOCKLAMARKT |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
LU |
ESBJERG (U17) |
10 |
|
|
FC NORDSJAELLAND (U17) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
GrA |
FRANCE U17 (W) |
1 |
|
|
ENGLAND U17 (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
GrA |
NORWAY U17 (W) |
4 |
|
|
SWEDEN U17 (W) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV 1861 NOERDLINGEN |
6 |
|
|
FC ISMANING |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FC KAISERSLAUTERN II |
5 |
|
|
FV DIEFFLEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FC KARBACH |
11 |
|
|
FV DUDENHOFEN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FV ENGERS |
8 |
|
|
SV MORLAUTERN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
TUS MECHTERSHEIM |
13 |
|
|
SV GONSENHEIM |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
RM |
RIED (AM) |
16 |
|
|
ASK KLAGENFURT |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
RW |
SV WALS GRUNAU |
9 |
|
|
DORNBIRNER SV |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
AC HORSENS (U17) |
14 |
|
|
FC COPENHAGEN (U17) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
ODENSE (U17) |
1 |
|
|
AALBORG (U17) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
LU |
VEJLE (U17) |
12 |
|
|
FC MIDTJYLLAND (U17) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
WIT GEORGIA |
7 |
|
|
LOKOMOTIVI TBILISI |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
WURZBURGER FV |
17 |
|
|
SPVGG BAYERN HOF |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TSV BUCHHOLZ |
11 |
|
|
HARKSHEIDE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TSV SASEL |
6 |
|
|
SV RUGENBERGEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
ARMINIA HANNOVER |
15 |
|
|
DELMENHORST |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN |
14 |
|
|
LUPO-MARTINI WOLFSBURG |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OF |
FC DORNBREITE LUEBECK |
13 |
|
|
NORDMARK SATRUP |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OF |
MTSV HOHENWESTEDT |
12 |
|
|
HEIDER SV |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
ADLER WEIDENHAUSEN |
9 |
|
|
VFB MARBURG |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
BAYERN ALZENAU |
4 |
|
|
FC GIESSEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
FC 1906 ERLENSEE |
16 |
|
|
TURK GUCU FRIEDBERG |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
FSV FERNWALD |
8 |
|
|
KSV BAUNATAL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
SC WALDGIRMES |
11 |
|
|
FC HANAU 93 |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TUS DIETKIRCHEN |
18 |
|
|
SC VIKTORIA 06 GRIESHEIM |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
BLUMENTHALER SV |
8 |
|
|
TUS KOMET ARSTEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
BRINKUMER SV |
12 |
|
|
FC OBERNEULAND |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
BTS NEUSTADT |
9 |
|
|
WERDER BREMEN II |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
GEESTEMUENDE |
7 |
|
|
FC BREMERHAVEN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
LEHER TURNERSCHAFT |
15 |
|
|
SC VAHR-BLOCKDIEK |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
SG AUMUND-VEGESACK |
5 |
|
|
FC UNION 60 |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
SV HEMELINGEN |
2 |
|
|
TURA BREMEN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
VATAN SPORT BREMEN |
14 |
|
|
TS WOLTMERSHAUSEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
ATALANTA (U19) |
3 |
|
|
VERONA (U19) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
SAMPDORIA (U19) |
17 |
|
|
EMPOLI (U19) |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
PL |
FC ATYRAU |
9 |
|
|
AKSU |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(16:00) |
Canc |
|
|
1DW |
ARNA-BJORNAR (W) |
2 |
|
|
OVREVOLL HOSLE (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP |
TRE PENNE |
|
|
|
SS COSMOS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
FC SION II |
3 |
|
|
MEYRIN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
1LGr |
PORTALBAN/GLETTERENS |
13 |
|
|
FC VEVEY SPORTS 05 |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
BUL FC |
2 |
|
|
GADAFFI FC |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
PL |
EXPRESS FC |
9 |
|
|
ARUA HILL SC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
KITARA FC |
3 |
|
|
BUSOGA UNITED |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
MAROONS FC |
7 |
|
|
BRIGHT STARS FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
NEC FC |
6 |
|
|
VIPERS SC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
UPDF FC |
15 |
|
|
SC VILLA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
URA FC |
8 |
|
|
KCCA FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PL |
WAKISO GIANTS FC |
12 |
|
|
MBARARA CITY |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
BULAWAYO CHIEFS |
12 |
|
|
CHICKEN INN FC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
GREENFUEL FC |
11 |
|
|
ZPC KARIBA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
SIMBA BHORA FC |
11 |
|
|
NGEZI PLATINUM FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
YADAH FC |
15 |
|
|
CAPS UNITED |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:50 |
FTR |
|
|
PN |
VUKOVAR 91 |
3 |
|
|
NK DUBRAVA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:45 |
FTR |
|
|
LU |
SONDERJYSKE (U17) |
13 |
|
|
SILKEBORG (U17) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
KQGr |
B93 COPENHAGEN (W) |
2 |
|
|
FC THY-THISTED (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
EL2 |
SIONI BOLNISI |
2 |
|
|
ARAGVI DUSHETI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OBN |
JAHN REGENSBURG II |
11 |
|
|
FC COBURG |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OR |
TUS ROT-WEISS KOBLENZ |
7 |
|
|
TSG PFEDDERSHEIM |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
RW |
FC KUFSTEIN |
11 |
|
|
SVG REICHENAU |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
1D |
VOLNA PINSK |
2 |
|
|
BELSHINA BOBRUISK |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
BK SKJOLD |
10 |
|
|
ALLEROD |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
AB TARNBY |
7 |
|
|
SLAGELSE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
HERLEV |
4 |
|
|
LEDOJE-SMORUM |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
NAESTVED II |
6 |
|
|
RINGSTED IF |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
FJORDAGER IF |
10 |
|
|
VARDE IF |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
HEDENSTED |
5 |
|
|
VEJLBY-RISSKOV |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
KQGr |
AALBORG (W) |
3 |
|
|
ODENSE (W) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
KQGr |
NAESTVED HG (W) |
6 |
|
|
OSTERBRO (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBN |
DJK GEBENBACH |
12 |
|
|
TSV ABTSWIND |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
1896 RAIN AM LECH |
12 |
|
|
TSV KOTTERN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
FC DEISENHOFEN |
5 |
|
|
FC SONTHOFEN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV 1860 MUNICH II |
7 |
|
|
SV KIRCHANSCHOERING |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV DACHAU |
14 |
|
|
GUNDELFINGEN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV LANDSBERG |
4 |
|
|
FC PIPINSRIED |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TSV SCHWABEN AUGSBURG |
1 |
|
|
SV ERLBACH |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
ROSTOCKER FC 1895 |
14 |
|
|
RSV EINTRACHT 1949 |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
BISCHOFSWERDAER |
2 |
|
|
VFL HALLE 96 |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
GERMANIA HALBERSTADT |
3 |
|
|
MAGDEBURG II |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SC FREITAL |
8 |
|
|
MOTOR MARIENBERG |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SV 09 ARNSTADT |
16 |
|
|
LUDWIGSFELDER |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
UNION SANDERSDORF |
7 |
|
|
VFB AUERBACH |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFC PLAUEN |
1 |
|
|
VFB KRIESCHOW |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
MEPPEN II |
11 |
|
|
SCHOENINGEN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OR |
EINTRACHT TRIER |
1 |
|
|
FK PIRMASENS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OR |
WORMATIA WORMS |
4 |
|
|
SV AUERSMACHER |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
BANDARI |
5 |
|
|
POSTA RANGERS FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
GOR MAHIA |
1 |
|
|
SHABANA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
KARIOBANGI SHARKS |
10 |
|
|
SOFAPAKA |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
ULINZI STARS |
13 |
|
|
WAZITO FC |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
1D |
FK ATMOSFERA |
14 |
|
|
FK ZALGIRIS KAUNAS B |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
1D |
FK RITERIAI |
1 |
|
|
FK EKRANAS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
GREBBESTADS IF |
9 |
|
|
VANERSBORGS FK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
BODENS BK |
5 |
|
|
YTTERHOGDALS IK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
BK ASTRIO |
3 |
|
|
QVIDING FIF |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
DPGr |
KJELLERUP |
8 |
|
|
B 1909 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
DPGr |
VIBY |
4 |
|
|
MARIENLYST |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
DRGr |
KFUM BK ROSKILDE |
9 |
|
|
VB 1968 |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
OF |
TSV BORDESHOLM |
15 |
|
|
SV PREUSSEN REINFELD |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
OF |
WEICHE FLENSBURG II |
16 |
|
|
VFB LUBECK II |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
1DRG |
KHUST |
6 |
|
|
CHERNIGOV |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
FREDERIKSSUND |
4 |
|
|
BRONSHOJ |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
ODDER IGF |
1 |
|
|
HORSENS FS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
GREVE |
2 |
|
|
B 1908 |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
B 1913 |
4 |
|
|
HOBRO II |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
DALUM |
6 |
|
|
AALBORG 2 |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
DRGr |
TARUP-PAARUP |
1 |
|
|
RINGKOBING IF |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
LU |
ESBJERG (U19) |
14 |
|
|
FC NORDSJAELLAND (U19) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OH |
DUENEBERGER SV |
18 |
|
|
NIENDORFER TSV |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
ON |
TENNIS BOR. BERLIN |
6 |
|
|
SV LICHTENBERG 47 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
LAZIO (U19) |
4 |
|
|
INTER (U19) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1D |
NEVEZIS KEDAINIAI |
6 |
|
|
FK MINIJA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
STENUNGSUNDS IF |
7 |
|
|
LIDKOPINGS FK |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DN |
IFK LULEA |
6 |
|
|
GOTTNE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DN |
SKELLEFTEA FF |
3 |
|
|
FROESOE IF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
HOGABORGS BK |
9 |
|
|
IFK BERGA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
IF LOEDDE |
10 |
|
|
IFK SIMRISHAMN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
BK LJUNGSBRO |
7 |
|
|
IF SYLVIA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
SYRIANSKA FC |
10 |
|
|
HUDDINGE IF |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
FC JAERFAELLA |
2 |
|
|
FOC FARSTA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
VIGGBYHOLMS IK FF |
9 |
|
|
SKILJEBO |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
IK TORD |
8 |
|
|
BERGDALENS IK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
TL2P |
CHIANGMAI FC |
|
|
|
NAKHON SI UNITED |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1DCG |
SC POLTAVA |
9 |
|
|
NYVA BUZOVA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
AC HORSENS (U19) |
11 |
|
|
FC COPENHAGEN (U19) |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
SONDERJYSKE (U19) |
10 |
|
|
SILKEBORG (U19) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
1DRG |
FC PODILLYA KHMELNYTSKYI |
2 |
|
|
DINAZ VYSHHOROD |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
1D |
NIVA |
5 |
|
|
BUMPROM GOMEL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
GLOSTRUP |
3 |
|
|
SUNDBY BK |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
DPGr |
VORUP |
5 |
|
|
OKS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
PL |
NZOIA SUGAR |
18 |
|
|
KCB |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
1D |
NFA KAUNAS |
4 |
|
|
FK GARLIAVA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
2DN |
TAFTEA |
10 |
|
|
KIRUNA FF |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
HITTARPS IK |
12 |
|
|
SAVEDALENS IF |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
1DCG |
FSK MARIUPOL |
8 |
|
|
KARPATY LVIV |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:30 |
FTR |
|
|
SSL |
ADELAIDE COBRAS |
5 |
|
|
ADELAIDE BLUE EAGLES |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:30 |
FTR |
|
|
ESIL |
PAIDE LM II |
10 |
|
|
TABASALU |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:30 |
FTR |
|
|
1DRG |
METALIST KHARKIV |
4 |
|
|
HIRNYK-SPORT |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:15 |
FTR |
|
|
NSW |
ST GEORGE CITY |
7 |
|
|
SUTHERLAND SHARKS |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
VICT |
HUME CITY |
4 |
|
|
OAKLEIGH CANNONS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSW |
HILLS UNITED |
12 |
|
|
APIA LEICHHARDT TIG. |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSW |
SYDNEY OLYMPIC |
9 |
|
|
WESTERN SYDNEY YOUTH |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
BANKSTOWN CITY LIONS |
4 |
|
|
BLACKTOWN SPARTANS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
DULWICH HILL FC |
14 |
|
|
BANKSTOWN BERRIES FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
DUNBAR ROVERS FC |
15 |
|
|
NEPEAN FC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
MACARTHUR RAMS |
12 |
|
|
INTER LIONS FC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
SD RAIDERS |
10 |
|
|
RYDALMERE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
VPLT |
KINGSTON CITY FC |
9 |
|
|
CAROLINE SPRINGS GEORGE CROSS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
QPL |
MORETON CITY EXCELSIOR II |
8 |
|
|
LOGAN LIGHTNING |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
QPL2 |
HOLLAND PARK HAWKS |
1 |
|
|
NORTH LAKES UNITED FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
CAGLIARI (U19) |
9 |
|
|
GENOA (U19) |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
PL |
BIDCO UNITED |
9 |
|
|
HOMEBOYZ |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:15 |
FTR |
|
|
QUEE |
WOLVES FC |
2 |
|
|
QUEENSLAND LIONS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
BONNYRIGG WH. EAGLES |
11 |
|
|
UNSW FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL |
BRISBANE STRIKERS |
2 |
|
|
CABOOLTURE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL |
MITCHELTON |
12 |
|
|
SOUTHSIDE EAGLES |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL |
WESTERN PRIDE |
10 |
|
|
BROADBEACH UNITED |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
SSL |
WEST ADELAIDE |
11 |
|
|
VIPERS FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL2 |
MAROOCHYDORE FC |
6 |
|
|
PINE HILLS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
QPL2 |
SOUTHS UNITED |
8 |
|
|
TARINGA ROVERS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:45 |
FTR |
|
|
CAPI |
MONARO PANTHERS |
4 |
|
|
TUGGERANONG UNITED |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:30 |
FTR |
|
|
SOUT |
WHITE CITY |
10 |
|
|
ADELAIDE UNITED II |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:30 |
FTR |
|
|
NSW |
SPIRIT FC |
13 |
|
|
WOLLONGONG WOLVES |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(10:00) |
Post |
|
|
NSW |
C. COAST MARINERS FC YOUTH |
16 |
|
|
ST GEORGE FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
FTR |
|
|
QUEE |
GOLD COAST KNIGHTS |
1 |
|
|
REDLANDS UNITED |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:00 |
FTR |
|
|
QUEE |
PENINSULA POWER |
6 |
|
|
MORETON BAY UNITED |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:00 |
Fin |
|
|
JL |
NAGOYA GRAMPUS |
9 |
1 |
|
GAMBA OSAKA |
10 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
KISHIMOTO TAKERU(67) |
|
09:45 |
Fin |
|
|
TPL |
KINGBOROUGH LIONS |
3 |
|
|
LAUNCESTON UTD |
8 |
|
|
0-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
|
|
09:45 |
Fin |
|
|
TPL |
LAUNCESTON CITY |
5 |
|
|
SOUTH HOBART |
1 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
Fin |
|
|
TPL |
RIVERSIDE OLYMPIC |
7 |
|
|
CLARENCE ZEBRAS |
6 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
09:30 |
FTR |
|
|
NORT |
UNIVERSITY AZZURRI |
5 |
|
|
HELLENIC ATHLETIC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
09:30 |
FTR |
|
|
NSWP |
HAKOAH SYDNEY CITY |
2 |
|
|
NORTHERN TIGERS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
09:30 |
FTR |
|
|
SSL |
SALISBURY UNITED |
7 |
|
|
PLAYFORD CITY PATRIOTS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(09:00) |
Post |
|
|
NNSW |
LAKE MACQUARIE CITY |
11 |
|
|
NEWCASTLE OLYMPIC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Fin |
|
|
JL |
KAWASAKI FRONTALE |
11 |
2 |
|
CONSADOLE SAPPORO |
20 |
2 |
|
3-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(Pen45+2)GOMIS BAFETIMBI |
|
09:00 |
Fin |
|
|
JL |
SHONAN BELLMARE |
17 |
3 |
|
MACHIDA ZELVIA |
1 |
3 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE COMETS |
3 |
|
|
CROYDON KINGS |
7 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
ADELAIDE RAIDERS |
5 |
|
|
MODBURY JETS |
1 |
|
|
2-2 |
2-3 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Fin |
|
|
SOUT |
CAMPBELLTOWN CITY |
4 |
|
|
PARA HILLS KNIGHTS |
8 |
|
|
0-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
FTR |
|
|
SSL |
CUMBERLAND UNITED |
6 |
|
|
ADELAIDE VICTORY |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
08:30 |
FTR |
|
|
SSL |
WESTERN STRIKERS |
10 |
|
|
STURT LIONS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
08:15 |
Fin |
|
|
CAPI |
YOOGALI SOCCER CLUB |
8 |
|
|
TIGERS FC |
3 |
|
|
0-2 |
0-4 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
AVONDALE FC |
2 |
|
|
PORT MELBOURNE |
6 |
|
|
2-1 |
5-1 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
MANNINGHAM UNITED BLUES |
12 |
|
|
ALTONA MAGIC |
8 |
|
|
0-1 |
4-5 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
VICT |
MORELAND CITY |
14 |
|
|
DANDENONG THUNDER |
11 |
|
|
4-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
CAPI |
CANBERRA OLYMPIC |
7 |
|
|
CANBERRA FC |
5 |
|
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
FTR |
|
|
NSWP |
NORTHBRIDGE FC BULLS |
3 |
|
|
MT DRUITT TOWN RANGERS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
08:00 |
FTR |
|
|
VPLT |
EASTERN LIONS SC |
11 |
|
|
WERRIBEE CITY |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
08:00 |
FTR |
|
|
VPLT |
NORTH GEELONG |
14 |
|
|
MELBOURNE CITY YOUTH |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
ALBIREX NIIGATA |
16 |
1 |
|
URAWA RED DIAMONDS |
6 |
|
|
0-1 |
2-4 |
- |
- |
|
|
SANTANA THIAGO(Pen90+12) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
JUBILO IWATA |
14 |
|
|
SAGAN TOSU |
18 |
1 |
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
NAGANUMA YOICHI(77) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL |
KYOTO SANGA |
19 |
|
|
AVISPA FUKUOKA |
8 |
4 |
|
1-1 |
2-3 |
- |
- |
|
|
(Own53)MURAKAMI MASAAKI |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
SHIMIZU S-PULSE |
1 |
|
|
KAGOSHIMA UNITED |
18 |
1 |
|
2-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(82)NISHIHARA MOTOKI |
|
08:00 |
Fin |
|
|
JL2 |
VEGALTA SENDAI |
3 |
3 |
|
THESPAKUSATSU GUNMA |
20 |
|
|
2-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
TAKAHASHI YURIYA(62) |
|
08:00 |
Fin |
|
|
WLW |
AS ELFEN SAITAMA (W) |
7 |
|
|
NTV BELEZA (W) |
3 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
WLW |
SANFRECCE HIROSHIMA R. (W) |
5 |
|
|
OMIYA ARDIJA VENTUS (W) |
6 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
GYEONGJU KHNP FC |
1 |
|
|
CHUNCHEON FC |
8 |
|
|
0-7 |
1-10 |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Fin |
|
|
KL |
SIHEUNG CITIZEN |
2 |
|
|
GANGNEUNG CITY FC |
5 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
YANG GI-HUN(74) |
|
(07:30) |
Post |
|
|
NNSW |
EDGEWORTH EAGLES |
5 |
|
|
MAITLAND FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
07:30 |
Fin |
|
|
NNSW |
LAMBTON JAFFAS |
1 |
|
|
ADAMSTOWN ROSEBUD |
12 |
|
|
2-0 |
7-0 |
- |
- |
|
|
|
|
07:30 |
Fin |
|
|
TPL |
DEVONPORT CITY |
4 |
|
|
GLENORCHY KNIGHTS |
2 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
06:06 |
Fin |
|
|
LMFC |
FC JUAREZ (W) |
|
|
|
U.A.N.L. - TIGRES (W) |
|
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
REYES MARICARMEN(67) |
|
05:30 |
Fin |
|
|
MNP |
PORTLAND TIMBERS 2 |
12 |
|
|
TACOMA DEFIANCE |
8 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
RAD KAVEH(Own72) |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LMFC |
U.N.A.M. - PUMAS (W) |
|
|
|
MONTERREY (W) |
|
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
DEL CAMPO VALERIA(69) |
|
03:30 |
Fin |
|
|
SB |
CRB |
10 |
|
|
CHAPECOENSE-SC |
5 |
|
|
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen45+1)ANSELMO |
|
03:30 |
Fin |
|
|
SB |
GOIAS |
1 |
|
|
ITUANO |
20 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(73)BAYA PAULO |
|
03:30 |
Fin |
|
|
DP |
LIBERTAD |
1 |
|
|
SOL DE AMERICA |
9 |
|
|
3-0 |
4-1 |
- |
- |
|
|
(89)MENDIETA WILLIAM |
|
03:15 |
Fin |
|
|
LP |
ARGENTINOS JRS |
2 |
1 |
|
ROSARIO CENTRAL |
26 |
4 |
|
2-2 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(59)GONDOU LUCIANO |
|
03:15 |
Fin |
|
|
LP |
NEWELLS OLD BOYS |
1 |
3 |
|
PLATENSE |
28 |
4 |
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(90+4)AGUIRRE BRIAN |
|
03:00 |
Fin |
|
|
FAZD |
ATLETICO SARMIENTO |
5 |
|
|
BOCA UNIDOS |
7 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90)BECERRA IVAN |
|
03:00 |
Fin |
|
|
PD |
REAL TOMAYAPO |
1 |
|
|
GV SAN JOSE |
16 |
|
1 |
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(Pen90+5)OROZCO JORGE |
|
(03:00) |
Post |
|
|
CUP |
INTERNACIONAL |
|
|
|
JUVENTUDE |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Fin |
|
|
SAS |
DEPORTIVO CUENCA |
10 |
|
|
CUMBAYA |
11 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(Pen73)DANIEL MAGNIN PABLO |
|
03:00 |
Fin |
|
|
MNP |
HUNTSVILLE CITY FC |
29 |
|
|
TORONTO FC II |
15 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
SHARP CHARLES(85) |
|
03:00 |
Fin |
|
|
NW |
RACING LOUISVILLE (W) |
10 |
|
|
WASHINGTON SPIRIT (W) |
3 |
|
|
1-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(45+6)DEMELO SAVANNAH |
|
02:30 |
Fin |
|
|
DI |
RUBIO NU |
13 |
|
|
FERNANDO DE LA MORA |
2 |
|
|
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
|
|
02:05 |
Fin |
|
|
PBMA |
EXCURSIONISTAS |
1 |
|
|
CANUELAS |
10 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(50)FERNANDEZ MATIAS |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PN |
TEMPERLEY |
14 |
|
|
ATLETICO MITRE |
29 |
|
|
0-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(59)ARTURIA MARCOS |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PB |
UNION SAN FELIPE |
16 |
|
|
SANTIAGO MORNING |
9 |
|
|
1-0 |
2-2 |
- |
- |
|
|
RODRIGUEZ JULIAN(89) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PL |
YORK UNITED FC |
5 |
|
|
VALOUR FC |
8 |
|
|
0-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(90+2)BABOULI MO |
|
02:00 |
Fin |
|
|
UC |
LOUDOUN UNITED |
18 |
|
|
EL PASO LOCOMOTIVE |
24 |
|
|
0-2 |
0-2 |
- |
- |
|
|
CALVILLO ERIC(40) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
ULT |
LOUISIANA KREWE |
2 |
|
|
BLUE GOOSE SC |
23 |
|
|
0-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
LP |
SARMIENTO JUNIN |
27 |
3 |
|
INSTITUTO CORDOBA |
3 |
4 |
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
RODRIGUEZ SANTIAGO(55) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SB |
NOVORIZONTINO |
8 |
|
|
CEARA |
9 |
|
1 |
0-1 |
0-3 |
- |
- |
|
|
MUGNI LUCAS(88) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
DP |
2 DE MAYO |
4 |
|
|
TACUARY |
8 |
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
LEZCANO DARIO(88) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SD |
PLAZA COLONIA |
6 |
|
|
ATENAS |
13 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(42)CARRIZO LUCAS |
|
00:15 |
Fin |
|
|
DI |
GUAIRENA FC |
11 |
|
|
MARTIN LEDESMA |
9 |
|
|
0-1 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
00:00 |
Fin |
|
|
MNP |
INTER MIAMI CF II |
18 |
|
|
CHATTANOOGA |
1 |
|
|
0-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
OUAMRI MEHDI(86) |
|
|